[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2002/2003, grupa: Kraków I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Błękitni Modlnica 26 55 17 4 5 80-29 9 3 1 39-11 8 1 4 41-18
2.  Sokół Kocmyrzów Baranówka 26 47 13 8 5 37-25 8 1 4 19-13 5 7 1 18-12
3.  Niegoszowianka Niegoszowice 26 45 13 6 7 41-30 10 0 3 28-14 3 6 4 13-16
4.  Tonianka Tonie (Kraków) 26 42 12 6 8 49-42 7 4 2 26-18 5 2 6 23-24
5.  Zieleńczanka Zielonki 26 41 10 11 5 52-38 5 8 0 29-16 5 3 5 23-22
6.  Wawrzynianka Wawrzeńczyce 26 40 12 4 10 50-42 7 2 4 25-17 5 2 6 25-25
7.  Wisła Rząska 26 38 12 2 12 43-47 7 0 6 22-23 5 2 6 21-24 2 3 1 0 1 3-2
8.  Lotnik Kryspinów 26 38 11 5 10 51-48 7 1 5 29-25 4 4 5 22-23 2 3 1 0 1 2-3
9.  Wielmożanka Wielmoża 26 34 9 7 10 43-50 4 4 5 19-22 5 3 5 24-28 2 4 1 1 0 5-2
10.  Liszczanka Liszki 26 34 9 7 10 47-49 5 4 4 22-21 4 3 6 25-28 2 1 0 1 1 2-5
11.  Wiarusy Igołomia 26 31 8 7 11 32-38 5 5 3 20-18 3 2 8 12-20
12.  Partyzant Dojazdów 26 22 6 4 16 30-70 3 1 9 14-38 3 3 7 16-32
13.  Orlęta Rudawa 26 19 5 4 17 31-51 4 3 6 23-24 1 1 11 8-27 2 3 1 0 1 7-6
14.  Skalanka Skała 26 19 4 7 15 27-54 4 5 4 18-20 0 2 11 9-34 2 3 1 0 1 6-7

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Błękitni Modlnica    1-1 1-3 1-1 2-0 5-3 4-1 0-0 4-1 4-0 3-0 8-1 3-0 3-0 
 2 Sokół Kocmyrzów Baranówka1-2     3-2 1-0 1-0 1-3 0-0 2-3 2-0 2-1 0-2 3-0 1-0 2-0 
 3 Niegoszowianka Niegoszowice4-3 0-1     3-0 3-1 2-0 1-0 3-0 4-0 2-6 0-2 2-1 3-0 1-0 
 4 Tonianka Tonie (Kraków)0-2 1-1 0-0     1-1 2-1 3-6 4-2 1-1 3-1 2-0 5-2 2-1 2-0 
 5 Zieleńczanka Zielonki2-2 3-3 2-0 2-2     3-1 2-1 0-0 2-2 2-2 1-1 2-2 3-0 5-0 
 6 Wawrzynianka Wawrzeńczyce1-2 1-1 3-1 1-3 0-1     3-0 2-6 5-1 0-0 2-0 3-1 1-0 3-1 
 7 Wisła Rząska0-8* 3-2 0-1 3-0 3-4 0-2     2-0 1-2 1-2 3-0 2-1 3-1 1-0 
 8 Lotnik Kryspinów4-2 0-0 2-3 0-1 2-3 4-3 2-1     2-5 3-5 2-1 3-0 2-1 3-0 
 9 Wielmożanka Wielmoża0-5 0-1 0-0 3-6 2-2 0-2 1-2 3-2     1-1 3-0 0-0 3-0 3-1 
 10 Liszczanka Liszki1-2 2-2 1-1 2-1 1-2 3-2 4-1 1-1 1-4     1-0 2-4 2-0 1-1 
 11 Wiarusy Igołomia2-1 0-2 1-1 3-1 3-2 1-1 1-1 4-2 1-3 2-1     0-1 1-1 1-1 
 12 Partyzant Dojazdów0-9 0-2 2-0 0-2 0-4 1-2 1-2 1-4 2-2 4-2 0-4     0-3* 3-2 
 13 Orlęta Rudawa2-3 0-1 1-1 0-3 3-2 2-2 2-3 1-1 0-2 4-1 1-0 1-2     6-3 
 14 Skalanka Skała1-0 1-1 0-0 5-3 1-1 1-3 0-3* 0-1 3-1 0-3* 2-2 1-1 3-1     

Kolejka 1 - 24-25 sierpnia

Błękitni Modlnica 2-0 Zieleńczanka Zielonki
Lotnik Kryspinów 2-1 Wisła Rząska
Niegoszowianka Niegoszowice 4-0 Wielmożanka Wielmoża
Partyzant Dojazdów 0-4 Wiarusy Igołomia
Skalanka Skała 3-1 Orlęta Rudawa
Tonianka Tonie (Kraków) 3-1 Liszczanka Liszki
Sokół Kocmyrzów Baranówka 1-3 Wawrzynianka Wawrzeńczyce

Kolejka 2 - 31 sierpnia-1 września

Zieleńczanka Zielonki 3-1 Wawrzynianka Wawrzeńczyce
Liszczanka Liszki 2-2 Sokół Kocmyrzów Baranówka
Orlęta Rudawa 0-3 Tonianka Tonie (Kraków)
Wielmożanka Wielmoża 0-0 Partyzant Dojazdów
Wisła Rząska 0-1 Niegoszowianka Niegoszowice
Błękitni Modlnica 0-0 Lotnik Kryspinów
Skalanka Skała 2-2 Wiarusy Igołomia

Kolejka 3 - 7-8 września

Lotnik Kryspinów 2-3 Zieleńczanka Zielonki
Niegoszowianka Niegoszowice 4-3 Błękitni Modlnica
Partyzant Dojazdów 1-2 Wisła Rząska
Skalanka Skała 3-1 Wielmożanka Wielmoża
Tonianka Tonie (Kraków) 2-0 Wiarusy Igołomia
Sokół Kocmyrzów Baranówka 1-0 Orlęta Rudawa
Wawrzynianka Wawrzeńczyce 0-0 Liszczanka Liszki

Kolejka 4 - 14-15 września

Zieleńczanka Zielonki 2-2 Liszczanka Liszki
Orlęta Rudawa 2-2 Wawrzynianka Wawrzeńczyce
Wiarusy Igołomia 0-2 Sokół Kocmyrzów Baranówka
Wielmożanka Wielmoża 3-6 Tonianka Tonie (Kraków)
Wisła Rząska 1-0 Skalanka Skała
Błękitni Modlnica 8-1 Partyzant Dojazdów
Lotnik Kryspinów 2-3 Niegoszowianka Niegoszowice

Kolejka 5 - 21-22 września

Niegoszowianka Niegoszowice 3-1 Zieleńczanka Zielonki
Partyzant Dojazdów 1-4 Lotnik Kryspinów
Skalanka Skała 1-0 Błękitni Modlnica
Tonianka Tonie (Kraków) 3-6 Wisła Rząska
Sokół Kocmyrzów Baranówka 2-0 Wielmożanka Wielmoża
Wawrzynianka Wawrzeńczyce 2-0 Wiarusy Igołomia
Liszczanka Liszki 2-0 Orlęta Rudawa

Kolejka 6 - 28-29 września

Zieleńczanka Zielonki 3-0 Orlęta Rudawa
Wiarusy Igołomia 2-1 Liszczanka Liszki
Wielmożanka Wielmoża 0-2 Wawrzynianka Wawrzeńczyce
Wisła Rząska 3-2 Sokół Kocmyrzów Baranówka
Błękitni Modlnica 1-1 Tonianka Tonie (Kraków)
Lotnik Kryspinów 3-0 Skalanka Skała
Niegoszowianka Niegoszowice 2-1 Partyzant Dojazdów

Kolejka 7 - 5-6 października

Partyzant Dojazdów 0-4 Zieleńczanka Zielonki
Skalanka Skała 0-0 Niegoszowianka Niegoszowice
Tonianka Tonie (Kraków) 4-2 Lotnik Kryspinów
Sokół Kocmyrzów Baranówka 1-2 Błękitni Modlnica
Wawrzynianka Wawrzeńczyce 3-0 Wisła Rząska
Liszczanka Liszki 1-4 Wielmożanka Wielmoża
Orlęta Rudawa 1-0 Wiarusy Igołomia

Kolejka 8 - 12-13 października

Zieleńczanka Zielonki 1-1 Wiarusy Igołomia
Wielmożanka Wielmoża 3-0 Orlęta Rudawa
Wisła Rząska 1-2 Liszczanka Liszki
Błękitni Modlnica 5-3 Wawrzynianka Wawrzeńczyce
Lotnik Kryspinów 0-0 Sokół Kocmyrzów Baranówka
Niegoszowianka Niegoszowice 3-0 Tonianka Tonie (Kraków)
Partyzant Dojazdów 3-2 Skalanka Skała

Kolejka 9 - 19-20 października

Skalanka Skała 1-1 Zieleńczanka Zielonki
Tonianka Tonie (Kraków) 5-2 Partyzant Dojazdów
Sokół Kocmyrzów Baranówka 3-2 Niegoszowianka Niegoszowice
Wawrzynianka Wawrzeńczyce 2-6 Lotnik Kryspinów
Liszczanka Liszki 1-2 Błękitni Modlnica
Orlęta Rudawa 2-3 Wisła Rząska
Wiarusy Igołomia 1-3 Wielmożanka Wielmoża

Kolejka 10 - 26-27 października

Zieleńczanka Zielonki 2-2 Wielmożanka Wielmoża
Wisła Rząska 3-0 Wiarusy Igołomia
Błękitni Modlnica 3-0 Orlęta Rudawa
Lotnik Kryspinów 3-5 Liszczanka Liszki
Niegoszowianka Niegoszowice 2-0 Wawrzynianka Wawrzeńczyce
Partyzant Dojazdów 0-2 Sokół Kocmyrzów Baranówka
Skalanka Skała 5-3 Tonianka Tonie (Kraków)

Kolejka 11 - 2-3 listopada

Tonianka Tonie (Kraków) 1-1 Zieleńczanka Zielonki
Sokół Kocmyrzów Baranówka 2-0 Skalanka Skała
Wawrzynianka Wawrzeńczyce 3-1 Partyzant Dojazdów
Liszczanka Liszki 1-1 Niegoszowianka Niegoszowice
Orlęta Rudawa 1-1 Lotnik Kryspinów
Wiarusy Igołomia 2-1 Błękitni Modlnica
Wielmożanka Wielmoża 1-2 Wisła Rząska

Kolejka 12 - 9-10 listopada

Zieleńczanka Zielonki 2-1 Wisła Rząska
Błękitni Modlnica 4-1 Wielmożanka Wielmoża
Lotnik Kryspinów 2-1 Wiarusy Igołomia
Niegoszowianka Niegoszowice 3-0 Orlęta Rudawa
Partyzant Dojazdów 4-2 Liszczanka Liszki
Skalanka Skała 1-3 Wawrzynianka Wawrzeńczyce
Tonianka Tonie (Kraków) 1-1 Sokół Kocmyrzów Baranówka

Kolejka 13 - 16-17 listopada

Sokół Kocmyrzów Baranówka 1-0 Zieleńczanka Zielonki
Wawrzynianka Wawrzeńczyce 1-3 Tonianka Tonie (Kraków)
Liszczanka Liszki 1-1 Skalanka Skała
Orlęta Rudawa 1-2 Partyzant Dojazdów
Wiarusy Igołomia 1-1 Niegoszowianka Niegoszowice
Wielmożanka Wielmoża 3-2 Lotnik Kryspinów
Wisła Rząska 0-8 Błękitni Modlnica
(wo)
w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik - na boisku 3-8

Kolejka 14 - 5-6 kwietnia

Zieleńczanka Zielonki 2-2 Błękitni Modlnica 16 kwietnia
przełożony, w związku ze śmiercią działacza gości
Wisła Rząska 2-0 Lotnik Kryspinów
Wielmożanka Wielmoża 0-0 Niegoszowianka Niegoszowice
Wiarusy Igołomia 0-1 Partyzant Dojazdów
Orlęta Rudawa 6-3 Skalanka Skała
Liszczanka Liszki 2-1 Tonianka Tonie (Kraków)
Wawrzynianka Wawrzeńczyce 1-1 Sokół Kocmyrzów Baranówka

Kolejka 15 - 12-13 kwietnia

Wiarusy Igołomia 1-1 Skalanka Skała
Wawrzynianka Wawrzeńczyce 0-1 Zieleńczanka Zielonki
Sokół Kocmyrzów Baranówka 2-1 Liszczanka Liszki
Tonianka Tonie (Kraków) 2-1 Orlęta Rudawa
Partyzant Dojazdów 2-2 Wielmożanka Wielmoża
Niegoszowianka Niegoszowice 1-0 Wisła Rząska
Lotnik Kryspinów 4-2 Błękitni Modlnica

Kolejka 16 - 19 kwietnia

Zieleńczanka Zielonki 0-0 Lotnik Kryspinów
Błękitni Modlnica 1-3 Niegoszowianka Niegoszowice
Wisła Rząska 2-1 Partyzant Dojazdów
Wielmożanka Wielmoża 3-1 Skalanka Skała
Wiarusy Igołomia 3-1 Tonianka Tonie (Kraków)
Orlęta Rudawa 0-1 Sokół Kocmyrzów Baranówka
Liszczanka Liszki 3-2 Wawrzynianka Wawrzeńczyce

Kolejka 17 - 26-27 kwietnia

Liszczanka Liszki 1-2 Zieleńczanka Zielonki
Wawrzynianka Wawrzeńczyce 1-0 Orlęta Rudawa
Sokół Kocmyrzów Baranówka 0-2 Wiarusy Igołomia
Tonianka Tonie (Kraków) 1-1 Wielmożanka Wielmoża
Skalanka Skała 0-3 Wisła Rząska 4 czerwca
(wo)
pierwotnie mecz się nie odbył / drużyna Skalanki dokonała błędnej zmiany wprowadzając zawodnika nie wpisanego do protokołu - na boisku 1-0
Partyzant Dojazdów 0-9 Błękitni Modlnica
Niegoszowianka Niegoszowice 3-0 Lotnik Kryspinów

Kolejka 18 - 30 kwietnia-1 maja

Zieleńczanka Zielonki 2-0 Niegoszowianka Niegoszowice
Lotnik Kryspinów 3-0 Partyzant Dojazdów
Błękitni Modlnica 3-0 Skalanka Skała
Wisła Rząska 3-0 Tonianka Tonie (Kraków)
Wielmożanka Wielmoża 0-1 Sokół Kocmyrzów Baranówka
Wiarusy Igołomia 1-1 Wawrzynianka Wawrzeńczyce
Orlęta Rudawa 4-1 Liszczanka Liszki

Kolejka 19 - 3-4 maja

Orlęta Rudawa 3-2 Zieleńczanka Zielonki
Liszczanka Liszki 1-0 Wiarusy Igołomia
Wawrzynianka Wawrzeńczyce 5-1 Wielmożanka Wielmoża
Sokół Kocmyrzów Baranówka 0-0 Wisła Rząska
Tonianka Tonie (Kraków) 0-2 Błękitni Modlnica
Skalanka Skała 0-1 Lotnik Kryspinów
Partyzant Dojazdów 2-0 Niegoszowianka Niegoszowice

Kolejka 20 - 10-11 maja

Zieleńczanka Zielonki 2-2 Partyzant Dojazdów
Niegoszowianka Niegoszowice 1-0 Skalanka Skała
Lotnik Kryspinów 0-1 Tonianka Tonie (Kraków)
Błękitni Modlnica 1-1 Sokół Kocmyrzów Baranówka
Wisła Rząska 0-2 Wawrzynianka Wawrzeńczyce
Wielmożanka Wielmoża 1-1 Liszczanka Liszki
Wiarusy Igołomia 1-1 Orlęta Rudawa

Kolejka 21 - 17-18 maja

Wiarusy Igołomia 3-2 Zieleńczanka Zielonki
Orlęta Rudawa 0-2 Wielmożanka Wielmoża
Liszczanka Liszki 4-1 Wisła Rząska
Wawrzynianka Wawrzeńczyce 1-2 Błękitni Modlnica
Sokół Kocmyrzów Baranówka 2-3 Lotnik Kryspinów
Tonianka Tonie (Kraków) 0-0 Niegoszowianka Niegoszowice
Skalanka Skała 1-1 Partyzant Dojazdów

Kolejka 22 - 24-25 maja

Zieleńczanka Zielonki 5-0 Skalanka Skała
Partyzant Dojazdów 0-2 Tonianka Tonie (Kraków)
Niegoszowianka Niegoszowice 0-1 Sokół Kocmyrzów Baranówka
Lotnik Kryspinów 4-3 Wawrzynianka Wawrzeńczyce
Błękitni Modlnica 4-0 Liszczanka Liszki
Wisła Rząska 3-1 Orlęta Rudawa
Wielmożanka Wielmoża 3-0 Wiarusy Igołomia

Kolejka 23 - 31 maja-1 czerwca

Wielmożanka Wielmoża 2-2 Zieleńczanka Zielonki
Wiarusy Igołomia 1-1 Wisła Rząska
Orlęta Rudawa 2-3 Błękitni Modlnica
Liszczanka Liszki 1-1 Lotnik Kryspinów
Wawrzynianka Wawrzeńczyce 3-1 Niegoszowianka Niegoszowice
Sokół Kocmyrzów Baranówka 3-0 Partyzant Dojazdów
Tonianka Tonie (Kraków) 2-0 Skalanka Skała

Kolejka 24 - 7-8 czerwca

Zieleńczanka Zielonki 2-2 Tonianka Tonie (Kraków)
Skalanka Skała 1-1 Sokół Kocmyrzów Baranówka
Partyzant Dojazdów 1-2 Wawrzynianka Wawrzeńczyce
Niegoszowianka Niegoszowice 2-6 Liszczanka Liszki
Lotnik Kryspinów 2-1 Orlęta Rudawa
Błękitni Modlnica 3-0 Wiarusy Igołomia
Wisła Rząska 1-2 Wielmożanka Wielmoża

Kolejka 25 - 14-15 czerwca

Wisła Rząska 3-4 Zieleńczanka Zielonki
Wielmożanka Wielmoża 0-5 Błękitni Modlnica
Wiarusy Igołomia 4-2 Lotnik Kryspinów
Orlęta Rudawa 1-1 Niegoszowianka Niegoszowice
Liszczanka Liszki 2-4 Partyzant Dojazdów
Wawrzynianka Wawrzeńczyce 3-1 Skalanka Skała
Sokół Kocmyrzów Baranówka 1-0 Tonianka Tonie (Kraków)

Kolejka 26 - 21 czerwca

Zieleńczanka Zielonki 3-3 Sokół Kocmyrzów Baranówka
Tonianka Tonie (Kraków) 2-1 Wawrzynianka Wawrzeńczyce
Skalanka Skała 0-3 Liszczanka Liszki
(wo)
w zespole Skalanki wystąpił zawodnik, który powinien pauzować za kartki - na boisku 2-0
Partyzant Dojazdów 0-3 Orlęta Rudawa
(wo)
na boisku 0-2
Niegoszowianka Niegoszowice 0-2 Wiarusy Igołomia
Lotnik Kryspinów 2-5 Wielmożanka Wielmoża
Błękitni Modlnica 4-1 Wisła Rząska

Baraże o udział w lidze okręgowej (Kraków)

Liga okręgowa 2002/2003 (Kraków)

Klasa A 2002/2003 (Kraków II)
Klasa A 2002/2003 (Kraków III)
Klasa A 2002/2003 (Kraków IV - Myślenice)

Klasa B 2002/2003 (Kraków I)
Klasa B 2002/2003 (Kraków II)
Klasa B 2002/2003 (Myślenice)
Klasa B 2002/2003 (Wieliczka)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas