[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2002/2003, grupa: kujawsko-pomorska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Jagiellonka Nieszawa 30 59 17 8 5 83-39 12 2 1 56-15 5 6 4 27-24
2.  Kujawiak Włocławek 30 56 17 5 8 65-32 11 1 3 42-16 6 4 5 23-16
3.  Wisła Nowe 30 53 16 5 9 55-31 12 1 2 37-9 4 4 7 18-22
4.  Start Radziejów 30 52 15 7 8 41-31 9 3 3 26-16 6 4 5 15-15
5.  Pomowiec Kijewo Królewskie 30 46 13 7 10 41-34 9 3 3 24-11 4 4 7 17-23
6.  Pomorzanin Toruń 30 43 12 7 11 50-47 7 4 4 30-23 5 3 7 20-24
7.  Włocłavia Włocławek 30 42 13 3 14 50-45 9 2 4 34-14 4 1 10 16-31 6 15 5 0 1 11-6
8.  Wda Świecie 30 42 12 6 12 53-45 9 3 3 31-15 3 3 9 22-30 6 9 3 0 3 15-8
9.  Victoria Koronowo 30 42 13 3 14 49-50 8 2 5 29-19 5 1 9 20-31 6 6 2 0 4 8-10
10.  Pałuczanka Żnin 30 42 13 3 14 42-42 9 2 4 33-17 4 1 10 9-25 6 6 2 0 4 4-14
11.  Legia Chełmża 30 41 12 5 13 45-51 9 3 3 24-15 3 2 10 21-36
12.  Mień Lipno 30 40 10 10 10 35-34 5 5 5 18-15 5 5 5 17-19
13.  Lech Rypin 30 38 11 5 14 43-42 4 4 7 21-21 7 1 7 22-21
14.  Goplania Inowrocław 30 37 10 7 13 38-50 8 3 4 26-21 2 4 9 12-29
15.  LTP Lubanie 30 27 7 6 17 36-77 4 4 7 21-25 3 2 10 15-52
16.  Unia Wąbrzeźno 30 15 4 3 23 40-116 3 3 9 20-42 1 0 14 20-74

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Jagiellonka Nieszawa    1-1 3-1 2-0 3-1 5-1 1-1 5-2 3-1 3-0 4-2 0-1 3-1 6-1 8-1 9-1 
 2 Kujawiak Włocławek2-1     1-0 0-0 0-2 1-4 0-2 5-0 3-2 2-0 4-0 2-1 2-1 1-0 7-0 12-3 
 3 Wisła Nowe1-0 2-0     0-1 2-0 3-0 7-0 3-2 1-1 1-0 4-2 5-1 0-1 1-0 2-0 5-1 
 4 Start Radziejów1-2 0-0 1-1     3-3 0-3 2-0 3-0 0-1 2-1 5-3 1-0 2-0 2-1 2-1 2-0 
 5 Pomowiec Kijewo Królewskie2-2 1-0 3-1 2-1     0-1 1-0 3-1 2-0 1-0 0-0 0-1 2-0 1-1 0-1 6-2 
 6 Pomorzanin Toruń3-3 1-1 2-2 2-1 2-0     1-2 1-1 2-3 1-2 4-2 1-3 2-1 1-0 4-0 3-2 
 7 Włocłavia Włocławek3-3 2-0 0-1 3-1 0-1 0-0     1-0 2-0 2-0 2-3 2-3 3-0 4-1 5-0 5-1 
 8 Wda Świecie0-3 0-1 2-1 0-0 3-1 1-0 5-1     4-1 3-0 1-0 2-2 1-2 3-0 2-2 4-1 
 9 Victoria Koronowo1-2 1-3 2-1 0-1 2-2 1-1 1-2 2-1     4-0 2-1 3-0* 1-2 4-2 2-1 3-0* 
 10 Pałuczanka Żnin1-1 2-1 0-1 1-3 3-0 3-0 0-3 3-2 1-0     2-3 2-1 1-1 3-0 5-0 6-1 
 11 Legia Chełmża1-0 1-0 0-1 1-0 1-1 4-1 4-3 2-0 1-3 1-0     0-0 1-5 1-1 3-0 3-0 
 12 Mień Lipno1-1 1-2 2-0 1-1 0-0 1-0 2-1 0-3 3-0 0-1 1-1     1-2 0-0 1-2 4-1 
 13 Lech Rypin0-1 0-1 1-1 0-1 1-0 1-5 3-1 0-0 1-2 1-2 1-0 1-1     1-1 8-1 2-4 
 14 Goplania Inowrocław2-2 2-3 2-1 1-2 2-1 1-1 1-0 1-4 2-1 2-0 2-0 0-0 2-1     1-4 5-1 
 15 LTP Lubanie3-1 2-2 0-3 2-2 0-2 1-2 2-0 0-0 2-3 0-0 3-2 0-3 0-1 1-2     5-2 
 16 Unia Wąbrzeźno3-5 0-8 3-3 0-1 1-3 2-1 1-0 1-6 4-2 2-3 1-2 0-0 0-4 0-2 2-2     

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

Pałuczanka Żnin 2-3 Legia Chełmża
Wisła Nowe 1-0 Goplania Inowrocław
Kujawiak Włocławek 2-1 Lech Rypin
Victoria Koronowo 3-0 Mień Lipno
(wo)
na boisku 2-0
LTP Lubanie 5-2 Unia Wąbrzeźno
Start Radziejów 3-0 Wda Świecie
Pomorzanin Toruń 1-2 Włocłavia Włocławek
Jagiellonka Nieszawa 3-1 Pomowiec Kijewo Królewskie

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

Legia Chełmża 1-1 Pomowiec Kijewo Królewskie
Włocłavia Włocławek 3-3 Jagiellonka Nieszawa
mecz w Nieszawie
Wda Świecie 1-0 Pomorzanin Toruń
Unia Wąbrzeźno 0-1 Start Radziejów
Mień Lipno 1-2 LTP Lubanie
Lech Rypin 1-2 Victoria Koronowo
Goplania Inowrocław 2-3 Kujawiak Włocławek
Pałuczanka Żnin 0-1 Wisła Nowe

Kolejka 3 - 28 sierpnia

Wisła Nowe 4-2 Legia Chełmża
Kujawiak Włocławek 2-0 Pałuczanka Żnin
Victoria Koronowo 4-2 Goplania Inowrocław
LTP Lubanie 0-1 Lech Rypin
Start Radziejów 1-0 Mień Lipno
Pomorzanin Toruń 3-2 Unia Wąbrzeźno
Jagiellonka Nieszawa 5-2 Wda Świecie 18 września
Pomowiec Kijewo Królewskie 1-0 Włocłavia Włocławek

Kolejka 4 - 31 sierpnia-1 września

Legia Chełmża 4-3 Włocłavia Włocławek
Wda Świecie 3-1 Pomowiec Kijewo Królewskie
Unia Wąbrzeźno 3-5 Jagiellonka Nieszawa
Mień Lipno 1-0 Pomorzanin Toruń
Lech Rypin 0-1 Start Radziejów
Goplania Inowrocław 1-4 LTP Lubanie
Pałuczanka Żnin 1-0 Victoria Koronowo
Wisła Nowe 2-0 Kujawiak Włocławek

Kolejka 5 - 7-8 września

Kujawiak Włocławek 4-0 Legia Chełmża
Victoria Koronowo 2-1 Wisła Nowe
LTP Lubanie 0-0 Pałuczanka Żnin
Start Radziejów 2-1 Goplania Inowrocław
Pomorzanin Toruń 2-1 Lech Rypin
Jagiellonka Nieszawa 0-1 Mień Lipno
Pomowiec Kijewo Królewskie 6-2 Unia Wąbrzeźno
Włocłavia Włocławek 1-0 Wda Świecie

Kolejka 6 - 11 września

Legia Chełmża 2-0 Wda Świecie
Unia Wąbrzeźno 1-0 Włocłavia Włocławek
Mień Lipno 0-0 Pomowiec Kijewo Królewskie
Lech Rypin 0-1 Jagiellonka Nieszawa
Goplania Inowrocław 1-1 Pomorzanin Toruń
Pałuczanka Żnin 1-3 Start Radziejów
Wisła Nowe 2-0 LTP Lubanie
Kujawiak Włocławek 3-2 Victoria Koronowo

Kolejka 7 - 14-15 września

Victoria Koronowo 2-1 Legia Chełmża
LTP Lubanie 2-2 Kujawiak Włocławek
Start Radziejów 1-1 Wisła Nowe
Pomorzanin Toruń 1-2 Pałuczanka Żnin
Jagiellonka Nieszawa 6-1 Goplania Inowrocław
Pomowiec Kijewo Królewskie 2-0 Lech Rypin
Włocłavia Włocławek 2-3 Mień Lipno
Wda Świecie 4-1 Unia Wąbrzeźno

Kolejka 8 - 21-22 września

Legia Chełmża 3-0 Unia Wąbrzeźno
Mień Lipno 0-3 Wda Świecie
Lech Rypin 3-1 Włocłavia Włocławek
Goplania Inowrocław 2-1 Pomowiec Kijewo Królewskie
Pałuczanka Żnin 1-1 Jagiellonka Nieszawa
Wisła Nowe 3-0 Pomorzanin Toruń
Kujawiak Włocławek 0-0 Start Radziejów
Victoria Koronowo 2-1 LTP Lubanie

Kolejka 9 - 28-29 września

LTP Lubanie 3-2 Legia Chełmża
Start Radziejów 0-1 Victoria Koronowo
Pomorzanin Toruń 1-1 Kujawiak Włocławek
Jagiellonka Nieszawa 3-1 Wisła Nowe
Pomowiec Kijewo Królewskie 1-0 Pałuczanka Żnin
Włocłavia Włocławek 4-1 Goplania Inowrocław
Wda Świecie 1-2 Lech Rypin 2 października
Unia Wąbrzeźno 0-0 Mień Lipno

Kolejka 10 - 5-6 października

Legia Chełmża 0-0 Mień Lipno
Lech Rypin 2-4 Unia Wąbrzeźno
Goplania Inowrocław 1-4 Wda Świecie
Pałuczanka Żnin 0-3 Włocłavia Włocławek
Wisła Nowe 2-0 Pomowiec Kijewo Królewskie
Kujawiak Włocławek 2-1 Jagiellonka Nieszawa
Victoria Koronowo 1-1 Pomorzanin Toruń
LTP Lubanie 2-2 Start Radziejów

Kolejka 11 - 12-13 października

Start Radziejów 5-3 Legia Chełmża
Pomorzanin Toruń 4-0 LTP Lubanie
Jagiellonka Nieszawa 3-1 Victoria Koronowo
Pomowiec Kijewo Królewskie 1-0 Kujawiak Włocławek
Włocłavia Włocławek 0-1 Wisła Nowe
Wda Świecie 3-0 Pałuczanka Żnin
Unia Wąbrzeźno 0-2 Goplania Inowrocław
Mień Lipno 1-2 Lech Rypin

Kolejka 12 - 19-20 października

Legia Chełmża 1-5 Lech Rypin
Goplania Inowrocław 0-0 Mień Lipno
Pałuczanka Żnin 6-1 Unia Wąbrzeźno
Wisła Nowe 3-2 Wda Świecie
Kujawiak Włocławek 0-2 Włocłavia Włocławek
Victoria Koronowo 2-2 Pomowiec Kijewo Królewskie
LTP Lubanie 3-1 Jagiellonka Nieszawa
Start Radziejów 0-3 Pomorzanin Toruń

Kolejka 13 - 26-27 października

Pomorzanin Toruń 4-2 Legia Chełmża
Jagiellonka Nieszawa 2-0 Start Radziejów
Pomowiec Kijewo Królewskie 0-1 LTP Lubanie
Włocłavia Włocławek 2-0 Victoria Koronowo
Wda Świecie 0-1 Kujawiak Włocławek
Unia Wąbrzeźno 3-3 Wisła Nowe
Mień Lipno 0-1 Pałuczanka Żnin
Lech Rypin 1-1 Goplania Inowrocław

Kolejka 14 - 2-3 listopada

Legia Chełmża 1-1 Goplania Inowrocław
Pałuczanka Żnin 1-1 Lech Rypin
Wisła Nowe 5-1 Mień Lipno
Kujawiak Włocławek 12-3 Unia Wąbrzeźno
Victoria Koronowo 2-1 Wda Świecie
LTP Lubanie 2-0 Włocłavia Włocławek
Start Radziejów 3-3 Pomowiec Kijewo Królewskie
Pomorzanin Toruń 3-3 Jagiellonka Nieszawa

Kolejka 15 - 9-10 listopada

Jagiellonka Nieszawa 4-2 Legia Chełmża
Pomowiec Kijewo Królewskie 0-1 Pomorzanin Toruń
Włocłavia Włocławek 3-1 Start Radziejów
Wda Świecie 2-2 LTP Lubanie
Unia Wąbrzeźno 4-2 Victoria Koronowo
Mień Lipno 1-2 Kujawiak Włocławek
Lech Rypin 1-1 Wisła Nowe
Goplania Inowrocław 2-0 Pałuczanka Żnin

Kolejka 16 - 23 kwietnia

Legia Chełmża 1-0 Pałuczanka Żnin
Bukowski 70
Goplania Inowrocław 2-1 Wisła Nowe
Chełminiak 46, Tomaszewski 81 - Kucenko 4
Lech Rypin 0-1 Kujawiak Włocławek
Banaszek 17
Mień Lipno 3-0 Victoria Koronowo
Laskowski 9, Gackowski 32, Korpalski 82
Unia Wąbrzeźno 2-2 LTP Lubanie
Szablewski 41, 42 - Gawrysiak 23, 62
Wda Świecie 0-0 Start Radziejów
Włocłavia Włocławek 0-0 Pomorzanin Toruń
Pomowiec Kijewo Królewskie 2-2 Jagiellonka Nieszawa
Krusiński 65, Rudolf 84 - Król 21, Gawroński 53

Kolejka 17 - 22-23 marca

Pomowiec Kijewo Królewskie 0-0 Legia Chełmża
Jagiellonka Nieszawa 1-1 Włocłavia Włocławek
Pomorzanin Toruń 1-1 Wda Świecie
Start Radziejów 2-0 Unia Wąbrzeźno
LTP Lubanie 0-3 Mień Lipno
Victoria Koronowo 1-2 Lech Rypin
Kujawiak Włocławek 1-0 Goplania Inowrocław
Wisła Nowe 1-0 Pałuczanka Żnin

Kolejka 18 - 29-30 marca

Legia Chełmża 0-1 Wisła Nowe
Kucenko 87
Pałuczanka Żnin 2-1 Kujawiak Włocławek
Stelmaszewski 5, 68 - Gałecki 34
Goplania Inowrocław 2-1 Victoria Koronowo
Prabucki 30, Bryll 89 - Lewandowski 82
Lech Rypin 8-1 LTP Lubanie
Wysocki 12, 28, 30, Fodrowski 29, 78 (k), 87, Sochacki 35, 39 - Gawrysiak 49
Mień Lipno 1-1 Start Radziejów
Gackowski 26 - Rozkwitalski 63
Unia Wąbrzeźno 2-1 Pomorzanin Toruń
Budziwojski 32, Isbrandt 82 - Czajkowski 15
Wda Świecie 0-3 Jagiellonka Nieszawa
Gawroński 44, 75, Gocejna 71
Włocłavia Włocławek 0-1 Pomowiec Kijewo Królewskie
Taczkowski 72

Kolejka 19 - 5-6 kwietnia

Włocłavia Włocławek 2-3 Legia Chełmża
M.Piotrowski 41, Kiniec 77 (k) - Kurek 7, Smolarz 29, Gużyński 52
Pomowiec Kijewo Królewskie 3-1 Wda Świecie
D.Wójcik 40, Krusiński 67, Rudolf 79 - Szczygielski 43
Jagiellonka Nieszawa 9-1 Unia Wąbrzeźno
Aliyu 5, 87, Żywica 9, Gawroński 16, 20, Gocejna 18, Dróbkowski 40, Mazurowski 42 (s), 75 (s) - Isbrandt 62
Pomorzanin Toruń 1-3 Mień Lipno
Raniszewski 7 - Laskowski 35, Nitecki 64, 84
Start Radziejów 2-0 Lech Rypin
Konopiński 8, Hełminiak 88
LTP Lubanie 1-2 Goplania Inowrocław
Gawrysiak 90 - Prabucki 12, Szefler 67
Victoria Koronowo 4-0 Pałuczanka Żnin
Kasiorkiewicz 28, Raczkowski 42, Kujawka 56, Tomecki 84
Kujawiak Włocławek 1-0 Wisła Nowe
Szczytniewski 85

Kolejka 20 - 12-13 kwietnia

Legia Chełmża 1-0 Kujawiak Włocławek
Bukowski 60
Wisła Nowe 1-1 Victoria Koronowo
Pokora 4 - Raczkowski 86
Pałuczanka Żnin 5-0 LTP Lubanie
Stelmaszewski 10, 29, 42, Grabarski 12, 31
Goplania Inowrocław 1-2 Start Radziejów
Kępski 88 - Zentkiewicz 41, Jaroński 75 (k)
Lech Rypin 1-5 Pomorzanin Toruń
Grzybowski 58 - Czerwiński 7, 78, Grzybek 27, Warczachowski 60, Wierzchowski 76
Mień Lipno 1-1 Jagiellonka Nieszawa
Serafin 43 - Lemanowicz 73
Unia Wąbrzeźno 1-3 Pomowiec Kijewo Królewskie
Isbrandt 35 (k) - Rudolf 24, 26, Mazurowski 36 (s)
Wda Świecie 5-1 Włocłavia Włocławek
Biernacki 1, Grajewski 33, 72, Wróblewski 60, Domachowski 90 - Juszczak 57 (s)

Kolejka 21 - 19 kwietnia

Wda Świecie 1-0 Legia Chełmża
Juszczak 35
Włocłavia Włocławek 5-1 Unia Wąbrzeźno
Zapiec 10, Piotrowski 22, Linowiecki 37, Kasiński 79 (k), 85 (k) - Wąs 50
Pomowiec Kijewo Królewskie 0-1 Mień Lipno
Gackowski 28
Jagiellonka Nieszawa 3-1 Lech Rypin
Gocejna 10, Dróbkowski 45, Ł.Żywica 49 - Fodrowski 78
Pomorzanin Toruń 1-0 Goplania Inowrocław
Wierzchowski 82
Start Radziejów 2-1 Pałuczanka Żnin
Brochocki 45, Zentkiewicz 62 - Szmiel 58
LTP Lubanie 0-3 Wisła Nowe
Kucenko 10, Glaza 27, Grajewski 90
Victoria Koronowo 1-3 Kujawiak Włocławek
Kujawka 58 - Szczytniewski 24, Grube 27, 50

Kolejka 22 - 26-27 kwietnia

Legia Chełmża 1-3 Victoria Koronowo
Smolarz 61 - Kujawka 60, Raczkowski 63, Barlik 69
Kujawiak Włocławek 7-0 LTP Lubanie
Szczytniewski 23, 40, 47, 80, Brończyk 31, 50, Żelazny 38
Wisła Nowe 0-1 Start Radziejów
Rozkwitalski 1
Pałuczanka Żnin 3-0 Pomorzanin Toruń
Przywara 75, Krysiński 75, Piekarski 87
Goplania Inowrocław 2-2 Jagiellonka Nieszawa
Berkowski 37, Woda 83 (k) - Aliyu 28, Dróbkowski 36
Lech Rypin 1-0 Pomowiec Kijewo Królewskie
Markowski 70
Mień Lipno 2-1 Włocłavia Włocławek
Gackowski 28, Kołodziejski 76 - Zapiec 54
Unia Wąbrzeźno 1-6 Wda Świecie
Szablewski 82 - Domachowski 22, 35, Litkowski 64 (k), Trochowski 70, Szczygielski 77, 89

Kolejka 23 - 30 kwietnia

Unia Wąbrzeźno 1-2 Legia Chełmża
Isbrandt 75 - Legutko 35 (k), 40 (k)
Wda Świecie 2-2 Mień Lipno
Subkowski 5, Szczygielski 58 - Bieńkowski 32, Gackowski 65
Włocłavia Włocławek 3-0 Lech Rypin
Linowiecki 47, Stelmach 49, Kiniec 88
Pomowiec Kijewo Królewskie 1-1 Goplania Inowrocław
Rudolf 43 - Chełminiak 18
Jagiellonka Nieszawa 3-0 Pałuczanka Żnin
Dróbkowski 1, 89, Gawroński 63
Pomorzanin Toruń 2-2 Wisła Nowe
Błażkiewicz 82, Warczachowski 89 - Kucenko 42, 55
Start Radziejów 0-0 Kujawiak Włocławek
LTP Lubanie 2-3 Victoria Koronowo
Gawrysiak 65, 82 - Raczkowski 15, Barlik 31, Tomecki 40

Kolejka 24 - 3-4 maja

Legia Chełmża 3-0 LTP Lubanie
Wiśniewski 10, 60, Kurek 11
Victoria Koronowo 0-1 Start Radziejów
Rozkwitalski 61
Kujawiak Włocławek 1-4 Pomorzanin Toruń
Grube 82 - Grzybek 2, 8, 19, Wierzchowski 41
Wisła Nowe 1-0 Jagiellonka Nieszawa
Jeliński 56
Pałuczanka Żnin 3-0 Pomowiec Kijewo Królewskie
Taczkowski 16 (s), Stelmaszewski 50, Piekarski 80
Goplania Inowrocław 1-0 Włocłavia Włocławek
Sobczak 18
Lech Rypin 0-0 Wda Świecie
Mień Lipno 4-1 Unia Wąbrzeźno
Bartczak 9, Gackowski 30, Nitecki 67, Mielczarek 72 - Zawadzki 57

Kolejka 25 - 10-11 maja

Mień Lipno 1-1 Legia Chełmża
Uzarski 63 - Kurek 74
Unia Wąbrzeźno 0-4 Lech Rypin
Fodrowski 35, 44 (k), Grzybowski 75, Sochacki 88
Wda Świecie 3-0 Goplania Inowrocław
Szczygielski 38, Grajewski 47, Subkowski 65
Włocłavia Włocławek 2-0 Pałuczanka Żnin
Olszewski 54, Piotrowski 89
Pomowiec Kijewo Królewskie 3-1 Wisła Nowe
Marks 62, Baranowski 72, Janicki 82 - Bonin 30
Jagiellonka Nieszawa 1-1 Kujawiak Włocławek
Król 63 - Marciniak 48
Pomorzanin Toruń 2-3 Victoria Koronowo
Warczachowski 85 (k), Dobek 88 - Barlik 13, Raczkowski 32, Frąszczak 82
Start Radziejów 2-1 LTP Lubanie
Rozkwitalski 31, Brochocki 40 - Gawrysiak 61

Kolejka 26 - 17-18 maja

Legia Chełmża 1-0 Start Radziejów
Lewandowski 72
LTP Lubanie 1-2 Pomorzanin Toruń
Gawrysiak 29 - Czerwiński 50, 55
Victoria Koronowo 1-2 Jagiellonka Nieszawa
Krzyżanowski 60 - Król 65, Przybyłowski 82
Kujawiak Włocławek 0-2 Pomowiec Kijewo Królewskie
Marks 12, Karłowski 50 (s)
Wisła Nowe 7-0 Włocłavia Włocławek
Kwiatkowski 1, Stodolny 7, 60, Bonin 18, Kucenko 21, 27, 68
Pałuczanka Żnin 3-2 Wda Świecie
Grabarski 75, 77, 86 (k) - Grajewski 62, Cieślak 68 (s)
Goplania Inowrocław 5-1 Unia Wąbrzeźno
Sobczak 2, Skonieczka 35, 71, 86, Woda 80 - Szablewski 11
Lech Rypin 1-1 Mień Lipno
Fodrowski 30 - Nitecki 3

Kolejka 27 - 24-25 maja

Lech Rypin 1-0 Legia Chełmża
Orzechowski 31
Mień Lipno 0-0 Goplania Inowrocław
Unia Wąbrzeźno 2-3 Pałuczanka Żnin
Isbrandt 2, 36 - Leis 27 (s), Piekarski 90, 90
Wda Świecie 2-1 Wisła Nowe
Biernacki 11, Wojtowicz 20 - Kucenko 47
Włocłavia Włocławek 2-0 Kujawiak Włocławek
Nowakowski 72, Zapiec 80
Pomowiec Kijewo Królewskie 2-0 Victoria Koronowo
Wójcik 62 (k), Knop 88
Jagiellonka Nieszawa 8-1 LTP Lubanie
Gawroński 27, 32, 59, 67, 69, 87, 90, Lemanowicz 75 - Gawrysiak 73
Pomorzanin Toruń 2-1 Start Radziejów
Błażkiewicz 62, Dobek 88 - Zentkiewicz 89

Kolejka 28 - 31 maja-1 czerwca

Legia Chełmża 4-1 Pomorzanin Toruń
Kurek 43, Legutko 45 (k), Tuszyński 75, Bukowski 83 - Grzybek 68
Start Radziejów 1-2 Jagiellonka Nieszawa
Stramowski 40 - Dróbkowski 4, Aliyu 49
LTP Lubanie 0-2 Pomowiec Kijewo Królewskie
Rudolf 62, Marks 88
Victoria Koronowo 1-2 Włocłavia Włocławek
Raczkowski 37 - Iżmanowski 18, Piotrowski 22
Kujawiak Włocławek 5-0 Wda Świecie
Małecki 17, Szczytniewski 45, 54, 79, Banaszek 56
Wisła Nowe 5-1 Unia Wąbrzeźno
Wesołowski 41, Kucenko 64, 83, 84, Świderek 74 - Szablewski 5
Pałuczanka Żnin 2-1 Mień Lipno
Grabarski 44 (k), 65 - Gackowski 36
Goplania Inowrocław 2-1 Lech Rypin 29 maja
Skonieczka 65, Prabucki 88 - Sochacki 70

Kolejka 29 - 7-8 czerwca

Goplania Inowrocław 2-0 Legia Chełmża
Mądrzejewski 27, Prabucki 87
Lech Rypin 1-2 Pałuczanka Żnin
Janzen 43 - Zwoliński 58, Nowak 87
Mień Lipno 2-0 Wisła Nowe
Pielesiak 67, Bartczak 74
Unia Wąbrzeźno 0-8 Kujawiak Włocławek
Szczytniewski 14, 37, 62, 70, Grube 39, 73, Brończyk 54, 63
Wda Świecie 4-1 Victoria Koronowo
Jasik 36 (k), Szczygielski 47, 64, Subkowski 68 - Kanclerz 34
Włocłavia Włocławek 5-0 LTP Lubanie
Wuciński 51, Bełkowski 68, Kiniec 72, 84, Stelmach 81
Pomowiec Kijewo Królewskie 2-1 Start Radziejów
Baranowski 7, Krusiński 69 - Hełminiak 57
Jagiellonka Nieszawa 5-1 Pomorzanin Toruń
Przybyłowski 18, Gawroński 52, Król 75, Kobyliński 87, Wiśniewski 90 (k) - Warczachowski 44

Kolejka 30 - 14-15 czerwca

Legia Chełmża 1-0 Jagiellonka Nieszawa
Legutko 17 (k)
Pomorzanin Toruń 2-0 Pomowiec Kijewo Królewskie
Błażkiewicz 50, 78
Start Radziejów 2-0 Włocłavia Włocławek
Zieliński 32 (k), Hełminiak 90
LTP Lubanie 0-0 Wda Świecie
Victoria Koronowo 3-0 Unia Wąbrzeźno
(wo)
Kujawiak Włocławek 2-1 Mień Lipno
Szczytniewski 7, Żelazny 53 - Kołodziejski 46 (k)
Wisła Nowe 0-1 Lech Rypin
Grzybowski 62 (k)
Pałuczanka Żnin 3-0 Goplania Inowrocław
Stelmaszewski 27, 70, W.Grabarski 41

Baraże o udział w III lidze (2)
Baraże o udział w IV lidze (kujawsko-pomorska)

III liga 2002/2003 (2 (Pomorze Zachodnie, Pomorze, Wielkopolska, Kujawy i Pomorze))

IV liga 2002/2003 (pomorska)
IV liga 2002/2003 (wielkopolska (południe))
IV liga 2002/2003 (wielkopolska (północ))
IV liga 2002/2003 (zachodniopomorska)

Klasa okręgowa 2002/2003 (kujawsko-pomorska I)
Klasa okręgowa 2002/2003 (kujawsko-pomorska II)

Autor: Łukasz Mizera
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas