[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2002/2003, grupa: Szczecin III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Fagus Kołbacz 26 72 23 3 0 110-31 13 0 0 58-14 10 3 0 52-17
2.  Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 26 54 16 6 4 74-20 8 3 2 43-13 8 3 2 31-7
3.  Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 26 51 15 6 5 72-33 9 2 2 40-17 6 4 3 32-16
4.  Ogniwo Babinek 26 50 15 5 6 69-42 8 3 2 33-17 7 2 4 36-25
5.  Bryza Reńsko 26 48 14 6 6 80-61 7 5 1 52-24 7 1 5 28-37 2 4 1 1 0 3-2
6.  Znicz Niedźwiedź 26 48 13 9 4 65-30 7 4 2 32-15 6 5 2 33-15 2 1 0 1 1 2-3
7.  Strzelcy Pucice 26 29 7 8 11 48-59 4 5 4 27-23 3 3 7 21-36
8.  Leśnik Kliniska 26 28 8 4 14 37-59 4 3 6 20-27 4 1 8 17-32
9.  Unia Swochowo 26 25 8 1 17 44-111 4 1 8 23-44 4 0 9 21-67
10.  Gryf Kobylanka 26 24 7 3 16 51-77 4 0 9 25-35 3 3 7 26-42 4 7 2 1 1 8-5
11.  Błyskawica Kluki 26 24 7 3 16 41-73 6 1 6 32-36 1 2 10 9-37 4 6 2 0 2 9-10
12.  Czarni Czarnówko 26 24 7 3 16 38-68 4 1 8 22-33 3 2 8 16-35 4 4 1 1 2 7-9
13.  Gryf Nowielin 26 19 5 4 17 35-70 3 3 7 18-28 2 1 10 17-42
14.  Rurzyca Nawodna 26 17 4 5 17 29-59 2 2 9 13-29 2 3 8 16-30

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Fagus Kołbacz    2-1 3-0 2-1 7-1 3-1 6-1 1-0 14-3 6-4 5-0 2-1 4-0 3-1 
 2 Iskierka Śmierdnica (Szczecin)3-3     0-3 3-3 6-0 1-1 2-0 5-0 6-0 3-1 4-0 1-2 6-0 3-0 
 3 Vielgovia Wielgowo (Szczecin)2-4 0-1     2-0 3-3 2-2 1-0 3-2 3-0 5-1 2-1 10-2 3-0 4-1 
 4 Ogniwo Babinek0-2 0-4 2-2     7-2 0-0 3-1 3-0 5-3 4-2 4-0 3-1 2-0 0-0 
 5 Bryza Reńsko2-2 1-1 1-1 5-2     1-1 1-2 6-2 15-2 4-4 3-2 4-0 6-3 3-2 
 6 Znicz Niedźwiedź2-2 1-1 1-0 3-2 1-2     5-1 1-1 2-3 8-0 3-0 1-1 3-2 1-0 
 7 Strzelcy Pucice2-6 0-2 3-3 2-2 0-1 3-3     3-0 1-2 2-2 3-0 3-0 1-1 4-1 
 8 Leśnik Kliniska1-2 0-0 0-5 2-5 1-3 2-1 2-2     4-2 1-0 4-0 1-3 1-3 1-1 
 9 Unia Swochowo0-5 0-5 3-1 0-7 1-2 0-9 3-7 2-3     3-0 3-0 1-1 2-3 5-1 
 10 Gryf Kobylanka0-2 0-4 1-5 1-2 2-8 1-4 2-3 1-2 10-1     0-1 1-0 2-0 4-3 
 11 Błyskawica Kluki0-5 0-5 0-6 2-3 5-2 1-2 5-1 4-1 4-1 2-5     4-2 4-2 1-1 
 12 Czarni Czarnówko2-8 3-0 1-3 1-3 1-2 1-3 3-0 0-2 2-3 2-2 3-2     3-2 0-3 
 13 Gryf Nowielin2-7 0-3 1-1 1-3 3-1 0-3 1-1 0-2 1-0 1-2 3-3 4-0     1-2 
 14 Rurzyca Nawodna1-4 0-4 0-2 1-3 0-1 0-3 2-2 3-2 0-1 1-3 0-0 0-3 5-1     

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

Błyskawica Kluki 0-5 Fagus Kołbacz
Znicz Niedźwiedź 5-1 Strzelcy Pucice
Bryza Reńsko 4-4 Gryf Kobylanka
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 2-0 Ogniwo Babinek
Czarni Czarnówko 0-2 Leśnik Kliniska
Gryf Nowielin 1-2 Rurzyca Nawodna
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 6-0 Unia Swochowo

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

Fagus Kołbacz 14-3 Unia Swochowo
Rurzyca Nawodna 0-4 Iskierka Śmierdnica (Szczecin)
Leśnik Kliniska 1-3 Gryf Nowielin
Ogniwo Babinek 3-1 Czarni Czarnówko
Gryf Kobylanka 1-5 Vielgovia Wielgowo (Szczecin)
Strzelcy Pucice 0-1 Bryza Reńsko
Błyskawica Kluki 1-2 Znicz Niedźwiedź

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

Znicz Niedźwiedź 2-2 Fagus Kołbacz
Bryza Reńsko 3-2 Błyskawica Kluki
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 1-0 Strzelcy Pucice
Czarni Czarnówko 2-2 Gryf Kobylanka
Gryf Nowielin 1-3 Ogniwo Babinek
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 5-0 Leśnik Kliniska
Unia Swochowo 5-1 Rurzyca Nawodna

Kolejka 4 - 7-8 września

Fagus Kołbacz 3-1 Rurzyca Nawodna
Leśnik Kliniska 4-2 Unia Swochowo
Ogniwo Babinek 0-4 Iskierka Śmierdnica (Szczecin)
Gryf Kobylanka 2-0 Gryf Nowielin
Strzelcy Pucice 3-0 Czarni Czarnówko
Błyskawica Kluki 0-6 Vielgovia Wielgowo (Szczecin)
Znicz Niedźwiedź 1-2 Bryza Reńsko

Kolejka 5 - 14-15 września

Bryza Reńsko 2-2 Fagus Kołbacz
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 2-2 Znicz Niedźwiedź
Czarni Czarnówko 3-2 Błyskawica Kluki
Gryf Nowielin 1-1 Strzelcy Pucice
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 3-1 Gryf Kobylanka
Unia Swochowo 0-7 Ogniwo Babinek
Rurzyca Nawodna 3-2 Leśnik Kliniska

Kolejka 6 - 21-22 września

Fagus Kołbacz 1-0 Leśnik Kliniska
Ogniwo Babinek 0-0 Rurzyca Nawodna
Gryf Kobylanka 10-1 Unia Swochowo
Strzelcy Pucice 0-2 Iskierka Śmierdnica (Szczecin)
Błyskawica Kluki 4-2 Gryf Nowielin
Znicz Niedźwiedź 1-1 Czarni Czarnówko
Bryza Reńsko 1-1 Vielgovia Wielgowo (Szczecin)

Kolejka 7 - 28-29 września

Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 2-4 Fagus Kołbacz
Czarni Czarnówko 1-2 Bryza Reńsko
Gryf Nowielin 0-3 Znicz Niedźwiedź
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 4-0 Błyskawica Kluki
Unia Swochowo 3-7 Strzelcy Pucice
Rurzyca Nawodna 1-3 Gryf Kobylanka
Leśnik Kliniska 2-5 Ogniwo Babinek

Kolejka 8 - 5-6 października

Fagus Kołbacz 2-1 Ogniwo Babinek
Gryf Kobylanka 1-2 Leśnik Kliniska
Strzelcy Pucice 4-1 Rurzyca Nawodna
Błyskawica Kluki 4-1 Unia Swochowo
Znicz Niedźwiedź 1-1 Iskierka Śmierdnica (Szczecin)
Bryza Reńsko 6-3 Gryf Nowielin
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 10-2 Czarni Czarnówko

Kolejka 9 - 12-13 października

Czarni Czarnówko 2-8 Fagus Kołbacz
Gryf Nowielin 1-1 Vielgovia Wielgowo (Szczecin)
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 6-0 Bryza Reńsko
Unia Swochowo 0-9 Znicz Niedźwiedź
Rurzyca Nawodna 0-0 Błyskawica Kluki
Leśnik Kliniska 2-2 Strzelcy Pucice
Ogniwo Babinek 4-2 Gryf Kobylanka

Kolejka 10 - 19-20 października

Fagus Kołbacz 6-4 Gryf Kobylanka
Strzelcy Pucice 2-2 Ogniwo Babinek
Błyskawica Kluki 4-1 Leśnik Kliniska
Znicz Niedźwiedź 1-0 Rurzyca Nawodna
Bryza Reńsko 15-2 Unia Swochowo
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 0-1 Iskierka Śmierdnica (Szczecin)
Czarni Czarnówko 3-2 Gryf Nowielin

Kolejka 11 - 26-27 października

Gryf Nowielin 2-7 Fagus Kołbacz
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1-2 Czarni Czarnówko
Unia Swochowo 3-1 Vielgovia Wielgowo (Szczecin)
Rurzyca Nawodna 0-1 Bryza Reńsko
Leśnik Kliniska 2-1 Znicz Niedźwiedź
Ogniwo Babinek 4-0 Błyskawica Kluki
Gryf Kobylanka 2-3 Strzelcy Pucice

Kolejka 12 - 3 listopada

Fagus Kołbacz 6-1 Strzelcy Pucice
Błyskawica Kluki 2-5 Gryf Kobylanka
Znicz Niedźwiedź 3-2 Ogniwo Babinek
Bryza Reńsko 6-2 Leśnik Kliniska
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 4-1 Rurzyca Nawodna
Czarni Czarnówko 2-3 Unia Swochowo
Gryf Nowielin 0-3 Iskierka Śmierdnica (Szczecin)

Kolejka 13 - 9-10 listopada

Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 3-3 Fagus Kołbacz
Unia Swochowo 2-3 Gryf Nowielin
Rurzyca Nawodna 0-3 Czarni Czarnówko
Leśnik Kliniska 0-5 Vielgovia Wielgowo (Szczecin)
Ogniwo Babinek 7-2 Bryza Reńsko
Gryf Kobylanka 1-4 Znicz Niedźwiedź
Strzelcy Pucice 3-0 Błyskawica Kluki

Kolejka 14 - 15-16 marca

Fagus Kołbacz 5-0 Błyskawica Kluki
Strzelcy Pucice 3-3 Znicz Niedźwiedź
Gryf Kobylanka 2-8 Bryza Reńsko
Ogniwo Babinek 2-2 Vielgovia Wielgowo (Szczecin)
Leśnik Kliniska 1-3 Czarni Czarnówko
Rurzyca Nawodna 5-1 Gryf Nowielin
Unia Swochowo 0-5 Iskierka Śmierdnica (Szczecin)

Kolejka 15 - 22-23 marca

Unia Swochowo 0-5 Fagus Kołbacz
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 3-0 Rurzyca Nawodna
Gryf Nowielin 0-2 Leśnik Kliniska
Czarni Czarnówko 1-3 Ogniwo Babinek
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 5-1 Gryf Kobylanka
Bryza Reńsko 1-2 Strzelcy Pucice
Znicz Niedźwiedź 3-0 Błyskawica Kluki

Kolejka 16 - 29-30 marca

Fagus Kołbacz 3-1 Znicz Niedźwiedź
Błyskawica Kluki 5-2 Bryza Reńsko
Strzelcy Pucice 3-3 Vielgovia Wielgowo (Szczecin)
Gryf Kobylanka 1-0 Czarni Czarnówko
Ogniwo Babinek 2-0 Gryf Nowielin
Leśnik Kliniska 0-0 Iskierka Śmierdnica (Szczecin)
Rurzyca Nawodna 0-1 Unia Swochowo

Kolejka 17 - 5-6 kwietnia

Rurzyca Nawodna 1-4 Fagus Kołbacz
Unia Swochowo 2-3 Leśnik Kliniska
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 3-3 Ogniwo Babinek
Gryf Nowielin 1-2 Gryf Kobylanka
Czarni Czarnówko 3-0 Strzelcy Pucice
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 2-1 Błyskawica Kluki
Bryza Reńsko 1-1 Znicz Niedźwiedź

Kolejka 18 - 12-13 kwietnia

Fagus Kołbacz 7-1 Bryza Reńsko
Znicz Niedźwiedź 1-0 Vielgovia Wielgowo (Szczecin)
Błyskawica Kluki 4-2 Czarni Czarnówko
Strzelcy Pucice 1-1 Gryf Nowielin
Gryf Kobylanka 0-4 Iskierka Śmierdnica (Szczecin)
Ogniwo Babinek 5-3 Unia Swochowo
Leśnik Kliniska 1-1 Rurzyca Nawodna

Kolejka 19 - 26-27 kwietnia

Leśnik Kliniska 1-2 Fagus Kołbacz
Rurzyca Nawodna 1-3 Ogniwo Babinek
Unia Swochowo 3-0 Gryf Kobylanka
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 2-0 Strzelcy Pucice
Gryf Nowielin 3-3 Błyskawica Kluki
Czarni Czarnówko 1-3 Znicz Niedźwiedź
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 3-3 Bryza Reńsko

Kolejka 20 - 3-4 maja

Fagus Kołbacz 3-0 Vielgovia Wielgowo (Szczecin)
Bryza Reńsko 4-0 Czarni Czarnówko
Znicz Niedźwiedź 3-2 Gryf Nowielin
Błyskawica Kluki 0-5 Iskierka Śmierdnica (Szczecin)
Strzelcy Pucice 1-2 Unia Swochowo
Gryf Kobylanka 4-3 Rurzyca Nawodna
Ogniwo Babinek 3-0 Leśnik Kliniska

Kolejka 21 - 10-11 maja

Ogniwo Babinek 0-2 Fagus Kołbacz
Leśnik Kliniska 1-0 Gryf Kobylanka
Rurzyca Nawodna 2-2 Strzelcy Pucice
Unia Swochowo 3-0 Błyskawica Kluki
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1-1 Znicz Niedźwiedź
Gryf Nowielin 3-1 Bryza Reńsko
Czarni Czarnówko 1-3 Vielgovia Wielgowo (Szczecin)

Kolejka 22 - 17-18 maja

Fagus Kołbacz 2-1 Czarni Czarnówko
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 3-0 Gryf Nowielin
Bryza Reńsko 1-1 Iskierka Śmierdnica (Szczecin)
Znicz Niedźwiedź 2-3 Unia Swochowo
Błyskawica Kluki 1-1 Rurzyca Nawodna
Strzelcy Pucice 3-0 Leśnik Kliniska
Gryf Kobylanka 1-2 Ogniwo Babinek

Kolejka 23 - 24-25 maja

Gryf Kobylanka 0-2 Fagus Kołbacz
Ogniwo Babinek 3-1 Strzelcy Pucice
Leśnik Kliniska 4-0 Błyskawica Kluki
Rurzyca Nawodna 0-3 Znicz Niedźwiedź
Unia Swochowo 1-2 Bryza Reńsko
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 0-3 Vielgovia Wielgowo (Szczecin)
Gryf Nowielin 4-0 Czarni Czarnówko

Kolejka 24 - 31 maja-1 czerwca

Fagus Kołbacz 4-0 Gryf Nowielin
Czarni Czarnówko 3-0 Iskierka Śmierdnica (Szczecin)
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 3-0 Unia Swochowo
Bryza Reńsko 3-2 Rurzyca Nawodna
Znicz Niedźwiedź 1-1 Leśnik Kliniska
Błyskawica Kluki 2-3 Ogniwo Babinek
Strzelcy Pucice 2-2 Gryf Kobylanka

Kolejka 25 - 8 czerwca

Strzelcy Pucice 2-6 Fagus Kołbacz
Gryf Kobylanka 0-1 Błyskawica Kluki
Ogniwo Babinek 0-0 Znicz Niedźwiedź
Leśnik Kliniska 1-3 Bryza Reńsko
Rurzyca Nawodna 0-2 Vielgovia Wielgowo (Szczecin)
Unia Swochowo 1-1 Czarni Czarnówko
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 6-0 Gryf Nowielin

Kolejka 26 - 15 czerwca

Fagus Kołbacz 2-1 Iskierka Śmierdnica (Szczecin)
Gryf Nowielin 1-0 Unia Swochowo
Czarni Czarnówko 0-3 Rurzyca Nawodna
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 3-2 Leśnik Kliniska
Bryza Reńsko 5-2 Ogniwo Babinek
Znicz Niedźwiedź 8-0 Gryf Kobylanka
Błyskawica Kluki 5-1 Strzelcy Pucice

Liga okręgowa 2002/2003 (Szczecin I)
Liga okręgowa 2002/2003 (Szczecin II)
Liga okręgowa 2002/2003 (Szczecin III)

Klasa A 2002/2003 (Szczecin I)
Klasa A 2002/2003 (Szczecin II)
Klasa A 2002/2003 (Szczecin IV)
Klasa A 2002/2003 (Szczecin V)

Klasa B 2002/2003 (Szczecin III)

Autor: Marcin Kasprzak
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl
Link źródłowy: http://www.zzpn.pl/rozgry/a3stwyn.htm

 

Napisz do nas