[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2002/2003, grupa: Kraków I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Pozowianka Pozowice 30 65 19 8 3 77-29 10 4 1 40-15 9 4 2 37-14
2.  Dziewiarz Tyniec (Kraków) 30 61 17 10 3 82-37 10 4 1 45-15 7 6 2 37-22
3.  Nadwiślan Rusocice 30 54 16 6 8 84-55 10 2 3 47-25 6 4 5 37-30
4.  Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) 30 52 15 7 8 80-43 9 4 2 44-19 6 3 6 36-24
5.  Start Kamień 30 51 15 6 9 53-42 8 2 5 30-23 7 4 4 23-19
6.  Płomień Kostrze (Kraków) 30 48 14 6 10 60-52 8 2 5 30-25 6 4 5 30-27
7.  Piast Wołowice 30 45 12 9 9 48-40 6 6 3 27-18 6 3 6 21-22 2 4 1 1 0 3-0
8.  Trzebol Wielkie Drogi 30 45 13 6 11 55-57 5 4 6 21-26 8 2 5 34-31 2 1 0 1 1 0-3
9.  Gwiazda Ściejowice 30 43 11 10 9 51-49 9 3 3 36-18 2 7 6 15-31
10.  Borkowianka Borek Szlachecki 30 42 13 3 14 61-58 7 3 5 37-23 6 0 9 24-35
11.  Kmita II Zabierzów 30 41 13 2 15 67-67 6 2 7 31-32 7 0 8 36-35
12.  Strażak Rączna 30 38 11 5 14 62-74 9 3 3 42-30 2 2 11 20-44
13.  Rzozovia Rzozów 30 29 8 5 17 54-78 5 1 9 28-35 3 4 8 26-43
14.  Victoria Zalas 30 23 6 5 19 34-74 6 1 8 22-31 0 4 11 12-43 2 4 1 1 0 3-2
15.  Sankowia Sanka 30 23 7 2 21 33-90 4 2 9 18-44 3 0 12 15-46 2 1 0 1 1 2-3
16.  Sokół Rybna 30 12 2 6 22 32-88 1 5 9 18-38 1 1 13 14-50
Dziewiarz Tyniec zmienił nazwę na KS Tyniec w trakcie rundy wiosennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Pozowianka Pozowice    1-1 1-0 2-2 2-0 1-1 2-0 4-4 0-1 1-0 6-1 4-3 1-0 4-0 3-2 8-0 
 2 Dziewiarz Tyniec (Kraków)3-3     1-1 2-1 1-1 4-0 2-2 0-1 6-0 3-1 2-0 2-1 4-0 2-0 6-1 7-3 
 3 Nadwiślan Rusocice2-1 3-1     2-2 2-0 1-4 1-5 6-1 1-1 6-3 5-1 5-0 5-2 5-2 0-2 3-0* 
 4 Mydlniczanka Mydlniki (Kraków)3-0 0-2 2-2     1-1 1-1 2-5 2-0 6-0 4-2 4-1 2-1 5-2 0-0 8-0 4-2 
 5 Start Kamień0-0 0-2 0-6 3-4     1-1 3-0 0-3 2-1 4-0 0-4 1-0 6-2 6-0 2-0 2-0 
 6 Płomień Kostrze (Kraków)1-3 1-1 2-2 4-1 0-2     4-1 1-2 3-1 0-2 1-5 2-1 3-2 3-0 4-2 1-0 
 7 Piast Wołowice0-4 2-2 3-1 2-2 0-1 1-1     3-0 0-0 1-2 3-1 2-0 3-3 3-0 3-0 1-1 
 8 Trzebol Wielkie Drogi1-1 1-5 2-3 2-1 0-3 1-3 0-0     0-0 2-4 2-0 3-0* 1-1 3-2 2-1 1-2 
 9 Gwiazda Ściejowice0-1 4-4 3-2 2-1 1-1 4-0 0-0 2-4     2-0 1-0 6-1 0-2 1-0 3-1 7-1 
 10 Borkowianka Borek Szlachecki0-4 1-3 2-2 1-2 0-1 4-1 2-0 1-2 2-0     5-1 7-2 1-1 3-3 4-0 4-1 
 11 Kmita II Zabierzów0-3* 2-2 1-4 2-1 1-3 2-5 3-0 6-3 2-2 5-0     0-3* 0-1 4-0 0-3* 3-2 
 12 Strażak Rączna1-2 2-2 5-0 2-1 3-1 2-1 1-2 1-1 2-2 3-1 1-10     6-3 5-2 2-0 6-2 
 13 Rzozovia Rzozów0-7 3-4 2-4 0-1 1-2 1-2 1-3 3-1 2-2 2-1 1-3 2-3     1-0 8-2 1-0 
 14 Victoria Zalas1-2 0-3 3-0* 0-6 2-3 4-2 0-2 0-4 2-2 0-4 0-1 4-1 4-1     1-0 1-0 
 15 Sankowia Sanka0-4 0-4* 2-5 0-8 1-0 0-5 1-0 1-3 1-0 2-3 4-5 2-2 1-3 2-2     1-0 
 16 Sokół Rybna2-2 2-1 1-5 0-3* 4-4 0-3* 0-1 1-5 2-3 0-1 0-3* 2-2 3-3 1-1 0-1     

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Borkowianka Borek Szlachecki 3-3 Victoria Zalas
Dziewiarz Tyniec (Kraków) 0-1 Trzebol Wielkie Drogi
Gwiazda Ściejowice 6-1 Strażak Rączna
Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) 1-1 Start Kamień
Nadwiślan Rusocice 0-2 Sankowia Sanka
Piast Wołowice 3-3 Rzozovia Rzozów
Płomień Kostrze (Kraków) 1-3 Pozowianka Pozowice
Sokół Rybna 0-3 Kmita II Zabierzów
(wo)
na boisku 2-1

Kolejka 2 - 14 sierpnia

Victoria Zalas 1-2 Pozowianka Pozowice
Rzozovia Rzozów 1-2 Płomień Kostrze (Kraków)
Sankowia Sanka 1-0 Piast Wołowice
Start Kamień 0-6 Nadwiślan Rusocice
Sokół Rybna 0-3 Mydlniczanka Mydlniki (Kraków)
(wo)
na boisku 2-2
Strażak Rączna 1-10 Kmita II Zabierzów
Trzebol Wielkie Drogi 0-0 Gwiazda Ściejowice
Borkowianka Borek Szlachecki 1-3 Dziewiarz Tyniec (Kraków)

Kolejka 3 - 21 sierpnia

Dziewiarz Tyniec (Kraków) 2-0 Victoria Zalas
Gwiazda Ściejowice 2-0 Borkowianka Borek Szlachecki
Kmita II Zabierzów 6-3 Trzebol Wielkie Drogi
Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) 2-1 Strażak Rączna
Nadwiślan Rusocice 3-0 Sokół Rybna
(wo)
na boisku 2-3
Piast Wołowice 0-1 Start Kamień
Płomień Kostrze (Kraków) 4-2 Sankowia Sanka
Pozowianka Pozowice 1-0 Rzozovia Rzozów

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

Victoria Zalas 4-1 Rzozovia Rzozów
Sankowia Sanka 0-4 Pozowianka Pozowice
Start Kamień 1-1 Płomień Kostrze (Kraków)
Sokół Rybna 0-1 Piast Wołowice
Strażak Rączna 5-0 Nadwiślan Rusocice
Trzebol Wielkie Drogi 2-1 Mydlniczanka Mydlniki (Kraków)
Borkowianka Borek Szlachecki 5-1 Kmita II Zabierzów
Dziewiarz Tyniec (Kraków) 6-0 Gwiazda Ściejowice

Kolejka 5 - 28 sierpnia

Gwiazda Ściejowice 1-0 Victoria Zalas
Kmita II Zabierzów 2-2 Dziewiarz Tyniec (Kraków)
Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) 4-2 Borkowianka Borek Szlachecki
Nadwiślan Rusocice 6-1 Trzebol Wielkie Drogi
Piast Wołowice 2-0 Strażak Rączna
Płomień Kostrze (Kraków) 1-0 Sokół Rybna
Pozowianka Pozowice 2-0 Start Kamień
Rzozovia Rzozów 8-2 Sankowia Sanka

Kolejka 6 - 31 sierpnia-1 września

Victoria Zalas 1-0 Sankowia Sanka
Start Kamień 6-2 Rzozovia Rzozów
Sokół Rybna 2-2 Pozowianka Pozowice
Strażak Rączna 2-1 Płomień Kostrze (Kraków)
Trzebol Wielkie Drogi 0-0 Piast Wołowice
Borkowianka Borek Szlachecki 2-2 Nadwiślan Rusocice
Dziewiarz Tyniec (Kraków) 2-1 Mydlniczanka Mydlniki (Kraków)
Gwiazda Ściejowice 1-0 Kmita II Zabierzów

Kolejka 7 - 7-8 września

Kmita II Zabierzów 4-0 Victoria Zalas
Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) 6-0 Gwiazda Ściejowice
Nadwiślan Rusocice 3-1 Dziewiarz Tyniec (Kraków)
Piast Wołowice 1-2 Borkowianka Borek Szlachecki
Płomień Kostrze (Kraków) 1-2 Trzebol Wielkie Drogi
Pozowianka Pozowice 4-3 Strażak Rączna
Rzozovia Rzozów 1-0 Sokół Rybna
Sankowia Sanka 1-0 Start Kamień

Kolejka 8 - 14-15 września

Victoria Zalas 2-3 Start Kamień
Sokół Rybna 0-1 Sankowia Sanka
Strażak Rączna 6-3 Rzozovia Rzozów
Trzebol Wielkie Drogi 1-1 Pozowianka Pozowice
Borkowianka Borek Szlachecki 4-1 Płomień Kostrze (Kraków)
Dziewiarz Tyniec (Kraków) 2-2 Piast Wołowice
Gwiazda Ściejowice 3-2 Nadwiślan Rusocice
Kmita II Zabierzów 2-1 Mydlniczanka Mydlniki (Kraków)

Kolejka 9 - 21-22 września

Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) 0-0 Victoria Zalas
Nadwiślan Rusocice 5-1 Kmita II Zabierzów
Piast Wołowice 0-0 Gwiazda Ściejowice
Płomień Kostrze (Kraków) 1-1 Dziewiarz Tyniec (Kraków)
Pozowianka Pozowice 1-0 Borkowianka Borek Szlachecki
Rzozovia Rzozów 3-1 Trzebol Wielkie Drogi
Sankowia Sanka 2-2 Strażak Rączna
Start Kamień 2-0 Sokół Rybna

Kolejka 10 - 28-29 września

Victoria Zalas 1-0 Sokół Rybna
Strażak Rączna 3-1 Start Kamień
Trzebol Wielkie Drogi 2-1 Sankowia Sanka
Borkowianka Borek Szlachecki 1-1 Rzozovia Rzozów
Dziewiarz Tyniec (Kraków) 3-3 Pozowianka Pozowice
Gwiazda Ściejowice 4-0 Płomień Kostrze (Kraków)
Kmita II Zabierzów 3-0 Piast Wołowice
lub 4-0 ?
Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) 2-2 Nadwiślan Rusocice

Kolejka 11 - 5-6 października

Nadwiślan Rusocice 5-2 Victoria Zalas
Piast Wołowice 2-2 Mydlniczanka Mydlniki (Kraków)
Płomień Kostrze (Kraków) 1-5 Kmita II Zabierzów
Pozowianka Pozowice 0-1 Gwiazda Ściejowice
Rzozovia Rzozów 3-4 Dziewiarz Tyniec (Kraków)
Sankowia Sanka 2-3 Borkowianka Borek Szlachecki
Start Kamień 0-3 Trzebol Wielkie Drogi
Sokół Rybna 2-2 Strażak Rączna

Kolejka 12 - 12-13 października

Victoria Zalas 4-1 Strażak Rączna
Trzebol Wielkie Drogi 1-2 Sokół Rybna
Borkowianka Borek Szlachecki 0-1 Start Kamień
Dziewiarz Tyniec (Kraków) 6-1 Sankowia Sanka
Gwiazda Ściejowice 0-2 Rzozovia Rzozów
Kmita II Zabierzów 0-3 Pozowianka Pozowice
(wo)
mecz się nie odbył
Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) 1-1 Płomień Kostrze (Kraków)
Nadwiślan Rusocice 1-5 Piast Wołowice

Kolejka 13 - 19-20 października

Piast Wołowice 3-0 Victoria Zalas
Płomień Kostrze (Kraków) 2-2 Nadwiślan Rusocice
Pozowianka Pozowice 2-2 Mydlniczanka Mydlniki (Kraków)
Rzozovia Rzozów 1-3 Kmita II Zabierzów
Sankowia Sanka 1-0 Gwiazda Ściejowice
Start Kamień 0-2 Dziewiarz Tyniec (Kraków)
Sokół Rybna 0-1 Borkowianka Borek Szlachecki
Strażak Rączna 1-1 Trzebol Wielkie Drogi

Kolejka 14 - 26-27 października

Victoria Zalas 0-4 Trzebol Wielkie Drogi
Borkowianka Borek Szlachecki 7-2 Strażak Rączna
Dziewiarz Tyniec (Kraków) 7-3 Sokół Rybna
Gwiazda Ściejowice 1-1 Start Kamień
Kmita II Zabierzów 0-3 Sankowia Sanka
(wo)
mecz się nie odbył - MZPN zdecydował, że mecz zostanie rozegrany w Szczyglicach - tam też pojechała Sankovia i sędziowie; Kmita II czekała w Zabierzowie
Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) 5-2 Rzozovia Rzozów
Nadwiślan Rusocice 2-1 Pozowianka Pozowice
Piast Wołowice 1-1 Płomień Kostrze (Kraków)

Kolejka 15 - 2-3 listopada

Płomień Kostrze (Kraków) 3-0 Victoria Zalas
Pozowianka Pozowice 2-0 Piast Wołowice
Rzozovia Rzozów 2-4 Nadwiślan Rusocice
Sankowia Sanka 0-8 Mydlniczanka Mydlniki (Kraków)
Start Kamień 0-4 Kmita II Zabierzów
Sokół Rybna 2-3 Gwiazda Ściejowice
Strażak Rączna 2-2 Dziewiarz Tyniec (Kraków)
Trzebol Wielkie Drogi 2-4 Borkowianka Borek Szlachecki

Kolejka 16 - 22 marca

Kmita II Zabierzów 3-2 Sokół Rybna
mecz w Rybnej
Victoria Zalas 0-4 Borkowianka Borek Szlachecki
Trzebol Wielkie Drogi 1-5 Dziewiarz Tyniec (Kraków)
Strażak Rączna 2-2 Gwiazda Ściejowice
Start Kamień 3-4 Mydlniczanka Mydlniki (Kraków)
Sankowia Sanka 2-5 Nadwiślan Rusocice
Rzozovia Rzozów 1-3 Piast Wołowice
Pozowianka Pozowice 1-1 Płomień Kostrze (Kraków)

Kolejka 17 - 29-30 marca

Pozowianka Pozowice 4-0 Victoria Zalas
Płomień Kostrze (Kraków) 3-2 Rzozovia Rzozów
Piast Wołowice 3-0 Sankowia Sanka
Nadwiślan Rusocice 2-0 Start Kamień
Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) 4-2 Sokół Rybna
Kmita II Zabierzów 0-3 Strażak Rączna
(wo)
w drużynie Kmity II grał nieuprawniony piłkarz - na boisku 4-1
Gwiazda Ściejowice 2-4 Trzebol Wielkie Drogi
Dziewiarz Tyniec (Kraków) 3-1 Borkowianka Borek Szlachecki

Kolejka 18 - 5-6 kwietnia

Victoria Zalas 0-3 Dziewiarz Tyniec (Kraków)
Borkowianka Borek Szlachecki 2-0 Gwiazda Ściejowice
Trzebol Wielkie Drogi 2-0 Kmita II Zabierzów
Strażak Rączna 2-1 Mydlniczanka Mydlniki (Kraków)
Sokół Rybna 1-5 Nadwiślan Rusocice
Start Kamień 3-0 Piast Wołowice
Sankowia Sanka 0-5 Płomień Kostrze (Kraków)
Rzozovia Rzozów 0-7 Pozowianka Pozowice

Kolejka 19 - 12-13 kwietnia

Rzozovia Rzozów 1-0 Victoria Zalas
Pozowianka Pozowice 3-2 Sankowia Sanka
Płomień Kostrze (Kraków) 0-2 Start Kamień
Piast Wołowice 1-1 Sokół Rybna
Nadwiślan Rusocice 5-0 Strażak Rączna
Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) 2-0 Trzebol Wielkie Drogi
Kmita II Zabierzów 5-0 Borkowianka Borek Szlachecki
Gwiazda Ściejowice 4-4 Dziewiarz Tyniec (Kraków)

Kolejka 20 - 19 kwietnia

Victoria Zalas 2-2 Gwiazda Ściejowice
Dziewiarz Tyniec (Kraków) 2-0 Kmita II Zabierzów
Borkowianka Borek Szlachecki 1-2 Mydlniczanka Mydlniki (Kraków)
Trzebol Wielkie Drogi 2-3 Nadwiślan Rusocice
Strażak Rączna 1-2 Piast Wołowice
Sokół Rybna 0-3 Płomień Kostrze (Kraków)
(wo)
na boisku 4-1
Start Kamień 0-0 Pozowianka Pozowice
Sankowia Sanka 1-3 Rzozovia Rzozów

Kolejka 21 - 26-27 kwietnia

Sankowia Sanka 2-2 Victoria Zalas
Rzozovia Rzozów 1-2 Start Kamień
Pozowianka Pozowice 8-0 Sokół Rybna
Płomień Kostrze (Kraków) 2-1 Strażak Rączna
Piast Wołowice 3-0 Trzebol Wielkie Drogi
Nadwiślan Rusocice 6-3 Borkowianka Borek Szlachecki
Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) 0-2 Dziewiarz Tyniec (Kraków)
Kmita II Zabierzów 2-2 Gwiazda Ściejowice

Kolejka 22 - 30 kwietnia-1 maja

Victoria Zalas 0-1 Kmita II Zabierzów
Gwiazda Ściejowice 2-1 Mydlniczanka Mydlniki (Kraków)
Dziewiarz Tyniec (Kraków) 1-1 Nadwiślan Rusocice
Borkowianka Borek Szlachecki 2-0 Piast Wołowice
Trzebol Wielkie Drogi 1-3 Płomień Kostrze (Kraków)
Strażak Rączna 1-2 Pozowianka Pozowice
Sokół Rybna 3-3 Rzozovia Rzozów
Start Kamień 2-0 Sankowia Sanka

Kolejka 23 - 3-4 maja

Start Kamień 6-0 Victoria Zalas
Sankowia Sanka 1-0 Sokół Rybna
Rzozovia Rzozów 2-3 Strażak Rączna
Pozowianka Pozowice 4-4 Trzebol Wielkie Drogi
Płomień Kostrze (Kraków) 0-2 Borkowianka Borek Szlachecki
Piast Wołowice 2-2 Dziewiarz Tyniec (Kraków)
Nadwiślan Rusocice 1-1 Gwiazda Ściejowice
Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) 4-1 Kmita II Zabierzów

Kolejka 24 - 10-11 maja

Victoria Zalas 0-6 Mydlniczanka Mydlniki (Kraków)
Kmita II Zabierzów 1-4 Nadwiślan Rusocice
Gwiazda Ściejowice 0-0 Piast Wołowice
Dziewiarz Tyniec (Kraków) 4-0 Płomień Kostrze (Kraków)
Borkowianka Borek Szlachecki 0-4 Pozowianka Pozowice
Trzebol Wielkie Drogi 1-1 Rzozovia Rzozów
Strażak Rączna 2-0 Sankowia Sanka
Sokół Rybna 4-4 Start Kamień

Kolejka 25 - 17-18 maja

Sokół Rybna 1-1 Victoria Zalas
Start Kamień 1-0 Strażak Rączna
Sankowia Sanka 1-3 Trzebol Wielkie Drogi
Rzozovia Rzozów 2-1 Borkowianka Borek Szlachecki
Pozowianka Pozowice 1-1 Dziewiarz Tyniec (Kraków)
Płomień Kostrze (Kraków) 3-1 Gwiazda Ściejowice
Piast Wołowice 3-1 Kmita II Zabierzów
Nadwiślan Rusocice 2-2 Mydlniczanka Mydlniki (Kraków)

Kolejka 26 - 24-25 maja

Victoria Zalas 3-0 Nadwiślan Rusocice
(wo)
na boisku 0-5
Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) 2-5 Piast Wołowice
Kmita II Zabierzów 2-5 Płomień Kostrze (Kraków)
Gwiazda Ściejowice 0-1 Pozowianka Pozowice
Dziewiarz Tyniec (Kraków) 4-0 Rzozovia Rzozów
Borkowianka Borek Szlachecki 4-0 Sankowia Sanka
Trzebol Wielkie Drogi 0-3 Start Kamień
Strażak Rączna 6-2 Sokół Rybna

Kolejka 27 - 31 maja-1 czerwca

Strażak Rączna 5-2 Victoria Zalas
Sokół Rybna 1-5 Trzebol Wielkie Drogi
Start Kamień 4-0 Borkowianka Borek Szlachecki
Sankowia Sanka 0-4 Dziewiarz Tyniec (Kraków)
(wo)
mecz przerwany w 60. minucie przy stanie 0-4 z powodu próby kopnięcia sędziego przez jednego z zawodników Sankovii - utrzymano wynik z boiska
Rzozovia Rzozów 2-2 Gwiazda Ściejowice
Pozowianka Pozowice 6-1 Kmita II Zabierzów
Płomień Kostrze (Kraków) 4-1 Mydlniczanka Mydlniki (Kraków)
Piast Wołowice 3-1 Nadwiślan Rusocice

Kolejka 28 - 7-8 czerwca

Victoria Zalas 0-2 Piast Wołowice
Nadwiślan Rusocice 1-4 Płomień Kostrze (Kraków)
Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) 3-0 Pozowianka Pozowice
Kmita II Zabierzów 0-1 Rzozovia Rzozów
Gwiazda Ściejowice 3-1 Sankowia Sanka
Dziewiarz Tyniec (Kraków) 1-1 Start Kamień
Borkowianka Borek Szlachecki 4-1 Sokół Rybna
Trzebol Wielkie Drogi 3-0 Strażak Rączna
(wo)
mecz się nie odbył - brak gości

Kolejka 29 - 14-15 czerwca

Trzebol Wielkie Drogi 3-2 Victoria Zalas
Strażak Rączna 3-1 Borkowianka Borek Szlachecki
Sokół Rybna 2-1 Dziewiarz Tyniec (Kraków)
Start Kamień 2-1 Gwiazda Ściejowice
Sankowia Sanka 4-5 Kmita II Zabierzów
Rzozovia Rzozów 0-1 Mydlniczanka Mydlniki (Kraków)
Pozowianka Pozowice 1-0 Nadwiślan Rusocice
Płomień Kostrze (Kraków) 4-1 Piast Wołowice

Kolejka 30 - 21 czerwca

Victoria Zalas 4-2 Płomień Kostrze (Kraków)
Piast Wołowice 0-4 Pozowianka Pozowice
Nadwiślan Rusocice 5-2 Rzozovia Rzozów
Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) 8-0 Sankowia Sanka
Kmita II Zabierzów 1-3 Start Kamień
Gwiazda Ściejowice 7-1 Sokół Rybna
Dziewiarz Tyniec (Kraków) 2-1 Strażak Rączna
Borkowianka Borek Szlachecki 1-2 Trzebol Wielkie Drogi

Klasa A 2002/2003 (Kraków I)
Klasa A 2002/2003 (Kraków II)
Klasa A 2002/2003 (Kraków III)
Klasa A 2002/2003 (Kraków IV - Myślenice)

Klasa B 2002/2003 (Kraków II)
Klasa B 2002/2003 (Myślenice)
Klasa B 2002/2003 (Wieliczka)

Klasa C 2002/2003 (Kraków I)
Klasa C 2002/2003 (Kraków II)
Klasa C 2002/2003 (Kraków III)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas