[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2002/2003, grupa: zachodniopomorska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zorza Dobrzany 34 81 25 6 3 87-27 14 3 0 55-12 11 3 3 32-15
2.  Odra Chojna 34 59 16 11 7 73-49 12 3 2 43-16 4 8 5 30-33
3.  Pogoń II Szczecin 34 58 18 4 12 58-52 11 2 4 38-20 7 2 8 20-32 2 3 1 0 1 3-2
4.  Arkonia Szczecin 34 58 17 7 10 41-43 10 3 4 22-15 7 4 6 19-28 2 3 1 0 1 2-3
5.  Wybrzeże Rewalskie Rewal 34 57 16 9 9 71-45 11 2 4 44-18 5 7 5 27-27
6.  Victoria 95 Przecław 34 54 17 3 14 47-46 10 1 6 27-20 7 2 8 20-26
7.  Darzbór Szczecinek 34 53 16 5 13 78-67 10 3 4 45-27 6 2 9 33-40
8.  Darłovia Darłowo 34 52 16 4 14 78-74 11 1 5 51-30 5 3 9 27-44
9.  Ina Goleniów 34 50 14 8 12 60-58 8 5 4 33-27 6 3 8 27-31
10.  Osadnik Myślibórz 34 49 13 10 11 52-42 9 6 2 34-14 4 4 9 18-28
11.  Rega-Merida Trzebiatów 34 47 14 5 15 62-57 7 5 5 34-19 7 0 10 28-38
12.  Pogoń Barlinek 34 46 12 10 12 52-49 8 5 4 30-18 4 5 8 22-31
13.  Lech Czaplinek 34 44 12 8 14 47-53 7 6 4 25-14 5 2 10 22-39 2 3 1 0 1 2-2
14.  Gryf Kamień Pomorski 34 44 13 5 16 47-60 8 3 6 28-30 5 2 10 19-30 2 3 1 0 1 2-2
15.  Orzeł Biały Wałcz 34 30 9 3 22 46-78 6 1 10 29-38 3 2 12 17-40
16.  Rossa Rosnowo 34 29 6 11 17 27-67 5 5 7 16-26 1 6 10 11-41
17.  Drawa Drawsko Pomorskie 34 27 7 6 21 30-62 5 3 9 18-30 2 3 12 12-32
18.  Dąb Dębno 34 20 5 5 24 39-66 5 3 9 22-27 0 2 15 17-39
Wybrzeże Rewalskie Rewal rozgrywa swoje mecze w Niechorzu.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Zorza Dobrzany    6-2 0-0 3-2 3-0 1-0 4-2 5-1 1-1 3-0 5-1 1-0 7-0 2-1 2-0 3-0 8-1 1-1 
 2 Odra Chojna1-1     1-2 1-2 2-0 2-0 6-2 1-1 3-2 2-1 2-0 1-1 3-2 4-0 5-0 5-0 3-2 1-0 
 3 Pogoń II Szczecin1-2 1-1     2-0 4-3 2-0 5-0 1-6 4-1 1-2 2-1 3-0 4-0 1-2 2-0 2-2 2-0 1-0 
 4 Arkonia Szczecin2-1 2-2 2-1     0-0 1-2 0-3 1-0 1-0 4-2 2-0 0-1 0-2 1-0 1-0 2-0 2-0 1-1 
 5 Wybrzeże Rewalskie Rewal1-2 1-1 6-1 1-1     2-1 4-0 4-1 4-0 2-0 1-3 4-2 1-2 1-2 2-1 6-1 1-0 3-0 
 6 Victoria 95 Przecław1-0 2-1 3-1 0-1 1-1     1-0 0-4 2-3 2-0 0-2 3-0 1-3 1-3 5-1 1-0 3-0 1-0 
 7 Darzbór Szczecinek3-1 2-2 3-0 2-0 2-3 4-1     6-1 2-1 2-1 3-2 0-1 3-3 1-2 3-1 1-1 2-3 6-4 
 8 Darłovia Darłowo1-3 3-1 1-2 7-1 6-3 1-2 2-2     4-2 0-2 6-1 4-3 3-1 1-3 3-0* 3-1 2-1 4-2 
 9 Ina Goleniów1-4 3-4 1-1 0-0 0-3 3-1 0-3 1-1     2-1 3-2 0-0 5-1 1-1 3-0* 5-2 2-1 3-2 
 10 Osadnik Myślibórz2-2 1-1 4-0 1-1 1-1 4-0 4-0 0-1 4-0     0-2 3-1 0-0 2-1 2-2 3-1 1-0 2-1 
 11 Rega-Merida Trzebiatów0-2 0-2 3-0 1-1 0-1 1-1 1-3 9-0 2-2 1-1     3-2 0-3 1-0 4-1 5-0 0-0 3-0 
 12 Pogoń Barlinek1-2 1-1 3-1 1-2 3-3 0-1 1-2 4-0 1-1 1-1 4-1     2-0 3-2 1-0 0-0 2-1 2-0 
 13 Lech Czaplinek0-1 4-2 0-1 5-0 1-0 1-1 2-2 1-1 1-0 0-1 1-2 2-2     2-0 1-1 3-0* 0-0 1-0 
 14 Gryf Kamień Pomorski1-1 4-2 1-4 0-1 1-1 2-0 0-3 5-3 0-3 1-3 4-3 0-3 2-0     3-2 0-0 2-0 2-1 
 15 Orzeł Biały Wałcz0-4 0-2 1-2 2-3 0-1 1-4 4-2 3-2 1-3 1-0 1-2 4-5 2-3 3-2     1-1 2-0 3-2 
 16 Rossa Rosnowo0-3 1-1 0-1 1-0 2-2 0-2 2-7 0-3 0-1 1-1 3-0 3-1 1-0 0-0 0-3     0-0 2-1 
 17 Drawa Drawsko Pomorskie0-2 1-4 1-2 0-1 0-4 1-3 2-1 2-0 1-3 1-1 0-4 0-0 2-1 3-0 1-2 0-0     3-2 
 18 Dąb Dębno0-1 1-1 2-1 1-3 1-1 0-1 2-1 1-2 0-4 4-1 1-2 0-0 3-1 3-0 2-3 1-2 0-3     

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Victoria 95 Przecław 0-1 Arkonia Szczecin
Darzbór Szczecinek 3-0 Pogoń II Szczecin
Odra Chojna 1-0 Dąb Dębno
Darłovia Darłowo 2-1 Drawa Drawsko Pomorskie
Lech Czaplinek 3-0 Rossa Rosnowo
(wo)
na boisku 1-1
Zorza Dobrzany 1-0 Pogoń Barlinek
Rega-Merida Trzebiatów 1-1 Osadnik Myślibórz
Ina Goleniów 0-3 Wybrzeże Rewalskie Rewal
Gryf Kamień Pomorski 3-2 Orzeł Biały Wałcz

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Arkonia Szczecin 1-0 Orzeł Biały Wałcz
Wybrzeże Rewalskie Rewal 1-2 Gryf Kamień Pomorski
Osadnik Myślibórz 4-0 Ina Goleniów
Pogoń Barlinek 4-1 Rega-Merida Trzebiatów
Rossa Rosnowo 0-3 Zorza Dobrzany
Drawa Drawsko Pomorskie 2-1 Lech Czaplinek
Dąb Dębno 1-2 Darłovia Darłowo
Victoria 95 Przecław 1-0 Darzbór Szczecinek
Odra Chojna 1-2 Pogoń II Szczecin

Kolejka 3 - 18 sierpnia

Darzbór Szczecinek 2-0 Arkonia Szczecin
Odra Chojna 2-0 Victoria 95 Przecław
Darłovia Darłowo 1-2 Pogoń II Szczecin
Lech Czaplinek 1-0 Dąb Dębno
Zorza Dobrzany 8-1 Drawa Drawsko Pomorskie
Rega-Merida Trzebiatów 5-0 Rossa Rosnowo
Ina Goleniów 0-0 Pogoń Barlinek
Gryf Kamień Pomorski 1-3 Osadnik Myślibórz
Orzeł Biały Wałcz 0-1 Wybrzeże Rewalskie Rewal

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

Arkonia Szczecin 0-0 Wybrzeże Rewalskie Rewal
Osadnik Myślibórz 2-2 Orzeł Biały Wałcz
Pogoń Barlinek 3-2 Gryf Kamień Pomorski
Rossa Rosnowo 0-1 Ina Goleniów
Drawa Drawsko Pomorskie 0-4 Rega-Merida Trzebiatów
Dąb Dębno 0-1 Zorza Dobrzany
Pogoń II Szczecin 4-0 Lech Czaplinek
Victoria 95 Przecław 0-4 Darłovia Darłowo
Darzbór Szczecinek 2-2 Odra Chojna

Kolejka 5 - 28 sierpnia

Odra Chojna 1-2 Arkonia Szczecin
Darłovia Darłowo 2-2 Darzbór Szczecinek
Lech Czaplinek 1-1 Victoria 95 Przecław
Zorza Dobrzany 0-0 Pogoń II Szczecin 11 września
Rega-Merida Trzebiatów 3-0 Dąb Dębno
Ina Goleniów 2-1 Drawa Drawsko Pomorskie
Gryf Kamień Pomorski 0-0 Rossa Rosnowo
Orzeł Biały Wałcz 4-5 Pogoń Barlinek
Wybrzeże Rewalskie Rewal 2-0 Osadnik Myślibórz

Kolejka 6 - 31 sierpnia-1 września

Arkonia Szczecin 4-2 Osadnik Myślibórz
Pogoń Barlinek 3-3 Wybrzeże Rewalskie Rewal
Rossa Rosnowo 0-3 Orzeł Biały Wałcz
Drawa Drawsko Pomorskie 3-0 Gryf Kamień Pomorski
Dąb Dębno 0-4 Ina Goleniów
Pogoń II Szczecin 2-1 Rega-Merida Trzebiatów
Victoria 95 Przecław 1-0 Zorza Dobrzany
Darzbór Szczecinek 3-3 Lech Czaplinek
Odra Chojna 1-1 Darłovia Darłowo

Kolejka 7 - 7-8 września

Darłovia Darłowo 7-1 Arkonia Szczecin 4 września
rozegrano awansem (termin niepewny)
Lech Czaplinek 4-2 Odra Chojna
Zorza Dobrzany 4-2 Darzbór Szczecinek
Rega-Merida Trzebiatów 1-1 Victoria 95 Przecław
Ina Goleniów 1-1 Pogoń II Szczecin
Gryf Kamień Pomorski 2-1 Dąb Dębno
Orzeł Biały Wałcz 2-0 Drawa Drawsko Pomorskie
Wybrzeże Rewalskie Rewal 6-1 Rossa Rosnowo
Osadnik Myślibórz 3-1 Pogoń Barlinek

Kolejka 8 - 14-15 września

Arkonia Szczecin 0-1 Pogoń Barlinek
Rossa Rosnowo 1-1 Osadnik Myślibórz
Drawa Drawsko Pomorskie 0-4 Wybrzeże Rewalskie Rewal
Dąb Dębno 2-3 Orzeł Biały Wałcz
Pogoń II Szczecin 1-2 Gryf Kamień Pomorski
Victoria 95 Przecław 2-3 Ina Goleniów
Darzbór Szczecinek 3-2 Rega-Merida Trzebiatów
Odra Chojna 1-1 Zorza Dobrzany
Darłovia Darłowo 3-1 Lech Czaplinek

Kolejka 9 - 18 września

Lech Czaplinek 5-0 Arkonia Szczecin
Zorza Dobrzany 5-1 Darłovia Darłowo
Rega-Merida Trzebiatów 0-2 Odra Chojna
Ina Goleniów 0-3 Darzbór Szczecinek
Gryf Kamień Pomorski 2-0 Victoria 95 Przecław
Orzeł Biały Wałcz 1-2 Pogoń II Szczecin
Wybrzeże Rewalskie Rewal 3-0 Dąb Dębno
Osadnik Myślibórz 1-0 Drawa Drawsko Pomorskie
Pogoń Barlinek 0-0 Rossa Rosnowo

Kolejka 10 - 21-22 września

Arkonia Szczecin 2-0 Rossa Rosnowo
Drawa Drawsko Pomorskie 0-0 Pogoń Barlinek
Dąb Dębno 4-1 Osadnik Myślibórz
Pogoń II Szczecin 4-3 Wybrzeże Rewalskie Rewal
Victoria 95 Przecław 5-1 Orzeł Biały Wałcz
Darzbór Szczecinek 1-2 Gryf Kamień Pomorski
Odra Chojna 3-2 Ina Goleniów
Darłovia Darłowo 6-1 Rega-Merida Trzebiatów
Lech Czaplinek 0-1 Zorza Dobrzany

Kolejka 11 - 28-29 września

Zorza Dobrzany 3-2 Arkonia Szczecin
Rega-Merida Trzebiatów 0-3 Lech Czaplinek
Ina Goleniów 1-1 Darłovia Darłowo
Gryf Kamień Pomorski 4-2 Odra Chojna
Orzeł Biały Wałcz 4-2 Darzbór Szczecinek
Wybrzeże Rewalskie Rewal 2-1 Victoria 95 Przecław
Osadnik Myślibórz 4-0 Pogoń II Szczecin
Pogoń Barlinek 2-0 Dąb Dębno
Rossa Rosnowo 0-0 Drawa Drawsko Pomorskie

Kolejka 12 - 5-6 października

Arkonia Szczecin 2-0 Drawa Drawsko Pomorskie
Dąb Dębno 1-2 Rossa Rosnowo
Pogoń II Szczecin 3-0 Pogoń Barlinek
Victoria 95 Przecław 2-0 Osadnik Myślibórz
Darzbór Szczecinek 2-3 Wybrzeże Rewalskie Rewal
Odra Chojna 5-0 Orzeł Biały Wałcz
Darłovia Darłowo 1-3 Gryf Kamień Pomorski
Lech Czaplinek 1-0 Ina Goleniów
Zorza Dobrzany 5-1 Rega-Merida Trzebiatów

Kolejka 13 - 12-13 października

Rega-Merida Trzebiatów 1-1 Arkonia Szczecin
Ina Goleniów 1-4 Zorza Dobrzany
Gryf Kamień Pomorski 2-0 Lech Czaplinek
Orzeł Biały Wałcz 3-2 Darłovia Darłowo
Wybrzeże Rewalskie Rewal 1-1 Odra Chojna
Osadnik Myślibórz 4-0 Darzbór Szczecinek
Pogoń Barlinek 0-1 Victoria 95 Przecław
Rossa Rosnowo 0-1 Pogoń II Szczecin
Drawa Drawsko Pomorskie 3-2 Dąb Dębno

Kolejka 14 - 19-20 października

Arkonia Szczecin 1-1 Dąb Dębno
Pogoń II Szczecin 2-0 Drawa Drawsko Pomorskie
Victoria 95 Przecław 1-0 Rossa Rosnowo
Darzbór Szczecinek 0-1 Pogoń Barlinek
Odra Chojna 2-1 Osadnik Myślibórz
Darłovia Darłowo 6-3 Wybrzeże Rewalskie Rewal
Lech Czaplinek 1-1 Orzeł Biały Wałcz
Zorza Dobrzany 2-1 Gryf Kamień Pomorski
Rega-Merida Trzebiatów 2-2 Ina Goleniów

Kolejka 15 - 26-27 października

Ina Goleniów 0-0 Arkonia Szczecin
Gryf Kamień Pomorski 4-3 Rega-Merida Trzebiatów
Orzeł Biały Wałcz 0-4 Zorza Dobrzany
Wybrzeże Rewalskie Rewal 1-2 Lech Czaplinek
Osadnik Myślibórz 0-1 Darłovia Darłowo
Pogoń Barlinek 1-1 Odra Chojna
Rossa Rosnowo 2-7 Darzbór Szczecinek
Drawa Drawsko Pomorskie 1-3 Victoria 95 Przecław
Dąb Dębno 2-1 Pogoń II Szczecin

Kolejka 16 - 2-3 listopada

Arkonia Szczecin 2-1 Pogoń II Szczecin
Victoria 95 Przecław 1-0 Dąb Dębno
Darzbór Szczecinek 2-3 Drawa Drawsko Pomorskie
Odra Chojna 5-0 Rossa Rosnowo
Darłovia Darłowo 4-3 Pogoń Barlinek
Lech Czaplinek 0-1 Osadnik Myślibórz
Zorza Dobrzany 3-0 Wybrzeże Rewalskie Rewal
Rega-Merida Trzebiatów 4-1 Orzeł Biały Wałcz
Ina Goleniów 1-1 Gryf Kamień Pomorski

Kolejka 17 - 9-10 listopada

Gryf Kamień Pomorski 0-1 Arkonia Szczecin
Orzeł Biały Wałcz 1-3 Ina Goleniów
Wybrzeże Rewalskie Rewal 1-3 Rega-Merida Trzebiatów
Osadnik Myślibórz 2-2 Zorza Dobrzany
Pogoń Barlinek 2-0 Lech Czaplinek
Rossa Rosnowo 0-3 Darłovia Darłowo
Drawa Drawsko Pomorskie 1-4 Odra Chojna
Dąb Dębno 2-1 Darzbór Szczecinek
Pogoń II Szczecin 2-0 Victoria 95 Przecław

Kolejka 18 - 23 kwietnia

Arkonia Szczecin 1-2 Victoria 95 Przecław
Pogoń II Szczecin 5-0 Darzbór Szczecinek
Dąb Dębno 1-1 Odra Chojna
Drawa Drawsko Pomorskie 2-0 Darłovia Darłowo
Rossa Rosnowo 1-0 Lech Czaplinek
Pogoń Barlinek 1-2 Zorza Dobrzany
Osadnik Myślibórz 0-2 Rega-Merida Trzebiatów
Wybrzeże Rewalskie Rewal 4-0 Ina Goleniów
Orzeł Biały Wałcz 3-2 Gryf Kamień Pomorski

Kolejka 19 - 15-16 marca

Pogoń II Szczecin 1-1 Odra Chojna
Orzeł Biały Wałcz 2-3 Arkonia Szczecin 26 marca
Gryf Kamień Pomorski 1-1 Wybrzeże Rewalskie Rewal 26 marca
Ina Goleniów 2-1 Osadnik Myślibórz
Rega-Merida Trzebiatów 3-2 Pogoń Barlinek 26 marca
Zorza Dobrzany 3-0 Rossa Rosnowo
Lech Czaplinek 0-0 Drawa Drawsko Pomorskie 26 marca
Darłovia Darłowo 4-2 Dąb Dębno
Darzbór Szczecinek 4-1 Victoria 95 Przecław

Kolejka 20 - 22-23 marca

Arkonia Szczecin 0-3 Darzbór Szczecinek
Victoria 95 Przecław 2-1 Odra Chojna
Pogoń II Szczecin 1-6 Darłovia Darłowo
Dąb Dębno 3-1 Lech Czaplinek
Drawa Drawsko Pomorskie 0-2 Zorza Dobrzany
Rossa Rosnowo 3-0 Rega-Merida Trzebiatów
Pogoń Barlinek 1-1 Ina Goleniów
Osadnik Myślibórz 2-1 Gryf Kamień Pomorski
Wybrzeże Rewalskie Rewal 2-1 Orzeł Biały Wałcz

Kolejka 21 - 29-30 marca

Wybrzeże Rewalskie Rewal 1-1 Arkonia Szczecin
Orzeł Biały Wałcz 1-0 Osadnik Myślibórz
Gryf Kamień Pomorski 0-3 Pogoń Barlinek
Ina Goleniów 5-2 Rossa Rosnowo
Rega-Merida Trzebiatów 0-0 Drawa Drawsko Pomorskie
Zorza Dobrzany 1-1 Dąb Dębno
Lech Czaplinek 0-1 Pogoń II Szczecin
Darłovia Darłowo 1-2 Victoria 95 Przecław
Odra Chojna 6-2 Darzbór Szczecinek

Kolejka 22 - 5-6 kwietnia

Arkonia Szczecin 2-2 Odra Chojna
Darzbór Szczecinek 6-1 Darłovia Darłowo
Victoria 95 Przecław 1-3 Lech Czaplinek
Pogoń II Szczecin 1-2 Zorza Dobrzany
Dąb Dębno 1-2 Rega-Merida Trzebiatów
Drawa Drawsko Pomorskie 1-3 Ina Goleniów
Rossa Rosnowo 0-0 Gryf Kamień Pomorski
Pogoń Barlinek 1-0 Orzeł Biały Wałcz
Osadnik Myślibórz 1-1 Wybrzeże Rewalskie Rewal

Kolejka 23 - 12-13 kwietnia

Osadnik Myślibórz 1-1 Arkonia Szczecin
Wybrzeże Rewalskie Rewal 4-2 Pogoń Barlinek
Orzeł Biały Wałcz 1-1 Rossa Rosnowo
Gryf Kamień Pomorski 2-0 Drawa Drawsko Pomorskie
Ina Goleniów 3-2 Dąb Dębno
Rega-Merida Trzebiatów 3-0 Pogoń II Szczecin
Zorza Dobrzany 1-0 Victoria 95 Przecław
Lech Czaplinek 2-2 Darzbór Szczecinek
Darłovia Darłowo 3-1 Odra Chojna

Kolejka 24 - 19 kwietnia

Arkonia Szczecin 1-0 Darłovia Darłowo
Odra Chojna 3-2 Lech Czaplinek
Darzbór Szczecinek 3-1 Zorza Dobrzany
Victoria 95 Przecław 0-2 Rega-Merida Trzebiatów
Pogoń II Szczecin 4-1 Ina Goleniów
Dąb Dębno 3-0 Gryf Kamień Pomorski
Drawa Drawsko Pomorskie 1-2 Orzeł Biały Wałcz
Rossa Rosnowo 2-2 Wybrzeże Rewalskie Rewal
Pogoń Barlinek 1-1 Osadnik Myślibórz

Kolejka 25 - 26-27 kwietnia

Pogoń Barlinek 1-2 Arkonia Szczecin
Osadnik Myślibórz 3-1 Rossa Rosnowo
Wybrzeże Rewalskie Rewal 1-0 Drawa Drawsko Pomorskie
Orzeł Biały Wałcz 3-2 Dąb Dębno
Gryf Kamień Pomorski 1-4 Pogoń II Szczecin
Ina Goleniów 3-1 Victoria 95 Przecław
Rega-Merida Trzebiatów 1-3 Darzbór Szczecinek
Zorza Dobrzany 6-2 Odra Chojna
Lech Czaplinek 1-1 Darłovia Darłowo

Kolejka 26 - 1 maja

Arkonia Szczecin 0-2 Lech Czaplinek
Darłovia Darłowo 1-3 Zorza Dobrzany
Odra Chojna 2-0 Rega-Merida Trzebiatów
Darzbór Szczecinek 2-1 Ina Goleniów
Victoria 95 Przecław 1-3 Gryf Kamień Pomorski
Pogoń II Szczecin 2-0 Orzeł Biały Wałcz
Dąb Dębno 1-1 Wybrzeże Rewalskie Rewal
Drawa Drawsko Pomorskie 1-1 Osadnik Myślibórz
Rossa Rosnowo 3-1 Pogoń Barlinek

Kolejka 27 - 3-4 maja

Rossa Rosnowo 1-0 Arkonia Szczecin
Pogoń Barlinek 2-1 Drawa Drawsko Pomorskie
Osadnik Myślibórz 2-1 Dąb Dębno
Wybrzeże Rewalskie Rewal 6-1 Pogoń II Szczecin
Orzeł Biały Wałcz 1-4 Victoria 95 Przecław
Gryf Kamień Pomorski 0-3 Darzbór Szczecinek
Ina Goleniów 3-4 Odra Chojna
Rega-Merida Trzebiatów 9-0 Darłovia Darłowo
Zorza Dobrzany 7-0 Lech Czaplinek

Kolejka 28 - 10-11 maja

Arkonia Szczecin 2-1 Zorza Dobrzany
Lech Czaplinek 1-2 Rega-Merida Trzebiatów
Darłovia Darłowo 4-2 Ina Goleniów
Odra Chojna 4-0 Gryf Kamień Pomorski
Darzbór Szczecinek 3-1 Orzeł Biały Wałcz
Victoria 95 Przecław 1-1 Wybrzeże Rewalskie Rewal
Pogoń II Szczecin 1-2 Osadnik Myślibórz
Dąb Dębno 0-0 Pogoń Barlinek
Drawa Drawsko Pomorskie 0-0 Rossa Rosnowo

Kolejka 29 - 14 maja

Drawa Drawsko Pomorskie 0-1 Arkonia Szczecin
Rossa Rosnowo 2-1 Dąb Dębno
Pogoń Barlinek 3-1 Pogoń II Szczecin
Osadnik Myślibórz 4-0 Victoria 95 Przecław
Wybrzeże Rewalskie Rewal 4-0 Darzbór Szczecinek
lub 5-0
Orzeł Biały Wałcz 0-2 Odra Chojna
Gryf Kamień Pomorski 5-3 Darłovia Darłowo
Ina Goleniów 5-1 Lech Czaplinek
Rega-Merida Trzebiatów 0-2 Zorza Dobrzany

Kolejka 30 - 17-18 maja

Arkonia Szczecin 2-0 Rega-Merida Trzebiatów
Zorza Dobrzany 1-1 Ina Goleniów
Lech Czaplinek 2-0 Gryf Kamień Pomorski
Darłovia Darłowo 3-0 Orzeł Biały Wałcz
(wo)
Odra Chojna 2-0 Wybrzeże Rewalskie Rewal
Darzbór Szczecinek 2-1 Osadnik Myślibórz
Victoria 95 Przecław 3-0 Pogoń Barlinek
Pogoń II Szczecin 2-2 Rossa Rosnowo
Dąb Dębno 0-3 Drawa Drawsko Pomorskie

Kolejka 31 - 24-25 maja

Dąb Dębno 1-3 Arkonia Szczecin
Drawa Drawsko Pomorskie 1-2 Pogoń II Szczecin
Rossa Rosnowo 0-2 Victoria 95 Przecław
Pogoń Barlinek 1-2 Darzbór Szczecinek
Osadnik Myślibórz 1-1 Odra Chojna 4 czerwca
Wybrzeże Rewalskie Rewal 4-1 Darłovia Darłowo
Orzeł Biały Wałcz 2-3 Lech Czaplinek
Gryf Kamień Pomorski 1-1 Zorza Dobrzany
Ina Goleniów 3-2 Rega-Merida Trzebiatów

Kolejka 32 - 31 maja-1 czerwca

Arkonia Szczecin 1-0 Ina Goleniów
Rega-Merida Trzebiatów 1-0 Gryf Kamień Pomorski
Zorza Dobrzany 2-0 Orzeł Biały Wałcz
Lech Czaplinek 1-0 Wybrzeże Rewalskie Rewal
Darłovia Darłowo 0-2 Osadnik Myślibórz
Odra Chojna 1-1 Pogoń Barlinek
Darzbór Szczecinek 1-1 Rossa Rosnowo
Victoria 95 Przecław 3-0 Drawa Drawsko Pomorskie
Pogoń II Szczecin 1-0 Dąb Dębno

Kolejka 33 - 7-8 czerwca

Pogoń II Szczecin 2-0 Arkonia Szczecin
Dąb Dębno 0-1 Victoria 95 Przecław
Drawa Drawsko Pomorskie 2-1 Darzbór Szczecinek
Rossa Rosnowo 1-1 Odra Chojna
Pogoń Barlinek 4-0 Darłovia Darłowo
Osadnik Myślibórz 0-0 Lech Czaplinek
Wybrzeże Rewalskie Rewal 1-2 Zorza Dobrzany
Orzeł Biały Wałcz 1-2 Rega-Merida Trzebiatów
Gryf Kamień Pomorski 0-3 Ina Goleniów
zagrali awansem, lub walkower

Kolejka 34 - 14-15 czerwca

Arkonia Szczecin 1-0 Gryf Kamień Pomorski
Ina Goleniów 3-0 Orzeł Biały Wałcz
(wo)
Rega-Merida Trzebiatów 0-1 Wybrzeże Rewalskie Rewal
Zorza Dobrzany 3-0 Osadnik Myślibórz
Lech Czaplinek 2-2 Pogoń Barlinek
Darłovia Darłowo 3-1 Rossa Rosnowo
Odra Chojna 3-2 Drawa Drawsko Pomorskie
Darzbór Szczecinek 6-4 Dąb Dębno
Victoria 95 Przecław 3-1 Pogoń II Szczecin

Baraże o udział w III lidze (2)

III liga 2002/2003 (2 (Pomorze Zachodnie, Pomorze, Wielkopolska, Kujawy i Pomorze))

IV liga 2002/2003 (kujawsko-pomorska)
IV liga 2002/2003 (pomorska)
IV liga 2002/2003 (wielkopolska (południe))
IV liga 2002/2003 (wielkopolska (północ))

Liga okręgowa 2002/2003 (Koszalin (południe))
Liga okręgowa 2002/2003 (Koszalin (północ))
Liga okręgowa 2002/2003 (Szczecin I)
Liga okręgowa 2002/2003 (Szczecin II)
Liga okręgowa 2002/2003 (Szczecin III)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl
Link źródłowy: http://www.zzpn.pl/rozgry/w1stwyn.htm

 

Napisz do nas