[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2002/2003, grupa: małopolska (Kraków)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wisła II Kraków 34 85 27 4 3 100-26 14 2 1 60-15 13 2 2 40-11
2.  MKS Trzebinia/Siersza 34 70 21 7 6 65-29 11 3 3 33-12 10 4 3 32-17 2 6 2 0 0 5-1
3.  Garbarnia Kraków 34 70 21 7 6 60-21 10 4 3 26-9 11 3 3 34-12 2 0 0 0 2 1-5
4.  Karpaty Siepraw 34 55 16 7 11 64-47 9 4 4 36-23 7 3 7 28-24 2 3 1 0 1 4-3
5.  Górnik Brzeszcze 34 55 15 10 9 43-40 8 6 3 19-14 7 4 6 24-26 2 3 1 0 1 3-4
6.  Pogoń Miechów 34 50 15 5 14 46-45 10 3 4 28-10 5 2 10 18-35
7.  MZKS Alwernia 34 49 13 10 11 46-48 9 3 5 29-21 4 7 6 17-27
8.  Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 34 48 13 9 12 50-42 8 2 7 34-24 5 7 5 16-18
9.  Świt Krzeszowice 34 47 14 5 15 42-64 10 1 6 24-19 4 4 9 18-45
10.  Puszcza Niepołomice 34 45 11 12 11 41-35 8 5 4 25-15 3 7 7 16-20 2 4 1 1 0 3-1
11.  Clepardia Kraków 34 45 12 9 13 38-41 9 5 3 26-17 3 4 10 12-24 2 1 0 1 1 1-3
12.  Dalin Myślenice 34 43 12 7 15 36-46 7 4 6 19-20 5 3 9 17-26 2 4 1 1 0 4-1
13.  Garbarz Zembrzyce 34 43 10 13 11 43-44 4 9 4 18-17 6 4 7 25-27 2 1 0 1 1 1-4
14.  Fablok Chrzanów 34 40 10 10 14 41-40 9 5 3 32-13 1 5 11 9-27
15.  Przebój Wolbrom 34 33 9 6 19 33-56 6 2 9 20-29 3 4 10 13-27
16.  Babia Góra Sucha Beskidzka 34 32 10 2 22 42-80 6 2 9 23-40 4 0 13 19-40
17.  Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 34 23 5 8 21 35-74 3 3 11 19-40 2 5 10 16-34
18.  Wieczysta Kraków 34 17 4 5 25 30-77 2 5 10 13-33 2 0 15 17-44
Wisła II Kraków swoje mecze jako gospodarz rozgrywa na stadionie Wawelu Kraków.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Wisła II Kraków    0-0 0-0 5-3 3-0 7-2 10-1 4-0 2-1 1-0 0-2 4-1 3-1 4-0 3-0 4-2 3-1 7-1 
 2 MKS Trzebinia/Siersza0-1     2-1 2-1 1-1 1-2 1-0 0-0 6-0 3-1 3-1 1-2 2-1 1-0 3-0 4-0 1-1 2-0 
 3 Garbarnia Kraków0-3 0-3     0-0 3-0* 2-0 2-0 3-0 0-1 0-0 0-0 2-1 3-1 2-0 0-0 4-0 4-0 1-0 
 4 Karpaty Siepraw2-1 1-2 2-1     4-1 5-1 1-2 3-3 2-4 0-0 1-1 3-0* 3-0* 1-0 1-3 3-1 2-2 2-1 
 5 Górnik Brzeszcze1-5 0-0 1-2 2-0     1-0 1-0 0-1 1-1 2-1 1-0 1-1 0-0 1-1 2-2 3-0 1-0 1-0 
 6 Pogoń Miechów0-1 0-1 0-1 1-1 2-1     0-0 1-0 6-1 2-0 2-0 3-0 0-0 0-2 1-0 5-1 3-0 2-1 
 7 MZKS Alwernia0-2 2-1 0-1 1-2 2-2 3-1     1-1 0-1 2-0 3-0 1-4 1-1 4-1 1-0 2-1 2-1 4-2 
 8 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)1-3 3-0 1-2 0-3 1-3 3-2 2-2     9-1 0-0 3-0 0-2 1-2 1-0 0-1 2-0 4-1 3-2 
 9 Świt Krzeszowice1-2 4-1 0-1 1-0 0-3 3-0 2-6 1-0     1-1 3-1 0-1 2-0 1-0 1-0 2-1 2-1 0-1 
 10 Puszcza Niepołomice0-0 0-2 2-0 2-1 2-1 0-0 1-1 2-2 5-0     2-0 0-0 1-3 1-0 2-0 1-2 0-2 4-1 
 11 Clepardia Kraków2-0 3-3 0-3 2-1 0-0 2-0 0-1 2-0 1-1 1-1     3-1 1-0 1-1 1-2 3-1 2-1 2-1 
 12 Dalin Myślenice0-3 0-3 0-0 1-0 2-4 2-0 0-0 0-3 0-0 0-1 1-1     3-0 1-0 2-1 0-3 4-0 3-1 
 13 Garbarz Zembrzyce2-2 0-0 1-1 0-2 0-1 1-1 1-1 0-0 3-0 1-1 1-3 1-1     2-0 1-1 3-1 0-2 1-0 
 14 Fablok Chrzanów2-3 0-1 1-3 2-2 4-0 2-0 0-0 0-0 0-0 2-1 2-0 2-1 1-1     4-0 3-1 2-0 5-0 
 15 Przebój Wolbrom0-4 1-2 1-2 2-3 0-3 0-1 3-0 0-1 2-1 1-2 1-0 1-0 1-5 2-2     1-0 1-1 3-2 
 16 Babia Góra Sucha Beskidzka0-5 1-5 0-6 1-4 0-0 1-2 1-3 1-2 4-1 0-4 1-0 2-0 1-3 3-0 2-1     2-2 3-2 
 17 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska0-4 0-3* 1-3 1-3 1-2 2-4 2-0 0-0 1-4 3-2 0-3 2-0 2-4 1-1 2-2 0-3*     1-2 
 18 Wieczysta Kraków0-1 2-5 0-7 1-2 1-2 0-2 0-0 0-3 3-1 1-1 0-0 0-2 2-3 1-1 1-0 0-2 1-1     

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Karpaty Siepraw 2-2 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Turcza 30, Mateja 40 - Rapacz 6, Mańka 73
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 3-0 MKS Trzebinia/Siersza
Bamburowicz 1, 28, Marion 72
MZKS Alwernia 1-4 Dalin Myślenice
Balonek 59 - Muniak 25, Lech 42, Mistarz 82, Pytel 84
Garbarz Zembrzyce 3-0 Świt Krzeszowice
Kardaś 41, Żak 60 (k), Błasiak 87
Fablok Chrzanów 3-1 Babia Góra Sucha Beskidzka
Oczkowski 21 (k), 80 (k), Sęk 84 - Świerkosz 35
Przebój Wolbrom 1-2 Garbarnia Kraków
Chabinka 39 - Dzierżanowski 27, Rusin 28
Wisła II Kraków 7-1 Wieczysta Kraków
Dubicki 7, 50 (k), Piotr Brożek 15, Paweł Brożek 17, Kulawik 44, K.Wójcik 75, Jop 86 - Hejmo 37
Puszcza Niepołomice 2-1 Górnik Brzeszcze
Strojek 11, K.Zięba 84 - R.Brańka 43
Pogoń Miechów 2-0 Clepardia Kraków
Szumiec 68, T.Kański 86
pierwotnie gospodarzem miała być Clepardia

Kolejka 2 - 14 sierpnia

Pogoń Miechów 2-1 Górnik Brzeszcze
T.Kański 9, Banaszek 35 - Bartula 83 (k)
Wieczysta Kraków 1-1 Puszcza Niepołomice
Surowiec 9 - T.Liszka 86 (s)
Garbarnia Kraków 0-3 Wisła II Kraków
Paweł Brożek 14, 81 (k), Husejko 42
Babia Góra Sucha Beskidzka 2-1 Przebój Wolbrom
G.Sitarz 42 (k), M.Witkowski 80 - Cupiał 47
Świt Krzeszowice 1-0 Fablok Chrzanów
Kuźnik 66 (k)
Dalin Myślenice 3-0 Garbarz Zembrzyce
Rudzki 21 (k), Lech 46, Tomeczko 80
MKS Trzebinia/Siersza 1-0 MZKS Alwernia
Stojewski 30 (k)
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 0-0 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
Karpaty Siepraw 1-1 Clepardia Kraków
Przała 60 (k) - Ptak 40
pierwotnie gospodarzem miała być Clepardia

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

Karpaty Siepraw 5-1 Pogoń Miechów
Rączka 14 (k), 32, 60, 74, T.Szablowski 82 - T.Kański 45
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 3-0 Clepardia Kraków 28 sierpnia
Bamburowicz 21 (k), 24, Marion 55
MZKS Alwernia 2-1 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 21 sierpnia
Józkowicz 6, Niewidok 59 - Mańka 36
Garbarz Zembrzyce 0-0 MKS Trzebinia/Siersza 28 sierpnia
Fablok Chrzanów 2-1 Dalin Myślenice 21 sierpnia
Kijak 7, M.Kania 67 - Lech 70
Przebój Wolbrom 2-1 Świt Krzeszowice
Kasprzyk 80, Wójcicki 85 - Kuźnik 70 (k)
Wisła II Kraków 4-2 Babia Góra Sucha Beskidzka 21 sierpnia
Paweł Brożek 2, Paluszek 23, Dubicki 89, Piotr Brożek 90 - Zajda 8, Wajdzik 26
Puszcza Niepołomice 2-0 Garbarnia Kraków
K.Zięba 7, 17
Górnik Brzeszcze 1-0 Wieczysta Kraków
Jawor 51

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

Pogoń Miechów 2-1 Wieczysta Kraków
T.Kański 10, Banaszek 88 - Szymanek 60 (s)
Garbarnia Kraków 3-0 Górnik Brzeszcze
(wo)
Kluska 3, T.Łysak 83 - R.Brańka 30
na boisku 2-1
Babia Góra Sucha Beskidzka 0-4 Puszcza Niepołomice
Jałocha 30, 55, 64, 66
Świt Krzeszowice 1-2 Wisła II Kraków
Klita 44 - Waksmundzki 35, Paluszek 88
Dalin Myślenice 2-1 Przebój Wolbrom
Mistarz 35, Tomeczko 90 - Guzek 45
MKS Trzebinia/Siersza 1-0 Fablok Chrzanów
Stojewski 70
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 2-4 Garbarz Zembrzyce
Mańka 48, 65 - J.Jończyk 16, Kardaś 60, Sala 78, Cienkosz 88
Karpaty Siepraw 3-3 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
Rączka 24 (k), 33 (k), Mateja 29 - Bamburowicz 2, Słowiński 5, Chachlowski 22
MZKS Alwernia 3-0 Clepardia Kraków
Przepiórka 26, 85, Kuciel 80 (k)

Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września

Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 3-2 Pogoń Miechów
Bamburowicz 39 (k), 59, Marion 63 - Raczyński 64, Szumiec 71
MZKS Alwernia 1-2 Karpaty Siepraw 29 sierpnia
Kuciel 52 (k) - T.Szablowski 39, G.Kaczmarczyk 63
Garbarz Zembrzyce 1-3 Clepardia Kraków
Żak 85 (k) - Bała 10, 90, T.Szafran 55
Fablok Chrzanów 2-0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Oczkowski 77 (k), Siewniak 83
Przebój Wolbrom 1-2 MKS Trzebinia/Siersza
Kasprzyk 85 (k) - Ciepichał 26, Tanistra 45
Puszcza Niepołomice 5-0 Świt Krzeszowice
Badoń 40, Maśnica 44, 78, Jałocha 60 (k), Gacek 90
Górnik Brzeszcze 3-0 Babia Góra Sucha Beskidzka
Borowczyk 14, 85, R.Brańka 68
Wieczysta Kraków 0-7 Garbarnia Kraków
Dzierżanowski 18, 25, 41, Rusin 57, Bizoń 68 (k), Feluś 83, Kwater 85
Dalin Myślenice 0-3 Wisła II Kraków
Paluszek 61, 87, K.Wójcik 76

Kolejka 6 - 7-8 września

Pogoń Miechów 0-1 Garbarnia Kraków
Kluska 61
Babia Góra Sucha Beskidzka 3-2 Wieczysta Kraków
Świerkosz 56, 88, G.Sitarz 78 (k) - Hejmo 42, Zając 50
Świt Krzeszowice 0-3 Górnik Brzeszcze
Bartuś 5, Borowczyk 65, R.Brańka 86
Dalin Myślenice 0-1 Puszcza Niepołomice
Strojek 24
MKS Trzebinia/Siersza 0-1 Wisła II Kraków
Paweł Brożek 75
Clepardia Kraków 1-1 Fablok Chrzanów
Szczepaniak 47 - Żmuda 69
Karpaty Siepraw 3-0 Garbarz Zembrzyce
(wo)
Mateja 15, 62, Płatek 58 - Błasiak 84
na boisku 3-1
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 2-2 MZKS Alwernia
Bamburowicz 4, R.Łysak 85 - Kuciel 71 (k), 89
Przebój Wolbrom 1-1 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Opiłka 85 - Mańka 60

Kolejka 7 - 11 września

MZKS Alwernia 3-1 Pogoń Miechów
Balonek 15, R.Klimek 43, Ficek 71 - Salamon 83
Garbarz Zembrzyce 0-0 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
Fablok Chrzanów 2-2 Karpaty Siepraw
Oczkowski 22, 77 - Przała 38 (k), Włodarczyk 42
Przebój Wolbrom 1-0 Clepardia Kraków
Wójcicki 44
Wisła II Kraków 3-1 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Dubicki 39 (k), 86, K.Wójcik 78 - Daniel 88
Puszcza Niepołomice 0-2 MKS Trzebinia/Siersza
Jędrzejczyk 15, Stojewski 69
Górnik Brzeszcze 1-1 Dalin Myślenice
Maroszek 57 - Mistarz 42
Wieczysta Kraków 3-1 Świt Krzeszowice
B.Piszczek 64, A.Cybulski 85 (k), Banyś 90 - Jawień 45 (k)
Garbarnia Kraków 4-0 Babia Góra Sucha Beskidzka
Słupek 4, Kwater 65, 68, Bizoń 70 (k)

Kolejka 8 - 14-15 września

Pogoń Miechów 5-1 Babia Góra Sucha Beskidzka
Depa 33, Raczyński 69, 79, Banaszek 72, Salamon 73 - Zajda 84
Świt Krzeszowice 0-1 Garbarnia Kraków
Dzierżanowski 87
Dalin Myślenice 3-1 Wieczysta Kraków
R.Kański 6, Czajczyk 12, Cygan 58 - Surowiec 88
MKS Trzebinia/Siersza 1-1 Górnik Brzeszcze
Mrozek 52 - R.Brańka 84
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 3-2 Puszcza Niepołomice
Mańka 22, 56, J.Kozik 88 (k) - Jałocha 35 (k), 75
Clepardia Kraków 2-0 Wisła II Kraków
Polowiec 49, Bała 65
Karpaty Siepraw 1-3 Przebój Wolbrom
Rączka 50 - Koterba 3, Chabinka 32, Duch 43
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 1-0 Fablok Chrzanów 16 września
Łabuś 18
MZKS Alwernia 1-1 Garbarz Zembrzyce
Józkowicz 40 (k) - Sala 49

Kolejka 9 - 28-29 września

Garbarz Zembrzyce 1-1 Pogoń Miechów
Żak 55 (k) - Szumiec 65
Fablok Chrzanów 0-0 MZKS Alwernia
Przebój Wolbrom 0-1 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
Bamburowicz 17
Wisła II Kraków 5-3 Karpaty Siepraw
Piotr Brożek 6, Dubicki 58, Pater 63, 76, Paweł Brożek 68 - Rączka 80, 85, 89
Puszcza Niepołomice 2-0 Clepardia Kraków
Myślewski 29, Jałocha 83
Górnik Brzeszcze 1-0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Bartula 63
Wieczysta Kraków 2-5 MKS Trzebinia/Siersza
Surowiec 13, Bartosik 29 - Stojewski 14, 65, Ciepichał 34 (k), Witek 55, 59
Garbarnia Kraków 2-1 Dalin Myślenice
Dzierżanowski 71, Bizoń 79 (k) - Rudzki 41 (k)
Babia Góra Sucha Beskidzka 4-1 Świt Krzeszowice
Wajdzik 35, Pilarczyk 39, Zajda 75, Świerkosz 89 - Pasternak 43

Kolejka 10 - 5-6 października

Pogoń Miechów 6-1 Świt Krzeszowice
T.Kański 15, 66, 68, Machnik 43, 65, Salamon 86 - Pasternak 29
Dalin Myślenice 0-3 Babia Góra Sucha Beskidzka
Zajda 14, Białko 32, Świerkosz 83
MKS Trzebinia/Siersza 2-1 Garbarnia Kraków
Witek 5, Ciepichał 47 - Lipecki 72
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1-2 Wieczysta Kraków
J.Kozik 88 (k) - Zając 35, Mączka 60
Clepardia Kraków 0-0 Górnik Brzeszcze
Karpaty Siepraw 0-0 Puszcza Niepołomice
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 1-3 Wisła II Kraków
Marion 9 - Kmiecik 12, Cantoro 55, 57
MZKS Alwernia 1-0 Przebój Wolbrom
R.Klimek 61
Garbarz Zembrzyce 2-0 Fablok Chrzanów
Błasiak 32, Karlak 86 (k)

Kolejka 11 - 12-13 października

Fablok Chrzanów 2-0 Pogoń Miechów
Oczkowski 14 (k), Siewniak 85
Przebój Wolbrom 1-5 Garbarz Zembrzyce
Kasprzyk 38 (k) - Rymek 41, Karlak 60 (k), Głowacz 69, J.Jończyk 73, Pacyga 74
Wisła II Kraków 10-1 MZKS Alwernia
Pater 4, 54, Dubicki 27, 52, Piotr Brożek 30, 60, Kuzera 49, Paweł Brożek 56, 66, 69 - Przepiórka 65
Puszcza Niepołomice 2-2 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
K.Zięba 43, Strojek 52 - Łabuś 12, Słowiński 75
Górnik Brzeszcze 2-0 Karpaty Siepraw
R.Brańka 42, Maroszek 47
Wieczysta Kraków 0-0 Clepardia Kraków
Garbarnia Kraków 4-0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Kwater 2, Leśniak 14, Lipecki 29, Dzierżanowski 50
Babia Góra Sucha Beskidzka 1-5 MKS Trzebinia/Siersza
Zajda 85 - Witek 44, 50, T.Witkowski 48, Ciepichał 80, Szabat 90
Świt Krzeszowice 0-1 Dalin Myślenice
R.Kański 13

Kolejka 12 - 19-20 października

Pogoń Miechów 3-0 Dalin Myślenice
Kazieczko 24, Janus 50, T.Kański 87
MKS Trzebinia/Siersza 6-0 Świt Krzeszowice
Ciepichał 7, 18, 90, Rolka 23, Witek 41, Szabat 79
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 0-3 Babia Góra Sucha Beskidzka
(wo)
Mańka 30, J.Kozik 42 (k) - Pilarczyk 12
gospodarze nie spełnili wymogu gry min. 2 juniorów w składzie - na boisku 2-1
Clepardia Kraków 0-3 Garbarnia Kraków
Dzierżanowski 9, 76, Kwater 51
Karpaty Siepraw 2-1 Wieczysta Kraków
Przała 29, Mateja 59 - B.Piszczek 40
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 1-3 Górnik Brzeszcze
Łabuś 35 - R.Brańka 45, Borowczyk 76, 81
MZKS Alwernia 2-0 Puszcza Niepołomice
Balonek 67, Ficek 83
Garbarz Zembrzyce 2-2 Wisła II Kraków
Błasiak 30, 69 - Husejko 6, 26
Fablok Chrzanów 4-0 Przebój Wolbrom
M.Kania 18, 22, 68, Kijak 85

Kolejka 13 - 26-27 października

Przebój Wolbrom 0-1 Pogoń Miechów
Kazieczko 69
Wisła II Kraków 4-0 Fablok Chrzanów
Husejko 20, Paweł Brożek 58, 68, Dubicki 71
Puszcza Niepołomice 1-3 Garbarz Zembrzyce
Jałocha 15 (k) - Błasiak 18, Cienkosz 29, Raczek 53
Górnik Brzeszcze 1-0 MZKS Alwernia
Bartula 83
Wieczysta Kraków 0-3 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
Załęga 45, Bańbuła 58, Bieńkowski 66
Garbarnia Kraków 0-0 Karpaty Siepraw
Babia Góra Sucha Beskidzka 1-0 Clepardia Kraków
Świerkosz 42
Świt Krzeszowice 2-1 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Woźniak 21, Piątek 82 - Mańka 45
Dalin Myślenice 0-3 MKS Trzebinia/Siersza
Wolak 28, Witek 45, Szabat 89

Kolejka 14

Pogoń Miechów 0-1 MKS Trzebinia/Siersza 2 października
T.Witkowski 33
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 2-0 Dalin Myślenice 21 września
J.Kozik 23 (k), Mańka 81
Clepardia Kraków 1-1 Świt Krzeszowice 21 września
Szczepaniak 63 - Stachurski 26
Karpaty Siepraw 3-1 Babia Góra Sucha Beskidzka 2 października
Przała 70, Pietrzyk 73, 90 - Zajda 22
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 1-2 Garbarnia Kraków 2 października
Słowiński 13 - Rusin 3, Dzierżanowski 52
MZKS Alwernia 4-2 Wieczysta Kraków 21 września
Palka 44, 55, 78, Kuciel 66 (k) - Zając 47, 82
Garbarz Zembrzyce 0-1 Górnik Brzeszcze 21 września
Maroszek 6
Fablok Chrzanów 2-1 Puszcza Niepołomice 21 września
Oczkowski 20 (k), 65 - Jałocha 46
Przebój Wolbrom 0-4 Wisła II Kraków 21 września
Husejko 14, Kaźmierczak 57, Paweł Brożek 63, K.Wójcik 80

Kolejka 15 - 2-3 listopada

Wisła II Kraków 7-2 Pogoń Miechów
Nawotczyński 10, K.Wójcik 27, 43, 77, 82, Husejko 56, 72 - Salamon 36, 84
Puszcza Niepołomice 2-0 Przebój Wolbrom
K.Zięba 48, Jałocha 50
Górnik Brzeszcze 1-1 Fablok Chrzanów
Bartula 63 (k) - Broniek 51
Wieczysta Kraków 2-3 Garbarz Zembrzyce
M.Dąbrowski 81, Sukiennik 90 - Błasiak 7, 71, Raczek 77
Garbarnia Kraków 2-0 MZKS Alwernia
Bizoń 40 (k), Terlecki 42
Babia Góra Sucha Beskidzka 1-2 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
T.Brańka 40 - Łabuś 51, Bańbuła 69
Świt Krzeszowice 1-0 Karpaty Siepraw
Kuźnik 16 (k)
Dalin Myślenice 1-1 Clepardia Kraków
Czajczyk 80 - Gurbiel 77
MKS Trzebinia/Siersza 1-1 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Witek 17 - Daniel 75

Kolejka 16 - 9-10 listopada

Pogoń Miechów 3-0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Włudarz 11, 44, Szumiec 77
Clepardia Kraków 3-3 MKS Trzebinia/Siersza
Szczepaniak 3, Mazur 65 (k), P.Frankowski 90 - Witek 20, Mrozek 41, Ciepichał 68
Karpaty Siepraw 3-0 Dalin Myślenice
(wo)
Mateja 13, T.Szablowski 32, 74, Przała 90 (k) - Bryl 26, R.Kański 80
w drużynie Dalinu wystąpił nieuprawniony zawodnik (Tomasz Rudzki) - na boisku 4-2
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 9-1 Świt Krzeszowice
Bańbuła 5, 17, 27, Szewczyk 15, Bamburowicz 30, Łazarczyk 42, Komisarek 63, Załęga 80, Kozień 89 - Klita 37
MZKS Alwernia 2-1 Babia Góra Sucha Beskidzka
Przepiórka 43, Palka 63 - Świerkosz 14
Garbarz Zembrzyce 1-1 Garbarnia Kraków
Bizoń 67 (s) - Lipecki 9
Fablok Chrzanów 5-0 Wieczysta Kraków
M.Kania 9, 34, 40, Sęk 37, K.Szafran 44
Przebój Wolbrom 0-3 Górnik Brzeszcze
Borowczyk 31, Bartuś 65, R.Brańka 73
Wisła II Kraków 1-0 Puszcza Niepołomice
K.Wójcik 41

Kolejka 17 - 16-17 listopada

Puszcza Niepołomice 0-0 Pogoń Miechów
Górnik Brzeszcze 1-5 Wisła II Kraków
Maroszek 17 - Skrzekowski 13, Dziadzio 28 (s), K.Wójcik 50, M.Borowczyk 53, Waksmundzki 86
Wieczysta Kraków 1-0 Przebój Wolbrom
Kalemba 58
Garbarnia Kraków 2-0 Fablok Chrzanów
Terlecki 36, Lipecki 45
Babia Góra Sucha Beskidzka 1-3 Garbarz Zembrzyce
G.Sitarz 4 (k) - Rymek 6, 75, Błasiak 77
Świt Krzeszowice 2-6 MZKS Alwernia
Jawień 11, Woźniak 44 - Dukała 9, Kuciel 49, Józkowicz 55, 90, Przepiórka 75, Ficek 90
Dalin Myślenice 0-3 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
Łabuś 19, 90, Bańbuła 75
MKS Trzebinia/Siersza 2-1 Karpaty Siepraw
Ciepichał 11, 65 - Włodarczyk 90 (k)
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 0-3 Clepardia Kraków
P.Frankowski 42, Gurbiel 47, Mazur 82

Kolejka 18 (pierwotnie 19) - 22-23 marca

Clepardia Kraków 2-1 Karpaty Siepraw
Szczepaniak 17, 71 - Rączka 36
Górnik Brzeszcze 1-0 Pogoń Miechów
Borowczyk 89
Puszcza Niepołomice 4-1 Wieczysta Kraków
Badoń 15, Kierzkowski 52, Jałocha 57, Błoński 79 - Dukat 51
Wisła II Kraków 0-0 Garbarnia Kraków
Przebój Wolbrom 1-0 Babia Góra Sucha Beskidzka
Wach 88
Fablok Chrzanów 0-0 Świt Krzeszowice
Garbarz Zembrzyce 1-1 Dalin Myślenice
Pacyga 55 - Muniak 60
MZKS Alwernia 2-1 MKS Trzebinia/Siersza
B.Kaczmarczyk 24, R.Klimek 26 - T.Witkowski 64
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 4-1 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Łabuś 22, 72, Słowiński 47, Bańbuła 85 - Niewidok 8

Kolejka 19 (pierwotnie 20) - 29-30 marca

Pogoń Miechów 1-1 Karpaty Siepraw
Janus 64 - Płatek 19
Clepardia Kraków 2-0 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
Miarka 19, 31
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 2-0 MZKS Alwernia
Sochacki 35, Rafał Kozik 90 (k)
MKS Trzebinia/Siersza 2-1 Garbarz Zembrzyce
G.Klimek 66, Ciepichał 75 (k) - Rymek 17
Dalin Myślenice 1-0 Fablok Chrzanów
Łopata 28
Świt Krzeszowice 1-0 Przebój Wolbrom
Klita 27
Babia Góra Sucha Beskidzka 0-5 Wisła II Kraków
Paweł Brożek 21, T.Frankowski 22, 70, Pater 72, 81
Garbarnia Kraków 0-0 Puszcza Niepołomice
Wieczysta Kraków 1-2 Górnik Brzeszcze
Olipra 7 - Klakla 37, Wojtulewicz 77 (k)

