[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2002/2003, grupa: Szczecin V
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Pomorzanka Jarosławsko 16 32 10 2 4 38-29 6 1 1 22-14 4 1 3 16-15 2 3 1 0 1 5-4
2.  Grom Płonno 16 32 10 2 4 47-26 7 0 1 31-11 3 2 3 16-15 2 3 1 0 1 4-5
3.  Wigor Piasecznik 16 28 8 4 4 37-21 5 2 1 18-6 3 2 3 19-15
4.  Znicz Sulibórz 16 26 7 5 4 36-28 5 1 2 19-12 2 4 2 17-16
5.  Remor II Recz 16 24 6 6 4 36-25 2 5 1 11-11 4 1 3 25-14
6.  Gryf Objezierze 16 21 4 9 3 27-32 1 6 1 10-16 3 3 2 17-16
7.  Ina Stradzewo 16 19 5 4 7 32-31 3 2 3 20-15 2 2 4 12-16
8.  Iskra Lutówko 16 9 1 6 9 21-44 1 2 5 11-22 0 4 4 10-22
9.  Korona Raduń 16 5 1 2 13 23-61 1 1 6 15-33 0 1 7 8-28

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 Pomorzanka Jarosławsko    3-1 2-1 2-2 4-3 1-3 2-1 4-2 4-1 
 2 Grom Płonno3-2     4-0 3-1 2-3 5-1 3-2 4-0 7-2 
 3 Wigor Piasecznik0-1 5-2     3-0 3-1 0-0 2-0 3-0 2-2 
 4 Znicz Sulibórz3-2 0-1 2-0     4-3 2-2 1-3 3-0 4-1 
 5 Remor II Recz1-3 1-0 2-2 2-2     2-2 1-1 1-1 1-0 
 6 Gryf Objezierze1-1 1-1 0-7 1-1 0-0     1-1 3-3 3-2 
 7 Ina Stradzewo4-1 2-3 1-2 3-3 0-3 4-2     1-1 5-0 
 8 Iskra Lutówko1-3 1-1 1-1 1-3 1-7 1-3 3-4     2-0 
 9 Korona Raduń2-3 2-7 3-6 1-5 0-5 1-4 3-0 3-3     

Kolejka 1 - 24-25 sierpnia

Pauza: Grom Płonno.
 
Gryf Objezierze 1-1 Ina Stradzewo
Wigor Piasecznik 3-0 Iskra Lutówko
Znicz Sulibórz 4-1 Korona Raduń
Remor II Recz 1-3 Pomorzanka Jarosławsko

Kolejka 2 - 31 sierpnia-1 września

Pauza: Pomorzanka Jarosławsko.
 
Korona Raduń 0-5 Remor II Recz
Iskra Lutówko 1-3 Znicz Sulibórz
Ina Stradzewo 1-2 Wigor Piasecznik
Grom Płonno 5-1 Gryf Objezierze

Kolejka 3 - 7-8 września

Pauza: Gryf Objezierze.
 
Wigor Piasecznik 5-2 Grom Płonno
Znicz Sulibórz 1-3 Ina Stradzewo
Remor II Recz 1-1 Iskra Lutówko
Pomorzanka Jarosławsko 4-1 Korona Raduń

Kolejka 4 - 14-15 września

Pauza: Korona Raduń.
 
Iskra Lutówko 1-3 Pomorzanka Jarosławsko
Ina Stradzewo 0-3 Remor II Recz
Grom Płonno 3-1 Znicz Sulibórz
Gryf Objezierze 0-7 Wigor Piasecznik

Kolejka 5 - 21-22 września

Pauza: Wigor Piasecznik.
 
Znicz Sulibórz 2-2 Gryf Objezierze
Remor II Recz 1-0 Grom Płonno
Pomorzanka Jarosławsko 2-1 Ina Stradzewo
Korona Raduń 3-3 Iskra Lutówko

Kolejka 6 - 28-29 września

Pauza: Iskra Lutówko.
 
Ina Stradzewo 5-0 Korona Raduń
Grom Płonno 3-2 Pomorzanka Jarosławsko
Gryf Objezierze 0-0 Remor II Recz
Wigor Piasecznik 3-0 Znicz Sulibórz

Kolejka 7 - 5-6 października

Pauza: Znicz Sulibórz.
 
Remor II Recz 2-2 Wigor Piasecznik
Pomorzanka Jarosławsko 1-3 Gryf Objezierze
Korona Raduń 2-7 Grom Płonno
Iskra Lutówko 3-4 Ina Stradzewo

Kolejka 8 - 12-13 października

Pauza: Ina Stradzewo.
 
Grom Płonno 4-0 Iskra Lutówko
Gryf Objezierze 3-2 Korona Raduń
Wigor Piasecznik 0-1 Pomorzanka Jarosławsko
Znicz Sulibórz 4-3 Remor II Recz

Kolejka 9 - 19-20 października

Pauza: Remor II Recz.
 
Pomorzanka Jarosławsko 2-2 Znicz Sulibórz
Korona Raduń 3-6 Wigor Piasecznik
Iskra Lutówko 1-3 Gryf Objezierze
Ina Stradzewo 2-3 Grom Płonno

Kolejka 10 - 22-23 marca

Pauza: Grom Płonno.
 
Ina Stradzewo 4-2 Gryf Objezierze
Iskra Lutówko 1-1 Wigor Piasecznik
Korona Raduń 1-5 Znicz Sulibórz
Pomorzanka Jarosławsko 4-3 Remor II Recz

Kolejka 11 - 29-30 marca

Pauza: Pomorzanka Jarosławsko.
 
Remor II Recz 1-0 Korona Raduń
Znicz Sulibórz 3-0 Iskra Lutówko
Wigor Piasecznik 2-0 Ina Stradzewo
Gryf Objezierze 1-1 Grom Płonno

Kolejka 12 - 5-6 kwietnia

Pauza: Gryf Objezierze.
 
Grom Płonno 4-0 Wigor Piasecznik
Ina Stradzewo 3-3 Znicz Sulibórz
Iskra Lutówko 1-7 Remor II Recz
Korona Raduń 2-3 Pomorzanka Jarosławsko

Kolejka 13 - 12-13 kwietnia

Pauza: Korona Raduń.
 
Pomorzanka Jarosławsko 4-2 Iskra Lutówko
Remor II Recz 1-1 Ina Stradzewo
Znicz Sulibórz 0-1 Grom Płonno
Wigor Piasecznik 0-0 Gryf Objezierze

Kolejka 14 - 26-27 kwietnia

Pauza: Wigor Piasecznik.
 
Gryf Objezierze 1-1 Znicz Sulibórz
Grom Płonno 2-3 Remor II Recz
Ina Stradzewo 4-1 Pomorzanka Jarosławsko
Iskra Lutówko 2-0 Korona Raduń

Kolejka 15 - 3-4 maja

Pauza: Iskra Lutówko.
 
Korona Raduń 3-0 Ina Stradzewo
Pomorzanka Jarosławsko 3-1 Grom Płonno
Remor II Recz 2-2 Gryf Objezierze
Znicz Sulibórz 2-0 Wigor Piasecznik

Kolejka 16 - 10-11 maja

Pauza: Znicz Sulibórz.
 
Wigor Piasecznik 3-1 Remor II Recz
Gryf Objezierze 1-1 Pomorzanka Jarosławsko
Grom Płonno 7-2 Korona Raduń
Ina Stradzewo 1-1 Iskra Lutówko

Kolejka 17 - 18 maja

Pauza: Ina Stradzewo.
 
Iskra Lutówko 1-1 Grom Płonno
Korona Raduń 1-4 Gryf Objezierze
Pomorzanka Jarosławsko 2-1 Wigor Piasecznik
Remor II Recz 2-2 Znicz Sulibórz

Kolejka 18 - 25 maja

Pauza: Remor II Recz.
 
Znicz Sulibórz 3-2 Pomorzanka Jarosławsko
Wigor Piasecznik 2-2 Korona Raduń
Gryf Objezierze 3-3 Iskra Lutówko
Grom Płonno 3-2 Ina Stradzewo

Klasa A 2002/2003 (Szczecin V)

Autor: Marcin Kasprzak
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl
Link źródłowy: http://www.zzpn.pl/rozgry/b5stwyn.htm

 

Napisz do nas