[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2002/2003, grupa: Szczecin III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Czarni Lubanowo 18 44 14 2 2 60-24 9 0 0 36-7 5 2 2 24-17
2.  Grom Krajnik Dolny 18 42 14 0 4 73-30 7 0 2 42-18 7 0 2 31-12
3.  Tywa Swobnica 18 34 11 1 6 49-32 9 0 0 32-7 2 1 6 17-25
4.  Zjednoczeni Kurzycko-Kłosów 18 32 9 5 4 71-48 4 4 1 38-24 5 1 3 33-24
5.  Lech Stołeczna 18 23 7 2 9 49-55 5 0 4 24-25 2 2 5 25-30 4 7 2 1 1 14-11
6.  Klon Krzymów 18 23 7 2 9 57-58 5 2 2 39-24 2 0 7 18-34 4 7 2 1 1 12-10
7.  KP Rosnowo 18 23 7 2 9 40-47 6 0 3 25-22 1 2 6 15-25 4 3 1 0 3 8-13
8.  Chrobry Lisie Pole 18 21 6 3 9 47-58 4 2 3 23-26 2 1 6 24-32
9.  KLUKS Krzywin 18 9 2 3 13 25-71 2 1 6 15-29 0 2 7 10-42
10.  Orzeł Żelechowo 18 8 2 2 14 34-82 0 2 7 14-35 2 0 7 20-47

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Czarni Lubanowo    4-2 2-0 2-1 2-1 2-0 2-0 5-2 7-1 10-0 
 2 Grom Krajnik Dolny2-3     6-2 2-4 4-2 9-0 3-2 4-2 6-0 6-3 
 3 Tywa Swobnica2-0 2-1     3-0 7-2 3-0 3-1 2-1 4-1 6-1 
 4 Zjednoczeni Kurzycko-Kłosów2-2 1-4 4-4     3-3 5-4 3-3 5-3 10-0 5-1 
 5 Lech Stołeczna1-2 1-4 4-1 2-8     6-3 3-1 4-3 2-0 1-3 
 6 Klon Krzymów0-2 1-4 4-1 10-3 2-2     4-2 5-5 5-3 8-2 
 7 KP Rosnowo4-3 0-3 3-2 0-3 5-3 0-3     3-0 5-2 5-3 
 8 Chrobry Lisie Pole1-4 1-5 2-1 1-3 4-3 5-3 3-3     2-2 4-2 
 9 KLUKS Krzywin1-4 2-5 0-4 3-3 1-5 2-1 3-0 1-2     2-5 
 10 Orzeł Żelechowo4-4 0-3 0-2 1-8 2-4 2-4 1-3 3-6 1-1     

Kolejka 1 - 24-25 sierpnia

Pauza: Orzeł Żelechowo, Grom Krajnik Dolny.
 
Czarni Lubanowo 5-2 Chrobry Lisie Pole
Klon Krzymów 4-2 KP Rosnowo
Lech Stołeczna 2-0 KLUKS Krzywin
Zjednoczeni Kurzycko-Kłosów 4-4 Tywa Swobnica

Kolejka 2 - 31 sierpnia-1 września

Pauza: KLUKS Krzywin, Klon Krzymów.
 
Chrobry Lisie Pole 2-1 Tywa Swobnica
Orzeł Żelechowo 1-8 Zjednoczeni Kurzycko-Kłosów
KP Rosnowo 5-3 Lech Stołeczna
Czarni Lubanowo 4-2 Grom Krajnik Dolny

Kolejka 3 - 7-8 września

Pauza: KP Rosnowo, Lech Stołeczna.
 
Grom Krajnik Dolny 4-2 Chrobry Lisie Pole
Klon Krzymów 0-2 Czarni Lubanowo
Zjednoczeni Kurzycko-Kłosów 10-0 KLUKS Krzywin
Tywa Swobnica 6-1 Orzeł Żelechowo

Kolejka 4 - 14-15 września

Chrobry Lisie Pole 4-2 Orzeł Żelechowo
KLUKS Krzywin 0-4 Tywa Swobnica
KP Rosnowo 0-3 Zjednoczeni Kurzycko-Kłosów
Czarni Lubanowo 2-1 Lech Stołeczna
Grom Krajnik Dolny 9-0 Klon Krzymów

Kolejka 5 - 21-22 września

Pauza: Zjednoczeni Kurzycko-Kłosów, Czarni Lubanowo.
 
Klon Krzymów 5-5 Chrobry Lisie Pole
Lech Stołeczna 1-4 Grom Krajnik Dolny
Tywa Swobnica 3-1 KP Rosnowo
Orzeł Żelechowo 1-1 KLUKS Krzywin

Kolejka 6 - 28-29 września

Pauza: Grom Krajnik Dolny, Tywa Swobnica.
 
Chrobry Lisie Pole 2-2 KLUKS Krzywin
KP Rosnowo 5-3 Orzeł Żelechowo
Czarni Lubanowo 2-1 Zjednoczeni Kurzycko-Kłosów
Klon Krzymów 2-2 Lech Stołeczna

Kolejka 7 - 5-6 października

Pauza: Klon Krzymów, Orzeł Żelechowo.
 
Lech Stołeczna 4-3 Chrobry Lisie Pole
Zjednoczeni Kurzycko-Kłosów 1-4 Grom Krajnik Dolny
Tywa Swobnica 2-0 Czarni Lubanowo
KLUKS Krzywin 3-0 KP Rosnowo

Kolejka 8 - 12-13 października

Pauza: KLUKS Krzywin, Lech Stołeczna.
 
Chrobry Lisie Pole 3-3 KP Rosnowo
Czarni Lubanowo 10-0 Orzeł Żelechowo
Grom Krajnik Dolny 6-2 Tywa Swobnica
Klon Krzymów 10-3 Zjednoczeni Kurzycko-Kłosów

Kolejka 9 - 19-20 października

Pauza: KP Rosnowo, Chrobry Lisie Pole.
 
Zjednoczeni Kurzycko-Kłosów 3-3 Lech Stołeczna
Tywa Swobnica 3-0 Klon Krzymów
Orzeł Żelechowo 0-3 Grom Krajnik Dolny
KLUKS Krzywin 1-4 Czarni Lubanowo

Kolejka 10 - 26-27 października

Pauza: Zjednoczeni Kurzycko-Kłosów, Chrobry Lisie Pole.
 
Czarni Lubanowo 2-0 KP Rosnowo
Grom Krajnik Dolny 6-0 KLUKS Krzywin
Klon Krzymów 8-2 Orzeł Żelechowo
Lech Stołeczna 4-1 Tywa Swobnica

Kolejka 11 - 3 listopada

Pauza: Czarni Lubanowo, Tywa Swobnica.
 
Zjednoczeni Kurzycko-Kłosów 5-3 Chrobry Lisie Pole
Orzeł Żelechowo 2-4 Lech Stołeczna
KLUKS Krzywin 2-1 Klon Krzymów
KP Rosnowo 0-3 Grom Krajnik Dolny

Kolejka 12 - 22-23 marca

Pauza: Orzeł Żelechowo, Grom Krajnik Dolny.
 
Chrobry Lisie Pole 1-4 Czarni Lubanowo
KP Rosnowo 0-3 Klon Krzymów
KLUKS Krzywin 1-5 Lech Stołeczna
Tywa Swobnica 3-0 Zjednoczeni Kurzycko-Kłosów

Kolejka 13 - 29-30 marca

Pauza: Klon Krzymów, KLUKS Krzywin.
 
Tywa Swobnica 2-1 Chrobry Lisie Pole
Zjednoczeni Kurzycko-Kłosów 5-1 Orzeł Żelechowo
Lech Stołeczna 3-1 KP Rosnowo
Grom Krajnik Dolny 2-3 Czarni Lubanowo

Kolejka 14 - 5-6 kwietnia

Pauza: Lech Stołeczna, KP Rosnowo.
 
Chrobry Lisie Pole 1-5 Grom Krajnik Dolny
Czarni Lubanowo 2-0 Klon Krzymów
KLUKS Krzywin 3-3 Zjednoczeni Kurzycko-Kłosów
Orzeł Żelechowo 0-2 Tywa Swobnica

Kolejka 15 - 12-13 kwietnia

Orzeł Żelechowo 3-6 Chrobry Lisie Pole
Tywa Swobnica 4-1 KLUKS Krzywin
Zjednoczeni Kurzycko-Kłosów 3-3 KP Rosnowo
Lech Stołeczna 1-2 Czarni Lubanowo
Klon Krzymów 1-4 Grom Krajnik Dolny

Kolejka 16 - 26-27 kwietnia

Pauza: Czarni Lubanowo, Zjednoczeni Kurzycko-Kłosów.
 
Chrobry Lisie Pole 5-3 Klon Krzymów
Grom Krajnik Dolny 4-2 Lech Stołeczna
KP Rosnowo 3-2 Tywa Swobnica
KLUKS Krzywin 2-5 Orzeł Żelechowo

Kolejka 17 - 3-4 maja

Pauza: Tywa Swobnica, Grom Krajnik Dolny.
 
KLUKS Krzywin 1-2 Chrobry Lisie Pole
Orzeł Żelechowo 1-3 KP Rosnowo
Zjednoczeni Kurzycko-Kłosów 2-2 Czarni Lubanowo
Lech Stołeczna 6-3 Klon Krzymów

Kolejka 18 - 10-11 maja

Pauza: Orzeł Żelechowo, Klon Krzymów.
 
Chrobry Lisie Pole 4-3 Lech Stołeczna
Grom Krajnik Dolny 2-4 Zjednoczeni Kurzycko-Kłosów
Czarni Lubanowo 2-0 Tywa Swobnica
KP Rosnowo 5-2 KLUKS Krzywin

Kolejka 19 - 17-18 maja

Pauza: KLUKS Krzywin, Lech Stołeczna.
 
KP Rosnowo 3-0 Chrobry Lisie Pole
Orzeł Żelechowo 4-4 Czarni Lubanowo
Tywa Swobnica 2-1 Grom Krajnik Dolny
Zjednoczeni Kurzycko-Kłosów 5-4 Klon Krzymów

Kolejka 20 - 24-25 maja

Pauza: KP Rosnowo, Chrobry Lisie Pole.
 
Lech Stołeczna 2-8 Zjednoczeni Kurzycko-Kłosów
Klon Krzymów 4-1 Tywa Swobnica
Grom Krajnik Dolny 6-3 Orzeł Żelechowo
Czarni Lubanowo 7-1 KLUKS Krzywin

Kolejka 21 - 1 czerwca

Pauza: Zjednoczeni Kurzycko-Kłosów, Chrobry Lisie Pole.
 
KP Rosnowo 4-3 Czarni Lubanowo
KLUKS Krzywin 2-5 Grom Krajnik Dolny
Orzeł Żelechowo 2-4 Klon Krzymów
Tywa Swobnica 7-2 Lech Stołeczna

Kolejka 22 - 8 czerwca

Pauza: Czarni Lubanowo, Tywa Swobnica.
 
Chrobry Lisie Pole 1-3 Zjednoczeni Kurzycko-Kłosów
Lech Stołeczna 1-3 Orzeł Żelechowo
Klon Krzymów 5-3 KLUKS Krzywin
Grom Krajnik Dolny 3-2 KP Rosnowo

Klasa A 2002/2003 (Szczecin III)

Autor: Marcin Kasprzak
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl
Link źródłowy: http://www.zzpn.pl/rozgry/b3stwyn.htm

 

Napisz do nas