[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga 2002/2003, grupa: 2 (Pomorze Zachodnie, Pomorze, Wielkopolska, Kujawy i Pomorze)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Błękitni Stargard Szczeciński 30 66 20 6 4 58-22 11 3 1 28-10 9 3 3 30-12
2.  Flota Świnoujście 30 61 20 1 9 58-32 14 0 1 39-10 6 1 8 19-22
3.  Chemik/Zawisza Bydgoszcz 30 55 17 4 9 53-38 11 3 1 33-13 6 1 8 20-25 2 6 2 0 0 5-3
4.  Tur Turek 30 55 17 4 9 52-27 11 2 2 31-10 6 2 7 21-17 2 0 0 0 2 3-5
5.  Obra Kościan 30 44 12 8 10 46-38 11 1 3 31-12 1 7 7 15-26
6.  Amica II Wronki 30 43 13 4 13 33-34 9 2 4 23-11 4 2 9 10-23 2 4 1 1 0 1-0
7.  Gwardia Koszalin 30 43 12 7 11 41-44 9 4 2 23-14 3 3 9 18-30 2 1 0 1 1 0-1
8.  Gryf Wejherowo 30 41 13 2 15 42-52 8 1 6 22-19 5 1 9 20-33 2 3 1 0 1 4-4
9.  Kotwica Kołobrzeg 30 41 12 5 13 34-35 9 4 2 22-12 3 1 11 12-23 2 3 1 0 1 4-4
10.  Polonia Bydgoszcz 30 40 10 10 10 44-37 8 4 3 31-15 2 6 7 13-22 4 7 2 1 1 10-5
11.  Unia Tczew 30 40 12 4 14 39-48 9 3 3 24-12 3 1 11 15-36 4 6 2 0 2 6-6
12.  Warta Poznań 30 40 12 4 14 37-50 11 2 2 29-16 1 2 12 8-34 4 4 1 1 2 4-9
13.  Unia Janikowo 30 39 12 3 15 38-38 9 1 5 28-14 3 2 10 10-24
14.  Sparta Brodnica 30 37 10 7 13 36-48 8 4 3 27-19 2 3 10 9-29
15.  Toruński KP 30 25 8 1 21 36-59 7 1 7 26-25 1 0 14 10-34
16.  KP Police 30 14 4 2 24 20-65 3 1 11 10-28 1 1 13 10-37

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Błękitni Stargard Szczeciński    2-1 4-1 1-0 1-0 0-0 1-1 1-3 2-1 1-1 2-1 1-0 2-0 5-1 1-0 4-0 
 2 Flota Świnoujście1-0     3-0 0-2 4-1 2-0 2-1 6-0 3-2 1-0 1-0 5-0 2-1 3-1 2-0 4-2 
 3 Chemik/Zawisza Bydgoszcz2-1 1-2     3-2 1-1 1-1 2-1 3-0* 1-0 4-1 1-1 2-0 4-0 2-1 4-1 2-1 
 4 Tur Turek1-2 0-0 1-2     1-0 1-0 4-2 3-0 1-0 2-2 7-0 2-0 2-1 3-0 1-0 2-1 
 5 Obra Kościan1-2 2-3 3-0 0-1     1-0 2-0 4-3 2-2 3-0 3-0 2-0 2-0 2-0 2-0 2-1 
 6 Amica II Wronki0-2 1-0 1-2 1-1 0-2     0-0 1-0 2-0 4-0 3-0 2-0 2-3 1-0 3-1 2-0 
 7 Gwardia Koszalin1-1 0-4 0-0 1-0 2-2 0-1     1-0 3-0 1-0 3-1 2-1 1-1 3-1 3-1 2-1 
 8 Gryf Wejherowo1-3 2-0 3-2 1-2 3-0 2-0 4-1     2-1 1-0 1-2 1-1 1-0 0-1 0-3* 0-3* 
 9 Kotwica Kołobrzeg2-1 0-2 2-1 2-0 0-0 3-1 1-1 3-2     0-0 2-1 1-0 0-1 1-1 3-1 2-0 
 10 Polonia Bydgoszcz2-2 3-1 1-0 1-1 2-2 0-1 5-0 0-2 2-1     3-1 4-0 1-1 0-1 3-2 4-0 
 11 Unia Tczew0-1 3-1 1-0 2-1 2-2 3-1 3-0 1-2 0-2 2-1     3-0 1-0 1-1 2-0 0-0 
 12 Warta Poznań0-6 1-0 5-1 2-1 2-1 4-1 0-3 2-0 2-0 2-2 2-0     2-0 0-0 3-1 2-0 
 13 Unia Janikowo0-2 1-3 0-2 0-4 2-1 0-1 4-0 3-0 2-1 0-0 3-0 4-0     4-0 2-0 3-0 
 14 Sparta Brodnica1-1 2-1 0-4 0-2 4-1 4-1 2-1 2-2 1-0 0-0 1-4 1-1 2-0     2-0 5-1 
 15 Toruński KP0-4 4-0 1-2 3-1 1-1 0-2 0-3* 3-4 0-1 1-2 2-1 4-2 2-1 2-1     3-0* 
 16 KP Police0-2 0-1 0-3 0-3* 1-1 2-0 0-4 0-2 0-1 0-4 2-3 0-3 0-1 2-0 3-0     

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Warta Poznań 2-1 Obra Kościan
Putz 20, Minge 47 - M.Sołtysiak 45
Unia Janikowo 4-0 Gwardia Koszalin
Rosiak 45, Kuczyński 49, 73, W.Humaj 88
Błękitni Stargard Szczeciński 1-1 Polonia Bydgoszcz
Piskorz 80 - Andraszak 90
Chemik/Zawisza Bydgoszcz 3-0 Gryf Wejherowo
(wo)
Semenowicz 64, A.Woźniak 84 (k) - Nowacki 39
na boisku 2-1
Toruński KP 4-0 Flota Świnoujście
Hanczewski 15, 39, 43, 67 (k)
Kotwica Kołobrzeg 1-1 Sparta Brodnica
Sylwesiuk 65 - Wawrzyniak 79
Unia Tczew 3-1 Amica II Wronki
Chyła 6, Gaca 33 (s), Szutowicz 85 - Tyc 64
Tur Turek 2-1 KP Police
Tylman 5, Walczak 7 - Borowski 83

Kolejka 2 - 14-15 sierpnia

Obra Kościan 2-1 KP Police 23 kwietnia
Skrzypczak 70, Rewers 72 - Tuński 63
w pierwotnym terminie drużyna z Polic nie dojechała na mecz, tłumacząc się tym, że 5 piłkarzy poparzyło się wapnem, którym wysypane były linie boiska podczas poprzedniego spotkania
Amica II Wronki 1-1 Tur Turek
K.Kowalczyk 26 - Hyży 89
Sparta Brodnica 1-4 Unia Tczew
B.Kowalski 33 (k) - Mazurkiewicz 18, Chyła 21, Szutowicz 27, Kobus 63
Flota Świnoujście 3-2 Kotwica Kołobrzeg
Mikuła 8, 80, Niewiada 70 - Janasiak 60, 90 (k)
Gryf Wejherowo 0-3 Toruński KP
(wo)
Nowacki 28 - P.Lewandowski 49
na boisku 1-1
Polonia Bydgoszcz 1-0 Chemik/Zawisza Bydgoszcz
Sieradzki 34
Gwardia Koszalin 1-1 Błękitni Stargard Szczeciński
Jarosiewicz 84 - Karwowski 73
Warta Poznań 2-0 Unia Janikowo
Parzy 4, 38

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

Unia Janikowo 2-1 Obra Kościan
Młodzieniak 36, Nowaczyk 57 - Wódkiewicz 42 (s)
Błękitni Stargard Szczeciński 1-0 Warta Poznań
Gajda 59
Chemik/Zawisza Bydgoszcz 2-1 Gwardia Koszalin
Krawczyk 64, Semenowicz 88 - Jarosiewicz 75
Toruński KP 1-2 Polonia Bydgoszcz
Dobek 74 - Sieradzki 35, Szutkowski 64
Kotwica Kołobrzeg 3-2 Gryf Wejherowo
Łapiński 17, Ogiejko 45, Sylwesiuk 67 - Nowacki 37, Zagórski 68
Unia Tczew 3-1 Flota Świnoujście
Mazurkiewicz 8, Chyła 45, Jakubiak 46 - Mikuła 74
Tur Turek 3-0 Sparta Brodnica
Hyży 7, Pańczyk 52, Ł.Mowlik 57
KP Police 2-0 Amica II Wronki
Flejter 53, 73

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

Obra Kościan 1-0 Amica II Wronki
Rośmiarek 85
Sparta Brodnica 5-1 KP Police
Zabłocki 49, 73, Martyka 58, Mirwa 63, Pliszka 87 - Wronka 40
Flota Świnoujście 0-2 Tur Turek
Walczak 63, Kanclerowicz 73
Gryf Wejherowo 1-2 Unia Tczew
Grudzień 90 - Szutowicz 3, Kobus 49
Polonia Bydgoszcz 2-1 Kotwica Kołobrzeg
Kleszczewski 37, Maziarz 53 - Muskała 27
Gwardia Koszalin 3-1 Toruński KP
Nadolny 46, Jarosiewicz 72 (k), Grodzicki 89 - Dobek 2
Warta Poznań 5-1 Chemik/Zawisza Bydgoszcz
Minge 58, 70, Parzy 64, 66, Stępniewicz 90 - Piętka 17
Unia Janikowo 0-2 Błękitni Stargard Szczeciński
Gajda 64, Piskorz 67

Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września

Błękitni Stargard Szczeciński 1-0 Obra Kościan
Gajda 69
Chemik/Zawisza Bydgoszcz 4-0 Unia Janikowo
Młodzieniak 42 (s), Rogóż 56, Ziemiński 66 (k), Semenowicz 90
Toruński KP 4-2 Warta Poznań
Drwięga 28, 32, Grzędzicki 38, Marciniak 90 - Rybarczyk 15, Łeszyk 45
Kotwica Kołobrzeg 1-1 Gwardia Koszalin
Janasiak 88 - Sęk 26
Unia Tczew 2-1 Polonia Bydgoszcz
Chyła 57, 90 (k) - Gliniewicz 4
Tur Turek 3-0 Gryf Wejherowo
Ł.Mowlik 15, Kanclerowicz 64, Karczewski 74
KP Police 0-1 Flota Świnoujście
Mikuła 69
Amica II Wronki 1-0 Sparta Brodnica
Iwanowski 5

Kolejka 6 - 7-8 września

Obra Kościan 2-0 Sparta Brodnica
Rośmiarek 26, Dłużyk 85
Flota Świnoujście 2-0 Amica II Wronki
Mikuła 51, Cimoszko 70
Gryf Wejherowo 0-3 KP Police
(wo)
Nowacki 90
w drużynie Gryfa wystąpił nieuprawniony zawodnik - na boisku 1-0
Polonia Bydgoszcz 1-1 Tur Turek
Szutkowski 32 - Ł.Mowlik 20
Gwardia Koszalin 3-1 Unia Tczew
Jarosiewicz 39, 53, Marczak 46 - Kobus 57
Warta Poznań 2-0 Kotwica Kołobrzeg
Łeszyk 50 (k), 81
Unia Janikowo 2-0 Toruński KP
Kuczyński 43, Rosiak 67
Błękitni Stargard Szczeciński 4-1 Chemik/Zawisza Bydgoszcz
Kułkiewicz 27, Siara 42, Gołaszewski 75 (k), 77 (k) - Korecki 52

Kolejka 7 - 14-15 września

Chemik/Zawisza Bydgoszcz 1-1 Obra Kościan
Ziemiński 58 - Reyer 27
Toruński KP 0-4 Błękitni Stargard Szczeciński
Kotula 3, Karwowski 32, Kułkiewicz 81, 90
Kotwica Kołobrzeg 0-1 Unia Janikowo
Florek 69
Unia Tczew 3-0 Warta Poznań
Kobus 58, Jakubiak 85, Mazurkiewicz 87
Tur Turek 4-2 Gwardia Koszalin
Hyży 6, Jastrzębski 11, Szymański 71, Tylman 78 - Jarosiewicz 16, G.Lewandowski 90
KP Police 0-4 Polonia Bydgoszcz
Thiede 20, Kleszczewski 76, Gliniewicz 81, Kołacki 83
Amica II Wronki 1-0 Gryf Wejherowo
Sawala 85
Sparta Brodnica 2-1 Flota Świnoujście
Zgórka 1, 57 - Miązek 38

Kolejka 8 - 21-22 września

Obra Kościan 2-3 Flota Świnoujście
Dłużyk 5, Olejniczak 89 (k) - Okrzeja 12, Mikuła 16, Mężydło 50
Gryf Wejherowo 0-1 Sparta Brodnica
Zabłocki 59
Polonia Bydgoszcz 0-1 Amica II Wronki
Król 75
Gwardia Koszalin 2-1 KP Police
Marczak 35, Jarosiewicz 52 - Flejter 83
Warta Poznań 2-1 Tur Turek
Putz 33, Rybarczyk 37 - Tylman 26
Unia Janikowo 3-0 Unia Tczew
Kuczyński 40, 62, Florek 89
Błękitni Stargard Szczeciński 2-1 Kotwica Kołobrzeg
Piskorz 6, Gajda 26 - Bakalarek 76
Chemik/Zawisza Bydgoszcz 4-1 Toruński KP
Rogóż 3, Korecki 9, A.Woźniak 81, Piętka 90 - Hanczewski 54

Kolejka 9 - 28-29 września

Toruński KP 1-1 Obra Kościan
Hanczewski 26 - Gościniak 15
Kotwica Kołobrzeg 2-1 Chemik/Zawisza Bydgoszcz
Janasiak 22 (k), 58 (k) - Korecki 27
Unia Tczew 0-1 Błękitni Stargard Szczeciński
Jarecki 84
Tur Turek 2-1 Unia Janikowo
Ł.Mowlik 16, Hyży 81 - Rogal 27
KP Police 0-3 Warta Poznań
Rybarczyk 13, Putz 76, Minge 88
Amica II Wronki 0-0 Gwardia Koszalin
Sparta Brodnica 0-0 Polonia Bydgoszcz
Flota Świnoujście 6-0 Gryf Wejherowo
Miązek 1, Noga 45, 73, Mikuła 47, 65, Prusak 78 (k)

Kolejka 10 - 5-6 października

Obra Kościan 4-3 Gryf Wejherowo
Gościniak 7, 43, 48, Rośmiarek 90 - Kolęda 26, Pięta 72, Pliński 75
Polonia Bydgoszcz 3-1 Flota Świnoujście
Andraszak 5, Maziarz 48, Zarembski 67 - Łapiński 83
Gwardia Koszalin 3-1 Sparta Brodnica
Marczak 32, Ignaszewski 37, Wojciechowski 82 - Buchalski 13
Warta Poznań 4-1 Amica II Wronki
Minge 29, 69, Parzy 56, Przybył 89 - Chlebicki 60
Unia Janikowo 3-0 KP Police
Rosiak 71, 76, W.Humaj 82
Błękitni Stargard Szczeciński 1-0 Tur Turek
Rast 17
Chemik/Zawisza Bydgoszcz 1-1 Unia Tczew
Rogóż 28 - Górecki 66 (s)
Toruński KP 0-1 Kotwica Kołobrzeg
Janasiak 27

Kolejka 11 - 12-13 października

Kotwica Kołobrzeg 0-0 Obra Kościan
Unia Tczew 2-0 Toruński KP
Mazurkiewicz 36, Szutowicz 66
Tur Turek 1-2 Chemik/Zawisza Bydgoszcz
Hyży 60 (k) - Korecki 19, Zieliński 75
KP Police 0-2 Błękitni Stargard Szczeciński
Karwowski 45, Piskorz 82
Amica II Wronki 2-3 Unia Janikowo
Łudziński 27, 38 - Krysiak 20, J.Humaj 53 (k), Ignasiński 58 (s)
Sparta Brodnica 1-1 Warta Poznań
Buchalski 27 - Łeszyk 84
Flota Świnoujście 2-1 Gwardia Koszalin
Broniecki 19 (k), Noga 64 - Jarosiewicz 29
Gryf Wejherowo 1-0 Polonia Bydgoszcz
Nowacki 61

Kolejka 12 - 19-20 października

Obra Kościan 3-0 Polonia Bydgoszcz
Olejniczak 2, Matuszczak 67, Gościniak 90 (k)
Gwardia Koszalin 1-0 Gryf Wejherowo
Wojciechowski 74 (k)
Warta Poznań 1-0 Flota Świnoujście
Cudny 86
Unia Janikowo 4-0 Sparta Brodnica
Łukomski 18, Kuczyński 25, Krysiak 68, Rosiak 72
Błękitni Stargard Szczeciński 0-0 Amica II Wronki
Chemik/Zawisza Bydgoszcz 2-1 KP Police
Raszka 86, Semenowicz 88 - Flejter 31
Toruński KP 3-1 Tur Turek
Grzędzicki 12, 20, Hanczewski 24 - Hyży 41
Kotwica Kołobrzeg 2-1 Unia Tczew
Janasiak 28, Sylwesiuk 87 - Chyła 7

Kolejka 13 - 26-27 października

Unia Tczew 2-2 Obra Kościan
Chyła 61 (k), 73 - Rośmiarek 4, Olejniczak 9
Tur Turek 1-0 Kotwica Kołobrzeg
Hyży 62 (k)
KP Police 3-0 Toruński KP
Flejter 18, 85, Górski 44
Amica II Wronki 1-2 Chemik/Zawisza Bydgoszcz
Sawala 54 - Korecki 13, A.Woźniak 63
Sparta Brodnica 1-1 Błękitni Stargard Szczeciński
Bukowski 77 - Gajda 90
Flota Świnoujście 2-1 Unia Janikowo
Mikuła 60, Mężydło 90 - Krysiak 17
Gryf Wejherowo 1-1 Warta Poznań
Zagórski 75 - Parzy 67
Polonia Bydgoszcz 5-0 Gwardia Koszalin
Maziarz 33, 36, Andraszak 63, Kleszczewski 87, Malczewski 90

Kolejka 14 - 2-3 listopada

Obra Kościan 2-0 Gwardia Koszalin
Rośmiarek 5, Gościniak 79
Warta Poznań 2-2 Polonia Bydgoszcz
Parzy 21, Putz 39 - Zarembski 29, Maziarz 54
Unia Janikowo 3-0 Gryf Wejherowo
Rosiak 16, 48, Nowaczyk 89
Błękitni Stargard Szczeciński 2-1 Flota Świnoujście
Gajda 62, Kułkiewicz 68 - Łapiński 66
Chemik/Zawisza Bydgoszcz 2-1 Sparta Brodnica
Ziemiński 50, 66 - Zabłocki 13
Toruński KP 0-2 Amica II Wronki
Gregorek 15, 83
Kotwica Kołobrzeg 2-0 KP Police
Ogiejko 35, Michalak 77
Unia Tczew 2-1 Tur Turek
Wilk 72, Widzicki 78 - Kanclerowicz 33

Kolejka 15 - 9-10 listopada

Tur Turek 1-0 Obra Kościan
Kupiński 71
KP Police 2-3 Unia Tczew
Rafalski 45, Godras 76 (k) - Borkowski 34, Wilk 44, 70
Amica II Wronki 2-0 Kotwica Kołobrzeg
Gregorek 28, Łożyński 90
Sparta Brodnica 2-0 Toruński KP
Dulas 12, Buchalski 44
Flota Świnoujście 3-0 Chemik/Zawisza Bydgoszcz
Mikuła 54, 63, Łapiński 76
Gryf Wejherowo 1-3 Błękitni Stargard Szczeciński
Pięta 16 (k) - Piskorz 14, 47, Wojtarowicz 65
Polonia Bydgoszcz 1-1 Unia Janikowo
Andraszak 40 - Florek 77
Gwardia Koszalin 2-1 Warta Poznań
G.Lewandowski 72, Jarosiewicz 81 (k) - Stronczyński 70

Kolejka 16 - 15-16 marca

Obra Kościan 2-0 Warta Poznań
Putz 43, 65
Gwardia Koszalin 1-1 Unia Janikowo
Wojciechowski 63 - Kuczyński 88
Polonia Bydgoszcz 2-2 Błękitni Stargard Szczeciński
Gliniewicz 55, Górecki 65 - Gajda 32, Kawczyński 49
Gryf Wejherowo 3-2 Chemik/Zawisza Bydgoszcz
Kobus 45, 57, 82 (k) - Ziemiński 23, Krawczyk 26
Flota Świnoujście 2-0 Toruński KP
Gęsicki 1 (s), Mikuła 81
Sparta Brodnica 1-0 Kotwica Kołobrzeg
Leshaniuk 67
Amica II Wronki 3-0 Unia Tczew
Gregorek 51, Sobociński 62, 74
KP Police 0-3 Tur Turek
(wo)
Kanclerowicz 82
na boisku 0-1

Kolejka 17 - 22-23 marca

KP Police 1-1 Obra Kościan
Flejter 62 - Gościniak 56
Tur Turek 1-0 Amica II Wronki
Kanclerowicz 34
Unia Tczew 1-1 Sparta Brodnica
Wróbel 47 (k) - Rzepecki 51
Kotwica Kołobrzeg 0-2 Flota Świnoujście
Noga 29, Mikuła 59
Toruński KP 3-4 Gryf Wejherowo
Hanczewski 4, 73, Drwięga 12 - Pomorski 37, Pięta 41, Gęsicki 57 (s), Wasiek 90
Chemik/Zawisza Bydgoszcz 4-1 Polonia Bydgoszcz
Rogóż 3, Krawczyk 13, Piętka 22, Ziemiński 85 - Thiede 68
Błękitni Stargard Szczeciński 1-1 Gwardia Koszalin
Gajda 25 - Gosik 28
Unia Janikowo 4-0 Warta Poznań
Kuczyński 2, 47, Rosiak 82, W.Humaj 89

Kolejka 18 - 29-30 marca

Obra Kościan 2-0 Unia Janikowo
Skrzypczak 10, Wojciechowski 90
Warta Poznań 0-6 Błękitni Stargard Szczeciński
Jastrzębski 29 (s), Gajda 37, Adamski 53 (k), Rast 55, Kawczyński 75 (k), Karwowski 90
Gwardia Koszalin 0-0 Chemik/Zawisza Bydgoszcz
Polonia Bydgoszcz 3-2 Toruński KP
Jędrzejak 5, Zarembski 28, 42 - Drwięga 49 (k), Urbański 51
Gryf Wejherowo 2-1 Kotwica Kołobrzeg
Pomorski 9, 16 - Hejduk 78
Flota Świnoujście 1-0 Unia Tczew
Mikuła 55
Sparta Brodnica 0-2 Tur Turek
Hyży 6, Sikora 16
Amica II Wronki 2-0 KP Police
Sawala 8, G.Król 56

Kolejka 19 - 5-6 kwietnia

Amica II Wronki 0-2 Obra Kościan
Rośmiarek 15, Olejniczak 85
KP Police 2-0 Sparta Brodnica
Flejter 36, D.Górski 57
Tur Turek 0-0 Flota Świnoujście
Unia Tczew 1-2 Gryf Wejherowo
Rzepecki 80 - Pomorski 59, Kobus 75
Kotwica Kołobrzeg 0-0 Polonia Bydgoszcz
Toruński KP 0-3 Gwardia Koszalin
(wo)
Drwięga 56 - Nadolny 8, Gosik 17, A.Wojciechowski 19
na boisku 1-3
Chemik/Zawisza Bydgoszcz 2-0 Warta Poznań
Krawczyk 34, Szpejna 67
Błękitni Stargard Szczeciński 2-0 Unia Janikowo
Gajda 61, Piskorz 63

Kolejka 20 - 12-13 kwietnia

Obra Kościan 1-2 Błękitni Stargard Szczeciński
Reyer 39 - Gajda 63, Kawczyński 80
Unia Janikowo 0-2 Chemik/Zawisza Bydgoszcz
Szpejna 7, Rogóż 60
Warta Poznań 3-1 Toruński KP
Łeszyk 14 (k), Matlak 67, Chwesiuk 67 - Hanczewski 81
Gwardia Koszalin 3-0 Kotwica Kołobrzeg
Kubiak 18, Gosik 67, Grodzicki 83
Polonia Bydgoszcz 3-1 Unia Tczew
Zarembski 32, Gliniewicz 40, Szutkowski 90 - Chrzonowski 67 (k)
Gryf Wejherowo 1-2 Tur Turek
Pomorski 25 - Martyniuk 15 (s), Świętosławski 62
Flota Świnoujście 4-2 KP Police
Cebulski 6, 16, Miązek 49, Noga 75 - Flejter 28, D.Górski 60
Sparta Brodnica 4-1 Amica II Wronki
Zabłocki 7, 55, Jakubczyk 73, Mirwa 76 - Wawrzyniak 89 (s)

Kolejka 21 - 19 kwietnia

Sparta Brodnica 4-1 Obra Kościan 17 kwietnia
Mirwa 24, 50, 79, Jakubczyk 45 - Gołębiewski 60 (s)
Amica II Wronki 1-0 Flota Świnoujście 17 kwietnia
Gregorek 37
KP Police 0-2 Gryf Wejherowo
Pięta 30, Kobus 53
Tur Turek 2-2 Polonia Bydgoszcz
Pańczyk 44, Kanclerowicz 90 - Thiede 5, Maziarz 54
wg innych źródeł gole dla Tura strzelili Szymański i Kupiński
Unia Tczew 3-0 Gwardia Koszalin
Mazurkiewicz 28, Ike 32, 64
Kotwica Kołobrzeg 1-0 Warta Poznań
Remplewicz 56
wg innych źródeł gol padł w 66. minucie
Toruński KP 2-1 Unia Janikowo
Hanczewski 5, Świderek 63 - Kuczyński 60
Chemik/Zawisza Bydgoszcz 2-1 Błękitni Stargard Szczeciński
Korecki 10, Semenowicz 87 - Jarecki 30

Kolejka 22 - 26 kwietnia

Obra Kościan 3-0 Chemik/Zawisza Bydgoszcz
Gościniak 22 (k), 75, Sołtysiak 90
Błękitni Stargard Szczeciński 1-0 Toruński KP
Adamski 32 (k)
Unia Janikowo 2-1 Kotwica Kołobrzeg
Kuczyński 28, Krysiak 75 - Michalak 35
Warta Poznań 2-0 Unia Tczew
Strączyński 25, Cudny 87
Gwardia Koszalin 1-0 Tur Turek
Grodzicki 66
Polonia Bydgoszcz 4-0 KP Police
Zarembski 42, Gliniewicz 43, Thiede 59, Kołacki 87
Gryf Wejherowo 2-0 Amica II Wronki
Pomorski 30, 65
Flota Świnoujście 3-1 Sparta Brodnica
Mężydło 18, Niewiada 75, Ratajczak 85 - Mirwa 60

Kolejka 23 - 1 maja

Flota Świnoujście 4-1 Obra Kościan
Mikuła 6 (k), 8, 40, 90 - Gościniak 48
Sparta Brodnica 2-2 Gryf Wejherowo
Czuk 37 (s), Dulas 90 - Kobus 35, 53
Amica II Wronki 4-0 Polonia Bydgoszcz
Sawala 45, Gregorek 67, 78, Kabaciński 88
KP Police 0-4 Gwardia Koszalin
Grodzicki 7, Gosik 14, 72, Lewandowski 59
Tur Turek 2-0 Warta Poznań
Hyży 52, Świętosławski 61
Unia Tczew 1-0 Unia Janikowo
Ike 56
Kotwica Kołobrzeg 2-1 Błękitni Stargard Szczeciński
Gębicki 34, Koszlak 45 - Adamski 50
Toruński KP 1-2 Chemik/Zawisza Bydgoszcz
Ziemiński 14 (s) - Korecki 20, 70

Kolejka 24 - 4 maja

Obra Kościan 2-0 Toruński KP
Gościniak 21, Wojciechowski 58
Chemik/Zawisza Bydgoszcz 1-0 Kotwica Kołobrzeg
Ziemiński 73
Błękitni Stargard Szczeciński 2-1 Unia Tczew
Kownacki 58, Gutkowski 90 - Glienke 45
Unia Janikowo 0-4 Tur Turek
Hyży 7, 9, Świętosławski 44, Szymański 60
Warta Poznań 2-0 KP Police
Łeszyk 11, Chwesiuk 16
Gwardia Koszalin 0-1 Amica II Wronki
Konieczny 80
Polonia Bydgoszcz 0-1 Sparta Brodnica
Mirwa 2
Gryf Wejherowo 2-0 Flota Świnoujście
Pomorski 14, 18

Kolejka 25 - 10-11 maja

Gryf Wejherowo 3-0 Obra Kościan
Radoń 6, Pomorski 31, Kobus 50
Flota Świnoujście 1-0 Polonia Bydgoszcz
Niezgoda 60
Sparta Brodnica 2-1 Gwardia Koszalin
Wróbel 28 (k), Leszaniuk 73 - Grodzicki 59
Amica II Wronki 2-0 Warta Poznań
G.Król 4, 31
KP Police 0-1 Unia Janikowo
Janeczek 40
Tur Turek 1-2 Błękitni Stargard Szczeciński
Ł.Mowlik 37 - Rast 70, Karwowski 73
Unia Tczew 1-0 Chemik/Zawisza Bydgoszcz
Wicek 57
Kotwica Kołobrzeg 3-1 Toruński KP
Dubiela 3, Remplewicz 20, Michalak 33 - Marciniak 53

Kolejka 26 - 17-18 maja

Obra Kościan 2-2 Kotwica Kołobrzeg
Sołtysiak 24, Chmielewski 90 - Dubiela 50, 73 (k)
Toruński KP 2-1 Unia Tczew
Kłosowski 54, Drwięga 70 - Ike 83
Chemik/Zawisza Bydgoszcz 3-2 Tur Turek
Piętka 7, Ziemiński 14, Semenowicz 68 - Sikora 34, Hyży 43
Błękitni Stargard Szczeciński 4-0 KP Police
Wojtarowicz 5, Adamski 75, Gołaszewski 82, Janecki 84
Unia Janikowo 0-1 Amica II Wronki
R.Bednarek 80
Warta Poznań 0-0 Sparta Brodnica
Gwardia Koszalin 0-4 Flota Świnoujście
Mężydło 50, Łapiński 60, 64, Mikuła 69
Polonia Bydgoszcz 0-2 Gryf Wejherowo
Pomorski 32, Kobus 34

Kolejka 27 - 24-25 maja

Polonia Bydgoszcz 2-2 Obra Kościan
Sieradzki 10, Filarski 70 - Wojciechowski 56, P.Sołtysiak 65
Gryf Wejherowo 4-1 Gwardia Koszalin
Kobus 20, 76, Pięta 45, Waszyk 65 - Grodzicki 79
Flota Świnoujście 5-0 Warta Poznań
Mężydło 15, Mikuła 21, Łapiński 40, Ciołek 81, Niewiada 88
Sparta Brodnica 2-0 Unia Janikowo
Zabłocki 41, Pliszka 80
Amica II Wronki 0-2 Błękitni Stargard Szczeciński
Karwowski 38, Adamski 43
KP Police 0-3 Chemik/Zawisza Bydgoszcz
Ziemiński 31, Kardasz 49, Szpejna 63
Tur Turek 1-0 Toruński KP
Kanclerowicz 62
Unia Tczew 0-2 Kotwica Kołobrzeg
Dubiela 50, Hejduk 90

Kolejka 28 - 31 maja

Obra Kościan 3-0 Unia Tczew
Wojciechowski 20, Sołtysiak 32, 38
Kotwica Kołobrzeg 2-0 Tur Turek
Ogiejko 26, 90
Toruński KP 3-0 KP Police
(wo)
piłkarze z Polic nie przybyli na spotkanie
Chemik/Zawisza Bydgoszcz 1-1 Amica II Wronki
Ziemiński 75 (k) - Gregorek 70
Błękitni Stargard Szczeciński 5-1 Sparta Brodnica
Piskorz 31, Wojtarowicz 49, Adamski 78, 80 (k), Gajda 90 - Buchalski 79
Unia Janikowo 1-3 Flota Świnoujście
Janeczek 87 - Łapiński 17, Noga 73, Słupecki 90 (s)
Warta Poznań 2-0 Gryf Wejherowo
Stronczyński 2, Łeszyk 59
Gwardia Koszalin 1-0 Polonia Bydgoszcz
G.Lewandowski 81

Kolejka 29 - 7 czerwca

Gwardia Koszalin 2-2 Obra Kościan
Lewandowski 51, Gosik 65 - Rośmiarek 78, 90
Polonia Bydgoszcz 4-0 Warta Poznań
Szutkowski 40, Gliniewicz 42, Thiede 68 (k), Maziarz 84
Gryf Wejherowo 1-0 Unia Janikowo
Kobus 35 (k)
Flota Świnoujście 1-0 Błękitni Stargard Szczeciński
Mężydło 3
Sparta Brodnica 0-4 Chemik/Zawisza Bydgoszcz
Zieliński 23, Rogóż 33, Piętka 72, Semenowicz 84
Amica II Wronki 3-1 Toruński KP
Iwanowski 51, Gregorek 52, Chlebicki 72 - Grzędzicki 67
KP Police 0-1 Kotwica Kołobrzeg
Dubiela 42
Tur Turek 7-0 Unia Tczew
Kanclerowicz 8, 28, 50, Ł.Mowlik 63, 83, Świętosławski 70, Ignaczak 90

Kolejka 30 - 14 czerwca

Obra Kościan 0-1 Tur Turek
Świętosławski 52
Unia Tczew 0-0 KP Police
Kotwica Kołobrzeg 3-1 Amica II Wronki
Dubiela 5 (k), 43 (k), 89 - Łożyński 33
Toruński KP 2-1 Sparta Brodnica
Drwięga 45 (k), Grzędzicki 62 - Zabłocki 67
Chemik/Zawisza Bydgoszcz 1-2 Flota Świnoujście
Kardasz 72 - Mikuła 55, Łapiński 78
Błękitni Stargard Szczeciński 1-3 Gryf Wejherowo
Adamski 89 - Pomorski 45, Pięta 61, Zagórski 88
Unia Janikowo 0-0 Polonia Bydgoszcz
Warta Poznań 0-3 Gwardia Koszalin
Lenio 5, Wojciechowski 35 (k), 53 (k)

Baraże o udział w III lidze (2)

II liga 2002/2003

III liga 2002/2003 (1 (Warmia i Mazury, Podlasie, Łódzkie, Mazowsze))
III liga 2002/2003 (3 (Lubuskie, Dolny Śląsk, Opolskie, Śląsk))
III liga 2002/2003 (4 (Świętokrzyskie, Lubelskie, Małopolska, Podkarpacie))

IV liga 2002/2003 (kujawsko-pomorska)
IV liga 2002/2003 (pomorska)
IV liga 2002/2003 (wielkopolska (południe))
IV liga 2002/2003 (wielkopolska (północ))
IV liga 2002/2003 (zachodniopomorska)

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas