[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga 2002/2003, grupa: 4 (Świętokrzyskie, Lubelskie, Małopolska, Podkarpacie)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Cracovia 32 74 23 5 4 87-25 14 1 1 58-7 9 4 3 29-18
2.  Korona Kielce 32 67 21 4 7 52-20 14 1 1 37-5 7 3 6 15-15
3.  Stal Rzeszów 32 53 15 8 9 41-33 8 7 1 19-9 7 1 8 22-24
4.  Hutnik Kraków 32 52 15 7 10 56-37 9 4 3 34-17 6 3 7 22-20
5.  Sandecja Nowy Sącz 32 51 14 9 9 35-33 10 3 3 19-11 4 6 6 16-22
6.  Pogoń Staszów 32 47 15 2 15 36-46 9 2 5 22-20 6 0 10 14-26
7.  Polonia Przemyśl 32 46 14 4 14 42-44 10 3 3 31-13 4 1 11 11-31
8.  Motor Lublin 32 45 13 6 13 37-34 11 2 3 31-9 2 4 10 6-25
9.  Górnik Wieliczka 32 44 11 11 10 44-38 6 4 6 25-21 5 7 4 19-17 2 2 0 2 0 1-1
10.  Siarka Tarnobrzeg 32 44 12 8 12 35-42 8 4 4 24-18 4 4 8 11-24 2 2 0 2 0 1-1
11.  Proszowianka Proszowice 32 42 11 9 12 38-45 7 5 4 24-21 4 4 8 14-24 2 4 1 1 0 2-0
12.  Unia Tarnów 32 42 13 3 16 34-40 11 2 3 24-10 2 1 13 10-30 2 1 0 1 1 0-2
13.  Skawinka Skawina 32 37 11 4 17 40-51 8 2 6 25-18 3 2 11 15-33
14.  Lewart Lubartów 32 34 9 7 16 35-42 7 5 4 23-14 2 2 12 12-28 2 2 0 2 0 3-3
15.  Nida Pińczów 32 34 9 7 16 42-56 9 2 5 33-18 0 5 11 9-38 2 2 0 2 0 3-3
16.  Łada Biłgoraj 32 33 8 9 15 29-48 5 5 6 14-13 3 4 9 15-35
17.  LKS Niedźwiedź 32 17 4 5 23 19-68 4 2 10 13-22 0 3 13 6-46
26 sierpnia 2002 Komisja Nagła PZPN zdecydowała o powiększeniu Grupy IV III ligi do 17. drużyn. Nastąpiło to po decyzji Wydziału Gier PZPN przyznającej walkower Pogoni Staszów za mecz z Pogonią Leżajsk w sezonie 2001/2002 (sic!). W wyniku decyzji WG PZPN na miejscu spadkowym powinna znaleźć się Łada Biłgoraj. Łada jednak rozegrała już 3 spotkania w III lidze (Pogoń Staszów przełożyła wszystkie swoje mecze w IV lidze). Po decyzji KN PZPN, Małopolski ZPN zmienił terminarz 26 (błędnie) i 27 sierpnia 2002.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
 1 Cracovia    0-1 2-1 2-0 3-0 6-1 2-0 2-0 3-0 3-1 1-1 3-0 7-2 5-0 5-0 7-0 7-0 
 2 Korona Kielce0-0     2-1 1-0 0-2 2-0 3-1 3-0 3-0 5-1 2-0 3-0 2-0 1-0 2-0 2-0 6-0 
 3 Stal Rzeszów2-1 1-0     0-0 2-0 1-0 0-0 0-0 0-0 2-1 1-1 2-0 1-1 2-0 2-2 0-3* 3-0 
 4 Hutnik Kraków5-2 0-2 1-1     2-3 2-0 1-2 2-0 1-1 3-0 3-1 2-1 5-2 1-0 4-0 1-1 1-1 
 5 Sandecja Nowy Sącz2-2 1-0 2-0 2-1     0-1 1-0 0-1 0-2 0-0 2-1 1-0 1-0 1-0 1-1 3-1 2-1 
 6 Pogoń Staszów2-1 1-1 1-4 1-1 1-2     1-0 1-0 1-3 0-2 0-1 3-2 2-0 2-1 3-1 1-0 2-1 
 7 Polonia Przemyśl1-2 2-1 2-1 0-1 2-2 3-1     5-1 1-1 4-0 2-0 1-0 0-1 2-0 1-0 2-2 3-0 
 8 Motor Lublin1-4 2-0 1-2 0-1 3-1 2-0 3-0     0-0 1-1 2-0 2-0 3-0* 1-0 3-0 6-0 1-0 
 9 Górnik Wieliczka2-3 1-2 1-3 2-1 2-1 1-2 4-1 0-0     0-0 1-1 0-0 0-3 3-2 5-1 0-1 3-0 
 10 Siarka Tarnobrzeg0-0 1-2 2-1 1-3 2-0 0-2 2-3 2-1 1-1     2-0 2-1 1-1 0-0 1-0 3-2 4-1 
 11 Proszowianka Proszowice1-1 1-1 4-1 2-1 2-1 1-0 3-1 0-0 0-2 1-2     2-0 1-5 0-3 1-1 2-2 3-0 
 12 Unia Tarnów0-2 2-0 0-2 1-0 1-2 3-1 1-0 1-0 1-1 1-0 0-0     1-0 3-1 5-0 3-1 1-0 
 13 Skawinka Skawina1-2 0-0 3-0* 1-2 1-1 0-1 3-0 2-1 3-2 0-2 1-3 2-0     1-2 2-1 1-0 4-1 
 14 Lewart Lubartów0-2 0-1 3-0 2-5 0-0 2-0 3-0 3-0 1-1 2-0 1-0 0-2 3-0     1-1 1-1 1-1 
 15 Nida Pińczów1-3 1-2 0-2 2-1 0-0 3-1 1-2 4-0 1-4 2-0 3-0* 3-1 2-0 2-2     3-0* 5-0 
 16 Łada Biłgoraj0-1 1-0 0-1 3-3 1-1 0-1 0-1 0-0 0-1 0-0 2-3 3-0 1-0 1-0 2-1     0-0 
 17 LKS Niedźwiedź0-3* 1-2 0-2 0-2 0-0 0-3 3-0 0-2 1-0 0-1 1-2 1-3 3-0* 3-1 0-0 0-1     

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Pauza: Pogoń Staszów.
 
Stal Rzeszów 2-1 Siarka Tarnobrzeg (1500)
Kloc 27, T.Zieliński II 77 - Rybkiewicz 59
Górnik Wieliczka 4-1 Polonia Przemyśl (300)
Musiał 5, Kępski 34, Gruszka 38, Jaroch 86 (s) - Sawa 60
Motor Lublin 3-1 Sandecja Nowy Sącz (2000)
Prędota 5, 19, 49 - Zachariasz 76
LKS Niedźwiedź 0-1 Łada Biłgoraj (200)
Bednarczyk 67
Nida Pińczów 3-0 Proszowianka Proszowice (1800)
(wo)
Wyroba 7, Bagnicki 22
w drużynie Proszowianki wystąpił zawieszony za kartki Olaf Frączek - na boisku 0-2
Hutnik Kraków 2-1 Unia Tarnów (400)
Sydorenko 53, Jasiak 61 - Hołda 1
Lewart Lubartów 0-2 Cracovia (1200)
P.Giza 77, Bania 85
Skawinka Skawina 0-0 Korona Kielce (1000)

Kolejka 2 - 14 sierpnia

Pauza: Pogoń Staszów.
 
Siarka Tarnobrzeg 1-2 Korona Kielce (650)
Rybkiewicz 63 (k) - Gołąbek 13, Z.Wachowicz 85 (k)
Cracovia 7-2 Skawinka Skawina (2000)
Bania 27, 52, Ankowski 28, 70, 89 (k), P.Nowak 56, K.Hajduk 72 - Połomski 29, Skowronek 60 (k)
Unia Tarnów 3-1 Lewart Lubartów (150)
Hołda 12, 57, Ł.Kędzior 13 - Kucharski 88 (k)
Proszowianka Proszowice 2-1 Hutnik Kraków (600)
Rożek 76, D.Zawadzki 90 - Sydorenko 51
Łada Biłgoraj 2-1 Nida Pińczów (1200)
Buczek 44, Zarczuk 90 - Francuz 14
Sandecja Nowy Sącz 2-1 LKS Niedźwiedź (600)
Policht 31, 87 - Grzebinoga 43
Polonia Przemyśl 5-1 Motor Lublin (600)
Badowicz 4, 47, 57, Sawa 33, Quaye 45 - Syroka 70
Stal Rzeszów 0-0 Górnik Wieliczka (600)

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

Pauza: Pogoń Staszów.
 
Górnik Wieliczka 0-0 Siarka Tarnobrzeg 20 sierpnia (250)
Motor Lublin 1-2 Stal Rzeszów (1000)
K.Zawadzki 58 - Szczoczarz 21, Rochecki 57
LKS Niedźwiedź 3-0 Polonia Przemyśl (250)
Burliga 21, 57, Paszkiewicz 61
Nida Pińczów 0-0 Sandecja Nowy Sącz (800)
Lewart Lubartów 1-0 Proszowianka Proszowice (1000)
Kaczmarski 2
Skawinka Skawina 2-0 Unia Tarnów (700)
S.Frączek 19, Skowronek 54 (k)
Korona Kielce 0-0 Cracovia (2300)
Łada Biłgoraj 3-3 Hutnik Kraków (2000)
A.Wachowicz 39, Pidek 55, Buczek 61 (k) - Jasiak 11, Makuch 67, 90

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

Pauza: Pogoń Staszów.
 
Siarka Tarnobrzeg 0-0 Cracovia (550)
Unia Tarnów 2-0 Korona Kielce (600)
Matras 59, 84
Proszowianka Proszowice 1-5 Skawinka Skawina (700)
O.Frączek 85 - Wach 16, 86, Skowronek 50, Woźniak 77, S.Frączek 78
Łada Biłgoraj 1-0 Lewart Lubartów 16 października (1000)
Konopelski 90
pierwotnie mecz odwołany przez MZPN z powodu niejasnej sytuacji Łady (odwołanie Pogoni Staszów)
Sandecja Nowy Sącz 2-1 Hutnik Kraków (1500)
Świerad 15, Policht 63 - Kozieł 38
Polonia Przemyśl 1-0 Nida Pińczów (400)
Sierżęga 88
Stal Rzeszów 3-0 LKS Niedźwiedź (1500)
Szczoczarz 1, Kloc 74, 84
Górnik Wieliczka 0-0 Motor Lublin (250)

Kolejka 5 - 28 sierpnia

Pauza: Pogoń Staszów, Lewart Lubartów, Sandecja Nowy Sącz.
 
Motor Lublin 1-1 Siarka Tarnobrzeg (1000)
Luty 43 - Cheda 40
LKS Niedźwiedź 1-0 Górnik Wieliczka (200)
Pobrotyn 85
Nida Pińczów 0-2 Stal Rzeszów (1000)
Chłanda 37, Domin 56
Hutnik Kraków 1-2 Polonia Przemyśl (600)
Kozieł 21 - Quaye 52, R.Szczawiński 74
Skawinka Skawina 1-0 Łada Biłgoraj (700)
Orzechowski 90 (k)
Korona Kielce 2-0 Proszowianka Proszowice (1500)
Grad 11, Z.Wachowicz 40 (k)
Cracovia 3-0 Unia Tarnów (2000)
P.Nowak 2, P.Giza 59, 82

Kolejka 6 - 31 sierpnia-1 września

Pauza: Polonia Przemyśl.
 
Siarka Tarnobrzeg 2-1 Unia Tarnów (500)
Podlasek 19, 77 - Dzięciołowski 18
Proszowianka Proszowice 1-1 Cracovia (1500)
D.Zawadzki 22 - P.Nowak 63
Łada Biłgoraj 1-0 Korona Kielce (2000)
Zarczuk 32
Sandecja Nowy Sącz 1-0 Skawinka Skawina (1000)
Policht 11 (k)
Stal Rzeszów 0-0 Hutnik Kraków (1300)
Górnik Wieliczka 5-1 Nida Pińczów (300)
P.Brytan 3, 40, Kępski 79, 84, 90 - Mika 88
Motor Lublin 1-0 LKS Niedźwiedź (1000)
Luty 61
Lewart Lubartów 2-0 Pogoń Staszów (800)
Kaczmarski 18, 72

Mecze przełożone

Polonia Przemyśl 2-0 Lewart Lubartów 4 września (600)
Załoga 52, Badowicz 81
Korona Kielce 2-1 Stal Rzeszów 4 września (1500)
Grad 6, Tomczak 36 - Pszeniczny 85
LKS Niedźwiedź 1-3 Unia Tarnów 4 września (150)
Paszkiewicz 90 - Matras 3, Jarmuła 34, Wstępnik 50
Hutnik Kraków 2-0 Pogoń Staszów 4 września (250)
Kaczor 10, Jasiak 36

Kolejka 7 - 7-8 września

Pauza: Skawinka Skawina.
 
LKS Niedźwiedź 0-1 Siarka Tarnobrzeg (400)
Cheda 26
Nida Pińczów 4-0 Motor Lublin (1000)
Francuz 5, Chlewicki 60, Ciekalski 75 (k), Pawłowski 88
Hutnik Kraków 1-1 Górnik Wieliczka (500)
Kozieł 83 - P.Brytan 90
Lewart Lubartów 3-0 Stal Rzeszów (1000)
Kaczmarski 12, Klepacz 70, Kleszcz 85
Korona Kielce 0-2 Sandecja Nowy Sącz (2500)
Świerad 37, 58
Cracovia 7-0 Łada Biłgoraj (3000)
Ziółkowski 12, K.Hajduk 13, P.Giza 18, 84, Ankowski 33, 78, Bania 40
Unia Tarnów 0-0 Proszowianka Proszowice (400)
Pogoń Staszów 1-0 Polonia Przemyśl (1000)
Dudajek 47

Mecze przełożone

Stal Rzeszów 1-1 Skawinka Skawina 11 września (400)
Domin 42 - Lelek 89

Kolejka 8 - 14-15 września

Pauza: Stal Rzeszów.
 
Siarka Tarnobrzeg 2-0 Proszowianka Proszowice (350)
Rybkiewicz 73, Gielarek 89
Łada Biłgoraj 3-0 Unia Tarnów (1000)
Pidek 9, Teodorowicz 24, 43
Sandecja Nowy Sącz 2-2 Cracovia (3000)
Policht 62, Ciastoń 73 - P.Giza 8, Ankowski 39
Polonia Przemyśl 2-1 Korona Kielce 13 września (700)
Badowicz 62, 69 - Lipski 73
Górnik Wieliczka 3-2 Lewart Lubartów (200)
M.Brytan 3, Gruszka 37, Weinar 85 - Kucharski 83, 90
Motor Lublin 0-1 Hutnik Kraków (1000)
Makuch 82
LKS Niedźwiedź 0-0 Nida Pińczów (250)
Skawinka Skawina 0-1 Pogoń Staszów (500)
J.Madej 37

Mecze przełożone

Pogoń Staszów 0-2 Siarka Tarnobrzeg 18 września (700)
Podlasek 44, Kozłowski 86

Kolejka 9 - 21-22 września

Pauza: Korona Kielce.
 
Nida Pińczów 2-0 Siarka Tarnobrzeg (1000)
Chlewicki 69, 90
Hutnik Kraków 1-1 LKS Niedźwiedź (450)
Jasiak 3 - Grzebinoga 7
Lewart Lubartów 3-0 Motor Lublin (2000)
Klepacz 28, 86, Kucharski 47
Skawinka Skawina 3-2 Górnik Wieliczka 20 września (350)
S.Frączek 5, 69, Mamczur 84 - Gruszka 45 (k)
Cracovia 2-0 Polonia Przemyśl (3500)
Piszczek 46, Ankowski 61
Unia Tarnów 1-2 Sandecja Nowy Sącz (700)
Ł.Kędzior 58 - Ciastoń 45, Świerad 54
Proszowianka Proszowice 2-2 Łada Biłgoraj (400)
Jędrszczyk 32, Wyroba 86 - Bednarczyk 56, Chomicz 75
Pogoń Staszów 1-4 Stal Rzeszów (500)
T.Zieliński I 87 - Gromala 38, Kloc 60, 81, Rzucidło 68 (k)

Mecze przełożone

Pogoń Staszów 1-2 Sandecja Nowy Sącz 25 września (300)
J.Madej 83 - Świerad 8, Damasiewicz 49

Kolejka 10 - 28-29 września

Pauza: Górnik Wieliczka.
 
Siarka Tarnobrzeg 3-2 Łada Biłgoraj (500)
Hynowski 1, Rybkiewicz 77, Włoch 90 - Kmieć 32, Pidek 68
Sandecja Nowy Sącz 2-1 Proszowianka Proszowice (2500)
Policht 44, Wojtas 79 - Bagnicki 43
Polonia Przemyśl 1-0 Unia Tarnów (500)
Sawa 58
Stal Rzeszów 2-1 Cracovia (4000)
Kloc 53, 68 - Bania 7
LKS Niedźwiedź 3-1 Lewart Lubartów (200)
Paszkiewicz 20, R.Bujak 25, Pobrotyn 28 (k) - Kucharski 12
Nida Pińczów 2-1 Hutnik Kraków (1200)
Kłos 10, Chlewicki 58 - Kozieł 87
Skawinka Skawina 2-1 Motor Lublin (600)
S.Frączek 40, Orzechowski 41 (k) - Gutek 69 (k)
Korona Kielce 2-0 Pogoń Staszów (2500)
Michalski 40, Różycki 89

Kolejka 11 - 5-6 października

Pauza: Cracovia.
 
Hutnik Kraków 3-0 Siarka Tarnobrzeg (300)
Makuch 22, Kostera 47, Madejski 81
Lewart Lubartów 1-1 Nida Pińczów (1000)
Pranagal 20 - Baliński 78
Skawinka Skawina 4-1 LKS Niedźwiedź (1200)
S.Frączek 16, Połomski 34, M.Lewandowski 61, Janeczko 81 - Pobrotyn 48
Korona Kielce 3-0 Motor Lublin (3500)
Kupiec 10, Piróg 37 (s), Grad 50
Unia Tarnów 0-2 Stal Rzeszów (400)
Szczoczarz 27, Baran 64
Proszowianka Proszowice 3-1 Polonia Przemyśl (450)
Wyroba 9, 27, D.Zawadzki 14 - Badowicz 68
Łada Biłgoraj 1-1 Sandecja Nowy Sącz (1500)
Buczek 53 (k) - Ciastoń 83
Pogoń Staszów 1-3 Górnik Wieliczka (200)
Lebioda 42 (k) - Kępski 41, Musiał 58, P.Brytan 79

Kolejka 12 - 12-13 października

Pauza: Motor Lublin.
 
Siarka Tarnobrzeg 2-0 Sandecja Nowy Sącz (250)
Rybkiewicz 26, 82 (k)
Polonia Przemyśl 2-2 Łada Biłgoraj (300)
Quaye 18, M.Szczawiński 72 - Pidek 84, 87
Stal Rzeszów 1-1 Proszowianka Proszowice (3000)
Szczoczarz 47 - Chlipała 28
Górnik Wieliczka 0-0 Unia Tarnów 16 października (200)
LKS Niedźwiedź 1-2 Korona Kielce (500)
Sowula 41 - Gołąbek 36, Michalski 69
Nida Pińczów 2-0 Skawinka Skawina (1200)
Francuz 39, M.Madej 90
Hutnik Kraków 1-0 Lewart Lubartów (200)
Kołodziej 29
Cracovia 6-1 Pogoń Staszów (2000)
Szwajdych 4, Ankowski 24, 26, 63, Bania 34, Bednarz 88 - T.Zieliński I 38

Mecze przełożone

Proszowianka Proszowice 1-0 Pogoń Staszów 16 października (300)
Bagnicki 31

Kolejka 13 - 19-20 października

Pauza: Unia Tarnów.
 
Lewart Lubartów 2-0 Siarka Tarnobrzeg (1000)
Kaczmarski 9, Pranagal 62
Skawinka Skawina 1-2 Hutnik Kraków (700)
M.Lewandowski 41 - Kozieł 18, Jasiak 80
Korona Kielce 2-0 Nida Pińczów (4500)
Gołąbek 30, Grad 36
Cracovia 7-0 LKS Niedźwiedź (2000)
Ankowski 44, Skrzyński 45, 76, P.Nowak 50, 62, Bania 58, Ziółkowski 68
Proszowianka Proszowice 0-2 Górnik Wieliczka (400)
Gruszka 32, Musiał 74
Łada Biłgoraj 0-1 Stal Rzeszów (1500)
Szczoczarz 79
Sandecja Nowy Sącz 1-0 Polonia Przemyśl (1200)
Świerad 15
Pogoń Staszów 1-0 Motor Lublin (500)
Karasiński 47

Kolejka 14 - 26-27 października

Pauza: LKS Niedźwiedź.
 
Siarka Tarnobrzeg 2-3 Polonia Przemyśl (350)
Rybkiewicz 30, 55 (k) - Badowicz 49, Strzałkowski 61, Quaye 76
Stal Rzeszów 2-0 Sandecja Nowy Sącz (5000)
Chłanda 5, Szczoczarz 81
Górnik Wieliczka 0-1 Łada Biłgoraj (200)
Chomicz 4
Motor Lublin 2-0 Proszowianka Proszowice (1000)
Syroka 17, Prędota 23
Nida Pińczów 1-3 Cracovia (2200)
Chlewicki 64 - Ankowski 41, P.Nowak 52, Bania 56
Hutnik Kraków 0-2 Korona Kielce (700)
Grad 46, Ł.Bujak 77
Lewart Lubartów 3-0 Skawinka Skawina (1000)
Pranagal 44, Klepacz 70, Siczek 90
Unia Tarnów 3-1 Pogoń Staszów (150)
Wstępnik 37, Hołda 44, 78 - Lebioda 28 (k)

Kolejka 15 - 2-3 listopada

Pauza: Proszowianka Proszowice.
 
Skawinka Skawina 0-2 Siarka Tarnobrzeg (300)
Gielarek 59, Wtorek 62
Korona Kielce 1-0 Lewart Lubartów (4000)
Nykiel 87
Cracovia 2-0 Hutnik Kraków (4500)
Ankowski 1, 23 (k)
Unia Tarnów 5-0 Nida Pińczów (150)
D.Bartkowski 24, Ł.Kędzior 36, Chrobak 73, Hołda 84, 89
Łada Biłgoraj 0-0 Motor Lublin (1700)
Sandecja Nowy Sącz 0-2 Górnik Wieliczka (1000)
Weinar 32, Gruszka 67
Polonia Przemyśl 2-1 Stal Rzeszów (600)
Jaroch 74, Pankiewicz 83 - Rzucidło 22 (k)
Pogoń Staszów 2-1 LKS Niedźwiedź (200)
Kot 28, Karasiński 38 - Paszkiewicz 20

Kolejka 16 (dokooptowana) - 6 listopada

Pauza: Unia Tarnów, Łada Biłgoraj, Sandecja Nowy Sącz, Stal Rzeszów, Polonia Przemyśl, Siarka Tarnobrzeg, Proszowianka Proszowice, LKS Niedźwiedź, Lewart Lubartów, Hutnik Kraków, Skawinka Skawina.
 
Górnik Wieliczka 1-2 Korona Kielce (350)
Kusia 53 - Z.Wachowicz 28 (k), Kupiec 67
Motor Lublin 1-4 Cracovia (3000)
Maciejewski 25 - P.Giza 10, Bania 23, Ankowski 30, P.Nowak 55
Nida Pińczów 3-1 Pogoń Staszów (800)
Chlewicki 15 (k), Francuz 17, 50 - Lebioda 65

Kolejka 17 (dokooptowana) - 9-10 listopada

Pauza: Korona Kielce, Nida Pińczów, Hutnik Kraków, Siarka Tarnobrzeg, Stal Rzeszów.
 
Skawinka Skawina 3-0 Polonia Przemyśl (400)
Błasiak 11, M.Lewandowski 43, S.Frączek 69
Cracovia 3-0 Górnik Wieliczka (2500)
Ankowski 65 (k), Hermaniuk 70, Dudziński 74
Unia Tarnów 1-0 Motor Lublin (250)
Hołda 12
Sandecja Nowy Sącz 1-0 Lewart Lubartów (800)
Krupa 63 (k)
LKS Niedźwiedź 1-2 Proszowianka Proszowice (250)
Grzebinoga 25 - Chlipała 20, Mielec 53
Pogoń Staszów 1-0 Łada Biłgoraj (150)
Lebioda 55 (k)

Kolejka 18 (pierwotnie 19) - 22-23 marca

Pauza: Łada Biłgoraj.
 
Korona Kielce 5-1 Siarka Tarnobrzeg (5000)
Gołąbek 4, Kupiec 34, Sawicki 47, Grad 75, Hermes 89 - Hynowski 17
Skawinka Skawina 1-2 Cracovia (3000)
Błasiak 30 - Czerwiec 73, P.Nowak 84 (k)
mecz w Krakowie (na stadionie Cracovii)
Lewart Lubartów 0-2 Unia Tarnów (1000)
K.Palej 67, 90 (k)
Hutnik Kraków 3-1 Proszowianka Proszowice (500)
Jasiak 17, Kwieciński 52, Kołodziej 76 - Bagnicki 21
LKS Niedźwiedź 0-0 Sandecja Nowy Sącz (400)
Motor Lublin 3-0 Polonia Przemyśl (1000)
Prędota 3, Gutek 45 (k), Popławski 87
Górnik Wieliczka 1-3 Stal Rzeszów (250)
Lelonek 8 - Gromala 2, Mosur 24, Pszeniczny 69
Pogoń Staszów 3-1 Nida Pińczów (1500)
R.Wójcik 24, 90, Kurek 82 - Chlewicki 35

Kolejka 19 (pierwotnie 20) - 29-30 marca

Pauza: Hutnik Kraków.
 
Siarka Tarnobrzeg 1-1 Górnik Wieliczka (500)
Hynowski 60 - Kępski 11
Stal Rzeszów 0-0 Motor Lublin (2500)
Polonia Przemyśl 3-0 LKS Niedźwiedź (400)
Sierżęga 9, Załoga 41, Hołubko 56
Sandecja Nowy Sącz 1-1 Nida Pińczów (600)
Zachariasz 73 - Fedoriw 50
Proszowianka Proszowice 0-3 Lewart Lubartów (500)
Pranagal 39, Sawa 78, 85 (k)
Unia Tarnów 1-0 Skawinka Skawina (350)
Babiarz 6
Cracovia 0-1 Korona Kielce (12 000)
Bilski 31
Łada Biłgoraj 0-1 Pogoń Staszów (1200)
Stachyra 58

Kolejka 20 (pierwotnie 21) - 5-6 kwietnia

Pauza: Sandecja Nowy Sącz.
 
Cracovia 3-1 Siarka Tarnobrzeg (3000)
Ankowski 27 (k), Ziółkowski 46, Wacek 69 - Włoch 2
Korona Kielce 3-0 Unia Tarnów (6000)
Grad 31, Bilski 45, Sawicki 73
Skawinka Skawina 1-3 Proszowianka Proszowice (500)
S.Frączek 39 - Rożek 21, Piotrowicz 71, Lizak 86
Lewart Lubartów 1-1 Łada Biłgoraj (600)
Machnikowski 32 - Zarczuk 84
Nida Pińczów 1-2 Polonia Przemyśl (800)
Baliński 8 - Jaroch 34, Quaye 90
LKS Niedźwiedź 0-2 Stal Rzeszów (200)
Jaworski 51, Pszeniczny 80
Motor Lublin 0-0 Górnik Wieliczka (1000)
Pogoń Staszów 1-1 Hutnik Kraków (1000)
R.Wójcik 37 - Kwieciński 78

Kolejka 21 (dokooptowana - jako 22) - 12-13 kwietnia

Pauza: LKS Niedźwiedź, Siarka Tarnobrzeg, Nida Pińczów.
 
Hutnik Kraków 1-1 Łada Biłgoraj (500)
Madejski 32 - Zarczuk 75
Lewart Lubartów 0-0 Sandecja Nowy Sącz (1000)
Polonia Przemyśl 0-1 Skawinka Skawina (600)
Hermaniuk 18
Stal Rzeszów 1-0 Korona Kielce (4000)
Szczoczarz 31
Górnik Wieliczka 2-3 Cracovia (1500)
Gruszka 46, Kępski 64 - Bania 25, Dudziński 62, P.Nowak 70
Motor Lublin 2-0 Unia Tarnów (1300)
Prędota 68, Popławski 78
Pogoń Staszów 0-1 Proszowianka Proszowice (1200)
Dudajek 34 (s)

Kolejka 22 (pierwotnie 18) - 16 kwietnia
Kolejka pierwotnie miała być rozegrana 15-16 marca

Pauza: Pogoń Staszów.
 
Siarka Tarnobrzeg 2-1 Stal Rzeszów (300)
Cheda 5, Podlasek 78 - Szczoczarz 73
Polonia Przemyśl 1-1 Górnik Wieliczka (400)
Badowicz 49 - Weinar 40
Sandecja Nowy Sącz 0-1 Motor Lublin (1500)
Syroka 12
Łada Biłgoraj 0-0 LKS Niedźwiedź (1500)
Proszowianka Proszowice 1-1 Nida Pińczów (400)
Mielec 70 - Francuz 31
Unia Tarnów 1-0 Hutnik Kraków (350)
Radliński 31
Cracovia 5-0 Lewart Lubartów (3000)
Skrzyński 13, 68, Ankowski 19, 25 (k), P.Nowak 60
Korona Kielce 2-0 Skawinka Skawina (3000)
Hermes 11, Grad 61

Kolejka 23 - 19 kwietnia

Pauza: Lewart Lubartów.
 
Siarka Tarnobrzeg 2-1 Motor Lublin (700)
Stalec 29, Podlasek 69 - Maciejewski 57
Górnik Wieliczka 3-0 LKS Niedźwiedź (300)
Kępski 64, Ł.Ciężarek 84, Krauz 90
Stal Rzeszów 2-2 Nida Pińczów (400)
Rusin 4, Szymański 73 - Francuz 23, Pawłowski 43
Polonia Przemyśl 0-1 Hutnik Kraków (400)
Makuch 60
Łada Biłgoraj 1-0 Skawinka Skawina (1500)
Zarczuk 48 (k)
Proszowianka Proszowice 1-1 Korona Kielce (700)
Wyroba 74 - Sawicki 18
Unia Tarnów 0-2 Cracovia (1500)
Dudziński 68, Ankowski 83
Sandecja Nowy Sącz 0-1 Pogoń Staszów (1000)
Stachyra 79

Kolejka 24 - 26-27 kwietnia

Pauza: Polonia Przemyśl.
 
Unia Tarnów 1-0 Siarka Tarnobrzeg (250)
Hołda 8
Cracovia 1-1 Proszowianka Proszowice (2500)
Ziółkowski 20 - Mielec 32
Korona Kielce 2-0 Łada Biłgoraj (2500)
Grad 35 (k), Sawicki 78
Skawinka Skawina 1-1 Sandecja Nowy Sącz (500)
M.Lewandowski 88 - Policht 17
Hutnik Kraków 1-1 Stal Rzeszów (400)
Kozieł 26 - Walat 72
Nida Pińczów 1-4 Górnik Wieliczka (1200)
Ciekalski 20 (k) - Gruszka 35 (k), Kępski 40, 63, Kusia 48
LKS Niedźwiedź 0-2 Motor Lublin (100)
Maziarz 36, Prędota 77
Pogoń Staszów 2-1 Lewart Lubartów (1000)
Dudek 60, Adamczyk 72 - Kleszcz 1

Kolejka 25 - 30 kwietnia

Pauza: Skawinka Skawina.
 
Siarka Tarnobrzeg 4-1 LKS Niedźwiedź (300)
Stalec 25, 87, Rybkiewicz 57, 61 - Połomski 79
Motor Lublin 3-0 Nida Pińczów (1000)
Popławski 31, 57, Prędota 48
Górnik Wieliczka 2-1 Hutnik Kraków (300)
Kępski 17, Kusia 39 - Makuch 35
Stal Rzeszów 2-0 Lewart Lubartów 1 maja (800)
Szeliga 45, Matrak 62
Sandecja Nowy Sącz 1-0 Korona Kielce (1200)
Bujak 85 (s)
Łada Biłgoraj 0-1 Cracovia 1 maja (2000)
Ziółkowski 73
Proszowianka Proszowice 2-0 Unia Tarnów (400)
Lizak 75, O.Frączek 89
Polonia Przemyśl 3-1 Pogoń Staszów (350)
Hołubko 50, 90, Badowicz 60 - Adamczyk 70

Kolejka 26 - 3-4 maja

Pauza: Stal Rzeszów.
 
Proszowianka Proszowice 1-2 Siarka Tarnobrzeg (500)
Lizak 54 - Podlasek 15, 31
Unia Tarnów 3-1 Łada Biłgoraj (150)
K.Palej 5, 76 (k), Hołda 80 - Zarczuk 25
Cracovia 3-0 Sandecja Nowy Sącz (3000)
Bania 45, Dudziński 49, P.Nowak 82
Korona Kielce 3-1 Polonia Przemyśl (1500)
Grad 41 (k), Hermes 46, Rutka 77 - Załoga 64
Lewart Lubartów 1-1 Górnik Wieliczka (900)
Klepacz 79 - Musiał 90
Hutnik Kraków 2-0 Motor Lublin (800)
Jasiak 25, Madejski 87
Nida Pińczów 5-0 LKS Niedźwiedź (600)
Ciekalski 4, Sawczuk 10, Francuz 25, 56, 90
Pogoń Staszów 2-0 Skawinka Skawina (800)
Kaczówka 38, Adamczyk 45

Kolejka 27 - 10-11 maja

Pauza: Korona Kielce.
 
Siarka Tarnobrzeg 1-0 Nida Pińczów (400)
Gielarek 23
LKS Niedźwiedź 0-2 Hutnik Kraków (300)
Makuch 29, Kwieciński 35
Motor Lublin 1-0 Lewart Lubartów (1200)
Gutek 40
Górnik Wieliczka 0-3 Skawinka Skawina (300)
Nazarewicz 39, Hermaniuk 59, S.Frączek 83
Polonia Przemyśl 1-2 Cracovia (1200)
Badowicz 36 - Strzałkowski 72 (s), Bania 84 (k)
Sandecja Nowy Sącz 1-0 Unia Tarnów (1000)
Policht 34
Łada Biłgoraj 2-3 Proszowianka Proszowice (1200)
A.Wachowicz 16, Zarczuk 89 - Lizak 36, 37, 64
Stal Rzeszów 1-0 Pogoń Staszów (300)
Kloc 73

Kolejka 28 - 14 maja

Pauza: Górnik Wieliczka.
 
Motor Lublin 3-0 Skawinka Skawina (800)
(wo)
Szynkaruk 21, 74, Luty 90 - M.Lewandowski 59
na boisku 3-1, występ nieuprawnionego Łukasza Hermaniuka
Łada Biłgoraj 0-0 Siarka Tarnobrzeg (1000)
Proszowianka Proszowice 2-1 Sandecja Nowy Sącz (400)
Piotrowicz 20, Mielec 59 - Policht 80
Unia Tarnów 1-0 Polonia Przemyśl (150)
Hołda 77
Cracovia 2-1 Stal Rzeszów (3000)
P.Nowak 45, Bania 72 - Rusin 35
Lewart Lubartów 1-1 LKS Niedźwiedź (300)
Klepacz 9 - Połomski 43
Hutnik Kraków 4-0 Nida Pińczów (500)
Kwieciński 7, Kępa 27, Dutka 87, Kozieł 90
Pogoń Staszów 1-1 Korona Kielce (2000)
R.Wójcik 12 - Kupiec 31

Kolejka 29 - 17-18 maja

Pauza: Cracovia.
 
Siarka Tarnobrzeg 1-3 Hutnik Kraków (500)
Pietrucha 89 - Kaczor 40, Madejski 57, Morawiec 90
Nida Pińczów 2-2 Lewart Lubartów (700)
Głuc 19, Ciekalski 73 - Klepacz 36, 53
LKS Niedźwiedź 3-0 Skawinka Skawina (200)
(wo)
Błasiak 83, S.Frączek 88
na boisku 0-2, występ nieuprawnionego Łukasza Hermaniuka
Motor Lublin 2-0 Korona Kielce (3000)
Popławski 11, Prędota 74
Stal Rzeszów 2-0 Unia Tarnów (400)
Rusin 63, Szczoczarz 71
Polonia Przemyśl 2-0 Proszowianka Proszowice (400)
Sierżęga 51, Quaye 78
Sandecja Nowy Sącz 3-1 Łada Biłgoraj (800)
Policht 60, 83, 88 - Zarczuk 87
Górnik Wieliczka 1-2 Pogoń Staszów (350)
Gruszka 86 - Kurek 46, Stachyra 74

Kolejka 30 - 24-25 maja

Pauza: Motor Lublin.
 
Sandecja Nowy Sącz 0-0 Siarka Tarnobrzeg (500)
Łada Biłgoraj 0-1 Polonia Przemyśl (800)
G.Hajduk 37
Proszowianka Proszowice 4-1 Stal Rzeszów (500)
Piotrowicz 2, Bagnicki 19, Mielec 27, Lizak 32 - Rzucidło 44
Unia Tarnów 1-1 Górnik Wieliczka (300)
Radliński 23 - Wisła 33
Korona Kielce 6-0 LKS Niedźwiedź (1000)
Dziubek 15, 48, Hermes 16, Grad 38 (k), Rutka 62, Sawicki 69
Skawinka Skawina 2-1 Nida Pińczów (350)
Żurek 50, S.Frączek 73 - Chlewicki 3
Lewart Lubartów 2-5 Hutnik Kraków (600)
Szajkowski 54, Kleszcz 59 (k) - Madejski 15, Kozieł 20, Kępa 30, Kwieciński 80, Morawiec 83
Pogoń Staszów 2-1 Cracovia (2000)
Wołczek 4, R.Wójcik 30 - Bania 28

Kolejka 31 - 31 maja-1 czerwca

Pauza: Proszowianka Proszowice.
 
Siarka Tarnobrzeg 1-1 Skawinka Skawina (350)
Gielarek 5 - M.Lewandowski 33
Lewart Lubartów 0-1 Korona Kielce (600)
Dziubek 38
Hutnik Kraków 5-2 Cracovia (4000)
Makuch 59, 64, Jasiak 61, Kępa 69, Madejski 82 - K.Hajduk 41, 44
Nida Pińczów 3-1 Unia Tarnów (1000)
Chlewicki 53, 60, Francuz 69 - Jarmuła 20
Motor Lublin 6-0 Łada Biłgoraj (700)
Prędota 12, Szynkaruk 29, Maziarz 33, Popławski 45, Gutek 47, Ławecki 89
Górnik Wieliczka 2-1 Sandecja Nowy Sącz (200)
Kępski 17, Gruszka 65 - Świerad 44
Stal Rzeszów 0-0 Polonia Przemyśl (500)
LKS Niedźwiedź 0-3 Pogoń Staszów (200)
R.Wójcik 16, Stachyra 45, Adamczyk 64

Mecze przełożone

Proszowianka Proszowice 3-0 LKS Niedźwiedź 4 czerwca (400)
Cebula 9, Jędrszczyk 45 (k), Wyroba 80

Kolejka 32 - 7-8 czerwca

Pauza: LKS Niedźwiedź.
 
Polonia Przemyśl 4-0 Siarka Tarnobrzeg (500)
Sierżęga 24 (k), 65, 89, Quaye 69
Sandecja Nowy Sącz 2-0 Stal Rzeszów 10 czerwca (700)
Damasiewicz 64, 87
Łada Biłgoraj 0-1 Górnik Wieliczka (500)
Gruszka 52
Proszowianka Proszowice 0-0 Motor Lublin (500)
Cracovia 5-0 Nida Pińczów (4500)
Ankowski 35, 43, P.Nowak 45, K.Hajduk 63, Bania 73 (k)
Korona Kielce 1-0 Hutnik Kraków (1500)
Grad 70
Skawinka Skawina 1-2 Lewart Lubartów (450)
Zięba 16 - Szajkowski 24, Klepacz 32
Pogoń Staszów 3-2 Unia Tarnów (1200)
Stachyra 4, R.Wójcik 17, 65 - Jarmuła 67, 70

Kolejka 33 - 14 czerwca

Pauza: Unia Tarnów.
 
Siarka Tarnobrzeg 0-0 Lewart Lubartów (200)
Hutnik Kraków 5-2 Skawinka Skawina (500)
Kwieciński 13, Jasiak 50, Makuch 62, Kołodziej 82 (k), Madejski 88 - Nazarewicz 43, Rapacz 84 (k)
Nida Pińczów 1-2 Korona Kielce (700)
Francuz 40 - Grad 67, 90 (k)
LKS Niedźwiedź 0-3 Cracovia
(wo)
gospodarze nie przystąpili do spotkania - brak możliwości zabezpieczenia obiektu w czasie meczu
Górnik Wieliczka 1-1 Proszowianka Proszowice (350)
Świstak 61 - Bagnicki 73
Stal Rzeszów 0-3 Łada Biłgoraj (250)
(wo)
Walat 3, Szymański 7, M.Kędzior 18, Gromala 64
w drużynie Stali grali nieuprawnieni zawodnicy / na boisku 4-0
Polonia Przemyśl 2-2 Sandecja Nowy Sącz (400)
Załoga 5, Jaroch 88 - Ciastoń 29, Damasiewicz 74
Motor Lublin 2-0 Pogoń Staszów (1300)
Prędota 43, Gutek 64 (k)

Kolejka 34 (dokooptowana) - 21 czerwca

Pauza: Proszowianka Proszowice.
 
Nida Pińczów 3-0 Łada Biłgoraj
(wo)
goście nie przystąpili do spotkania
Hutnik Kraków 2-3 Sandecja Nowy Sącz (400)
Kołodziej 36, Jasiak 88 - Policht 58, 68, 80 (k)
Lewart Lubartów 3-0 Polonia Przemyśl (400)
Klepacz 64, 87, Szajkowski 90
Skawinka Skawina 3-0 Stal Rzeszów (200)
(wo)
Nazarewicz 55 - Domin 46, Rusin 87
w drużynie Stali grali nieuprawnieni zawodnicy / na boisku 1-2
Korona Kielce 3-0 Górnik Wieliczka (600)
Kupiec 40, Grad 48, Sawicki 76
Cracovia 2-0 Motor Lublin (6000)
Dudziński 50, Bania 56
Unia Tarnów 1-0 LKS Niedźwiedź (100)
Popiela 85
Siarka Tarnobrzeg 0-2 Pogoń Staszów (600)
Kaczówka 5, R.Wójcik 8

Baraże o udział w III lidze (4)

II liga 2002/2003

III liga 2002/2003 (1 (Warmia i Mazury, Podlasie, Łódzkie, Mazowsze))
III liga 2002/2003 (2 (Pomorze Zachodnie, Pomorze, Wielkopolska, Kujawy i Pomorze))
III liga 2002/2003 (3 (Lubuskie, Dolny Śląsk, Opolskie, Śląsk))

IV liga 2002/2003 (lubelska)
IV liga 2002/2003 (małopolska (Kraków))
IV liga 2002/2003 (małopolska (Nowy Sącz-Tarnów))
IV liga 2002/2003 (podkarpacka)
IV liga 2002/2003 (świętokrzyska)

Autor: Jacek Skałba

 

Napisz do nas