[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2002/2003, grupa: Rzeszów
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Błękitni Ropczyce 30 78 25 3 2 88-18 15 0 0 55-4 10 3 2 33-14
2.  Głogovia Głogów Małopolski 30 68 21 5 4 60-26 12 2 1 30-11 9 3 3 30-15
3.  Kolejarz Dębica 30 52 16 4 10 59-37 10 2 3 34-13 6 2 7 25-24
4.  Radomyślanka Radomyśl Wielki 30 44 13 5 12 44-49 6 3 6 22-25 7 2 6 22-24
5.  Crasnovia Krasne 30 43 12 7 11 40-39 6 6 3 23-18 6 1 8 17-21
6.  LKS Hermanowa 30 42 11 9 10 48-46 6 6 3 30-20 5 3 7 18-26 4 9 3 0 1 10-5
7.  Jawor Krzemienica 30 42 11 9 10 46-48 9 4 2 25-14 2 5 8 21-34 4 5 1 2 1 7-8
8.  Czarnovia Czarna 30 42 12 6 12 48-48 7 2 6 24-20 5 4 6 24-28 4 2 0 2 2 6-10
9.  Dynovia Dynów 29 41 12 5 12 46-46 10 2 3 32-13 2 3 9 14-33
10.  Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 30 40 12 4 14 43-53 9 3 3 30-24 3 1 11 13-29
11.  Team Przecław 29 39 11 6 12 46-53 8 2 4 29-23 3 4 8 17-30 2 3 1 0 1 3-2
12.  Grodziszczanka Grodzisko Dolne 30 39 11 6 13 45-52 8 4 3 36-21 3 2 10 9-31 2 3 1 0 1 2-3
13.  KS Zaczernie 30 32 9 5 16 38-50 6 2 7 22-23 3 3 9 16-27
14.  Błażowianka Błażowa 30 31 9 4 17 27-45 7 2 6 17-17 2 2 11 10-28
15.  Wisłok Wiśniowa 30 20 4 8 18 29-61 3 5 7 17-25 1 3 11 12-36
16.  Chemik Pustków 30 18 4 6 20 28-64 4 1 10 13-25 0 5 10 15-39

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Błękitni Ropczyce    2-0 3-0 5-1 3-1 5-0 3-0 6-0 5-0 1-0 2-0 6-0 4-0 3-1 3-1 4-0 
 2 Głogovia Głogów Małopolski1-0     3-0 0-2 3-1 2-0 4-0 2-1 2-1 2-1 3-3 1-0 1-1 2-1 1-0 3-0 
 3 Kolejarz Dębica0-4 0-2     4-2 1-0 5-0 1-2 1-1 3-1 1-0 5-0 3-0 4-0 1-0 4-0 1-1 
 4 Radomyślanka Radomyśl Wielki1-2 1-1 1-3     0-3 1-0 2-1 0-4 2-2 2-1 2-0 1-2 0-0 2-0 2-3 5-3 
 5 Crasnovia Krasne1-1 1-3 2-2 0-4     1-1 2-1 1-1 3-1 0-1 0-0 5-1 2-1 4-1 1-0 0-0 
 6 LKS Hermanowa2-2 1-1 1-2 2-1 1-1     4-1 4-2 3-0 4-1 0-0 1-2 4-3 1-2 1-1 1-1 
 7 Jawor Krzemienica1-4 2-1 1-1 2-1 1-0 2-0     1-1 4-1 2-0 1-1 2-0 1-2 1-0 1-1 3-1 
 8 Czarnovia Czarna1-2 1-3 1-0 1-2 1-2 0-2 3-3     2-0 2-1 1-0 1-0 1-3 1-1 4-1 4-0 
 9 Dynovia Dynów0-2 0-1 2-0 1-1 1-0 1-2 2-0 2-1     5-1 5-2 1-0 1-1 2-1 4-0 5-1 
 10 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa)3-2 2-0 2-1 1-3 2-1 1-4 1-1 3-1 2-2     3-1 3-0 0-3 1-1 3-2 3-2 
 11 Team Przecław0-2 3-4 1-6 0-0 3-1 2-1 2-2 3-2 0-2     3-1 2-0 3-1 6-1 1-0 
 12 Grodziszczanka Grodzisko Dolne2-3 0-0 3-2 5-0 1-2 2-2 3-1 3-4 1-1 5-2 1-0     4-2 3-0 1-0 2-2 
 13 KS Zaczernie1-2 0-3 0-4 1-2 3-0 0-2 3-1 2-2 3-1 1-2 2-3 1-1     2-0 2-0 1-0 
 14 Błażowianka Błażowa0-1 2-4 2-0 0-1 0-1 1-0 0-0 0-1 2-1 1-0 2-5 2-0 1-0     2-1 2-2 
 15 Wisłok Wiśniowa1-1 0-5 1-2 0-2 1-3 1-1 3-3 0-1 0-1 1-1 1-2 1-1 1-0 2-0     4-2 
 16 Chemik Pustków0-5 0-2 1-2 2-0 0-1 2-3 1-5 0-2 1-2 2-0 2-0 0-1 1-0 0-1 1-1     

Kolejka 1 - 3-4 sierpnia

Radomyślanka Radomyśl Wielki 1-2 Błękitni Ropczyce
KS Zaczernie 1-0 Chemik Pustków
Jawor Krzemienica 2-0 LKS Hermanowa
Błażowianka Błażowa 0-1 Czarnovia Czarna
Team Przecław 3-1 Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Kolejarz Dębica 3-1 Dynovia Dynów
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 2-1 Crasnovia Krasne
Wisłok Wiśniowa 0-5 Głogovia Głogów Małopolski

Kolejka 2 - 10-11 sierpnia

Głogovia Głogów Małopolski 0-2 Radomyślanka Radomyśl Wielki
Crasnovia Krasne 1-0 Wisłok Wiśniowa
Dynovia Dynów 5-1 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa)
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 3-2 Kolejarz Dębica
Czarnovia Czarna 1-0 Team Przecław
LKS Hermanowa 1-2 Błażowianka Błażowa
Chemik Pustków 1-5 Jawor Krzemienica
Błękitni Ropczyce 4-0 KS Zaczernie

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

Radomyślanka Radomyśl Wielki 0-0 KS Zaczernie
Jawor Krzemienica 1-4 Błękitni Ropczyce
Błażowianka Błażowa 2-2 Chemik Pustków
Team Przecław 2-1 LKS Hermanowa
Kolejarz Dębica 1-1 Czarnovia Czarna
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 3-0 Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Wisłok Wiśniowa 0-1 Dynovia Dynów
Głogovia Głogów Małopolski 3-1 Crasnovia Krasne

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

Crasnovia Krasne 0-4 Radomyślanka Radomyśl Wielki
zmiana gospodarza - mecz w Radomyślu Wielkim
Dynovia Dynów 0-1 Głogovia Głogów Małopolski
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 1-0 Wisłok Wiśniowa
Czarnovia Czarna 2-1 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa)
LKS Hermanowa 1-2 Kolejarz Dębica
Chemik Pustków 2-0 Team Przecław
Błękitni Ropczyce 3-1 Błażowianka Błażowa
KS Zaczernie 3-1 Jawor Krzemienica

Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września

Radomyślanka Radomyśl Wielki 2-1 Jawor Krzemienica
Błażowianka Błażowa 1-0 KS Zaczernie
Team Przecław 0-2 Błękitni Ropczyce
Kolejarz Dębica 1-1 Chemik Pustków
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 1-4 LKS Hermanowa
Wisłok Wiśniowa 0-1 Czarnovia Czarna
Głogovia Głogów Małopolski 1-0 Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Crasnovia Krasne 3-1 Dynovia Dynów

Kolejka 6 - 7-8 września

Dynovia Dynów 1-1 Radomyślanka Radomyśl Wielki
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 1-2 Crasnovia Krasne
Czarnovia Czarna 1-3 Głogovia Głogów Małopolski
LKS Hermanowa 1-1 Wisłok Wiśniowa
Chemik Pustków 2-0 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa)
Błękitni Ropczyce 3-0 Kolejarz Dębica
KS Zaczernie 2-3 Team Przecław
Jawor Krzemienica 1-0 Błażowianka Błażowa

Kolejka 7 - 14-15 września

Radomyślanka Radomyśl Wielki 2-0 Błażowianka Błażowa
Team Przecław 2-2 Jawor Krzemienica
Kolejarz Dębica 4-0 KS Zaczernie
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 3-2 Błękitni Ropczyce
Wisłok Wiśniowa 4-2 Chemik Pustków
Głogovia Głogów Małopolski 2-0 LKS Hermanowa
Crasnovia Krasne 1-1 Czarnovia Czarna
Dynovia Dynów 1-0 Grodziszczanka Grodzisko Dolne

Kolejka 8 - 21-22 września

Grodziszczanka Grodzisko Dolne 5-0 Radomyślanka Radomyśl Wielki
Czarnovia Czarna 2-0 Dynovia Dynów
LKS Hermanowa 1-1 Crasnovia Krasne
Chemik Pustków 0-2 Głogovia Głogów Małopolski
Błękitni Ropczyce 3-1 Wisłok Wiśniowa
KS Zaczernie 1-2 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa)
Jawor Krzemienica 1-1 Kolejarz Dębica
Błażowianka Błażowa 2-5 Team Przecław

Kolejka 9 - 28-29 września

Radomyślanka Radomyśl Wielki 2-0 Team Przecław
Kolejarz Dębica 1-0 Błażowianka Błażowa
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 1-1 Jawor Krzemienica
Wisłok Wiśniowa 1-0 KS Zaczernie
Głogovia Głogów Małopolski 1-0 Błękitni Ropczyce
Crasnovia Krasne 0-0 Chemik Pustków
Dynovia Dynów 1-2 LKS Hermanowa
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 3-4 Czarnovia Czarna

Kolejka 10 - 5-6 października

Czarnovia Czarna 1-2 Radomyślanka Radomyśl Wielki
LKS Hermanowa 1-2 Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Chemik Pustków 1-2 Dynovia Dynów
Błękitni Ropczyce 3-1 Crasnovia Krasne
KS Zaczernie 0-3 Głogovia Głogów Małopolski
Jawor Krzemienica 1-1 Wisłok Wiśniowa
Błażowianka Błażowa 1-0 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa)
Team Przecław 1-6 Kolejarz Dębica

Kolejka 11 - 12-13 października

Radomyślanka Radomyśl Wielki 1-3 Kolejarz Dębica
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 3-1 Team Przecław
Wisłok Wiśniowa 2-0 Błażowianka Błażowa
Głogovia Głogów Małopolski 4-0 Jawor Krzemienica
Crasnovia Krasne 2-1 KS Zaczernie
Dynovia Dynów 0-2 Błękitni Ropczyce
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2-2 Chemik Pustków
Czarnovia Czarna 0-2 LKS Hermanowa

Kolejka 12 - 19-20 października

LKS Hermanowa 2-1 Radomyślanka Radomyśl Wielki 17 listopada
pierwotnie mecz się nie odbył z powodu złego stanu boiska
Chemik Pustków 0-2 Czarnovia Czarna
Błękitni Ropczyce 6-0 Grodziszczanka Grodzisko Dolne
KS Zaczernie 3-1 Dynovia Dynów
Jawor Krzemienica 1-0 Crasnovia Krasne
Błażowianka Błażowa 2-4 Głogovia Głogów Małopolski
Team Przecław 6-1 Wisłok Wiśniowa
Kolejarz Dębica 1-0 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa)

Kolejka 13 - 26-27 października

Radomyślanka Radomyśl Wielki 2-1 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa)
Wisłok Wiśniowa 1-2 Kolejarz Dębica
Głogovia Głogów Małopolski 3-3 Team Przecław
Crasnovia Krasne 4-1 Błażowianka Błażowa
Dynovia Dynów 2-0 Jawor Krzemienica
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 4-2 KS Zaczernie
Czarnovia Czarna 1-2 Błękitni Ropczyce
LKS Hermanowa 1-1 Chemik Pustków

Kolejka 14 - 2-3 listopada

Błękitni Ropczyce 5-0 LKS Hermanowa
KS Zaczernie 2-2 Czarnovia Czarna
Jawor Krzemienica 2-0 Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Błażowianka Błażowa 2-1 Dynovia Dynów
Team Przecław 3-1 Crasnovia Krasne
Kolejarz Dębica 0-2 Głogovia Głogów Małopolski
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 3-2 Wisłok Wiśniowa
Radomyślanka Radomyśl Wielki 5-3 Chemik Pustków

Kolejka 15 - 9-10 listopada

Głogovia Głogów Małopolski 2-1 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa)
Crasnovia Krasne 2-2 Kolejarz Dębica
Dynovia Dynów 5-2 Team Przecław
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 3-0 Błażowianka Błażowa
Czarnovia Czarna 3-3 Jawor Krzemienica
LKS Hermanowa 4-3 KS Zaczernie
Chemik Pustków 0-5 Błękitni Ropczyce
Wisłok Wiśniowa 0-2 Radomyślanka Radomyśl Wielki

Kolejka 16 - 19 kwietnia

Błękitni Ropczyce 5-1 Radomyślanka Radomyśl Wielki
Chemik Pustków 1-0 KS Zaczernie
LKS Hermanowa 4-1 Jawor Krzemienica
Czarnovia Czarna 1-1 Błażowianka Błażowa
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 1-0 Team Przecław
Dynovia Dynów 2-0 Kolejarz Dębica
Crasnovia Krasne 0-1 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa)
Głogovia Głogów Małopolski 1-0 Wisłok Wiśniowa

Kolejka 17 - 22-23 marca

Radomyślanka Radomyśl Wielki 1-1 Głogovia Głogów Małopolski
Wisłok Wiśniowa 1-3 Crasnovia Krasne
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 2-2 Dynovia Dynów
Kolejarz Dębica 3-0 Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Team Przecław 3-2 Czarnovia Czarna
Błażowianka Błażowa 1-0 LKS Hermanowa
Jawor Krzemienica 3-1 Chemik Pustków
KS Zaczernie 1-2 Błękitni Ropczyce

Kolejka 18 - 29-30 marca

KS Zaczernie 1-2 Radomyślanka Radomyśl Wielki
Błękitni Ropczyce 3-0 Jawor Krzemienica
Chemik Pustków 0-1 Błażowianka Błażowa
LKS Hermanowa 0-0 Team Przecław
Czarnovia Czarna 1-0 Kolejarz Dębica
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 5-2 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa)
Dynovia Dynów 4-0 Wisłok Wiśniowa
Crasnovia Krasne 1-3 Głogovia Głogów Małopolski

Kolejka 19 - 5-6 kwietnia

Radomyślanka Radomyśl Wielki 0-3 Crasnovia Krasne
Głogovia Głogów Małopolski 2-1 Dynovia Dynów
Wisłok Wiśniowa 1-1 Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 3-1 Czarnovia Czarna
Kolejarz Dębica 5-0 LKS Hermanowa
Team Przecław 1-0 Chemik Pustków
Błażowianka Błażowa 0-1 Błękitni Ropczyce
Jawor Krzemienica 1-2 KS Zaczernie

Kolejka 20 - 12-13 kwietnia

Jawor Krzemienica 2-1 Radomyślanka Radomyśl Wielki
KS Zaczernie 2-0 Błażowianka Błażowa
Błękitni Ropczyce 2-0 Team Przecław
Chemik Pustków 1-2 Kolejarz Dębica
LKS Hermanowa 4-1 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa)
Czarnovia Czarna 4-1 Wisłok Wiśniowa
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 0-0 Głogovia Głogów Małopolski
Dynovia Dynów 1-0 Crasnovia Krasne

Kolejka 21 - 26-27 kwietnia

Radomyślanka Radomyśl Wielki 2-2 Dynovia Dynów
Crasnovia Krasne 5-1 Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Głogovia Głogów Małopolski 2-1 Czarnovia Czarna
Wisłok Wiśniowa 1-1 LKS Hermanowa
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 3-2 Chemik Pustków
Kolejarz Dębica 0-4 Błękitni Ropczyce
Team Przecław 2-0 KS Zaczernie
Błażowianka Błażowa 0-0 Jawor Krzemienica

Kolejka 22 - 1 maja

Błażowianka Błażowa 0-1 Radomyślanka Radomyśl Wielki
Jawor Krzemienica 1-1 Team Przecław
KS Zaczernie 0-4 Kolejarz Dębica
Błękitni Ropczyce 1-0 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa)
Chemik Pustków 1-1 Wisłok Wiśniowa
LKS Hermanowa 1-1 Głogovia Głogów Małopolski
Czarnovia Czarna 1-2 Crasnovia Krasne
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 1-1 Dynovia Dynów

Kolejka 23 - 3-4 maja

Radomyślanka Radomyśl Wielki 1-2 Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Dynovia Dynów 2-1 Czarnovia Czarna
Crasnovia Krasne 1-1 LKS Hermanowa
Głogovia Głogów Małopolski 3-0 Chemik Pustków
Wisłok Wiśniowa 1-1 Błękitni Ropczyce
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 0-3 KS Zaczernie
Kolejarz Dębica 1-2 Jawor Krzemienica
Team Przecław 3-1 Błażowianka Błażowa

Kolejka 24 - 10-11 maja

Team Przecław 0-0 Radomyślanka Radomyśl Wielki
Błażowianka Błażowa 2-0 Kolejarz Dębica
Jawor Krzemienica 2-0 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa)
KS Zaczernie 2-0 Wisłok Wiśniowa
Błękitni Ropczyce 2-0 Głogovia Głogów Małopolski
Chemik Pustków 0-1 Crasnovia Krasne
LKS Hermanowa 3-0 Dynovia Dynów
Czarnovia Czarna 1-0 Grodziszczanka Grodzisko Dolne

Kolejka 25 - 17-18 maja

Radomyślanka Radomyśl Wielki 0-4 Czarnovia Czarna
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2-2 LKS Hermanowa
Dynovia Dynów 5-1 Chemik Pustków
Crasnovia Krasne 1-1 Błękitni Ropczyce
Głogovia Głogów Małopolski 1-1 KS Zaczernie
Wisłok Wiśniowa 3-3 Jawor Krzemienica
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 1-1 Błażowianka Błażowa
Kolejarz Dębica 5-0 Team Przecław

Kolejka 26 - 24-25 maja

Kolejarz Dębica 4-2 Radomyślanka Radomyśl Wielki
Team Przecław 0-2 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa)
Błażowianka Błażowa 2-1 Wisłok Wiśniowa
Jawor Krzemienica 2-1 Głogovia Głogów Małopolski
KS Zaczernie 3-0 Crasnovia Krasne
Błękitni Ropczyce 5-0 Dynovia Dynów
Chemik Pustków 0-1 Grodziszczanka Grodzisko Dolne
LKS Hermanowa 4-2 Czarnovia Czarna

Kolejka 27 - 31 maja-1 czerwca

Radomyślanka Radomyśl Wielki 1-0 LKS Hermanowa
Czarnovia Czarna 4-0 Chemik Pustków
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2-3 Błękitni Ropczyce
Dynovia Dynów 1-1 KS Zaczernie
Crasnovia Krasne 2-1 Jawor Krzemienica
Głogovia Głogów Małopolski 2-1 Błażowianka Błażowa
Wisłok Wiśniowa 1-2 Team Przecław
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 2-1 Kolejarz Dębica

Kolejka 28 - 7-8 czerwca

Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 1-3 Radomyślanka Radomyśl Wielki
Kolejarz Dębica 4-0 Wisłok Wiśniowa
Team Przecław 3-4 Głogovia Głogów Małopolski
Błażowianka Błażowa 0-1 Crasnovia Krasne
Jawor Krzemienica 4-1 Dynovia Dynów
KS Zaczernie 1-1 Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Błękitni Ropczyce 6-0 Czarnovia Czarna
Chemik Pustków 2-3 LKS Hermanowa

Kolejka 29 - 14-15 czerwca

Chemik Pustków 2-0 Radomyślanka Radomyśl Wielki
LKS Hermanowa 2-2 Błękitni Ropczyce
Czarnovia Czarna 1-3 KS Zaczernie
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 3-1 Jawor Krzemienica
Dynovia Dynów 2-1 Błażowianka Błażowa
Crasnovia Krasne 0-0 Team Przecław
Głogovia Głogów Małopolski 3-0 Kolejarz Dębica
Wisłok Wiśniowa 1-1 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa)

Kolejka 30 - 22 czerwca

Radomyślanka Radomyśl Wielki 2-3 Wisłok Wiśniowa
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 2-0 Głogovia Głogów Małopolski
Kolejarz Dębica 1-0 Crasnovia Krasne
Team Przecław - Dynovia Dynów
nie odbył się
Błażowianka Błażowa 2-0 Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Jawor Krzemienica 1-1 Czarnovia Czarna
KS Zaczernie 0-2 LKS Hermanowa
Błękitni Ropczyce 4-0 Chemik Pustków

IV liga 2002/2003 (podkarpacka)

Liga okręgowa 2002/2003 (Jarosław)
Liga okręgowa 2002/2003 (Krosno)
Liga okręgowa 2002/2003 (Stalowa Wola)

Klasa A 2002/2003 (Rzeszów II)

Autor: Kamil Jóźwik

 

Napisz do nas