[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2002/2003, grupa: Piła
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Nielba Wągrowiec 30 76 24 4 2 99-27 14 1 0 61-11 10 3 2 38-16
2.  Unia Wapno 30 74 24 2 4 85-35 13 1 1 48-18 11 1 3 37-17
3.  Zamek Gołańcz 30 53 16 5 9 60-37 9 1 5 28-17 7 4 4 32-20 2 3 1 0 1 5-2
4.  Wełna Skoki 30 53 16 5 9 65-42 11 1 3 44-18 5 4 6 21-24 2 3 1 0 1 2-5
5.  Lubuszanin Trzcianka 30 46 13 7 10 56-36 8 5 2 29-8 5 2 8 27-28
6.  Sokół Damasławek 30 45 13 6 11 56-46 8 3 4 33-18 5 3 7 23-28
7.  Radwan Lubasz 30 43 14 1 15 46-56 10 1 4 28-21 4 0 11 18-35
8.  Noteć Czarnków 30 42 12 6 12 43-48 7 5 3 20-12 5 1 9 23-36
9.  Włókniarz Okonek 30 41 12 5 13 52-55 7 3 5 25-20 5 2 8 27-35 2 3 1 0 1 4-4
10.  Noteć Rosko 30 41 12 5 13 50-59 10 1 4 35-25 2 4 9 15-34 2 3 1 0 1 4-4
11.  Leśnik Margonin 30 32 10 2 18 52-73 5 1 9 32-40 5 1 9 20-33 4 9 3 0 1 13-9
12.  Drawa Krzyż Wielkopolski 30 32 10 2 18 42-68 6 1 8 23-29 4 1 10 19-39 4 6 2 0 2 11-10
13.  Tarnovia Tarnówka 30 32 8 8 14 43-56 5 3 7 23-26 3 5 7 20-30 4 3 1 0 3 6-11
14.  Sokół Szamocin 30 31 9 4 17 46-71 7 2 6 28-23 2 2 11 18-48
15.  GLKS Wysoka 30 30 9 3 18 37-60 6 2 7 25-30 3 1 11 12-30
16.  Zryw Sypniewo 30 15 4 3 23 25-88 2 3 10 16-43 2 0 13 9-45

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Nielba Wągrowiec    6-0 1-0 2-1 1-0 4-2 4-0 4-1 4-1 4-1 5-0 9-1 2-2 4-2 4-0 7-0 
 2 Unia Wapno4-3     2-2 2-1 3-1 3-2 3-2 2-3 3-0 4-0 5-1 2-0 2-1 8-1 2-0 3-1 
 3 Zamek Gołańcz1-2 2-3     0-1 1-4 2-0 2-0 3-0 3-2 0-0 3-0 4-0 2-1 3-1 0-2 2-1 
 4 Wełna Skoki1-2 0-1 1-5     2-0 1-1 3-0 7-1 3-2 3-0 3-1 2-1 6-2 6-1 3-1 3-0 
 5 Lubuszanin Trzcianka1-1 1-1 1-1 1-1     4-0 3-1 1-0 5-0 5-0 0-2 3-0 0-0 2-0 2-0 0-1 
 6 Sokół Damasławek1-2 0-3 1-2 3-0 3-0*     4-2 2-2 2-2 2-0 1-1 5-2 0-1 4-1 3-0 2-0 
 7 Radwan Lubasz1-1 2-1 1-2 3-2 4-0 2-4     2-1 2-1 1-0 2-1 1-0 0-3 2-4 2-1 3-0* 
 8 Noteć Czarnków1-4 2-0 1-1 0-0 1-0 2-1 3-0     0-2 1-1 3-0 1-1 1-0 1-1 0-1 3-0* 
 9 Włókniarz Okonek0-3 0-2 3-1 1-2 4-1 1-1 1-0 1-3     2-1 3-0 0-3* 2-2 4-0 1-1 2-0 
 10 Noteć Rosko0-3 0-3 2-2 4-1 2-1 3-0 2-1 4-1 3-2     0-4 1-0 5-1 4-1 3-1 2-4 
 11 Leśnik Margonin2-2 1-8 0-1 1-5 0-2 2-4 3-4 0-2 4-1 0-5     4-1 5-1 2-1 0-2 8-1 
 12 Drawa Krzyż Wielkopolski0-3 0-2 1-4 0-1 1-6 0-3 2-0 3-0 0-1 2-2 6-2     1-3 2-1 1-0 4-1 
 13 Tarnovia Tarnówka0-3 2-4 2-0 0-0 1-1 2-0 1-2 0-3 2-4 2-2 1-2 1-3     4-1 4-1 1-0 
 14 Sokół Szamocin0-4 0-1 2-1 4-1 2-2 0-2 3-1 1-4 0-2 7-0 0-3* 3-1 1-1     2-0 3-0 
 15 GLKS Wysoka2-0 1-2 2-8 3-3 2-3 1-1 1-2 3-1 1-4 1-0 1-0 2-3 3-2 0-1     2-0 
 16 Zryw Sypniewo2-5 0-6 0-2 0-2 1-6 1-2 0-3* 3-1 3-3 0-3* 0-3 1-3 0-0 2-2 3-2     

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Włókniarz Okonek 1-3 Noteć Czarnków 10 sierpnia, 16:00
Tarnovia Tarnówka 2-2 Noteć Rosko 10 sierpnia, 16:00
Lubuszanin Trzcianka 1-1 Zamek Gołańcz 10 sierpnia, 17:00
Nielba Wągrowiec 2-1 Wełna Skoki 10 sierpnia, 17:00
Sokół Damasławek 5-2 Drawa Krzyż Wielkopolski 11 sierpnia, 15:00
Zryw Sypniewo 2-2 Sokół Szamocin 11 sierpnia, 16:00
Radwan Lubasz 2-1 Leśnik Margonin 11 sierpnia, 16:00
Unia Wapno 2-0 GLKS Wysoka 11 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Sokół Szamocin 3-1 Radwan Lubasz 15 sierpnia, 16:00
Drawa Krzyż Wielkopolski 4-1 Zryw Sypniewo 15 sierpnia, 15:00
Wełna Skoki 1-1 Sokół Damasławek 15 sierpnia, 16:00
Zamek Gołańcz 1-2 Nielba Wągrowiec 15 sierpnia, 16:00
Noteć Rosko 2-1 Lubuszanin Trzcianka 15 sierpnia, 16:00
Unia Wapno 2-1 Tarnovia Tarnówka 15 sierpnia, 16:00
Włókniarz Okonek 1-1 GLKS Wysoka 15 sierpnia, 16:00
Leśnik Margonin 0-2 Noteć Czarnków 15 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 18 sierpnia

GLKS Wysoka 3-1 Noteć Czarnków 18 sierpnia, 16:00
mecz rozegrano w Bądeczu
Tarnovia Tarnówka 2-4 Włókniarz Okonek 18 sierpnia, 16:00
Lubuszanin Trzcianka 1-1 Unia Wapno 18 sierpnia, 16:00
Nielba Wągrowiec 4-1 Noteć Rosko 18 sierpnia, 16:00
Sokół Damasławek 1-2 Zamek Gołańcz 18 sierpnia, 16:00
Zryw Sypniewo 0-2 Wełna Skoki 18 sierpnia, 15:00
Radwan Lubasz 1-0 Drawa Krzyż Wielkopolski 18 sierpnia, 16:00
Leśnik Margonin 2-1 Sokół Szamocin 18 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

Noteć Czarnków 1-1 Sokół Szamocin 24 sierpnia, 15:00
Drawa Krzyż Wielkopolski 6-2 Leśnik Margonin 24 sierpnia, 16:00
Wełna Skoki 3-0 Radwan Lubasz 25 sierpnia, 15:00
Zamek Gołańcz 2-1 Zryw Sypniewo 25 sierpnia, 16:00
Noteć Rosko 3-0 Sokół Damasławek 25 sierpnia, 15:00
Unia Wapno 4-3 Nielba Wągrowiec 25 sierpnia, 16:00
Włókniarz Okonek 4-1 Lubuszanin Trzcianka 24 sierpnia, 16:00
GLKS Wysoka 3-2 Tarnovia Tarnówka 24 sierpnia, 16:00

Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września

Tarnovia Tarnówka 0-3 Noteć Czarnków 31 sierpnia, 16:00
Lubuszanin Trzcianka 2-0 GLKS Wysoka 31 sierpnia, 16:00
Nielba Wągrowiec 4-1 Włókniarz Okonek 31 sierpnia, 16:00
Sokół Damasławek 0-3 Unia Wapno 1 września, 16:00
Zryw Sypniewo 0-3 Noteć Rosko 1 września, 16:00
(wo)
mecz przerwany przy stanie 2-3 w 86. minucie - arbiter został zaatakowany przez gracza Zrywu
Radwan Lubasz 1-2 Zamek Gołańcz 1 września, 15:00
Leśnik Margonin 1-5 Wełna Skoki 31 sierpnia, 16:00
Sokół Szamocin 3-1 Drawa Krzyż Wielkopolski 1 września, 15:00

Kolejka 6 - 7-8 września

Noteć Czarnków 1-1 Drawa Krzyż Wielkopolski 7 września, 15:00
Wełna Skoki 6-1 Sokół Szamocin 8 września, 16:00
Zamek Gołańcz 3-0 Leśnik Margonin 8 września, 16:00
Noteć Rosko 2-1 Radwan Lubasz 8 września, 16:00
Unia Wapno 3-1 Zryw Sypniewo 8 września, 15:00
Włókniarz Okonek 1-1 Sokół Damasławek 7 września, 15:00
Tarnovia Tarnówka 1-1 Lubuszanin Trzcianka 7 września, 16:00
Nielba Wągrowiec 4-0 GLKS Wysoka 7 września, 16:00

Kolejka 7 - 14-15 sierpnia

Lubuszanin Trzcianka 1-0 Noteć Czarnków 14 sierpnia, 16:00
Nielba Wągrowiec 2-2 Tarnovia Tarnówka 14 sierpnia, 16:00
Sokół Damasławek 3-0 GLKS Wysoka 15 sierpnia, 15:00
Zryw Sypniewo 3-3 Włókniarz Okonek 15 sierpnia, 15:00
Radwan Lubasz 2-1 Unia Wapno 15 sierpnia, 15:00
Leśnik Margonin 0-5 Noteć Rosko 14 sierpnia, 16:00
Sokół Szamocin 2-1 Zamek Gołańcz 15 sierpnia, 16:00
Drawa Krzyż Wielkopolski 0-1 Wełna Skoki 14 sierpnia, 15:00

Kolejka 8 - 21-22 września

Noteć Czarnków 0-0 Wełna Skoki 21 września, 15:00
Zamek Gołańcz 4-0 Drawa Krzyż Wielkopolski 22 września, 15:00
Noteć Rosko 4-1 Sokół Szamocin 22 września, 15:00
Unia Wapno 5-1 Leśnik Margonin 22 września, 15:00
Włókniarz Okonek 1-0 Radwan Lubasz 21 września, 15:00
Tarnovia Tarnówka 2-0 Sokół Damasławek 21 września, 15:00
Lubuszanin Trzcianka 1-1 Nielba Wągrowiec 21 września, 15:00
Zryw Sypniewo 3-2 GLKS Wysoka 22 września, 15:00

Kolejka 9 - 28-29 września

Nielba Wągrowiec 4-1 Noteć Czarnków 28 września, 15:00
Sokół Damasławek 3-0 Lubuszanin Trzcianka 29 września, 15:00
(wo)
goście nie dojechali na spotkanie
Zryw Sypniewo 0-0 Tarnovia Tarnówka 29 września, 15:00
Radwan Lubasz 2-1 GLKS Wysoka 29 września, 15:00
Leśnik Margonin 4-1 Włókniarz Okonek 28 września, 15:00
Sokół Szamocin 0-1 Unia Wapno 29 września, 15:00
Drawa Krzyż Wielkopolski 2-2 Noteć Rosko 28 września, 15:00
Wełna Skoki 1-5 Zamek Gołańcz 29 września, 15:00

Kolejka 10 - 5-6 października

Noteć Czarnków 1-1 Zamek Gołańcz 5 października, 14:00
Noteć Rosko 4-1 Wełna Skoki 6 października, 14:00
Unia Wapno 2-0 Drawa Krzyż Wielkopolski 6 października, 14:00
Włókniarz Okonek 4-0 Sokół Szamocin 5 października, 14:00
GLKS Wysoka 1-0 Leśnik Margonin 6 października, 14:00
Tarnovia Tarnówka 1-2 Radwan Lubasz 5 października, 14:00
Lubuszanin Trzcianka 0-1 Zryw Sypniewo 5 października, 14:00
Nielba Wągrowiec 4-2 Sokół Damasławek 5 października, 14:00

Kolejka 11 - 12-13 października

Sokół Damasławek 2-2 Noteć Czarnków 13 października, 14:00
Zryw Sypniewo 2-5 Nielba Wągrowiec 13 października, 14:00
Radwan Lubasz 4-0 Lubuszanin Trzcianka 13 października, 14:00
Leśnik Margonin 5-1 Tarnovia Tarnówka 12 października, 14:00
Sokół Szamocin 2-0 GLKS Wysoka 13 października, 14:00
Drawa Krzyż Wielkopolski 0-1 Włókniarz Okonek 12 października, 14:00
Wełna Skoki 0-1 Unia Wapno 13 października, 14:00
Zamek Gołańcz 0-0 Noteć Rosko 13 października, 14:00

Kolejka 12 - 19-20 października

Noteć Czarnków 1-1 Noteć Rosko 19 października, 14:00
Unia Wapno 2-2 Zamek Gołańcz 20 października, 14:00
Włókniarz Okonek 1-2 Wełna Skoki 19 października, 14:00
GLKS Wysoka 2-3 Drawa Krzyż Wielkopolski 20 października, 14:00
Tarnovia Tarnówka 4-1 Sokół Szamocin 19 października, 14:00
Lubuszanin Trzcianka 0-2 Leśnik Margonin 19 października, 14:00
Nielba Wągrowiec 4-0 Radwan Lubasz 19 października, 14:00
Sokół Damasławek 2-0 Zryw Sypniewo 20 października, 14:00

Kolejka 13 - 26-27 października

Zryw Sypniewo 3-1 Noteć Czarnków 27 października, 14:00
Radwan Lubasz 2-4 Sokół Damasławek 27 października, 14:00
Leśnik Margonin 2-2 Nielba Wągrowiec 26 października, 14:00
Sokół Szamocin 2-2 Lubuszanin Trzcianka 17 listopada, 12:00
Drawa Krzyż Wielkopolski 1-3 Tarnovia Tarnówka 26 października, 14:00
Wełna Skoki 3-1 GLKS Wysoka 27 października, 14:00
Zamek Gołańcz 3-2 Włókniarz Okonek 27 października, 13:00
Noteć Rosko 0-3 Unia Wapno 27 października, 14:00

Kolejka 14 - 3 listopada

Noteć Czarnków 2-0 Unia Wapno 3 listopada, 13:00
Włókniarz Okonek 2-1 Noteć Rosko 3 listopada, 13:00
GLKS Wysoka 2-8 Zamek Gołańcz 3 listopada, 13:00
Tarnovia Tarnówka 0-0 Wełna Skoki 3 listopada, 13:00
Lubuszanin Trzcianka 3-0 Drawa Krzyż Wielkopolski 3 listopada, 13:00
Nielba Wągrowiec 4-2 Sokół Szamocin 3 listopada, 13:00
Sokół Damasławek 1-1 Leśnik Margonin 3 listopada, 13:00
Zryw Sypniewo 0-3 Radwan Lubasz 3 listopada, 13:00
(wo)
gra nieuprawnionego zawodnika, na boisku 1:1

Kolejka 15 - 9-10 listopada

Radwan Lubasz 2-1 Noteć Czarnków 10 listopada, 13:00
Leśnik Margonin 8-1 Zryw Sypniewo 9 listopada, 13:00
Sokół Szamocin 0-2 Sokół Damasławek 10 listopada, 13:00
Drawa Krzyż Wielkopolski 0-3 Nielba Wągrowiec 9 listopada, 13:00
Wełna Skoki 2-0 Lubuszanin Trzcianka 10 listopada, 13:00
Zamek Gołańcz 2-1 Tarnovia Tarnówka 10 listopada, 13:00
Noteć Rosko 3-1 GLKS Wysoka 10 listopada, 13:00
Unia Wapno 3-0 Włókniarz Okonek 10 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 19 czerwca

GLKS Wysoka 1-2 Unia Wapno 19 czerwca, 17:00
Noteć Czarnków 0-2 Włókniarz Okonek 19 czerwca, 17:00
Noteć Rosko 5-1 Tarnovia Tarnówka 19 czerwca, 17:00
Zamek Gołańcz 1-4 Lubuszanin Trzcianka 19 czerwca, 17:00
Wełna Skoki 1-2 Nielba Wągrowiec 19 czerwca, 17:00
Drawa Krzyż Wielkopolski 0-3 Sokół Damasławek 19 czerwca, 17:00
Sokół Szamocin 3-0 Zryw Sypniewo 19 czerwca, 17:00
Leśnik Margonin 3-4 Radwan Lubasz 19 czerwca, 17:00

Kolejka 17 - 22 czerwca

Noteć Czarnków 3-0 Leśnik Margonin 22 czerwca, 17:00
Radwan Lubasz 2-4 Sokół Szamocin 22 czerwca, 17:00
Zryw Sypniewo 1-3 Drawa Krzyż Wielkopolski 22 czerwca, 17:00
Sokół Damasławek 3-0 Wełna Skoki 22 czerwca, 17:00
Nielba Wągrowiec 1-0 Zamek Gołańcz 22 czerwca, 17:00
Lubuszanin Trzcianka 5-0 Noteć Rosko 22 czerwca, 17:00
Tarnovia Tarnówka 2-4 Unia Wapno 22 czerwca, 17:00
GLKS Wysoka 1-4 Włókniarz Okonek 22 czerwca, 17:00

Kolejka 18 - 29-30 marca

Noteć Czarnków 0-1 GLKS Wysoka 29 marca, 15:30
Włókniarz Okonek 2-2 Tarnovia Tarnówka 29 marca, 14:00
Unia Wapno 3-1 Lubuszanin Trzcianka 30 marca, 14:00
Noteć Rosko 0-3 Nielba Wągrowiec 30 marca, 14:00
Zamek Gołańcz 2-0 Sokół Damasławek 30 marca, 13:00
Wełna Skoki 3-0 Zryw Sypniewo 30 marca, 14:00
Drawa Krzyż Wielkopolski 2-0 Radwan Lubasz 29 marca, 14:00
Sokół Szamocin 0-3 Leśnik Margonin 30 marca, 13:00
(wo)
w drużynie Sokoła Szmaocin wystąpił nieuprawniony do gry zawodnik (wynik z boiska 3:1)

Kolejka 19 - 5-6 kwietnia

Sokół Szamocin 1-4 Noteć Czarnków 5 kwietnia, 13:00
Leśnik Margonin 4-1 Drawa Krzyż Wielkopolski 5 kwietnia, 16:00
Radwan Lubasz 3-2 Wełna Skoki 6 kwietnia, 15:00
Zryw Sypniewo 0-2 Zamek Gołańcz 6 kwietnia, 14:00
Sokół Damasławek 2-0 Noteć Rosko 6 kwietnia, 15:00
Nielba Wągrowiec 6-0 Unia Wapno 5 kwietnia, 16:00
Lubuszanin Trzcianka 5-0 Włókniarz Okonek 5 kwietnia, 15:00
Tarnovia Tarnówka 4-1 GLKS Wysoka 5 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 12-13 kwietnia

Noteć Czarnków 1-0 Tarnovia Tarnówka 12 kwietnia, 16:30
GLKS Wysoka 2-3 Lubuszanin Trzcianka 13 kwietnia, 16:00
Włókniarz Okonek 0-3 Nielba Wągrowiec 12 kwietnia, 14:00
Unia Wapno 3-2 Sokół Damasławek 13 kwietnia, 15:00
Noteć Rosko 2-4 Zryw Sypniewo 13 kwietnia, 14:00
Zamek Gołańcz 2-0 Radwan Lubasz 13 kwietnia, 13:00
Wełna Skoki 3-1 Leśnik Margonin 13 kwietnia, 14:30
Drawa Krzyż Wielkopolski 2-1 Sokół Szamocin 12 kwietnia, 14:00

Kolejka 21 - 19-20 kwietnia

GLKS Wysoka 2-0 Nielba Wągrowiec 20 kwietnia, 15:00
Drawa Krzyż Wielkopolski 3-0 Noteć Czarnków 19 kwietnia, 15:00
Sokół Szamocin 4-1 Wełna Skoki 19 kwietnia, 14:00
Leśnik Margonin 0-1 Zamek Gołańcz 19 kwietnia, 15:00
Radwan Lubasz 1-0 Noteć Rosko 19 kwietnia, 15:00
Zryw Sypniewo 0-6 Unia Wapno 19 kwietnia, 16:00
Sokół Damasławek 2-2 Włókniarz Okonek 19 kwietnia, 16:00
Lubuszanin Trzcianka 0-0 Tarnovia Tarnówka 19 kwietnia, 15:00

Kolejka 22 - 26-27 kwietnia

Noteć Czarnków 1-0 Lubuszanin Trzcianka 26 kwietnia, 16:30
Tarnovia Tarnówka 0-3 Nielba Wągrowiec 26 kwietnia, 16:00
GLKS Wysoka 1-1 Sokół Damasławek 27 kwietnia, 16:00
Włókniarz Okonek 2-0 Zryw Sypniewo 26 kwietnia, 16:00
Unia Wapno 3-2 Radwan Lubasz 27 kwietnia, 15:00
Noteć Rosko 0-4 Leśnik Margonin 27 kwietnia, 15:00
Zamek Gołańcz 3-1 Sokół Szamocin 27 kwietnia, 13:00
Wełna Skoki 2-1 Drawa Krzyż Wielkopolski 27 kwietnia, 14:30

Kolejka 23 - 1 maja

GLKS Wysoka 2-0 Zryw Sypniewo 1 maja, 16:00
Wełna Skoki 7-1 Noteć Czarnków 1 maja, 14:30
Drawa Krzyż Wielkopolski 1-4 Zamek Gołańcz 1 maja, 15:00
Sokół Szamocin 7-0 Noteć Rosko 1 maja, 14:00
Leśnik Margonin 1-8 Unia Wapno 1 maja, 15:00
Radwan Lubasz 2-1 Włókniarz Okonek 1 maja, 15:00
Sokół Damasławek 0-1 Tarnovia Tarnówka 1 maja, 16:00
Nielba Wągrowiec 1-0 Lubuszanin Trzcianka 1 maja, 16:00

Kolejka 24 - 4 maja

Noteć Czarnków 1-4 Nielba Wągrowiec 4 maja, 16:30
Lubuszanin Trzcianka 4-0 Sokół Damasławek 4 maja, 15:00
Tarnovia Tarnówka 1-0 Zryw Sypniewo 4 maja, 17:00
GLKS Wysoka 1-2 Radwan Lubasz 4 maja, 16:00
Włókniarz Okonek 3-0 Leśnik Margonin 4 maja, 16:00
Unia Wapno 8-1 Sokół Szamocin 4 maja, 16:00
Noteć Rosko 1-0 Drawa Krzyż Wielkopolski 4 maja, 16:00
Zamek Gołańcz 0-1 Wełna Skoki 4 maja, 13:00

Kolejka 25 - 10-11 maja

Zamek Gołańcz 3-0 Noteć Czarnków 10 maja, 17:00
Wełna Skoki 3-0 Noteć Rosko 11 maja, 14:30
Drawa Krzyż Wielkopolski 0-2 Unia Wapno 10 maja, 15:00
Sokół Szamocin 0-2 Włókniarz Okonek 11 maja, 14:00
Leśnik Margonin 0-2 GLKS Wysoka 10 maja, 17:00
Radwan Lubasz 0-3 Tarnovia Tarnówka 11 maja, 15:00
Zryw Sypniewo 1-6 Lubuszanin Trzcianka 10 maja, 16:00
Sokół Damasławek 1-2 Nielba Wągrowiec 11 maja, 16:00

Kolejka 26 - 17-18 maja

Noteć Czarnków 2-1 Sokół Damasławek 17 maja, 16:30
Nielba Wągrowiec 7-0 Zryw Sypniewo 17 maja, 17:00
Lubuszanin Trzcianka 3-1 Radwan Lubasz 17 maja, 15:00
Tarnovia Tarnówka 1-2 Leśnik Margonin 17 maja, 17:00
GLKS Wysoka 0-1 Sokół Szamocin 18 maja, 16:00
Włókniarz Okonek 0-3 Drawa Krzyż Wielkopolski 17 maja, 16:00
(wo)
gra nieuprawnionego zawodnika, na boisku 3:1
Unia Wapno 2-1 Wełna Skoki 18 maja, 16:00
Noteć Rosko 2-2 Zamek Gołańcz 18 maja, 17:00

Kolejka 27 - 24-25 maja

Noteć Rosko 4-1 Noteć Czarnków 25 maja, 17:00
Zamek Gołańcz 2-3 Unia Wapno 24 maja, 17:00
Wełna Skoki 3-2 Włókniarz Okonek 25 maja, 14:30
Drawa Krzyż Wielkopolski 1-0 GLKS Wysoka 24 maja, 16:00
Sokół Szamocin 1-1 Tarnovia Tarnówka 25 maja, 15:00
Leśnik Margonin 0-2 Lubuszanin Trzcianka 24 maja, 17:00
Radwan Lubasz 1-1 Nielba Wągrowiec 25 maja, 16:00
Zryw Sypniewo 1-2 Sokół Damasławek 25 maja, 16:00

Kolejka 28 - 31 maja-1 czerwca

Noteć Czarnków 3-0 Zryw Sypniewo 31 maja, 16:30
(wo)
na boisku 4:4, gra dwóch nieuprawnionych zawodników
Sokół Damasławek 4-2 Radwan Lubasz 1 czerwca, 17:00
Nielba Wągrowiec 5-0 Leśnik Margonin 31 maja, 17:00
Lubuszanin Trzcianka 2-0 Sokół Szamocin 31 maja, 15:00
Tarnovia Tarnówka 1-3 Drawa Krzyż Wielkopolski 31 maja, 17:00
GLKS Wysoka 3-3 Wełna Skoki 1 czerwca, 17:00
Włókniarz Okonek 3-1 Zamek Gołańcz 31 maja, 16:00
Unia Wapno 4-0 Noteć Rosko 1 czerwca, 16:00

Kolejka 29 - 8 czerwca

Unia Wapno 2-3 Noteć Czarnków 8 czerwca, 17:00
Noteć Rosko 3-2 Włókniarz Okonek 8 czerwca, 17:00
Zamek Gołańcz 0-2 GLKS Wysoka 8 czerwca, 17:00
Wełna Skoki 6-2 Tarnovia Tarnówka 8 czerwca, 17:00
Drawa Krzyż Wielkopolski 1-6 Lubuszanin Trzcianka 8 czerwca, 17:00
Sokół Szamocin 0-4 Nielba Wągrowiec 8 czerwca, 17:00
Leśnik Margonin 2-4 Sokół Damasławek 8 czerwca, 17:00
Radwan Lubasz 3-0 Zryw Sypniewo 8 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie stawili się na spotkanie

Kolejka 30 - 15 czerwca

Noteć Czarnków 3-0 Radwan Lubasz 15 czerwca, 17:00
Zryw Sypniewo 0-3 Leśnik Margonin 15 czerwca, 17:00
Sokół Damasławek 4-1 Sokół Szamocin 15 czerwca, 17:00
Nielba Wągrowiec 9-1 Drawa Krzyż Wielkopolski 15 czerwca, 17:00
Lubuszanin Trzcianka 1-1 Wełna Skoki 15 czerwca, 17:00
Tarnovia Tarnówka 2-0 Zamek Gołańcz 15 czerwca, 17:00
GLKS Wysoka 1-0 Noteć Rosko 15 czerwca, 17:00
Włókniarz Okonek 0-2 Unia Wapno 15 czerwca, 17:00

IV liga 2002/2003 (wielkopolska (północ))

Liga okręgowa 2002/2003 (Poznań)

Klasa A 2002/2003 (Piła I)
Klasa A 2002/2003 (Piła II)

Autor: Przemysław Puziak
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas