[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2002/2003, grupa: Szczecin II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sparta Węgorzyno 24 54 17 3 4 47-24 10 0 2 22-8 7 3 2 25-16
2.  Błękitni II Stargard Szczeciński 24 53 16 5 3 125-31 10 1 1 74-9 6 4 2 51-22
3.  Dąb Dębice 24 43 13 4 7 57-39 8 2 2 35-16 5 2 5 22-23
4.  Zorza II Dobrzany 24 40 12 4 8 59-45 6 3 3 34-21 6 1 5 25-24
5.  Pomorzanin Krąpiel 24 38 11 5 8 45-41 6 4 2 25-16 5 1 6 20-25
6.  Ina Ińsko 24 34 9 7 8 46-56 6 4 2 26-26 3 3 6 20-30
7.  Orzeł Pęzino 24 32 8 8 8 40-37 6 4 2 22-13 2 4 6 18-24
8.  Gwiazda Żalęcino 24 30 9 3 12 47-65 4 2 6 26-33 5 1 6 21-32
9.  Piast II Chociwel 24 26 7 5 12 36-62 6 3 3 26-18 1 2 9 10-44
10.  Piast Kolin 24 24 6 6 12 37-58 6 3 3 27-21 0 3 9 10-37
11.  Dąbrovia II Chlebowo 24 22 6 4 14 43-77 5 1 6 30-33 1 3 8 13-44
12.  WODR Barzkowice 24 20 5 5 14 23-54 5 2 5 15-23 0 3 9 8-31
13.  Jedność Przewłoki 24 19 4 7 13 25-41 2 4 6 13-18 2 3 7 12-23

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Sparta Węgorzyno    1-3 1-0 3-2 2-0 2-0 1-0 2-0 3-0 2-1 3-1 2-0 0-1 
 2 Błękitni II Stargard Szczeciński1-0     4-1 8-0 3-0 1-1 4-1 7-1 8-0 13-1 13-1 11-0 1-3 
 3 Dąb Dębice3-3 0-3     2-0 4-1 5-1 1-3 2-1 8-0 3-0 4-2 1-0 2-2 
 4 Zorza II Dobrzany0-2 5-1 2-4     0-0 3-1 1-1 1-4 4-3 2-2 6-1 5-1 5-1 
 5 Pomorzanin Krąpiel1-1 4-1 3-2 0-3     1-2 2-2 4-1 1-1 3-1 3-0 1-1 2-1 
 6 Ina Ińsko0-2 0-7 2-2 5-4 4-3     2-1 4-2 4-1 2-2 1-1 1-0 1-1 
 7 Orzeł Pęzino2-2 2-2 0-1 2-1 1-3 3-2     6-1 2-0 3-1 0-0 1-0 0-0 
 8 Gwiazda Żalęcino1-3 1-10 1-2 1-4 2-3 2-3 5-3     5-0 1-1 2-2 2-1 3-1 
 9 Piast II Chociwel1-2 2-2 1-1 1-1 3-2 3-2 1-3 2-3     3-0 4-2 1-0 4-0 
 10 Piast Kolin0-2 2-2 5-2 0-4 3-0 3-3 1-1 0-2 4-2     4-0 3-2 2-1 
 11 Dąbrovia II Chlebowo5-2 2-9 1-5 1-2 2-3 2-3 3-1 3-4 4-0 3-1     2-2 2-1 
 12 WODR Barzkowice0-3 1-9 3-0 0-1 0-2 2-2 2-1 0-0 1-3 1-0 4-2     1-0 
 13 Jedność Przewłoki2-3 2-2 0-2 1-3 1-3 3-0 1-1 1-2 0-0 1-0 0-1 1-1     

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

Pauza: Dąb Dębice.
 
Błękitni II Stargard Szczeciński 13-1 Dąbrovia II Chlebowo
Gwiazda Żalęcino 2-3 Ina Ińsko
Zorza II Dobrzany 5-1 Jedność Przewłoki
WODR Barzkowice 2-1 Orzeł Pęzino
Sparta Węgorzyno 2-1 Piast Kolin
Pomorzanin Krąpiel 1-1 Piast II Chociwel

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

Pauza: Zorza II Dobrzany.
 
Dąbrovia II Chlebowo 4-0 Piast II Chociwel
Piast Kolin 3-0 Pomorzanin Krąpiel
Orzeł Pęzino 2-2 Sparta Węgorzyno
Jedność Przewłoki 1-1 WODR Barzkowice
Ina Ińsko 2-2 Dąb Dębice
Błękitni II Stargard Szczeciński 7-1 Gwiazda Żalęcino

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

Pauza: WODR Barzkowice.
 
Gwiazda Żalęcino 2-2 Dąbrovia II Chlebowo
Dąb Dębice 0-3 Błękitni II Stargard Szczeciński
Zorza II Dobrzany 3-1 Ina Ińsko
Sparta Węgorzyno 0-1 Jedność Przewłoki
Pomorzanin Krąpiel 2-2 Orzeł Pęzino
Piast II Chociwel 3-0 Piast Kolin

Kolejka 4 - 7-8 września

Pauza: Sparta Węgorzyno.
 
Dąbrovia II Chlebowo 3-1 Piast Kolin
Orzeł Pęzino 2-0 Piast II Chociwel
Jedność Przewłoki 1-3 Pomorzanin Krąpiel
Ina Ińsko 1-0 WODR Barzkowice
Błękitni II Stargard Szczeciński 8-0 Zorza II Dobrzany
Gwiazda Żalęcino 1-2 Dąb Dębice

Kolejka 5 - 14-15 września

Pauza: Pomorzanin Krąpiel.
 
Dąb Dębice 4-2 Dąbrovia II Chlebowo
Zorza II Dobrzany 1-4 Gwiazda Żalęcino
WODR Barzkowice 1-9 Błękitni II Stargard Szczeciński
Sparta Węgorzyno 2-0 Ina Ińsko
Piast II Chociwel 4-0 Jedność Przewłoki
Piast Kolin 1-1 Orzeł Pęzino

Kolejka 6 - 21-22 września

Pauza: Piast II Chociwel.
 
Dąbrovia II Chlebowo 3-1 Orzeł Pęzino
Jedność Przewłoki 1-0 Piast Kolin
Ina Ińsko 4-3 Pomorzanin Krąpiel
Błękitni II Stargard Szczeciński 1-0 Sparta Węgorzyno
Gwiazda Żalęcino 2-1 WODR Barzkowice
Dąb Dębice 2-0 Zorza II Dobrzany

Kolejka 7 - 28-29 września

Pauza: Piast Kolin.
 
Zorza II Dobrzany 6-1 Dąbrovia II Chlebowo
WODR Barzkowice 3-0 Dąb Dębice
Sparta Węgorzyno 2-0 Gwiazda Żalęcino
Pomorzanin Krąpiel 4-1 Błękitni II Stargard Szczeciński
Piast II Chociwel 3-2 Ina Ińsko
Orzeł Pęzino 0-0 Jedność Przewłoki

Kolejka 8 - 5-6 października

Pauza: Orzeł Pęzino.
 
Dąbrovia II Chlebowo 2-1 Jedność Przewłoki
Ina Ińsko 2-2 Piast Kolin
Błękitni II Stargard Szczeciński 8-0 Piast II Chociwel
Gwiazda Żalęcino 2-3 Pomorzanin Krąpiel
Dąb Dębice 3-3 Sparta Węgorzyno
Zorza II Dobrzany 5-1 WODR Barzkowice

Kolejka 9 - 12-13 października

Pauza: Jedność Przewłoki.
 
WODR Barzkowice 4-2 Dąbrovia II Chlebowo
Sparta Węgorzyno 3-2 Zorza II Dobrzany
Pomorzanin Krąpiel 3-2 Dąb Dębice
Piast II Chociwel 2-3 Gwiazda Żalęcino
Piast Kolin 2-2 Błękitni II Stargard Szczeciński
Orzeł Pęzino 3-2 Ina Ińsko

Kolejka 10 - 19-20 października

Pauza: Dąbrovia II Chlebowo.
 
Ina Ińsko 1-1 Jedność Przewłoki
Błękitni II Stargard Szczeciński 4-1 Orzeł Pęzino
Gwiazda Żalęcino 1-1 Piast Kolin
Dąb Dębice 8-0 Piast II Chociwel
Zorza II Dobrzany 0-0 Pomorzanin Krąpiel
WODR Barzkowice 0-3 Sparta Węgorzyno

Kolejka 11 - 26-27 października

Pauza: Ina Ińsko.
 
Sparta Węgorzyno 3-1 Dąbrovia II Chlebowo
Pomorzanin Krąpiel 1-1 WODR Barzkowice
Piast II Chociwel 1-1 Zorza II Dobrzany
Piast Kolin 5-2 Dąb Dębice
Orzeł Pęzino 6-1 Gwiazda Żalęcino
Jedność Przewłoki 2-2 Błękitni II Stargard Szczeciński

Kolejka 12 - 3 listopada

Pauza: Błękitni II Stargard Szczeciński.
 
Dąbrovia II Chlebowo 2-3 Ina Ińsko
Gwiazda Żalęcino 3-1 Jedność Przewłoki
Dąb Dębice 1-3 Orzeł Pęzino
Zorza II Dobrzany 2-2 Piast Kolin
WODR Barzkowice 1-3 Piast II Chociwel
Sparta Węgorzyno 2-0 Pomorzanin Krąpiel

Kolejka 13 - 9-10 listopada

Pauza: Gwiazda Żalęcino.
 
Pomorzanin Krąpiel 3-0 Dąbrovia II Chlebowo
Piast II Chociwel 1-2 Sparta Węgorzyno
Piast Kolin 3-2 WODR Barzkowice
Orzeł Pęzino 2-1 Zorza II Dobrzany
Jedność Przewłoki 0-2 Dąb Dębice
Ina Ińsko 0-7 Błękitni II Stargard Szczeciński

Kolejka 14 - 15-16 marca

Pauza: Dąb Dębice.
 
Dąbrovia II Chlebowo 2-9 Błękitni II Stargard Szczeciński
Ina Ińsko 4-2 Gwiazda Żalęcino
Jedność Przewłoki 1-3 Zorza II Dobrzany
Orzeł Pęzino 1-0 WODR Barzkowice
Piast Kolin 0-2 Sparta Węgorzyno
Piast II Chociwel 3-2 Pomorzanin Krąpiel

Kolejka 15 - 22-23 marca

Pauza: Zorza II Dobrzany.
 
Piast II Chociwel 4-2 Dąbrovia II Chlebowo
Pomorzanin Krąpiel 3-1 Piast Kolin
Sparta Węgorzyno 1-0 Orzeł Pęzino
WODR Barzkowice 1-0 Jedność Przewłoki
Dąb Dębice 5-1 Ina Ińsko
Gwiazda Żalęcino 1-10 Błękitni II Stargard Szczeciński

Kolejka 16 - 29-30 marca

Pauza: WODR Barzkowice.
 
Dąbrovia II Chlebowo 3-4 Gwiazda Żalęcino
Błękitni II Stargard Szczeciński 4-1 Dąb Dębice
Ina Ińsko 5-4 Zorza II Dobrzany
Jedność Przewłoki 2-3 Sparta Węgorzyno
Orzeł Pęzino 1-3 Pomorzanin Krąpiel
Piast Kolin 4-2 Piast II Chociwel

Kolejka 17 - 5-6 kwietnia

Pauza: Sparta Węgorzyno.
 
Piast Kolin 4-0 Dąbrovia II Chlebowo
Piast II Chociwel 1-3 Orzeł Pęzino
Pomorzanin Krąpiel 2-1 Jedność Przewłoki
WODR Barzkowice 2-2 Ina Ińsko
Zorza II Dobrzany 5-1 Błękitni II Stargard Szczeciński
Dąb Dębice 2-1 Gwiazda Żalęcino

Kolejka 18 - 12-13 kwietnia

Pauza: Pomorzanin Krąpiel.
 
Dąbrovia II Chlebowo 1-5 Dąb Dębice
Gwiazda Żalęcino 1-4 Zorza II Dobrzany
Błękitni II Stargard Szczeciński 11-0 WODR Barzkowice
Ina Ińsko 0-2 Sparta Węgorzyno
Jedność Przewłoki 0-0 Piast II Chociwel
Orzeł Pęzino 3-1 Piast Kolin

Kolejka 19 - 26-27 kwietnia

Pauza: Piast II Chociwel.
 
Orzeł Pęzino 0-0 Dąbrovia II Chlebowo
Piast Kolin 2-1 Jedność Przewłoki
Pomorzanin Krąpiel 1-2 Ina Ińsko
Sparta Węgorzyno 1-3 Błękitni II Stargard Szczeciński
WODR Barzkowice 0-0 Gwiazda Żalęcino
Zorza II Dobrzany 2-4 Dąb Dębice

Kolejka 20 - 3-4 maja

Pauza: Piast Kolin.
 
Dąbrovia II Chlebowo 1-2 Zorza II Dobrzany
Dąb Dębice 1-0 WODR Barzkowice
Gwiazda Żalęcino 1-3 Sparta Węgorzyno
Błękitni II Stargard Szczeciński 3-0 Pomorzanin Krąpiel
Ina Ińsko 4-1 Piast II Chociwel
Jedność Przewłoki 1-1 Orzeł Pęzino

Kolejka 21 - 10-11 maja

Pauza: Orzeł Pęzino.
 
Jedność Przewłoki 0-1 Dąbrovia II Chlebowo
Piast Kolin 3-3 Ina Ińsko
Piast II Chociwel 2-2 Błękitni II Stargard Szczeciński
Pomorzanin Krąpiel 4-1 Gwiazda Żalęcino
Sparta Węgorzyno 1-0 Dąb Dębice
WODR Barzkowice 0-1 Zorza II Dobrzany

Kolejka 22 - 17-18 maja

Pauza: Jedność Przewłoki.
 
Dąbrovia II Chlebowo 2-2 WODR Barzkowice
Zorza II Dobrzany 0-2 Sparta Węgorzyno
Dąb Dębice 4-1 Pomorzanin Krąpiel
Gwiazda Żalęcino 5-0 Piast II Chociwel
Błękitni II Stargard Szczeciński 13-1 Piast Kolin
Ina Ińsko 2-1 Orzeł Pęzino

Kolejka 23 - 24-25 maja

Pauza: Dąbrovia II Chlebowo.
 
Jedność Przewłoki 3-0 Ina Ińsko
Orzeł Pęzino 2-2 Błękitni II Stargard Szczeciński
Piast Kolin 0-2 Gwiazda Żalęcino
Piast II Chociwel 1-1 Dąb Dębice
Pomorzanin Krąpiel 0-3 Zorza II Dobrzany
Sparta Węgorzyno 2-0 WODR Barzkowice

Kolejka 24 - 31 maja-1 czerwca

Pauza: Ina Ińsko.
 
Dąbrovia II Chlebowo 5-2 Sparta Węgorzyno
WODR Barzkowice 0-2 Pomorzanin Krąpiel
Zorza II Dobrzany 4-3 Piast II Chociwel
Dąb Dębice 3-0 Piast Kolin
Gwiazda Żalęcino 5-3 Orzeł Pęzino
Błękitni II Stargard Szczeciński 1-3 Jedność Przewłoki

Kolejka 25 - 8 czerwca

Pauza: Błękitni II Stargard Szczeciński.
 
Ina Ińsko 1-1 Dąbrovia II Chlebowo
Jedność Przewłoki 1-2 Gwiazda Żalęcino
Orzeł Pęzino 0-1 Dąb Dębice
Piast Kolin 0-4 Zorza II Dobrzany
Piast II Chociwel 1-0 WODR Barzkowice
Pomorzanin Krąpiel 1-1 Sparta Węgorzyno

Kolejka 26 - 15 czerwca

Pauza: Gwiazda Żalęcino.
 
Dąbrovia II Chlebowo 2-3 Pomorzanin Krąpiel
Sparta Węgorzyno 3-0 Piast II Chociwel
WODR Barzkowice 1-0 Piast Kolin
Zorza II Dobrzany 1-1 Orzeł Pęzino
Dąb Dębice 2-2 Jedność Przewłoki
Błękitni II Stargard Szczeciński 1-1 Ina Ińsko

Liga okręgowa 2002/2003 (Szczecin I)
Liga okręgowa 2002/2003 (Szczecin II)
Liga okręgowa 2002/2003 (Szczecin III)

Klasa A 2002/2003 (Szczecin I)
Klasa A 2002/2003 (Szczecin III)
Klasa A 2002/2003 (Szczecin IV)
Klasa A 2002/2003 (Szczecin V)

Klasa B 2002/2003 (Szczecin II)

Autor: Marcin Kasprzak
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl
Link źródłowy: http://www.zzpn.pl/rozgry/a2stwyn.htm

 

Napisz do nas