[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa okręgowa 2002/2003, grupa: kujawsko-pomorska II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Cuiavia Inowrocław 30 73 23 4 3 88-24 15 0 0 44-6 8 4 3 44-18
2.  Zdrój Ciechocinek 30 68 22 2 6 84-35 14 1 0 49-16 8 1 6 35-19
3.  Gopło Kruszwica 30 65 20 5 5 87-31 13 2 0 56-16 7 3 5 31-15
4.  Sparta Janowiec Wielkopolski 30 51 15 6 9 83-56 9 4 2 55-27 6 2 7 28-29 2 4 1 1 0 6-4
5.  Notecianka Pakość 30 51 15 6 9 53-37 11 0 4 34-15 4 6 5 19-22 2 1 0 1 1 4-6
6.  Unia Gniewkowo 30 50 15 5 10 58-46 9 2 4 34-19 6 3 6 24-27
7.  Pogoń Mogilno 30 46 13 7 10 53-43 8 5 2 29-11 5 2 8 24-32
8.  Szubinianka Szubin 30 41 13 2 15 44-47 9 1 5 26-19 4 1 10 18-28
9.  Kujawianka Izbica Kujawska 30 40 11 7 12 45-53 8 4 3 25-16 3 3 9 20-37
10.  Ziemowit Osięciny 30 38 12 2 16 45-60 9 1 5 22-17 3 1 11 23-43
11.  Noteć Inowrocław 30 37 10 7 13 29-57 6 5 4 18-26 4 2 9 11-31
12.  Orlęta Aleksandrów Kujawski 30 35 10 5 15 43-65 7 2 6 27-24 3 3 9 16-41
13.  Sadownik Waganiec 30 34 8 10 12 38-49 5 5 5 22-21 3 5 7 16-28
14.  Łokietek Brześć Kujawski 30 29 7 8 15 34-49 6 7 2 27-19 1 1 13 7-30
15.  Orzeł Służewo 30 14 3 5 22 27-75 3 2 10 13-32 0 3 12 14-43
16.  Victoria Gnojno 30 7 2 1 27 13-97 2 0 13 10-49 0 1 14 3-48

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Cuiavia Inowrocław    1-0 2-0 3-0 4-1 2-1 2-0 2-0 5-2 3-1 1-0 6-0 4-0 2-1 4-0 3-0 
 2 Zdrój Ciechocinek3-2     2-1 4-2 1-1 3-1 6-2 1-0 2-1 5-0 4-1 2-1 4-0 3-0 5-3 4-1 
 3 Gopło Kruszwica2-2 2-0     2-1 0-0 6-2 5-3 4-1 3-2 3-0 3-0 6-1 2-1 4-1 4-2 10-0 
 4 Sparta Janowiec Wielkopolski2-2 2-1 0-2     3-3 4-4 1-0 1-3 5-0 7-2 6-2 1-1 5-1 5-3 7-1 6-2 
 5 Notecianka Pakość2-4 2-0 0-1 1-3     2-0 3-1 4-0 1-0 5-1 3-0 2-1 0-3 4-0 2-1 3-0* 
 6 Unia Gniewkowo1-2 0-3 3-0 1-1 1-1     0-3 1-0 5-1 3-5 3-1 4-0 2-1 2-0 5-1 3-0 
 7 Pogoń Mogilno1-0 2-2 0-0 2-2 0-1 0-1     2-1 1-1 2-1 6-0 5-1 1-1 1-0 3-0 3-0 
 8 Szubinianka Szubin1-5 3-1 0-5 2-0 2-2 2-3 0-1     4-0 3-0 3-1 0-1 1-0 3-0 1-0 1-0 
 9 Kujawianka Izbica Kujawska1-0 1-4 1-1 0-3 4-0 1-1 1-0 0-1     3-1 1-1 5-0 1-1 1-0 4-3 1-0 
 10 Ziemowit Osięciny1-1 1-4 2-0 3-1 0-1 1-0 0-3 1-0 1-3     0-2 5-2 2-0 1-0 2-0 2-0 
 11 Noteć Inowrocław0-2 0-4 0-6 4-3 3-2 0-2 1-1 2-2 2-1 3-2     1-0 1-1 1-0 0-0 0-0 
 12 Orlęta Aleksandrów Kujawski1-5 2-1 1-5 2-3 0-2 4-0 6-2 2-0 1-1 3-1 0-1     0-1 2-1 1-1 2-0 
 13 Sadownik Waganiec2-4 1-3 1-1 1-3 2-0 0-3 1-2 4-2 1-1 2-0 0-0 2-2     0-0 2-0 3-0* 
 14 Łokietek Brześć Kujawski1-1 2-3 2-1 2-0 1-1 0-3 2-2 3-1 3-1 0-0 1-0 2-2 3-3     1-1 4-0 
 15 Orzeł Służewo0-5 0-3 1-3 1-2 1-0 1-1 2-1 0-2 2-3 1-7 0-1 0-2 1-1 0-1     3-0 
 16 Victoria Gnojno0-9 0-6 0-5 1-4 0-4 1-2 2-3 1-5 1-3 0-2 0-1 0-2 1-2 1-0 2-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

Sparta Janowiec Wielkopolski 6-2 Victoria Gnojno
Orzeł Służewo 1-1 Sadownik Waganiec
Szubinianka Szubin 0-5 Gopło Kruszwica
Kujawianka Izbica Kujawska 1-1 Unia Gniewkowo
Orlęta Aleksandrów Kujawski 0-1 Noteć Inowrocław
Zdrój Ciechocinek 6-2 Pogoń Mogilno
Cuiavia Inowrocław 2-1 Łokietek Brześć Kujawski
Notecianka Pakość 5-1 Ziemowit Osięciny

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

Victoria Gnojno 0-2 Ziemowit Osięciny
Łokietek Brześć Kujawski 1-1 Notecianka Pakość
Pogoń Mogilno 1-0 Cuiavia Inowrocław
Noteć Inowrocław 0-4 Zdrój Ciechocinek
Unia Gniewkowo 4-0 Orlęta Aleksandrów Kujawski
Gopło Kruszwica 3-2 Kujawianka Izbica Kujawska
Sadownik Waganiec 4-2 Szubinianka Szubin
Sparta Janowiec Wielkopolski 7-1 Orzeł Służewo

Kolejka 3 - 28 sierpnia

Orzeł Służewo 3-0 Victoria Gnojno
Szubinianka Szubin 2-0 Sparta Janowiec Wielkopolski
Kujawianka Izbica Kujawska 1-1 Sadownik Waganiec
Orlęta Aleksandrów Kujawski 1-5 Gopło Kruszwica
Zdrój Ciechocinek 3-1 Unia Gniewkowo
Cuiavia Inowrocław 1-0 Noteć Inowrocław
Notecianka Pakość 3-1 Pogoń Mogilno
Ziemowit Osięciny 1-0 Łokietek Brześć Kujawski

Kolejka 4 - 31 sierpnia-1 września

Victoria Gnojno 1-0 Łokietek Brześć Kujawski
Pogoń Mogilno 2-1 Ziemowit Osięciny
Noteć Inowrocław 3-2 Notecianka Pakość
Unia Gniewkowo 1-2 Cuiavia Inowrocław
Gopło Kruszwica 2-0 Zdrój Ciechocinek
Sadownik Waganiec 2-2 Orlęta Aleksandrów Kujawski
Sparta Janowiec Wielkopolski 5-0 Kujawianka Izbica Kujawska
Orzeł Służewo 0-2 Szubinianka Szubin

Kolejka 5 - 7-8 września

Szubinianka Szubin 1-0 Victoria Gnojno 4 września
Kujawianka Izbica Kujawska 4-3 Orzeł Służewo
Orlęta Aleksandrów Kujawski 2-3 Sparta Janowiec Wielkopolski
Zdrój Ciechocinek 4-0 Sadownik Waganiec
Cuiavia Inowrocław 2-0 Gopło Kruszwica
Notecianka Pakość 2-0 Unia Gniewkowo
Ziemowit Osięciny 0-2 Noteć Inowrocław
Łokietek Brześć Kujawski 2-2 Pogoń Mogilno

Kolejka 6 - 11 września

Victoria Gnojno 2-3 Pogoń Mogilno
Noteć Inowrocław 1-0 Łokietek Brześć Kujawski
Unia Gniewkowo 3-5 Ziemowit Osięciny
Gopło Kruszwica 0-0 Notecianka Pakość
Sadownik Waganiec 2-4 Cuiavia Inowrocław
Sparta Janowiec Wielkopolski 2-1 Zdrój Ciechocinek
Orzeł Służewo 0-2 Orlęta Aleksandrów Kujawski
Szubinianka Szubin 4-0 Kujawianka Izbica Kujawska

Kolejka 7 - 14-15 września

Kujawianka Izbica Kujawska 1-0 Victoria Gnojno
Orlęta Aleksandrów Kujawski 2-0 Szubinianka Szubin
Zdrój Ciechocinek 5-3 Orzeł Służewo
Cuiavia Inowrocław 3-0 Sparta Janowiec Wielkopolski
Notecianka Pakość 0-3 Sadownik Waganiec
Ziemowit Osięciny 2-0 Gopło Kruszwica
Łokietek Brześć Kujawski 0-3 Unia Gniewkowo
Pogoń Mogilno 6-0 Noteć Inowrocław

Kolejka 8 - 21-22 września

Victoria Gnojno 0-1 Noteć Inowrocław
Unia Gniewkowo 0-3 Pogoń Mogilno
Gopło Kruszwica 4-1 Łokietek Brześć Kujawski
Sadownik Waganiec 2-0 Ziemowit Osięciny
Sparta Janowiec Wielkopolski 3-3 Notecianka Pakość
Orzeł Służewo 0-5 Cuiavia Inowrocław
Szubinianka Szubin 3-1 Zdrój Ciechocinek
Kujawianka Izbica Kujawska 5-0 Orlęta Aleksandrów Kujawski

Kolejka 9 - 28-29 września

Orlęta Aleksandrów Kujawski 2-0 Victoria Gnojno
Zdrój Ciechocinek 2-1 Kujawianka Izbica Kujawska
Cuiavia Inowrocław 2-0 Szubinianka Szubin
Notecianka Pakość 2-1 Orzeł Służewo
Ziemowit Osięciny 3-1 Sparta Janowiec Wielkopolski
Łokietek Brześć Kujawski 3-3 Sadownik Waganiec
Pogoń Mogilno 0-0 Gopło Kruszwica
Noteć Inowrocław 0-2 Unia Gniewkowo

Kolejka 10 - 5-6 października

Victoria Gnojno 1-2 Unia Gniewkowo
Gopło Kruszwica 3-0 Noteć Inowrocław
Sadownik Waganiec 1-2 Pogoń Mogilno
Sparta Janowiec Wielkopolski 5-3 Łokietek Brześć Kujawski
Orzeł Służewo 1-7 Ziemowit Osięciny
Szubinianka Szubin 2-2 Notecianka Pakość
Kujawianka Izbica Kujawska 1-0 Cuiavia Inowrocław
Orlęta Aleksandrów Kujawski 2-1 Zdrój Ciechocinek

Kolejka 11 - 12-13 października

Zdrój Ciechocinek 4-1 Victoria Gnojno
Cuiavia Inowrocław 6-0 Orlęta Aleksandrów Kujawski
Notecianka Pakość 1-0 Kujawianka Izbica Kujawska
Ziemowit Osięciny 1-0 Szubinianka Szubin
Łokietek Brześć Kujawski 1-1 Orzeł Służewo
Pogoń Mogilno 2-2 Sparta Janowiec Wielkopolski
Noteć Inowrocław 1-1 Sadownik Waganiec
Unia Gniewkowo 3-0 Gopło Kruszwica

Kolejka 12 - 19-20 października

Victoria Gnojno 0-5 Gopło Kruszwica
Sadownik Waganiec 0-3 Unia Gniewkowo
Sparta Janowiec Wielkopolski 6-2 Noteć Inowrocław
Orzeł Służewo 2-1 Pogoń Mogilno
Szubinianka Szubin 3-0 Łokietek Brześć Kujawski
Kujawianka Izbica Kujawska 3-1 Ziemowit Osięciny
Orlęta Aleksandrów Kujawski 0-2 Notecianka Pakość
Zdrój Ciechocinek 3-2 Cuiavia Inowrocław

Kolejka 13 - 26-27 października

Cuiavia Inowrocław 3-0 Victoria Gnojno
Notecianka Pakość 2-0 Zdrój Ciechocinek
Ziemowit Osięciny 5-2 Orlęta Aleksandrów Kujawski
Łokietek Brześć Kujawski 3-1 Kujawianka Izbica Kujawska
Pogoń Mogilno 2-1 Szubinianka Szubin
Noteć Inowrocław 0-0 Orzeł Służewo
Unia Gniewkowo 1-1 Sparta Janowiec Wielkopolski
Gopło Kruszwica 2-1 Sadownik Waganiec

Kolejka 14 - 2-3 listopada

Victoria Gnojno 1-2 Sadownik Waganiec
Sparta Janowiec Wielkopolski 0-2 Gopło Kruszwica
Orzeł Służewo 1-1 Unia Gniewkowo
Szubinianka Szubin 3-1 Noteć Inowrocław
Kujawianka Izbica Kujawska 1-0 Pogoń Mogilno
Orlęta Aleksandrów Kujawski 2-1 Łokietek Brześć Kujawski
Zdrój Ciechocinek 5-0 Ziemowit Osięciny
Cuiavia Inowrocław 4-1 Notecianka Pakość

Kolejka 15 - 9-10 listopada

Notecianka Pakość 3-0 Victoria Gnojno
(wo)
goście nie dojechali
Ziemowit Osięciny 1-1 Cuiavia Inowrocław
Łokietek Brześć Kujawski 2-3 Zdrój Ciechocinek
Pogoń Mogilno 5-1 Orlęta Aleksandrów Kujawski
Noteć Inowrocław 2-1 Kujawianka Izbica Kujawska
Unia Gniewkowo 1-0 Szubinianka Szubin
Gopło Kruszwica 4-2 Orzeł Służewo
Sadownik Waganiec 1-3 Sparta Janowiec Wielkopolski

Kolejka 16 (pierwotnie 17) - 22-23 marca

Ziemowit Osięciny 2-0 Victoria Gnojno
Notecianka Pakość 4-0 Łokietek Brześć Kujawski
Cuiavia Inowrocław 2-0 Pogoń Mogilno
Zdrój Ciechocinek 4-1 Noteć Inowrocław
Orlęta Aleksandrów Kujawski 4-0 Unia Gniewkowo
Kujawianka Izbica Kujawska 1-1 Gopło Kruszwica
Szubinianka Szubin 1-0 Sadownik Waganiec
Orzeł Służewo 1-2 Sparta Janowiec Wielkopolski

Kolejka 17 (pierwotnie 18) - 29-30 marca

Victoria Gnojno 2-1 Orzeł Służewo
Sparta Janowiec Wielkopolski 1-3 Szubinianka Szubin
Sadownik Waganiec 1-1 Kujawianka Izbica Kujawska
Gopło Kruszwica 6-1 Orlęta Aleksandrów Kujawski
Unia Gniewkowo 0-3 Zdrój Ciechocinek
Noteć Inowrocław 0-2 Cuiavia Inowrocław
Pogoń Mogilno 0-1 Notecianka Pakość
Łokietek Brześć Kujawski 0-0 Ziemowit Osięciny

Kolejka 18 (pierwotnie 19) - 5-6 kwietnia

Łokietek Brześć Kujawski 4-0 Victoria Gnojno
Ziemowit Osięciny 0-3 Pogoń Mogilno
Notecianka Pakość 3-0 Noteć Inowrocław
Cuiavia Inowrocław 2-1 Unia Gniewkowo
Zdrój Ciechocinek 2-1 Gopło Kruszwica
Orlęta Aleksandrów Kujawski 0-1 Sadownik Waganiec
Kujawianka Izbica Kujawska 0-3 Sparta Janowiec Wielkopolski
Szubinianka Szubin 1-0 Orzeł Służewo

Kolejka 19 (pierwotnie 20) - 12-13 kwietnia

Victoria Gnojno 1-5 Szubinianka Szubin 7 maja
Orzeł Służewo 2-3 Kujawianka Izbica Kujawska
Sparta Janowiec Wielkopolski 1-1 Orlęta Aleksandrów Kujawski
Sadownik Waganiec 1-3 Zdrój Ciechocinek
Gopło Kruszwica 2-2 Cuiavia Inowrocław
Unia Gniewkowo 1-1 Notecianka Pakość
Noteć Inowrocław 3-2 Ziemowit Osięciny
Pogoń Mogilno 1-0 Łokietek Brześć Kujawski

Kolejka 20 (pierwotnie 21) - 19 kwietnia

Pogoń Mogilno 3-0 Victoria Gnojno
Łokietek Brześć Kujawski 1-0 Noteć Inowrocław
Ziemowit Osięciny 1-0 Unia Gniewkowo
Notecianka Pakość 0-1 Gopło Kruszwica
Cuiavia Inowrocław 4-0 Sadownik Waganiec
Zdrój Ciechocinek 4-2 Sparta Janowiec Wielkopolski
Orlęta Aleksandrów Kujawski 1-1 Orzeł Służewo
Kujawianka Izbica Kujawska 0-1 Szubinianka Szubin

Kolejka 21 (pierwotnie 16) - 23 kwietnia

Victoria Gnojno 1-4 Sparta Janowiec Wielkopolski
Sadownik Waganiec 2-0 Orzeł Służewo
Gopło Kruszwica 4-1 Szubinianka Szubin
Unia Gniewkowo 5-1 Kujawianka Izbica Kujawska
Noteć Inowrocław 1-0 Orlęta Aleksandrów Kujawski
Pogoń Mogilno 2-2 Zdrój Ciechocinek
Łokietek Brześć Kujawski 1-1 Cuiavia Inowrocław
Ziemowit Osięciny 0-1 Notecianka Pakość

Kolejka 22 - 26-27 kwietnia

Victoria Gnojno 1-3 Kujawianka Izbica Kujawska
Szubinianka Szubin 0-1 Orlęta Aleksandrów Kujawski
Orzeł Służewo 0-3 Zdrój Ciechocinek
Sparta Janowiec Wielkopolski 2-2 Cuiavia Inowrocław
Sadownik Waganiec 2-0 Notecianka Pakość
Gopło Kruszwica 3-0 Ziemowit Osięciny
Unia Gniewkowo 2-0 Łokietek Brześć Kujawski
Noteć Inowrocław 1-1 Pogoń Mogilno

Kolejka 23 - 30 kwietnia

Noteć Inowrocław 0-0 Victoria Gnojno
Pogoń Mogilno 0-1 Unia Gniewkowo
Łokietek Brześć Kujawski 2-1 Gopło Kruszwica
Ziemowit Osięciny 2-0 Sadownik Waganiec
Notecianka Pakość 1-3 Sparta Janowiec Wielkopolski
Cuiavia Inowrocław 4-0 Orzeł Służewo
Zdrój Ciechocinek 1-0 Szubinianka Szubin
Orlęta Aleksandrów Kujawski 1-1 Kujawianka Izbica Kujawska

Kolejka 24 - 3-4 maja

Victoria Gnojno 0-2 Orlęta Aleksandrów Kujawski
Kujawianka Izbica Kujawska 1-4 Zdrój Ciechocinek
Szubinianka Szubin 1-5 Cuiavia Inowrocław
Orzeł Służewo 1-0 Notecianka Pakość
Sparta Janowiec Wielkopolski 7-2 Ziemowit Osięciny
Sadownik Waganiec 0-0 Łokietek Brześć Kujawski
Gopło Kruszwica 5-3 Pogoń Mogilno
Unia Gniewkowo 3-1 Noteć Inowrocław

Kolejka 25 - 10-11 maja

Unia Gniewkowo 3-0 Victoria Gnojno
Noteć Inowrocław 0-6 Gopło Kruszwica
Pogoń Mogilno 1-1 Sadownik Waganiec
Łokietek Brześć Kujawski 2-0 Sparta Janowiec Wielkopolski
Ziemowit Osięciny 2-0 Orzeł Służewo
Notecianka Pakość 4-0 Szubinianka Szubin
Cuiavia Inowrocław 5-2 Kujawianka Izbica Kujawska
Zdrój Ciechocinek 2-1 Orlęta Aleksandrów Kujawski

Kolejka 26 - 14 maja

Victoria Gnojno 0-6 Zdrój Ciechocinek
Orlęta Aleksandrów Kujawski 1-5 Cuiavia Inowrocław
Kujawianka Izbica Kujawska 4-0 Notecianka Pakość
Szubinianka Szubin 3-0 Ziemowit Osięciny
Orzeł Służewo 0-1 Łokietek Brześć Kujawski
Sparta Janowiec Wielkopolski 1-0 Pogoń Mogilno
Sadownik Waganiec 0-0 Noteć Inowrocław
Gopło Kruszwica 6-2 Unia Gniewkowo

Kolejka 27 - 17-18 maja

Gopło Kruszwica 10-0 Victoria Gnojno
Unia Gniewkowo 2-1 Sadownik Waganiec
Noteć Inowrocław 4-3 Sparta Janowiec Wielkopolski
Pogoń Mogilno 3-0 Orzeł Służewo
Łokietek Brześć Kujawski 3-1 Szubinianka Szubin
Ziemowit Osięciny 1-3 Kujawianka Izbica Kujawska
Notecianka Pakość 2-1 Orlęta Aleksandrów Kujawski
Cuiavia Inowrocław 1-0 Zdrój Ciechocinek

Kolejka 28 - 24-25 maja

Victoria Gnojno 0-9 Cuiavia Inowrocław
Zdrój Ciechocinek 1-1 Notecianka Pakość
Orlęta Aleksandrów Kujawski 3-1 Ziemowit Osięciny
Kujawianka Izbica Kujawska 1-0 Łokietek Brześć Kujawski
Szubinianka Szubin 0-1 Pogoń Mogilno
Orzeł Służewo 0-1 Noteć Inowrocław
Sparta Janowiec Wielkopolski 4-4 Unia Gniewkowo
Sadownik Waganiec 1-1 Gopło Kruszwica

Kolejka 29 - 31 maja-1 czerwca

Sadownik Waganiec 3-0 Victoria Gnojno
(wo)
goście nie dojechali
Gopło Kruszwica 2-1 Sparta Janowiec Wielkopolski
Unia Gniewkowo 5-1 Orzeł Służewo
Noteć Inowrocław 2-2 Szubinianka Szubin
Pogoń Mogilno 1-1 Kujawianka Izbica Kujawska
Łokietek Brześć Kujawski 2-2 Orlęta Aleksandrów Kujawski
Ziemowit Osięciny 1-4 Zdrój Ciechocinek
Notecianka Pakość 2-4 Cuiavia Inowrocław

REKLAMA

Kolejka 30 - 8 czerwca

Victoria Gnojno 0-4 Notecianka Pakość
Cuiavia Inowrocław 3-1 Ziemowit Osięciny
Zdrój Ciechocinek 3-0 Łokietek Brześć Kujawski
Orlęta Aleksandrów Kujawski 6-2 Pogoń Mogilno
Kujawianka Izbica Kujawska 1-1 Noteć Inowrocław
Szubinianka Szubin 2-3 Unia Gniewkowo
Orzeł Służewo 1-3 Gopło Kruszwica
Sparta Janowiec Wielkopolski 5-1 Sadownik Waganiec

Baraże o udział w IV lidze (kujawsko-pomorska)

IV liga 2002/2003 (kujawsko-pomorska)

Klasa okręgowa 2002/2003 (kujawsko-pomorska I)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas