[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osi±gnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osi±gnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJe¶li chcesz skontaktować się z redakcj± - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2002/2003, grupa: Kraków II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPO¦REDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Garbarnia II Kraków 26 60 19 3 4 65-25 10 1 2 37-15 9 2 2 28-10
2.  Nadwi¶lan Kraków 26 54 17 3 6 49-24 10 1 2 28-7 7 2 4 21-17 2 3 1 0 1 4-4
3.  Prokocim Kraków 26 54 18 0 8 94-43 12 0 1 57-13 6 0 7 37-30 2 3 1 0 1 4-4
4.  Podgórze Kraków 26 43 13 4 9 57-54 8 3 2 29-19 5 1 7 28-35
5.  D±bski KS Kraków 26 40 10 10 6 51-40 5 4 4 29-22 5 6 2 22-18
6.  Radziszowianka Radziszów 26 37 11 4 11 56-46 8 2 3 40-23 3 2 8 16-23
7.  Płaszowianka Kraków 26 35 10 5 11 38-51 4 2 7 21-31 6 3 4 17-20
8.  Armatura Kraków 26 34 10 4 12 47-57 7 1 5 25-19 3 3 7 22-38 2 6 2 0 0 7-3
9.  Wisła Jeziorzany 26 34 9 7 10 59-59 5 3 5 34-33 4 4 5 25-26 2 0 0 0 2 3-7
10.  Wanda Nowa Huta (Kraków) 26 33 9 6 11 35-34 6 5 2 24-10 3 1 9 11-24
11.  Victoria Kraków 26 29 7 8 11 46-51 3 4 6 20-23 4 4 5 26-28
12.  Wi¶lanie Ja¶kowice 26 27 9 0 17 56-84 6 0 7 34-37 3 0 10 22-47
13.  KS Krowodrza (Kraków) 26 22 6 4 16 37-79 4 3 6 19-29 2 1 10 18-50
14.  Grzegórzecki KS Kraków 26 13 3 4 19 28-71 2 2 9 15-25 1 2 10 13-46
Krowodrza rozgrywała mecze w roli gospodarza w rundzie wiosennej na stadionie Wawelu.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Garbarnia II Kraków    3-1 4-1 6-2 1-3 2-2 3-1 0-1 2-1 3-0 3-1 3-1 2-1 5-0 
 2 Nadwi¶lan Kraków0-3     2-0 1-0 0-1 2-0 2-1 1-0 2-0 6-0 2-2 3-0 2-0 5-0 
 3 Prokocim Kraków1-0 4-2     4-2 3-0 3-1 1-2 10-2 7-1 2-0 3-2 6-0 6-0 7-1 
 4 Podgórze Kraków2-0 1-0 0-8     1-1 1-0 2-2 1-1 2-1 3-0 4-0 7-2 2-3 3-1 
 5 D±bski KS Kraków0-4 2-3 3-4 4-2     1-1 4-0 3-0 0-0 1-1 2-3 5-2 3-1 1-1 
 6 Radziszowianka Radziszów2-3 0-1 4-2 3-2 2-4     5-1 6-1 1-1 1-0 2-2 4-2 4-3 6-1 
 7 Płaszowianka Kraków0-2 0-2 1-5 0-3 2-2 2-1     2-5 2-4 0-2 1-1 5-2 4-1 2-1 
 8 Armatura Kraków0-3* 2-0 1-0 1-2 1-1 3-1 1-2     4-3 0-2 2-1 3-0 1-3 6-1 
 9 Wisła Jeziorzany3-3 0-3 2-7 6-2 3-3 3-1 0-1 0-3     1-0 2-2 3-4 7-2 4-2 
 10 Wanda Nowa Huta (Kraków)0-0 0-0 2-0 1-2 3-0* 3-1 1-1 3-3 1-1     1-2 1-0 6-0 2-0 
 11 Victoria Kraków0-1 1-2 2-4 3-3 1-1 1-0 0-1 2-2 0-3* 3-1     1-3 5-1 1-1 
 12 Wi¶lanie Ja¶kowice1-5 2-4 5-1 5-3 0-3 1-3 1-2 3-2 2-5 1-0 2-6     7-2 4-1 
 13 KS Krowodrza (Kraków)1-3 1-1 2-5 0-3 1-1 0-3* 0-3* 5-1 2-2 2-1 3-2 2-1     0-3* 
 14 Grzegórzecki KS Kraków0-1 1-2 2-0 1-2 0-2 1-2 0-0 2-1 1-3 1-4 1-2 4-5 1-1     

Kolejka 1 - 24-25 sierpnia

D±bski KS Kraków 1-1 Grzegórzecki KS Kraków
Wisła Jeziorzany 6-2 Podgórze Kraków
Nadwi¶lan Kraków 2-0 Prokocim Kraków
Płaszowianka Kraków 0-2 Garbarnia II Kraków
Radziszowianka Radziszów 2-2 Victoria Kraków
Wi¶lanie Ja¶kowice 1-0 Wanda Nowa Huta (Kraków)
KS Krowodrza (Kraków) 5-1 Armatura Kraków

Kolejka 2 - 31 sierpnia-1 wrze¶nia

Grzegórzecki KS Kraków 2-1 Armatura Kraków
Wanda Nowa Huta (Kraków) 6-0 KS Krowodrza (Kraków)
Victoria Kraków 1-3 Wi¶lanie Ja¶kowice
Garbarnia II Kraków 2-2 Radziszowianka Radziszów
Prokocim Kraków 1-2 Płaszowianka Kraków
Podgórze Kraków 1-0 Nadwi¶lan Kraków
D±bski KS Kraków 0-0 Wisła Jeziorzany

Kolejka 3 - 4 wrze¶nia

Wisła Jeziorzany 4-2 Grzegórzecki KS Kraków
Nadwi¶lan Kraków 0-1 D±bski KS Kraków
Płaszowianka Kraków 0-3 Podgórze Kraków
Radziszowianka Radziszów 4-2 Prokocim Kraków 25 wrze¶nia
Wi¶lanie Ja¶kowice 1-5 Garbarnia II Kraków
KS Krowodrza (Kraków) 3-2 Victoria Kraków
Armatura Kraków 0-2 Wanda Nowa Huta (Kraków)

Kolejka 4 - 7-8 wrze¶nia

Grzegórzecki KS Kraków 1-4 Wanda Nowa Huta (Kraków)
Victoria Kraków 2-2 Armatura Kraków
Garbarnia II Kraków 2-1 KS Krowodrza (Kraków)
Prokocim Kraków 6-0 Wi¶lanie Ja¶kowice 18 wrze¶nia
przełożony z powodu wyjazdu Prokocimia do Francji
Podgórze Kraków 1-0 Radziszowianka Radziszów
D±bski KS Kraków 4-0 Płaszowianka Kraków
Wisła Jeziorzany 0-3 Nadwi¶lan Kraków

Kolejka 5 - 14-15 wrze¶nia

Nadwi¶lan Kraków 5-0 Grzegórzecki KS Kraków 17 listopada
Płaszowianka Kraków 2-4 Wisła Jeziorzany
Radziszowianka Radziszów 2-4 D±bski KS Kraków
Wi¶lanie Ja¶kowice 5-3 Podgórze Kraków
KS Krowodrza (Kraków) 2-5 Prokocim Kraków
Armatura Kraków 0-3 Garbarnia II Kraków
(wo)
na boisku 2-4
Wanda Nowa Huta (Kraków) 1-2 Victoria Kraków

Kolejka 6 - 21-22 wrze¶nia

Grzegórzecki KS Kraków 1-2 Victoria Kraków
Garbarnia II Kraków 3-0 Wanda Nowa Huta (Kraków)
Prokocim Kraków 10-2 Armatura Kraków
Podgórze Kraków 2-3 KS Krowodrza (Kraków)
D±bski KS Kraków 5-2 Wi¶lanie Ja¶kowice
Wisła Jeziorzany 3-1 Radziszowianka Radziszów
Nadwi¶lan Kraków 2-1 Płaszowianka Kraków

Kolejka 7 - 28-29 wrze¶nia

Płaszowianka Kraków 2-1 Grzegórzecki KS Kraków
Radziszowianka Radziszów 0-1 Nadwi¶lan Kraków
Wi¶lanie Ja¶kowice 2-5 Wisła Jeziorzany
KS Krowodrza (Kraków) 1-1 D±bski KS Kraków
Armatura Kraków 1-2 Podgórze Kraków
Wanda Nowa Huta (Kraków) 2-0 Prokocim Kraków
Victoria Kraków 0-1 Garbarnia II Kraków

Kolejka 8 - 5-6 paĽdziernika

Grzegórzecki KS Kraków 0-1 Garbarnia II Kraków
Prokocim Kraków 3-2 Victoria Kraków
Podgórze Kraków 3-0 Wanda Nowa Huta (Kraków)
D±bski KS Kraków 3-0 Armatura Kraków
Wisła Jeziorzany 7-2 KS Krowodrza (Kraków)
Nadwi¶lan Kraków 3-0 Wi¶lanie Ja¶kowice
Płaszowianka Kraków 2-1 Radziszowianka Radziszów

Kolejka 9 - 12-13 paĽdziernika

Radziszowianka Radziszów 6-1 Grzegórzecki KS Kraków
Wi¶lanie Ja¶kowice 1-2 Płaszowianka Kraków
Armatura Kraków 4-3 Wisła Jeziorzany
Wanda Nowa Huta (Kraków) 3-0 D±bski KS Kraków
(wo)
w drużynie D±bskiego wyst±pił nieuprawniony zawodnik (Nowak) - na boisku 0-1
Victoria Kraków 3-3 Podgórze Kraków
Garbarnia II Kraków 4-1 Prokocim Kraków
Nadwi¶lan Kraków 2-0 KS Krowodrza (Kraków)

Kolejka 10 - 19-20 paĽdziernika

Grzegórzecki KS Kraków 2-0 Prokocim Kraków
Podgórze Kraków 2-0 Garbarnia II Kraków
D±bski KS Kraków 2-3 Victoria Kraków
Wisła Jeziorzany 1-0 Wanda Nowa Huta (Kraków)
Nadwi¶lan Kraków 1-0 Armatura Kraków
Płaszowianka Kraków 4-1 KS Krowodrza (Kraków)
Radziszowianka Radziszów 4-2 Wi¶lanie Ja¶kowice

Kolejka 11 - 26-27 paĽdziernika

Wi¶lanie Ja¶kowice 4-1 Grzegórzecki KS Kraków
Armatura Kraków 1-2 Płaszowianka Kraków
Wanda Nowa Huta (Kraków) 0-0 Nadwi¶lan Kraków
Victoria Kraków 0-3 Wisła Jeziorzany
(wo)
mecz przerwany w 65. minucie przy stanie 2-1 - jeden z piłkarzy Victorii uderzył arbitra
Garbarnia II Kraków 1-3 D±bski KS Kraków
Prokocim Kraków 4-2 Podgórze Kraków
Radziszowianka Radziszów 4-3 KS Krowodrza (Kraków)

Kolejka 12 - 2-3 listopada

Grzegórzecki KS Kraków 1-2 Podgórze Kraków
D±bski KS Kraków 3-4 Prokocim Kraków
Wisła Jeziorzany 3-3 Garbarnia II Kraków
Nadwi¶lan Kraków 2-2 Victoria Kraków
Płaszowianka Kraków 0-2 Wanda Nowa Huta (Kraków) 17 listopada
pierwotnie mecz zakończony wynikiem 2-1, lecz mecz powtórzony z powodu niefrasobliwo¶ci sędziego - zawodnik gospodarzy otrzymawszy czerwon± kartkę nadal brał udział w zawodach
Radziszowianka Radziszów 6-1 Armatura Kraków
Wi¶lanie Ja¶kowice 7-2 KS Krowodrza (Kraków)

Kolejka 13 - 9-10 listopada

Armatura Kraków 3-0 Wi¶lanie Ja¶kowice
Wanda Nowa Huta (Kraków) 3-1 Radziszowianka Radziszów
Victoria Kraków 0-1 Płaszowianka Kraków
Garbarnia II Kraków 3-1 Nadwi¶lan Kraków
Prokocim Kraków 7-1 Wisła Jeziorzany
Podgórze Kraków 1-1 D±bski KS Kraków
Grzegórzecki KS Kraków 1-1 KS Krowodrza (Kraków)

Kolejka 14 - 29-30 marca

Grzegórzecki KS Kraków 0-2 D±bski KS Kraków
Podgórze Kraków 2-1 Wisła Jeziorzany
Prokocim Kraków 4-2 Nadwi¶lan Kraków
Garbarnia II Kraków 3-1 Płaszowianka Kraków
Victoria Kraków 1-0 Radziszowianka Radziszów
Wanda Nowa Huta (Kraków) 1-0 Wi¶lanie Ja¶kowice
Armatura Kraków 1-3 KS Krowodrza (Kraków)

Kolejka 15 - 5-6 kwietnia

Armatura Kraków 6-1 Grzegórzecki KS Kraków
KS Krowodrza (Kraków) 2-1 Wanda Nowa Huta (Kraków)
Wi¶lanie Ja¶kowice 2-6 Victoria Kraków
Radziszowianka Radziszów 2-3 Garbarnia II Kraków
Płaszowianka Kraków 1-5 Prokocim Kraków
Nadwi¶lan Kraków 1-0 Podgórze Kraków
Wisła Jeziorzany 3-3 D±bski KS Kraków

Kolejka 16 - 12-13 kwietnia

Grzegórzecki KS Kraków 1-3 Wisła Jeziorzany
D±bski KS Kraków 2-3 Nadwi¶lan Kraków
Podgórze Kraków 2-2 Płaszowianka Kraków
Prokocim Kraków 3-1 Radziszowianka Radziszów
Garbarnia II Kraków 3-1 Wi¶lanie Ja¶kowice
Victoria Kraków 5-1 KS Krowodrza (Kraków)
Wanda Nowa Huta (Kraków) 3-3 Armatura Kraków

Kolejka 17 - 19 kwietnia

Wanda Nowa Huta (Kraków) 2-0 Grzegórzecki KS Kraków
Armatura Kraków 2-1 Victoria Kraków
KS Krowodrza (Kraków) 1-3 Garbarnia II Kraków
Wi¶lanie Ja¶kowice 5-1 Prokocim Kraków
Radziszowianka Radziszów 3-2 Podgórze Kraków
Płaszowianka Kraków 2-2 D±bski KS Kraków
Nadwi¶lan Kraków 2-0 Wisła Jeziorzany

Kolejka 18 - 26-27 kwietnia

Grzegórzecki KS Kraków 1-2 Nadwi¶lan Kraków
Wisła Jeziorzany 0-1 Płaszowianka Kraków
D±bski KS Kraków 1-1 Radziszowianka Radziszów
Podgórze Kraków 7-2 Wi¶lanie Ja¶kowice
Prokocim Kraków 6-0 KS Krowodrza (Kraków)
Garbarnia II Kraków 0-1 Armatura Kraków
Victoria Kraków 3-1 Wanda Nowa Huta (Kraków)

Kolejka 19 - 30 kwietnia-1 maja

Victoria Kraków 1-1 Grzegórzecki KS Kraków
Wanda Nowa Huta (Kraków) 0-0 Garbarnia II Kraków
Armatura Kraków 1-0 Prokocim Kraków
KS Krowodrza (Kraków) 0-3 Podgórze Kraków
Wi¶lanie Ja¶kowice 0-3 D±bski KS Kraków
Radziszowianka Radziszów 1-1 Wisła Jeziorzany
Płaszowianka Kraków 0-2 Nadwi¶lan Kraków

Kolejka 20 - 3-4 maja

Grzegórzecki KS Kraków 0-0 Płaszowianka Kraków
Nadwi¶lan Kraków 2-0 Radziszowianka Radziszów
Wisła Jeziorzany 3-4 Wi¶lanie Ja¶kowice
D±bski KS Kraków 3-1 KS Krowodrza (Kraków)
Podgórze Kraków 1-1 Armatura Kraków
Prokocim Kraków 2-0 Wanda Nowa Huta (Kraków)
Garbarnia II Kraków 3-1 Victoria Kraków

Kolejka 21 - 10-11 maja

Garbarnia II Kraków 5-0 Grzegórzecki KS Kraków
Victoria Kraków 2-4 Prokocim Kraków
Wanda Nowa Huta (Kraków) 1-2 Podgórze Kraków
Armatura Kraków 1-1 D±bski KS Kraków
KS Krowodrza (Kraków) 2-2 Wisła Jeziorzany
Wi¶lanie Ja¶kowice 2-4 Nadwi¶lan Kraków
Radziszowianka Radziszów 5-1 Płaszowianka Kraków

Kolejka 22 - 17-18 maja

KS Krowodrza (Kraków) 1-1 Nadwi¶lan Kraków
Grzegórzecki KS Kraków 1-2 Radziszowianka Radziszów
Płaszowianka Kraków 5-2 Wi¶lanie Ja¶kowice 14 maja
Wisła Jeziorzany 0-3 Armatura Kraków
D±bski KS Kraków 1-1 Wanda Nowa Huta (Kraków)
Podgórze Kraków 4-0 Victoria Kraków
Prokocim Kraków 1-0 Garbarnia II Kraków

Kolejka 23 - 24-25 maja

Prokocim Kraków 7-1 Grzegórzecki KS Kraków
Garbarnia II Kraków 6-2 Podgórze Kraków
Victoria Kraków 1-1 D±bski KS Kraków
Wanda Nowa Huta (Kraków) 1-1 Wisła Jeziorzany
Armatura Kraków 2-0 Nadwi¶lan Kraków
KS Krowodrza (Kraków) 0-3 Płaszowianka Kraków
(wo)
mecz przerwany w przerwie przy stanie 1-0 z powodu wtargnięcia kibiców na murawę i próbie zaatakowania arbitra
Wi¶lanie Ja¶kowice 1-3 Radziszowianka Radziszów

Kolejka 24 - 31 maja-1 czerwca

KS Krowodrza (Kraków) 0-3 Radziszowianka Radziszów
(wo)
na boisku 0-1
Grzegórzecki KS Kraków 4-5 Wi¶lanie Ja¶kowice
Płaszowianka Kraków 2-5 Armatura Kraków
Nadwi¶lan Kraków 6-0 Wanda Nowa Huta (Kraków)
Wisła Jeziorzany 2-2 Victoria Kraków
D±bski KS Kraków 0-4 Garbarnia II Kraków
Podgórze Kraków 0-8 Prokocim Kraków

Kolejka 25 - 7 czerwca

Podgórze Kraków 3-1 Grzegórzecki KS Kraków
Prokocim Kraków 3-0 D±bski KS Kraków
Garbarnia II Kraków 2-1 Wisła Jeziorzany
Victoria Kraków 1-2 Nadwi¶lan Kraków
Wanda Nowa Huta (Kraków) 1-1 Płaszowianka Kraków
Armatura Kraków 3-1 Radziszowianka Radziszów
KS Krowodrza (Kraków) 2-1 Wi¶lanie Ja¶kowice

Kolejka 26 - 14-15 czerwca

KS Krowodrza (Kraków) 0-3 Grzegórzecki KS Kraków
(wo)
mecz się nie odbył - gospodarze nie znaleĽli zastępczej płyty (na swoim boisku nie mog± rozgrywać meczów - kara, za wtargnięcie kibiców na murawę podczas meczu z Wi¶lanymi)
Wi¶lanie Ja¶kowice 3-2 Armatura Kraków
Radziszowianka Radziszów 1-0 Wanda Nowa Huta (Kraków)
Płaszowianka Kraków 1-1 Victoria Kraków
Nadwi¶lan Kraków 0-3 Garbarnia II Kraków
Wisła Jeziorzany 2-7 Prokocim Kraków
D±bski KS Kraków 4-2 Podgórze Kraków

Baraże o udział w lidze okręgowej (Kraków)

Liga okręgowa 2002/2003 (Kraków)

Klasa A 2002/2003 (Kraków I)
Klasa A 2002/2003 (Kraków III)
Klasa A 2002/2003 (Kraków IV - My¶lenice)

Klasa B 2002/2003 (Kraków I)
Klasa B 2002/2003 (Kraków II)
Klasa B 2002/2003 (My¶lenice)
Klasa B 2002/2003 (Wieliczka)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas