[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Drużyny | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

II liga 2002/2003
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Górnik Polkowice 34 76 23 7 4 60-20 17 0 0 44-5 6 7 4 16-15
2.  Świt Nowy Dwór Mazowiecki 34 67 20 7 7 41-28 14 2 1 25-10 6 5 6 16-18
3.  Górnik Łęczna 34 65 19 8 7 44-31 12 4 1 26-8 7 4 6 18-23
4.  GKS Bełchatów 34 64 17 13 4 54-23 9 7 1 34-12 8 6 3 20-11
5.  Aluminium Konin 34 48 14 6 14 41-39 11 2 4 28-15 3 4 10 13-24
6.  Ceramika Opoczno 34 47 13 8 13 43-38 8 6 3 25-13 5 2 10 18-25 2 3 1 0 1 1-1
7.  Arka Gdynia 34 47 12 11 11 38-34 11 5 1 26-8 1 6 10 12-26 2 3 1 0 1 1-1
8.  RKS Radomsko 34 46 11 13 10 34-33 7 8 2 21-13 4 5 8 13-20 4 8 2 2 0 4-1
9.  Łódzki KS 34 46 13 7 14 33-30 7 4 6 16-9 6 3 8 17-21 4 6 2 0 2 4-3
10.  Piotrcovia Piotrków Trybunalski 34 46 12 10 12 42-40 10 5 2 34-14 2 5 10 8-26 4 2 0 2 2 1-5
11.  Polar Wrocław 34 45 12 9 13 45-42 7 6 4 25-17 5 3 9 20-25
12.  Podbeskidzie Bielsko-Biała 34 42 10 12 12 35-35 7 7 3 23-15 3 5 9 12-20
13.  Tłoki Gorzyce 34 41 10 11 13 38-41 8 4 5 26-19 2 7 8 12-22
14.  Stal Stalowa Wola 34 38 9 11 14 30-46 8 5 4 23-19 1 6 10 7-27
15.  Śląsk Wrocław 34 34 9 7 18 35-48 8 2 7 24-21 1 5 11 11-27 2 4 1 1 0 5-1
16.  Ruch Radzionków 34 34 8 10 16 29-44 6 6 5 16-14 2 4 11 13-30 2 1 0 1 1 1-5
17.  Hetman Zamość 34 28 8 4 22 32-60 7 3 7 19-14 1 1 15 13-46
18.  Stomil Olsztyn 34 22 4 10 20 26-68 4 6 7 18-21 0 4 13 8-47
BBTS Bielsko-Biała zmienił nazwę na Podbeskidzie Bielsko-Biała przed sezonem.
W związku z wycofaniem oryginalnej Pogoni Szczecin po sezonie, Tłoki Gorzyce utrzymały się w lidze.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Górnik Polkowice    2-0 2-0 1-0 2-1 1-0 1-0 3-0 3-0 4-1 2-1 2-0 3-0 5-0 2-1 4-0 3-1 4-0 
 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki2-0     2-0 2-1 2-0 3-2 0-0 1-1 0-2 1-0 2-1 1-0 1-0 1-0 1-0 2-1 3-2 1-0 
 3 Górnik Łęczna0-0 2-0     1-1 0-0 1-0 1-0 0-1 2-1 1-0 3-2 2-1 2-1 0-0 2-1 1-0 5-0 3-0* 
 4 GKS Bełchatów2-1 2-1 1-1     1-0 0-1 5-0 0-0 2-2 0-0 2-0 2-0 2-2 2-2 4-1 0-0 3-1 6-0 
 5 Aluminium Konin1-1 2-1 0-2 0-2     1-2 1-0 2-0 3-0 1-1 3-1 2-0 2-1 1-2 2-0 2-1 3-1 2-0 
 6 Ceramika Opoczno1-1 0-1 1-0 1-3 3-1     1-0 0-0 0-0 0-1 2-2 1-0 3-1 3-0 1-1 2-1 5-0 1-1 
 7 Arka Gdynia0-1 3-0 1-1 0-0 2-1 1-0     1-0 2-0 4-0 2-1 0-0 1-0 1-0 1-0 2-2 4-1 1-1 
 8 RKS Radomsko0-0 1-1 6-2 0-0 0-0 2-1 1-0     2-0 1-1 0-1 2-2 1-3 2-1 0-0 1-1 1-0 1-0 
 9 Łódzki KS0-0 0-1 0-1 0-1 1-0 1-1 1-0 0-1     1-0 2-0 0-0 3-0 0-0 0-2 0-1 1-0 6-1 
 10 Piotrcovia Piotrków Trybunalski2-0 2-2 3-1 0-0 4-1 3-1 2-2 0-0 0-3     1-0 1-2 0-0 2-0 2-1 1-0 4-0 7-1 
 11 Polar Wrocław1-2 0-1 1-2 1-1 1-2 2-1 1-1 3-3 0-0 1-0     2-1 0-0 3-0 3-1 2-1 1-1 3-0 
 12 Podbeskidzie Bielsko-Biała0-1 1-1 2-2 1-2 2-0 1-1 1-1 1-0 2-1 1-2 1-1     0-0 2-0 0-0 3-0 3-2 2-1 
 13 Tłoki Gorzyce3-1 0-1 0-1 1-2 2-1 1-0 5-2 3-0 2-1 2-0 0-0 1-4     0-0 1-1 1-3 3-1 1-1 
 14 Stal Stalowa Wola2-2 0-3 2-0 0-3 1-1 3-1 0-0 0-3 2-0 2-0 1-4 2-1 0-0     2-0 0-0 3-1 3-0* 
 15 Śląsk Wrocław0-1 0-0 1-2 1-1 2-1 1-3 0-5 1-0 0-2 3-1 0-1 2-0 1-2 1-0     4-0 3-1 4-1 
 16 Ruch Radzionków0-3 2-0 0-1 1-0 1-1 4-1 1-1 1-0 0-1 0-0 2-3 0-0 1-0 0-0 1-1     0-1 2-1 
 17 Hetman Zamość0-1 1-1 0-1 1-2 0-2 0-2 2-0 2-1 1-2 3-0 2-0 0-1 0-0 2-0 2-0 3-1     0-0 
 18 Stomil Olsztyn1-1 0-2 1-1 0-1 0-1 0-1 3-0 2-3 0-2 1-1 0-2 0-0 2-2 2-2 3-1 2-1 1-0     

REKLAMA

Kolejka 1 - 3-4 sierpnia

Piotrcovia Piotrków Trybunalski 3-1 Górnik Łęczna 3 sierpnia, 16:30 (800)
Jacek Kubicki 11, 15, Przemysław Kaźmierczak 52 - Grzegorz Bronowicki 54
Arka Gdynia 4-1 Hetman Zamość 3 sierpnia, 19:00 (4000)
Jacek Cieśla 13, Piotr Bajera 58, Krzysztof Rusinek 78, Marcin Pudysiak 89 - Tomasz Albingier 65
Śląsk Wrocław 4-0 Ruch Radzionków 3 sierpnia, 17:45 (3500)
Marek Kowalczyk 21, 41, Ireneusz Gortowski 78, 89
Aluminium Konin 1-2 Ceramika Opoczno 3 sierpnia, 16:30 (2300)
Grzegorz Bała 4 - Marcin Kośmicki 16, Dariusz Mrózek 24
W 29. minucie Dariusz Wojciechowski (Aluminium Konin) nie wykorzystał rzutu karnego.
RKS Radomsko 0-0 Górnik Polkowice 3 sierpnia, 16:30 (2000)
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-0 Tłoki Gorzyce 4 sierpnia, 16:30 (6000)
Stomil Olsztyn 0-2 Polar Wrocław 3 sierpnia, 16:30 (2000)
Rafał Ozimina 12, Grzegorz Podstawek 62
mecz przerwany w 83. minucie z powodu gwałtownej ulewy, kontynuowany po ponad 90 minutach oczekiwania
Stal Stalowa Wola 2-0 Łódzki KS 3 sierpnia, 16:30 (2500)
Gabriel Salwa 49, Wojciech Fabianowski 90
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2-1 GKS Bełchatów 3 sierpnia, 16:30 (1500)
Maciej Lewna 26, Tomasz Reginis 63 - Dariusz Patalan 41

Kolejka 2 - 10-11 sierpnia

Górnik Łęczna 1-1 GKS Bełchatów 10 sierpnia, 16:30 (2500)
Piotr Wójcik 42 - Anatolij Ławryszyn 59
Łódzki KS 0-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 10 sierpnia, 19:00 (4500)
Michał Szeremet 53
Polar Wrocław 3-0 Stal Stalowa Wola 10 sierpnia, 16:30 (700)
Grzegorz Podstawek 18, Paweł Lis 47, Marcin Kruszelnicki 83
Tłoki Gorzyce 1-1 Stomil Olsztyn 10 sierpnia, 16:30 (1000)
Marcin Pacuła 13 - Tomasz Osenkowski 2
Górnik Polkowice 2-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 10 sierpnia, 16:30 (1500)
Tomasz Moskal 44, Dominik Szostak 90
Ceramika Opoczno 0-0 RKS Radomsko 10 sierpnia, 16:30 (1300)
Ruch Radzionków 1-1 Aluminium Konin 10 sierpnia, 16:30 (700)
Łukasz Wesecki 12 - Arkadiusz Maciejewski 21
Hetman Zamość 2-0 Śląsk Wrocław 10 sierpnia, 16:30 (2000)
Davor Tasić 18, Łukasz Pachelski 48
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 2-2 Arka Gdynia 10 sierpnia, 16:30 (1000)
Fabiano 24, Jacek Kubicki 51 - Marcin Józefowicz 8, Mariusz Woroniecki 90

Kolejka 3 - 20 sierpnia

Arka Gdynia 1-1 Górnik Łęczna 20 sierpnia, 19:00 (4000)
Robert Bubnowicz 6 - Paweł Bugała 35
Śląsk Wrocław 3-1 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 20 sierpnia, 16:30 (2500)
Ireneusz Gortowski 35, 66, Marek Kowalczyk 45 - Jacek Kubicki 10
Aluminium Konin 3-1 Hetman Zamość 20 sierpnia, 16:30 (1500)
Błażej Jankowski 52, Kamil Szarnecki 79, Grzegorz Bała 90 - Łukasz Pachelski 49
RKS Radomsko 1-1 Ruch Radzionków 20 sierpnia, 16:30 (2000)
Radosław Kowalczyk 28 - Bartłomiej Bobla 79
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-1 Ceramika Opoczno 20 sierpnia, 16:30 (5000)
Adrian Sikora 68 - Zbigniew Czerbniak 79 (k)
Stomil Olsztyn 1-1 Górnik Polkowice 20 sierpnia, 16:30 (1500)
Marek Kwiatkowski II 13 - Dominik Szostak 37
Stal Stalowa Wola 0-0 Tłoki Gorzyce 20 sierpnia, 16:30 (3000)
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2-1 Polar Wrocław 20 sierpnia, 16:30 (1500)
Piotr Karwan 64, Rafał Ozimina 76 (s) - Marcin Kruszelnicki 81
GKS Bełchatów 2-2 Łódzki KS 20 sierpnia, 16:30 (3000)
Robert Kolendowicz 19 (k), Jacek Kuranty 71 - Bartłomiej Grzelak 17, Paweł Golański 65

Kolejka 4 - 24 sierpnia

Górnik Łęczna 2-1 Łódzki KS 24 sierpnia, 16:30 (2500)
Andrij Hryszczenko 26, Paweł Bugała 64 - Tomasz Rączka 78 (k)
Polar Wrocław 1-1 GKS Bełchatów 24 sierpnia, 16:30 (800)
Rafał Ozimina 16 (k) - Marcin Chmiest 33
Tłoki Gorzyce 0-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 24 sierpnia, 16:30 (600)
Tomasz Reginis 38
Górnik Polkowice 5-0 Stal Stalowa Wola 24 sierpnia, 16:30 (1000)
Tomasz Moskal 4, Sebastian Gorząd 13, Dominik Szostak 34, 58, Jacek Kacprzak 72
Ceramika Opoczno 1-1 Stomil Olsztyn 24 sierpnia, 16:30 (1000)
Dariusz Preis 50 - Tomasz Osenkowski 23
W 72. minucie Marek Kwiatkowski II (Stomil Olsztyn) nie wykorzystał rzutu karnego.
Ruch Radzionków 0-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 24 sierpnia, 16:30 (800)
Hetman Zamość 2-1 RKS Radomsko 24 sierpnia, 16:30 (2000)
Paweł Gadziała 28, Łukasz Giza 63 - Radosław Kowalczyk 64
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 4-1 Aluminium Konin 24 sierpnia, 16:30 (1000)
Przemysław Kaźmierczak 8, 21, Julcimar 24, 72 - Piotr Najewski 75
Arka Gdynia 1-0 Śląsk Wrocław 24 sierpnia, 19:00 (8000)
Robert Bubnowicz 64

Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września

Śląsk Wrocław 1-2 Górnik Łęczna 31 sierpnia, 16:30 (2500)
Ireneusz Gortowski 45 - Grzegorz Bronowicki 83, Andrij Hryszczenko 87 (k)
mecz przerwany w 85. minucie - jeden z sędziów asystentów został trafiony żeliwną kratką ściekową rzuconą z trybun, mecz kontynuowany po kilku minutach
Aluminium Konin 1-0 Arka Gdynia 31 sierpnia, 12:00 (1500)
Piotr Najewski 4
RKS Radomsko 1-1 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 31 sierpnia, 16:30 (1500)
Marcin Folc 82 - Paweł Magdoń 13
Podbeskidzie Bielsko-Biała 3-2 Hetman Zamość 30 sierpnia, 16:30 (5000)
Adrian Sikora 1, 69, Andrzej Szłapa 56 - Łukasz Pachelski 47, Łukasz Kowalski 88
W 19. minucie Marcin Klaczka (Podbeskidzie Bielsko-Biała) nie wykorzystał rzutu karnego.
Stomil Olsztyn 2-1 Ruch Radzionków 31 sierpnia, 16:30 (3000)
Tomasz Osenkowski 32, Jacek Chańko 53 - Artur Pajkos 46
Stal Stalowa Wola 3-1 Ceramika Opoczno 31 sierpnia, 16:30 (2000)
Waldemar Adamczyk 30, 70 (k), Ryszard Fudali 53 - Andrzej Sawicki 78
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2-0 Górnik Polkowice 31 sierpnia, 16:30 (1500)
Tomasz Reginis 53, Michał Szeremet 62
GKS Bełchatów 2-2 Tłoki Gorzyce 31 sierpnia, 16:30 (1700)
Łukasz Garguła 29, Dariusz Patalan 85 - Marcin Pacuła 58, Marek Kusiak 75
Łódzki KS 2-0 Polar Wrocław 31 sierpnia, 19:00 (4000)
Łukasz Mierzejewski 48, Tomasz Rączka 51

Kolejka 6 - 8 września

Górnik Łęczna 3-2 Polar Wrocław 8 września, 15:00 (3000)
Andrij Hryszczenko 3, 12, Grzegorz Skwara 77 - Grzegorz Podstawek 16, Łukasz Augustyniak 49 (k)
W 27. minucie Andrij Hryszczenko (Górnik Łęczna) nie wykorzystał rzutu karnego.
Tłoki Gorzyce 2-1 Łódzki KS 8 września, 15:00 (800)
Marcin Dziewulski I 16, Tomasz Tułacz 82 - Łukasz Mierzejewski 30
Górnik Polkowice 1-0 GKS Bełchatów 8 września, 15:00 (2000)
Radosław Jasiński 47
Ceramika Opoczno 0-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 8 września, 15:00 (1500)
Maciej Krzętowski 73
Ruch Radzionków 0-0 Stal Stalowa Wola 8 września, 15:00 (500)
Hetman Zamość 0-0 Stomil Olsztyn 8 września, 15:00 (2000)
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 1-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 8 września, 15:00 (1000)
Julcimar 15 - Adrian Sikora 29, 85
Arka Gdynia 1-0 RKS Radomsko 8 września, 19:00 (4000)
Maciej Kaczorowski 48
Śląsk Wrocław 2-1 Aluminium Konin 8 września, 15:00 (0)
Krzysztof Ulatowski 57, 70 - Piotr Najewski 90
decyzją PZPN mecz bez udziału publiczności

Kolejka 7 - 14-15 września

Aluminium Konin 0-2 Górnik Łęczna 14 września, 15:00 (1500)
Grzegorz Skwara 59, Paweł Bugała 76 (k)
RKS Radomsko 0-0 Śląsk Wrocław 14 września, 15:00 (1500)
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-1 Arka Gdynia 15 września, 15:00 (8000)
Marcin Żukowski 83 - Marcin Józefowicz 5
Stomil Olsztyn 1-1 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 14 września, 15:00 (2500)
Adam Cieśliński 32 - Janusz Dziedzic 45 (k)
Stal Stalowa Wola 3-1 Hetman Zamość 14 września, 15:00 (1200)
Krystian Lebioda 6, Tomasz Sobczak 15, Wojciech Fabianowski 44 - Mariusz Pliżga 90
w 28. minucie czerwoną kartkę za krytykowanie orzeczeń sędziego otrzymał rezerwowy bramkarz Hetmana - Szyszko
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2-1 Ruch Radzionków 14 września, 15:00 (1200)
Marek Zawada 17, Rafał Ruta 53 - Piotr Żaba 83
GKS Bełchatów 0-1 Ceramika Opoczno 14 września, 15:00 (800)
Marcin Morawski 2
W 43. minucie Robert Kolendowicz (GKS Bełchatów) nie wykorzystał rzutu karnego.
Łódzki KS 0-0 Górnik Polkowice 14 września, 19:00 (2500)
Polar Wrocław 0-0 Tłoki Gorzyce 14 września, 15:00 (600)

Kolejka 8 - 21-22 września

Górnik Łęczna 2-1 Tłoki Gorzyce 21 września, 15:00 (3000)
Grzegorz Skwara 55, Piotr Cetnarowicz 79 - Przemysław Pałkus 54
Górnik Polkowice 2-1 Polar Wrocław 22 września, 15:00 (2000)
Jacek Kacprzak 3, Radosław Jasiński 40 - Jarosław Solarz 86 (k)
Ceramika Opoczno 0-0 Łódzki KS 21 września, 15:00 (1400)
Ruch Radzionków 1-0 GKS Bełchatów 21 września, 15:00 (300)
Piotr Trepka 32
Hetman Zamość 1-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 21 września, 15:00 (2500)
Branko Rašić 53 - Grzegorz Miłkowski 21
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 2-0 Stal Stalowa Wola 21 września, 15:00 (800)
Hubert Robaszek 66, Fabiano 90
Arka Gdynia 1-1 Stomil Olsztyn 21 września, 19:00 (4000)
Michał Smarzyński 5 - Adam Cieśliński 60
Śląsk Wrocław 2-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 21 września, 15:00 (3000)
Rafał Naskręt 7, 52
Aluminium Konin 2-0 RKS Radomsko 21 września, 15:00 (1200)
Grzegorz Bała 3, Piotr Najewski 20

Kolejka 9 - 28-29 września

RKS Radomsko 6-2 Górnik Łęczna 28 września, 15:00 (1000)
Jarosław Lato 5, Bogdan Jóźwiak 20, 52, Jarosław Czarniecki 43 (s), Tomasz Kazimierowicz 68, Radosław Kowalczyk 84 - Grzegorz Bronowicki 35, Piotr Cetnarowicz 74
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-0 Aluminium Konin 29 września, 15:00 (5500)
Andrzej Szłapa 22, Piotr Czak 43
Stomil Olsztyn 3-1 Śląsk Wrocław 28 września, 15:00 (2000)
Łukasz Połoszczak 7, Adam Cieśliński 18, 45 - Rafał Naskręt 90 (k)
Stal Stalowa Wola 0-0 Arka Gdynia 28 września, 15:00 (1500)
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-0 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 28 września, 15:00 (1200)
Karol Bilski 70
GKS Bełchatów 3-1 Hetman Zamość 28 września, 15:00 (900)
Dariusz Patalan 5, Anatolij Ławryszyn 19, Łukasz Garguła 81 - Paweł Gamla 44
Łódzki KS 0-1 Ruch Radzionków 28 września, 19:00 (3000)
Łukasz Wesecki 59
Polar Wrocław 2-1 Ceramika Opoczno 28 września, 15:00 (300)
Radosław Żabski 10, Grzegorz Podstawek 53 - Marcin Włódarczyk 37 (k)
Tłoki Gorzyce 3-1 Górnik Polkowice 28 września, 15:00 (500)
Marcin Pacuła 46, 64, Przemysław Pałkus 89 - Tomasz Salamoński 72
W 72. minucie Tomasz Salamoński (Górnik Polkowice) nie wykorzystał rzutu karnego.

Kolejka 10 - 5-6 października

Górnik Łęczna 0-0 Górnik Polkowice 5 października, 14:30 (2300)
Ceramika Opoczno 3-1 Tłoki Gorzyce 5 października, 14:30 (250)
Marcin Włódarczyk 20, Marcin Kaczmarek 22, Hubert Kościukiewicz 35 - Piotr Sowisz 74
Ruch Radzionków 2-3 Polar Wrocław 5 października, 14:30 (300)
Piotr Żaba 22, 26 - Piotr Juraszek 12, Marek Grabowski 32, 63
Hetman Zamość 1-2 Łódzki KS 5 października, 14:30 (1000)
Łukasz Pachelski 7 - Robert Sierant 32 (k), Dariusz Filipczak 81
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 0-0 GKS Bełchatów 5 października, 14:30 (1000)
Arka Gdynia 3-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5 października, 18:15 (5000)
Marcin Józefowicz 3, 61, Marcin Pudysiak 72
Śląsk Wrocław 1-0 Stal Stalowa Wola 5 października, 14:30 (1500)
Marcin Wojciechowski 50
Aluminium Konin 2-0 Stomil Olsztyn 5 października, 14:30 (800)
Zbigniew Zakrzewski 18, Arkadiusz Maciejewski 58
RKS Radomsko 2-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 5 października, 14:30 (1000)
Radosław Kowalczyk 43, 84 - Grzegorz Więzik 3, Piotr Czak 61

Kolejka 11 - 13 października

Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-2 Górnik Łęczna 13 października, 14:30 (4000)
Grzegorz Więzik 2, Marcin Żukowski 90 - Andrij Hryszczenko 35, Wojciech Jarzynka 42
W 48. minucie Grzegorz Więzik (Podbeskidzie Bielsko-Biała) nie wykorzystał rzutu karnego.
Stomil Olsztyn 2-3 RKS Radomsko 13 października, 14:30 (1000)
Adam Cieśliński 68, Maciej Wojtaś 82 - Artur Prokop 32 (k), Tomasz Kazimierowicz 36, Sebastian Tomasiak 75
Stal Stalowa Wola 1-1 Aluminium Konin 13 października, 14:30 (1000)
Mieczysław Ożóg 74 (k) - Grzegorz Bała 48
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-0 Śląsk Wrocław 13 października, 14:30 (1000)
Marek Zawada 69
GKS Bełchatów 5-0 Arka Gdynia 13 października, 14:30 (400)
Łukasz Garguła 20, Ján Fröhlich 28, Anatolij Ławryszyn 40, Piotr Szarpak 58, Dariusz Patalan 90
Łódzki KS 1-0 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 13 października, 18:00 (3500)
Ernest Konon 64
Polar Wrocław 1-1 Hetman Zamość 13 października, 14:30 (200)
Tomasz Pawlak 26 - Łukasz Giza 77
W 23. minucie Marek Grabowski (Polar Wrocław) nie wykorzystał rzutu karnego.
Tłoki Gorzyce 1-3 Ruch Radzionków 13 października, 14:30 (700)
Marek Kusiak 28 - Krzysztof Markowski 10, Piotr Żaba 72, Łukasz Wesecki 78
Górnik Polkowice 1-0 Ceramika Opoczno 13 października, 14:30 (500)
Radosław Jasiński 24

Kolejka 12 - 19-20 października

Górnik Łęczna 1-0 Ceramika Opoczno 19 października, 14:30 (2000)
Paweł Bugała 34 (k)
Ruch Radzionków 0-3 Górnik Polkowice 19 października, 14:30 (500)
Radosław Jasiński 31, Jacek Kacprzak 42, Marcin Jeziorny 45
Hetman Zamość 0-0 Tłoki Gorzyce 19 października, 14:30 (1000)
W 39. minucie Seweryn Gancarczyk (Hetman Zamość) nie wykorzystał rzutu karnego.
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 1-0 Polar Wrocław 19 października, 14:30 (500)
Janusz Dziedzic 47
Arka Gdynia 2-0 Łódzki KS 19 października, 18:00 (4500)
Marcin Józefowicz 55, Rafał Murawski 90 (k)
Śląsk Wrocław 1-1 GKS Bełchatów 20 października, 14:30 (2000)
Paweł Woźniak 19 - Anatolij Ławryszyn 53
Aluminium Konin 2-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 19 października, 14:30 (1200)
Zbigniew Zakrzewski 15, Grzegorz Bała 55 - Grzegorz Miłkowski 61
RKS Radomsko 2-1 Stal Stalowa Wola 19 października, 14:30 (1300)
Jarosław Lato 12, Bogdan Jóźwiak 74 - Wojciech Fabianowski 90
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-1 Stomil Olsztyn 20 października, 14:30 (5000)
Andrzej Szłapa 3, Jarosław Bujok 59 - Jacek Chańko 70

Kolejka 13 - 26-27 października

Stomil Olsztyn 1-1 Górnik Łęczna 26 października, 14:30 (1000)
Piotr Łotysz 31 - Grzegorz Skwara 70
Stal Stalowa Wola 2-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 26 października, 14:30 (1000)
Paweł Zegarek 15, Tomasz Sobczak 86 - Marcin Żukowski 31
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-1 RKS Radomsko 26 października, 14:30 (1000)
Michał Szeremet 7 - Radosław Kowalczyk 8
GKS Bełchatów 1-0 Aluminium Konin 26 października, 14:30 (600)
Marcin Chmiest 65
Łódzki KS 0-2 Śląsk Wrocław 26 października, 18:00 (4000)
Krzysztof Ulatowski 29, 54
Polar Wrocław 1-1 Arka Gdynia 26 października, 14:30 (500)
Grzegorz Podstawek 43 - Krzysztof Rusinek 88
Tłoki Gorzyce 2-0 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 26 października, 14:30 (800)
Tomasz Wojciechowski II 20, Przemysław Pałkus 38
Górnik Polkowice 3-1 Hetman Zamość 27 października, 14:30 (1000)
Radosław Jasiński 7, Tomasz Salamoński 65 (k), Tomasz Moskal 69 - Paweł Gamla 36
Ceramika Opoczno 2-1 Ruch Radzionków 26 października, 14:30 (300)
Marcin Kaczmarek 18, Tomasz Feliksiak 33 - Krzysztof Markowski 89
W 4. minucie Andrzej Sawicki (Ceramika Opoczno) nie wykorzystał rzutu karnego.

Kolejka 14 - 2-3 listopada

Górnik Łęczna 1-0 Ruch Radzionków 31 października, 14:00 (1800)
Piotr Cetnarowicz 76
Hetman Zamość 0-2 Ceramika Opoczno 2 listopada, 13:00 (1000)
Andrzej Sawicki 34, Tomasz Feliksiak 45
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 2-0 Górnik Polkowice 2 listopada, 13:00 (800)
Jacek Kubicki 8, 89
Arka Gdynia 1-0 Tłoki Gorzyce 2 listopada, 18:00 (3000)
Michał Smarzyński 22
Śląsk Wrocław 0-1 Polar Wrocław 3 listopada, 12:00 (4000)
Piotr Juraszek 39
Aluminium Konin 3-0 Łódzki KS 2 listopada, 13:00 (1200)
Grzegorz Bała 39, 44, Arkadiusz Maciejewski 59
W 86. minucie Grzegorz Bała (Aluminium Konin) nie wykorzystał rzutu karnego.
RKS Radomsko 0-0 GKS Bełchatów 2 listopada, 13:00 (2500)
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3 listopada, 13:00 (6000)
Jarosław Bujok 45 - Maciej Lewna 52
Stomil Olsztyn 2-2 Stal Stalowa Wola 3 listopada, 13:00 (1000)
Adam Cieśliński 19, 86 - Paweł Zegarek 47, 51

Kolejka 15 - 9-10 listopada

Stal Stalowa Wola 2-0 Górnik Łęczna 9 listopada, 13:00 (1200)
Wojciech Fabianowski 22, Waldemar Adamczyk 55
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-0 Stomil Olsztyn 9 listopada, 13:00 (500)
Rafał Ruta 85
W 66. minucie Adam Cieśliński (Stomil Olsztyn) nie wykorzystał rzutu karnego.
GKS Bełchatów 2-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 9 listopada, 13:00 (400)
Bartosz Hinc 25 (k), Robert Piekarski 90 (s)
Łódzki KS 0-1 RKS Radomsko 9 listopada, 18:00 (0)
Tomasz Kazimierowicz 54
decyzją PZPN mecz bez udziału publiczności
Polar Wrocław 1-2 Aluminium Konin 9 listopada, 13:00 (150)
Tomasz Pawlak 64 - Grzegorz Bała 24, Piotr Najewski 42
Tłoki Gorzyce 1-1 Śląsk Wrocław 9 listopada, 13:00 (700)
Paweł Szafran 37 - Paweł Woźniak 20
Górnik Polkowice 1-0 Arka Gdynia 10 listopada, 13:00 (2000)
Tomasz Salamoński 85 (k)
Ceramika Opoczno 0-1 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 9 listopada, 13:00 (400)
Jacek Kubicki 62
Ruch Radzionków 0-1 Hetman Zamość 9 listopada, 13:00 (300)
Nemanja Babović 5
W 18. minucie Krzysztof Markowski (Ruch Radzionków) nie wykorzystał rzutu karnego.

Kolejka 16 - 16-17 listopada

Górnik Łęczna 5-0 Hetman Zamość 16 listopada, 13:00 (3700)
Piotr Cetnarowicz 58, Grzegorz Szymanek 76, Paweł Bugała 81, 90, Marcin Boguś 86
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 1-0 Ruch Radzionków 16 listopada, 13:00 (700)
Przemysław Kaźmierczak 33
Arka Gdynia 1-0 Ceramika Opoczno 16 listopada, 18:00 (3000)
Piotr Bajera 78
Śląsk Wrocław 0-1 Górnik Polkowice 17 listopada, 13:00 (1000)
Tomasz Moskal 49
Aluminium Konin 2-1 Tłoki Gorzyce 16 listopada, 13:00 (2000)
Zbigniew Zakrzewski 2, Dariusz Wojciechowski 70 - Piotr Plewnia 25
RKS Radomsko 0-1 Polar Wrocław 16 listopada, 13:00 (1500)
Tomasz Pawlak 35
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-1 Łódzki KS 17 listopada, 13:00 (7000)
Marcin Żukowski 12, 38 - Cezary Czpak 31
Stomil Olsztyn 0-1 GKS Bełchatów 16 listopada, 13:00 (1000)
Łukasz Garguła 49
Stal Stalowa Wola 0-3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 16 listopada, 13:00 (1500)
Tomasz Reginis 53, Michał Szeremet 74, Boris Peškovič 89 (k)

Kolejka 17 - 23-24 listopada

Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2-0 Górnik Łęczna 23 listopada, 13:00 (1500)
Maciej Lewna 74, Marek Zawada 82
GKS Bełchatów 2-2 Stal Stalowa Wola 23 listopada, 13:00 (1000)
Jacek Kuranty 12, Dariusz Patalan 29 - Krystian Lebioda 54, Marek Baster 87
Łódzki KS 6-1 Stomil Olsztyn 23 listopada, 18:00 (1000)
Ernest Konon 1, Łukasz Mierzejewski 20, 35, 66, Marcin Stanisławski 64, Jakub Cieciura 90 - Jacek Chańko 61 (k)
Polar Wrocław 2-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 23 listopada, 13:00 (150)
Waldemar Żelasko 51, Tomasz Pawlak 65 - Adrian Sikora 81
Tłoki Gorzyce 3-0 RKS Radomsko 23 listopada, 13:00 (800)
Marcin Murdza 38, Marek Kusiak 53 (k), Piotr Sowisz 80
Górnik Polkowice 2-1 Aluminium Konin 24 listopada, 13:00 (2000)
Tomasz Moskal 50, Tomasz Salamoński 59 (k) - Jarosław Białek 82
Ceramika Opoczno 1-1 Śląsk Wrocław 23 listopada, 13:00 (500)
Artur Toborek 89 - Robert Szczot 7
Ruch Radzionków 1-1 Arka Gdynia 23 listopada, 13:00 (500)
Ireneusz Waluś 78 - Rafał Murawski 72 (k)
w 85. minucie czerwoną kartkę za rzucenie piłką w sędziego asystenta otrzymał rezerwowy bramkarz Ruchu - Suchański
Hetman Zamość 3-0 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 23 listopada, 13:00 (1500)
Nemanja Babović 9, 37, Mariusz Pliżga 21

Kolejka 18 (pierwotnie 19) - 15-16 marca

GKS Bełchatów 1-1 Górnik Łęczna 15 marca, 14:00 (2000)
Marcin Chmiest 52 - Ireneusz Kościelniak 64
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-2 Łódzki KS 15 marca, 14:00 (2000)
Michał Stolarz 34, Piotr Duda 49
W 69. minucie Rafał Ruta (Świt Nowy Dwór Mazowiecki) nie wykorzystał rzutu karnego.
Stal Stalowa Wola 1-4 Polar Wrocław 15 marca, 14:00 (1500)
Tomasz Sobczak 80 - Tomasz Pawlak 25, 70, Łukasz Augustyniak 78, Jacek Cieśla 84
Stomil Olsztyn 2-2 Tłoki Gorzyce 15 marca, 14:00 (1200)
Adam Cieśliński 43 (k), Tomasz Rudolf 82 - Przemysław Pałkus 20, 48
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-1 Górnik Polkowice 16 marca, 14:00 (4000)
Marcin Jeziorny 56
RKS Radomsko 2-1 Ceramika Opoczno 15 marca, 14:00 (1500)
Radosław Kowalczyk 9, Dariusz Filipczak 32 - Artur Bugaj 74
Aluminium Konin 2-1 Ruch Radzionków 15 marca, 14:00 (1800)
Arkadiusz Maciejewski 1, Krzysztof Duda 13 - Hubert Jaromin 34
W 86. minucie Piotr Żaba (Ruch Radzionków) nie wykorzystał rzutu karnego.
Śląsk Wrocław 3-1 Hetman Zamość 16 marca, 14:00 (3000)
Dariusz Sztylka 4, Krzysztof Ulatowski 33, 75 - Paweł Gamla 32 (k)
Arka Gdynia 4-0 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 15 marca, 18:00 (5000)
Maciej Kaczorowski 2, Rafał Murawski 8 (k), 89, Krzysztof Rusinek 90

Kolejka 19 (pierwotnie 20) - 22-23 marca

Górnik Łęczna 1-0 Arka Gdynia 22 marca, 14:00 (3000)
Tomasz Copik 90
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 2-1 Śląsk Wrocław 22 marca, 14:00 (1000)
Janusz Dziedzic 24, Batata 40 - Krzysztof Ulatowski 77
Hetman Zamość 0-2 Aluminium Konin 23 marca, 12:00 (1700)
Tomasz Romaniuk 17, Marcin Kaźmierczak 81
Ruch Radzionków 1-0 RKS Radomsko 23 marca, 14:00 (3000)
Łukasz Wesecki 89
W 84. minucie Rafał Witkowski (Ruch Radzionków) nie wykorzystał rzutu karnego.
Ceramika Opoczno 1-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 22 marca, 14:00 (500)
Arkadiusz Miklosik 83
Górnik Polkowice 4-0 Stomil Olsztyn 23 marca, 14:00 (1500)
Tomasz Moskal 24, 59, Arkadiusz Żyluk 45, Sebastian Gorząd 90
Tłoki Gorzyce 0-0 Stal Stalowa Wola 22 marca, 14:00 (1300)
Polar Wrocław 0-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 22 marca, 14:00 (800)
Maciej Krzętowski 89
Łódzki KS 0-1 GKS Bełchatów 22 marca, 18:00 (6000)
Piotr Szarpak 62

Kolejka 20 (pierwotnie 21) - 30 marca

Łódzki KS 0-1 Górnik Łęczna 30 marca, 18:00 (4000)
Maciej Samuel 40 (s)
GKS Bełchatów 2-0 Polar Wrocław 30 marca, 14:00 (1000)
Dariusz Pawlusiński 56, Marcin Chmiest 65
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-0 Tłoki Gorzyce 30 marca, 14:00 (1500)
Krzysztof Złotek 83 (s)
Stal Stalowa Wola 2-2 Górnik Polkowice 30 marca, 14:00 (1500)
Adrian Sobczyński 12, Tomasz Sobczak 45 - Ireneusz Adamski 25, Tomasz Salamoński 90 (k)
Stomil Olsztyn 0-1 Ceramika Opoczno 30 marca, 14:00 (1200)
Tomasz Feliksiak 29
Podbeskidzie Bielsko-Biała 3-0 Ruch Radzionków 30 marca, 14:00 (3500)
Piotr Czak 88, Piotr Cetnarowicz 90, Damian Zdolski 90
RKS Radomsko 1-0 Hetman Zamość 30 marca, 14:00 (1500)
Artur Prokop 87 (k)
Aluminium Konin 1-1 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 30 marca, 14:00 (2500)
Krzysztof Duda 42 - Batata 81
Śląsk Wrocław 0-5 Arka Gdynia 30 marca, 14:00 (7000)
Maciej Kaczorowski 27, Jacek Fojna 35, Marcin Józefowicz 41, 86, 89

Kolejka 21 (pierwotnie 22) - 5-6 kwietnia

Górnik Łęczna 2-1 Śląsk Wrocław 5 kwietnia, 15:00 (2500)
Jacek Iwanicki 36, Tomasz Copik 90 - Krzysztof Ulatowski 65
Arka Gdynia 2-1 Aluminium Konin 5 kwietnia, 19:00 (2500)
Rafał Murawski 6, Marcin Józefowicz 37 - Grzegorz Bała 69
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 0-0 RKS Radomsko 5 kwietnia, 15:00 (1200)
Hetman Zamość 0-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 5 kwietnia, 15:00 (1000)
Marcin Klaczka 67
Ruch Radzionków 2-1 Stomil Olsztyn 5 kwietnia, 15:00 (500)
Łukasz Wesecki 62, Marek Tokarz 72 - Tomasz Rudolf 60
Ceramika Opoczno 3-0 Stal Stalowa Wola 5 kwietnia, 15:00 (400)
Marcin Kośmicki 11, Marcin Włódarczyk 73 (k), Tomasz Feliksiak 86
Górnik Polkowice 2-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5 kwietnia, 15:00 (3000)
Tomasz Nakielski 10 (s), Tomasz Moskal 80
W 39. minucie Tomasz Salamoński (Górnik Polkowice) nie wykorzystał rzutu karnego.
Tłoki Gorzyce 1-2 GKS Bełchatów 5 kwietnia, 15:00 (500)
Przemysław Pałkus 45 - Marcin Chmiest 42 (k), Piotr Szarpak 53
W 49. minucie Bartosz Hinc (GKS Bełchatów) nie wykorzystał rzutu karnego.
W 58. minucie Marcin Chmiest (GKS Bełchatów) nie wykorzystał rzutu karnego.
Polar Wrocław 0-0 Łódzki KS 5 kwietnia, 15:00 (300)

Kolejka 22 (pierwotnie 18) - 9 kwietnia
Ze względu na panujące warunki atmosferyczne Prezydium Zarządu PZPN przełożyło spotkania tej kolejki z 8-9 marca na 9 kwietnia.

Górnik Łęczna 1-0 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 9 kwietnia, 16:00 (2000)
Grzegorz Skwara 21
Hetman Zamość 2-0 Arka Gdynia 15 kwietnia, 16:30 (1000)
Davor Tasić 39, Łukasz Pachelski 58
Ruch Radzionków 1-1 Śląsk Wrocław 9 kwietnia, 16:00 (500)
Daniel Kołodziejski 22 - Krzysztof Ostrowski 64
Ceramika Opoczno 3-1 Aluminium Konin 9 kwietnia, 16:00 (150)
Artur Toborek 45, 80, Marcin Włódarczyk 50 - Grzegorz Bała 43
Górnik Polkowice 3-0 RKS Radomsko 9 kwietnia, 16:00 (1000)
Jacek Kacprzak 25, Tomasz Salamoński 39, Tomasz Moskal 58
Tłoki Gorzyce 1-4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 9 kwietnia, 16:00 (400)
Paweł Szafran 36 - Damian Zdolski 1, 65, 86, Jarosław Bujok 34
Polar Wrocław 3-0 Stomil Olsztyn 9 kwietnia, 16:00 (200)
Piotr Juraszek 14, Grzegorz Podstawek 34, Marek Grabowski 89
Łódzki KS 0-0 Stal Stalowa Wola 9 kwietnia, 18:00 (1300)
GKS Bełchatów 2-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 9 kwietnia, 16:00 (600)
Łukasz Garguła 32 (k), Krzysztof Kukulski 39 - Tomasz Augustyniak 82 (s)

Kolejka 23 - 12-13 kwietnia

Polar Wrocław 1-2 Górnik Łęczna 12 kwietnia, 15:00 (500)
Grzegorz Podstawek 58 - Ireneusz Kościelniak 44, Piotr Bronowicki 52
Łódzki KS 3-0 Tłoki Gorzyce 12 kwietnia, 19:00 (3500)
Radosław Kardas 15, 60, Bartłomiej Grzelak 18
GKS Bełchatów 2-1 Górnik Polkowice 12 kwietnia, 15:00 (1000)
Piotr Szarpak 55, Łukasz Garguła 66 - Arkadiusz Żyluk 14
W 66. minucie Łukasz Garguła (GKS Bełchatów) nie wykorzystał rzutu karnego.
W 84. minucie Łukasz Garguła (GKS Bełchatów) nie wykorzystał rzutu karnego.
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3-2 Ceramika Opoczno 12 kwietnia, 15:00 (1000)
Maciej Zezula 28 (k), Rafał Ruta 50, Maciej Lewna 53 - Marcin Włódarczyk 16 (k), Artur Toborek 36
Stal Stalowa Wola 0-0 Ruch Radzionków 12 kwietnia, 15:00 (1300)
Stomil Olsztyn 1-0 Hetman Zamość 12 kwietnia, 15:00 (800)
Leszek Zawadzki 77
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-2 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 13 kwietnia, 15:00 (5500)
Jarosław Bujok 57 - Artur Błażejewski 27, Fernando 75
RKS Radomsko 1-0 Arka Gdynia 12 kwietnia, 15:00 (1500)
Radosław Kowalczyk 16
Aluminium Konin 2-0 Śląsk Wrocław 12 kwietnia, 15:00 (1500)
Zbigniew Zakrzewski 75, Grzegorz Bała 88

Kolejka 24 - 19-20 kwietnia

Górnik Łęczna 0-0 Aluminium Konin 17 kwietnia, 15:00 (2000)
Śląsk Wrocław 1-0 RKS Radomsko 19 kwietnia, 15:00 (2000)
Krzysztof Ulatowski 20
W 61. minucie Artur Prokop (RKS Radomsko) nie wykorzystał rzutu karnego.
Arka Gdynia 0-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 19 kwietnia, 19:00 (3000)
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 7-1 Stomil Olsztyn 17 kwietnia, 16:00 (600)
Przemysław Kaźmierczak 18, 90, 90, Rafał Grzelak 20, 50, Batata 66, 71 - Adam Cieśliński 8
Hetman Zamość 2-0 Stal Stalowa Wola 19 kwietnia, 15:00 (1600)
Łukasz Pachelski 42, Paweł Gamla 53 (k)
Ruch Radzionków 2-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 19 kwietnia, 15:00 (500)
Piotr Żaba 70, Łukasz Wesecki 77
Ceramika Opoczno 1-3 GKS Bełchatów 19 kwietnia, 15:00 (800)
Tomasz Feliksiak 90 - Marcin Chmiest 22 (k), 63, 68
Górnik Polkowice 3-0 Łódzki KS 19 kwietnia, 15:00 (2500)
Tomasz Moskal 55, 63, Radosław Jasiński 90
Tłoki Gorzyce 0-0 Polar Wrocław 17 kwietnia, 15:30 (300)

Kolejka 25 - 26-27 kwietnia

Tłoki Gorzyce 0-1 Górnik Łęczna 26 kwietnia, 15:00 (600)
Piotr Bański 90
Polar Wrocław 1-2 Górnik Polkowice 26 kwietnia, 15:00 (500)
Grzegorz Podstawek 37 - Tomasz Salamoński 59 (k), Tomasz Moskal 65
Łódzki KS 1-1 Ceramika Opoczno 26 kwietnia, 19:00 (4500)
Piotr Klepczarek I 45 - Tomasz Feliksiak 72
GKS Bełchatów 0-0 Ruch Radzionków 26 kwietnia, 15:00 (1500)
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3-2 Hetman Zamość 26 kwietnia, 15:00 (1000)
Rafał Ruta 44, 50, Maciej Lewna 75 (k) - Davor Tasić 8, Łukasz Pachelski 90
Stal Stalowa Wola 2-0 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 26 kwietnia, 15:00 (1500)
Paweł Zegarek 89, Marek Baster 90
Stomil Olsztyn 3-0 Arka Gdynia 26 kwietnia, 15:00 (1500)
Tomasz Rudolf 31, Łukasz Połoszczak 58, Robert Bubnowicz 88 (s)
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-0 Śląsk Wrocław 27 kwietnia, 15:00 (4000)
W 26. minucie Marcin Klaczka (Podbeskidzie Bielsko-Biała) nie wykorzystał rzutu karnego.
RKS Radomsko 0-0 Aluminium Konin 26 kwietnia, 15:00 (1000)

Kolejka 26 - 30 kwietnia

Górnik Łęczna 0-1 RKS Radomsko 30 kwietnia, 17:30 (2200)
Rafał Dopierała 90
Aluminium Konin 2-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 30 kwietnia, 17:30 (1500)
Grzegorz Bała 5, Marcin Kaźmierczak 64 (k)
Śląsk Wrocław 4-1 Stomil Olsztyn 30 kwietnia, 17:30 (1500)
Ernest Konon 24, 67, Dariusz Sztylka 44, Krzysztof Ulatowski 59 - Maciej Wojtaś 41
Arka Gdynia 1-0 Stal Stalowa Wola 30 kwietnia, 17:30 (1000)
Maciej Kaczorowski 62
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 2-2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 30 kwietnia, 17:30 (800)
Paweł Magdoń 14, Batata 57 - Maciej Zezula 67 (k), Michał Szeremet 73
Hetman Zamość 1-2 GKS Bełchatów 30 kwietnia, 17:30 (2000)
Łukasz Kowalski 64 - Marcin Chmiest 9, Janusz Jelonkowski 90
Ruch Radzionków 0-1 Łódzki KS 30 kwietnia, 17:30 (500)
Radosław Matusiak 9
Ceramika Opoczno 2-2 Polar Wrocław 30 kwietnia, 17:30 (600)
Marcin Kośmicki 45, Artur Bugaj 55 - Grzegorz Podstawek 75, 83
Górnik Polkowice 3-0 Tłoki Gorzyce 30 kwietnia, 17:30 (2000)
Tomasz Salamoński 4, Arkadiusz Żyluk 63, Tomasz Moskal 82

Kolejka 27 - 3-4 maja

Górnik Polkowice 2-0 Górnik Łęczna 3 maja, 17:00 (2000)
Radosław Jasiński 17, Sebastian Gorząd 48
Tłoki Gorzyce 1-0 Ceramika Opoczno 4 maja, 17:00 (400)
Przemysław Pałkus 24
żółtą kartką został ukarany rezerwowy bramkarz gospodarzy - Robert Bilski
Polar Wrocław 2-1 Ruch Radzionków 4 maja, 17:00 (250)
Łukasz Augustyniak 56 (k), Grzegorz Podstawek 90 - Adam Bosowski 77
Łódzki KS 1-0 Hetman Zamość 4 maja, 18:00 (4000)
Piotr Duda 37
GKS Bełchatów 0-0 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 3 maja, 17:00 (1000)
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-0 Arka Gdynia 3 maja, 17:00 (1000)
Stal Stalowa Wola 2-0 Śląsk Wrocław 3 maja, 17:00 (2000)
Krystian Lebioda 3, 20
Stomil Olsztyn 0-1 Aluminium Konin 3 maja, 17:00 (600)
Zbigniew Zakrzewski 22
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-0 RKS Radomsko 4 maja, 17:00 (4000)
Piotr Czak 15 (k)

Kolejka 28 - 10-11 maja

Górnik Łęczna 2-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 10 maja, 17:00 (2000)
Andrij Hryszczenko 13, Paweł Bugała 50 - Piotr Cetnarowicz 82
RKS Radomsko 1-0 Stomil Olsztyn 10 maja, 17:00 (1200)
Radosław Kowalczyk 27
Aluminium Konin 1-2 Stal Stalowa Wola 10 maja, 17:00 (1200)
Krzysztof Duda 40 - Ryszard Fudali 60 (k), Piotr Powroźnik 71
Śląsk Wrocław 0-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 10 maja, 17:00 (2000)
Arka Gdynia 0-0 GKS Bełchatów 9 maja, 19:00 (2000)
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 0-3 Łódzki KS 10 maja, 17:00 (2500)
Radosław Matusiak 42, Łukasz Mierzejewski 45, Cezary Czpak 67
Hetman Zamość 2-0 Polar Wrocław 10 maja, 17:00 (1000)
Tomasz Albingier 43, 63
Ruch Radzionków 1-0 Tłoki Gorzyce 11 maja, 17:00 (500)
Piotr Żaba 5
Ceramika Opoczno 1-1 Górnik Polkowice 10 maja, 17:00 (500)
Waldemar Przysiuda 20 - Marcin Jeziorny 25

Kolejka 29 - 17-18 maja

Ceramika Opoczno 1-0 Górnik Łęczna 17 maja, 17:00 (600)
Artur Toborek 62 (k)
W 24. minucie Arkadiusz Miklosik (Ceramika Opoczno) nie wykorzystał rzutu karnego.
Górnik Polkowice 4-0 Ruch Radzionków 17 maja, 17:00 (1500)
Tomasz Salamoński 11, 20 (k), Radosław Jasiński 58, Tomasz Moskal 90
W 71. minucie Rafał Witkowski (Ruch Radzionków) nie wykorzystał rzutu karnego.
Tłoki Gorzyce 3-1 Hetman Zamość 17 maja, 17:00 (300)
Przemysław Pałkus 21, Marcin Pacuła 24, Marek Kusiak 31 - Davor Tasić 77
Polar Wrocław 1-0 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 17 maja, 17:00 (300)
Piotr Juraszek 30
Łódzki KS 1-0 Arka Gdynia 16 maja, 18:00 (4500)
Radosław Matusiak 62
GKS Bełchatów 4-1 Śląsk Wrocław 17 maja, 17:00 (1500)
Dariusz Patalan 7, 28, Krzysztof Kukulski 64, Bartosz Hinc 90 - Mariusz Kaniewski 81
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2-0 Aluminium Konin 17 maja, 17:00 (700)
Maciej Lewna 60 (k), 90 (k)
Stal Stalowa Wola 0-3 RKS Radomsko 17 maja, 17:00 (1000)
Jarosław Lato 29, Rafał Bałecki 75, Sebastian Tomasiak 87
Stomil Olsztyn 0-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 17 maja, 17:00 (500)

Kolejka 30 - 21 maja

Górnik Łęczna 3-0 Stomil Olsztyn 21 maja, 17:30
(wo)
goście nie przyjechali na mecz
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-0 Stal Stalowa Wola 21 maja, 17:30 (2500)
Bartosz Woźniak 26, Jaromir Wieprzęć 69 (s)
RKS Radomsko 1-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 21 maja, 17:30 (600)
Marcin Folc 63 - Marek Zawada 45
Aluminium Konin 0-2 GKS Bełchatów 21 maja, 17:30 (800)
Dariusz Patalan 25, Jacek Kuranty 32
Śląsk Wrocław 0-2 Łódzki KS 21 maja, 17:30 (2000)
Tomasz Rączka 38, Łukasz Mierzejewski 50
W 54. minucie Piotr Jawny (Śląsk Wrocław) nie wykorzystał rzutu karnego.
Arka Gdynia 2-1 Polar Wrocław 21 maja, 18:00 (700)
Ireneusz Stencel 80, Bogusław Lizak 82 - Tomasz Pawlak 64
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 0-0 Tłoki Gorzyce 21 maja, 17:30 (500)
Hetman Zamość 0-1 Górnik Polkowice 21 maja, 17:30 (500)
Henryk Cackowski 20
Ruch Radzionków 4-1 Ceramika Opoczno 21 maja, 17:30 (400)
Adam Bosowski 10, Rafał Oprzondek 23, Piotr Żaba 42, Damian Galeja 62 - Dariusz Preis 90
W 83. minucie Mirosław Stasiak (Ceramika Opoczno) nie wykorzystał rzutu karnego.

Kolejka 31 - 24-25 maja

Ruch Radzionków 0-1 Górnik Łęczna 25 maja, 17:00 (400)
Paweł Bugała 53
Ceramika Opoczno 5-0 Hetman Zamość 24 maja, 17:00 (600)
Łukasz Kowalski 9 (s), Hubert Kościukiewicz 23, Waldemar Przysiuda 57, Zbigniew Czerbniak 74, Tomasz Parzy 90
Górnik Polkowice 4-1 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 24 maja, 17:00 (4000)
Tomasz Moskal 44, Arkadiusz Żyluk 45, Sebastian Gorząd 51, Zbigniew Szewczyk 85 - Marcin Krysiński 36
Tłoki Gorzyce 5-2 Arka Gdynia 25 maja, 17:00 (500)
Przemysław Pałkus 39, 45, 63, 76 (k), Tomasz Tułacz 78 - Rafał Murawski 67 (k), Marcin Józefowicz 81
Polar Wrocław 3-1 Śląsk Wrocław 25 maja, 17:00 (1500)
Tomasz Pawlak 21, 58, Grzegorz Podstawek 43 - Paweł Woźniak 64
na stadionie Śląska
Łódzki KS 1-0 Aluminium Konin 25 maja, 18:00 (3000)
Bartłomiej Grzelak 6
GKS Bełchatów 0-0 RKS Radomsko 24 maja, 17:00 (3000)
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 24 maja, 17:00 (1000)
Maciej Lewna 58
Stal Stalowa Wola 3-0 Stomil Olsztyn 24 maja, 17:00
(wo)
goście nie przyjechali na mecz

Kolejka 32 - 31 maja-1 czerwca

Górnik Łęczna 0-0 Stal Stalowa Wola 31 maja, 17:00 (2000)
W 27. minucie Paweł Bugała (Górnik Łęczna) nie wykorzystał rzutu karnego.
Stomil Olsztyn 0-2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 31 maja, 17:00 (350)
Michał Szeremet 59, Maciej Lewna 82
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-2 GKS Bełchatów 31 maja, 17:00 (3500)
Robert Piekarski 58 - Marcin Chmiest 29, Bartosz Hinc 75
RKS Radomsko 2-0 Łódzki KS 31 maja, 17:00 (2500)
Radosław Kowalczyk 53, Rafał Bałecki 90
Aluminium Konin 3-1 Polar Wrocław 31 maja, 17:00 (700)
Damian Augustyniak 48, Artur Majewski 52, Dariusz Solnica 69 - Grzegorz Podstawek 81
Śląsk Wrocław 1-2 Tłoki Gorzyce 31 maja, 17:00 (1000)
Mariusz Kaniewski 83 - Marcin Pacuła 68, Marcin Dziewulski I 82
Arka Gdynia 0-1 Górnik Polkowice 31 maja, 19:00 (2000)
Tomasz Moskal 87
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 3-1 Ceramika Opoczno 31 maja, 17:00 (900)
Batata 10, 12, Janusz Dziedzic 73 - Mirosław Stasiak 69
Hetman Zamość 3-1 Ruch Radzionków 31 maja, 17:00 (500)
Marián Kočiš 5, Tomasz Albingier 45, Piotr Kapłon 87 - Łukasz Wesecki 63

Kolejka 33 - 4 czerwca

Hetman Zamość 0-1 Górnik Łęczna 4 czerwca, 18:00 (1000)
Grzegorz Skwara 45
Ruch Radzionków 0-0 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 4 czerwca, 18:00 (200)
Ceramika Opoczno 1-0 Arka Gdynia 4 czerwca, 18:00 (600)
Arkadiusz Miklosik 27
Górnik Polkowice 2-1 Śląsk Wrocław 4 czerwca, 18:00 (4500)
Tomasz Moskal 16 (k), 80 - Krzysztof Ulatowski 57
Tłoki Gorzyce 2-1 Aluminium Konin 4 czerwca, 18:00 (300)
Marcin Pacuła 70, Tomasz Tułacz 78 - Zbigniew Zakrzewski 25
Polar Wrocław 3-3 RKS Radomsko 4 czerwca, 18:00 (500)
Tomasz Pawlak 32, Jacek Markiewicz 37 (s), Grzegorz Podstawek 70 - Marcin Nowak 42, Dariusz Filipczak 43, Bogdan Jóźwiak 69
według innych źródeł samobójcza bramka Markiewicza jest zaliczana Podstawkowi
Łódzki KS 0-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 4 czerwca, 18:00 (3500)
GKS Bełchatów 6-0 Stomil Olsztyn 4 czerwca, 18:00 (1000)
Bartosz Hinc 9, Dariusz Patalan 25, 45, Jacek Kuranty 29, Jacek Popek 40, Dariusz Pawlusiński 63
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-0 Stal Stalowa Wola 4 czerwca, 18:00 (1200)
Maciej Lewna 90

REKLAMA

Kolejka 34 - 7 czerwca

Górnik Łęczna 2-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 7 czerwca, 18:00 (2600)
Andrij Hryszczenko 68, 72 (k)
Stal Stalowa Wola 0-3 GKS Bełchatów 7 czerwca, 18:00 (700)
Piotr Szarpak 8, 27, Jacek Kuranty 77
Stomil Olsztyn 0-2 Łódzki KS 7 czerwca, 18:00 (600)
Radosław Kardas 42, Kossi Sessou 75
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-1 Polar Wrocław 7 czerwca, 18:00 (4000)
Grzegorz Bogdan 60 - Łukasz Augustyniak 63
RKS Radomsko 1-3 Tłoki Gorzyce 7 czerwca, 18:00 (900)
Marcin Folc 36 - Marcin Pacuła 3, 22, Piotr Plewnia 21
Aluminium Konin 1-1 Górnik Polkowice 7 czerwca, 18:00 (800)
Grzegorz Bała 10 - Tomasz Urbaniak 45
Śląsk Wrocław 1-3 Ceramika Opoczno 7 czerwca, 18:00 (500)
Marek Kowalczyk 34 - Marcin Kośmicki 23, Waldemar Przysiuda 26, Marcin Wachowicz 90
Arka Gdynia 2-2 Ruch Radzionków 7 czerwca, 18:00 (1000)
Marcin Józefowicz 17, Rafał Murawski 33 - Hubert Jaromin 11, 44 (k)
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 4-0 Hetman Zamość 7 czerwca, 18:00 (500)
Janusz Dziedzic 10, Paweł Magdoń 17, Przemysław Kaźmierczak 61, Hubert Robaszek 90

Baraże o udział w I lidze

I liga 2002/2003

III liga 2002/2003 (1 (Warmia i Mazury, Podlasie, Łódzkie, Mazowsze))
III liga 2002/2003 (2 (Pomorze Zachodnie, Pomorze, Wielkopolska, Kujawy i Pomorze))
III liga 2002/2003 (3 (Lubuskie, Dolny Śląsk, Opolskie, Śląsk))
III liga 2002/2003 (4 (Świętokrzyskie, Lubelskie, Małopolska, Podkarpacie))

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas