[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2002/2003, grupa: Szczecin II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sokół Pyrzyce 30 78 25 3 2 64-24 13 2 0 36-9 12 1 2 28-15
2.  Energetyk Gryfino 30 77 25 2 3 83-21 14 1 0 45-4 11 1 3 38-17
3.  GKS Mierzyn 30 57 17 6 7 62-40 10 3 2 39-17 7 3 5 23-23
4.  Kluczevia Stargard Szczeciński 30 53 16 5 9 58-40 10 2 3 33-18 6 3 6 25-22
5.  Stal Szczecin 30 52 15 7 8 66-36 9 3 3 34-15 6 4 5 32-21
6.  Rybak Trzebież 30 46 12 10 8 55-40 9 4 2 35-16 3 6 6 20-24
7.  Orkan Suchań 30 44 13 5 12 53-43 10 2 3 33-9 3 3 9 20-34
8.  Odrzanka Radziszewo 30 41 12 5 13 43-40 8 2 5 28-17 4 3 8 15-23
9.  Fedorowicz Dobra Szczecińska 30 34 10 4 16 52-68 7 3 5 35-32 3 1 11 17-36 2 4 1 1 0 6-3
10.  Sęp Brzesko 30 34 9 7 14 47-54 6 3 6 21-22 3 4 8 26-32 2 1 0 1 1 3-6
11.  KP II Police 30 33 10 3 17 44-64 6 3 6 27-23 4 0 11 17-41 2 6 2 0 0 7-3
12.  Hutnik Szczecin 30 33 9 6 15 50-63 5 6 4 25-23 4 0 11 25-40 2 0 0 0 2 3-7
13.  Unia Dolice 30 28 8 4 18 49-86 5 2 8 32-41 3 2 10 17-45 2 3 1 0 1 7-7
14.  Jeziorak Załom (Szczecin) 30 28 8 4 18 57-82 5 1 9 31-41 3 3 9 26-41 2 3 1 0 1 7-7
15.  Świt Skolwin (Szczecin) 30 23 5 8 17 38-71 4 3 8 26-34 1 5 9 12-37
16.  Wicher Przelewice 30 18 5 3 22 42-91 4 1 10 25-37 1 2 12 17-54

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Sokół Pyrzyce    2-2 1-0 0-0 1-0 1-0 2-1 2-0 3-0 2-1 5-2 3-2 1-0 2-1 3-0 8-0 
 2 Energetyk Gryfino2-1     1-1 1-0 1-0 1-0 5-1 3-0 4-0 4-0 2-0 5-0 4-0 6-1 2-0 4-0 
 3 GKS Mierzyn2-3 2-0     3-2 3-3 1-1 3-0 1-1 4-0 1-0 0-1 3-1 5-0 3-2 3-0 5-3 
 4 Kluczevia Stargard Szczeciński0-3 2-1 0-1     2-1 2-2 4-1 3-0 2-1 2-5 3-0 1-0 5-0 2-0 3-1 2-2 
 5 Stal Szczecin0-1 1-2 3-2 3-1     3-1 4-0 0-0 2-1 4-2 4-0 3-1 1-2 0-0 1-1 5-1 
 6 Rybak Trzebież0-1 1-3 5-0 0-0 2-2     1-1 2-1 1-0 4-1 5-2 3-1 2-0 3-3 1-0 5-1 
 7 Orkan Suchań1-2 1-0 0-1 2-0 2-2 1-1     1-0 6-1 2-0 2-0 3-0 2-0 0-1 5-1 5-0 
 8 Odrzanka Radziszewo0-1 1-2 0-1 3-1 1-4 1-2 2-1     3-0 2-2 4-0 2-0 0-0 3-2 4-0 2-1 
 9 Fedorowicz Dobra Szczecińska2-0 1-4 1-2 1-5 2-3 1-5 2-1 2-0     2-2 4-2 4-1 3-3 4-1 2-2 4-1 
 10 Sęp Brzesko1-1 1-2 1-0 2-0 1-0 0-0 0-1 0-3 1-4     3-1 2-4 2-3 2-2 3-0 2-1 
 11 KP II Police0-2 0-1 3-1 0-3 1-3 1-1 2-2 0-1 1-0 3-1     4-2 4-0 3-5 1-1 4-0 
 12 Hutnik Szczecin2-3 0-4 1-2 1-1 0-0 3-2 2-2 2-1 1-1 1-1 1-3     5-0 4-2 1-1 1-0 
 13 Unia Dolice3-4 0-4 1-2 2-3 2-1 4-2 3-1 5-1 1-4 1-5 2-4 1-6     4-1 2-2 1-1 
 14 Jeziorak Załom (Szczecin)1-2 1-2 1-5 3-5 0-3 1-1 2-1 1-4 3-4 1-4 3-0 3-2 6-3     2-3 3-2 
 15 Świt Skolwin (Szczecin)0-2 3-8 3-3 1-2 2-4 3-0 0-3 1-1 2-0 1-1 1-2 2-3 2-1 2-0     3-4 
 16 Wicher Przelewice1-2 1-3 2-2 0-2 1-6 1-2 2-4 0-2 2-1 2-1 2-0 1-2 3-5 3-5 4-0     

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Jeziorak Załom (Szczecin) 3-4 Fedorowicz Dobra Szczecińska
Unia Dolice 0-4 Energetyk Gryfino
Świt Skolwin (Szczecin) 3-3 GKS Mierzyn
Stal Szczecin 3-1 Hutnik Szczecin
Sokół Pyrzyce 8-0 Wicher Przelewice
Sęp Brzesko 0-3 Odrzanka Radziszewo
Rybak Trzebież 0-0 Kluczevia Stargard Szczeciński
Orkan Suchań 2-0 KP II Police

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Fedorowicz Dobra Szczecińska 4-2 KP II Police
Kluczevia Stargard Szczeciński 4-1 Orkan Suchań
Odrzanka Radziszewo 1-2 Rybak Trzebież
Wicher Przelewice 2-1 Sęp Brzesko
Hutnik Szczecin 2-3 Sokół Pyrzyce
GKS Mierzyn 3-3 Stal Szczecin
Energetyk Gryfino 2-0 Świt Skolwin (Szczecin)
Jeziorak Załom (Szczecin) 6-3 Unia Dolice

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

Unia Dolice 1-4 Fedorowicz Dobra Szczecińska
Świt Skolwin (Szczecin) 2-0 Jeziorak Załom (Szczecin)
Stal Szczecin 1-2 Energetyk Gryfino
Sokół Pyrzyce 1-0 GKS Mierzyn
Sęp Brzesko 2-4 Hutnik Szczecin
Rybak Trzebież 5-1 Wicher Przelewice
Orkan Suchań 1-0 Odrzanka Radziszewo
KP II Police 0-3 Kluczevia Stargard Szczeciński

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

Fedorowicz Dobra Szczecińska 1-5 Kluczevia Stargard Szczeciński
Odrzanka Radziszewo 4-0 KP II Police
Wicher Przelewice 2-4 Orkan Suchań
Hutnik Szczecin 3-2 Rybak Trzebież
GKS Mierzyn 1-0 Sęp Brzesko
Energetyk Gryfino 2-1 Sokół Pyrzyce
Jeziorak Załom (Szczecin) 0-3 Stal Szczecin
Unia Dolice 2-2 Świt Skolwin (Szczecin)

Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września

Świt Skolwin (Szczecin) 2-0 Fedorowicz Dobra Szczecińska
Stal Szczecin 1-2 Unia Dolice
Sokół Pyrzyce 2-1 Jeziorak Załom (Szczecin)
Sęp Brzesko 1-2 Energetyk Gryfino
Rybak Trzebież 5-0 GKS Mierzyn
Orkan Suchań 3-0 Hutnik Szczecin
KP II Police 4-0 Wicher Przelewice
Kluczevia Stargard Szczeciński 3-0 Odrzanka Radziszewo

Kolejka 6 - 7-8 września

Fedorowicz Dobra Szczecińska 2-0 Odrzanka Radziszewo
Wicher Przelewice 0-2 Kluczevia Stargard Szczeciński
Hutnik Szczecin 1-3 KP II Police
GKS Mierzyn 3-0 Orkan Suchań
Energetyk Gryfino 1-0 Rybak Trzebież
Jeziorak Załom (Szczecin) 1-4 Sęp Brzesko
Unia Dolice 3-4 Sokół Pyrzyce
Świt Skolwin (Szczecin) 2-4 Stal Szczecin

Kolejka 7 - 14-15 września

Stal Szczecin 2-1 Fedorowicz Dobra Szczecińska
Sokół Pyrzyce 3-0 Świt Skolwin (Szczecin)
Sęp Brzesko 2-3 Unia Dolice
Rybak Trzebież 3-3 Jeziorak Załom (Szczecin)
Orkan Suchań 1-0 Energetyk Gryfino
KP II Police 3-1 GKS Mierzyn
Kluczevia Stargard Szczeciński 1-0 Hutnik Szczecin
Odrzanka Radziszewo 2-1 Wicher Przelewice

Kolejka 8 - 21-22 września

Fedorowicz Dobra Szczecińska 4-1 Wicher Przelewice
Hutnik Szczecin 2-1 Odrzanka Radziszewo
GKS Mierzyn 3-2 Kluczevia Stargard Szczeciński
Energetyk Gryfino 2-0 KP II Police
Jeziorak Załom (Szczecin) 2-1 Orkan Suchań
Unia Dolice 4-2 Rybak Trzebież
Świt Skolwin (Szczecin) 1-1 Sęp Brzesko
Stal Szczecin 0-1 Sokół Pyrzyce

Kolejka 9 - 28-29 września

Sokół Pyrzyce 3-0 Fedorowicz Dobra Szczecińska
Sęp Brzesko 1-0 Stal Szczecin
Rybak Trzebież 1-0 Świt Skolwin (Szczecin)
Orkan Suchań 2-0 Unia Dolice
KP II Police 3-5 Jeziorak Załom (Szczecin)
Kluczevia Stargard Szczeciński 2-1 Energetyk Gryfino
Odrzanka Radziszewo 0-1 GKS Mierzyn
Wicher Przelewice 1-2 Hutnik Szczecin

Kolejka 10 - 5-6 października

Fedorowicz Dobra Szczecińska 4-1 Hutnik Szczecin
GKS Mierzyn 5-3 Wicher Przelewice
Energetyk Gryfino 3-0 Odrzanka Radziszewo
Jeziorak Załom (Szczecin) 3-5 Kluczevia Stargard Szczeciński
Unia Dolice 2-4 KP II Police
Świt Skolwin (Szczecin) 0-3 Orkan Suchań
Stal Szczecin 3-1 Rybak Trzebież
Sokół Pyrzyce 2-1 Sęp Brzesko

Kolejka 11 - 12-13 października

Sęp Brzesko 1-4 Fedorowicz Dobra Szczecińska
Rybak Trzebież 0-1 Sokół Pyrzyce
Orkan Suchań 2-2 Stal Szczecin
KP II Police 1-1 Świt Skolwin (Szczecin)
Kluczevia Stargard Szczeciński 5-0 Unia Dolice
Odrzanka Radziszewo 3-2 Jeziorak Załom (Szczecin)
Wicher Przelewice 1-3 Energetyk Gryfino
Hutnik Szczecin 1-2 GKS Mierzyn

Kolejka 12 - 19-20 października

Fedorowicz Dobra Szczecińska 1-2 GKS Mierzyn
Energetyk Gryfino 5-0 Hutnik Szczecin
Jeziorak Załom (Szczecin) 3-2 Wicher Przelewice
Unia Dolice 5-1 Odrzanka Radziszewo
Świt Skolwin (Szczecin) 1-2 Kluczevia Stargard Szczeciński
Stal Szczecin 4-0 KP II Police
Sokół Pyrzyce 2-1 Orkan Suchań
Sęp Brzesko 0-0 Rybak Trzebież

Kolejka 13 - 26-27 października

Rybak Trzebież 1-0 Fedorowicz Dobra Szczecińska
Orkan Suchań 2-0 Sęp Brzesko
KP II Police 0-2 Sokół Pyrzyce
Kluczevia Stargard Szczeciński 2-1 Stal Szczecin
Odrzanka Radziszewo 4-0 Świt Skolwin (Szczecin)
Wicher Przelewice 3-5 Unia Dolice
Hutnik Szczecin 4-2 Jeziorak Załom (Szczecin)
GKS Mierzyn 2-0 Energetyk Gryfino

Kolejka 14 - 2-3 listopada

Fedorowicz Dobra Szczecińska 1-4 Energetyk Gryfino
Jeziorak Załom (Szczecin) 1-5 GKS Mierzyn
Unia Dolice 1-6 Hutnik Szczecin
Świt Skolwin (Szczecin) 3-4 Wicher Przelewice
Stal Szczecin 0-0 Odrzanka Radziszewo
Sokół Pyrzyce 0-0 Kluczevia Stargard Szczeciński
Sęp Brzesko 3-1 KP II Police
Rybak Trzebież 1-1 Orkan Suchań

Kolejka 15 - 9-10 listopada

Orkan Suchań 6-1 Fedorowicz Dobra Szczecińska
KP II Police 1-1 Rybak Trzebież
Kluczevia Stargard Szczeciński 2-5 Sęp Brzesko
Odrzanka Radziszewo 0-1 Sokół Pyrzyce
Wicher Przelewice 1-6 Stal Szczecin
Hutnik Szczecin 1-1 Świt Skolwin (Szczecin)
GKS Mierzyn 5-0 Unia Dolice
Energetyk Gryfino 6-1 Jeziorak Załom (Szczecin)

Kolejka 16 - 8-9 marca

Fedorowicz Dobra Szczecińska 4-1 Jeziorak Załom (Szczecin)
Energetyk Gryfino 4-0 Unia Dolice
przełożony
GKS Mierzyn 3-0 Świt Skolwin (Szczecin)
Hutnik Szczecin 0-0 Stal Szczecin
przełożony
Wicher Przelewice 1-2 Sokół Pyrzyce
przełożony
Odrzanka Radziszewo 2-2 Sęp Brzesko
Kluczevia Stargard Szczeciński 2-2 Rybak Trzebież
przełożony
KP II Police 2-2 Orkan Suchań

Kolejka 17 - 15-16 marca

KP II Police 1-0 Fedorowicz Dobra Szczecińska
przełożony
Orkan Suchań 2-0 Kluczevia Stargard Szczeciński
Rybak Trzebież 2-1 Odrzanka Radziszewo
przełożony
Sęp Brzesko 2-1 Wicher Przelewice
Sokół Pyrzyce 3-2 Hutnik Szczecin
przełożony
Stal Szczecin 3-2 GKS Mierzyn
Świt Skolwin (Szczecin) 3-8 Energetyk Gryfino
Unia Dolice 4-1 Jeziorak Załom (Szczecin)

Kolejka 18 - 22-23 marca

Fedorowicz Dobra Szczecińska 3-3 Unia Dolice
Jeziorak Załom (Szczecin) 2-3 Świt Skolwin (Szczecin)
Energetyk Gryfino 1-0 Stal Szczecin
GKS Mierzyn 2-3 Sokół Pyrzyce
Hutnik Szczecin 1-1 Sęp Brzesko
Wicher Przelewice 1-2 Rybak Trzebież
Odrzanka Radziszewo 2-1 Orkan Suchań
Kluczevia Stargard Szczeciński 3-0 KP II Police

Kolejka 19 - 29-30 marca

Kluczevia Stargard Szczeciński 2-1 Fedorowicz Dobra Szczecińska
KP II Police 0-1 Odrzanka Radziszewo
Orkan Suchań 5-0 Wicher Przelewice
Rybak Trzebież 3-1 Hutnik Szczecin
Sęp Brzesko 1-0 GKS Mierzyn
Sokół Pyrzyce 2-2 Energetyk Gryfino
Stal Szczecin 0-0 Jeziorak Załom (Szczecin)
Świt Skolwin (Szczecin) 2-1 Unia Dolice

Kolejka 20 - 5-6 kwietnia

Fedorowicz Dobra Szczecińska 2-2 Świt Skolwin (Szczecin)
Unia Dolice 2-1 Stal Szczecin
Jeziorak Załom (Szczecin) 1-2 Sokół Pyrzyce
Energetyk Gryfino 4-0 Sęp Brzesko
GKS Mierzyn 1-1 Rybak Trzebież
Hutnik Szczecin 2-2 Orkan Suchań
Wicher Przelewice 2-0 KP II Police
Odrzanka Radziszewo 3-1 Kluczevia Stargard Szczeciński

Kolejka 21 - 12-13 kwietnia

Odrzanka Radziszewo 3-0 Fedorowicz Dobra Szczecińska
Kluczevia Stargard Szczeciński 2-2 Wicher Przelewice
KP II Police 4-2 Hutnik Szczecin
Orkan Suchań 0-1 GKS Mierzyn
Rybak Trzebież 1-3 Energetyk Gryfino
Sęp Brzesko 2-2 Jeziorak Załom (Szczecin)
Sokół Pyrzyce 1-0 Unia Dolice
Stal Szczecin 1-1 Świt Skolwin (Szczecin)

Kolejka 22 - 19-20 kwietnia

Fedorowicz Dobra Szczecińska 2-3 Stal Szczecin
Świt Skolwin (Szczecin) 0-2 Sokół Pyrzyce
Unia Dolice 1-5 Sęp Brzesko
Jeziorak Załom (Szczecin) 1-1 Rybak Trzebież
Energetyk Gryfino 5-1 Orkan Suchań
GKS Mierzyn 0-1 KP II Police
Hutnik Szczecin 1-1 Kluczevia Stargard Szczeciński
Wicher Przelewice 0-2 Odrzanka Radziszewo

Kolejka 23 - 26-27 kwietnia

Wicher Przelewice 2-1 Fedorowicz Dobra Szczecińska
Odrzanka Radziszewo 2-0 Hutnik Szczecin
Kluczevia Stargard Szczeciński 0-1 GKS Mierzyn
KP II Police 0-1 Energetyk Gryfino
Orkan Suchań 0-1 Jeziorak Załom (Szczecin)
Rybak Trzebież 2-0 Unia Dolice
Sęp Brzesko 3-0 Świt Skolwin (Szczecin)
Sokół Pyrzyce 1-0 Stal Szczecin

Kolejka 24 - 3-4 maja

Fedorowicz Dobra Szczecińska 2-0 Sokół Pyrzyce
Stal Szczecin 4-2 Sęp Brzesko
Świt Skolwin (Szczecin) 3-0 Rybak Trzebież
Unia Dolice 3-1 Orkan Suchań
Jeziorak Załom (Szczecin) 3-0 KP II Police
Energetyk Gryfino 1-0 Kluczevia Stargard Szczeciński
GKS Mierzyn 1-1 Odrzanka Radziszewo
Hutnik Szczecin 1-0 Wicher Przelewice

Kolejka 25 - 10-11 maja

Hutnik Szczecin 1-1 Fedorowicz Dobra Szczecińska
Wicher Przelewice 2-2 GKS Mierzyn
Odrzanka Radziszewo 1-2 Energetyk Gryfino
Kluczevia Stargard Szczeciński 2-0 Jeziorak Załom (Szczecin)
KP II Police 4-0 Unia Dolice
Orkan Suchań 5-1 Świt Skolwin (Szczecin)
Rybak Trzebież 2-2 Stal Szczecin
Sęp Brzesko 1-1 Sokół Pyrzyce

Kolejka 26 - 17-18 maja

Fedorowicz Dobra Szczecińska 2-2 Sęp Brzesko
Sokół Pyrzyce 1-0 Rybak Trzebież
Stal Szczecin 4-0 Orkan Suchań
Świt Skolwin (Szczecin) 1-2 KP II Police
Unia Dolice 2-3 Kluczevia Stargard Szczeciński
Jeziorak Załom (Szczecin) 1-4 Odrzanka Radziszewo
Energetyk Gryfino 4-0 Wicher Przelewice
GKS Mierzyn 3-1 Hutnik Szczecin

Kolejka 27 - 24-25 maja

GKS Mierzyn 4-0 Fedorowicz Dobra Szczecińska
Hutnik Szczecin 0-4 Energetyk Gryfino
Wicher Przelewice 3-5 Jeziorak Załom (Szczecin)
przełożony
Odrzanka Radziszewo 0-0 Unia Dolice
Kluczevia Stargard Szczeciński 3-1 Świt Skolwin (Szczecin)
KP II Police 1-3 Stal Szczecin
Orkan Suchań 1-2 Sokół Pyrzyce
Rybak Trzebież 4-1 Sęp Brzesko

Kolejka 28 - 31 maja-1 czerwca

Fedorowicz Dobra Szczecińska 1-5 Rybak Trzebież
Sęp Brzesko 0-1 Orkan Suchań
Sokół Pyrzyce 5-2 KP II Police
Stal Szczecin 3-1 Kluczevia Stargard Szczeciński
Świt Skolwin (Szczecin) 1-1 Odrzanka Radziszewo
Unia Dolice 1-1 Wicher Przelewice
Jeziorak Załom (Szczecin) 3-2 Hutnik Szczecin
Energetyk Gryfino 1-1 GKS Mierzyn

Kolejka 29 - 7-8 czerwca

Energetyk Gryfino 4-0 Fedorowicz Dobra Szczecińska
GKS Mierzyn 3-2 Jeziorak Załom (Szczecin)
Hutnik Szczecin 5-0 Unia Dolice
Wicher Przelewice 4-0 Świt Skolwin (Szczecin)
Odrzanka Radziszewo 1-4 Stal Szczecin
Kluczevia Stargard Szczeciński 0-3 Sokół Pyrzyce
KP II Police 3-1 Sęp Brzesko
Orkan Suchań 1-1 Rybak Trzebież

Kolejka 30 - 14-15 czerwca

Fedorowicz Dobra Szczecińska 2-1 Orkan Suchań
Rybak Trzebież 5-2 KP II Police
Sęp Brzesko 2-0 Kluczevia Stargard Szczeciński
Sokół Pyrzyce 2-0 Odrzanka Radziszewo
Stal Szczecin 5-1 Wicher Przelewice
Świt Skolwin (Szczecin) 2-3 Hutnik Szczecin
Unia Dolice 1-2 GKS Mierzyn
Jeziorak Załom (Szczecin) 1-2 Energetyk Gryfino

IV liga 2002/2003 (zachodniopomorska)

Liga okręgowa 2002/2003 (Koszalin (południe))
Liga okręgowa 2002/2003 (Koszalin (północ))
Liga okręgowa 2002/2003 (Szczecin I)
Liga okręgowa 2002/2003 (Szczecin III)

Klasa A 2002/2003 (Szczecin I)
Klasa A 2002/2003 (Szczecin II)
Klasa A 2002/2003 (Szczecin III)
Klasa A 2002/2003 (Szczecin IV)
Klasa A 2002/2003 (Szczecin V)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl
Link źródłowy: http://www.zzpn.pl/rozgry/o2stwyn.htm

 

Napisz do nas