Kolejka 20 (pierwotnie 21) - 5-6 kwietnia

Clepardia Kraków 0-1 MZKS Alwernia
Przepiórka 89
Wieczysta Kraków 0-2 Pogoń Miechów
Banaszek 52, 77
Górnik Brzeszcze 1-2 Garbarnia Kraków
Bartuś 90 - Dzierżanowski 11, Lipecki 76
Puszcza Niepołomice 1-2 Babia Góra Sucha Beskidzka
Jałocha 77 (k) - Świerkosz 40, T.Brańka 63
Wisła II Kraków 2-1 Świt Krzeszowice
Dubicki 15, Iwan 42 - Chlipała 7
Przebój Wolbrom 1-0 Dalin Myślenice
Koterba 48
Fablok Chrzanów 0-1 MKS Trzebinia/Siersza
Ciepichał 27 (k)
Garbarz Zembrzyce 0-2 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Sochacki 20, Niewidok 78
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 0-3 Karpaty Siepraw
Płatek 59, Wiącek 67, Przała 70

Kolejka 21 (pierwotnie 22) - 12-13 kwietnia

Wisła II Kraków 4-1 Dalin Myślenice
Moskal 10, Pater 28, Paweł Brożek 49, Szałęga 52 - B.Piszczek 65
Pogoń Miechów 1-0 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
Salamon 77 (k)
Karpaty Siepraw 1-2 MZKS Alwernia
Płatek 42 - Pawela 88 (k), Ficek 90
Clepardia Kraków 1-0 Garbarz Zembrzyce
Mazur 6
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1-1 Fablok Chrzanów
Rafał Kozik 46 - Sęk 27
MKS Trzebinia/Siersza 3-0 Przebój Wolbrom
Szabat 4, 42, Stojewski 52
Świt Krzeszowice 1-1 Puszcza Niepołomice
Strzeboński 17 - Kierzkowski 56
Babia Góra Sucha Beskidzka 0-0 Górnik Brzeszcze
Garbarnia Kraków 1-0 Wieczysta Kraków
Bizoń 70 (k)

Kolejka 22 (pierwotnie 18) - 16 kwietnia
Kolejka pierwotnie miała być rozegrana 15-16 marca, została przełożona na 9 kwietnia jednak i w tym terminie aura nie pozwoliła na rozegranie meczów

Clepardia Kraków 2-0 Pogoń Miechów
Miarka 54, 70
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1-3 Karpaty Siepraw
Bednarz 72 (k) - Płatek 24, 44, Wiącek 69
MKS Trzebinia/Siersza 0-0 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
Dalin Myślenice 0-0 MZKS Alwernia
Świt Krzeszowice 2-0 Garbarz Zembrzyce
Jawień 16, Kłeczek 82
Babia Góra Sucha Beskidzka 3-0 Fablok Chrzanów
Cichy 54, T.Brańka 56, Ścieszka 81
Garbarnia Kraków 0-0 Przebój Wolbrom
Wieczysta Kraków 0-1 Wisła II Kraków
Paweł Brożek 41
Górnik Brzeszcze 2-1 Puszcza Niepołomice
Borowczyk 25, Chrapek 58 - Jałocha 60 (k)

Kolejka 23 - 19-23 kwietnia

Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 2-2 Przebój Wolbrom 23 kwietnia
Bednarz 49, J.Kozik 71 - Cupiał 18, Glanowski 88
Garbarnia Kraków 2-0 Pogoń Miechów
Dzierżanowski 4, Leśniak 25
Wieczysta Kraków 0-2 Babia Góra Sucha Beskidzka
T.Brańka 28, Świerkosz 55
Górnik Brzeszcze 1-1 Świt Krzeszowice
Borowczyk 70 - Kuźnik 85 (k)
Puszcza Niepołomice 0-0 Dalin Myślenice
Wisła II Kraków 0-0 MKS Trzebinia/Siersza
Fablok Chrzanów 2-0 Clepardia Kraków
Łukasik 11, M.Kania 86
Garbarz Zembrzyce 0-2 Karpaty Siepraw
Przała 5, Kapusta 57
MZKS Alwernia 1-1 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
Balonek 50 - Komisarek 29

Kolejka 24 - 26-27 kwietnia

Pogoń Miechów 0-0 MZKS Alwernia
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 1-2 Garbarz Zembrzyce
Bamburowicz 16 - Rymek 23, Błasiak 51
Karpaty Siepraw 1-0 Fablok Chrzanów
T.Szablowski 35
Clepardia Kraków 1-2 Przebój Wolbrom
Roman Kozik 55 - G.Witkowski 20, Glanowski 45
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 0-4 Wisła II Kraków
Paweł Brożek 17, 72, Łach 66, Szafraniec 69
MKS Trzebinia/Siersza 3-1 Puszcza Niepołomice
Ciepichał 55, 72, 83 - Błoński 18
Dalin Myślenice 2-4 Górnik Brzeszcze
Muniak 31, Cygan 36 - Bartuś 25, 90, Borowczyk 62, Chrapek 89
Świt Krzeszowice 0-1 Wieczysta Kraków
Olipra 29
Babia Góra Sucha Beskidzka 0-6 Garbarnia Kraków
Kluska 4, Kolański 13, 78, Wąs 24, Brak 88, Dzierżanowski 90

Kolejka 25 - 30 kwietnia-1 maja

Babia Góra Sucha Beskidzka 1-2 Pogoń Miechów
T.Brańka 58 - Machnik 22, Salamon 42
Garbarnia Kraków 0-1 Świt Krzeszowice
Chlipała 64
Wieczysta Kraków 0-2 Dalin Myślenice
Muniak 74, Pytel 79 (k)
Górnik Brzeszcze 0-0 MKS Trzebinia/Siersza
Puszcza Niepołomice 0-2 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Bednarz 36, Sochacki 66
Wisła II Kraków 0-2 Clepardia Kraków 29 kwietnia
Miarka 63, Szczepaniak 72
Przebój Wolbrom 2-3 Karpaty Siepraw
Adamus 41, Koterba 51 - T.Szablowski 39, 76, Turcza 90
Fablok Chrzanów 0-0 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
Garbarz Zembrzyce 1-1 MZKS Alwernia
Błasiak 54 - Przepiórka 18

Kolejka 26 - 3-4 maja

MKS Trzebinia/Siersza 1-2 Pogoń Miechów
Stojewski 80 - Machnik 21, Janus 53
Dalin Myślenice 4-0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Lech 66, Mistarz 69, 83, Rudzki 78
Świt Krzeszowice 3-1 Clepardia Kraków
Wojciechowski 10, Piątek 71, Chlipała 84 - Gurbiel 69
Babia Góra Sucha Beskidzka 1-4 Karpaty Siepraw
Kołodziej 65 - Rączka 4, 18, B.Szablowski 53, Turcza 56
Garbarnia Kraków 3-0 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
Kolański 20, Dzierżanowski 69, Wąs 88
Wieczysta Kraków 0-0 MZKS Alwernia
Górnik Brzeszcze 0-0 Garbarz Zembrzyce
Puszcza Niepołomice 1-0 Fablok Chrzanów
Błoński 54
Wisła II Kraków 3-0 Przebój Wolbrom
Stawarczyk 40, Kmiecik 47, Moskal 77

Kolejka 27 - 10-11 maja

Pogoń Miechów 0-0 Garbarz Zembrzyce
MZKS Alwernia 4-1 Fablok Chrzanów
Balonek 34, B.Kaczmarczyk 40, R.Klimek 42, 51 - Oczkowski 48
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 0-1 Przebój Wolbrom
Żebro 77
Karpaty Siepraw 2-1 Wisła II Kraków
Przała 31 (k), 47 - Kmiecik 7
Clepardia Kraków 1-1 Puszcza Niepołomice
Szczepaniak 31 - Strojek 28
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1-2 Górnik Brzeszcze
Bednarz 56 - Borowczyk 68, Bartuś 90
MKS Trzebinia/Siersza 2-0 Wieczysta Kraków
Witek 5, Mrozek 62
Dalin Myślenice 0-0 Garbarnia Kraków
Świt Krzeszowice 2-1 Babia Góra Sucha Beskidzka
Chlipała 4, 11 - Pietrusa 13

Kolejka 28 - 17-18 maja

Świt Krzeszowice 3-0 Pogoń Miechów
Chlipała 2, Strzeboński 9, 66
Babia Góra Sucha Beskidzka 2-0 Dalin Myślenice
Świerkosz 3, Pilarczyk 47
Garbarnia Kraków 0-3 MKS Trzebinia/Siersza
Ciepichał 14, Tanistra 17, Stojewski 86
Wieczysta Kraków 1-1 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Zając 23 - Mańka 79
Górnik Brzeszcze 1-0 Clepardia Kraków
Borowczyk 59
Puszcza Niepołomice 2-1 Karpaty Siepraw
Jałocha 72, Błoński 84 - Rączka 65
Wisła II Kraków 4-0 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
Mrowiec 4, Dubicki 31, 74, Iheanacho 58
Przebój Wolbrom 3-0 MZKS Alwernia
Adamus 27, Wójcicki 36, Cupiał 43
Fablok Chrzanów 1-1 Garbarz Zembrzyce
M.Kania 6 - Bączek 60

Kolejka 29 - 21 maja

Pogoń Miechów 0-2 Fablok Chrzanów
Broniek 36, Oczkowski 55
Garbarz Zembrzyce 1-1 Przebój Wolbrom
Błasiak 28 (k) - Podralski 31
MZKS Alwernia 0-2 Wisła II Kraków
Kmiecik 12, Paweł Brożek 68
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 0-0 Puszcza Niepołomice
Karpaty Siepraw 4-1 Górnik Brzeszcze
T.Szablowski 1, 8, Rączka 72, Kapusta 75 - Chrapek 11
Clepardia Kraków 2-1 Wieczysta Kraków
Miarka 3, Szczepaniak 80 - Zając 4
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1-3 Garbarnia Kraków
Rafał Kozik 24 - Dzierżanowski 17, Lipecki 70, Kwater 77
MKS Trzebinia/Siersza 4-0 Babia Góra Sucha Beskidzka
Ciepichał 37, 47, 70, Brózda 90
Dalin Myślenice 0-0 Świt Krzeszowice

Kolejka 30 - 24-25 maja

Dalin Myślenice 2-0 Pogoń Miechów
Rudzki 59, Lech 88
Świt Krzeszowice 4-1 MKS Trzebinia/Siersza
Jawień 29, Chlipała 36, 73, Klita 57 - Ciepichał 85
Babia Góra Sucha Beskidzka 2-2 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Zajda 35, T.Brańka 86 (k) - Lizak 20, Mańka 60
Garbarnia Kraków 0-0 Clepardia Kraków
Wieczysta Kraków 1-2 Karpaty Siepraw
Dukat 9 - Przała 38 (k), Włodarczyk 45
Górnik Brzeszcze 0-1 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
Łabuś 27
Puszcza Niepołomice 1-1 MZKS Alwernia
Myślewski 9 - Palka 35
Wisła II Kraków 3-1 Garbarz Zembrzyce
Paweł Brożek 22, 80, Iheanacho 90 - Błasiak 85
Przebój Wolbrom 2-2 Fablok Chrzanów
Adamus 84 (k), Żebro 86 - Sęk 32, Oczkowski 83

Kolejka 31 - 31 maja-1 czerwca

Pogoń Miechów 1-0 Przebój Wolbrom
T.Kański 61
Fablok Chrzanów 2-3 Wisła II Kraków
Oczkowski 15 (k), 90 - Kmiecik 10, 75, Iheanacho 21
Garbarz Zembrzyce 1-1 Puszcza Niepołomice
Raczek 80 - Jałocha 16 (k)
MZKS Alwernia 2-2 Górnik Brzeszcze 30 maja
Przepiórka 10, Pawela 22 (k) - Wojtulewicz 31, Borowczyk 40
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 3-2 Wieczysta Kraków
R.Łysak 15, Bamburowicz 52, Łabuś 61 - Zając 66, Olipra 79
Karpaty Siepraw 2-1 Garbarnia Kraków
Włodarczyk 3, Płatek 28 - Dzierżanowski 23
Clepardia Kraków 3-1 Babia Góra Sucha Beskidzka
Ptak 38, Szczepaniak 72, Miarka 74 - Pietrusa 22
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1-4 Świt Krzeszowice
Mańka 86 - Chlipała 13, 29 (k), Krzysiak 56, Kłeczek 81
MKS Trzebinia/Siersza 1-2 Dalin Myślenice
T.Witkowski 7 - Stoch 20, Pytel 80 (k)

Kolejka 32 - 7-8 czerwca

Pogoń Miechów 0-1 Wisła II Kraków
Kmiecik 58
Przebój Wolbrom 1-2 Puszcza Niepołomice
Cupiał 18 - Jałocha 45, 52
Fablok Chrzanów 4-0 Górnik Brzeszcze
Oczkowski 3, Sęk 28, Kijak 37, Żmuda 44
Garbarz Zembrzyce 1-0 Wieczysta Kraków
Bączek 53 (k)
MZKS Alwernia 0-1 Garbarnia Kraków
Leśniak 53
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 2-0 Babia Góra Sucha Beskidzka
Bieńkowski 12, Kurczenko 79
Karpaty Siepraw 2-4 Świt Krzeszowice
Rączka 4, T.Szablowski 18 - Piątek 2, Chlipała 43, 72, Stachurski 56
Clepardia Kraków 3-1 Dalin Myślenice
R.Dąbrowski 30, 65, Miarka 75 - Skiba 44
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 0-3 MKS Trzebinia/Siersza
(wo)
J.Kozik 55 (k), Mazuga 57 - Stojewski 10, T.Witkowski 15, 51, Ciepichał 30
mecz przerwany przy stanie 2-4 w 61. minucie z powodu zdekompletowania zespołu gospodarzy (kontuzje i 2 czerwone kartki)

Kolejka 33 - 14 czerwca

Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 2-4 Pogoń Miechów
Mańka 78, Sochacki 81 - Banaszek 29, Salamon 32, 77, Machnik 40
MKS Trzebinia/Siersza 3-1 Clepardia Kraków
Wolak 46, Stojewski 60, Jędrzejczyk 71 - Miarka 26
Dalin Myślenice 1-0 Karpaty Siepraw
Rudzki 63 (k)
Świt Krzeszowice 1-0 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
Szpunar 55
Babia Góra Sucha Beskidzka 1-3 MZKS Alwernia
Wójcik 32 - B.Kaczmarczyk 31, Pawela 47 (k), 60
Garbarnia Kraków 3-1 Garbarz Zembrzyce
Kwater 62, Dzierżanowski 65, Brak 86 - Rymek 68
Wieczysta Kraków 1-1 Fablok Chrzanów
M.Liszka 83 - Oczkowski 52
Górnik Brzeszcze 2-2 Przebój Wolbrom
R.Brańka 1, 6 - Cupiał 2, Glanowski 56
Puszcza Niepołomice 0-0 Wisła II Kraków

Kolejka 34 - 18 czerwca

Pogoń Miechów 2-0 Puszcza Niepołomice
Salamon 18, 66
Wisła II Kraków 3-0 Górnik Brzeszcze 17 czerwca
Hajduk 23, Skrzekowski 60, Paluszek 79
Przebój Wolbrom 3-2 Wieczysta Kraków
Wiśniowski 30, Adamus 43, Opiłka 82 - Polowiec 36, Olipra 52
Fablok Chrzanów 1-3 Garbarnia Kraków
Oczkowski 16 - Kwater 11, Dzierżanowski 60, Kolański 80
Garbarz Zembrzyce 3-1 Babia Góra Sucha Beskidzka
Rymek 6, Pacyga 47, Kardaś 54 - Wójcik 44
MZKS Alwernia 0-1 Świt Krzeszowice
Krzysiak 87
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 0-2 Dalin Myślenice
Rudzki 41, Bieńkowski 61 (s)
Karpaty Siepraw 1-2 MKS Trzebinia/Siersza
A.Wyroba 82 - Szabat 48, 88
Clepardia Kraków 2-1 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Szczepaniak 40, Czyżewski 46 - Pituch 41

Baraże o udział w III lidze (4)

III liga 2002/2003 (4 (Świętokrzyskie, Lubelskie, Małopolska, Podkarpacie))

IV liga 2002/2003 (lubelska)
IV liga 2002/2003 (małopolska (Nowy Sącz-Tarnów))
IV liga 2002/2003 (podkarpacka)
IV liga 2002/2003 (świętokrzyska)

Liga okręgowa 2002/2003 (Kraków)
Liga okręgowa 2002/2003 (Wadowice)

Autor: Łukasz Preiss
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas