[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2002/2003, grupa: Szczecin V
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Koral Mostkowo 24 55 18 1 5 83-35 10 0 2 46-16 8 1 3 37-19
2.  Błękitni Sarnik 24 52 16 4 4 52-23 9 1 2 28-12 7 3 2 24-11
3.  Świt Barnimie 24 41 12 5 7 58-39 10 1 1 43-14 2 4 6 15-25
4.  Mercury Nowogródek Pomorski 24 40 12 4 8 47-45 8 2 2 31-20 4 2 6 16-25
5.  Sława Sławęcin 24 38 11 5 8 58-48 7 2 3 38-22 4 3 5 20-26
6.  Drawa Drawno 24 36 11 3 10 57-52 6 2 4 34-24 5 1 6 23-28
7.  Pomorzanin Zamęcin 24 33 9 6 9 63-59 5 3 4 28-21 4 3 5 35-38
8.  Piast Karsko 24 29 8 5 11 41-54 4 5 3 18-18 4 0 8 23-36
9.  Sokół Granowo 24 25 6 7 11 33-50 4 3 5 17-21 2 4 6 16-29
10.  SKL Jagów 2000 24 24 6 6 12 37-60 4 4 4 24-24 2 2 8 13-36
11.  Sparta Lubieniów 24 22 6 4 14 32-54 3 3 6 13-23 3 1 8 19-31 2 3 1 0 1 3-3
12.  Polonia Giżyn 24 22 6 4 14 50-76 3 2 7 29-44 3 2 7 21-32 2 3 1 0 1 3-3
13.  Zjednoczeni Zieleniewo 24 20 4 8 12 34-50 3 3 6 16-21 1 5 6 18-29

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Koral Mostkowo    1-2 3-1 3-1 5-1 6-1 4-6 5-1 3-0 6-1 4-1 3-0 3-1 
 2 Błękitni Sarnik0-3     2-0 1-0 0-0 0-1 4-3 1-0 4-3 6-0 4-1 4-1 2-0 
 3 Świt Barnimie4-3 0-2     6-1 5-0 4-2 6-0 4-2 0-0 3-1 3-2 5-1 3-0 
 4 Mercury Nowogródek Pomorski3-2 1-0 1-1     3-2 2-1 3-3 1-3 2-0 4-1 5-2 0-4 6-1 
 5 Sława Sławęcin5-2 1-1 0-1 3-1     1-3 1-1 4-3 7-1 5-1 4-1 5-7 2-0 
 6 Drawa Drawno1-4 1-6 2-0 0-2 5-0     3-2 7-1 3-3 3-0 2-4 5-0 2-2 
 7 Pomorzanin Zamęcin0-1 2-3 5-1 3-3 0-0 2-2     5-1 2-0 2-3 1-0 5-2 1-5 
 8 Piast Karsko1-1 0-1 1-3 1-1 2-4 4-2 2-1     1-1 1-0 1-1 1-1 3-2 
 9 Sokół Granowo1-4 0-3 2-2 2-0 2-2 3-0 3-2 1-2     2-3 0-3 1-0 0-0 
 10 SKL Jagów 20002-3 0-0 2-2 3-1 2-1 2-5 3-4 2-0 1-1     3-0 1-4 3-3 
 11 Sparta Lubieniów0-7 3-1 2-1 0-1 0-1 1-2 3-3 1-4 1-2 1-1     1-0 0-0 
 12 Polonia Giżyn2-4 0-3 2-2 2-3 2-8 3-1 5-6 0-5 4-5 2-1 3-2     4-4 
 13 Zjednoczeni Zieleniewo0-3 2-2 3-1 1-2 0-1 0-3 1-4 5-1 1-0 1-1 1-2 1-1     

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

Pauza: Sparta Lubieniów.
 
SKL Jagów 2000 2-1 Sława Sławęcin
Pomorzanin Zamęcin 2-3 Błękitni Sarnik
Sokół Granowo 3-0 Drawa Drawno
Świt Barnimie 4-3 Koral Mostkowo
Zjednoczeni Zieleniewo 1-2 Mercury Nowogródek Pomorski
Polonia Giżyn 0-5 Piast Karsko

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

Pauza: Świt Barnimie.
 
Sława Sławęcin 4-3 Piast Karsko
Mercury Nowogródek Pomorski 0-4 Polonia Giżyn
Koral Mostkowo 3-1 Zjednoczeni Zieleniewo
Drawa Drawno 2-4 Sparta Lubieniów
Błękitni Sarnik 4-3 Sokół Granowo
SKL Jagów 2000 3-4 Pomorzanin Zamęcin

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

Pauza: Zjednoczeni Zieleniewo.
 
Pomorzanin Zamęcin 0-0 Sława Sławęcin
Sokół Granowo 2-3 SKL Jagów 2000
Sparta Lubieniów 3-1 Błękitni Sarnik
Świt Barnimie 4-2 Drawa Drawno
Polonia Giżyn 2-4 Koral Mostkowo
Piast Karsko 1-1 Mercury Nowogródek Pomorski

Kolejka 4 - 7-8 września

Pauza: Polonia Giżyn.
 
Sława Sławęcin 3-1 Mercury Nowogródek Pomorski
Koral Mostkowo 5-1 Piast Karsko
Drawa Drawno 2-2 Zjednoczeni Zieleniewo
Błękitni Sarnik 2-0 Świt Barnimie
SKL Jagów 2000 3-0 Sparta Lubieniów
Pomorzanin Zamęcin 2-0 Sokół Granowo

Kolejka 5 - 14-15 września

Pauza: Piast Karsko.
 
Sokół Granowo 2-2 Sława Sławęcin
Sparta Lubieniów 3-3 Pomorzanin Zamęcin
Świt Barnimie 3-1 SKL Jagów 2000
Zjednoczeni Zieleniewo 2-2 Błękitni Sarnik
Polonia Giżyn 3-1 Drawa Drawno
Mercury Nowogródek Pomorski 3-2 Koral Mostkowo

Kolejka 6 - 21-22 września

Pauza: Mercury Nowogródek Pomorski.
 
Sława Sławęcin 5-2 Koral Mostkowo
Drawa Drawno 7-1 Piast Karsko
Błękitni Sarnik 4-1 Polonia Giżyn
SKL Jagów 2000 3-3 Zjednoczeni Zieleniewo
Pomorzanin Zamęcin 5-1 Świt Barnimie
Sokół Granowo 0-3 Sparta Lubieniów

Kolejka 7 - 28-29 września

Pauza: Koral Mostkowo.
 
Sparta Lubieniów 0-1 Sława Sławęcin
Świt Barnimie 0-0 Sokół Granowo
Zjednoczeni Zieleniewo 1-4 Pomorzanin Zamęcin
Polonia Giżyn 2-1 SKL Jagów 2000
Piast Karsko 0-1 Błękitni Sarnik
Mercury Nowogródek Pomorski 2-1 Drawa Drawno

Kolejka 8 - 5-6 października

Pauza: Sława Sławęcin.
 
Drawa Drawno 1-4 Koral Mostkowo
Błękitni Sarnik 1-0 Mercury Nowogródek Pomorski
SKL Jagów 2000 2-0 Piast Karsko
Pomorzanin Zamęcin 5-2 Polonia Giżyn
Sokół Granowo 0-0 Zjednoczeni Zieleniewo
Sparta Lubieniów 2-1 Świt Barnimie

Kolejka 9 - 12-13 października

Pauza: Drawa Drawno.
 
Świt Barnimie 5-0 Sława Sławęcin
Zjednoczeni Zieleniewo 1-2 Sparta Lubieniów
Polonia Giżyn 4-5 Sokół Granowo
Piast Karsko 2-1 Pomorzanin Zamęcin
Mercury Nowogródek Pomorski 4-1 SKL Jagów 2000
Koral Mostkowo 1-2 Błękitni Sarnik

Kolejka 10 - 19-20 października

Pauza: Błękitni Sarnik.
 
Sława Sławęcin 1-3 Drawa Drawno
SKL Jagów 2000 2-3 Koral Mostkowo
Pomorzanin Zamęcin 3-3 Mercury Nowogródek Pomorski
Sokół Granowo 1-2 Piast Karsko
Sparta Lubieniów 1-0 Polonia Giżyn
Świt Barnimie 3-0 Zjednoczeni Zieleniewo

Kolejka 11 - 26-27 października

Pauza: SKL Jagów 2000.
 
Zjednoczeni Zieleniewo 0-1 Sława Sławęcin
Polonia Giżyn 2-2 Świt Barnimie
Piast Karsko 1-1 Sparta Lubieniów
Mercury Nowogródek Pomorski 2-0 Sokół Granowo
Koral Mostkowo 4-6 Pomorzanin Zamęcin
Drawa Drawno 1-6 Błękitni Sarnik

Kolejka 12 - 3 listopada

Pauza: Pomorzanin Zamęcin.
 
Sława Sławęcin 1-1 Błękitni Sarnik
SKL Jagów 2000 2-5 Drawa Drawno
Sokół Granowo 1-4 Koral Mostkowo
Sparta Lubieniów 0-1 Mercury Nowogródek Pomorski
Świt Barnimie 4-2 Piast Karsko
Zjednoczeni Zieleniewo 1-1 Polonia Giżyn

Kolejka 13 - 9-10 listopada

Pauza: Sokół Granowo.
 
Polonia Giżyn 2-8 Sława Sławęcin
Piast Karsko 3-2 Zjednoczeni Zieleniewo
Mercury Nowogródek Pomorski 1-1 Świt Barnimie
Koral Mostkowo 4-1 Sparta Lubieniów
Drawa Drawno 3-2 Pomorzanin Zamęcin
Błękitni Sarnik 6-0 SKL Jagów 2000

Kolejka 14 - 15-16 marca

Pauza: Sparta Lubieniów.
 
Sława Sławęcin 5-1 SKL Jagów 2000
Błękitni Sarnik 4-3 Pomorzanin Zamęcin
Drawa Drawno 3-3 Sokół Granowo
Koral Mostkowo 3-1 Świt Barnimie
Mercury Nowogródek Pomorski 6-1 Zjednoczeni Zieleniewo
Piast Karsko 1-1 Polonia Giżyn

Kolejka 15 - 22-23 marca

Pauza: Świt Barnimie.
 
Piast Karsko 2-4 Sława Sławęcin
Polonia Giżyn 2-3 Mercury Nowogródek Pomorski
Zjednoczeni Zieleniewo 0-3 Koral Mostkowo
Sparta Lubieniów 1-2 Drawa Drawno
Sokół Granowo 0-3 Błękitni Sarnik
Pomorzanin Zamęcin 2-3 SKL Jagów 2000

Kolejka 16 - 29-30 marca

Pauza: Zjednoczeni Zieleniewo.
 
Sława Sławęcin 1-1 Pomorzanin Zamęcin
SKL Jagów 2000 1-1 Sokół Granowo
Błękitni Sarnik 4-1 Sparta Lubieniów
Drawa Drawno 2-0 Świt Barnimie
Koral Mostkowo 3-0 Polonia Giżyn
Mercury Nowogródek Pomorski 1-3 Piast Karsko

Kolejka 17 - 5-6 kwietnia

Pauza: Polonia Giżyn.
 
Mercury Nowogródek Pomorski 3-2 Sława Sławęcin
Piast Karsko 1-1 Koral Mostkowo
Zjednoczeni Zieleniewo 0-3 Drawa Drawno
Świt Barnimie 0-2 Błękitni Sarnik
Sparta Lubieniów 1-1 SKL Jagów 2000
Sokół Granowo 3-2 Pomorzanin Zamęcin

Kolejka 18 - 12-13 kwietnia

Pauza: Piast Karsko.
 
Sława Sławęcin 7-1 Sokół Granowo
Pomorzanin Zamęcin 1-0 Sparta Lubieniów
SKL Jagów 2000 2-2 Świt Barnimie
Błękitni Sarnik 2-0 Zjednoczeni Zieleniewo
Drawa Drawno 5-0 Polonia Giżyn
Koral Mostkowo 3-1 Mercury Nowogródek Pomorski

Kolejka 19 - 26-27 kwietnia

Pauza: Mercury Nowogródek Pomorski.
 
Koral Mostkowo 5-1 Sława Sławęcin
Piast Karsko 4-2 Drawa Drawno
Polonia Giżyn 0-3 Błękitni Sarnik
Zjednoczeni Zieleniewo 1-1 SKL Jagów 2000
Świt Barnimie 6-0 Pomorzanin Zamęcin
Sparta Lubieniów 1-2 Sokół Granowo

Kolejka 20 - 3-4 maja

Pauza: Koral Mostkowo.
 
Sława Sławęcin 4-1 Sparta Lubieniów
Sokół Granowo 2-2 Świt Barnimie
Pomorzanin Zamęcin 1-5 Zjednoczeni Zieleniewo
SKL Jagów 2000 1-4 Polonia Giżyn
Błękitni Sarnik 1-0 Piast Karsko
Drawa Drawno 0-2 Mercury Nowogródek Pomorski

Kolejka 21 - 10-11 maja

Pauza: Sława Sławęcin.
 
Koral Mostkowo 6-1 Drawa Drawno
Mercury Nowogródek Pomorski 1-0 Błękitni Sarnik
Piast Karsko 1-0 SKL Jagów 2000
Polonia Giżyn 5-6 Pomorzanin Zamęcin
Zjednoczeni Zieleniewo 1-0 Sokół Granowo
Świt Barnimie 3-2 Sparta Lubieniów

Kolejka 22 - 17-18 maja

Pauza: Drawa Drawno.
 
Sława Sławęcin 0-1 Świt Barnimie
Sparta Lubieniów 0-0 Zjednoczeni Zieleniewo
Sokół Granowo 1-0 Polonia Giżyn
Pomorzanin Zamęcin 5-1 Piast Karsko
SKL Jagów 2000 3-1 Mercury Nowogródek Pomorski
Błękitni Sarnik 0-3 Koral Mostkowo

Kolejka 23 - 24-25 maja

Pauza: Błękitni Sarnik.
 
Drawa Drawno 5-0 Sława Sławęcin
Koral Mostkowo 6-1 SKL Jagów 2000
Mercury Nowogródek Pomorski 3-3 Pomorzanin Zamęcin
Piast Karsko 1-1 Sokół Granowo
Polonia Giżyn 3-2 Sparta Lubieniów
Zjednoczeni Zieleniewo 3-1 Świt Barnimie

Kolejka 24 - 31 maja-1 czerwca

Pauza: SKL Jagów 2000.
 
Sława Sławęcin 2-0 Zjednoczeni Zieleniewo
Świt Barnimie 5-1 Polonia Giżyn
Sparta Lubieniów 1-4 Piast Karsko
Sokół Granowo 2-0 Mercury Nowogródek Pomorski
Pomorzanin Zamęcin 0-1 Koral Mostkowo
Błękitni Sarnik 0-1 Drawa Drawno

Kolejka 25 - 8 czerwca

Pauza: Pomorzanin Zamęcin.
 
Błękitni Sarnik 0-0 Sława Sławęcin
Drawa Drawno 3-0 SKL Jagów 2000
Koral Mostkowo 3-0 Sokół Granowo
Mercury Nowogródek Pomorski 5-2 Sparta Lubieniów
Piast Karsko 1-3 Świt Barnimie
Polonia Giżyn 4-4 Zjednoczeni Zieleniewo

Kolejka 26 - 15 czerwca

Pauza: Sokół Granowo.
 
Sława Sławęcin 5-7 Polonia Giżyn
Zjednoczeni Zieleniewo 5-1 Piast Karsko
Świt Barnimie 6-1 Mercury Nowogródek Pomorski
Sparta Lubieniów 0-7 Koral Mostkowo
Pomorzanin Zamęcin 2-2 Drawa Drawno
SKL Jagów 2000 0-0 Błękitni Sarnik

Liga okręgowa 2002/2003 (Szczecin I)
Liga okręgowa 2002/2003 (Szczecin II)
Liga okręgowa 2002/2003 (Szczecin III)

Klasa A 2002/2003 (Szczecin I)
Klasa A 2002/2003 (Szczecin II)
Klasa A 2002/2003 (Szczecin III)
Klasa A 2002/2003 (Szczecin IV)

Klasa B 2002/2003 (Szczecin V)

Autor: Marcin Kasprzak
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl
Link źródłowy: http://www.zzpn.pl/rozgry/a5stwyn.htm

 

Napisz do nas