[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2002/2003, grupa: Kraków
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Kmita Zabierzów 30 77 25 2 3 120-23 13 0 2 69-13 12 2 1 51-10
2.  Cracovia II 30 67 21 4 5 77-44 12 1 2 42-17 9 3 3 35-27
3.  Słomniczanka Słomniki 30 59 17 8 5 60-36 9 3 3 31-14 8 5 2 29-22
4.  Iskra Krzęcin 30 53 16 5 9 67-45 9 2 4 35-20 7 3 5 32-25 2 4 1 1 0 6-2
5.  Pogoń Skotniki (Kraków) 30 53 15 8 7 75-42 8 4 3 49-21 7 4 4 26-21 2 1 0 1 1 2-6
6.  Tramwaj Kraków 30 50 16 2 12 70-53 9 1 5 39-23 7 1 7 31-30
7.  Gościbia Sułkowice 30 43 13 4 13 39-50 6 2 7 17-23 7 2 6 22-27 2 4 1 1 0 2-1
8.  Wawel Kraków 30 43 12 7 11 47-45 6 4 5 22-19 6 3 6 25-26 2 1 0 1 1 1-2
9.  KS Borek (Kraków) 30 42 13 3 14 61-62 8 1 6 30-27 5 2 8 31-35
10.  Zwierzyniecki KS Kraków 30 39 10 9 11 48-46 6 6 3 29-20 4 3 8 19-26
11.  Bieżanowianka Kraków 30 37 11 4 15 42-57 7 3 5 26-22 4 1 10 16-35
12.  Prądniczanka Kraków 30 34 9 7 14 38-55 5 3 7 22-29 4 4 7 16-26
13.  Hutnik II Kraków 30 31 8 7 15 31-80 5 3 7 18-35 3 4 8 13-45
14.  Grębałowianka Kraków 30 24 5 9 16 27-57 3 7 5 16-20 2 2 11 11-37
15.  Gdovia Gdów 30 19 4 7 19 39-75 3 4 8 22-30 1 3 11 17-45
16.  Zjednoczeni Branice (Kraków) 30 5 1 2 27 22-93 1 0 14 14-49 0 2 13 8-44
W związku z remontem boiska, Grębałowianka w rundzie wiosennej rozgrywała mecze w roli gospodarza na stadionie Grzegórzeckiego.
Cracovia II w rundzie wiosennej rozgrywała mecze na stadionie Kabla.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Kmita Zabierzów    0-1 6-1 2-3 4-0 5-0 8-1 3-0 5-3 4-1 4-1 5-0 10-0 6-0 5-1 2-1 
 2 Cracovia II2-4     1-2 3-1 4-2 2-1 5-0 1-0 3-1 3-1 7-1 0-0 3-1 1-0 4-3 3-0 
 3 Słomniczanka Słomniki1-1 0-3*     1-1 0-1 3-0 0-3* 1-0 4-1 1-0 3-0 6-1 2-2 4-0 2-1 3-0 
 4 Iskra Krzęcin3-0* 3-2 2-1     0-0 3-2 1-2 3-0 2-4 2-3 2-1 0-3 2-2 4-0 3-0 5-0 
 5 Pogoń Skotniki (Kraków)1-4 6-1 0-0 2-6     1-1 1-1 0-2 2-1 2-2 3-0 3-1 16-0 4-0 4-2 4-0 
 6 Tramwaj Kraków1-2 2-2 2-4 6-0 1-2     1-2 3-2 4-1 3-1 1-0 1-4 1-0 3-1 7-1 3-1 
 7 Gościbia Sułkowice0-4 0-1 0-2 1-0 1-3 3-6     1-1 2-0 2-2 1-2 1-0 0-1 1-0 1-0 3-1 
 8 Wawel Kraków0-3 2-2 1-2 1-3 1-1 1-0 0-1     2-1 2-1 2-1 0-1 2-0 2-2 1-1 5-0 
 9 KS Borek (Kraków)0-3 4-6 0-0 2-0 1-3 2-1 2-4 1-4     2-0 3-0 2-3 1-0 2-0 3-1 5-2 
 10 Zwierzyniecki KS Kraków1-3 3-0* 2-2 2-1 1-1 0-1 1-2 3-3 4-1     2-2 1-1 1-0 3-1 2-2 3-0* 
 11 Bieżanowianka Kraków0-4 1-3 1-1 1-1 3-2 3-2 2-0 4-1 1-2 0-1     3-0 3-0* 0-2 2-2 2-1 
 12 Prądniczanka Kraków0-9 1-1 2-3 0-2 1-2 1-3 4-0 2-3 2-4 2-1 2-0     0-0 1-0 3-0 1-1 
 13 Hutnik II Kraków0-9 0-3 1-3 2-7 2-1 1-3 1-0 0-0 0-4 3-2 0-1 1-0     2-2 5-0 0-0 
 14 Grębałowianka Kraków1-1 1-2 2-2 1-1 0-3 2-4 0-0 2-3 0-0 0-0 2-1 0-0 1-3     1-0 3-0* 
 15 Gdovia Gdów0-1 3-6 1-2 1-2 2-2 2-4 1-0 1-2 3-3 0-1 2-4 0-0 2-2 2-0     2-1 
 16 Zjednoczeni Branice (Kraków)0-3 1-2 1-4 0-4 0-3 1-3 0-6 1-4 1-5 0-3 1-2 3-2 1-2 2-3 2-3     

Kolejka 1 - 14 sierpnia

Bieżanowianka Kraków 4-1 Wawel Kraków
KS Borek (Kraków) 5-2 Zjednoczeni Branice (Kraków)
Gościbia Sułkowice 2-2 Zwierzyniecki KS Kraków
Gdovia Gdów 2-2 Pogoń Skotniki (Kraków)
Iskra Krzęcin 3-2 Tramwaj Kraków
Grębałowianka Kraków 0-0 Prądniczanka Kraków 17 sierpnia
Hutnik II Kraków 0-9 Kmita Zabierzów
Słomniczanka Słomniki 0-3 Cracovia II 13 sierpnia
(wo)
w drużynie ze Słomnik grał nieuprawniony gracz (Grzegorz Burmer) - na boisku 0-2

Kolejka 2 - 21 sierpnia

Wawel Kraków 0-3 Kmita Zabierzów 20 sierpnia
Prądniczanka Kraków 0-0 Hutnik II Kraków
Tramwaj Kraków 3-1 Grębałowianka Kraków
Pogoń Skotniki (Kraków) 2-6 Iskra Krzęcin
Słomniczanka Słomniki 0-3 Gościbia Sułkowice
(wo)
w drużynie ze Słomnik grał nieuprawniony gracz (Grzegorz Burmer) - na boisku 1-2
Zjednoczeni Branice (Kraków) 1-2 Cracovia II
Bieżanowianka Kraków 1-2 KS Borek (Kraków)
Gdovia Gdów 0-1 Zwierzyniecki KS Kraków

Kolejka 3 - 24-25 sierpnia

KS Borek (Kraków) 1-4 Wawel Kraków
Cracovia II 7-1 Bieżanowianka Kraków
Gościbia Sułkowice 3-1 Zjednoczeni Branice (Kraków)
Gdovia Gdów 1-2 Słomniczanka Słomniki
Iskra Krzęcin 2-3 Zwierzyniecki KS Kraków
Grębałowianka Kraków 0-3 Pogoń Skotniki (Kraków)
Hutnik II Kraków 1-3 Tramwaj Kraków
Prądniczanka Kraków 0-9 Kmita Zabierzów

Kolejka 4 - 31 sierpnia-1 września

Tramwaj Kraków 1-2 Kmita Zabierzów
Pogoń Skotniki (Kraków) 16-0 Hutnik II Kraków
Zwierzyniecki KS Kraków 3-1 Grębałowianka Kraków
Słomniczanka Słomniki 1-1 Iskra Krzęcin
Zjednoczeni Branice (Kraków) 2-3 Gdovia Gdów
Bieżanowianka Kraków 2-0 Gościbia Sułkowice
KS Borek (Kraków) 4-6 Cracovia II
Prądniczanka Kraków 2-3 Wawel Kraków

Kolejka 5 - 4 września

Gościbia Sułkowice 2-0 KS Borek (Kraków)
Gdovia Gdów 2-4 Bieżanowianka Kraków
Iskra Krzęcin 5-0 Zjednoczeni Branice (Kraków)
Grębałowianka Kraków 2-2 Słomniczanka Słomniki
Hutnik II Kraków 3-2 Zwierzyniecki KS Kraków
Kmita Zabierzów 4-0 Pogoń Skotniki (Kraków)
Prądniczanka Kraków 1-3 Tramwaj Kraków
Wawel Kraków 2-2 Cracovia II

Kolejka 6 - 7-8 września

Wawel Kraków 1-0 Tramwaj Kraków
Pogoń Skotniki (Kraków) 3-1 Prądniczanka Kraków
Zwierzyniecki KS Kraków 1-3 Kmita Zabierzów
Słomniczanka Słomniki 2-2 Hutnik II Kraków
Zjednoczeni Branice (Kraków) 2-3 Grębałowianka Kraków
Bieżanowianka Kraków 1-1 Iskra Krzęcin
KS Borek (Kraków) 3-1 Gdovia Gdów
Cracovia II 5-0 Gościbia Sułkowice

Kolejka 7 - 14-15 września

Gościbia Sułkowice 1-1 Wawel Kraków
Gdovia Gdów 3-6 Cracovia II
Iskra Krzęcin 2-4 KS Borek (Kraków)
Grębałowianka Kraków 2-1 Bieżanowianka Kraków
Hutnik II Kraków 0-0 Zjednoczeni Branice (Kraków)
Kmita Zabierzów 6-1 Słomniczanka Słomniki
Prądniczanka Kraków 2-1 Zwierzyniecki KS Kraków
Tramwaj Kraków 1-2 Pogoń Skotniki (Kraków)

Kolejka 8 - 21-22 września

Wawel Kraków 1-1 Pogoń Skotniki (Kraków)
Zwierzyniecki KS Kraków 0-1 Tramwaj Kraków
Słomniczanka Słomniki 6-1 Prądniczanka Kraków
Zjednoczeni Branice (Kraków) 0-3 Kmita Zabierzów
Bieżanowianka Kraków 3-0 Hutnik II Kraków
(wo)
drużyna Hutnika II przybyła w sile tylko 6 graczy
KS Borek (Kraków) 2-0 Grębałowianka Kraków
Cracovia II 3-1 Iskra Krzęcin
Gościbia Sułkowice 1-0 Gdovia Gdów

Kolejka 9 - 28-29 września

Gdovia Gdów 1-2 Wawel Kraków
Iskra Krzęcin 1-2 Gościbia Sułkowice
Grębałowianka Kraków 1-2 Cracovia II
Hutnik II Kraków 0-4 KS Borek (Kraków)
Kmita Zabierzów 4-1 Bieżanowianka Kraków
Prądniczanka Kraków 1-1 Zjednoczeni Branice (Kraków)
Tramwaj Kraków 2-4 Słomniczanka Słomniki
Pogoń Skotniki (Kraków) 2-2 Zwierzyniecki KS Kraków

Kolejka 10 - 5-6 października

Wawel Kraków 2-1 Zwierzyniecki KS Kraków
Słomniczanka Słomniki 0-1 Pogoń Skotniki (Kraków)
Zjednoczeni Branice (Kraków) 1-3 Tramwaj Kraków
Bieżanowianka Kraków 3-0 Prądniczanka Kraków
KS Borek (Kraków) 0-3 Kmita Zabierzów
Cracovia II 3-1 Hutnik II Kraków
Gościbia Sułkowice 1-0 Grębałowianka Kraków
Iskra Krzęcin 3-0 Gdovia Gdów

Kolejka 11 - 12-13 października

Iskra Krzęcin 3-0 Wawel Kraków
Hutnik II Kraków 1-0 Gościbia Sułkowice
Kmita Zabierzów 0-1 Cracovia II
Prądniczanka Kraków 2-4 KS Borek (Kraków)
Tramwaj Kraków 1-0 Bieżanowianka Kraków
Pogoń Skotniki (Kraków) 4-0 Zjednoczeni Branice (Kraków)
Zwierzyniecki KS Kraków 2-2 Słomniczanka Słomniki
Gdovia Gdów 2-0 Grębałowianka Kraków

Kolejka 12 - 19-20 października

Wawel Kraków 1-2 Słomniczanka Słomniki
Zjednoczeni Branice (Kraków) 0-3 Zwierzyniecki KS Kraków
Bieżanowianka Kraków 3-2 Pogoń Skotniki (Kraków)
KS Borek (Kraków) 2-1 Tramwaj Kraków
Cracovia II 0-0 Prądniczanka Kraków
Gościbia Sułkowice 0-4 Kmita Zabierzów
Gdovia Gdów 2-2 Hutnik II Kraków
Iskra Krzęcin 4-0 Grębałowianka Kraków

Kolejka 13 - 26-27 października

Hutnik II Kraków 2-7 Iskra Krzęcin
Kmita Zabierzów 5-1 Gdovia Gdów 16 listopada
Prądniczanka Kraków 4-0 Gościbia Sułkowice
Tramwaj Kraków 2-2 Cracovia II
Pogoń Skotniki (Kraków) 2-1 KS Borek (Kraków)
Zwierzyniecki KS Kraków 2-2 Bieżanowianka Kraków
Słomniczanka Słomniki 3-0 Zjednoczeni Branice (Kraków)
Wawel Kraków 2-2 Grębałowianka Kraków

Kolejka 14 - 2-3 listopada

Bieżanowianka Kraków 1-1 Słomniczanka Słomniki
KS Borek (Kraków) 2-0 Zwierzyniecki KS Kraków
Cracovia II 4-2 Pogoń Skotniki (Kraków)
Gościbia Sułkowice 3-6 Tramwaj Kraków
Gdovia Gdów 0-0 Prądniczanka Kraków
Iskra Krzęcin 3-0 Kmita Zabierzów
(wo)
w drużynie Kmity wystąpił nieuprawniony zawodnik (Zdzisław Janik) - na boisku 0-5
Zjednoczeni Branice (Kraków) 1-4 Wawel Kraków
Hutnik II Kraków 2-2 Grębałowianka Kraków

Kolejka 15 - 9-10 listopada

Hutnik II Kraków 0-0 Wawel Kraków
Kmita Zabierzów 6-0 Grębałowianka Kraków
Prądniczanka Kraków 0-2 Iskra Krzęcin
Tramwaj Kraków 7-1 Gdovia Gdów
Pogoń Skotniki (Kraków) 1-1 Gościbia Sułkowice
Zwierzyniecki KS Kraków 3-0 Cracovia II
(wo)
na boisku 1-0
Słomniczanka Słomniki 4-1 KS Borek (Kraków)
Zjednoczeni Branice (Kraków) 1-2 Bieżanowianka Kraków

Kolejka 16 - 22-23 marca

Cracovia II 1-2 Słomniczanka Słomniki 23 kwietnia
pierwotnie mecz miał się odbyć 9 kwietnia
Wawel Kraków 2-1 Bieżanowianka Kraków
Zjednoczeni Branice (Kraków) 1-5 KS Borek (Kraków)
Zwierzyniecki KS Kraków 1-2 Gościbia Sułkowice
Pogoń Skotniki (Kraków) 4-2 Gdovia Gdów
Tramwaj Kraków 6-0 Iskra Krzęcin
Prądniczanka Kraków 1-0 Grębałowianka Kraków
Kmita Zabierzów 10-0 Hutnik II Kraków

Kolejka 17 - 29-30 marca

Zwierzyniecki KS Kraków 2-2 Gdovia Gdów
Kmita Zabierzów 3-0 Wawel Kraków
Hutnik II Kraków 1-0 Prądniczanka Kraków
Grębałowianka Kraków 2-4 Tramwaj Kraków
Iskra Krzęcin 0-0 Pogoń Skotniki (Kraków)
Gościbia Sułkowice 0-2 Słomniczanka Słomniki
Cracovia II 3-0 Zjednoczeni Branice (Kraków)
KS Borek (Kraków) 3-0 Bieżanowianka Kraków

Kolejka 18 - 5-6 kwietnia

Kmita Zabierzów 5-0 Prądniczanka Kraków
Wawel Kraków 2-1 KS Borek (Kraków)
Bieżanowianka Kraków 1-3 Cracovia II
Zjednoczeni Branice (Kraków) 0-6 Gościbia Sułkowice
Słomniczanka Słomniki 2-1 Gdovia Gdów 7 maja
w pierwotnym terminie przerwany z powodu śnieżycy i powtórzony
Zwierzyniecki KS Kraków 2-1 Iskra Krzęcin
Pogoń Skotniki (Kraków) 4-0 Grębałowianka Kraków
Tramwaj Kraków 1-0 Hutnik II Kraków

Kolejka 19 - 12-13 kwietnia

Wawel Kraków 0-1 Prądniczanka Kraków
Kmita Zabierzów 5-0 Tramwaj Kraków
Hutnik II Kraków 2-1 Pogoń Skotniki (Kraków)
Grębałowianka Kraków 0-0 Zwierzyniecki KS Kraków
Iskra Krzęcin 2-1 Słomniczanka Słomniki
Gdovia Gdów 2-1 Zjednoczeni Branice (Kraków)
Gościbia Sułkowice 1-2 Bieżanowianka Kraków
Cracovia II 3-1 KS Borek (Kraków)

Kolejka 20 - 19 kwietnia

Cracovia II 1-0 Wawel Kraków
KS Borek (Kraków) 2-4 Gościbia Sułkowice
Bieżanowianka Kraków 2-2 Gdovia Gdów
Zjednoczeni Branice (Kraków) 0-4 Iskra Krzęcin
Słomniczanka Słomniki 4-0 Grębałowianka Kraków
Zwierzyniecki KS Kraków 1-0 Hutnik II Kraków
Pogoń Skotniki (Kraków) 1-4 Kmita Zabierzów
Tramwaj Kraków 1-4 Prądniczanka Kraków

Kolejka 21 - 26-27 kwietnia

Tramwaj Kraków 3-2 Wawel Kraków
Prądniczanka Kraków 1-2 Pogoń Skotniki (Kraków)
Kmita Zabierzów 4-1 Zwierzyniecki KS Kraków
Hutnik II Kraków 1-3 Słomniczanka Słomniki
Grębałowianka Kraków 3-0 Zjednoczeni Branice (Kraków)
(wo)
Mecz nie odbył się w wyznaczonym terminie, gdyż na boisku nie pojawiła się drużyna gości
Iskra Krzęcin 2-1 Bieżanowianka Kraków
Gdovia Gdów 3-3 KS Borek (Kraków)
Gościbia Sułkowice 0-1 Cracovia II

Kolejka 22 - 30 kwietnia

Wawel Kraków 0-1 Gościbia Sułkowice
Cracovia II 4-3 Gdovia Gdów
KS Borek (Kraków) 2-0 Iskra Krzęcin
Bieżanowianka Kraków 0-2 Grębałowianka Kraków
Zjednoczeni Branice (Kraków) 1-2 Hutnik II Kraków
Słomniczanka Słomniki 1-1 Kmita Zabierzów
Zwierzyniecki KS Kraków 1-1 Prądniczanka Kraków
Pogoń Skotniki (Kraków) 1-1 Tramwaj Kraków

Kolejka 23 - 3-4 maja

Pogoń Skotniki (Kraków) 0-2 Wawel Kraków
Tramwaj Kraków 3-1 Zwierzyniecki KS Kraków
Prądniczanka Kraków 2-3 Słomniczanka Słomniki
Kmita Zabierzów 2-1 Zjednoczeni Branice (Kraków)
Hutnik II Kraków 0-1 Bieżanowianka Kraków
Grębałowianka Kraków 0-0 KS Borek (Kraków)
Iskra Krzęcin 3-2 Cracovia II
Gdovia Gdów 1-0 Gościbia Sułkowice

Kolejka 24 - 10-11 maja

Wawel Kraków 1-1 Gdovia Gdów 28 maja
pierwotnie mecz się nie odbył - goście z Gdowa nie dotarli na spotkanie z powodu zatrucia pokarmowego drużyny... kanapkami
Gościbia Sułkowice 1-0 Iskra Krzęcin
Cracovia II 1-0 Grębałowianka Kraków
KS Borek (Kraków) 1-0 Hutnik II Kraków
Bieżanowianka Kraków 0-4 Kmita Zabierzów
Zjednoczeni Branice (Kraków) 3-2 Prądniczanka Kraków
Słomniczanka Słomniki 3-0 Tramwaj Kraków
Zwierzyniecki KS Kraków 1-1 Pogoń Skotniki (Kraków)

Kolejka 25 - 17-18 maja

Gdovia Gdów 1-2 Iskra Krzęcin
Zwierzyniecki KS Kraków 3-3 Wawel Kraków
Pogoń Skotniki (Kraków) 0-0 Słomniczanka Słomniki
Tramwaj Kraków 3-1 Zjednoczeni Branice (Kraków)
Prądniczanka Kraków 2-0 Bieżanowianka Kraków
Kmita Zabierzów 5-3 KS Borek (Kraków)
Hutnik II Kraków 0-3 Cracovia II
Grębałowianka Kraków 0-0 Gościbia Sułkowice

Kolejka 26 - 24-25 maja

Grębałowianka Kraków 1-0 Gdovia Gdów
Wawel Kraków 1-3 Iskra Krzęcin
Gościbia Sułkowice 0-1 Hutnik II Kraków
Cracovia II 2-4 Kmita Zabierzów
KS Borek (Kraków) 2-3 Prądniczanka Kraków
Bieżanowianka Kraków 3-2 Tramwaj Kraków
Zjednoczeni Branice (Kraków) 0-3 Pogoń Skotniki (Kraków)
Słomniczanka Słomniki 1-0 Zwierzyniecki KS Kraków

Kolejka 27 - 31 maja-1 czerwca

Słomniczanka Słomniki 1-0 Wawel Kraków
Zwierzyniecki KS Kraków 3-0 Zjednoczeni Branice (Kraków)
(wo)
mecz się nie odbył - goście nie przyjechali na mecz
Pogoń Skotniki (Kraków) 3-0 Bieżanowianka Kraków
Tramwaj Kraków 4-1 KS Borek (Kraków)
Prądniczanka Kraków 1-1 Cracovia II
Kmita Zabierzów 8-1 Gościbia Sułkowice
Hutnik II Kraków 5-0 Gdovia Gdów
Grębałowianka Kraków 1-1 Iskra Krzęcin

Kolejka 28 - 7-8 czerwca

Grębałowianka Kraków 2-3 Wawel Kraków
Iskra Krzęcin 2-2 Hutnik II Kraków
Gdovia Gdów 0-1 Kmita Zabierzów
Gościbia Sułkowice 1-0 Prądniczanka Kraków
Cracovia II 2-1 Tramwaj Kraków
KS Borek (Kraków) 1-3 Pogoń Skotniki (Kraków)
Bieżanowianka Kraków 0-1 Zwierzyniecki KS Kraków
Zjednoczeni Branice (Kraków) 1-4 Słomniczanka Słomniki

Kolejka 29 - 14 czerwca

Wawel Kraków 5-0 Zjednoczeni Branice (Kraków)
Grębałowianka Kraków 1-3 Hutnik II Kraków
Słomniczanka Słomniki 3-0 Bieżanowianka Kraków
Zwierzyniecki KS Kraków 4-1 KS Borek (Kraków)
Pogoń Skotniki (Kraków) 6-1 Cracovia II
Tramwaj Kraków 1-2 Gościbia Sułkowice
Prądniczanka Kraków 3-0 Gdovia Gdów
Kmita Zabierzów 2-3 Iskra Krzęcin

Kolejka 30 - 18 czerwca

Wawel Kraków 2-0 Hutnik II Kraków
Grębałowianka Kraków 1-1 Kmita Zabierzów
Iskra Krzęcin 0-3 Prądniczanka Kraków
Gdovia Gdów 2-4 Tramwaj Kraków
Gościbia Sułkowice 1-3 Pogoń Skotniki (Kraków)
Cracovia II 3-1 Zwierzyniecki KS Kraków
KS Borek (Kraków) 0-0 Słomniczanka Słomniki
Bieżanowianka Kraków 2-1 Zjednoczeni Branice (Kraków)

Baraże o udział w lidze okręgowej (Kraków)

IV liga 2002/2003 (małopolska (Kraków))

Liga okręgowa 2002/2003 (Wadowice)

Klasa A 2002/2003 (Kraków I)
Klasa A 2002/2003 (Kraków II)
Klasa A 2002/2003 (Kraków III)
Klasa A 2002/2003 (Kraków IV - Myślenice)

Autor: Łukasz Preiss
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas