[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2002/2003, grupa: świętokrzyska II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Lubrzanka Kajetanów 22 45 14 3 5 62-20 8 1 2 40-10 6 2 3 22-10
2.  Samson Samsonów 22 43 13 4 5 31-21 11 0 0 23-4 2 4 5 8-17
3.  Zryw Łopuszno 22 41 12 5 5 39-22 6 4 1 20-7 6 1 4 19-15
4.  GKS Kluczewsko 22 40 11 7 4 47-24 6 2 3 23-12 5 5 1 24-12
5.  Leśnik Zagnańsk 22 34 10 4 8 26-26 8 1 2 17-10 2 3 6 9-16
6.  MKS Stąporków 22 31 9 4 9 36-38 4 4 3 20-19 5 0 6 16-19
7.  Astra Piekoszów 22 28 8 4 10 39-40 5 3 3 23-16 3 1 7 16-24
8.  Partyzant Radoszyce 22 26 8 2 12 24-43 5 1 5 12-21 3 1 7 12-22
9.  Victoria Górki Szczukowskie 22 25 7 4 11 30-38 4 3 4 17-16 3 1 7 13-22
10.  Tęcza Gowarczów 22 21 5 6 11 29-39 4 2 5 19-17 1 4 6 10-22
11.  MKS II Końskie 22 20 6 2 14 33-60 3 1 7 12-25 3 1 7 21-35
12.  GKS Fałków 22 19 6 1 15 26-51 5 1 5 17-22 1 0 10 9-29

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Lubrzanka Kajetanów    3-0 2-2 0-1 4-0 4-1 3-4 8-0 6-1 4-1 3-0* 3-0* 
 2 Samson Samsonów1-0     1-0 3-2 2-1 3-0 2-0 3-0 2-0 2-0 2-1 2-0 
 3 Zryw Łopuszno1-1 2-0     1-1 0-0 1-0 5-1 0-0 1-2 2-1 3-0* 4-1 
 4 GKS Kluczewsko2-4 0-0 2-0     4-1 1-2 4-0 0-2 1-0 2-2 5-1 2-0 
 5 Leśnik Zagnańsk1-0 3-0 0-3 1-1     2-1 3-1 1-0 1-0 2-0 1-3 2-1 
 6 MKS Stąporków2-2 3-1 1-2 0-0 0-0     2-0 0-3* 4-2 2-2 3-5 3-2 
 7 Astra Piekoszów0-3 1-1 2-0 2-3 0-3* 3-0*     4-1 2-2 1-1 6-2 2-0 
 8 Partyzant Radoszyce0-5 1-1 1-3 0-6 1-0 0-2 2-1     0-1 2-0 4-2 1-0 
 9 Victoria Górki Szczukowskie0-1 1-1 1-2 2-2 0-0 1-3 1-0 1-0     3-0 3-5 4-2 
 10 Tęcza Gowarczów0-1 1-0 2-3 0-1 2-1 2-3 1-1 2-1 2-4     2-2 5-0 
 11 MKS II Końskie2-5 1-2 1-0 3-3 1-0 0-3* 0-3* 0-3* 2-1 1-2     1-3 
 12 GKS Fałków1-0 1-2 2-4 0-4 2-3 2-1 1-5 3-2 1-0 1-1 3-0*     

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

Leśnik Zagnańsk 1-3 MKS II Końskie
Samson Samsonów 2-0 GKS Fałków
Tęcza Gowarczów 0-1 Lubrzanka Kajetanów
Astra Piekoszów 2-3 GKS Kluczewsko
Partyzant Radoszyce 0-1 Victoria Górki Szczukowskie
MKS Stąporków 1-2 Zryw Łopuszno

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

MKS II Końskie 1-0 Zryw Łopuszno
Victoria Górki Szczukowskie 1-3 MKS Stąporków
GKS Kluczewsko 0-2 Partyzant Radoszyce
Lubrzanka Kajetanów 3-4 Astra Piekoszów
GKS Fałków 1-1 Tęcza Gowarczów
Leśnik Zagnańsk 3-0 Samson Samsonów

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

Samson Samsonów 2-1 MKS II Końskie
Tęcza Gowarczów 2-1 Leśnik Zagnańsk
Astra Piekoszów 2-0 GKS Fałków
Partyzant Radoszyce 0-5 Lubrzanka Kajetanów
MKS Stąporków 0-0 GKS Kluczewsko
Zryw Łopuszno 1-2 Victoria Górki Szczukowskie

Kolejka 4 - 7-8 września

MKS II Końskie 2-1 Victoria Górki Szczukowskie
GKS Kluczewsko 2-0 Zryw Łopuszno
Lubrzanka Kajetanów 4-1 MKS Stąporków
GKS Fałków 3-2 Partyzant Radoszyce
Leśnik Zagnańsk 3-1 Astra Piekoszów
Samson Samsonów 2-0 Tęcza Gowarczów

Kolejka 5 - 14-15 września

Tęcza Gowarczów 2-2 MKS II Końskie
Astra Piekoszów 1-1 Samson Samsonów
Partyzant Radoszyce 1-0 Leśnik Zagnańsk
MKS Stąporków 3-2 GKS Fałków
Zryw Łopuszno 1-1 Lubrzanka Kajetanów
Victoria Górki Szczukowskie 2-2 GKS Kluczewsko

Kolejka 6 - 21-22 września

MKS II Końskie 3-3 GKS Kluczewsko
Lubrzanka Kajetanów 6-1 Victoria Górki Szczukowskie
Leśnik Zagnańsk 2-1 MKS Stąporków
Samson Samsonów 3-0 Partyzant Radoszyce
Tęcza Gowarczów 1-1 Astra Piekoszów
Zryw Łopuszno 4-1 GKS Fałków

Kolejka 7 - 28-29 września

Astra Piekoszów 6-2 MKS II Końskie
Partyzant Radoszyce 2-0 Tęcza Gowarczów
MKS Stąporków 3-1 Samson Samsonów
Zryw Łopuszno 0-0 Leśnik Zagnańsk
Victoria Górki Szczukowskie 4-2 GKS Fałków
GKS Kluczewsko 2-4 Lubrzanka Kajetanów

Kolejka 8 - 5-6 października

MKS II Końskie 2-5 Lubrzanka Kajetanów
GKS Fałków 0-4 GKS Kluczewsko
Leśnik Zagnańsk 1-0 Victoria Górki Szczukowskie
Samson Samsonów 1-0 Zryw Łopuszno
Tęcza Gowarczów 2-3 MKS Stąporków
Astra Piekoszów 4-1 Partyzant Radoszyce

Kolejka 9 - 12-13 października

Partyzant Radoszyce 4-2 MKS II Końskie
MKS Stąporków 2-0 Astra Piekoszów 3 listopada
mecz nie odbył się w pierwotnym terminie z powodu nie przygotowanego boiska
Zryw Łopuszno 2-1 Tęcza Gowarczów
Victoria Górki Szczukowskie 1-1 Samson Samsonów
GKS Kluczewsko 4-1 Leśnik Zagnańsk
Lubrzanka Kajetanów 3-0 GKS Fałków
(wo)
mecz się nie odbył, gdyż goście nie mieli ważnych kart zdrowia

Kolejka 10 - 19-20 października

MKS II Końskie 1-3 GKS Fałków
Leśnik Zagnańsk 1-0 Lubrzanka Kajetanów
Samson Samsonów 3-2 GKS Kluczewsko
Tęcza Gowarczów 2-4 Victoria Górki Szczukowskie
Astra Piekoszów 2-0 Zryw Łopuszno
Partyzant Radoszyce 0-2 MKS Stąporków

Kolejka 11 - 27 października

MKS Stąporków 3-5 MKS II Końskie
Zryw Łopuszno 0-0 Partyzant Radoszyce
Victoria Górki Szczukowskie 1-0 Astra Piekoszów
GKS Kluczewsko 2-2 Tęcza Gowarczów
Lubrzanka Kajetanów 3-0 Samson Samsonów
GKS Fałków 2-3 Leśnik Zagnańsk

Kolejka 12 - 5-6 kwietnia

MKS II Końskie 1-0 Leśnik Zagnańsk
GKS Fałków 1-2 Samson Samsonów
Lubrzanka Kajetanów 4-1 Tęcza Gowarczów 23 kwietnia
GKS Kluczewsko 4-0 Astra Piekoszów
Victoria Górki Szczukowskie 1-0 Partyzant Radoszyce 23 kwietnia
Zryw Łopuszno 1-0 MKS Stąporków

Kolejka 13 - 14 maja

Zryw Łopuszno 3-0 MKS II Końskie
(wo)
MKS II wycofał się z rozgrywek
MKS Stąporków 4-2 Victoria Górki Szczukowskie
Partyzant Radoszyce 0-6 GKS Kluczewsko
Astra Piekoszów 0-3 Lubrzanka Kajetanów
Tęcza Gowarczów 5-0 GKS Fałków
Samson Samsonów 2-1 Leśnik Zagnańsk

Kolejka 14 - 27 kwietnia

MKS II Końskie 1-2 Samson Samsonów
Leśnik Zagnańsk 2-0 Tęcza Gowarczów
GKS Fałków 1-5 Astra Piekoszów
Lubrzanka Kajetanów 8-0 Partyzant Radoszyce
GKS Kluczewsko 1-2 MKS Stąporków
Victoria Górki Szczukowskie 1-2 Zryw Łopuszno

Kolejka 15 - 1 maja

Victoria Górki Szczukowskie 3-5 MKS II Końskie
Zryw Łopuszno 1-1 GKS Kluczewsko
MKS Stąporków 2-2 Lubrzanka Kajetanów
Partyzant Radoszyce 1-0 GKS Fałków
Astra Piekoszów 0-3 Leśnik Zagnańsk
(wo)
na boisku 0-3?
Tęcza Gowarczów 1-0 Samson Samsonów

Kolejka 16 - 4 maja

MKS II Końskie 1-2 Tęcza Gowarczów
Samson Samsonów 2-0 Astra Piekoszów
Leśnik Zagnańsk 1-0 Partyzant Radoszyce
GKS Fałków 2-1 MKS Stąporków
Lubrzanka Kajetanów 2-2 Zryw Łopuszno
GKS Kluczewsko 1-0 Victoria Górki Szczukowskie

Kolejka 17 - 11 maja

GKS Fałków 2-4 Zryw Łopuszno
GKS Kluczewsko 5-1 MKS II Końskie
Victoria Górki Szczukowskie 0-1 Lubrzanka Kajetanów
MKS Stąporków 0-0 Leśnik Zagnańsk
Partyzant Radoszyce 1-1 Samson Samsonów
Astra Piekoszów 1-1 Tęcza Gowarczów

Kolejka 18 - 17-18 maja

MKS II Końskie 0-3 Astra Piekoszów
(wo)
Tęcza Gowarczów 2-1 Partyzant Radoszyce
Samson Samsonów 3-0 MKS Stąporków
Leśnik Zagnańsk 0-3 Zryw Łopuszno
GKS Fałków 1-0 Victoria Górki Szczukowskie
Lubrzanka Kajetanów 0-1 GKS Kluczewsko
przełożony na 4 czerwca

Kolejka 19 - 24-25 maja

Lubrzanka Kajetanów 3-0 MKS II Końskie
(wo)
GKS Kluczewsko 2-0 GKS Fałków
Victoria Górki Szczukowskie 0-0 Leśnik Zagnańsk
Zryw Łopuszno 2-0 Samson Samsonów
MKS Stąporków 2-2 Tęcza Gowarczów
Partyzant Radoszyce 2-1 Astra Piekoszów

Kolejka 20 - 31 maja-1 czerwca

MKS II Końskie 0-3 Partyzant Radoszyce
(wo)
Astra Piekoszów 3-0 MKS Stąporków
(wo)
na boisku 0-0
Tęcza Gowarczów 2-3 Zryw Łopuszno
Samson Samsonów 2-0 Victoria Górki Szczukowskie
Leśnik Zagnańsk 1-1 GKS Kluczewsko
GKS Fałków 1-0 Lubrzanka Kajetanów

Kolejka 21 - 7-8 czerwca

GKS Fałków 3-0 MKS II Końskie
(wo)
Lubrzanka Kajetanów 4-0 Leśnik Zagnańsk
GKS Kluczewsko 0-0 Samson Samsonów
Victoria Górki Szczukowskie 3-0 Tęcza Gowarczów
Zryw Łopuszno 5-1 Astra Piekoszów
MKS Stąporków 0-3 Partyzant Radoszyce
(wo)
na boisku 3-0

Kolejka 22 - 15 czerwca

MKS II Końskie 0-3 MKS Stąporków
(wo)
Partyzant Radoszyce 1-3 Zryw Łopuszno
Astra Piekoszów 2-2 Victoria Górki Szczukowskie
Tęcza Gowarczów 0-1 GKS Kluczewsko
Samson Samsonów 1-0 Lubrzanka Kajetanów
Leśnik Zagnańsk 2-1 GKS Fałków

Liga okręgowa 2002/2003 (świętokrzyska)

Klasa A 2002/2003 (świętokrzyska I)
Klasa A 2002/2003 (świętokrzyska III)
Klasa A 2002/2003 (świętokrzyska IV)

Autor: Kamil Jóźwik
Kontakt: swietokrzyskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas