[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2002/2003, grupa: świętokrzyska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  GKS Świniary 30 64 18 10 2 52-24 9 5 1 21-9 9 5 1 31-15
2.  Wicher Miedziana Góra 30 62 19 5 6 79-46 11 3 1 41-16 8 2 5 38-30
3.  Bucovia Bukowa 30 53 15 8 7 45-33 7 3 5 24-16 8 5 2 21-17
4.  Sparta Dwikozy 30 50 14 8 8 55-39 10 3 2 34-15 4 5 6 21-24
5.  Skała Tumlin 30 45 13 6 11 73-53 9 2 4 53-24 4 4 7 20-29 2 4 1 1 0 2-1
6.  AKS Busko Zdrój 30 45 12 9 9 50-39 8 4 3 28-14 4 5 6 22-25 2 1 0 1 1 1-2
7.  Nidzianka Bieliny 30 40 11 7 12 35-40 5 6 4 21-22 6 1 8 14-18 6 9 2 3 1 7-6
8.  Górnik Miedzianka 30 40 12 4 14 49-52 7 2 6 26-26 5 2 8 23-26 6 8 2 2 2 11-8
9.  Lechia Strawczyn 30 40 11 7 12 61-56 7 3 5 36-24 4 4 7 25-32 6 8 2 2 2 10-10
10.  Piaskowianka Piaski 30 40 12 4 14 49-60 10 0 5 30-19 2 4 9 19-41 6 7 2 1 3 9-13
11.  Unia Sędziszów 30 39 11 6 13 35-48 6 4 5 21-19 5 2 8 14-29
12.  Sparta Kazimierza Wielka 30 37 10 7 13 44-46 8 4 3 31-16 2 3 10 13-30
13.  GKS Rudki 30 36 10 6 14 43-49 7 3 5 31-25 3 3 9 12-24
14.  Klimontowianka Klimontów 30 34 9 7 14 31-46 5 4 6 17-18 4 3 8 14-28
15.  Zorza Tempo Pacanów 30 26 7 5 18 27-59 6 2 7 14-23 1 3 11 13-36
16.  Cukrownik Włostów 30 17 4 5 21 29-67 3 4 8 18-25 1 1 13 11-42
W związku z przeniesieniem Pogoni Staszów do rozgrywek III ligi, jej miejsce w IV lidze zajął Hetman Włoszczowa, zaś jego miejsce w lidze okręgowej przypadło Sparcie Kazimierza Wielka.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 GKS Świniary    2-2 0-0 2-1 3-2 1-0 1-0 2-0 0-2 1-1 0-0 1-0 1-1 3-0 2-0 2-0 
 2 Wicher Miedziana Góra2-2     5-0 1-0 4-0 2-1 0-2 3-2 1-1 3-2 5-1 3-2 2-2 3-0 3-1 4-0 
 3 Bucovia Bukowa1-1 0-1     1-1 0-3 0-3 3-0 0-2 3-1 7-2 6-1 0-0 0-1 1-0 1-0 1-0 
 4 Sparta Dwikozy0-3 2-1 1-0     9-1 1-1 2-0 1-0 1-1 3-0* 3-1 3-2 1-0 1-2 3-3 3-0* 
 5 Skała Tumlin1-3 5-2 4-6 1-1     1-1 1-2 5-6 4-0 5-0 6-0 4-3 3-0 4-0 6-0 3-0 
 6 AKS Busko Zdrój2-0 3-2 1-3 1-1 0-1     1-0 2-0 0-2 2-2 1-0 0-0 5-1 0-0 5-1 5-1 
 7 Nidzianka Bieliny1-1 2-6 0-1 3-0 1-3 4-2     0-0 0-0 2-2 2-2 1-1 1-0 1-3 2-1 1-0 
 8 Górnik Miedzianka2-3 4-2 0-0 2-5 2-1 3-2 1-2     2-2 3-1 0-1 1-0 0-2 2-0 0-4 4-1 
 9 Lechia Strawczyn1-2 0-1 1-1 2-2 0-0 3-5 1-2 3-2     2-1 0-1 7-1 5-1 3-2 3-0 5-3 
 10 Piaskowianka Piaski0-2 2-4 0-1 4-1 2-1 2-0 2-1 0-3* 3-2     1-0 5-0 2-1 1-2 2-1 4-0 
 11 Unia Sędziszów1-1 1-1 1-2 0-2 2-4 1-1 1-0 0-1 1-2 1-1     1-0 2-0 2-1 3-1 4-2 
 12 Sparta Kazimierza Wielka2-3 3-0 1-1 2-1 1-1 1-1 0-1 4-1 4-2 4-1 1-2     1-0 5-1 0-0 2-1 
 13 GKS Rudki1-5 3-5 2-2 4-0 1-0 1-1 1-3 2-1 4-3 3-0* 3-0 1-2     1-1 3-0 1-2 
 14 Klimontowianka Klimontów0-0 1-2 0-1 0-3 1-1 1-2 1-0 2-2 5-2 1-2 0-2 1-0 1-0     2-0 1-1 
 15 Zorza Tempo Pacanów1-3 0-3 1-2 0-2 2-1 0-2 0-0 0-3 2-1 3-2 1-0 1-0 0-3 1-1     2-0 
 16 Cukrownik Włostów0-2 2-6 0-1 1-1 1-1 4-0 3-1 2-0 2-4 1-2 0-3 1-2 0-0 0-1 1-1     

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Wicher Miedziana Góra 2-2 GKS Świniary
Skała Tumlin 4-6 Bucovia Bukowa
Piaskowianka Piaski 2-1 Nidzianka Bieliny
Sparta Kazimierza Wielka 2-1 Sparta Dwikozy 25 września
Unia Sędziszów 0-1 Górnik Miedzianka
Klimontowianka Klimontów 1-0 GKS Rudki
Zorza Tempo Pacanów 0-2 AKS Busko Zdrój
Lechia Strawczyn 5-3 Cukrownik Włostów

Kolejka 2 - 15 sierpnia

GKS Świniary 2-0 Cukrownik Włostów
AKS Busko Zdrój 0-2 Lechia Strawczyn
GKS Rudki 3-0 Zorza Tempo Pacanów
Górnik Miedzianka 2-0 Klimontowianka Klimontów
Sparta Dwikozy 3-1 Unia Sędziszów
Nidzianka Bieliny 1-1 Sparta Kazimierza Wielka 11 września
Bucovia Bukowa 7-2 Piaskowianka Piaski
Skała Tumlin 5-2 Wicher Miedziana Góra

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

Skała Tumlin 1-3 GKS Świniary
Piaskowianka Piaski 2-4 Wicher Miedziana Góra
Sparta Kazimierza Wielka 1-1 Bucovia Bukowa
Unia Sędziszów 1-0 Nidzianka Bieliny
Klimontowianka Klimontów 0-3 Sparta Dwikozy
Zorza Tempo Pacanów 0-3 Górnik Miedzianka
Lechia Strawczyn 5-1 GKS Rudki
Cukrownik Włostów 4-0 AKS Busko Zdrój

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

GKS Świniary 1-0 AKS Busko Zdrój
GKS Rudki 1-2 Cukrownik Włostów
Górnik Miedzianka 2-2 Lechia Strawczyn
Sparta Dwikozy 3-3 Zorza Tempo Pacanów
Nidzianka Bieliny 1-3 Klimontowianka Klimontów
Bucovia Bukowa 6-1 Unia Sędziszów
Wicher Miedziana Góra 3-2 Sparta Kazimierza Wielka 17 listopada
Skała Tumlin 5-0 Piaskowianka Piaski

Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września

Piaskowianka Piaski 0-2 GKS Świniary
Sparta Kazimierza Wielka 1-1 Skała Tumlin
Unia Sędziszów 1-1 Wicher Miedziana Góra
Klimontowianka Klimontów 0-1 Bucovia Bukowa
Zorza Tempo Pacanów 0-0 Nidzianka Bieliny
Lechia Strawczyn 2-2 Sparta Dwikozy
Cukrownik Włostów 2-0 Górnik Miedzianka
AKS Busko Zdrój 5-1 GKS Rudki

Kolejka 6 - 7-8 września

GKS Świniary 1-1 GKS Rudki
Górnik Miedzianka 3-2 AKS Busko Zdrój
Sparta Dwikozy 3-0 Cukrownik Włostów
(wo)
przerwany przy stanie 2-1
Nidzianka Bieliny 0-0 Lechia Strawczyn
Bucovia Bukowa 1-0 Zorza Tempo Pacanów
Wicher Miedziana Góra 3-0 Klimontowianka Klimontów
Skała Tumlin 6-0 Unia Sędziszów
Piaskowianka Piaski 5-0 Sparta Kazimierza Wielka 16 października

Kolejka 7 - 14-15 września

Sparta Kazimierza Wielka 2-3 GKS Świniary
Unia Sędziszów 1-1 Piaskowianka Piaski
Klimontowianka Klimontów 1-1 Skała Tumlin
Zorza Tempo Pacanów 0-3 Wicher Miedziana Góra
Lechia Strawczyn 1-1 Bucovia Bukowa
Cukrownik Włostów 3-1 Nidzianka Bieliny
AKS Busko Zdrój 1-1 Sparta Dwikozy
GKS Rudki 2-1 Górnik Miedzianka

Kolejka 8 - 21-22 września

GKS Świniary 2-0 Górnik Miedzianka
Sparta Dwikozy 1-0 GKS Rudki
Nidzianka Bieliny 4-2 AKS Busko Zdrój
Bucovia Bukowa 1-0 Cukrownik Włostów
Wicher Miedziana Góra 1-1 Lechia Strawczyn
Skała Tumlin 6-0 Zorza Tempo Pacanów
Piaskowianka Piaski 1-2 Klimontowianka Klimontów
Sparta Kazimierza Wielka 1-2 Unia Sędziszów

Kolejka 9 - 28-29 września

Unia Sędziszów 1-1 GKS Świniary
Klimontowianka Klimontów 1-0 Sparta Kazimierza Wielka
Zorza Tempo Pacanów 3-2 Piaskowianka Piaski
Lechia Strawczyn 0-0 Skała Tumlin
Cukrownik Włostów 2-6 Wicher Miedziana Góra
AKS Busko Zdrój 1-3 Bucovia Bukowa
GKS Rudki 1-3 Nidzianka Bieliny
Górnik Miedzianka 2-5 Sparta Dwikozy

Kolejka 10 - 5-6 października

GKS Świniary 2-1 Sparta Dwikozy
Nidzianka Bieliny 0-0 Górnik Miedzianka
Bucovia Bukowa 0-1 GKS Rudki
Wicher Miedziana Góra 2-1 AKS Busko Zdrój
Skała Tumlin 3-0 Cukrownik Włostów
Piaskowianka Piaski 3-2 Lechia Strawczyn
Sparta Kazimierza Wielka 0-0 Zorza Tempo Pacanów
Unia Sędziszów 2-1 Klimontowianka Klimontów

Kolejka 11 - 12-13 października

Klimontowianka Klimontów 0-0 GKS Świniary
Zorza Tempo Pacanów 1-0 Unia Sędziszów
Lechia Strawczyn 7-1 Sparta Kazimierza Wielka
Cukrownik Włostów 1-2 Piaskowianka Piaski
AKS Busko Zdrój 0-1 Skała Tumlin
GKS Rudki 3-5 Wicher Miedziana Góra
Górnik Miedzianka 0-0 Bucovia Bukowa
Sparta Dwikozy 2-0 Nidzianka Bieliny

Kolejka 12 - 19-20 października

GKS Świniary 1-0 Nidzianka Bieliny
Bucovia Bukowa 1-1 Sparta Dwikozy
Wicher Miedziana Góra 3-2 Górnik Miedzianka
Skała Tumlin 3-0 GKS Rudki
Piaskowianka Piaski 2-0 AKS Busko Zdrój
Sparta Kazimierza Wielka 2-1 Cukrownik Włostów
Unia Sędziszów 1-2 Lechia Strawczyn
Klimontowianka Klimontów 2-0 Zorza Tempo Pacanów

Kolejka 13 - 26-27 października

Zorza Tempo Pacanów 1-3 GKS Świniary
Lechia Strawczyn 3-2 Klimontowianka Klimontów
Cukrownik Włostów 0-3 Unia Sędziszów
AKS Busko Zdrój 0-0 Sparta Kazimierza Wielka
GKS Rudki 3-0 Piaskowianka Piaski
(wo)
na boisku 1-0
Górnik Miedzianka 2-1 Skała Tumlin
Sparta Dwikozy 2-1 Wicher Miedziana Góra
Nidzianka Bieliny 0-1 Bucovia Bukowa

Kolejka 14 - 2-3 listopada

GKS Świniary 0-0 Bucovia Bukowa
Skała Tumlin 1-1 Sparta Dwikozy
Piaskowianka Piaski 0-3 Górnik Miedzianka
(wo)
na boisku 3-2
Sparta Kazimierza Wielka 1-0 GKS Rudki
Unia Sędziszów 1-1 AKS Busko Zdrój
Klimontowianka Klimontów 1-1 Cukrownik Włostów
Zorza Tempo Pacanów 2-1 Lechia Strawczyn
Nidzianka Bieliny 2-6 Wicher Miedziana Góra

Kolejka 15 - 9-10 listopada

Lechia Strawczyn 1-2 GKS Świniary
Cukrownik Włostów 1-1 Zorza Tempo Pacanów
AKS Busko Zdrój 0-0 Klimontowianka Klimontów
GKS Rudki 3-0 Unia Sędziszów
Górnik Miedzianka 1-0 Sparta Kazimierza Wielka
Sparta Dwikozy 3-0 Piaskowianka Piaski
(wo)
na boisku 1-0
Nidzianka Bieliny 1-3 Skała Tumlin
Bucovia Bukowa 0-1 Wicher Miedziana Góra

Kolejka 16 - 22-23 marca

GKS Świniary 2-2 Wicher Miedziana Góra
Bucovia Bukowa 0-3 Skała Tumlin
Nidzianka Bieliny 2-2 Piaskowianka Piaski
Sparta Dwikozy 3-2 Sparta Kazimierza Wielka
Górnik Miedzianka 0-1 Unia Sędziszów
GKS Rudki 1-1 Klimontowianka Klimontów
AKS Busko Zdrój 5-1 Zorza Tempo Pacanów
Cukrownik Włostów 2-4 Lechia Strawczyn

Kolejka 17 - 29-30 marca

Wicher Miedziana Góra 4-0 Skała Tumlin
Cukrownik Włostów 0-2 GKS Świniary
Lechia Strawczyn 3-5 AKS Busko Zdrój
Zorza Tempo Pacanów 0-3 GKS Rudki
Klimontowianka Klimontów 2-2 Górnik Miedzianka
Unia Sędziszów 0-2 Sparta Dwikozy
Sparta Kazimierza Wielka 0-1 Nidzianka Bieliny
Piaskowianka Piaski 0-1 Bucovia Bukowa

Kolejka 18 - 5-6 kwietnia

GKS Świniary 3-2 Skała Tumlin
Wicher Miedziana Góra 3-2 Piaskowianka Piaski 23 kwietnia
Bucovia Bukowa 0-0 Sparta Kazimierza Wielka
Nidzianka Bieliny 2-2 Unia Sędziszów
Sparta Dwikozy 1-2 Klimontowianka Klimontów
Górnik Miedzianka 0-4 Zorza Tempo Pacanów
GKS Rudki 4-3 Lechia Strawczyn
AKS Busko Zdrój 5-1 Cukrownik Włostów

Kolejka 19 - 12-13 kwietnia

AKS Busko Zdrój 2-0 GKS Świniary 7 maja
Cukrownik Włostów 0-0 GKS Rudki
Lechia Strawczyn 3-2 Górnik Miedzianka
Zorza Tempo Pacanów 0-2 Sparta Dwikozy
Klimontowianka Klimontów 1-0 Nidzianka Bieliny 21 maja
Unia Sędziszów 1-2 Bucovia Bukowa 7 maja
Sparta Kazimierza Wielka 3-0 Wicher Miedziana Góra 21 maja
Piaskowianka Piaski 2-1 Skała Tumlin

Kolejka 20 - 19 kwietnia

GKS Świniary 1-1 Piaskowianka Piaski
Skała Tumlin 4-3 Sparta Kazimierza Wielka
Wicher Miedziana Góra 5-1 Unia Sędziszów
Bucovia Bukowa 1-0 Klimontowianka Klimontów
Nidzianka Bieliny 2-1 Zorza Tempo Pacanów
Sparta Dwikozy 1-1 Lechia Strawczyn
Górnik Miedzianka 4-1 Cukrownik Włostów
GKS Rudki 1-1 AKS Busko Zdrój

Kolejka 21 - 27 kwietnia

GKS Rudki 1-5 GKS Świniary
AKS Busko Zdrój 2-0 Górnik Miedzianka
Cukrownik Włostów 1-1 Sparta Dwikozy
Lechia Strawczyn 1-2 Nidzianka Bieliny
Zorza Tempo Pacanów 1-2 Bucovia Bukowa
Klimontowianka Klimontów 1-2 Wicher Miedziana Góra
Unia Sędziszów 2-4 Skała Tumlin
Sparta Kazimierza Wielka 4-1 Piaskowianka Piaski

Kolejka 22 - 1 maja

GKS Świniary 1-0 Sparta Kazimierza Wielka
Piaskowianka Piaski 1-0 Unia Sędziszów
Skała Tumlin 4-0 Klimontowianka Klimontów
Wicher Miedziana Góra 3-1 Zorza Tempo Pacanów
Bucovia Bukowa 3-1 Lechia Strawczyn
Nidzianka Bieliny 1-0 Cukrownik Włostów
Sparta Dwikozy 1-1 AKS Busko Zdrój
Górnik Miedzianka 0-2 GKS Rudki

Kolejka 23 - 4 maja

Górnik Miedzianka 2-3 GKS Świniary
GKS Rudki 4-0 Sparta Dwikozy
AKS Busko Zdrój 1-0 Nidzianka Bieliny
Cukrownik Włostów 0-1 Bucovia Bukowa
Lechia Strawczyn 0-1 Wicher Miedziana Góra
Zorza Tempo Pacanów 2-1 Skała Tumlin
Klimontowianka Klimontów 1-2 Piaskowianka Piaski
Unia Sędziszów 1-0 Sparta Kazimierza Wielka

Kolejka 24 - 10-11 maja

GKS Świniary 0-0 Unia Sędziszów
Sparta Kazimierza Wielka 5-1 Klimontowianka Klimontów
Piaskowianka Piaski 2-1 Zorza Tempo Pacanów
Skała Tumlin 4-0 Lechia Strawczyn
Wicher Miedziana Góra 4-0 Cukrownik Włostów
Bucovia Bukowa 0-3 AKS Busko Zdrój
Nidzianka Bieliny 1-0 GKS Rudki
Sparta Dwikozy 1-0 Górnik Miedzianka

Kolejka 25 - 17-18 maja

Sparta Dwikozy 0-3 GKS Świniary
Górnik Miedzianka 1-2 Nidzianka Bieliny
GKS Rudki 2-2 Bucovia Bukowa
AKS Busko Zdrój 3-2 Wicher Miedziana Góra
Cukrownik Włostów 1-1 Skała Tumlin
Lechia Strawczyn 2-1 Piaskowianka Piaski
Zorza Tempo Pacanów 1-0 Sparta Kazimierza Wielka
Klimontowianka Klimontów 0-2 Unia Sędziszów

Kolejka 26 - 24-25 maja

GKS Świniary 3-0 Klimontowianka Klimontów
Unia Sędziszów 3-1 Zorza Tempo Pacanów
Sparta Kazimierza Wielka 4-2 Lechia Strawczyn
Piaskowianka Piaski 4-0 Cukrownik Włostów
Skała Tumlin 1-1 AKS Busko Zdrój
Wicher Miedziana Góra 2-2 GKS Rudki
Bucovia Bukowa 0-2 Górnik Miedzianka
Nidzianka Bieliny 3-0 Sparta Dwikozy

Kolejka 27 - 31 maja-1 czerwca

Nidzianka Bieliny 1-1 GKS Świniary
Sparta Dwikozy 1-0 Bucovia Bukowa
Górnik Miedzianka 4-2 Wicher Miedziana Góra
GKS Rudki 1-0 Skała Tumlin
AKS Busko Zdrój 2-2 Piaskowianka Piaski
Cukrownik Włostów 1-2 Sparta Kazimierza Wielka
Lechia Strawczyn 0-1 Unia Sędziszów
Zorza Tempo Pacanów 1-1 Klimontowianka Klimontów

Kolejka 28 - 7-8 czerwca

GKS Świniary 2-0 Zorza Tempo Pacanów
Klimontowianka Klimontów 5-2 Lechia Strawczyn
Unia Sędziszów 4-2 Cukrownik Włostów
Sparta Kazimierza Wielka 1-1 AKS Busko Zdrój
Piaskowianka Piaski 2-1 GKS Rudki
Skała Tumlin 5-6 Górnik Miedzianka
Wicher Miedziana Góra 1-0 Sparta Dwikozy
Bucovia Bukowa 3-0 Nidzianka Bieliny

Kolejka 29 - 15 czerwca

Wicher Miedziana Góra 0-2 Nidzianka Bieliny
Bucovia Bukowa 1-1 GKS Świniary
Sparta Dwikozy 9-1 Skała Tumlin
Górnik Miedzianka 3-1 Piaskowianka Piaski
GKS Rudki 1-2 Sparta Kazimierza Wielka
AKS Busko Zdrój 1-0 Unia Sędziszów
Cukrownik Włostów 0-1 Klimontowianka Klimontów
Lechia Strawczyn 3-0 Zorza Tempo Pacanów

Kolejka 30 - 22 czerwca

GKS Świniary 0-2 Lechia Strawczyn
Zorza Tempo Pacanów 2-0 Cukrownik Włostów
Klimontowianka Klimontów 1-2 AKS Busko Zdrój
Unia Sędziszów 2-0 GKS Rudki
Sparta Kazimierza Wielka 4-1 Górnik Miedzianka
Piaskowianka Piaski 4-1 Sparta Dwikozy
Skała Tumlin 1-2 Nidzianka Bieliny
Wicher Miedziana Góra 5-0 Bucovia Bukowa

IV liga 2002/2003 (świętokrzyska)

Klasa A 2002/2003 (świętokrzyska I)
Klasa A 2002/2003 (świętokrzyska II)
Klasa A 2002/2003 (świętokrzyska III)
Klasa A 2002/2003 (świętokrzyska IV)

Autor: Kamil Jóźwik
Kontakt: swietokrzyskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas