[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2002/2003, grupa: podkarpacka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Resovia 34 74 23 5 6 83-29 13 2 2 39-10 10 3 4 44-19
2.  Pogoń Leżajsk 34 70 21 7 6 70-32 10 4 3 34-13 11 3 3 36-19
3.  Stal Sanok 34 61 17 10 7 67-44 9 5 3 36-20 8 5 4 31-24
4.  Rafineria/Czarni Jasło 34 54 15 9 10 51-39 11 5 1 37-13 4 4 9 14-26
5.  Wisłoka Dębica 34 53 14 11 9 43-31 8 6 3 29-20 6 5 6 14-11 2 3 1 0 1 4-2
6.  Górnovia Górno 34 53 16 5 13 58-40 9 4 4 32-19 7 1 9 26-21 2 3 1 0 1 2-4
7.  MKS Kańczuga 34 52 14 10 10 36-33 10 5 2 19-10 4 5 8 17-23
8.  Kolbuszowianka Kolbuszowa 34 48 12 12 10 40-44 8 7 2 20-13 4 5 8 20-31 2 2 0 2 0 1-1
9.  Rzemieślnik Pilzno 34 48 13 9 12 64-46 8 5 4 42-20 5 4 8 22-26 2 2 0 2 0 1-1
10.  Strug Tyczyn 34 47 13 8 13 41-40 9 1 7 27-24 4 7 6 14-16
11.  Sokół Nisko 34 44 12 8 14 41-43 7 4 6 23-15 5 4 8 18-28
12.  Stal Mielec 34 42 10 12 12 39-44 6 5 6 22-21 4 7 6 17-23
13.  Syrenka Roźwienica 34 41 12 5 17 49-55 9 3 5 33-24 3 2 12 16-31 6 9 3 0 3 9-7
14.  Galicja Cisna 34 41 12 5 17 41-69 9 3 5 30-28 3 2 12 11-41 6 9 3 0 3 8-10
15.  Unia Nowa Sarzyna 34 41 10 11 13 28-31 6 5 6 11-12 4 6 7 17-19 6 8 2 2 2 6-6
16.  Izolator Boguchwała 34 41 12 5 17 50-78 9 2 6 35-33 3 3 11 15-45 6 8 2 2 2 9-9
17.  Lechia Sędziszów Małopolski 34 32 9 5 20 38-61 5 1 11 18-29 4 4 9 20-32
18.  Sanovia Lesko 34 6 1 3 30 22-102 0 3 14 10-40 1 0 16 12-62

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Resovia    2-0 0-0 0-1 1-0 2-1 4-2 2-0 4-1 2-1 4-0 0-0 2-3 4-0 1-0 2-0 2-1 7-0 
 2 Pogoń Leżajsk0-3     2-0 2-0 0-0 1-2 1-0 4-1 2-2 0-0 1-0 0-2 1-0 7-0 1-1 6-1 1-0 5-1 
 3 Stal Sanok0-1 3-3     0-0 0-1 2-3 4-2 1-1 3-2 2-1 0-0 2-1 3-0 2-1 1-1 4-0 4-1 5-2 
 4 Rafineria/Czarni Jasło1-1 3-4 2-0     1-1 4-1 1-1 3-1 2-1 2-0 1-1 0-0 2-0 3-0* 3-1 6-1 1-0 2-0 
 5 Wisłoka Dębica3-3 0-3 0-0 5-2     1-2 0-0 4-1 1-0 0-0 2-4 3-2 0-0 3-1 1-0 1-1 2-1 3-0 
 6 Górnovia Górno2-4 0-1 3-2 0-0 0-3     3-1 4-2 2-0 0-0 3-0 3-0 3-1 5-1 0-2 1-1 1-1 2-0 
 7 MKS Kańczuga0-3 1-0 1-2 1-0 1-0 1-0     1-1 0-0 0-0 1-0 1-1 1-0 2-0 0-0 2-1 3-1 3-1 
 8 Kolbuszowianka Kolbuszowa2-1 1-4 1-1 3-0 0-0 1-0 2-1     0-0 0-0 1-0 3-0 2-1 0-0 1-1 0-2 2-2 1-0 
 9 Rzemieślnik Pilzno1-1 1-2 3-4 1-1 1-0 1-1 1-2 1-1     1-0 6-2 3-0 3-1 3-0 0-0 7-1 2-4 7-0 
 10 Strug Tyczyn4-3 1-1 0-3 4-1 2-0 1-0 2-0 0-1 2-1     0-1 2-5 1-0 0-3 1-2 3-1 1-2 3-0* 
 11 Sokół Nisko1-2 2-1 1-2 2-3 0-0 1-0 0-1 3-1 0-1 1-1     0-0 0-1 1-1 2-0 4-0 3-1 2-0 
 12 Stal Mielec0-3 1-1 1-1 1-0 0-1 2-0 1-2 4-0 3-4 1-2 1-1     3-3 0-2 1-0 1-0 0-0 2-1 
 13 Syrenka Roźwienica1-0 1-4 3-3 1-0 0-2 1-0 3-1 0-3 1-1 3-0 2-3 3-3     3-0 1-0 2-1 1-2 7-1 
 14 Galicja Cisna1-6 0-2 0-2 4-3 2-0 0-2 0-0 2-1 4-3 1-1 0-2 1-1 3-2     2-1 3-0 3-1 4-1 
 15 Unia Nowa Sarzyna1-0 0-1 2-3 0-0 0-2 1-0 0-0 0-0 1-2 1-0 1-0 0-0 1-0 1-0     1-1 0-1 1-2 
 16 Izolator Boguchwała2-3 2-4 4-3 1-0 0-2 1-8 1-0 1-2 1-0 1-3 1-1 2-0 2-1 3-0 2-2     5-1 6-3 
 17 Lechia Sędziszów Małopolski0-5 1-3 0-2 1-2 2-1 1-2 0-4 0-0 0-1 0-3 3-0 0-1 3-0 3-0 1-3 1-2     2-0 
 18 Sanovia Lesko0-5 0-2 1-3 0-1 1-1 0-4 0-0 1-4 0-3 1-2 1-3 0-1 1-3 1-2 1-3 1-2 1-1     

Kolejka 1 - 3-4 sierpnia

Kolbuszowianka Kolbuszowa 0-0 Strug Tyczyn
Sokół Nisko 0-0 Stal Mielec
Galicja Cisna 2-0 Wisłoka Dębica
Gołda 17, Pilszak 51
Lechia Sędziszów Małopolski 1-2 Rafineria/Czarni Jasło
G.Gdowik 75 - Kasprzyk 45, Cionek 87
Syrenka Roźwienica 1-4 Pogoń Leżajsk
Jaroch 69 - Wilusz 12, 75, Bednarz 90, 90
Unia Nowa Sarzyna 0-0 MKS Kańczuga
Stal Sanok 0-1 Resovia
Kwiatkowski 79
Rzemieślnik Pilzno 7-0 Sanovia Lesko
Kędzior 2, 27, 30, 56, 82, Szewc 47, Koprowski 68
Izolator Boguchwała 1-8 Górnovia Górno
Mikłoś 70 (k) - Greń 4 (s), Szafran 15, 29, 30, Rzeszutek 33, Ł.Róg 42, 63, Tereba 78 (k)

Kolejka 2 - 10-11 sierpnia

Górnovia Górno 4-2 Kolbuszowianka Kolbuszowa
Krzemiński 25, Ł.Róg 32, Kogut 76 (k), Rzeszutek 86 - Tokarz 30, Cetnarski 48
Sanovia Lesko 1-2 Izolator Boguchwała
Zarzyka 29 - Baran 14, Tłuczek 79
Resovia 4-1 Rzemieślnik Pilzno
Bartłomowicz 10, Michalak 24, 58, Biliński 86 - Hajec 44
MKS Kańczuga 1-2 Stal Sanok
W.Paszek 89 - D.Niemczyk 37, 85
Pogoń Leżajsk 1-1 Unia Nowa Sarzyna
P.Kowalczyk 48 - Boroń 33
Rafineria/Czarni Jasło 2-0 Syrenka Roźwienica
Pokrywka 43, Zajdel 74
Wisłoka Dębica 2-1 Lechia Sędziszów Małopolski
Łoch 12, G.Pajor 53 - Pazdan 67
Stal Mielec 0-2 Galicja Cisna
Pastuszak 61, 73
Strug Tyczyn 0-1 Sokół Nisko
Wieczorek 13

Kolejka 3 - 14 sierpnia

Kolbuszowianka Kolbuszowa 1-0 Sokół Nisko
Pruś 28
Galicja Cisna 1-1 Strug Tyczyn
R.Szewczyk 38 - Skiba 51
Lechia Sędziszów Małopolski 0-1 Stal Mielec
Wcisło 45
Syrenka Roźwienica 0-2 Wisłoka Dębica
Nowak 30, M.Kędzior 53
Unia Nowa Sarzyna 0-0 Rafineria/Czarni Jasło
Stal Sanok 3-3 Pogoń Leżajsk
Kuzicki 7, 90, D.Niemczyk 53 - Radawiec 4, 76, P.Kowalczyk 19
Rzemieślnik Pilzno 1-2 MKS Kańczuga
Kędzior 68 - E.Słysz 21, Czerwiński 31
Izolator Boguchwała 2-3 Resovia
Mikłoś 64 (k), 84 (k) - Michalak 15, Kwiatkowski 58, 79
Górnovia Górno 2-0 Sanovia Lesko
Janik 44, Rzeszutek 63

Kolejka 4 - 21 sierpnia

Sanovia Lesko 1-4 Kolbuszowianka Kolbuszowa
Zarzyka 3 - Pruś 30, Hopek 32, Cieśla 68, Tokarz 90
Resovia 2-1 Górnovia Górno
Michalak 21, 74 - Ł.Róg 62
MKS Kańczuga 2-1 Izolator Boguchwała
W.Paszek 8, E.Słysz 15 - Kubiś 57
Pogoń Leżajsk 2-2 Rzemieślnik Pilzno
Baj 30, 44 - Kędzior 35, 90
Rafineria/Czarni Jasło 2-0 Stal Sanok
Mastaj 17, Zajdel 90
Wisłoka Dębica 1-0 Unia Nowa Sarzyna
Królikowski 72
Stal Mielec 3-3 Syrenka Roźwienica
Leśniowski 5, 90, Dąbrowski 20 (k) - Olcha 26, Błaszkowski 80, Jaroch 84 (k)
Strug Tyczyn 1-2 Lechia Sędziszów Małopolski
Sikora 55 - R.Rudny 28, Zawisza 64
Sokół Nisko 1-1 Galicja Cisna
Lenart 75 - Pilszak 37

Kolejka 5 - 24-25 sierpnia

Kolbuszowianka Kolbuszowa 0-0 Galicja Cisna
Lechia Sędziszów Małopolski 3-0 Sokół Nisko
G.Gdowik 54, 61, R.Rudny 87
Syrenka Roźwienica 3-0 Strug Tyczyn
Jaroch 26, Puńko 32, Błaszkowski 74
Unia Nowa Sarzyna 0-0 Stal Mielec
Stal Sanok 0-1 Wisłoka Dębica
G.Pajor 19
Rzemieślnik Pilzno 1-1 Rafineria/Czarni Jasło
Zołotar 28 - Cionek 65
Izolator Boguchwała 2-4 Pogoń Leżajsk
Zieliński 3, 68 - Błotni 18, P.Kowalczyk 59, Radawiec 78, Iwanicki 84
Górnovia Górno 3-1 MKS Kańczuga
Szafran 22, Jarosz 57 (s), Ł.Róg 71 - R.Kiszka 45
Sanovia Lesko 0-5 Resovia
Bartłomowicz 8, Kwiatkowski 15, 70, 80, Michalak 51

Kolejka 6 - 28 sierpnia

Resovia 2-0 Kolbuszowianka Kolbuszowa
Tabisz 15 (s), Michalak 52
MKS Kańczuga 3-1 Sanovia Lesko
E.Słysz 3 (k), 57, 71 - Pałysz 18
Pogoń Leżajsk 1-2 Górnovia Górno
Radawiec 27 - Ł.Róg 31, Szafran 90
Rafineria/Czarni Jasło 6-1 Izolator Boguchwała
Kasprzyk 17, Zajdel 20, 37, 73, 90, Cionek 32 - Klimczak 26
Wisłoka Dębica 1-0 Rzemieślnik Pilzno
Juszkiewicz 80
Stal Mielec 1-1 Stal Sanok
Leśniowski 52 - Wróblicki 75
Strug Tyczyn 1-2 Unia Nowa Sarzyna
Rajzer 73 - Zygmunt 35, Kochańczyk 36
Sokół Nisko 0-1 Syrenka Roźwienica
Jaroch 88
Galicja Cisna 3-1 Lechia Sędziszów Małopolski 4 września
Pilszak 65, Zięba 68 (k), Pastuszak 89 - Duduś 20

Kolejka 7 - 31 sierpnia-1 września

Kolbuszowianka Kolbuszowa 2-2 Lechia Sędziszów Małopolski
Cieśla 5, Górka 73 - R.Rudny 19, Korab 21
Syrenka Roźwienica 3-0 Galicja Cisna
Jaroch 37 (k), 46 (k), Puńko 63
Unia Nowa Sarzyna 1-0 Sokół Nisko
Zygmunt 61
Stal Sanok 2-1 Strug Tyczyn
Węgrzyn 27, D.Niemczyk 34 - Rop 90 (k)
Rzemieślnik Pilzno 3-0 Stal Mielec
Kędzior 31, Persak 44 (k), W.Nowak 82
Izolator Boguchwała 0-2 Wisłoka Dębica
Kobos 60, Bizoń 88
Górnovia Górno 0-0 Rafineria/Czarni Jasło
Sanovia Lesko 0-2 Pogoń Leżajsk
Barnak 10, P.Kowalczyk 63
Resovia 4-2 MKS Kańczuga
Michalak 12 (k), 38, 63, Biliński 34 - E.Słysz 13, 41 (k)

Kolejka 8 - 7-8 września

MKS Kańczuga 1-1 Kolbuszowianka Kolbuszowa
E.Słysz 49 - Cetnarski 7
Pogoń Leżajsk 0-3 Resovia
Michalak 77, 88, Solarz 90
Rafineria/Czarni Jasło 2-0 Sanovia Lesko
Zajdel 3, Uchman 61 (k)
Wisłoka Dębica 1-2 Górnovia Górno
Barycza 6 - Kogut 50, Szafran 67
Stal Mielec 1-0 Izolator Boguchwała
Leśniowski 47
Strug Tyczyn 2-1 Rzemieślnik Pilzno
Sikora 9, Hadała 30 - Persak 89
Sokół Nisko 1-2 Stal Sanok
Lenart 35 - Kosiba 16, 70
Galicja Cisna 2-1 Unia Nowa Sarzyna
Niemczyk 63, 64 - Boroń 45
Lechia Sędziszów Małopolski 3-0 Syrenka Roźwienica
Korab 52, 80, Doroba 57 (k)

Kolejka 9 - 14-15 września

Kolbuszowianka Kolbuszowa 2-1 Syrenka Roźwienica
Pruś 30, 32 - Kisała 19
Unia Nowa Sarzyna 0-1 Lechia Sędziszów Małopolski
R.Rudny 20
Stal Sanok 2-1 Galicja Cisna
Kuzicki 5, Łuczka 58 - Szarek 79
Rzemieślnik Pilzno 6-2 Sokół Nisko
Kędzior 34, 46, 65, Zołotar 36, 71, Kaczówka 64 - Ślusarczyk 59, Bieńko 83
Izolator Boguchwała 1-3 Strug Tyczyn
Tłuczek 43 - Rop 47, Sikora 83, Piecha 90
Górnovia Górno 3-0 Stal Mielec
Pietrasiewicz 2, Kogut 28, Rzeszutek 43
Sanovia Lesko 1-1 Wisłoka Dębica
Pałysz 59 - Juszkiewicz 51
Resovia 0-1 Rafineria/Czarni Jasło
Pokrywka 65
MKS Kańczuga 1-0 Pogoń Leżajsk
E.Słysz 90

Kolejka 10 - 21-22 września

Pogoń Leżajsk 4-1 Kolbuszowianka Kolbuszowa
Radawiec 4, 46, Bednarz 51, 63 - Pruś 67
Rafineria/Czarni Jasło 1-1 MKS Kańczuga
Pokrywka 52 - E.Słysz 40
Wisłoka Dębica 3-3 Resovia
Bizoń 45, M.Kędzior 53, Nowak 65 - Michalak 12, 49 (k), Biliński 79
Stal Mielec 2-1 Sanovia Lesko
Mazurkiewicz 13, 40 (k) - Stefanowski 65 (k)
Strug Tyczyn 1-0 Górnovia Górno
Hadała 2
Sokół Nisko 4-0 Izolator Boguchwała
Bieńko 35, Lenart 47, 54, Ziarek 63
Galicja Cisna 4-3 Rzemieślnik Pilzno
Pastuszak 6, 29, R.Szewczyk 64, Niemczyk 69 - Michoń 40, Persak 48 (k), Kędzior 80
Lechia Sędziszów Małopolski 0-2 Stal Sanok
Sieradzki 22, Kosiba 36
Syrenka Roźwienica 1-0 Unia Nowa Sarzyna
Jaroch 72

Kolejka 11 - 28-29 września

Kolbuszowianka Kolbuszowa 1-1 Unia Nowa Sarzyna
Pruś 78 (k) - Zygmunt 50
Stal Sanok 3-0 Syrenka Roźwienica
Łuczka 46, D.Niemczyk 89, Kuzicki 90
Rzemieślnik Pilzno 2-4 Lechia Sędziszów Małopolski
Kędzior 54, Hajec 83 - Zawisza 43, Bąkowski 60, G.Gdowik 76, 79
Izolator Boguchwała 3-0 Galicja Cisna
Kubiś 57, Iwanowski 79, 89
Górnovia Górno 3-0 Sokół Nisko
Rzeszutek 55, 75, Szafran 70
Sanovia Lesko 1-2 Strug Tyczyn
Zarzyka 56 - Sikora 27, 49
Resovia 0-0 Stal Mielec
MKS Kańczuga 1-0 Wisłoka Dębica
W.Paszek 16
Pogoń Leżajsk 2-0 Rafineria/Czarni Jasło
Radawiec 68 (k), Kolisz 90

Kolejka 12 - 5-6 października

Rafineria/Czarni Jasło 3-1 Kolbuszowianka Kolbuszowa
Uchman 26 (k), Mastaj 48, Pokrywka 69 - Górka 17
Wisłoka Dębica 0-3 Pogoń Leżajsk
Baj 30, Bednarz 42, Iwanicki 90
Stal Mielec 1-2 MKS Kańczuga
Damian Polak 82 - E.Słysz 36, W.Paszek 80
Strug Tyczyn 4-3 Resovia
Rop 8 (k), 90, Grabowski 65, Sikora 88 - Michalak 45, 69, Nylec 49
Sokół Nisko 2-0 Sanovia Lesko
Bieńko 30, Bąk 32
Galicja Cisna 0-2 Górnovia Górno
Kogut 21, Ł.Róg 81
Lechia Sędziszów Małopolski 1-2 Izolator Boguchwała
Zawisza 12 - Mikłoś 75 (k), Baran 78
Syrenka Roźwienica 1-1 Rzemieślnik Pilzno
Szmuc 24 - Kaczówka 82
Unia Nowa Sarzyna 2-3 Stal Sanok
Konior 72, Micewicz 88 - Łuczka 57, D.Niemczyk 70, Kosiba 73

Kolejka 13 - 12-13 października

Kolbuszowianka Kolbuszowa 1-1 Stal Sanok
Górka 48 - D.Niemczyk 10
Rzemieślnik Pilzno 0-0 Unia Nowa Sarzyna
Izolator Boguchwała 2-1 Syrenka Roźwienica
Tłuczek 58, 88 - Olcha 45
Górnovia Górno 1-1 Lechia Sędziszów Małopolski
Kogut 29 - Zawisza 65
Sanovia Lesko 1-2 Galicja Cisna
Pałysz 18 - R.Szewczyk 23, Pastuszak 76
Resovia 4-0 Sokół Nisko
Jabłoński 9, Biliński 11, 34, Bartłomowicz 58
MKS Kańczuga 0-0 Strug Tyczyn
Pogoń Leżajsk 0-2 Stal Mielec
Mazurkiewicz 3, 74
Rafineria/Czarni Jasło 1-1 Wisłoka Dębica
Zych 68 - Kobos 74

Kolejka 14 - 19-20 października

Wisłoka Dębica 4-1 Kolbuszowianka Kolbuszowa
Król 45, M.Kędzior 47, Urban 52, Królikowski 70 - Pastuła 90
Stal Mielec 1-0 Rafineria/Czarni Jasło
Pęgiel 15
Strug Tyczyn 1-1 Pogoń Leżajsk
Sikora 45 - Błotni 78
Sokół Nisko 0-1 MKS Kańczuga
Gwóźdź 75
Galicja Cisna 1-6 Resovia
Czaja 75 (k) - Michalak 14, 20 (k), 46, Nylec 50, Rembisz 54, Szalony 88
Lechia Sędziszów Małopolski 2-0 Sanovia Lesko
Zawisza 40, Korab 62
Syrenka Roźwienica 1-0 Górnovia Górno
Barnak 15
Unia Nowa Sarzyna 1-1 Izolator Boguchwała
Zygmunt 44 - Tłuczek 30
Stal Sanok 3-2 Rzemieślnik Pilzno
D.Niemczyk 10, 45, 50 - Gąsior 55 (k), Kędzior 70

Kolejka 15 - 26-27 października

Kolbuszowianka Kolbuszowa 0-0 Rzemieślnik Pilzno
Izolator Boguchwała 4-3 Stal Sanok
Tłuczek 32, 36, Kubiś 49, Ząbkiewicz 90 (s) - Kosiba 61, D.Niemczyk 76, Łuczka 78
Górnovia Górno 0-2 Unia Nowa Sarzyna
Nowak 39, Dubiel 90 (k)
Sanovia Lesko 1-3 Syrenka Roźwienica
Stefanowski 85 - Olcha 15, 55, Żelazny 35
Resovia 2-1 Lechia Sędziszów Małopolski
Michalak 18, Peliszko 23 - Korab 80
MKS Kańczuga 2-0 Galicja Cisna
Kogut 17, W.Paszek 88
Pogoń Leżajsk 1-0 Sokół Nisko
Świąder 63
Rafineria/Czarni Jasło 2-0 Strug Tyczyn
Lachowicz 38, Kasprzyk 70
Wisłoka Dębica 3-2 Stal Mielec 25 października
Królikowski 36, Kobos 64, G.Pajor 78 - Abramowicz 28, Jędrusiak 80

Kolejka 16 - 2-3 listopada

Strug Tyczyn 2-0 Wisłoka Dębica
Rop 15 (k), Skiba 83
Sokół Nisko 2-3 Rafineria/Czarni Jasło
Szewc 5, Bieńko 9 - Dziobek 48, Kasprzyk 60, Pokrywka 64
Galicja Cisna 0-2 Pogoń Leżajsk
Barnak 55, Kolisz 57
Lechia Sędziszów Małopolski 0-4 MKS Kańczuga
Czerwiński 25, E.Słysz 60, 69, W.Paszek 90
Syrenka Roźwienica 1-0 Resovia
Żelazny 87
Unia Nowa Sarzyna 1-2 Sanovia Lesko
Boroń 17 - Niedziocha 50, Biesiada 84
Stal Sanok 2-3 Górnovia Górno
D.Niemczyk 53, Łuczka 90 - Rzeszutek 19, Kogut 42 (k), Szafran 75
Rzemieślnik Pilzno 7-1 Izolator Boguchwała
Kędzior 1, 5, 52, Gąsior 20 (k), W.Nowak 38, Zołotar 49, Szewc 62 - Iwanowski 58
Kolbuszowianka Kolbuszowa 3-0 Stal Mielec
Pruś 15, 90, Cetnarski 66

Kolejka 17 - 9-10 listopada

Górnovia Górno 2-0 Rzemieślnik Pilzno
Kogut 30, Hulbój 65
Sanovia Lesko 1-3 Stal Sanok
Zarzyka 55 - D.Niemczyk 69, 87, Sumara 73
Resovia 1-0 Unia Nowa Sarzyna
Kwiatkowski 85
MKS Kańczuga 1-0 Syrenka Roźwienica
Czerwiński 79
Pogoń Leżajsk 1-0 Lechia Sędziszów Małopolski
P.Kowalczyk 26
Rafineria/Czarni Jasło 3-0 Galicja Cisna
(wo)
mecz się nie odbył - drużyna Galicji nie wyszła na spotaknie (przybyła tylko w sile 8 graczy)
Wisłoka Dębica 2-4 Sokół Nisko
Lenart 2 (s), Juszkiewicz 36 - G.Drozd 45, Ślusarczyk 50, Lenart 65, Skrzypczyk 76
Stal Mielec 1-2 Strug Tyczyn
Dąbrowski 77 - Dejnaka 35, Rop 60 (k)
Izolator Boguchwała 1-2 Kolbuszowianka Kolbuszowa
Mikłoś 71 (k) - Kosiorowski 38, Pruś 55

Kolejka 18 (przełożona) - 3 kwietnia

Strug Tyczyn 0-1 Kolbuszowianka Kolbuszowa
Pruś 82 (k)
Stal Mielec 1-1 Sokół Nisko
Wcisło 29 - Szewc 87
Wisłoka Dębica 3-1 Galicja Cisna
Barycza 19, 58 (k), Kobos 71 (k) - Pilszak 87
Rafineria/Czarni Jasło 1-0 Lechia Sędziszów Małopolski
Kasprzyk 27
Pogoń Leżajsk 1-0 Syrenka Roźwienica
Radawiec 41
MKS Kańczuga 0-0 Unia Nowa Sarzyna
Resovia 0-0 Stal Sanok
Sanovia Lesko 0-3 Rzemieślnik Pilzno
Persak 7, Szewc 27, Kędzior 45
Górnovia Górno 1-1 Izolator Boguchwała
Rzeszutek 4 - Tłuczek 36

Kolejka 19 (przełożona) - 16 kwietnia

Kolbuszowianka Kolbuszowa 1-0 Górnovia Górno
Pruś 10
Izolator Boguchwała 6-3 Sanovia Lesko
Kubiś 28, Tłuczek 31, Opaliński 34, Majcher 41, Zieliński 87, Wrona 90 - Niedziocha 3, Zarzycki 52, Gembuś 68
Rzemieślnik Pilzno 1-1 Resovia
W.Nowak 59 - Bartłomowicz 26
Stal Sanok 4-2 MKS Kańczuga
Węgrzyn 44 (k), Kuzicki 71, 73, Płoucha 84 - E.Słysz 28 (k), 40
Unia Nowa Sarzyna 0-1 Pogoń Leżajsk
Radawiec 20
Syrenka Roźwienica 1-0 Rafineria/Czarni Jasło
Jaroch 39 (k)
Lechia Sędziszów Małopolski 2-1 Wisłoka Dębica
R.Rudny 43, Idzik 67 - Barycza 7
Galicja Cisna 1-1 Stal Mielec
Pastuszak 32 - Mazurkiewicz 52
Sokół Nisko 1-1 Strug Tyczyn
Ślusarczyk 35 - Sikora 40

Kolejka 20 - 22-23 marca

Sokół Nisko 3-1 Kolbuszowianka Kolbuszowa
Ślusarczyk 5, M.Drozd 35, Tomanek 40 - Górka 26
Strug Tyczyn 0-3 Galicja Cisna
Czaja 10, Pilszak 20, 53
Stal Mielec 0-0 Lechia Sędziszów Małopolski
Wisłoka Dębica 0-0 Syrenka Roźwienica
Rafineria/Czarni Jasło 3-1 Unia Nowa Sarzyna
Mastaj 1, Kasprzyk 58, Pielech 72 - Laskowski 53 (k)
Pogoń Leżajsk 2-0 Stal Sanok
Radawiec 54, Bednarz 85
MKS Kańczuga 0-0 Rzemieślnik Pilzno
Resovia 2-0 Izolator Boguchwała
Kwiatkowski 8, 54
Sanovia Lesko 0-4 Górnovia Górno 23 kwietnia
Bieńko 19, 41, Ł.Róg 36, Rzeszutek 71

Kolejka 21 - 29-30 marca

Kolbuszowianka Kolbuszowa 1-0 Sanovia Lesko
Tokarz 67
Górnovia Górno 2-4 Resovia
Szafran 4, Rzeszutek 45 - Bartłomowicz 42, 89, Michalak 64, Kwiatkowski 76
Izolator Boguchwała 1-0 MKS Kańczuga
Gierczak 53
Rzemieślnik Pilzno 1-2 Pogoń Leżajsk
Kędzior 46 - Radawiec 45, Iwanicki 72
Stal Sanok 0-0 Rafineria/Czarni Jasło
Unia Nowa Sarzyna 0-2 Wisłoka Dębica
Kobos 33, Juszkiewicz 87
Syrenka Roźwienica 3-3 Stal Mielec
Szmuc 25, 54, Jaroch 74 - Leśniowski 26, Jędrusiak 41, 86
Lechia Sędziszów Małopolski 0-3 Strug Tyczyn
Piecha 29, 79, Rop 82 (k)
Galicja Cisna 0-2 Sokół Nisko
M.Drozd 11, Skrzypczyk 90

Kolejka 22 - 5-6 kwietnia

Galicja Cisna 2-1 Kolbuszowianka Kolbuszowa
Zięba 49 (k), Dziwisz 78 - Pruś 90 (k)
Sokół Nisko 3-1 Lechia Sędziszów Małopolski
Ślusarczyk 3, 35, 65 - Idzik 44
Strug Tyczyn 1-0 Syrenka Roźwienica 23 kwietnia
Sikora 69
Stal Mielec 1-0 Unia Nowa Sarzyna
Dąbrowski 8
Wisłoka Dębica 0-0 Stal Sanok
Rafineria/Czarni Jasło 2-1 Rzemieślnik Pilzno
Pokrywka 25, 65 (k) - Hajec 40
Pogoń Leżajsk 6-1 Izolator Boguchwała
Radawiec 53 (k), Bednarz 55, 79, Kowalczyk 64, Iwanicki 68, Kolisz 87 - Zieliński 63
MKS Kańczuga 1-0 Górnovia Górno
Paszek 37
Resovia 7-0 Sanovia Lesko
Bartłomowicz 12, 16, Warzocha 68, Szalony 70, Mitek 77, Solarz 88, Michalak 90

Kolejka 23 - 12-13 kwietnia

Kolbuszowianka Kolbuszowa 2-1 Resovia
Cieśla 31, Stagraczyński 87 - Bartłomowicz 16
Sanovia Lesko 0-0 MKS Kańczuga
Górnovia Górno 0-1 Pogoń Leżajsk
Iwanicki 40
Izolator Boguchwała 1-0 Rafineria/Czarni Jasło
Pietrasiewicz 7
Rzemieślnik Pilzno 1-0 Wisłoka Dębica
Hajec 56
Stal Sanok 2-1 Stal Mielec
Sieradzki 41, 44 - Dąbrowski 25
Unia Nowa Sarzyna 1-0 Strug Tyczyn
Boroń 76
Syrenka Roźwienica 2-3 Sokół Nisko
Szmuc 16, Dąbek 77 - Lenart 15, Abramowicz 34, Ślusarczyk 40
Lechia Sędziszów Małopolski 3-0 Galicja Cisna
Idzik 31, Pazdan 53, R.Rudny 68

Kolejka 24 - 19 kwietnia

Lechia Sędziszów Małopolski 0-0 Kolbuszowianka Kolbuszowa
Galicja Cisna 3-2 Syrenka Roźwienica
Czaja 25, Pastuszak 27, Dziwisz 59 - Kwaśnik 4 (s), Jaroch 72
Sokół Nisko 2-0 Unia Nowa Sarzyna
Dziuba 5, Ślusarczyk 25
Strug Tyczyn 0-3 Stal Sanok
Sieradzki 8, 34, Płoucha 37
Stal Mielec 3-4 Rzemieślnik Pilzno
Mazurkiewicz 3, 20, Serafin 9 - Reguła 61, 86, Zołotar 62, W.Nowak 78
Wisłoka Dębica 1-1 Izolator Boguchwała
Królikowski 87 - Gierczak 83
Rafineria/Czarni Jasło 4-1 Górnovia Górno
Hap 7, Zajdel 18, Bernacki 27, Kasprzyk 51 - Bieńko 39
Pogoń Leżajsk 5-1 Sanovia Lesko
Kowalczyk 17, 47, Łuczyk 46, Radawiec 53, Baj 86 - Barlewicz 7
MKS Kańczuga 0-3 Resovia
Michalak 21, Solarz 54, 79

Kolejka 25 - 26-27 kwietnia

Kolbuszowianka Kolbuszowa 2-1 MKS Kańczuga
Stagraczyński 5, Górka 40 - P.Róg 57
Resovia 2-0 Pogoń Leżajsk
Michalak 25, Solarz 44
Sanovia Lesko 0-1 Rafineria/Czarni Jasło
Pielech 20
Górnovia Górno 0-3 Wisłoka Dębica
Pajor 20, Bizoń 26, Nowak 84
Izolator Boguchwała 2-0 Stal Mielec
Kubiś 41, Gierczak 58
Rzemieślnik Pilzno 1-0 Strug Tyczyn
Persak 11 (k)
Stal Sanok 0-0 Sokół Nisko
Unia Nowa Sarzyna 1-0 Galicja Cisna
Dubiel 9 (k)
Syrenka Roźwienica 1-2 Lechia Sędziszów Małopolski
Skowron 27 - Duduś 7, Korab 45

Kolejka 26 - 30 kwietnia-1 maja

Syrenka Roźwienica 0-3 Kolbuszowianka Kolbuszowa
Kosiorowski 19, Frabkiewicz 30 (k), Stagraczyński 78
Lechia Sędziszów Małopolski 1-3 Unia Nowa Sarzyna
Szeliga 77 - Boroń 11, 36, 87
Galicja Cisna 0-2 Stal Sanok
Kuzicki 4, Płoucha 69
Sokół Nisko 0-1 Rzemieślnik Pilzno
Reguła 80
Strug Tyczyn 3-1 Izolator Boguchwała
Hadała 14, T.Pikiel 60, W.Zieliński 73 (k) - A.Zieliński 88 (k)
Stal Mielec 2-0 Górnovia Górno
Pegiel 15, Jaskot 53
Wisłoka Dębica 3-0 Sanovia Lesko
Barycza 35, Kobos 54, Królikowski 84
Rafineria/Czarni Jasło 1-1 Resovia
Pielech 72 - Michalak 64
Pogoń Leżajsk 1-0 MKS Kańczuga
Lebioda 5

Kolejka 27 - 3-4 maja

Kolbuszowianka Kolbuszowa 1-4 Pogoń Leżajsk
Cetnarski 79 - Bednarz 63, 70, 72, Iwanicki 84
MKS Kańczuga 1-0 Rafineria/Czarni Jasło
E.Słysz 84
Resovia 1-0 Wisłoka Dębica
Solarz 46
Sanovia Lesko 0-1 Stal Mielec
Mazurkiewicz 77
Górnovia Górno 0-0 Strug Tyczyn
Izolator Boguchwała 1-1 Sokół Nisko
Pietrasiewicz 72 - Dziuba 63
Rzemieślnik Pilzno 3-0 Galicja Cisna
Zołotar 34, W.Nowak 81, Persak 85
Stal Sanok 4-1 Lechia Sędziszów Małopolski
Kuzicki 43, Płoucha 48, 89, D.Niemczyk 55 - Szeliga 80
Unia Nowa Sarzyna 1-0 Syrenka Roźwienica
Grębowiec 69

Kolejka 28 - 10-11 maja

Unia Nowa Sarzyna 0-0 Kolbuszowianka Kolbuszowa
Syrenka Roźwienica 3-3 Stal Sanok
Jaroch 44 (k), 56, 59 - Kuzicki 79 (k), 90, Węgrzyn 89
Lechia Sędziszów Małopolski 0-1 Rzemieślnik Pilzno
Reguła 57
Galicja Cisna 3-0 Izolator Boguchwała
Pilszak 37, 59, 74
Sokół Nisko 1-0 Górnovia Górno
Skrzypczyk 87
Strug Tyczyn 3-0 Sanovia Lesko
(wo)
Stal Mielec 0-3 Resovia
Solarz 33, Michalak 45, Biliński 90
Wisłoka Dębica 0-0 MKS Kańczuga
Rafineria/Czarni Jasło 3-4 Pogoń Leżajsk
Zajdel 14, Szlęzak 31, Hap 49 - Błotni 30, Kolisz 47, Wilusz 77, Łuczyk 80

Kolejka 29 - 17-18 maja

Kolbuszowianka Kolbuszowa 3-0 Rafineria/Czarni Jasło
Cieśla 22, Pruś 52, Dziedzic 85
Pogoń Leżajsk 0-0 Wisłoka Dębica
MKS Kańczuga 1-1 Stal Mielec
E.Słysz 31 - Mazurkiewicz 59
Resovia 2-1 Strug Tyczyn
Mitek 37, Michalak 61 - Grabowski 4
Sanovia Lesko 1-3 Sokół Nisko
Czuchry 80 - Abramowicz 45, M.Drozd 50, Orliński 82
Górnovia Górno 5-1 Galicja Cisna
Róg 1, 89, Bieńko 57, Rzeszutek 86, Szafran 90 - Zięba 76
Izolator Boguchwała 5-1 Lechia Sędziszów Małopolski
Tluczek 19, 37, Zieliński 33 (k), Kubiś 56, Wrona 89 - R.Rudny 61
Rzemieślnik Pilzno 3-1 Syrenka Roźwienica
Persak 21 (k), Hajec 29, Reguła 79 - Skowron 77
Stal Sanok 1-1 Unia Nowa Sarzyna
Kosiba 84 - Laskowski 37

Kolejka 30 - 24-25 maja

Stal Sanok 1-1 Kolbuszowianka Kolbuszowa
D.Niemczyk 15 - Dudziak 52
Unia Nowa Sarzyna 1-2 Rzemieślnik Pilzno
Boroń 61 - Hajec 42, 59
Syrenka Roźwienica 2-1 Izolator Boguchwała
Szmuc 7, Błażkowski 57 - Pietrasiewicz 32
Lechia Sędziszów Małopolski 1-2 Górnovia Górno
Idzik 59 (k) - Rzeszutek 45, Janik 87
Galicja Cisna 4-1 Sanovia Lesko
Czaja 41 (k), 44, Żmuda 80, Pilszak 85 - Gembuś 90
Sokół Nisko 1-2 Resovia
Tomanek 73 - Biliński 70, Michalak 88
Strug Tyczyn 2-0 MKS Kańczuga
Zieliński 5 (k), Goleś 17
Stal Mielec 1-1 Pogoń Leżajsk
Dąbrowski 73 - Kowalczyk 47
Wisłoka Dębica 5-2 Rafineria/Czarni Jasło
Król 13, M.Giża 19, Królikowski 63, 82, Barycza 90 - Cionek 7, Dziobek 73

Kolejka 31 - 31 maja-1 czerwca

Kolbuszowianka Kolbuszowa 0-0 Wisłoka Dębica
Rafineria/Czarni Jasło 0-0 Stal Mielec
Pogoń Leżajsk 0-0 Strug Tyczyn
MKS Kańczuga 1-0 Sokół Nisko
Podstolak 33
Resovia 4-0 Galicja Cisna
Michalak 17, 55, 62 (k), Nylec 90
Sanovia Lesko 1-1 Lechia Sędziszów Małopolski
Gembuś 60 - Idzik 72
Górnovia Górno 3-1 Syrenka Roźwienica
Bieńko 11, Róg 42, 64 - Jaroch 16
Izolator Boguchwała 2-2 Unia Nowa Sarzyna
Klimczak 50, Zieliński 90 - Baran 18, Kochańczyk 82
Rzemieślnik Pilzno 3-4 Stal Sanok
Krajewski 36, Persak 60, 63 (k) - Ząbkiewicz 43, D.Niemczyk 54, Kosiba 56, 85

Kolejka 32 - 7-8 czerwca

Rzemieślnik Pilzno 1-1 Kolbuszowianka Kolbuszowa
Hajec 13 - Pruś 61
Stal Sanok 4-0 Izolator Boguchwała
D.Niemczyk 5, Kosiba 10, 58, Węgrzyn 77
Unia Nowa Sarzyna 1-0 Górnovia Górno
Micewicz 60
Syrenka Roźwienica 7-1 Sanovia Lesko
Jaroch 15, 33, 88, Taciuch 31, Szmuc 46, Olcha 57, Błażkowski 87 - Zarzyka 25
Lechia Sędziszów Małopolski 0-5 Resovia
Michalak 10 (k), 17, Solarz 59, Biliński 67, Kwiatkowski 84
Galicja Cisna 0-0 MKS Kańczuga
Sokół Nisko 2-1 Pogoń Leżajsk
G.Drozd 52 (k), Lenart 70 - Radawiec 8
Strug Tyczyn 4-1 Rafineria/Czarni Jasło
Rajzer 25, 75, Rop 48 (k), K.Hadała 61 - Hap 18
Stal Mielec 0-1 Wisłoka Dębica 6 czerwca
Saletnik 49

Kolejka 33 - 14-15 czerwca

Stal Mielec 4-0 Kolbuszowianka Kolbuszowa
Dąbrowski 43, Wcisło 50, Jędrusiak 57, 90 (k)
Wisłoka Dębica 0-0 Strug Tyczyn
Rafineria/Czarni Jasło 1-1 Sokół Nisko
Hap 42 - Szewc 86
Pogoń Leżajsk 7-0 Galicja Cisna
Kowalczyk 45, 62, Radawiec 53, 88, Barnak 69, Pyś 72, Łuczyk 85
MKS Kańczuga 3-1 Lechia Sędziszów Małopolski
Paszek 57, 72, E.Słysz 85 - Kunicki 12
Resovia 2-3 Syrenka Roźwienica
Biliński 36, 54 - Olcha 52, Szmuc 68, Jaroch 73
Sanovia Lesko 1-3 Unia Nowa Sarzyna
Zarzyka 55 - Micewicz 63 (k), 90, Cebula 89 (k)
Górnovia Górno 3-2 Stal Sanok
Janik 10, Gąska 43, Rzeszutek 51 - Tarnolicki 5, Węgrzyn 33 (k)
Izolator Boguchwała 1-0 Rzemieślnik Pilzno
Zieliński 18

Kolejka 34 - 21-22 czerwca

Kolbuszowianka Kolbuszowa 0-2 Izolator Boguchwała
Pietrasiewicz 21, Gierczak 22
Rzemieślnik Pilzno 1-1 Górnovia Górno
Hajec 69 - Rzeszutek 47
Stal Sanok 5-2 Sanovia Lesko
Łuczka 4, Kosiba 9, 70, Wróblicki 58, Socha 90 (s) - Gembuś 44, Zarzyka 77
Unia Nowa Sarzyna 1-0 Resovia
Dubiel 58 (k)
Syrenka Roźwienica 3-1 MKS Kańczuga
Kisała 18, Jaroch 55, 72 (k) - H.Słysz 42
Lechia Sędziszów Małopolski 1-3 Pogoń Leżajsk
Szeliga 34 - Baj 29, Radawiec 64, 68
Galicja Cisna 4-3 Rafineria/Czarni Jasło
Pastuszak 15, Matuszewski 27, Dziwisz 37, Zięba 75 - Pielech 52, 88, Dziobek 76
Sokół Nisko 0-0 Wisłoka Dębica
Strug Tyczyn 2-5 Stal Mielec
Rajzer 66, Goleś 70 - Dąbrowski 2, Mazurkiewicz 60, 90, Jaskot 75, Pancerz 85

Baraże o udział w III lidze (4)

III liga 2002/2003 (4 (Świętokrzyskie, Lubelskie, Małopolska, Podkarpacie))

IV liga 2002/2003 (lubelska)
IV liga 2002/2003 (małopolska (Kraków))
IV liga 2002/2003 (małopolska (Nowy Sącz-Tarnów))
IV liga 2002/2003 (świętokrzyska)

Liga okręgowa 2002/2003 (Jarosław)
Liga okręgowa 2002/2003 (Krosno)
Liga okręgowa 2002/2003 (Rzeszów)
Liga okręgowa 2002/2003 (Stalowa Wola)

Autor: Kamil Jóźwik
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas