[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2002/2003, grupa: Kraków I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zwierzyniecki KS II Kraków 26 68 22 2 2 115-32 11 1 1 58-10 11 1 1 57-22
2.  Tramwaj II Kraków 26 64 21 1 4 94-31 10 1 2 44-14 11 0 2 50-17
3.  Gajowianka Gaj 26 59 19 2 5 87-32 12 1 0 55-11 7 1 5 32-21
4.  KS Rybitwy (Kraków) 26 54 18 0 8 58-41 10 0 3 33-14 8 0 5 25-27
5.  Jutrzenka Giebułtów 26 45 14 3 9 74-50 9 0 4 46-22 5 3 5 28-28
6.  Iskra II Krzęcin 26 44 14 2 10 82-46 9 2 2 47-15 5 0 8 35-31
7.  Prądniczanka II Kraków 26 42 14 0 12 62-65 9 0 4 38-22 5 0 8 24-43
8.  Powiśle Ochodza 26 41 12 5 9 52-48 8 0 5 33-22 4 5 4 19-26
9.  TKKF Kliny (Kraków) 26 35 11 2 13 56-65 4 2 7 29-39 7 0 6 27-26
10.  OSS Rajsko (Kraków) 26 22 6 4 16 51-66 4 2 7 32-38 2 2 9 19-28
11.  Polonia Więcławice 26 21 6 3 17 51-104 4 2 7 28-40 2 1 10 23-64
12.  Orzeł Zastów 26 17 5 2 19 31-82 3 2 8 20-31 2 0 11 11-51
13.  Orzeł Bębło 26 10 3 1 22 48-116 3 1 9 41-53 0 0 13 7-63
14.  Opatkowianka II Opatkowice (Kraków) 26 9 2 3 21 31-114 1 1 11 16-41 1 2 10 15-73

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Zwierzyniecki KS II Kraków    3-4 4-2 5-0 2-2 5-0 5-0 7-0 3-0 1-0 5-1 6-0 9-1 3-0 
 2 Tramwaj II Kraków1-2     1-1 1-2 2-1 2-1 6-0 5-1 4-3 4-0 3-2 4-0 5-0 6-1 
 3 Gajowianka Gaj6-1 4-3     4-2 2-1 4-1 5-0 1-1 3-0 3-0 9-1 2-0 5-0 7-1 
 4 KS Rybitwy (Kraków)1-2 2-3 4-1     3-1 3-0 3-0 2-4 1-0 3-2 2-1 3-0 5-0 1-0 
 5 Jutrzenka Giebułtów4-5 0-3 2-0 3-1     2-1 1-2 1-0 2-4 2-1 8-2 3-2 5-0 13-1 
 6 Iskra II Krzęcin2-2 1-3 3-2 1-0 4-0     3-4 0-0 5-1 3-2 6-1 4-0 4-0 11-0 
 7 Prądniczanka II Kraków1-2 2-1 5-3 2-4 2-0 4-5     4-1 0-2 3-0 3-1 8-1 2-1 2-1 
 8 Powiśle Ochodza2-3 0-3 0-2 5-1 1-3 1-0 4-1     4-1 2-1 2-5 5-0 3-1 4-1 
 9 TKKF Kliny (Kraków)0-6 0-5 1-3 0-3 2-2 0-5 2-5 2-2     3-1 8-3 5-0 4-1 2-3 
 10 OSS Rajsko (Kraków)0-8 2-3 0-2 1-2 1-4 4-2 5-2 2-2 1-3     7-2 0-2 5-2 4-4 
 11 Polonia Więcławice1-4 2-7 0-5 1-2 1-4 1-8 4-2 2-2 1-3 1-1     7-2 4-0 3-0 
 12 Orzeł Zastów2-4 0-6 1-4 2-3 0-1 1-0 4-1 0-2 1-2 0-5 0-0     7-1 2-2 
 13 Orzeł Bębło1-11 0-4 0-6 1-3 5-6 4-9 0-4 0-1 1-5 2-2 9-1 3-0     15-1 
 14 Opatkowianka II Opatkowice (Kraków)1-7 1-5 0-1 1-2 3-3 0-3 1-3 0-3 0-3 1-4 2-3 1-4 5-0     

Kolejka 1 - 14 sierpnia

Gajowianka Gaj 3-0 OSS Rajsko (Kraków)
Iskra II Krzęcin 2-2 Zwierzyniecki KS II Kraków
Jutrzenka Giebułtów 0-3 Tramwaj II Kraków 4 września
mecz powtórzony - 14 sierpnia przerwany przy stanie 1-2
TKKF Kliny (Kraków) 0-3 KS Rybitwy (Kraków)
Opatkowianka II Opatkowice (Kraków) 1-3 Prądniczanka II Kraków
Powiśle Ochodza 3-1 Orzeł Bębło
Polonia Więcławice 7-2 Orzeł Zastów

Kolejka 2 - 21 sierpnia

Powiśle Ochodza 5-0 Orzeł Zastów
Prądniczanka II Kraków 2-1 Orzeł Bębło
KS Rybitwy (Kraków) 1-0 Opatkowianka II Opatkowice (Kraków)
Tramwaj II Kraków 4-3 TKKF Kliny (Kraków)
Gajowianka Gaj 4-1 Iskra II Krzęcin
Polonia Więcławice 1-1 OSS Rajsko (Kraków)
Jutrzenka Giebułtów 4-5 Zwierzyniecki KS II Kraków

Kolejka 3 - 24-25 sierpnia

Iskra II Krzęcin 3-2 OSS Rajsko (Kraków)
Jutrzenka Giebułtów 2-0 Gajowianka Gaj
TKKF Kliny (Kraków) 0-6 Zwierzyniecki KS II Kraków
Opatkowianka II Opatkowice (Kraków) 1-5 Tramwaj II Kraków
Orzeł Zastów 4-1 Prądniczanka II Kraków
Polonia Więcławice 2-2 Powiśle Ochodza
KS Rybitwy (Kraków) 5-0 Orzeł Bębło

Kolejka 4 - 31 sierpnia-1 września

OSS Rajsko (Kraków) 2-2 Powiśle Ochodza
Prądniczanka II Kraków 3-1 Polonia Więcławice
KS Rybitwy (Kraków) 3-0 Orzeł Zastów
Tramwaj II Kraków 5-0 Orzeł Bębło
Zwierzyniecki KS II Kraków 3-0 Opatkowianka II Opatkowice (Kraków)
Gajowianka Gaj 3-0 TKKF Kliny (Kraków)
Iskra II Krzęcin 4-0 Jutrzenka Giebułtów

Kolejka 5 - 7-8 września

Jutrzenka Giebułtów 2-1 OSS Rajsko (Kraków)
TKKF Kliny (Kraków) 0-5 Iskra II Krzęcin
Opatkowianka II Opatkowice (Kraków) 0-1 Gajowianka Gaj
Orzeł Zastów 0-6 Tramwaj II Kraków
Polonia Więcławice 1-2 KS Rybitwy (Kraków)
Powiśle Ochodza 4-1 Prądniczanka II Kraków
Zwierzyniecki KS II Kraków 9-1 Orzeł Bębło

Kolejka 6 - 14-15 września

OSS Rajsko (Kraków) 5-2 Prądniczanka II Kraków
KS Rybitwy (Kraków) 2-4 Powiśle Ochodza
Tramwaj II Kraków 3-2 Polonia Więcławice
Zwierzyniecki KS II Kraków 6-0 Orzeł Zastów
Gajowianka Gaj 5-0 Orzeł Bębło
Iskra II Krzęcin 11-0 Opatkowianka II Opatkowice (Kraków)
Jutrzenka Giebułtów 2-4 TKKF Kliny (Kraków)

Kolejka 7 - 21-22 września

TKKF Kliny (Kraków) 3-1 OSS Rajsko (Kraków)
Opatkowianka II Opatkowice (Kraków) 3-3 Jutrzenka Giebułtów
Orzeł Bębło 4-9 Iskra II Krzęcin
Orzeł Zastów 1-4 Gajowianka Gaj
Polonia Więcławice 1-4 Zwierzyniecki KS II Kraków
Powiśle Ochodza 0-3 Tramwaj II Kraków
Prądniczanka II Kraków 2-4 KS Rybitwy (Kraków)

Kolejka 8 - 28-29 września

OSS Rajsko (Kraków) 1-2 KS Rybitwy (Kraków)
Tramwaj II Kraków 6-0 Prądniczanka II Kraków
Zwierzyniecki KS II Kraków 7-0 Powiśle Ochodza
Gajowianka Gaj 9-1 Polonia Więcławice
Iskra II Krzęcin 4-0 Orzeł Zastów
Jutrzenka Giebułtów 5-0 Orzeł Bębło
TKKF Kliny (Kraków) 2-3 Opatkowianka II Opatkowice (Kraków)

Kolejka 9 - 5-6 października

Orzeł Bębło 1-5 TKKF Kliny (Kraków)
Orzeł Zastów 0-1 Jutrzenka Giebułtów
Polonia Więcławice 1-8 Iskra II Krzęcin
Powiśle Ochodza 0-2 Gajowianka Gaj
KS Rybitwy (Kraków) 2-3 Tramwaj II Kraków
OSS Rajsko (Kraków) 4-4 Opatkowianka II Opatkowice (Kraków)
Zwierzyniecki KS II Kraków 5-0 Prądniczanka II Kraków

Kolejka 10 - 12-13 października

Zwierzyniecki KS II Kraków 5-0 KS Rybitwy (Kraków)
Gajowianka Gaj 5-0 Prądniczanka II Kraków
Iskra II Krzęcin 0-0 Powiśle Ochodza
Jutrzenka Giebułtów 8-2 Polonia Więcławice
TKKF Kliny (Kraków) 5-0 Orzeł Zastów
Opatkowianka II Opatkowice (Kraków) 5-0 Orzeł Bębło
Tramwaj II Kraków 4-0 OSS Rajsko (Kraków)

Kolejka 11 - 19-20 października

Orzeł Zastów 2-2 Opatkowianka II Opatkowice (Kraków)
Polonia Więcławice 1-3 TKKF Kliny (Kraków)
Powiśle Ochodza 1-3 Jutrzenka Giebułtów
Prądniczanka II Kraków 4-5 Iskra II Krzęcin
KS Rybitwy (Kraków) 4-1 Gajowianka Gaj
Tramwaj II Kraków 1-2 Zwierzyniecki KS II Kraków
OSS Rajsko (Kraków) 5-2 Orzeł Bębło

Kolejka 12 - 26-27 października

Gajowianka Gaj 4-3 Tramwaj II Kraków
Iskra II Krzęcin 1-0 KS Rybitwy (Kraków)
Jutrzenka Giebułtów 1-2 Prądniczanka II Kraków
TKKF Kliny (Kraków) 2-2 Powiśle Ochodza
Opatkowianka II Opatkowice (Kraków) 2-3 Polonia Więcławice
Orzeł Bębło 3-0 Orzeł Zastów
Zwierzyniecki KS II Kraków 1-0 OSS Rajsko (Kraków)

Kolejka 13

Orzeł Zastów 0-5 OSS Rajsko (Kraków)
Polonia Więcławice 4-0 Orzeł Bębło
Powiśle Ochodza 4-1 Opatkowianka II Opatkowice (Kraków)
Prądniczanka II Kraków 0-2 TKKF Kliny (Kraków)
KS Rybitwy (Kraków) 3-1 Jutrzenka Giebułtów
Tramwaj II Kraków 2-1 Iskra II Krzęcin
Zwierzyniecki KS II Kraków 4-2 Gajowianka Gaj

Kolejka 14 - 29-30 marca

Orzeł Bębło 0-1 Powiśle Ochodza
Orzeł Zastów 0-0 Polonia Więcławice
OSS Rajsko (Kraków) 0-2 Gajowianka Gaj
Zwierzyniecki KS II Kraków 5-0 Iskra II Krzęcin
Tramwaj II Kraków 2-1 Jutrzenka Giebułtów
KS Rybitwy (Kraków) 1-0 TKKF Kliny (Kraków)
Prądniczanka II Kraków 2-1 Opatkowianka II Opatkowice (Kraków)

Kolejka 15 - 5-6 kwietnia

OSS Rajsko (Kraków) 7-2 Polonia Więcławice
Zwierzyniecki KS II Kraków 2-2 Jutrzenka Giebułtów
Orzeł Zastów 0-2 Powiśle Ochodza
Orzeł Bębło 0-4 Prądniczanka II Kraków
Opatkowianka II Opatkowice (Kraków) 1-2 KS Rybitwy (Kraków)
TKKF Kliny (Kraków) 0-5 Tramwaj II Kraków
Iskra II Krzęcin 3-2 Gajowianka Gaj

Kolejka 16 - 12-13 kwietnia

Orzeł Bębło 1-3 KS Rybitwy (Kraków)
OSS Rajsko (Kraków) 4-2 Iskra II Krzęcin
Gajowianka Gaj 2-1 Jutrzenka Giebułtów
Zwierzyniecki KS II Kraków 3-0 TKKF Kliny (Kraków)
Tramwaj II Kraków 6-1 Opatkowianka II Opatkowice (Kraków)
Prądniczanka II Kraków 8-1 Orzeł Zastów
Powiśle Ochodza 2-5 Polonia Więcławice

Kolejka 17 - 19 kwietnia

Powiśle Ochodza 2-1 OSS Rajsko (Kraków)
Polonia Więcławice 4-2 Prądniczanka II Kraków
Orzeł Zastów 2-3 KS Rybitwy (Kraków)
Orzeł Bębło 0-4 Tramwaj II Kraków
Opatkowianka II Opatkowice (Kraków) 1-7 Zwierzyniecki KS II Kraków
TKKF Kliny (Kraków) 1-3 Gajowianka Gaj
Jutrzenka Giebułtów 2-1 Iskra II Krzęcin

Kolejka 18 - 26-27 kwietnia

Orzeł Bębło 1-11 Zwierzyniecki KS II Kraków
OSS Rajsko (Kraków) 1-4 Jutrzenka Giebułtów
Iskra II Krzęcin 5-1 TKKF Kliny (Kraków)
Gajowianka Gaj 7-1 Opatkowianka II Opatkowice (Kraków)
Tramwaj II Kraków 4-0 Orzeł Zastów
KS Rybitwy (Kraków) 2-1 Polonia Więcławice
Prądniczanka II Kraków 4-1 Powiśle Ochodza

Kolejka 19 - 30 kwietnia-1 maja

Prądniczanka II Kraków 3-0 OSS Rajsko (Kraków)
Powiśle Ochodza 5-1 KS Rybitwy (Kraków)
Polonia Więcławice 2-7 Tramwaj II Kraków
Orzeł Zastów 2-4 Zwierzyniecki KS II Kraków
Orzeł Bębło 0-6 Gajowianka Gaj
Opatkowianka II Opatkowice (Kraków) 0-3 Iskra II Krzęcin
TKKF Kliny (Kraków) 2-2 Jutrzenka Giebułtów

Kolejka 20 - 3-4 maja

OSS Rajsko (Kraków) 1-3 TKKF Kliny (Kraków)
Jutrzenka Giebułtów 13-1 Opatkowianka II Opatkowice (Kraków)
Iskra II Krzęcin 4-0 Orzeł Bębło
Gajowianka Gaj 2-0 Orzeł Zastów
Zwierzyniecki KS II Kraków 5-1 Polonia Więcławice
Tramwaj II Kraków 5-1 Powiśle Ochodza
KS Rybitwy (Kraków) 3-0 Prądniczanka II Kraków

Kolejka 21 - 10-11 maja

KS Rybitwy (Kraków) 3-2 OSS Rajsko (Kraków)
Prądniczanka II Kraków 2-1 Tramwaj II Kraków
Powiśle Ochodza 2-3 Zwierzyniecki KS II Kraków
Polonia Więcławice 0-5 Gajowianka Gaj
Orzeł Zastów 1-0 Iskra II Krzęcin
Orzeł Bębło 5-6 Jutrzenka Giebułtów
Opatkowianka II Opatkowice (Kraków) 0-3 TKKF Kliny (Kraków)

Kolejka 22 - 17-18 maja

Opatkowianka II Opatkowice (Kraków) 1-4 OSS Rajsko (Kraków)
Prądniczanka II Kraków 1-2 Zwierzyniecki KS II Kraków
TKKF Kliny (Kraków) 4-1 Orzeł Bębło
Jutrzenka Giebułtów 3-2 Orzeł Zastów
Iskra II Krzęcin 6-1 Polonia Więcławice
Gajowianka Gaj 1-1 Powiśle Ochodza
Tramwaj II Kraków 1-2 KS Rybitwy (Kraków)

Kolejka 23 - 24-25 maja

OSS Rajsko (Kraków) 2-3 Tramwaj II Kraków
KS Rybitwy (Kraków) 1-2 Zwierzyniecki KS II Kraków
Prądniczanka II Kraków 5-3 Gajowianka Gaj
Powiśle Ochodza 1-0 Iskra II Krzęcin
Polonia Więcławice 1-4 Jutrzenka Giebułtów
Orzeł Zastów 1-2 TKKF Kliny (Kraków)
Orzeł Bębło 15-1 Opatkowianka II Opatkowice (Kraków)

Kolejka 24 - 31 maja-1 czerwca

Orzeł Bębło 2-2 OSS Rajsko (Kraków)
Opatkowianka II Opatkowice (Kraków) 1-4 Orzeł Zastów
TKKF Kliny (Kraków) 8-3 Polonia Więcławice
Jutrzenka Giebułtów 1-0 Powiśle Ochodza
Iskra II Krzęcin 3-4 Prądniczanka II Kraków
Gajowianka Gaj 4-2 KS Rybitwy (Kraków)
Zwierzyniecki KS II Kraków 3-4 Tramwaj II Kraków

Kolejka 25 - 7-8 czerwca

OSS Rajsko (Kraków) 0-8 Zwierzyniecki KS II Kraków
Tramwaj II Kraków 1-1 Gajowianka Gaj
KS Rybitwy (Kraków) 3-0 Iskra II Krzęcin
Prądniczanka II Kraków 2-0 Jutrzenka Giebułtów
Powiśle Ochodza 4-1 TKKF Kliny (Kraków)
Polonia Więcławice 3-0 Opatkowianka II Opatkowice (Kraków)
Orzeł Zastów 7-1 Orzeł Bębło

Kolejka 26 - 14-15 czerwca

OSS Rajsko (Kraków) 0-2 Orzeł Zastów
mecz w Zastowie
Orzeł Bębło 9-1 Polonia Więcławice
Opatkowianka II Opatkowice (Kraków) 0-3 Powiśle Ochodza
TKKF Kliny (Kraków) 2-5 Prądniczanka II Kraków
mecz na boisku Prądniczanki
Jutrzenka Giebułtów 3-1 KS Rybitwy (Kraków)
Iskra II Krzęcin 1-3 Tramwaj II Kraków
Gajowianka Gaj 6-1 Zwierzyniecki KS II Kraków

Klasa B 2002/2003 (Kraków I)
Klasa B 2002/2003 (Kraków II)

Klasa C 2002/2003 (Kraków II)
Klasa C 2002/2003 (Kraków III)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas