[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2002/2003, grupa: wielkopolska (północ)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Mieszko Gniezno 30 69 21 6 3 63-16 11 3 1 34-6 10 3 2 29-10
2.  Lech II Poznań 30 67 22 1 7 81-21 14 0 1 51-5 8 1 6 30-16
3.  Sparta Oborniki 30 60 17 9 4 49-22 11 4 0 32-8 6 5 4 17-14
4.  Warta Śrem 30 50 15 5 10 48-39 10 2 3 30-18 5 3 7 18-21 2 6 2 0 0 4-1
5.  Sokół Rakoniewice 30 50 15 5 10 49-47 10 2 3 27-18 5 3 7 22-29 2 0 0 0 2 1-4
6.  Luboński KS 30 46 13 7 10 37-30 6 5 4 16-10 7 2 6 21-20
7.  Sokół Pniewy 30 45 14 3 13 50-43 9 0 6 31-17 5 3 7 19-26
8.  Polonia Chodzież 30 42 11 9 10 33-39 9 3 3 22-14 2 6 7 11-25
9.  Polonia Środa Wielkopolska 30 41 12 5 13 39-36 6 4 5 16-14 6 1 8 23-22
10.  MKP 1999 Piła 30 36 9 9 12 38-48 4 6 5 19-18 5 3 7 19-30
11.  Wełna Rogoźno 30 33 9 6 15 37-62 4 4 7 19-34 5 2 8 18-28
12.  Huragan Pobiedziska 30 31 7 10 13 26-44 6 3 6 18-23 1 7 7 8-21 2 4 1 1 0 4-2
13.  Patria Buk 30 31 8 7 15 43-45 6 4 5 31-20 2 3 10 12-25 2 1 0 1 1 2-4
14.  Sparta/Polonia Jastrowie 30 28 6 10 14 35-60 4 6 5 16-23 2 4 9 19-37
15.  1920 Mosina 30 24 7 3 20 29-68 6 1 8 19-28 1 2 12 10-40
16.  Fortuna Wieleń 30 17 4 5 21 19-56 3 3 9 14-25 1 2 12 5-31
Sparta Złotów połączyła się z Polonią Jastrowie tworząc Sparta/Polonia Jastrowie.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Mieszko Gniezno    3-1 1-1 2-0 5-0 4-2 3-0 0-0 0-1 1-0 4-0 3-0* 2-0 1-1 2-0 3-0* 
 2 Lech II Poznań1-0     2-0 4-1 3-0 1-0 6-1 6-0 0-1 8-1 3-0 1-0 2-0 4-0 7-1 3-0 
 3 Sparta Oborniki1-1 3-2     1-1 1-0 2-0 1-1 2-0 1-0 3-0 2-0 4-1 2-0 6-0 2-2 1-0 
 4 Warta Śrem3-2 0-2 0-0     2-0 1-1 1-0 2-1 4-0 1-2 3-4 2-1 3-2 3-1 3-2 2-0 
 5 Sokół Rakoniewice0-2 1-1 2-0 1-2     1-0 2-1 2-1 1-0 1-0 4-3 3-1 1-1 4-3 2-0 2-3 
 6 Luboński KS1-3 1-0 0-0 1-1 1-2     0-0 0-0 1-0 0-1 2-0 1-2 0-0 3-1 1-0 4-0 
 7 Sokół Pniewy0-1 0-2 3-1 0-1 2-3 0-2     1-2 3-2 5-1 2-1 3-0 1-0 2-1 8-0 1-0 
 8 Polonia Chodzież1-1 2-1 0-2 0-0 2-1 2-3 0-2     3-2 2-0 3-1 0-0 2-0 2-1 1-0 2-0 
 9 Polonia Środa Wielkopolska1-2 1-0 0-2 0-3 4-1 1-3 1-0 0-0     1-2 0-0 1-0 2-1 0-0 4-0 0-0 
 10 MKP 1999 Piła0-0 0-2 1-2 1-0 3-3 2-0 2-3 0-0 2-2     0-1 0-0 1-2 2-2 2-1 3-0* 
 11 Wełna Rogoźno0-1 1-7 1-4 0-3 1-1 2-2 2-1 3-2 1-4 0-2     0-0 1-3 3-2 1-1 3-1 
 12 Huragan Pobiedziska0-1 1-0 1-2 2-1 1-4 1-2 2-2 2-2 0-2 0-4 1-0     3-1 1-1 2-1 1-0 
 13 Patria Buk1-3 1-2 1-1 5-1 2-2 2-1 3-0 4-0 1-2 2-2 1-3 1-1     3-0 1-2 3-0* 
 14 Sparta/Polonia Jastrowie1-4 0-5 1-1 2-1 2-1 0-2 0-2 1-2 3-2 1-1 1-1 0-0 1-1     3-0 0-0 
 15 1920 Mosina0-5 0-2 1-0 2-1 0-2 1-2 2-3 2-1 0-4 3-1 1-2 1-1 2-1 1-2     3-1 
 16 Fortuna Wieleń0-3 2-3 0-1 0-2 0-2 0-1 1-3 0-0 2-1 2-2 1-2 1-1 2-0 2-4 1-0     

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Mieszko Gniezno 1-1 Sparta Oborniki 11 sierpnia, 11:00
Kuryło 53 - Owczarek 78
Sokół Pniewy 2-3 Sokół Rakoniewice 10 sierpnia, 16:00
Rzeszowski 25 (k), 60 - Żmuda 70, 80, Śpiączka 85
MKP 1999 Piła 2-1 1920 Mosina 10 sierpnia, 16:00
Zabel 9, 37 - Pieczulis 6 (k)
Polonia Chodzież 2-0 Fortuna Wieleń 10 sierpnia, 17:00
Talar 29, Krukowski 57
Sparta/Polonia Jastrowie 0-2 Luboński KS 10 sierpnia, 16:00
Sołecki 47, Jakubczak 65
Polonia Środa Wielkopolska 1-0 Lech II Poznań 11 sierpnia, 17:00
Wojtysiak 72
Warta Śrem 2-1 Huragan Pobiedziska 10 sierpnia, 17:00
Kaczmarek 16, Szymandera 75 - Konieczny 63
Patria Buk 1-3 Wełna Rogoźno 10 sierpnia, 15:00
Pieczyński 26 - Blados 24, 51, 63

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Sparta Oborniki 2-0 Wełna Rogoźno 15 sierpnia, 17:00
Huragan Pobiedziska 3-1 Patria Buk 15 sierpnia, 15:00
Lech II Poznań 4-1 Warta Śrem 15 sierpnia, 17:00
Luboński KS 1-0 Polonia Środa Wielkopolska 15 sierpnia, 17:00
Fortuna Wieleń 2-4 Sparta/Polonia Jastrowie 15 sierpnia, 18:00
1920 Mosina 2-1 Polonia Chodzież 15 sierpnia, 17:00
Sokół Rakoniewice 1-0 MKP 1999 Piła 15 sierpnia, 15:00
Żmuda 77
Mieszko Gniezno 3-0 Sokół Pniewy 15 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 18 sierpnia

Sokół Pniewy 3-1 Sparta Oborniki 18 sierpnia, 16:00
MKP 1999 Piła 0-0 Mieszko Gniezno 18 sierpnia, 16:00
Polonia Chodzież 2-1 Sokół Rakoniewice 18 sierpnia, 17:00
Sparta/Polonia Jastrowie 3-0 1920 Mosina 18 sierpnia, 16:00
Polonia Środa Wielkopolska 0-0 Fortuna Wieleń 18 sierpnia, 17:00
Warta Śrem 1-1 Luboński KS 18 sierpnia, 17:00
Patria Buk 1-2 Lech II Poznań 18 sierpnia, 15:00
Wełna Rogoźno 0-0 Huragan Pobiedziska 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

Sparta Oborniki 4-1 Huragan Pobiedziska 24 sierpnia, 17:00
Lech II Poznań 3-0 Wełna Rogoźno 25 sierpnia, 11:00
Luboński KS 0-0 Patria Buk 4 września, 17:00
Fortuna Wieleń 0-2 Warta Śrem 24 sierpnia, 17:00
1920 Mosina 0-4 Polonia Środa Wielkopolska 25 sierpnia, 17:00
Sokół Rakoniewice 4-3 Sparta/Polonia Jastrowie 25 sierpnia, 15:00
Mieszko Gniezno 0-0 Polonia Chodzież 25 sierpnia, 11:00
Sokół Pniewy 5-1 MKP 1999 Piła 24 sierpnia, 16:00
Kliszkowiak 23, Rzeszowski 65, Lizewski 79 (k), Szczepański 82, Gaj 89 - Zublewicz 43

Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września

MKP 1999 Piła 1-2 Sparta Oborniki 31 sierpnia, 16:00
Zabel 44 - Owczarek 14 (k), Januzik 76 (s)
Polonia Chodzież 0-2 Sokół Pniewy 31 sierpnia, 16:00
Sparta/Polonia Jastrowie 1-4 Mieszko Gniezno 31 sierpnia, 16:00
Polonia Środa Wielkopolska 4-1 Sokół Rakoniewice 31 sierpnia, 16:00
Warta Śrem 3-2 1920 Mosina 31 sierpnia, 16:00
Patria Buk 3-0 Fortuna Wieleń 18 września, 15:00
(wo)
na boisku 2:0; udział w grze nieuprawnionego zawodnika
Wełna Rogoźno 2-2 Luboński KS 31 sierpnia, 16:00
Huragan Pobiedziska 1-0 Lech II Poznań 1 września, 16:00

Kolejka 6 - 7-8 września

Sparta Oborniki 3-2 Lech II Poznań 7 września, 16:00
Luboński KS 1-2 Huragan Pobiedziska 7 września, 16:00
Fortuna Wieleń 1-2 Wełna Rogoźno 7 września, 17:00
1920 Mosina 2-1 Patria Buk 8 września, 16:00
Sokół Rakoniewice 1-2 Warta Śrem 8 września, 15:00
Mieszko Gniezno 0-1 Polonia Środa Wielkopolska 8 września, 11:00
Sokół Pniewy 2-1 Sparta/Polonia Jastrowie 7 września, 16:00
MKP 1999 Piła 0-0 Polonia Chodzież 7 września, 16:00

Kolejka 7 - 14-15 września

Polonia Chodzież 0-2 Sparta Oborniki 14 września, 16:00
Goliwąs 50, Pacholczyk 69
Sparta/Polonia Jastrowie 1-1 MKP 1999 Piła 14 września, 16:00
Grabowski 61 - Świderski 24
Polonia Środa Wielkopolska 1-0 Sokół Pniewy 14 września, 16:00
Leżała 27
Warta Śrem 3-2 Mieszko Gniezno 14 września, 16:00
Zaporowski 6 (s), Chromiński 74, Grześkowiak 84 - Pachulicz 49, Brauza 61
Patria Buk 2-2 Sokół Rakoniewice 14 września, 15:00
Hirsch 6, Wójcik 41 - Śpiączka 50, Lipiński 75
Wełna Rogoźno 1-1 1920 Mosina 14 września, 16:00
Blados 27 - M.Wieczorek 52
Huragan Pobiedziska 1-0 Fortuna Wieleń 15 września, 15:00
Lipiecki 32
Lech II Poznań 1-0 Luboński KS 15 września, 11:00
Łukasik 30

Kolejka 8 - 21-22 września

Sparta Oborniki 2-0 Luboński KS 21 września, 16:00
Fortuna Wieleń 2-3 Lech II Poznań 21 września, 16:00
1920 Mosina 1-1 Huragan Pobiedziska 22 września, 16:00
Sokół Rakoniewice 4-3 Wełna Rogoźno 22 września, 15:00
Mieszko Gniezno 2-0 Patria Buk 22 września, 11:00
Sokół Pniewy 0-1 Warta Śrem 21 września, 16:00
MKP 1999 Piła 2-2 Polonia Środa Wielkopolska 21 września, 16:00
Zabel 82, Szymański 89 - Anioł 48, Kubiak 52
Polonia Chodzież 2-1 Sparta/Polonia Jastrowie 21 września, 16:00

Kolejka 9 - 28-29 września

Sparta/Polonia Jastrowie 1-1 Sparta Oborniki 28 września, 16:00
Warta Śrem 1-2 MKP 1999 Piła 28 września, 16:00
Kaptur 90 - Świderski 54, Zabel 82
Patria Buk 3-0 Sokół Pniewy 28 września, 16:00
Wełna Rogoźno 0-1 Mieszko Gniezno 28 września, 16:00
Huragan Pobiedziska 1-4 Sokół Rakoniewice 29 września, 15:00
Lech II Poznań 7-1 1920 Mosina 29 września, 11:00
Luboński KS 4-0 Fortuna Wieleń 28 września, 16:00
Polonia Chodzież 3-2 Polonia Środa Wielkopolska 28 września, 15:00

Kolejka 10 - 5-6 października

Sparta Oborniki 1-0 Fortuna Wieleń 6 października, 11:00
Goliwąs 90
1920 Mosina 1-2 Luboński KS 6 października, 16:00
Sobkowiak 48 - Jakubczak 76, Siejek 80
Sokół Rakoniewice 1-1 Lech II Poznań 6 października, 15:00
Tuliński 58 - Łukasik 52
Mieszko Gniezno 3-0 Huragan Pobiedziska 6 października, 11:00
(wo)
goście nie stawili się na spotkanie
Sokół Pniewy 2-1 Wełna Rogoźno 5 października, 16:00
Kliszkowiak 56, Bizewski 85 - Blados 80
MKP 1999 Piła 1-2 Patria Buk 5 października, 16:00
M.Biela 90 - R.Sobkowiak 61, Weiss 80
Polonia Chodzież 0-0 Warta Śrem 5 października, 15:00
Sparta/Polonia Jastrowie 3-2 Polonia Środa Wielkopolska 5 października, 11:00
Biela 46, Śliwka 47, Zieliński 60 - Karabanowicz 2 (s), Kubiak 55

Kolejka 11 - 12-13 października

Polonia Środa Wielkopolska 0-2 Sparta Oborniki 12 października, 15:00
Motała 5, Pacholczyk 28
Warta Śrem 3-1 Sparta/Polonia Jastrowie 12 października, 15:00
Piątek 36, 54, 85 - Żendel 45
Patria Buk 4-0 Polonia Chodzież 12 października, 15:00
R.Sobkowiak 14, Hirsch 27, 77, Weiss 75
Wełna Rogoźno 0-2 MKP 1999 Piła 12 października, 15:00
Kępczyński 48, Lorek 71
Huragan Pobiedziska 2-2 Sokół Pniewy 13 października, 15:00
R.Jankowski 30, 66 - Szczepański 12, Kramer 17
Lech II Poznań 1-0 Mieszko Gniezno 13 października, 11:00
Nawrocik 6
Luboński KS 1-2 Sokół Rakoniewice 12 października, 14:00
Głowiński 35 - Żmuda 5, Waśkowiak 30
Fortuna Wieleń 1-0 1920 Mosina 12 października, 15:00
Kośmider 28

Kolejka 12 - 19-20 października

Sparta Oborniki 2-2 1920 Mosina 20 października, 11:00
Jacek 47, Goliwąs 90 - Kucz 14, Sobkowiak 48
Sokół Rakoniewice 2-3 Fortuna Wieleń 20 października, 15:00
Tuliński 20, Waśkowiak 30 - Kośmider 48, Gorgiel 80, Wicher 84
Mieszko Gniezno 4-2 Luboński KS 20 października, 11:00
Kańczukowski 9, Pachulicz 60 (k), Robiński 77, Brauza 84 (k) - Gajowiecki 22, 90 (k)
Sokół Pniewy 0-2 Lech II Poznań 19 października, 15:00
Telichowski 15, Klatt 75
MKP 1999 Piła 0-0 Huragan Pobiedziska 19 października, 15:00
Polonia Chodzież 3-1 Wełna Rogoźno 19 października, 15:00
Kaniewski 22, Miedziński 27, Krukowski 76 - Wojciechowski 49
Sparta/Polonia Jastrowie 1-1 Patria Buk 19 października, 15:00
Biela 33 - Olaszczyk 78
Polonia Środa Wielkopolska 0-3 Warta Śrem 19 października, 15:00
Potaś 38, 70 (k), Szymandera 44

Kolejka 13 - 26-27 października

Warta Śrem 0-0 Sparta Oborniki 26 października, 15:00
Patria Buk 1-2 Polonia Środa Wielkopolska 26 października, 15:00
Olaszczyk 90 - Leżała 76, Kubiak 78
Wełna Rogoźno 3-2 Sparta/Polonia Jastrowie 26 października, 15:00
Wojciechowski 12, Blados 40, 72 - Chiliński 37, Biela 38
Huragan Pobiedziska 2-2 Polonia Chodzież 27 października, 15:00
Lipiecki 66, M.Paczyński 83 - Żerko 30, 38
Lech II Poznań 8-1 MKP 1999 Piła 27 października, 11:00
Mikloski 20, Nawrocik 21, Bugaj 43, 64, Zawadzki 44, Drajer 48, Nuckowski 69, Głowacki 76 - Zabel 49
Luboński KS 0-0 Sokół Pniewy 26 października, 14:00
Fortuna Wieleń 0-3 Mieszko Gniezno 26 października, 15:00
Robiński 35, 42, Pachulicz 85
1920 Mosina 0-2 Sokół Rakoniewice 27 października, 15:00
Jedliński 27, Lipiński 90

Kolejka 14 - 2-3 listopada

Sparta Oborniki 1-0 Sokół Rakoniewice 3 listopada, 11:00
Owczarek 9 (k)
Mieszko Gniezno 2-0 1920 Mosina 3 listopada, 11:00
Zaporowski 20, Pachulicz 44
Sokół Pniewy 1-0 Fortuna Wieleń 2 listopada, 14:00
Kliszkowiak 82
MKP 1999 Piła 2-0 Luboński KS 2 listopada, 14:00
Świderski 30, Szymański 66 (k)
Polonia Chodzież 2-1 Lech II Poznań 3 listopada, 14:00
Kaniewski 10, Gerke 23 - Klatt 71
Sparta/Polonia Jastrowie 0-0 Huragan Pobiedziska 2 listopada, 14:00
Polonia Środa Wielkopolska 0-0 Wełna Rogoźno 2 listopada, 14:00
Warta Śrem 3-2 Patria Buk 2 listopada, 14:00
Kaptur 66, Potaś 67, Chromiński 90 - Wójcik 18, Taborski 32

Kolejka 15 - 9-10 listopada

Patria Buk 1-1 Sparta Oborniki 9 listopada, 14:00
Pieczyński 65 - Goliwąs 55
Wełna Rogoźno 0-3 Warta Śrem 9 listopada, 14:00
Kaptur 31, Chromiński 46, 61
Huragan Pobiedziska 0-2 Polonia Środa Wielkopolska 10 listopada, 14:00
Kubiak 37, 62
Lech II Poznań 4-0 Sparta/Polonia Jastrowie 10 listopada, 11:00
Mowlik 15 (k), Nuckowski 60, 66, Zawadzki 78
Luboński KS 0-0 Polonia Chodzież 9 listopada, 14:00
Fortuna Wieleń 2-2 MKP 1999 Piła 9 listopada, 14:00
Feciuch 2 (k), Wicher 40 - Zublewicz 12, Świderski 62
1920 Mosina 2-3 Sokół Pniewy 10 listopada, 14:00
Kucz 67 (k), Ł.Wojciechowski 89 - Rzeszowski 48, 78 (k), Bizewski 57
Sokół Rakoniewice 0-2 Mieszko Gniezno 10 listopada, 14:00
Pachulicz 2, 58

Kolejka 16 - 16-17 listopada

Sparta Oborniki 1-1 Mieszko Gniezno 17 listopada, 11:00
Oszmałek 36 - Brauza 78 (k)
Sokół Rakoniewice 2-1 Sokół Pniewy 17 listopada, 13:00
Jedliński 40, Wieczorek 79 - Kramer 20
1920 Mosina 3-1 MKP 1999 Piła 17 listopada, 13:00
M.Wieczorek 9, Świderski 55 (s), Lulka 89 - Szymański 30 (k)
Fortuna Wieleń 0-0 Polonia Chodzież 16 listopada, 13:00
Luboński KS 3-1 Sparta/Polonia Jastrowie 16 listopada, 13:00
Jujeczka 5, Urbaniak 27, Siejek 42 - Biela 60
Lech II Poznań 0-1 Polonia Środa Wielkopolska 17 listopada, 11:00
Paczyński 22
Huragan Pobiedziska 2-1 Warta Śrem 17 listopada, 13:00
Trzebny 45 (k), 64 (k) - Mocek 36
Wełna Rogoźno 1-3 Patria Buk 16 listopada, 13:00
Bartoszek 86 - Hirsch 4, 39, Wójcik 82

Kolejka 17 - 16 kwietnia

Wełna Rogoźno 1-4 Sparta Oborniki 16 kwietnia, 16:00
Wojciechowski 34 - Pacholczyk 31, 84, Szatałow 61, Goliwąs 73
Patria Buk 1-1 Huragan Pobiedziska 16 kwietnia, 16:00
Warta Śrem 0-2 Lech II Poznań 16 kwietnia, 16:00
Polonia Środa Wielkopolska 1-3 Luboński KS 16 kwietnia, 16:00
Sparta/Polonia Jastrowie 0-0 Fortuna Wieleń 16 kwietnia, 16:00
Polonia Chodzież 1-0 1920 Mosina 16 kwietnia, 16:00
MKP 1999 Piła 3-3 Sokół Rakoniewice 16 kwietnia, 16:00
Krupa 65 (k), 81, Skiba 90 - Śpiączka 20, Miś 67, Tuliński 90
Sokół Pniewy 0-1 Mieszko Gniezno 16 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 22-23 marca

Sparta Oborniki 1-1 Sokół Pniewy 22 marca, 14:00
Markiewicz 88 - Szczepański 52
Mieszko Gniezno 1-0 MKP 1999 Piła 22 marca, 15:00
Jakubiak 47
Sokół Rakoniewice 2-1 Polonia Chodzież 23 marca, 15:00
Jedliński 65, Bartnicki 90 (k) - Prusak 74
1920 Mosina 1-2 Sparta/Polonia Jastrowie 23 marca, 15:00
Mizgalski 20 - Grabowski 42, 70
Fortuna Wieleń 2-1 Polonia Środa Wielkopolska 22 marca, 15:00
Lubkowski 42, Kośmider 80 - Duchała 78
Luboński KS 1-1 Warta Śrem 22 marca, 11:00
Głowiński 42 - Szymandera 47 (k)
Lech II Poznań 2-0 Patria Buk 23 marca, 11:00
Lewandowski 1, 58
Huragan Pobiedziska 1-0 Wełna Rogoźno 23 marca, 15:00
Rutkowski 56

Kolejka 19 - 29-30 marca

Huragan Pobiedziska 1-2 Sparta Oborniki 30 marca, 15:00
Wełna Rogoźno 1-7 Lech II Poznań 29 marca, 16:00
Patria Buk 2-1 Luboński KS 29 marca, 15:00
Warta Śrem 2-0 Fortuna Wieleń 29 marca, 15:00
Polonia Środa Wielkopolska 4-0 1920 Mosina 30 marca, 15:00
Sparta/Polonia Jastrowie 2-1 Sokół Rakoniewice 29 marca, 15:00
Polonia Chodzież 1-1 Mieszko Gniezno 29 marca, 15:00
MKP 1999 Piła 2-3 Sokół Pniewy 29 marca, 15:00
Zabel 41, Lorek 89 - Kliszkowiak 13, 85, Nyga 35

Kolejka 20 - 5-6 kwietnia

Sparta Oborniki 3-0 MKP 1999 Piła 5 kwietnia, 15:00
Markiewicz 13, Minge 38, Wilczyński 47
Sokół Pniewy 1-2 Polonia Chodzież 5 kwietnia, 16:00
Mieszko Gniezno 1-1 Sparta/Polonia Jastrowie 5 kwietnia, 16:00
Sokół Rakoniewice 1-0 Polonia Środa Wielkopolska 6 kwietnia, 15:00
1920 Mosina 2-1 Warta Śrem 6 kwietnia, 15:00
Fortuna Wieleń 2-0 Patria Buk 5 kwietnia, 15:00
Luboński KS 2-0 Wełna Rogoźno 5 kwietnia, 11:00
Lech II Poznań 1-0 Huragan Pobiedziska 6 kwietnia, 11:00

Kolejka 21 - 12-13 kwietnia

Lech II Poznań 2-0 Sparta Oborniki 13 kwietnia, 11:00
Topolski 74 (k), Nawrocik 88
Huragan Pobiedziska 1-2 Luboński KS 13 kwietnia, 15:00
Siekierski 69 - Magdziński 13, Urbaniak 46
Wełna Rogoźno 3-1 Fortuna Wieleń 12 kwietnia, 17:00
W.Michalski 23, A.Gimzicki 70, Ł.Osiecki 73 - Stochaj 79
Patria Buk 1-2 1920 Mosina 12 kwietnia, 15:00
Taborski 90 - S.Płacheta 40, M.Buszewicz 55
Warta Śrem 2-0 Sokół Rakoniewice 12 kwietnia, 16:00
J.Jędraszak 13, D.Sójka 25
Polonia Środa Wielkopolska 1-2 Mieszko Gniezno 13 kwietnia, 15:00
J.Lasek 18 - D.Camara 84, Brauza 90
Sparta/Polonia Jastrowie 0-2 Sokół Pniewy 12 kwietnia, 16:00
Szczepański 60, Rzeszowski 75
Polonia Chodzież 2-0 MKP 1999 Piła 12 kwietnia, 15:00
Zygmunt 59, Kaniewski 77

Kolejka 22 - 19 kwietnia

Sparta Oborniki 2-0 Polonia Chodzież 19 kwietnia, 16:00
Goliwąs 18, 63
MKP 1999 Piła 2-2 Sparta/Polonia Jastrowie 19 kwietnia, 16:00
Nawrocki 66, Szymański 87 - Mrozek 33 (s), D.Kowalski 50
Sokół Pniewy 3-2 Polonia Środa Wielkopolska 19 kwietnia, 16:00
Bizewski 35 (k), Kramer 67, Rzeszowski 80 - Kasperski 27, Klimas 83
Mieszko Gniezno 2-0 Warta Śrem 19 kwietnia, 17:00
Jakubiak 80, Landskowski 83
Sokół Rakoniewice 1-1 Patria Buk 19 kwietnia, 15:00
Śpiączka 70 - Pieczulis 28
1920 Mosina 1-2 Wełna Rogoźno 19 kwietnia, 15:00
Kubka 19 - Cieciura 75, W.Michalski 90
Fortuna Wieleń 1-1 Huragan Pobiedziska 19 kwietnia, 15:00
Garstka 58 - Pietrzak 63
Luboński KS 1-0 Lech II Poznań 19 kwietnia, 11:00
Jujeczka 86

Kolejka 23 - 26-27 kwietnia

Luboński KS 0-0 Sparta Oborniki 26 kwietnia, 11:00
Lech II Poznań 3-0 Fortuna Wieleń 27 kwietnia, 11:00
Nawrocik 35, Magdziarz 55, Łukasik 80
Huragan Pobiedziska 2-1 1920 Mosina 27 kwietnia, 15:00
R.Jankowski 18, Pietrzak 87 - K.Markiewicz 37
Wełna Rogoźno 1-1 Sokół Rakoniewice 26 kwietnia, 17:00
A.Gimzicki 71 - Piątyszek 15
Patria Buk 1-3 Mieszko Gniezno 26 kwietnia, 16:00
Beszterda 82 - D.Camara 41, Zaporowski 65, M.Kaliński 90
Warta Śrem 1-0 Sokół Pniewy 26 kwietnia, 16:00
Potaś 55
Polonia Środa Wielkopolska 1-2 MKP 1999 Piła 27 kwietnia, 15:00
Paczyński 66 - Nawrocki 17, Kępczyński 61
Sparta/Polonia Jastrowie 1-2 Polonia Chodzież 26 kwietnia, 16:00
Zieliński 17 (k) - Kaniewski 30, Zygmunt 37

Kolejka 24 - 3-4 maja

Polonia Środa Wielkopolska 0-0 Polonia Chodzież 4 maja, 15:00
Sparta Oborniki 6-0 Sparta/Polonia Jastrowie 3 maja, 16:00
Szwed 2, Karabanowicz 14 (s), Goliwąs 41, 77, 84, Minge 45
MKP 1999 Piła 1-0 Warta Śrem 3 maja, 17:00
Szymański 48
Sokół Pniewy 1-0 Patria Buk 3 maja, 16:00
Kramer 52
Mieszko Gniezno 4-0 Wełna Rogoźno 3 maja, 17:00
Jakubiak 16 (k), Malczewski 40, Szuba 86, D.Camara 90
Sokół Rakoniewice 3-1 Huragan Pobiedziska 4 maja, 15:00
Piotrowski 32, Śpiączka 55, 85 - R.Jankowski 86
1920 Mosina 0-2 Lech II Poznań 4 maja, 15:00
Stachowiak 50, Łukasik 77
Fortuna Wieleń 0-1 Luboński KS 3 maja, 16:00
Ł.Kubiak 41

Kolejka 25 - 10-11 maja

Fortuna Wieleń 0-1 Sparta Oborniki 10 maja, 16:00
Minge 35
Luboński KS 1-0 1920 Mosina 10 maja, 11:00
Urbaniak 85
Lech II Poznań 3-0 Sokół Rakoniewice 11 maja, 11:00
Klatt 7, Topolski 27, Magdziarz 88 (k)
Huragan Pobiedziska 0-1 Mieszko Gniezno 11 maja, 15:00
Brauza 74
Wełna Rogoźno 2-1 Sokół Pniewy 10 maja, 17:00
Cieciura 30, Blados 59 - Rzeszowski 19
Patria Buk 2-2 MKP 1999 Piła 10 maja, 16:00
Weiss 68, Hirsch 88 - Szymański 75, Nawrocki 90
Warta Śrem 2-1 Polonia Chodzież 10 maja, 17:00
Kaptur 28, Grześkowiak 59 - Żerko 42
Polonia Środa Wielkopolska 0-0 Sparta/Polonia Jastrowie 11 maja, 15:00

Kolejka 26 - 17-18 maja

Sparta Oborniki 1-0 Polonia Środa Wielkopolska 17 maja, 17:00
Goliwąs 76
Sparta/Polonia Jastrowie 2-1 Warta Śrem 17 maja, 16:00
Grabowski 4, D.Kowalski 55 - Potaś 70
Polonia Chodzież 2-0 Patria Buk 17 maja, 17:00
Żerko 25, M.Laskowski 88
MKP 1999 Piła 0-1 Wełna Rogoźno 17 maja, 17:00
A.Gimzicki 27
Sokół Pniewy 3-0 Huragan Pobiedziska 17 maja, 16:00
Rzeszowski 11, P.Waleszczyk 42, Kliszkowiak 44
Mieszko Gniezno 3-1 Lech II Poznań 17 maja, 17:00
Zaporowski 13, 26, Malczewski 55 - Nawrocik 44
Sokół Rakoniewice 1-0 Luboński KS 18 maja, 15:00
Śpiączka 68
1920 Mosina 3-1 Fortuna Wieleń 18 maja, 15:00
Lulka 66, S.Płacheta 70, Kucz 80 (k) - S.Szymczak 75

Kolejka 27 - 24-25 maja

1920 Mosina 1-0 Sparta Oborniki 25 maja, 15:00
H.Wachowiak 42
Fortuna Wieleń 0-2 Sokół Rakoniewice 24 maja, 16:00
Żmuda 73, 85
Luboński KS 1-3 Mieszko Gniezno 24 maja, 11:00
Ł.Kubiak 80 - Brauza 7 (k), 32 (k), M.Sporakowski 55
Lech II Poznań 6-1 Sokół Pniewy 25 maja, 11:00
Lewandowski 15, Magdziarz 30, 39, Topolski 68, Klatt 81, Telichowski 89 - Ł.Woźny 77
Huragan Pobiedziska 0-4 MKP 1999 Piła 24 maja, 17:30
Szymański 23 (k), M.Witkowski 36, Zabel 43, Kępczyński 88
Wełna Rogoźno 3-2 Polonia Chodzież 24 maja, 17:00
A.Gimzicki 56, Wojciechowski 70, Blados 79 - Kaniewski 48, Żerko 76
Patria Buk 3-0 Sparta/Polonia Jastrowie 24 maja, 16:00
Olaszczyk 44, T.Kalinowski 53, Weiss 63
Warta Śrem 4-0 Polonia Środa Wielkopolska 24 maja, 17:00
Szymandera 23, 70, Kaptur 40, Fujak 85

Kolejka 28 - 31 maja-1 czerwca

Sparta Oborniki 1-1 Warta Śrem 31 maja, 17:00
Goliwąs 3 - Piątek 83
Polonia Środa Wielkopolska 2-1 Patria Buk 1 czerwca, 15:00
P.Lepczyński 49, Klimas 69 (k) - T.Kalinowski 13
Sparta/Polonia Jastrowie 1-1 Wełna Rogoźno 31 maja, 17:00
Zieliński 80 (k) - Wojciechowski 85
Polonia Chodzież 0-0 Huragan Pobiedziska 31 maja, 17:00
MKP 1999 Piła 0-2 Lech II Poznań 31 maja, 17:00
Michalski 37, Łukasik 67
Sokół Pniewy 0-2 Luboński KS 31 maja, 16:00
S.Walkowiak 35, Jujeczka 40
Mieszko Gniezno 3-0 Fortuna Wieleń 31 maja, 17:00
(wo)
goście nie stawili się na spotkanie
Sokół Rakoniewice 2-0 1920 Mosina 1 czerwca, 15:00
Żmuda 53, Śpiączka 90

Kolejka 29 - 7 czerwca

Sokół Rakoniewice 2-0 Sparta Oborniki 7 czerwca, 16:00
Waśkowiak 57, Świtała 90
1920 Mosina 0-5 Mieszko Gniezno 7 czerwca, 16:00
M.Zaporowski 13, Jakubiak 44, 50, Robiński 57, Landskowski 90
Fortuna Wieleń 1-3 Sokół Pniewy 7 czerwca, 16:00
Feciuch 88 - Rzeszowski 2, Ł.Woźny 60, Kliszkowiak 85
Luboński KS 0-1 MKP 1999 Piła 7 czerwca, 16:00
Lorek 63
Lech II Poznań 6-0 Polonia Chodzież 7 czerwca, 16:00
Nawrocik 2, 44, 70, 90, Klatt 65, Telichowski 85
Huragan Pobiedziska 1-1 Sparta/Polonia Jastrowie 7 czerwca, 16:00
T.Broński 17 - Grabowski 73
Wełna Rogoźno 1-4 Polonia Środa Wielkopolska 7 czerwca, 16:00
Blados 78 - Duchała 28, Z.Banaszyk 49, M.Grześkowiak 65, N.Dura 70
Patria Buk 5-1 Warta Śrem 7 czerwca, 16:00
Beszterda 39, Olaszczyk 49, 66, Hirsch 72, R.Sobkowiak 79 - Szymandera 64

Kolejka 30 - 14 czerwca

Sparta Oborniki 2-0 Patria Buk 14 czerwca, 16:00
Goliwąs 28, Szwed 60
Warta Śrem 3-4 Wełna Rogoźno 14 czerwca, 16:00
Potaś 11, Sołtysiak 14, Mocek 45 - W.Michalski 24, 47, Cieciura 65, 82
Polonia Środa Wielkopolska 1-0 Huragan Pobiedziska 14 czerwca, 16:00
Klimas 44
Sparta/Polonia Jastrowie 0-5 Lech II Poznań 14 czerwca, 16:00
Nawrocik 16, 68, 72, 85, Magdziarz 38
Polonia Chodzież 2-3 Luboński KS 14 czerwca, 16:00
Ł.Sikora 15, Żerko 55 - S.Walkowiak 12, Jakubczak 48, 62
MKP 1999 Piła 3-0 Fortuna Wieleń 14 czerwca, 16:00
(wo)
Nawrocki 1, Szymański 90
na boisku 2:0, udzial w grze nieuprawnionego zawodnika
Sokół Pniewy 8-0 1920 Mosina 14 czerwca, 16:00
Kliszkowiak 8, 72, Rzeszowski 27, 42, P.Waleszczyk 35 (k), Ł.Woźny 70, Bortnik 80, Nyga 87
Mieszko Gniezno 5-0 Sokół Rakoniewice 14 czerwca, 16:00
Jakubiak 11, Brauza 22 (k), 43, Landskowski 76, M.Kaliński 87

Baraże o udział w III lidze (2)

III liga 2002/2003 (2 (Pomorze Zachodnie, Pomorze, Wielkopolska, Kujawy i Pomorze))

IV liga 2002/2003 (kujawsko-pomorska)
IV liga 2002/2003 (pomorska)
IV liga 2002/2003 (wielkopolska (południe))
IV liga 2002/2003 (zachodniopomorska)

Liga okręgowa 2002/2003 (Piła)
Liga okręgowa 2002/2003 (Poznań)

Autor: Przemysław Puziak
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas