[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2002/2003, grupa: małopolska (Nowy Sącz-Tarnów)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Bocheński KS 30 67 21 4 5 73-31 12 1 2 41-17 9 3 3 32-14
2.  Poprad Muszyna 30 66 19 9 2 48-21 12 3 0 31-9 7 6 2 17-12
3.  Okocimski KS Brzesko 30 48 12 12 6 55-36 7 7 1 31-17 5 5 5 24-19
4.  Glinik/Karpatia Gorlice 30 44 11 11 8 37-39 6 8 1 21-10 5 3 7 16-29
5.  Wierchy Rabka Zdrój 30 42 11 9 10 43-40 8 6 1 25-10 3 3 9 18-30 2 4 1 1 0 3-2
6.  Lubań Maniowy 30 42 12 6 12 47-44 7 3 5 28-21 5 3 7 19-23 2 1 0 1 1 2-3
7.  Tarnovia Tarnów 30 41 12 5 13 35-34 7 2 6 17-16 5 3 7 18-18 2 2 0 2 0 2-2
8.  Dunajec Nowy Sącz 30 41 11 8 11 46-32 8 2 5 33-16 3 6 6 13-16 2 2 0 2 0 2-2
9.  Victoria Witowice Dolne 30 39 9 12 9 40-37 5 4 6 25-26 4 8 3 15-11 2 3 1 0 1 3-2
10.  MLKS Żabno 30 39 11 6 13 38-48 7 4 4 17-16 4 2 9 21-32 2 3 1 0 1 2-3
11.  Orkan Szczyrzyc 30 38 10 8 12 41-36 5 5 5 21-19 5 3 7 20-17
12.  Wolania Wola Rzędzińska 30 37 9 10 11 42-40 6 5 4 24-17 3 5 7 18-23
13.  Huragan Waksmund 30 35 9 8 13 39-47 7 3 5 21-19 2 5 8 18-28
14.  Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 30 32 8 8 14 36-52 5 2 8 16-25 3 6 6 20-27
15.  Szreniawa Nowy Wiśnicz 30 26 7 5 18 23-65 5 5 5 16-20 2 0 13 7-45
16.  Metal Tarnów 30 21 6 3 21 35-76 2 2 11 15-38 4 1 10 20-38
Biegoniczanka Biegonice i Tamel Tarnów nie wystartowały do rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Bocheński KS    1-2 2-0 5-2 5-2 4-0 3-0 1-1 2-1 2-4 2-1 2-1 2-1 4-1 3-0 3-1 
 2 Poprad Muszyna1-1     1-0 1-1 2-0 4-1 3-1 2-1 1-1 3-0 1-0 1-0 2-1 2-1 3-1 4-0 
 3 Okocimski KS Brzesko1-1 2-2     2-1 2-0 0-3 1-1 3-1 0-0 3-1 3-3 0-0 1-1 2-1 6-1 5-1 
 4 Glinik/Karpatia Gorlice2-1 2-0 2-2     1-1 2-0 0-0 0-0 1-2 1-1 1-1 3-1 1-0 0-0 5-1 0-0 
 5 Wierchy Rabka Zdrój1-1 0-0 2-1 4-3     1-0 0-1 1-1 0-0 2-1 1-0 1-1 3-0* 1-1 5-0 3-0 
 6 Lubań Maniowy2-1 4-0 0-2 0-2 2-2     1-0 1-2 1-1 2-3 1-0 1-1 3-0* 5-1 2-1 3-5 
 7 Tarnovia Tarnów2-3 0-1 3-1 2-0 1-3 1-0     0-0 2-1 0-0 0-2 1-2 1-0 1-3 2-0 1-0 
 8 Dunajec Nowy Sącz1-0 1-2 2-1 0-1 3-0 1-2 2-2     1-2 2-0 2-0 3-1 2-3 2-2 5-0 6-0 
 9 Victoria Witowice Dolne0-2 0-0 2-3 1-2 1-4 3-2 2-1 3-1     1-2 1-1 2-2 3-2 1-1 4-1 1-2 
 10 MLKS Żabno1-5 0-0 1-1 0-0 1-0 0-1 1-0 2-1 0-2     2-1 1-0 2-2 1-2 2-0 3-1 
 11 Orkan Szczyrzyc0-2 0-3 0-2 4-0 1-0 1-1 1-2 0-0 0-0 4-0     2-1 1-1 2-2 2-0 3-5 
 12 Wolania Wola Rzędzińska2-3 1-2 3-3 5-0 2-0 2-0 1-0 1-1 1-1 3-2 0-1     1-1 0-0 2-0 0-3 
 13 Huragan Waksmund0-3 1-1 1-1 3-0 3-1 1-1 0-2 1-0 0-3* 2-0 0-3* 3-1     0-3* 4-0 2-0 
 14 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska0-3 0-1 0-4 1-2 0-0 2-3 2-1 0-2 0-0 3-2 2-1 2-3 2-1     0-1 2-1 
 15 Szreniawa Nowy Wiśnicz0-1 0-0 0-0 1-1 4-2 1-1 1-4 1-0 1-0 0-2 0-1 0-3 3-3 2-1     2-1 
 16 Metal Tarnów1-5 0-3 0-3 0-1 2-3 0-4 0-3 0-2 1-1 4-3 1-5 1-1 1-2 4-1 0-1     

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Huragan Waksmund 0-3 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
(wo)
w drużynie Huraganu grał nieuprawniony zawodnik (Rafał Siuta) - na boisku 0-0
Orkan Szczyrzyc 4-0 MLKS Żabno
Malinowski 5, Lekki 42, Mrózek 82, Pasionek 86
Wierchy Rabka Zdrój 2-1 Okocimski KS Brzesko
Gródek 30, Gromczak 67 - Rojkowicz 26
Victoria Witowice Dolne 0-2 Bocheński KS
P.Dudek 4, 28
Lubań Maniowy 0-2 Glinik/Karpatia Gorlice
Dybaś 22, R.Drąg 65
Poprad Muszyna 1-0 Wolania Wola Rzędzińska
Peciak 52
Tarnovia Tarnów 0-0 Dunajec Nowy Sącz
Metal Tarnów 0-1 Szreniawa Nowy Wiśnicz
Karcz 20

Kolejka 2 - 14 sierpnia

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 0-1 Szreniawa Nowy Wiśnicz
Marcin Leśniak 59
Dunajec Nowy Sącz 6-0 Metal Tarnów
Ciastoń 25, Mrowca 30, Hejmej 44, Fałowski 70 (k), Mężyk 75, Besbir 85
Wolania Wola Rzędzińska 1-0 Tarnovia Tarnów
Prokop 18
Glinik/Karpatia Gorlice 2-0 Poprad Muszyna
R.Drąg 34, Dybaś 75
Bocheński KS 4-0 Lubań Maniowy
Popiela 3, 40, S.Goryczko 17, Krzywda 45
Okocimski KS Brzesko 0-0 Victoria Witowice Dolne
MLKS Żabno 1-0 Wierchy Rabka Zdrój
Mosio 88
Huragan Waksmund 0-3 Orkan Szczyrzyc
(wo)
M.Siuta 62, Ł.Waksmundzki 65 - Stoch 45, Cheba 89
w drużynie Huraganu grał nieuprawniony zawodnik (Rafał Siuta) - na boisku 2-2

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

Orkan Szczyrzyc 2-2 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Mrózek 19 (k), Pasionek 25 - Piasecki 60, Piotrowicz 65
Wierchy Rabka Zdrój 3-0 Huragan Waksmund
(wo)
Gródek 45 - Strączek 5
w drużynie Huraganu grał nieuprawniony zawodnik (Rafał Siuta) - na boisku 1-1
Victoria Witowice Dolne 1-2 MLKS Żabno
Augustyn 42 - Mikoś 30, Łoś 68
Lubań Maniowy 0-2 Okocimski KS Brzesko
Okas 60 (k), Seidler 75
Poprad Muszyna 1-1 Bocheński KS
Łodej 29 - Popiela 33
Tarnovia Tarnów 2-0 Glinik/Karpatia Gorlice 11 września
Tomaszowicz 8, Dobrowolski 46
Metal Tarnów 1-1 Wolania Wola Rzędzińska
Jabłoński 4 - Wójtowicz 61
Szreniawa Nowy Wiśnicz 1-0 Dunajec Nowy Sącz
K.Stec 18

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 0-2 Dunajec Nowy Sącz
Mężyk 30, Ciastoń 68
Wolania Wola Rzędzińska 2-0 Szreniawa Nowy Wiśnicz
Wójtowicz 15, 35
Glinik/Karpatia Gorlice 0-0 Metal Tarnów
Bocheński KS 3-0 Tarnovia Tarnów
Buras 7, Popiela 12, Imiołek 88
Okocimski KS Brzesko 2-2 Poprad Muszyna 23 sierpnia
Okas 34 (k), Rojkowicz 85 - Ulucki 82, Dorula 87
MLKS Żabno 0-1 Lubań Maniowy
Kurnyta 55
Huragan Waksmund 0-3 Victoria Witowice Dolne
(wo)
Strączek 68 (k), Ł.Waksmundzki 83
w drużynie Huraganu grał nieuprawniony zawodnik (Rafał Siuta) - na boisku 2-0
Orkan Szczyrzyc 1-0 Wierchy Rabka Zdrój
Mrózek 44

Kolejka 5 - 28 sierpnia

Wierchy Rabka Zdrój 1-1 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Mrówka 72 - M.Dzięgiel 63
Victoria Witowice Dolne 1-1 Orkan Szczyrzyc 4 września
Michalik 37 - Pasionek 8
Lubań Maniowy 3-0 Huragan Waksmund
(wo)
Kurnyta 35 - Strączek 60 (k)
w drużynie Huraganu grał nieuprawniony zawodnik (Rafał Siuta) - na boisku 1-1
Poprad Muszyna 3-0 MLKS Żabno
Janisz 2, 65, Dorula 70
Tarnovia Tarnów 3-1 Okocimski KS Brzesko
K.Palej 42, Masłoń 45, Tomaszowicz 60 - Bryl 78
Metal Tarnów 1-5 Bocheński KS
Pacura 86 - Buras 22, Krzywda 36 (k), Popiela 43, Policht 53, D.Goryczko 67
Szreniawa Nowy Wiśnicz 1-1 Glinik/Karpatia Gorlice
K.Stec 78 - R.Drąg 60
Dunajec Nowy Sącz 3-1 Wolania Wola Rzędzińska
Ciastoń 12, Ruchała 20, Pawłowski 89 - Wójtowicz 90

Kolejka 6 - 31 sierpnia-1 września

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2-3 Wolania Wola Rzędzińska
Białas 36, Gawlik 70 (k) - Kazik 20, Prokop 44, 58
Glinik/Karpatia Gorlice 0-0 Dunajec Nowy Sącz
Okocimski KS Brzesko 5-1 Metal Tarnów
Okas 18 (k), 32 (k), Seidler 64, 87, D.Sacha 68 - Biskupek 78
MLKS Żabno 1-0 Tarnovia Tarnów
Wójcik 79
Huragan Waksmund 1-1 Poprad Muszyna
Drożdż 66 - Pawlik 7
Orkan Szczyrzyc 1-1 Lubań Maniowy
Mrózek 43 - Ciesielka 55
Wierchy Rabka Zdrój 0-0 Victoria Witowice Dolne
Szreniawa Nowy Wiśnicz 0-1 Bocheński KS
D.Goryczko 53

Kolejka 7 - 7-8 września

Victoria Witowice Dolne 1-1 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Augustyn 26 - Ogara 34
Lubań Maniowy 2-2 Wierchy Rabka Zdrój
Hrapkowicz 3, Ciesielka 30 - Możdżeń 14, Kołat 70
Poprad Muszyna 1-0 Orkan Szczyrzyc
A.Grzyb 10
Tarnovia Tarnów 1-0 Huragan Waksmund
K.Palej 30
Metal Tarnów 4-3 MLKS Żabno
Pacura 18, Jabłoński 28 (k), Lechowicz 49, 56 - T.Urban 34, Świątek 72, Krzaczek 85
Szreniawa Nowy Wiśnicz 0-0 Okocimski KS Brzesko
Dunajec Nowy Sącz 1-0 Bocheński KS
T.Nizioł 16 (s)
Wolania Wola Rzędzińska 5-0 Glinik/Karpatia Gorlice
Kazik 2, 60, 64 (k), Prokop 19, M.Prendota 83

Kolejka 8 - 14-15 września

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 1-2 Glinik/Karpatia Gorlice
Jopek 64 - Włodarski 16, R.Drąg 50
Bocheński KS 2-1 Wolania Wola Rzędzińska
M.Palej 10, Buras 20 - P.Brożek 16
Okocimski KS Brzesko 3-1 Dunajec Nowy Sącz
Seidler 23, Okas 31, Jagła 40 - Jasiński 57
MLKS Żabno 2-0 Szreniawa Nowy Wiśnicz
Mosio 10, Wójcik 53
Huragan Waksmund 2-0 Metal Tarnów
Drożdż 63, 85
Orkan Szczyrzyc 1-2 Tarnovia Tarnów
Mrózek 82 - Tomaszowicz 30, K.Palej 53
Wierchy Rabka Zdrój 0-0 Poprad Muszyna
Victoria Witowice Dolne 3-2 Lubań Maniowy
Zubel 6, 52, Pajor 64 - Żołądź 15, Ciesielka 80

Kolejka 9 - 21-22 września

Lubań Maniowy 5-1 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2 października
Kurnyta 56, Darlewski 60, Hrapkowicz 73, Ciesielka 77, Żołądź 89 - Białas 50
Poprad Muszyna 1-1 Victoria Witowice Dolne
Ulucki 29 - Zubel 36
Tarnovia Tarnów 1-3 Wierchy Rabka Zdrój
K.Palej 54 - Możdżeń 58, Kościelniak 65, Gromczak 88
Metal Tarnów 1-5 Orkan Szczyrzyc
Jabłoński 29 (k) - Pasionek 27, Mrózek 36 (k), 58, Cheba 38, D.Nowak 45
Szreniawa Nowy Wiśnicz 3-3 Huragan Waksmund
Marcin Leśniak 38, Karcz 40 (k), Siodlarz 41 - Drożdż 15, M.Siuta 28, Ł.Waksmundzki 60
Dunajec Nowy Sącz 2-0 MLKS Żabno
Mężyk 28, Tarasek 52
Wolania Wola Rzędzińska 3-3 Okocimski KS Brzesko 2 października
Kazik 23, 58 (k), P.Brożek 48 - Seidler 6, Jagła 18, Święch 71
Glinik/Karpatia Gorlice 2-1 Bocheński KS
Dybaś 28, R.Drąg 48 - Imiołek 23

Kolejka 10 - 28-29 września

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 0-3 Bocheński KS
Imiołek 23, Policht 37, Krzywda 74 (k)
Okocimski KS Brzesko 2-1 Glinik/Karpatia Gorlice 9 listopada
Bryl 16, Sakowicz 89 - Szary 62
MLKS Żabno 1-0 Wolania Wola Rzędzińska
Krzaczek 40
Huragan Waksmund 1-0 Dunajec Nowy Sącz
S.Strama 12
Orkan Szczyrzyc 2-0 Szreniawa Nowy Wiśnicz
Stoch 46, Pasionek 53
Wierchy Rabka Zdrój 3-0 Metal Tarnów
Możdżeń 15, Gródek 41 (k), Józef Zasadni 88
Victoria Witowice Dolne 2-1 Tarnovia Tarnów
Świerad 63, Augustyn 87 - K.Palej 90 (k)
Lubań Maniowy 4-0 Poprad Muszyna
Kurnyta 14, Darlewski 29, 70, Ciesielka 50

Kolejka 11 - 5-6 października

Poprad Muszyna 2-1 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
G.Kamiński 16, Dorula 80 - Białas 30
Tarnovia Tarnów 1-0 Lubań Maniowy
R.Surdel 67
Metal Tarnów 1-1 Victoria Witowice Dolne
Pacura 41 - Michalik 73
Szreniawa Nowy Wiśnicz 4-2 Wierchy Rabka Zdrój
Karcz 40, Marcin Leśniak 50, 57, 78 - Gromczak 1, Możdżeń 7
Dunajec Nowy Sącz 2-0 Orkan Szczyrzyc
Fałowski 16 (k), Jasiński 66
Wolania Wola Rzędzińska 1-1 Huragan Waksmund
Prokop 20 - Ł.Waksmundzki 8
Glinik/Karpatia Gorlice 1-1 MLKS Żabno
R.Drąg 6 - Łoś 83
Bocheński KS 2-0 Okocimski KS Brzesko
Imiołek 58, 86

Kolejka 12 - 12-13 października

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 0-4 Okocimski KS Brzesko
Okas 12, Seidler 28, Pachota 40, Jagła 73
MLKS Żabno 1-5 Bocheński KS
Krzaczek 25 (k) - Więsek 6, Krzywda 19, 23 (k), Imiołek 31, 75
Huragan Waksmund 3-0 Glinik/Karpatia Gorlice
Strączek 30, S.Strama 50, Drożdż 77
Orkan Szczyrzyc 2-1 Wolania Wola Rzędzińska
Lekki 20, Pasionek 89 - P.Brożek 83
Victoria Witowice Dolne 4-1 Szreniawa Nowy Wiśnicz
Augustyn 5, Szewczyk 8, Michalik 67, Zubel 84 - Karcz 89 (k)
Lubań Maniowy 3-5 Metal Tarnów
Ciesielka 3, 15, Żołądź 87 (k) - Urasiński 30, Wołek 55, Jabłoński 60 (k), 63, Kieroński 90
Poprad Muszyna 3-1 Tarnovia Tarnów
Dorula 25, Łodej 77, P.Stec 89 - M.Surdel 30
Dunajec Nowy Sącz 3-0 Wierchy Rabka Zdrój
Mężyk 50, Ruchała 56, Fałowski 65 (k)

Kolejka 13 - 19-20 października

Tarnovia Tarnów 1-3 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
K.Palej 11 - Gawlik 29, Kozicki 49, Cholewa 63
Metal Tarnów 0-3 Poprad Muszyna
Ulucki 6, 87, Nalepka 49 (s)
Szreniawa Nowy Wiśnicz 1-1 Lubań Maniowy
Marcin Leśniak 54 - Żołądź 53
Dunajec Nowy Sącz 1-2 Victoria Witowice Dolne
Ciastoń 42 - Świerad 37, Zubel 90 (k)
Wolania Wola Rzędzińska 2-0 Wierchy Rabka Zdrój
Kazik 47, Prokop 67
Glinik/Karpatia Gorlice 1-1 Orkan Szczyrzyc
Dybaś 57 - Mrózek 28
Bocheński KS 2-1 Huragan Waksmund
Policht 23, Krzywda 55 (k) - Drożdż 28
Okocimski KS Brzesko 3-1 MLKS Żabno
Seidler 15, 28, Sakowicz 87 - Świątek 73

Kolejka 14 - 26-27 października

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 3-2 MLKS Żabno
Piotrowicz 33 (k), Gawlik 47, Białas 63 - R.Urban 10, Świątek 71
Huragan Waksmund 1-1 Okocimski KS Brzesko
Strączek 46 - D.Sacha 82
Orkan Szczyrzyc 0-2 Bocheński KS
P.Dudek 14, Buras 74
Wierchy Rabka Zdrój 4-3 Glinik/Karpatia Gorlice
Pędzimąż 29, 88, Zachara 64, Mitoraj 77 - Szary 32, Dybaś 67, R.Drąg 69
Victoria Witowice Dolne 2-2 Wolania Wola Rzędzińska
Gołąb 62, Zubel 89 (k) - Prokop 69, 74
Lubań Maniowy 1-2 Dunajec Nowy Sącz
Żołądź 70 - Mężyk 29, 77
Poprad Muszyna 3-1 Szreniawa Nowy Wiśnicz
Ulucki 3, G.Kamiński 50, Łodej 78 - Karcz 8
Tarnovia Tarnów 1-0 Metal Tarnów
K.Palej 36 (k)

Kolejka 15 - 2-3 listopada

Metal Tarnów 4-1 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Pacura 41, 71, Lechowicz 85, R.Mikołajczak 89 - Gawlik 77
Szreniawa Nowy Wiśnicz 1-4 Tarnovia Tarnów
K.Stec 12 - Szczurek 15, K.Palej 34, Minnich 43, Tomaszowicz 56 (k)
Dunajec Nowy Sącz 1-2 Poprad Muszyna
Mężyk 63 - Janisz 49, Dorula 88
Wolania Wola Rzędzińska 2-0 Lubań Maniowy
Prokop 35, Mucha 78
Glinik/Karpatia Gorlice 1-2 Victoria Witowice Dolne
Winiarski 65 - Matyja 29 (s), Zubel 30
Bocheński KS 5-2 Wierchy Rabka Zdrój
Krzywda 42, 74, Imiołek 49, Buras 50, 54 - Pędzimąż 29, Gromczak 40
Okocimski KS Brzesko 3-3 Orkan Szczyrzyc
Seidler 22, Okas 55 (k), Pachota 82 - Malinowski 5, Cheba 12, Pasionek 75
MLKS Żabno 2-2 Huragan Waksmund
Mosio 15, R.Urban 49 - Strączek 53, 60

Kolejka 16 - 29-30 marca

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2-1 Huragan Waksmund
M.Dzięgiel 75, 88 - Strączek 78 (k)
MLKS Żabno 2-1 Orkan Szczyrzyc
Zaborowski 26, Wójcik 65 - Mrózek 90 (k)
Okocimski KS Brzesko 2-0 Wierchy Rabka Zdrój
Seidler 72, Płachta 90
Bocheński KS 2-1 Victoria Witowice Dolne
Turkiewicz 83, Popiela 90 - Szewczyk 35
Glinik/Karpatia Gorlice 2-0 Lubań Maniowy
R.Gryboś 28, Dybaś 43
Wolania Wola Rzędzińska 1-2 Poprad Muszyna
Gala 32 - Knurowski 21, Ulucki 66 (k)
Dunajec Nowy Sącz 2-2 Tarnovia Tarnów
Fałowski 4 (k), Sadłoń 54 (s) - Gąsior 23, 90 (k)
Szreniawa Nowy Wiśnicz 2-1 Metal Tarnów
Gawąd 25 (k), Jeske 58 - Kieroński 75

Kolejka 17 - 5-6 kwietnia

Szreniawa Nowy Wiśnicz 2-1 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
M.Motak 70, Hołyst 79 - M.Dzięgiel 62
Metal Tarnów 0-2 Dunajec Nowy Sącz
Ciastoń 44, 67
Tarnovia Tarnów 1-2 Wolania Wola Rzędzińska
Gąsior 84 (k) - Gala 42, Stach 86
Poprad Muszyna 1-1 Glinik/Karpatia Gorlice
Korcz 25 - Mężyk 23
Lubań Maniowy 2-1 Bocheński KS 28 maja
Darlewski 15, 72 - Imiołek 35
w pierwotnym terminie mecz sie nie odbył z powodu opadów śniegu
Victoria Witowice Dolne 2-3 Okocimski KS Brzesko 25 czerwca
A.Maciaś 46, Zubel 50 - Sakowicz 1, Bryl 85, Rojkowicz 90
w pierwotnym terminie mecz sie nie odbył z powodu opadów śniegu
Wierchy Rabka Zdrój 2-1 MLKS Żabno 28 maja
Zachara 44, Pędzimąż 70 - B.Kijowski 90
w pierwotnym terminie mecz sie nie odbył z powodu opadów śniegu
Orkan Szczyrzyc 1-1 Huragan Waksmund 28 maja
Mrózek 65 - S.Strama 55
w pierwotnym terminie mecz sie nie odbył z powodu opadów śniegu

Kolejka 18 - 12-13 kwietnia

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2-1 Orkan Szczyrzyc 18 czerwca
Cholewa 20, Jopek 46 - I.Gryboś 86
w pierwotnym terminie mecz sie nie odbył z powodu złego stanu boiska
Huragan Waksmund 3-1 Wierchy Rabka Zdrój 18 czerwca
S.Strama 12, 16, Strączek 38 (k) - Możdżeń 7
w pierwotnym terminie mecz sie nie odbył z powodu złego stanu boiska
MLKS Żabno 0-2 Victoria Witowice Dolne
Świerad 45, Augustyn 71
Okocimski KS Brzesko 0-3 Lubań Maniowy 18 czerwca
Firek 45, Ciesielka 53, Kurnyta 76
w pierwotnym terminie mecz sie nie odbył z powodu złego stanu boiska
Bocheński KS 1-2 Poprad Muszyna 18 czerwca
Michał Leśniak 62 - Knurowski 17, Sułkowski 69
w pierwotnym terminie mecz sie nie odbył z powodu złego stanu boiska
Glinik/Karpatia Gorlice 0-0 Tarnovia Tarnów 18 czerwca
w pierwotnym terminie mecz sie nie odbył z powodu złego stanu boiska
Wolania Wola Rzędzińska 0-3 Metal Tarnów 18 czerwca
Biskupek 62, Szymański 73, Góra 86
w pierwotnym terminie mecz sie nie odbył z powodu złego stanu boiska
Dunajec Nowy Sącz 5-0 Szreniawa Nowy Wiśnicz 18 czerwca
Małek 30, Czernecki 50, Filip 65, Potoczek 73, Fałowski 89
w pierwotnym terminie mecz sie nie odbył z powodu złego stanu boiska

Kolejka 19 - 19 kwietnia

Dunajec Nowy Sącz 2-2 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Ciastoń 60, Małek 68 - Ogara 43, Cholewa 65
Szreniawa Nowy Wiśnicz 0-3 Wolania Wola Rzędzińska
Prokop 15, 87, D.Kaim 80
Metal Tarnów 0-1 Glinik/Karpatia Gorlice
Olszewski 90
Tarnovia Tarnów 2-3 Bocheński KS
Gąsior 84 (k), 87 - Imiołek 39, 64, Popiela 78
Poprad Muszyna 1-0 Okocimski KS Brzesko
Ulucki 55 (k)
Lubań Maniowy 2-3 MLKS Żabno
Wegrzyn 25 (k), Jandura 70 - Wójcik 36, Mosio 75, B.Kijowski 88
Victoria Witowice Dolne 3-2 Huragan Waksmund
Zubel 15, 61 (k), Augustyn 89 - Strączek 52, Krzystyniak 56
Wierchy Rabka Zdrój 1-0 Orkan Szczyrzyc
Pędzimąż 40

Kolejka 20 - 26-27 kwietnia

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 0-0 Wierchy Rabka Zdrój
Orkan Szczyrzyc 0-0 Victoria Witowice Dolne
Huragan Waksmund 1-1 Lubań Maniowy
M.Siuta 30 - Kurnyta 26
MLKS Żabno 0-0 Poprad Muszyna
Okocimski KS Brzesko 1-1 Tarnovia Tarnów
Seidler 35 - R.Surdel 73
Bocheński KS 3-1 Metal Tarnów
Rachwał 6, T.Nizioł 20, P.Dudek 72 - Żaba 21
Glinik/Karpatia Gorlice 5-1 Szreniawa Nowy Wiśnicz
Olejnik 28, Mężyk 58, Olszewski 64, D.Drąg 70, Brzeziański 78 (k) - Kruczek 85
Wolania Wola Rzędzińska 1-1 Dunajec Nowy Sącz
Chudzikiewicz 4 - Filip 7

Kolejka 21 - 30 kwietnia-1 maja

Bocheński KS 3-0 Szreniawa Nowy Wiśnicz
Buras 14, 72, Imiołek 24
Wolania Wola Rzędzińska 0-0 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Dunajec Nowy Sącz 0-1 Glinik/Karpatia Gorlice
D.Drąg 52
mecz w Gorlicach - brak zgody Policji na rozegranie spotkania w Nowym Sączu
Metal Tarnów 0-3 Okocimski KS Brzesko
Bryl 2, Pachota 37, Ostrowski 90
Tarnovia Tarnów 0-0 MLKS Żabno
Poprad Muszyna 2-1 Huragan Waksmund
Knurowski 20, 55 - M.Siuta 61
Lubań Maniowy 1-0 Orkan Szczyrzyc
Kurnyta 22
Victoria Witowice Dolne 1-4 Wierchy Rabka Zdrój
Świerad 72 - Gródek 15, Gromczak 28, 48, 89

Kolejka 22 - 3-4 maja

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 0-0 Victoria Witowice Dolne
Wierchy Rabka Zdrój 1-0 Lubań Maniowy
Gródek 80 (k)
Orkan Szczyrzyc 0-3 Poprad Muszyna
Knurowski 4, 61, Ulucki 75 (k)
Huragan Waksmund 0-2 Tarnovia Tarnów
Gąsior 48 (k), Wardzała 90
wg niektórych źródeł pierwszą bramkę dla Tarnovii zdobył Minnich (z karnego)
MLKS Żabno 3-1 Metal Tarnów
Zaborowski 40, Mosio 82, 89 - Żaba 9
Okocimski KS Brzesko 6-1 Szreniawa Nowy Wiśnicz
Jagła 18, 55, Seidler 38, 90, Pachota 80, Okas 88 (k) - M.Motak 72
Bocheński KS 1-1 Dunajec Nowy Sącz
Policht 57 - Jasiński 33
Glinik/Karpatia Gorlice 3-1 Wolania Wola Rzędzińska
R.Gryboś 21, 67, Olszewski 56 - Kozioł 60

Kolejka 23 - 10-11 maja

Glinik/Karpatia Gorlice 0-0 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Wolania Wola Rzędzińska 2-3 Bocheński KS
Prokop 24, P.Brożek 82 - Buras 19, 23, 66
Dunajec Nowy Sącz 2-1 Okocimski KS Brzesko
Ciastoń 67, 76 - Jagła 90
Szreniawa Nowy Wiśnicz 0-2 MLKS Żabno
Szostak 43, Mosio 66
Metal Tarnów 1-2 Huragan Waksmund
Nalepka 12 - Grela 20, S.Strama 50
Tarnovia Tarnów 0-2 Orkan Szczyrzyc
I.Gryboś 69, Dziadoń 76
Poprad Muszyna 2-0 Wierchy Rabka Zdrój
Ulucki 43, Knurowski 73
Lubań Maniowy 1-1 Victoria Witowice Dolne
Ruchała 66 (k) - Gołąb 55

Kolejka 24 - 17-18 maja

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2-3 Lubań Maniowy
Cholewa 26 (k), Jaworski 29 - Poręba 46, Ciesielka 83, Kurnyta 90
Victoria Witowice Dolne 0-0 Poprad Muszyna 18 maja
równocześnie półfinał PP na szczeblu OZPN Nowy Sącz
Wierchy Rabka Zdrój 0-1 Tarnovia Tarnów
Minnich 83
Orkan Szczyrzyc 3-5 Metal Tarnów
I.Gryboś 11, Mrózek 83 (k), 86 - Nalepka 11, Pacura 18, 52, Urasiński 20, 90
Huragan Waksmund 4-0 Szreniawa Nowy Wiśnicz
Strączek 17, 57, Krzystyniak 44, M.Siuta 62
MLKS Żabno 2-1 Dunajec Nowy Sącz
Kuczek 84, Madejski 89 - Mrowca 38
Okocimski KS Brzesko 0-0 Wolania Wola Rzędzińska
Bocheński KS 5-2 Glinik/Karpatia Gorlice
Imiołek 38, Popiela 58, 78 (k), Buras 66, D.Goryczko 90 - Olszewski 18, 55

Kolejka 25 - 21 maja

Bocheński KS 4-1 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Buras 27 (k), Więsek 47, Policht 60, Imiołek 78 (k) - Jopek 88
Glinik/Karpatia Gorlice 2-2 Okocimski KS Brzesko
Mężyk 62, Olejnik 80 - Seidler 7, Bryl 18
Wolania Wola Rzędzińska 3-2 MLKS Żabno
Kozioł 25, 38, 70 - Zaborowski 73, Mosio 85
Dunajec Nowy Sącz 2-3 Huragan Waksmund
Mrowca 45, Sowiński 70 - S.Strama 4, Strączek 35, 88
Szreniawa Nowy Wiśnicz 0-1 Orkan Szczyrzyc
I.Gryboś 48
Metal Tarnów 2-3 Wierchy Rabka Zdrój
Pacura 6, Kieroński 55 - Gromczak 8, Gródek 13, Kołat 65
Tarnovia Tarnów 2-1 Victoria Witowice Dolne
Mikoś 86 (k), Dobrowolski 89 - Zubel 47
Poprad Muszyna 4-1 Lubań Maniowy
Korcz 65, Ulucki 67 (k), Janisz 81, 90 - Ciesielka 9

Kolejka 26 - 24-25 maja

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 0-1 Poprad Muszyna
Knurowski 83
Lubań Maniowy 1-0 Tarnovia Tarnów
Ciesielka 43
Victoria Witowice Dolne 1-2 Metal Tarnów
Augustyn 73 - Urasiński 52, 79
Wierchy Rabka Zdrój 5-0 Szreniawa Nowy Wiśnicz
Gródek 20, 78, Gromczak 22, 43, 64
Orkan Szczyrzyc 0-0 Dunajec Nowy Sącz
Huragan Waksmund 3-1 Wolania Wola Rzędzińska
Janiczak 17, Strączek 63, Drożdż 84 - Kazik 75
MLKS Żabno 0-0 Glinik/Karpatia Gorlice
Okocimski KS Brzesko 1-1 Bocheński KS
Jagła 40 - Buras 38

Kolejka 27 - 31 maja-1 czerwca

Wierchy Rabka Zdrój 1-1 Dunajec Nowy Sącz
Możdżeń 36 - Sowiński 20
Okocimski KS Brzesko 2-1 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Okas 31, Kulka 87 - B.Stachura 44
Bocheński KS 2-4 MLKS Żabno
Krzywda 43, Imiołek 58 - Zaborowski 20, 68, Kuczek 38, Węgiel 90
Glinik/Karpatia Gorlice 1-0 Huragan Waksmund
R.Drąg 90 (k)
Wolania Wola Rzędzińska 0-1 Orkan Szczyrzyc
Dziadoń 85
Szreniawa Nowy Wiśnicz 1-0 Victoria Witowice Dolne
Ponisz 15
Metal Tarnów 0-4 Lubań Maniowy
Ciesielka 39, 70, Jandura 69, 77
Tarnovia Tarnów 0-1 Poprad Muszyna
Ulucki 90

Kolejka 28 - 4 czerwca

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2-1 Tarnovia Tarnów
Dorosz 18, B.Stachura 53 - Gąsior 90
Poprad Muszyna 4-0 Metal Tarnów
Korcz 18, 40, 50, G.Kamiński 29
Lubań Maniowy 2-1 Szreniawa Nowy Wiśnicz
Kurnyta 11, Darlewski 65 - Siodlarz 75
Victoria Witowice Dolne 3-1 Dunajec Nowy Sącz
Augustyn 43, Kiełbasa 45 (s), Szewczyk 82 - Hejmej 50
Wierchy Rabka Zdrój 1-1 Wolania Wola Rzędzińska
Wójciak 77 - P.Brożek 90
Orkan Szczyrzyc 4-0 Glinik/Karpatia Gorlice
D.Nowak 11, 56 (k), 71, Malinowski 15
Huragan Waksmund 0-3 Bocheński KS
S.Goryczko 7, Popiela 55 (k), Krzywda 85
MLKS Żabno 1-1 Okocimski KS Brzesko 22 czerwca
Mosio 23 - Okas 33

Kolejka 29 - 7-8 czerwca

MLKS Żabno 1-2 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Spinda 58 - M.Stachura 72, 86
Okocimski KS Brzesko 1-1 Huragan Waksmund
Rojkowicz 68 - Drożdż 48
Bocheński KS 2-1 Orkan Szczyrzyc
Imiołek 45, Popiela 74 (k) - Dziadoń 62
Glinik/Karpatia Gorlice 1-1 Wierchy Rabka Zdrój
Pierzchała 38 - Pędzimąż 90
Wolania Wola Rzędzińska 1-1 Victoria Witowice Dolne
Prokop 57 - Świerad 43
Dunajec Nowy Sącz 1-2 Lubań Maniowy
Hejmej 84 - Firek 44, Michalik 67
Szreniawa Nowy Wiśnicz 0-0 Poprad Muszyna
Metal Tarnów 0-3 Tarnovia Tarnów
Gąsior 42 (k), 61, Dobrowolski 90

Kolejka 30 - 14 czerwca

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2-1 Metal Tarnów
A.Fijał 55, M.Stachura 60 - Lechowicz 11
Tarnovia Tarnów 2-0 Szreniawa Nowy Wiśnicz
Gąsior 63, Maciosek 90
Poprad Muszyna 2-1 Dunajec Nowy Sącz
Łodej 14, Knurowski 75 - Mrowca 35
Lubań Maniowy 1-1 Wolania Wola Rzędzińska
Jandura 74 - Wójtowicz 44
Victoria Witowice Dolne 1-2 Glinik/Karpatia Gorlice
Marzec 72 - Mężyk 8, Kruszankin 89
Wierchy Rabka Zdrój 1-1 Bocheński KS
Kołat 38 - Buras 26
Orkan Szczyrzyc 0-2 Okocimski KS Brzesko
Okas 26, D.Sacha 45
Huragan Waksmund 2-0 MLKS Żabno
Strączek 24, Drożdż 65

Baraże o udział w III lidze (4)

III liga 2002/2003 (4 (Świętokrzyskie, Lubelskie, Małopolska, Podkarpacie))

IV liga 2002/2003 (lubelska)
IV liga 2002/2003 (małopolska (Kraków))
IV liga 2002/2003 (podkarpacka)
IV liga 2002/2003 (świętokrzyska)

Liga okręgowa 2002/2003 (Nowy Sącz)
Liga okręgowa 2002/2003 (Tarnów)

Autor: Jacek Skałba
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas