[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2002/2003, grupa: Krosno
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Krośnianka Krosno 30 65 19 8 3 60-19 10 4 1 34-9 9 4 2 26-10
2.  Zamczysko Odrzykoń 30 61 18 7 5 75-41 10 2 3 42-21 8 5 2 33-20
3.  Piast Miejsce Piastowe 30 52 15 7 8 62-40 8 4 3 32-15 7 3 5 30-25
4.  Rafineria/Czarni II Jasło 30 51 14 9 7 55-32 9 2 4 35-17 5 7 3 20-15
5.  Zgoda Zarszyn 29 46 13 7 9 43-38 7 4 4 22-15 6 3 5 21-23
6.  Nafta Jedlicze 30 45 13 6 11 50-24 9 3 3 34-7 4 3 8 16-17
7.  LKS Skołyszyn 30 43 12 7 11 42-44 6 3 6 17-17 6 4 5 25-27
8.  Górnik Grabownica Starzeńska 30 42 12 6 12 49-45 9 4 2 30-15 3 2 10 19-30
9.  Zorza Łęki Dukielskie 30 41 12 5 13 46-56 8 3 4 26-21 4 2 9 20-35
10.  Zamczysko Mrukowa 30 39 12 3 15 44-57 6 2 7 23-25 6 1 8 21-32 2 3 1 0 1 5-5
11.  Górnik Strachocina 30 39 12 3 15 45-51 7 1 7 29-29 5 2 8 16-22 2 3 1 0 1 5-5
12.  Szarotka Uherce 30 38 10 8 12 35-44 5 5 5 19-19 5 3 7 16-25
13.  Orzeł Bażanówka 29 34 7 13 9 30-40 4 8 2 15-12 3 5 7 15-28
14.  LKS Haczów 29 29 8 5 16 33-52 5 3 6 22-23 3 2 10 11-29
15.  LKS Głowienka 29 19 4 7 18 32-67 3 2 10 21-34 1 5 8 11-33
16.  Ostoja Kołaczyce 30 17 4 5 21 25-76 4 3 8 16-30 0 2 13 9-46

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Krośnianka Krosno    2-2 1-1 3-0 6-1 0-0 4-0 2-1 2-1 2-0 0-3* 4-0 0-0 2-0 4-0 2-0 
 2 Zamczysko Odrzykoń0-0     5-3 1-4 3-0 2-1 4-1 3-0 4-3 3-5 4-1 1-1 1-2 5-0 3-0 3-0 
 3 Piast Miejsce Piastowe0-0 2-4     1-1 0-1 0-0 3-0 5-1 5-0 2-0 1-0 4-1 3-3 3-1 0-2 3-1 
 4 Rafineria/Czarni II Jasło3-2 2-1 2-3     0-0 0-2 2-3 1-0 4-2 9-1 5-1 3-1 1-0 0-1 3-0 0-0 
 5 Zgoda Zarszyn0-0 4-4 0-1 1-2     2-0 2-2 1-0 1-0 1-2 2-0 0-1 2-1 1-0 0-0 5-2 
 6 Nafta Jedlicze0-1 0-2 3-0 0-0 1-0     1-1 2-0 5-0 1-0 2-0 0-1 4-0 3-1 1-1 11-0 
 7 LKS Skołyszyn0-1 1-0 2-0 0-0 3-2 1-0     2-2 0-3 0-1 0-2 0-1 1-2 1-1 3-1 3-1 
 8 Górnik Grabownica Starzeńska2-1 3-3 2-1 2-0 1-1 2-1 2-2     0-1 3-2 0-1 3-1 1-1 2-0 6-0 1-0 
 9 Zorza Łęki Dukielskie0-5 1-2 4-2 1-1 0-4 2-0 0-2 3-2     3-1 3-0 1-0 4-0 1-1 1-1 2-0 
 10 Zamczysko Mrukowa0-1 1-6 0-4 2-0 5-1 1-0 0-3* 1-2 0-1     1-3 1-1 2-2 4-0 4-1 1-0 
 11 Górnik Strachocina1-3 1-2 1-3 0-3 0-2 1-1 1-3 1-0 4-1 2-4     3-1 3-0 2-1 5-3 4-2 
 12 Szarotka Uherce2-4 1-1 1-2 0-0 0-3* 2-1 1-0 2-2 2-0 1-1 1-1     1-2 0-1 2-1 3-0* 
 13 Orzeł Bażanówka1-1 1-1 0-0 0-0 2-2 1-2 1-1 2-0 2-2 1-0 1-0 1-2     1-0 1-1 
 14 LKS Haczów0-1 0-1 3-5 2-5 2-1 4-1 1-0 2-2 1-2 1-1 1-3 1-0     1-1 3-0 
 15 LKS Głowienka1-4 1-3 0-4 2-4 0-1 0-1 1-3 2-4 4-1 1-2 0-3 1-1 1-1 3-0*     4-2 
 16 Ostoja Kołaczyce0-2 0-1 1-1 0-0 2-3 1-6 1-3 2-5 0-3 2-0 1-0 2-1 3-1 1-4 0-0     

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Piast Miejsce Piastowe 2-4 Zamczysko Odrzykoń
Rafineria/Czarni II Jasło 9-1 Zamczysko Mrukowa
Zgoda Zarszyn 1-0 LKS Haczów
LKS Głowienka 1-1 Orzeł Bażanówka
Górnik Grabownica Starzeńska 2-2 LKS Skołyszyn
Ostoja Kołaczyce 0-2 Krośnianka Krosno
Szarotka Uherce 2-1 Nafta Jedlicze
Zorza Łęki Dukielskie 3-0 Górnik Strachocina 21 sierpnia

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Górnik Strachocina 1-3 Piast Miejsce Piastowe
Nafta Jedlicze 5-0 Zorza Łęki Dukielskie
Krośnianka Krosno 4-0 Szarotka Uherce
LKS Skołyszyn 3-1 Ostoja Kołaczyce
Orzeł Bażanówka 2-0 Górnik Grabownica Starzeńska
LKS Haczów 1-1 LKS Głowienka
Zamczysko Mrukowa 5-1 Zgoda Zarszyn
Zamczysko Odrzykoń 1-4 Rafineria/Czarni II Jasło

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

Piast Miejsce Piastowe 1-1 Rafineria/Czarni II Jasło
Zgoda Zarszyn 4-4 Zamczysko Odrzykoń
LKS Głowienka 1-2 Zamczysko Mrukowa
Górnik Grabownica Starzeńska 2-0 LKS Haczów
Ostoja Kołaczyce 3-1 Orzeł Bażanówka
Szarotka Uherce 1-0 LKS Skołyszyn
Zorza Łęki Dukielskie 0-5 Krośnianka Krosno
Górnik Strachocina 1-1 Nafta Jedlicze

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

Nafta Jedlicze 3-0 Piast Miejsce Piastowe
Krośnianka Krosno 0-3 Górnik Strachocina
(wo)
na boisku 4-0
LKS Skołyszyn 0-3 Zorza Łęki Dukielskie
Orzeł Bażanówka 1-2 Szarotka Uherce
LKS Haczów 3-0 Ostoja Kołaczyce
Zamczysko Mrukowa 1-2 Górnik Grabownica Starzeńska
Zamczysko Odrzykoń 3-0 LKS Głowienka
Rafineria/Czarni II Jasło 0-0 Zgoda Zarszyn

Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września

Piast Miejsce Piastowe 0-1 Zgoda Zarszyn
LKS Głowienka 2-4 Rafineria/Czarni II Jasło
Górnik Grabownica Starzeńska 3-3 Zamczysko Odrzykoń
Ostoja Kołaczyce 2-0 Zamczysko Mrukowa
Szarotka Uherce 0-1 LKS Haczów
Zorza Łęki Dukielskie 4-0 Orzeł Bażanówka
Górnik Strachocina 1-3 LKS Skołyszyn
Nafta Jedlicze 0-1 Krośnianka Krosno

Kolejka 6 - 7-8 września

Krośnianka Krosno 1-1 Piast Miejsce Piastowe
LKS Skołyszyn 1-0 Nafta Jedlicze
Orzeł Bażanówka 1-0 Górnik Strachocina
LKS Haczów 2-2 Zorza Łęki Dukielskie
Zamczysko Mrukowa 1-1 Szarotka Uherce
Zamczysko Odrzykoń 3-0 Ostoja Kołaczyce
Rafineria/Czarni II Jasło 1-0 Górnik Grabownica Starzeńska
Zgoda Zarszyn 0-0 LKS Głowienka

Kolejka 7 - 14-15 września

Piast Miejsce Piastowe 0-2 LKS Głowienka
Górnik Grabownica Starzeńska 1-1 Zgoda Zarszyn
Ostoja Kołaczyce 0-0 Rafineria/Czarni II Jasło
Szarotka Uherce 1-1 Zamczysko Odrzykoń
Zorza Łęki Dukielskie 3-1 Zamczysko Mrukowa
Górnik Strachocina 2-1 LKS Haczów
Nafta Jedlicze 4-0 Orzeł Bażanówka
Krośnianka Krosno 4-0 LKS Skołyszyn

Kolejka 8 - 21-22 września

LKS Skołyszyn 2-0 Piast Miejsce Piastowe
Orzeł Bażanówka 1-1 Krośnianka Krosno
LKS Haczów 2-1 Nafta Jedlicze
Zamczysko Mrukowa 1-3 Górnik Strachocina
Zamczysko Odrzykoń 4-3 Zorza Łęki Dukielskie
Rafineria/Czarni II Jasło 3-1 Szarotka Uherce
Zgoda Zarszyn 5-2 Ostoja Kołaczyce
LKS Głowienka 2-4 Górnik Grabownica Starzeńska

Kolejka 9 - 28-29 września

Piast Miejsce Piastowe 5-1 Górnik Grabownica Starzeńska
Ostoja Kołaczyce 0-0 LKS Głowienka
Szarotka Uherce 0-3 Zgoda Zarszyn
(wo)
na boisku 0-0
Zorza Łęki Dukielskie 1-1 Rafineria/Czarni II Jasło
Górnik Strachocina 1-2 Zamczysko Odrzykoń
Nafta Jedlicze 1-0 Zamczysko Mrukowa
Krośnianka Krosno 2-0 LKS Haczów
LKS Skołyszyn 1-2 Orzeł Bażanówka

Kolejka 10 - 5-6 października

Orzeł Bażanówka 0-0 Piast Miejsce Piastowe
LKS Haczów 4-1 LKS Skołyszyn
Zamczysko Mrukowa 0-1 Krośnianka Krosno
Zamczysko Odrzykoń 2-1 Nafta Jedlicze
Rafineria/Czarni II Jasło 5-1 Górnik Strachocina
Zgoda Zarszyn 1-0 Zorza Łęki Dukielskie
LKS Głowienka 1-1 Szarotka Uherce
Górnik Grabownica Starzeńska 1-0 Ostoja Kołaczyce

Kolejka 11 - 12-13 października

Piast Miejsce Piastowe 3-1 Ostoja Kołaczyce
Szarotka Uherce 2-2 Górnik Grabownica Starzeńska
Zorza Łęki Dukielskie 1-1 LKS Głowienka
Górnik Strachocina 0-2 Zgoda Zarszyn
Nafta Jedlicze 0-0 Rafineria/Czarni II Jasło
Krośnianka Krosno 2-2 Zamczysko Odrzykoń
LKS Skołyszyn 0-1 Zamczysko Mrukowa
Orzeł Bażanówka 1-0 LKS Haczów

Kolejka 12 - 19-20 października

LKS Haczów 3-5 Piast Miejsce Piastowe
Zamczysko Mrukowa 2-2 Orzeł Bażanówka
Zamczysko Odrzykoń 4-1 LKS Skołyszyn
Rafineria/Czarni II Jasło 3-2 Krośnianka Krosno
Zgoda Zarszyn 2-0 Nafta Jedlicze
LKS Głowienka 0-3 Górnik Strachocina
Górnik Grabownica Starzeńska 0-1 Zorza Łęki Dukielskie
Ostoja Kołaczyce 2-1 Szarotka Uherce

Kolejka 13 - 26-27 października

Piast Miejsce Piastowe 4-1 Szarotka Uherce
Zorza Łęki Dukielskie 2-0 Ostoja Kołaczyce
Górnik Strachocina 1-0 Górnik Grabownica Starzeńska
Nafta Jedlicze 1-1 LKS Głowienka
Krośnianka Krosno 6-1 Zgoda Zarszyn
LKS Skołyszyn 0-0 Rafineria/Czarni II Jasło
Orzeł Bażanówka 1-1 Zamczysko Odrzykoń
LKS Haczów 1-2 Zamczysko Mrukowa

Kolejka 14 - 2-3 listopada

Zamczysko Odrzykoń 5-0 LKS Haczów
Rafineria/Czarni II Jasło 1-0 Orzeł Bażanówka
Zgoda Zarszyn 2-2 LKS Skołyszyn
LKS Głowienka 1-4 Krośnianka Krosno
Górnik Grabownica Starzeńska 2-1 Nafta Jedlicze
Ostoja Kołaczyce 1-0 Górnik Strachocina
Szarotka Uherce 2-0 Zorza Łęki Dukielskie
Piast Miejsce Piastowe 2-0 Zamczysko Mrukowa

Kolejka 15 - 9-10 listopada

Górnik Strachocina 3-1 Szarotka Uherce
Nafta Jedlicze 11-0 Ostoja Kołaczyce
Krośnianka Krosno 2-1 Górnik Grabownica Starzeńska
LKS Skołyszyn 3-1 LKS Głowienka
Orzeł Bażanówka 2-2 Zgoda Zarszyn
LKS Haczów 2-5 Rafineria/Czarni II Jasło
Zamczysko Mrukowa 1-6 Zamczysko Odrzykoń
Zorza Łęki Dukielskie 4-2 Piast Miejsce Piastowe

Kolejka 16 - 29-30 marca

Zamczysko Odrzykoń 5-3 Piast Miejsce Piastowe
Zamczysko Mrukowa 2-0 Rafineria/Czarni II Jasło
LKS Haczów - Zgoda Zarszyn
przełożony?
Orzeł Bażanówka - LKS Głowienka
przełożony?
LKS Skołyszyn 2-2 Górnik Grabownica Starzeńska
przełożony?
Krośnianka Krosno 2-0 Ostoja Kołaczyce
Nafta Jedlicze 0-1 Szarotka Uherce
Górnik Strachocina 4-1 Zorza Łęki Dukielskie

Kolejka 17 - 6 kwietnia

Piast Miejsce Piastowe 1-0 Górnik Strachocina 7 maja
Zorza Łęki Dukielskie 2-0 Nafta Jedlicze 7 maja
Szarotka Uherce 2-4 Krośnianka Krosno
Ostoja Kołaczyce 1-3 LKS Skołyszyn 7 maja
Górnik Grabownica Starzeńska 1-1 Orzeł Bażanówka 7 maja
LKS Głowienka 3-0 LKS Haczów 7 maja
(wo)
na boisku 0-0
Zgoda Zarszyn 1-2 Zamczysko Mrukowa 7 maja
Rafineria/Czarni II Jasło 2-1 Zamczysko Odrzykoń

Kolejka 18 - 23 kwietnia

Rafineria/Czarni II Jasło 2-3 Piast Miejsce Piastowe
Zamczysko Odrzykoń 3-0 Zgoda Zarszyn
Zamczysko Mrukowa 4-1 LKS Głowienka
LKS Haczów 1-0 Górnik Grabownica Starzeńska
Orzeł Bażanówka 1-1 Ostoja Kołaczyce
LKS Skołyszyn 0-1 Szarotka Uherce
Krośnianka Krosno 2-1 Zorza Łęki Dukielskie
Nafta Jedlicze 2-0 Górnik Strachocina

Kolejka 19 - 19-20 kwietnia

Piast Miejsce Piastowe 0-0 Nafta Jedlicze
Górnik Strachocina 1-3 Krośnianka Krosno
Zorza Łęki Dukielskie 0-2 LKS Skołyszyn
Szarotka Uherce 1-2 Orzeł Bażanówka
Ostoja Kołaczyce 1-4 LKS Haczów
Górnik Grabownica Starzeńska 3-2 Zamczysko Mrukowa
LKS Głowienka 1-3 Zamczysko Odrzykoń
Zgoda Zarszyn 1-2 Rafineria/Czarni II Jasło

Kolejka 20 - 26-27 kwietnia

Zgoda Zarszyn 0-1 Piast Miejsce Piastowe
Rafineria/Czarni II Jasło 3-0 LKS Głowienka
Zamczysko Odrzykoń 3-0 Górnik Grabownica Starzeńska
Zamczysko Mrukowa 1-0 Ostoja Kołaczyce
LKS Haczów 1-3 Szarotka Uherce
Orzeł Bażanówka 2-2 Zorza Łęki Dukielskie
LKS Skołyszyn 0-2 Górnik Strachocina
Krośnianka Krosno 0-0 Nafta Jedlicze

Kolejka 21 - 1 maja

Piast Miejsce Piastowe 0-0 Krośnianka Krosno
Nafta Jedlicze 1-1 LKS Skołyszyn
Górnik Strachocina 3-0 Orzeł Bażanówka
Zorza Łęki Dukielskie 1-1 LKS Haczów
Szarotka Uherce 1-1 Zamczysko Mrukowa
Ostoja Kołaczyce 0-1 Zamczysko Odrzykoń
Górnik Grabownica Starzeńska 2-0 Rafineria/Czarni II Jasło
LKS Głowienka 0-1 Zgoda Zarszyn

Kolejka 22 - 3-4 maja

LKS Głowienka 0-4 Piast Miejsce Piastowe
Zgoda Zarszyn 1-0 Górnik Grabownica Starzeńska
Rafineria/Czarni II Jasło 0-0 Ostoja Kołaczyce
Zamczysko Odrzykoń 1-1 Szarotka Uherce
Zamczysko Mrukowa 0-1 Zorza Łęki Dukielskie
LKS Haczów 1-1 Górnik Strachocina
Orzeł Bażanówka 1-2 Nafta Jedlicze
LKS Skołyszyn 0-1 Krośnianka Krosno

Kolejka 23 - 10-11 maja

Piast Miejsce Piastowe 3-0 LKS Skołyszyn
Krośnianka Krosno 0-0 Orzeł Bażanówka
Nafta Jedlicze 3-1 LKS Haczów
Górnik Strachocina 2-4 Zamczysko Mrukowa
Zorza Łęki Dukielskie 1-2 Zamczysko Odrzykoń
Szarotka Uherce 0-0 Rafineria/Czarni II Jasło
Ostoja Kołaczyce 2-3 Zgoda Zarszyn
Górnik Grabownica Starzeńska 6-0 LKS Głowienka

Kolejka 24 - 17-18 maja

Górnik Grabownica Starzeńska 2-1 Piast Miejsce Piastowe
LKS Głowienka 4-2 Ostoja Kołaczyce
Zgoda Zarszyn 0-1 Szarotka Uherce
Rafineria/Czarni II Jasło 4-2 Zorza Łęki Dukielskie
Zamczysko Odrzykoń 4-1 Górnik Strachocina
Zamczysko Mrukowa 1-0 Nafta Jedlicze
LKS Haczów 0-1 Krośnianka Krosno
Orzeł Bażanówka 1-1 LKS Skołyszyn

Kolejka 25 - 24-25 maja

Piast Miejsce Piastowe 3-3 Orzeł Bażanówka
LKS Skołyszyn 1-1 LKS Haczów
Krośnianka Krosno 2-0 Zamczysko Mrukowa
Nafta Jedlicze 0-2 Zamczysko Odrzykoń
Górnik Strachocina 0-3 Rafineria/Czarni II Jasło
Zorza Łęki Dukielskie 0-4 Zgoda Zarszyn
Szarotka Uherce 2-1 LKS Głowienka
Ostoja Kołaczyce 2-5 Górnik Grabownica Starzeńska

Kolejka 26 - 31 maja-1 czerwca

Ostoja Kołaczyce 1-1 Piast Miejsce Piastowe
Górnik Grabownica Starzeńska 3-1 Szarotka Uherce
LKS Głowienka 4-1 Zorza Łęki Dukielskie
Zgoda Zarszyn 2-0 Górnik Strachocina
Rafineria/Czarni II Jasło 0-2 Nafta Jedlicze
Zamczysko Odrzykoń 0-0 Krośnianka Krosno
Zamczysko Mrukowa 0-3 LKS Skołyszyn
(wo)
na boisku 4-2
LKS Haczów 1-0 Orzeł Bażanówka

Kolejka 27 - 8 czerwca

Piast Miejsce Piastowe 3-1 LKS Haczów
Orzeł Bażanówka 1-0 Zamczysko Mrukowa
LKS Skołyszyn 1-0 Zamczysko Odrzykoń
Krośnianka Krosno 3-0 Rafineria/Czarni II Jasło
Nafta Jedlicze 1-0 Zgoda Zarszyn
Górnik Strachocina 5-3 LKS Głowienka
Zorza Łęki Dukielskie 3-2 Górnik Grabownica Starzeńska
Szarotka Uherce 3-0 Ostoja Kołaczyce
(wo)

Kolejka 28 - 15 czerwca

Szarotka Uherce 1-2 Piast Miejsce Piastowe
Ostoja Kołaczyce 0-3 Zorza Łęki Dukielskie
Górnik Grabownica Starzeńska 0-1 Górnik Strachocina
LKS Głowienka 0-1 Nafta Jedlicze
Zgoda Zarszyn 0-0 Krośnianka Krosno
Rafineria/Czarni II Jasło 2-3 LKS Skołyszyn
Zamczysko Odrzykoń 1-2 Orzeł Bażanówka
Zamczysko Mrukowa 4-0 LKS Haczów

Kolejka 29 - 19 czerwca

Zamczysko Mrukowa 0-4 Piast Miejsce Piastowe
LKS Haczów 0-1 Zamczysko Odrzykoń
Orzeł Bażanówka 0-0 Rafineria/Czarni II Jasło
LKS Skołyszyn 3-2 Zgoda Zarszyn
Krośnianka Krosno 4-0 LKS Głowienka
Nafta Jedlicze 2-0 Górnik Grabownica Starzeńska
Górnik Strachocina 4-2 Ostoja Kołaczyce
Zorza Łęki Dukielskie 1-0 Szarotka Uherce

Kolejka 30 - 21-22 czerwca

Piast Miejsce Piastowe 5-0 Zorza Łęki Dukielskie
Szarotka Uherce 1-1 Górnik Strachocina
Ostoja Kołaczyce 1-6 Nafta Jedlicze
Górnik Grabownica Starzeńska 2-1 Krośnianka Krosno
LKS Głowienka 1-3 LKS Skołyszyn
Zgoda Zarszyn 2-1 Orzeł Bażanówka
Rafineria/Czarni II Jasło 0-1 LKS Haczów
Zamczysko Odrzykoń 3-5 Zamczysko Mrukowa

IV liga 2002/2003 (podkarpacka)

Liga okręgowa 2002/2003 (Jarosław)
Liga okręgowa 2002/2003 (Rzeszów)
Liga okręgowa 2002/2003 (Stalowa Wola)

Autor: Piotr Duda
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas