[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2002/2003, grupa: świętokrzyska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Heko Czermno 34 88 28 4 2 91-16 15 0 2 61-8 13 4 0 30-8
2.  GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 34 67 20 7 7 63-26 11 4 2 36-8 9 3 5 27-18
3.  Spartakus Daleszyce 34 56 15 11 8 50-33 11 4 2 33-11 4 7 6 17-22
4.  Granat/Ruch Skarżysko-Kamienna 34 53 14 11 9 52-36 10 3 4 32-15 4 8 5 20-21 2 4 1 1 0 3-1
5.  Orlęta Kielce 34 53 14 11 9 44-28 9 6 2 25-8 5 5 7 19-20 2 1 0 1 1 1-3
6.  Wierna Małogoszcz 34 52 15 7 12 47-36 11 2 4 31-11 4 5 8 16-25 2 3 1 0 1 3-2
7.  Wisła Sandomierz 34 52 15 7 12 48-40 10 3 4 30-19 5 4 8 18-21 2 3 1 0 1 2-3
8.  Hetman Włoszczowa 34 49 13 10 11 36-37 10 4 3 21-9 3 6 8 15-28
9.  Czarni Połaniec 34 47 12 11 11 45-40 8 5 4 34-19 4 6 7 11-21
10.  Naprzód Jędrzejów 34 46 12 10 12 33-37 10 4 3 26-11 2 6 9 7-26 2 3 1 0 1 2-2
11.  Alit Ożarów 34 46 13 7 14 50-53 8 5 4 33-22 5 2 10 17-31 2 3 1 0 1 2-2
12.  Orlicz Suchedniów 34 41 11 8 15 45-58 8 3 6 26-29 3 5 9 19-29
13.  Łysica Bodzentyn 34 40 11 7 16 41-67 6 5 6 20-23 5 2 10 21-44 2 4 1 1 0 5-2
14.  Piast Chęciny 34 40 11 7 16 43-45 7 5 5 29-14 4 2 11 14-31 2 1 0 1 1 2-5
15.  Zenit Chmielnik 34 39 10 9 15 37-44 7 6 4 25-17 3 3 11 12-27
16.  Star Starachowice 34 32 8 8 18 37-53 5 7 5 20-14 3 1 13 17-39
17.  MKS Końskie 34 28 7 7 20 42-57 4 4 9 23-26 3 3 11 19-31
18.  Świt Ćmielów 34 17 5 2 27 26-124 4 2 11 18-43 1 0 16 8-81
Hetman Włoszczowa zastąpił w rozgrywkach Pogoń Staszów, po dokooptowaniu staszowskiej drużyny do rozgrywek III ligi w dniu 26 sierpnia 2002 r.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Heko Czermno    3-0 3-0 3-1 2-1 1-2 3-0 2-0 1-0 5-0 1-0 1-2 7-1 4-0 4-0 4-0 4-0 13-1 
 2 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)0-2     1-0 0-1 2-2 4-0 3-0 0-0 1-1 1-1 3-0 6-0 4-0 1-0 2-1 1-0 4-0 3-0 
 3 Spartakus Daleszyce0-0 3-2     4-0 2-0 1-1 1-0 1-1 6-0 3-0 2-1 0-0 1-2 1-0 0-2 3-1 1-0 4-1 
 4 Granat/Ruch Skarżysko-Kamienna1-3 2-4 2-0     2-0 0-0 0-0 0-0 3-0* 0-1 5-0 2-1 2-0 2-0 0-1 4-3 3-2 4-0 
 5 Orlęta Kielce0-0 1-0 2-2 1-1     2-0 1-1 2-0 1-1 0-0 0-2 2-0 3-0 2-0 4-0 0-1 2-0 2-0 
 6 Wierna Małogoszcz0-1 1-2 1-1 2-2 0-1     2-0 0-1 1-0 2-1 4-0 2-1 4-0 5-0 2-0 1-0 2-1 2-0 
 7 Wisła Sandomierz2-3 1-2 1-3 2-1 0-0 2-1     0-2 2-1 3-0 2-1 1-1 3-0 1-0 1-1 2-0 4-2 3-1 
 8 Hetman Włoszczowa0-0 0-0 2-0 0-2 2-0 1-2 4-1     0-3 0-0 2-0 2-0 1-1 1-0 1-0 1-0 2-0 2-0 
 9 Czarni Połaniec0-1 2-1 0-0 1-1 0-3* 3-1 1-0 0-3*     2-0 4-1 3-3 3-4 3-0 0-0 5-1 0-0 7-0 
 10 Naprzód Jędrzejów1-1 0-1 2-2 2-1 1-0 2-0 1-2 1-1 0-0     0-1 2-0 3-1 1-0 2-0 3-1 1-0 4-0 
 11 Alit Ożarów1-3 0-4 4-1 2-2 1-1 2-1 0-1 5-2 3-1 1-2     0-0 1-1 0-0 2-0 1-0 3-2 7-1 
 12 Orlicz Suchedniów0-5 2-1 1-1 0-4 0-4 2-0 0-1 1-1 2-0 0-0 4-2     3-0 0-3 2-1 4-1 0-4 5-1 
 13 Łysica Bodzentyn2-4 0-0 1-0 0-0 4-2 2-1 1-1 2-1 0-1 2-0 0-2 0-3     2-2 1-1 1-4 2-0 0-1 
 14 Piast Chęciny1-2 0-1 0-0 1-1 1-2 1-1 3-2 3-0* 0-0 2-0 0-1 2-0 0-3     1-0 3-0* 0-0 11-1 
 15 Zenit Chmielnik0-2 1-1 0-2 3-1 0-0 1-1 1-0 4-2 0-1 1-1 1-1 1-1 3-1 4-0     3-0 0-3 2-0 
 16 Star Starachowice0-1 1-2 1-1 0-0 1-0 1-1 0-0 1-1 0-1 1-0 1-1 2-0 0-1 0-2 1-0     3-3 7-0 
 17 MKS Końskie0-1 0-2 0-1 0-0 0-1 0-2 0-3 5-0 1-1 1-1 1-4 1-0 4-1 2-3 2-4 1-1     5-1 
 18 Świt Ćmielów0-1 1-4 1-3 0-2 2-2 0-2 0-6 1-0 0-0 2-0 1-0 2-7 2-5 2-4 2-1 2-4 0-2     

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Czarni Połaniec 3-0 Piast Chęciny
Staniek 21, Kajda 26, Kamiński 37
Hetman Włoszczowa 1-1 Łysica Bodzentyn 18 września
Stawowczyk 65 - Dulęba 89
Zenit Chmielnik 1-1 Alit Ożarów
Skrzypczyk 90 - Zawadzki 36
Wisła Sandomierz 2-1 Granat/Ruch Skarżysko-Kamienna
Leptacz 50, Gach 57 - Jarząb 21
Świt Ćmielów 2-2 Orlęta Kielce
Paszyński 18, 65 (k) - Stocki 55, Fatyga 69
Wierna Małogoszcz 1-1 Spartakus Daleszyce
Drej 53 - Banasik 90
Orlicz Suchedniów 0-4 MKS Końskie
Myśliwy 67, Staniszewski 85, 87, Sobieraj 90
Heko Czermno 4-0 Star Starachowice
Szczepanik 7, Stępień 10, 86, Jasiński 65
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1-1 Naprzód Jędrzejów
Kula 51 (k) - Stolarczyk 72 (k)

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Piast Chęciny 2-0 Naprzód Jędrzejów
Opara 6 (k), Cedro 65
Star Starachowice 1-2 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)
A.Anduła 37 (k) - Kula 16, S.Ubożak 78
MKS Końskie 0-1 Heko Czermno
Zimoch 20
Spartakus Daleszyce 0-0 Orlicz Suchedniów
Orlęta Kielce 2-0 Wierna Małogoszcz
Fatyga 14, Kilim 80
Granat/Ruch Skarżysko-Kamienna 4-0 Świt Ćmielów
Glijer 18, Nowak 28, Pacek 60, 78
Alit Ożarów 0-1 Wisła Sandomierz
Krzemiński 23
Łysica Bodzentyn 1-1 Zenit Chmielnik
Gibalski 8 - Zawadziński 51
Czarni Połaniec 0-3 Hetman Włoszczowa 23 października
(wo)
Kajda 42 (k), 47, Sowiński 70
na boisku 3-0

Kolejka 3 - 18 sierpnia

Hetman Włoszczowa 1-0 Piast Chęciny 16 listopada
Rak 22
Zenit Chmielnik 0-1 Czarni Połaniec
Kiciński 48 (k)
Wisła Sandomierz 3-0 Łysica Bodzentyn
Rauch 50, 67, Krzemiński 62
Świt Ćmielów 1-0 Alit Ożarów
Sołtykiewicz 14
Wierna Małogoszcz 2-2 Granat/Ruch Skarżysko-Kamienna
Drej 57, 87 (k) - Jastrząb 70, Staniszewski 75
Orlicz Suchedniów 0-4 Orlęta Kielce
Dulak 7, Kozak 19, Adwent 80, Fatyga 85 (k)
Heko Czermno 3-0 Spartakus Daleszyce
Łuszczyński 17, Stępień 85, 90
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 4-0 MKS Końskie
Piwowarczyk 23, Stawiarski 43, Lelonek 49 (k), Bętkowski 80
Naprzód Jędrzejów 3-1 Star Starachowice
Stolarczyk 21, Skorodzień 67, Wójcicki 75 - A.Anduła 84

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

Piast Chęciny 3-0 Star Starachowice
(wo)
Skowerski 85
na boisku 1-0
MKS Końskie 1-1 Naprzód Jędrzejów
Myśliwy 26 - Stolarczyk 32 (k)
Spartakus Daleszyce 3-2 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)
Radkowski 40 (k), P.Kukuła 58, W.Kukuła 77 - Lelonek 38, 52 (k)
Orlęta Kielce 0-0 Heko Czermno
Granat/Ruch Skarżysko-Kamienna 2-1 Orlicz Suchedniów
Kot 69, Dróżdż 73 - M.Bracha 13
Alit Ożarów 2-1 Wierna Małogoszcz
Kanarski 41, Barański 69 - Drej 87
Łysica Bodzentyn 0-1 Świt Ćmielów
Mazepa 32
Czarni Połaniec 1-0 Wisła Sandomierz
Wołoszyn 72
Hetman Włoszczowa 1-0 Zenit Chmielnik 23 listopada
Dec 83

Kolejka 5 - 28 sierpnia

Zenit Chmielnik 4-0 Piast Chęciny
Zadorski 13, 27, 40, 60
Wisła Sandomierz 0-2 Hetman Włoszczowa
Rak 6, Bartocha 40 (k)
Świt Ćmielów 0-0 Czarni Połaniec
Wierna Małogoszcz 4-0 Łysica Bodzentyn
Drej 15 (k), M.Kleszcz 71, Szymański 80, Grzyb 84
Orlicz Suchedniów 4-2 Alit Ożarów 4 września
M.Bracha 29 (k), 84, Grzelka 69, 77 - Barański 19, Kanarski 67
Heko Czermno 3-1 Granat/Ruch Skarżysko-Kamienna
Szczepanik 20, 25, Stępień 74 - Nowak 61
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2-2 Orlęta Kielce
Lelonek 26, 40 (k) - Dziubel 43, M.Czarnecki 48
Naprzód Jędrzejów 2-2 Spartakus Daleszyce
Stolarczyk 3 (k), Kosiński 55 - P.Kukuła 56, Radkowski 70 (k)
Star Starachowice 3-3 MKS Końskie
D.Anduła 21, 28, A.Anduła 76 - Myśliwy 17, 19, Róg 85 (k)

Kolejka 6 - 31 sierpnia-1 września

Piast Chęciny 0-0 MKS Końskie
Spartakus Daleszyce 3-1 Star Starachowice
Radkowski 1, Detka 51, P.Kukuła 56 - D.Anduła 30
Orlęta Kielce 0-0 Naprzód Jędrzejów
Granat/Ruch Skarżysko-Kamienna 2-4 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)
Nowak 40, Staniszewski 84 - Rumas 42, Kula 43, Ł.Ubożak 63, Staniec 77
Alit Ożarów 1-3 Heko Czermno
Kanarski 44 - Szczepanik 17, Wojtaszek 23, 55
Łysica Bodzentyn 0-3 Orlicz Suchedniów
Niekurzak 50, M.Bracha 67, Mosiołek 83
Czarni Połaniec 3-1 Wierna Małogoszcz
Kajda 27 (k), Maruszewski 40, Kamiński 86 - Drej 21
Hetman Włoszczowa 2-0 Świt Ćmielów
Wolski 22, Dec 53
Zenit Chmielnik 1-0 Wisła Sandomierz
Wrzesień 66

Kolejka 7 - 7-8 września

Wisła Sandomierz 1-0 Piast Chęciny
Waga 83 (k)
Świt Ćmielów 2-1 Zenit Chmielnik
Mazepa 64, Paszyński 85 - Zadorski 90
Wierna Małogoszcz 0-1 Hetman Włoszczowa
Stawowczyk 83
Orlicz Suchedniów 2-0 Czarni Połaniec
M.Bracha 31 (k), Mosiołek 36
Heko Czermno 7-1 Łysica Bodzentyn
Stępień 5, Wojtaszek 7, 70, Zimoch 52, Grzegorzewski 62, Karpiński 76, Maciejczyk 83 - Pindral 73
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 3-0 Alit Ożarów
Pawłowski 33, Kula 55, Szczepański 83
Naprzód Jędrzejów 2-1 Granat/Ruch Skarżysko-Kamienna
Dudek 55, Kosiński 71 - Nowak 76 (k)
Star Starachowice 1-0 Orlęta Kielce
Bracik 29
MKS Końskie 0-1 Spartakus Daleszyce
Radkowski 78

Kolejka 8 - 11 września

Piast Chęciny 0-0 Spartakus Daleszyce
Orlęta Kielce 2-0 MKS Końskie
Fatyga 47 (k), Piotrowski 51
Granat/Ruch Skarżysko-Kamienna 4-3 Star Starachowice
Pacek 10, Dróżdż 69, Kądziela 82, Nowak 85 - D.Anduła 9, A.Anduła 34 (k), Zieliński 40
Alit Ożarów 1-2 Naprzód Jędrzejów 18 września
Gołębiowski 60 - Stolarczyk 8, Kosiński 38
przełożony z powodu meczu Alitu w 1/16 Pucharu Polski
Łysica Bodzentyn 0-0 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)
Czarni Połaniec 0-1 Heko Czermno
Szczepanik 43 (k)
Hetman Włoszczowa 2-0 Orlicz Suchedniów
M.Szwajkowski 3, Dec 13
Zenit Chmielnik 1-1 Wierna Małogoszcz
Wrzesień 33 - Lniany 47
Wisła Sandomierz 3-1 Świt Ćmielów
Krzemiński 15, Kostka 70, Ozimek 89 - Mazepa 19

Kolejka 9 - 14-15 września

Świt Ćmielów 2-4 Piast Chęciny
Banaszewski 65, Mazepa 86 - Skowerski 22, 90, Fendrych 60, 71
Wierna Małogoszcz 2-0 Wisła Sandomierz
Drej 33 (k), Lniany 71
Orlicz Suchedniów 2-1 Zenit Chmielnik
Górecki 1, Mosiołek 5 - Puchała 14
Heko Czermno 2-0 Hetman Włoszczowa
Grzegorzewski 5, 72
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1-1 Czarni Połaniec
Śliwa 71 - Janowski 75
Naprzód Jędrzejów 3-1 Łysica Bodzentyn
Stolarczyk 68, 85 (k), Skorodzień 74 - Jarosiński 2
Star Starachowice 1-1 Alit Ożarów
Ronduda 61 (k) - Zawadzki 78
MKS Końskie 0-0 Granat/Ruch Skarżysko-Kamienna
Spartakus Daleszyce 2-0 Orlęta Kielce
Stocki 4 (s), P.Kukuła 35

Kolejka 10 - 21-22 września

Piast Chęciny 1-2 Orlęta Kielce
Pać 52 - Szymoniak 6, 38
Granat/Ruch Skarżysko-Kamienna 2-0 Spartakus Daleszyce
Kot 50, Nowak 71
Alit Ożarów 3-2 MKS Końskie
Kanarski 44, 53, Klimek 76 (k) - Róg 10 (k), 77 (k)
Łysica Bodzentyn 1-4 Star Starachowice
Łapka 36 - A.Anduła 12, D.Anduła 48, 50, Bracik 78
Czarni Połaniec 2-0 Naprzód Jędrzejów
Janaszek 4, Kamiński 82
Hetman Włoszczowa 0-0 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)
Zenit Chmielnik 0-2 Heko Czermno
Stępień 58, Jończyk 74
Wisła Sandomierz 1-1 Orlicz Suchedniów
Szymański 25 - Górecki 43
Świt Ćmielów 0-2 Wierna Małogoszcz
Szymański 23, Grzesik 53

Kolejka 11 - 28-29 września

Wierna Małogoszcz 5-0 Piast Chęciny
Lniany 12, Szymański 28, Grzesik 58, M.Kleszcz 75, Przybysz 86
Orlicz Suchedniów 5-1 Świt Ćmielów
M.Bracha 8, 12, 47, Mosiołek 84, Bator 88 - Odelski 24 (s)
Heko Czermno 3-0 Wisła Sandomierz
Stępień 69, 78, 87
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2-1 Zenit Chmielnik
S.Ubożak 60, Pawłowski 69 (k) - Zamojski 40
Naprzód Jędrzejów 1-1 Hetman Włoszczowa
Różański 5 - Wolski 44
Star Starachowice 0-1 Czarni Połaniec
Kamiński 10
MKS Końskie 4-1 Łysica Bodzentyn
Łuczyński 7, Korytkowski 15, Przybyła 85, Jarząb 88 - Pytel 50
Spartakus Daleszyce 2-1 Alit Ożarów
Gil 48, 53 - Donoch 28
Orlęta Kielce 1-1 Granat/Ruch Skarżysko-Kamienna
Fatyga 30 - Jastrząb 88

Kolejka 12 - 5-6 października

Piast Chęciny 1-1 Granat/Ruch Skarżysko-Kamienna
Opara 64 - Kotwica 57
Alit Ożarów 1-1 Orlęta Kielce
Gołda 30 - Fatyga 3
Łysica Bodzentyn 1-0 Spartakus Daleszyce
Rubinkiewicz 3
Czarni Połaniec 0-0 MKS Końskie
Hetman Włoszczowa 1-0 Star Starachowice
Rak 44
Zenit Chmielnik 1-1 Naprzód Jędrzejów
Zamojski 16 - Skorodzień 34
Wisła Sandomierz 1-2 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)
Krzemiński 90 (k) - Pawłowski 31, Lelonek 70
Świt Ćmielów 0-1 Heko Czermno
Karpiński 60
Wierna Małogoszcz 2-1 Orlicz Suchedniów
M.Kleszcz 49, Przybysz 67 - Ogłoza 30

Kolejka 13 - 12-13 października

Orlicz Suchedniów 0-3 Piast Chęciny
Krensel 8, Salwa 69, Boguszewski 90
Heko Czermno 1-2 Wierna Małogoszcz
Maciejczyk 50 - Drej 42, Szpiega 55
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 3-0 Świt Ćmielów
Bętkowski 38, Lelonek 40, Piwowarczyk 47
Naprzód Jędrzejów 1-2 Wisła Sandomierz
Różański 39 - Szymański 37, 41
Star Starachowice 1-0 Zenit Chmielnik 16 listopada
D.Anduła 61
pierwotnie mecz nie odbył się z powodu złych warunków atmosferycznych
MKS Końskie 5-0 Hetman Włoszczowa
Myśliwy 10, 42, Korytkowski 31, 56, 67
Spartakus Daleszyce 6-0 Czarni Połaniec
Gil 48, 77, Wicha 56, W.Kukuła 63, Dobrasiewicz 80 (s), Mierzwa 90
Orlęta Kielce 3-0 Łysica Bodzentyn 16 listopada
Kilim 7, Dziubel 53, M.Czarnecki 68
pierwotnie mecz nie odbył się z powodu złych warunków atmosferycznych
Granat/Ruch Skarżysko-Kamienna 5-0 Alit Ożarów
Jastrząb 42, 50, 84, Nowak 45 (k), Staniszewski 56

Kolejka 14 - 19-20 października

Piast Chęciny 0-1 Alit Ożarów
Klimek 85
Łysica Bodzentyn 0-0 Granat/Ruch Skarżysko-Kamienna
Czarni Połaniec 0-3 Orlęta Kielce
(wo)
Kajda 25 (k) - Dziubel 12, Fatyga 65
na boisku 1-2
Hetman Włoszczowa 2-0 Spartakus Daleszyce
Luzar 49, T.Szwajkowski 68
Zenit Chmielnik 0-3 MKS Końskie
Korytkowski 60, 81, Myśliwy 90
Wisła Sandomierz 2-0 Star Starachowice
Krzemiński 69, 81 (k)
Świt Ćmielów 2-0 Naprzód Jędrzejów
Sołtykiewicz 20, Mazepa 30
Wierna Małogoszcz 1-2 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)
Grzyb 18 - Bętkowski 5, Pawłowski 8
Orlicz Suchedniów 0-5 Heko Czermno
Kopytowski 14, 36, Jasiński 65, Szczepanik 74, Grzegorzewski 82

Kolejka 15 - 26-27 października

Heko Czermno 4-0 Piast Chęciny
Grzegorzewski 20, 83, Szczepanik 59, 73
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 6-0 Orlicz Suchedniów
Bętkowski 43, 52, Pawłowski 57, 87, Rumas 65, Kula 71
Naprzód Jędrzejów 2-0 Wierna Małogoszcz
Łapot 20, Skorodzień 57
Star Starachowice 7-0 Świt Ćmielów
Zieliński 3, Hamera 7, Ronduda 15, D.Anduła 21, 88, A.Anduła 25, 55 (k)
MKS Końskie 0-3 Wisła Sandomierz
Rauch 65, Krzemiński 75 (k), 80
Spartakus Daleszyce 0-2 Zenit Chmielnik
Zawadziński 81, Majewski 88
Orlęta Kielce 2-0 Hetman Włoszczowa
Fatyga 22, Kilim 72
Granat/Ruch Skarżysko-Kamienna 3-0 Czarni Połaniec
(wo)
Susz 60, Wołoszyn 89 (s) - Kajda 37
na boisku 2-1
Alit Ożarów 1-1 Łysica Bodzentyn
Gołębiowski 75 - Kręcisz 25 (k)

Kolejka 16 - 2-3 listopada

Piast Chęciny 0-3 Łysica Bodzentyn
Pająk 5, Rubinkiewicz 15, Dulęba 30
Czarni Połaniec 4-1 Alit Ożarów
Kajda 32 (k), 71, Dobrasiewicz 60, Kamiński 63 - Donoch 50 (k)
Hetman Włoszczowa 0-2 Granat/Ruch Skarżysko-Kamienna
Jastrząb 10, Nowak 65 (k)
Zenit Chmielnik 0-0 Orlęta Kielce
Wisła Sandomierz 1-3 Spartakus Daleszyce
Krzemiński 45 - Radkowski 37, P.Kukuła 86, Gil 89
Świt Ćmielów 0-2 MKS Końskie
Sobieraj 42, Łuczyński 85
Wierna Małogoszcz 1-0 Star Starachowice
Drej 30
Orlicz Suchedniów 0-0 Naprzód Jędrzejów
Heko Czermno 3-0 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 31 października
Szczepanik 15, Grzegorzewski 75, Jasiński 77

Kolejka 17 - 9-10 listopada

GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1-0 Piast Chęciny
Pawłowski 76
Naprzód Jędrzejów 1-1 Heko Czermno
Stolarczyk 33 - Szczepanik 39
Star Starachowice 2-0 Orlicz Suchedniów
A.Anduła 3, D.Anduła 82
MKS Końskie 0-2 Wierna Małogoszcz
M.Kleszcz 40, Grzesik 60
Spartakus Daleszyce 4-1 Świt Ćmielów
Gil 6, 62, Radkowski 10, 77 - Borek 77 (s)
Orlęta Kielce 1-1 Wisła Sandomierz
Dziubel 65 - Szymański 85
Granat/Ruch Skarżysko-Kamienna 0-1 Zenit Chmielnik
Pacek 42 (s)
Alit Ożarów 5-2 Hetman Włoszczowa
Kanarski 9, Gołębiowski 13, Gąbka 35, Gołda 45, Klimek 60 - Bartocha 80 (k), Podsiedlik 85
Łysica Bodzentyn 0-1 Czarni Połaniec
Janowski 80

Kolejka 18 (pierwotnie 19) - 22-23 marca

Naprzód Jędrzejów 1-0 Piast Chęciny
Bąk 90
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1-0 Star Starachowice
Pawłowski 44
Heko Czermno 4-0 MKS Końskie
Stępień 35, 39, Jończyk 63, Zimoch 83 (k)
Orlicz Suchedniów 1-1 Spartakus Daleszyce
Kubiec 22 - Kukuła 7
Wierna Małogoszcz 0-1 Orlęta Kielce
R.Czarnecki 70
Świt Ćmielów 0-2 Granat/Ruch Skarżysko-Kamienna
Górlicki 28, Jastrząb 62
Wisła Sandomierz 2-1 Alit Ożarów
Kulczycki 47, Ozimek 63 - Gołda 44
Zenit Chmielnik 3-1 Łysica Bodzentyn
Zadorski 13, Gulas 15, 41 - Jończyk 21
Hetman Włoszczowa 0-3 Czarni Połaniec
Maruszewski 39, Kajda 69, Kamiński 70

Kolejka 19 (pierwotnie 20) - 29-30 marca

Piast Chęciny 3-0 Hetman Włoszczowa
(wo)
na boisku 0-0
Czarni Połaniec 0-0 Zenit Chmielnik
Łysica Bodzentyn 1-1 Wisła Sandomierz
Pająk 30 - Krzemiński 75
Alit Ożarów 7-1 Świt Ćmielów
Gołębiowski 20, 73, Gołda 30, Kanarski 34, 39, 87, Klimek 90 - Sołtykiewicz 65
Granat/Ruch Skarżysko-Kamienna 0-0 Wierna Małogoszcz
Orlęta Kielce 2-0 Orlicz Suchedniów
Fatyga 15, 56
Spartakus Daleszyce 0-0 Heko Czermno
MKS Końskie 0-2 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)
Goraj 68, Pawłowski 90
Star Starachowice 1-0 Naprzód Jędrzejów
D.Anduła 24

Kolejka 20 (pierwotnie 21) - 5-6 kwietnia

Star Starachowice 0-2 Piast Chęciny
Łapot 39, Krensel 74
Naprzód Jędrzejów 1-0 MKS Końskie
Stolarczyk 67
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1-0 Spartakus Daleszyce
Kula 3
Heko Czermno 2-1 Orlęta Kielce
Zimoch 52 (k), 65 - Fatyga 32
Orlicz Suchedniów 0-4 Granat/Ruch Skarżysko-Kamienna
Staniszewski 19, Jastrząb 44, 59, Kotwica 74
Wierna Małogoszcz 4-0 Alit Ożarów
Drej 24 (k), 82, Grzesik 59, 62
Świt Ćmielów 2-5 Łysica Bodzentyn
Cielebąk 36, 52 - Rubinkiewicz 4, Jańczak 63, Pająk 65, 70, Pindral 76
Wisła Sandomierz 2-1 Czarni Połaniec
Buczek 38 (k), Nowicki 90 - Kiciński 64
Zenit Chmielnik 4-2 Hetman Włoszczowa
Gulas 14, Wrzesień 19, 44, 90 - Dec 13, Rak 16

Kolejka 21 (pierwotnie 23) - 19 kwietnia

MKS Końskie 2-3 Piast Chęciny
Wiktorowicz 13, Komisarski 38 - Łapot 7, 48, Skowerski 79
Star Starachowice 1-1 Spartakus Daleszyce
D.Anduła 20 - Gil 41
Naprzód Jędrzejów 1-0 Orlęta Kielce
Dudek 13 (k)
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 0-1 Granat/Ruch Skarżysko-Kamienna 17 kwietnia
Pacek 77 (k)
Heko Czermno 1-0 Alit Ożarów
Zimoch 57
Orlicz Suchedniów 3-0 Łysica Bodzentyn
Mosiołek 55, 71, 89
Wierna Małogoszcz 1-0 Czarni Połaniec
Malaga 37
Świt Ćmielów 1-0 Hetman Włoszczowa
Hajdaś 90
Wisła Sandomierz 1-1 Zenit Chmielnik
Szymański 61 - Zadorski 7

Kolejka 22 (pierwotnie 18) - 23 kwietnia
Kolejka pierwotnie miała być rozegrana 15-16 marca

Piast Chęciny 0-0 Czarni Połaniec
Łysica Bodzentyn 2-1 Hetman Włoszczowa
Dulęba 1, Pająk 25 - Rak 42
Alit Ożarów 2-0 Zenit Chmielnik
Piwowarek 11, Donoch 90
Granat/Ruch Skarżysko-Kamienna 0-0 Wisła Sandomierz
Orlęta Kielce 2-0 Świt Ćmielów
Kilim 1, Fatyga 74 (k)
Spartakus Daleszyce 1-1 Wierna Małogoszcz
Gil 9 - Drej 45
MKS Końskie 1-0 Orlicz Suchedniów
Myśliwy 34
Star Starachowice 0-1 Heko Czermno
Jasiński 45
Naprzód Jędrzejów 0-1 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)
Pawłowski 21

Kolejka 23 (pierwotnie 24) - 26-27 kwietnia

Piast Chęciny 3-2 Wisła Sandomierz
Krensel 14, Skowerski 43, 70 - Leptacz 17, Buczek 90 (k)
Zenit Chmielnik 2-0 Świt Ćmielów
Wrzesień 39, 42
Hetman Włoszczowa 1-2 Wierna Małogoszcz
Wójcik 32 - Drej 58, 63 (k)
Czarni Połaniec 3-3 Orlicz Suchedniów
Kajda 15, Kiciński 39, R.Mikoda 66 - Bracha 55, Janaszek 90 (s), Mosiołek 90
Łysica Bodzentyn 2-4 Heko Czermno
Pająk 35, 40 - Zimoch 7 (k), 52 (k), Grzegorzewski 10, Jasiński 24
Alit Ożarów 0-4 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)
Stawiarski 68, 90, Pater 72 (s), Kula 75
Granat/Ruch Skarżysko-Kamienna 0-1 Naprzód Jędrzejów
Ziółkowski 23
Orlęta Kielce 0-1 Star Starachowice
Kwiecień 54
Spartakus Daleszyce 1-0 MKS Końskie
P.Kukuła 88

Kolejka 24 (pierwotnie 25) - 1 maja

Spartakus Daleszyce 1-0 Piast Chęciny
P.Kukuła 80
MKS Końskie 0-1 Orlęta Kielce
Pocheć 90
Star Starachowice 0-0 Granat/Ruch Skarżysko-Kamienna
Naprzód Jędrzejów 0-1 Alit Ożarów
Gąbka 32
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 4-0 Łysica Bodzentyn
Bieniek 19 (s), Piwowarczyk 28, Stawiarski 52, Kula 71
Heko Czermno 1-0 Czarni Połaniec
Wojtaszek 25
Orlicz Suchedniów 1-1 Hetman Włoszczowa
Mosiołek 5 - Rak 62
Wierna Małogoszcz 2-0 Zenit Chmielnik
Drej 44, M.Kleszcz 75
Świt Ćmielów 0-6 Wisła Sandomierz
Krzemiński 15, 22, Rauch 37, 41, Rozczypała 60, Żuchnik 70

Kolejka 25 (pierwotnie 26) - 4 maja

Piast Chęciny 11-1 Świt Ćmielów
Skowerski 4 (k), 40, Cedro 6, 48, 86, Łapot 15, 89, Salwa 33, Krensel 61, Pać 70, 90 - Kania 35
Wisła Sandomierz 2-1 Wierna Małogoszcz
Rauch 35, 49 - Boguszewski 89
Zenit Chmielnik 1-1 Orlicz Suchedniów
Gruszka 64 - Bracha 3
Hetman Włoszczowa 0-0 Heko Czermno
Czarni Połaniec 2-1 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)
Kajda 19 (k), 75 - Harabin 85
Łysica Bodzentyn 2-0 Naprzód Jędrzejów
Pająk 14 (k), R.Dulęba 25
Alit Ożarów 1-0 Star Starachowice
Balmas 43 (k)
Granat/Ruch Skarżysko-Kamienna 3-2 MKS Końskie
Nowak 33, Chołuj 42, Kowalik 89 (k) - Róg 23 (k)
Orlęta Kielce 2-2 Spartakus Daleszyce
Kilim 25, Fatyga 73 (k) - Detka 31, P.Kukuła 48

Kolejka 26 (pierwotnie 27) - 10-11 maja

Orlęta Kielce 2-0 Piast Chęciny
Dziubel 8, Kilim 77
Spartakus Daleszyce 4-0 Granat/Ruch Skarżysko-Kamienna
Radkowski 58, Mierzwa 70, P.Kukuła 77, Bernat 90
MKS Końskie 1-4 Alit Ożarów
Komisarski 21 - Kanarski 15, Pater 59, Gąbka 76, 86
Star Starachowice 0-1 Łysica Bodzentyn
Chrzęszczek 90
Naprzód Jędrzejów 0-0 Czarni Połaniec
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 0-0 Hetman Włoszczowa
Heko Czermno 4-0 Zenit Chmielnik
Szczepanik 21, 70, 78, Stępień 29 (k)
Orlicz Suchedniów 0-1 Wisła Sandomierz
Pacholczak 87
Wierna Małogoszcz 2-0 Świt Ćmielów
Drej 66, Wilk 77

Kolejka 27 (pierwotnie 28) - 17-18 maja

Piast Chęciny 1-1 Wierna Małogoszcz
Łapot 20 - Grzyb 4
Świt Ćmielów 2-7 Orlicz Suchedniów
Haniecki 4, Mazepa 12 - Bracha 24, 45, Woszczycki 37, 74, Kubiec 47 (k), Kita 83, Mosiołek 90
Wisła Sandomierz 2-3 Heko Czermno
Kulczycki 14, Buczek 65 (k) - Jasiński 8, Zimoch 29, Stępień 71
Zenit Chmielnik 1-1 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)
Puchała 75 - Pawłowski 61
Hetman Włoszczowa 0-0 Naprzód Jędrzejów
Czarni Połaniec 5-1 Star Starachowice 4 czerwca
Ronduda 6 (s), Łącz 28, Kamiński 49, R.Mikoda 68, Dobrasiewicz 90 - D.Anduła 45
w pierwotnym terminie nie odbył się, goście nie dojechali do Połańca
Łysica Bodzentyn 2-0 MKS Końskie
Rubinkiewicz 3, Pająk 26
Alit Ożarów 4-1 Spartakus Daleszyce
Barański 1, 38, Kanarski 56, Pater 89 - Gil 74
Granat/Ruch Skarżysko-Kamienna 2-0 Orlęta Kielce
Chołuj 7, Kotwica 63

Kolejka 28 (pierwotnie 22) - 21 maja
Kolejka pierwotnie miała być rozegrana 12-13 kwietnia

Piast Chęciny 1-0 Zenit Chmielnik 4 czerwca
Pać 38
Hetman Włoszczowa 4-1 Wisła Sandomierz
Dec 27, Kosowski 41, Rak 57, 82 - Krzemiński 16
Czarni Połaniec 7-0 Świt Ćmielów
Janowski 27, Kajda 52, 67, 86 (k), Maruszewski 60, 70, Kiciński 65 (k)
Łysica Bodzentyn 2-1 Wierna Małogoszcz
Pająk 44, 59 - Drej 70
Alit Ożarów 0-0 Orlicz Suchedniów
Granat/Ruch Skarżysko-Kamienna 1-3 Heko Czermno
Kotwica 45 - Stępień 5, 79, Zimoch 54
Orlęta Kielce 1-0 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)
Kilim 13
Spartakus Daleszyce 3-0 Naprzód Jędrzejów
Gil 21, 56, Wicha 32
MKS Końskie 1-1 Star Starachowice
Myśliwy 20 - D.Anduła 47

Kolejka 29 - 24-25 maja

Granat/Ruch Skarżysko-Kamienna 2-0 Piast Chęciny
Plewiński 53, Jastrząb 55
Orlęta Kielce 0-2 Alit Ożarów
Gołębiowski 58, Gołda 79
Spartakus Daleszyce 1-2 Łysica Bodzentyn
P.Kukuła 63 - Rubinkiewicz 16, R.Dulęba 81
MKS Końskie 1-1 Czarni Połaniec
Przybyła 66 - Dobrasiewicz 77
Star Starachowice 1-1 Hetman Włoszczowa
Orczyk 90 - Rak 85
Naprzód Jędrzejów 2-0 Zenit Chmielnik
Stolarczyk 37, A.Fendrych 59
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 3-0 Wisła Sandomierz
Rumas 13, 88, Pawłowski 60
Heko Czermno 13-1 Świt Ćmielów
Wojtaszek 11, 28, Zimoch 19, 45, 74, Stępień 36, 49, 86, 87, Matuszczyk 42, Szczepanik 70, 77, 83 - Banaszewski 58
Orlicz Suchedniów 2-0 Wierna Małogoszcz
Kubiec 56 (k), Woszczycki 59

Kolejka 30 - 31 maja-1 czerwca

Piast Chęciny 2-0 Orlicz Suchedniów
Pać 3, Boguszewski 88
Wierna Małogoszcz 0-1 Heko Czermno
Jasiński 87
Świt Ćmielów 1-4 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)
Paszyński 23 (k) - Pawłowski 8, 80, Kula 68, S.Ubożak 70
Wisła Sandomierz 3-0 Naprzód Jędrzejów
Nowicki 26, Buczek 43 (k), Żuchnik 48
Zenit Chmielnik 3-0 Star Starachowice
Ł.Pawłowski 47, Wrzesień 61, 75
Hetman Włoszczowa 2-0 MKS Końskie
Rak 76, Wolski 87
Czarni Połaniec 0-0 Spartakus Daleszyce
Łysica Bodzentyn 4-2 Orlęta Kielce
Pająk 25, 70 (k), Gibalski 50, T.Dulęba 87 - Pocheć 15, 45
Alit Ożarów 2-2 Granat/Ruch Skarżysko-Kamienna
Barański 25, Balmas 90 (k) - Jastrząb 45, Kotwica 73

Kolejka 31 - 7-8 czerwca

Alit Ożarów 0-0 Piast Chęciny
Granat/Ruch Skarżysko-Kamienna 2-0 Łysica Bodzentyn
Susz 81, Bednarczyk 90
Orlęta Kielce 1-1 Czarni Połaniec
Czarnecki 67 - Kajda 25
Spartakus Daleszyce 1-1 Hetman Włoszczowa
Bernat 26 - P.Kozieł 17
MKS Końskie 2-4 Zenit Chmielnik
Korytkowski 48, Wiktorowicz 88 - Skrzypczyk 8, Zamojski 13, Wrzesień 38, Puchała 57
Star Starachowice 0-0 Wisła Sandomierz
Naprzód Jędrzejów 4-0 Świt Ćmielów
A.Fendrych 20, 31, Skorodzień 26, Oleksiak 55
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 4-0 Wierna Małogoszcz
Stawiarski 13, S.Ubożak 54, Piwowarczyk 63, 72
Heko Czermno 1-2 Orlicz Suchedniów
Stępień 47 - Bracha 17, Kubiec 45 (k)

Kolejka 32 - 14-15 czerwca

Piast Chęciny 1-2 Heko Czermno
Salwa 63 - Stępień 38, Szczepanik 44
Orlicz Suchedniów 2-1 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)
Bracha 24, A.Mendak 61 - Kula 42
Wierna Małogoszcz 2-1 Naprzód Jędrzejów
Lniany 30, Grzyb 90 - Piotrowski 51 (s)
Świt Ćmielów 2-4 Star Starachowice
Mazepa 21, Kania 53 - Hamera 62, Ronduda 74, D.Anduła 82, A.Anduła 86
Wisła Sandomierz 4-2 MKS Końskie
Buczek 3, 67 (k), Chorab 52, Leptacz 69 - Staniszewski 75, Korytkowski 76
Zenit Chmielnik 0-2 Spartakus Daleszyce
Gil 60, P.Kukuła 83
Hetman Włoszczowa 2-0 Orlęta Kielce
Kozieł 42, Rak 56
Czarni Połaniec 1-1 Granat/Ruch Skarżysko-Kamienna
Maruszewski 27 - Susz 7
Łysica Bodzentyn 0-2 Alit Ożarów
Barański 30, Kanarski 86

Kolejka 33 - 19 czerwca

Łysica Bodzentyn 2-2 Piast Chęciny
Gibalski 40, Rubinkiewicz 71 - Boguszewski 55, Todorowski 77
Alit Ożarów 3-1 Czarni Połaniec
Klimek 37, Kanarski 54, 60 - R.Mikoda 81 (k)
Granat/Ruch Skarżysko-Kamienna 0-0 Hetman Włoszczowa
Orlęta Kielce 4-0 Zenit Chmielnik
M.Czarnecki 21, 58, Fatyga 49 (k), 68
Spartakus Daleszyce 1-0 Wisła Sandomierz
Banasik 54
MKS Końskie 5-1 Świt Ćmielów
Komisarski 37, Wiktorowicz 50, Korytkowski 56, Majchrzak 79, Winiarski 88 - Pintal 8
Star Starachowice 1-1 Wierna Małogoszcz
D.Anduła 10 - Szpiega 32
Naprzód Jędrzejów 2-0 Orlicz Suchedniów
Stolarczyk 10, 78
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 0-2 Heko Czermno
Stępień 50, 79

Kolejka 34 - 22 czerwca

Piast Chęciny 0-1 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)
Pawłowski 83
Heko Czermno 5-0 Naprzód Jędrzejów
Stępień 15, 22, 70, Wojtaszek 67, Zimoch 73
Orlicz Suchedniów 4-1 Star Starachowice
Kubiec 14 (k), Mosiołek 29, Woszczycki 67, Bator 76 - D.Anduła 87
Wierna Małogoszcz 2-1 MKS Końskie
Grzesik 65, Wilk 68 - Myśliwy 50
Świt Ćmielów 1-3 Spartakus Daleszyce
Paszyński 71 (k) - W.Kukuła 59, 60, Gil 64
Wisła Sandomierz 0-0 Orlęta Kielce
Zenit Chmielnik 3-1 Granat/Ruch Skarżysko-Kamienna
Puchała 11, Wrzesień 26, 49 - Susz 81
Hetman Włoszczowa 2-0 Alit Ożarów
Luzar 60, Wolski 76
Czarni Połaniec 3-4 Łysica Bodzentyn
R.Mikoda 60 (k), Haliniak 85, Maruszewski 87 - Pająk 2, 13, Pindral 7, Głuszek 58

Baraże o udział w III lidze (4)

III liga 2002/2003 (4 (Świętokrzyskie, Lubelskie, Małopolska, Podkarpacie))

IV liga 2002/2003 (lubelska)
IV liga 2002/2003 (małopolska (Kraków))
IV liga 2002/2003 (małopolska (Nowy Sącz-Tarnów))
IV liga 2002/2003 (podkarpacka)

Liga okręgowa 2002/2003 (świętokrzyska)

Autor: Kamil Jóźwik
Kontakt: swietokrzyskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas