[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2002/2003, grupa: Nowy Sącz
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Kolejarz Stróże 30 66 21 3 6 67-26 11 2 2 36-11 10 1 4 31-15
2.  LKS Kobylanka 30 58 18 4 8 68-26 13 1 1 44-8 5 3 7 24-18
3.  Skalnik Kamionka Wielka 30 50 15 5 10 50-38 9 3 3 30-12 6 2 7 20-26
4.  Sandecja II Nowy Sącz 30 48 14 6 10 69-40 7 4 4 46-20 7 2 6 23-20
5.  Gród Podegrodzie 30 47 13 8 9 59-38 7 4 4 28-16 6 4 5 31-22 2 4 1 1 0 5-2
6.  LKS Zagórzany 30 47 13 8 9 54-59 9 3 3 32-24 4 5 6 22-35 2 1 0 1 1 2-5
7.  Zawada Nowy Sącz 30 45 13 6 11 30-38 8 2 5 20-16 5 4 6 10-22
8.  Topór Tenczyn 30 43 12 7 11 47-47 9 1 5 28-21 3 6 6 19-26
9.  Turbacz Mszana Dolna 30 40 12 4 14 56-61 7 2 6 30-27 5 2 8 26-34
10.  Orzeł Wojnarowa 30 39 12 3 15 52-80 8 3 4 35-30 4 0 11 17-50
11.  KS Tymbark 30 38 11 5 14 44-42 7 4 4 28-15 4 1 10 16-27
12.  Helena Nowy Sącz 30 37 9 10 11 52-52 7 5 3 28-22 2 5 8 24-30
13.  LKS Świniarsko 30 36 11 3 16 47-67 6 1 8 24-34 5 2 8 23-33
14.  Grybovia Grybów 30 34 9 7 14 46-60 4 3 8 24-31 5 4 6 22-29
15.  Jutrzenka Zakopane 30 26 6 8 16 36-67 5 5 5 21-25 1 3 11 15-42
16.  Sokół Słopnice 30 18 3 9 18 30-66 3 5 7 18-23 0 4 11 12-43

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Kolejarz Stróże    0-2 4-0 1-2 2-2 1-1 2-0 3-1 3-1 4-1 4-0 2-1 3-0 2-0 3-0* 2-0 
 2 LKS Kobylanka0-1     5-0 1-0 3-0 4-1 3-0* 1-1 1-0 2-0 2-0 2-1 5-1 4-2 2-1 9-0 
 3 Skalnik Kamionka Wielka2-1 1-0     0-1 1-5 1-2 0-0 1-0 5-0 4-0 4-0 1-0 2-0 1-1 7-2 0-0 
 4 Sandecja II Nowy Sącz2-1 3-3 0-2     0-5 1-1 6-0 4-0 3-1 15-0 1-2 2-2 4-0 0-2 4-0 1-1 
 5 Gród Podegrodzie0-1 2-1 1-0 0-1     2-2 0-1 0-0 2-2 6-0 1-2 3-3 2-1 3-0 2-1 4-1 
 6 LKS Zagórzany0-3* 2-1 2-2 2-4 0-3     1-1 2-1 2-1 2-1 2-1 2-2 4-1 4-1 5-1 2-1 
 7 Zawada Nowy Sącz1-3 1-0 2-1 1-2 1-0 1-3     0-1 1-0 3-1 0-2 2-1 0-0 1-1 2-1 4-0* 
 8 Topór Tenczyn3-1 2-1 0-1 3-0 3-1 2-0 2-0     2-3 0-3 0-4 3-1 0-2 2-2 3-1 3-1 
 9 Turbacz Mszana Dolna0-3 0-3 3-0 2-2 0-0 5-2 2-0 0-4     0-2 3-1 3-2 2-3 1-2 4-1 5-2 
 10 Orzeł Wojnarowa2-1 2-1 3-1 3-2 2-5* 3-0 2-3 1-1 3-4     2-1 2-2 2-4 3-1 2-2 3-2 
 11 KS Tymbark1-2 0-0 0-2 1-0 1-1 7-0 0-0 1-1 1-2 6-2     2-0 5-3 0-2 1-0 2-0 
 12 Helena Nowy Sącz2-2 1-1 1-4 2-1 2-2 1-3 2-0 3-0* 3-1 3-2 2-1     1-2 3-1 1-1 1-1 
 13 LKS Świniarsko1-2 1-5 1-3 0-6 2-1 3-2 0-1 4-4 1-2 1-0 2-1 1-3     2-3 4-1 1-0 
 14 Grybovia Grybów0-3 0-3 1-0 0-0 3-4 1-1 0-1 3-1 5-2 1-2 1-1 1-3 1-5     1-2 6-3 
 15 Jutrzenka Zakopane1-3 1-3 1-1 3-0* 2-1 2-3 2-2 1-1 1-6 2-1 1-0 2-2 1-0 1-2     0-0 
 16 Sokół Słopnice0-4 2-0 2-3 1-2 0-1 1-1 0-1 2-3 1-1 1-2 2-0 2-1 1-1 2-2 1-1     

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

LKS Świniarsko 1-3 Helena Nowy Sącz
Zawada Nowy Sącz 0-1 Topór Tenczyn
Orzeł Wojnarowa 2-1 Kolejarz Stróże
Grybovia Grybów 1-1 KS Tymbark
Jutrzenka Zakopane 1-6 Turbacz Mszana Dolna
Sandecja II Nowy Sącz 0-2 Skalnik Kamionka Wielka
Gród Podegrodzie 2-1 LKS Kobylanka
LKS Zagórzany 2-1 Sokół Słopnice

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Helena Nowy Sącz 1-1 LKS Kobylanka 18 września
mecz powtórzony - 15 sierpnia spotkanie przerwano w 77. minucie przy stanie 2-1 na skutek gwałtownej burzy i opadów
Skalnik Kamionka Wielka 1-5 Gród Podegrodzie
Turbacz Mszana Dolna 2-2 Sandecja II Nowy Sącz
KS Tymbark 1-0 Jutrzenka Zakopane
Kolejarz Stróże 2-0 Grybovia Grybów
LKS Zagórzany 2-1 Orzeł Wojnarowa
Topór Tenczyn 3-1 Sokół Słopnice
LKS Świniarsko 0-1 Zawada Nowy Sącz

Kolejka 3 - 18 sierpnia

Zawada Nowy Sącz 2-1 Helena Nowy Sącz
Sokół Słopnice 1-1 LKS Świniarsko
Orzeł Wojnarowa 1-1 Topór Tenczyn
Grybovia Grybów 1-1 LKS Zagórzany
Jutrzenka Zakopane 1-3 Kolejarz Stróże
Sandecja II Nowy Sącz 1-2 KS Tymbark
Gród Podegrodzie 2-2 Turbacz Mszana Dolna
LKS Kobylanka 5-0 Skalnik Kamionka Wielka

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

Helena Nowy Sącz 1-4 Skalnik Kamionka Wielka
Turbacz Mszana Dolna 0-3 LKS Kobylanka
KS Tymbark 1-1 Gród Podegrodzie
Kolejarz Stróże 1-2 Sandecja II Nowy Sącz
LKS Zagórzany 5-1 Jutrzenka Zakopane
Topór Tenczyn 2-2 Grybovia Grybów
LKS Świniarsko 1-0 Orzeł Wojnarowa
Zawada Nowy Sącz 4-0 Sokół Słopnice
(wo)
mecz przerwany w 56. minucie przy stanie 4-0 (goście zeszli z boiska) - utrzymano wynik z boiska (walkower)

Kolejka 5 - 29 sierpnia

Sokół Słopnice 2-1 Helena Nowy Sącz
Orzeł Wojnarowa 2-3 Zawada Nowy Sącz
Grybovia Grybów 1-5 LKS Świniarsko
Jutrzenka Zakopane 1-1 Topór Tenczyn
Sandecja II Nowy Sącz 1-1 LKS Zagórzany
Gród Podegrodzie 0-1 Kolejarz Stróże 28 sierpnia
LKS Kobylanka 2-0 KS Tymbark 4 września
Skalnik Kamionka Wielka 5-0 Turbacz Mszana Dolna

Kolejka 6 - 31 sierpnia-1 września

KS Tymbark 0-2 Skalnik Kamionka Wielka
Kolejarz Stróże 0-2 LKS Kobylanka
LKS Zagórzany 0-3 Gród Podegrodzie
Topór Tenczyn 3-0 Sandecja II Nowy Sącz
LKS Świniarsko 4-1 Jutrzenka Zakopane
Zawada Nowy Sącz 1-1 Grybovia Grybów
Sokół Słopnice 1-2 Orzeł Wojnarowa
Turbacz Mszana Dolna 3-2 Helena Nowy Sącz

Kolejka 7 - 7-8 września

Orzeł Wojnarowa 2-2 Helena Nowy Sącz
Grybovia Grybów 6-3 Sokół Słopnice
Jutrzenka Zakopane 2-2 Zawada Nowy Sącz 4 września
Sandecja II Nowy Sącz 4-0 LKS Świniarsko
Gród Podegrodzie 0-0 Topór Tenczyn
LKS Kobylanka 4-1 LKS Zagórzany
Skalnik Kamionka Wielka 2-1 Kolejarz Stróże
Turbacz Mszana Dolna 3-1 KS Tymbark

Kolejka 8 - 14-15 września

Helena Nowy Sącz 2-1 KS Tymbark
Kolejarz Stróże 3-1 Turbacz Mszana Dolna
LKS Zagórzany 2-2 Skalnik Kamionka Wielka
Topór Tenczyn 2-1 LKS Kobylanka
LKS Świniarsko 2-1 Gród Podegrodzie
Zawada Nowy Sącz 1-2 Sandecja II Nowy Sącz
Sokół Słopnice 1-1 Jutrzenka Zakopane
Orzeł Wojnarowa 3-1 Grybovia Grybów

Kolejka 9 - 21-22 września

Grybovia Grybów 1-3 Helena Nowy Sącz
Jutrzenka Zakopane 2-1 Orzeł Wojnarowa
Sandecja II Nowy Sącz 1-1 Sokół Słopnice
Gród Podegrodzie 0-1 Zawada Nowy Sącz
LKS Kobylanka 5-1 LKS Świniarsko
Skalnik Kamionka Wielka 1-0 Topór Tenczyn
Turbacz Mszana Dolna 5-2 LKS Zagórzany
KS Tymbark 1-2 Kolejarz Stróże

Kolejka 10 - 28-29 września

Helena Nowy Sącz 2-2 Kolejarz Stróże
LKS Zagórzany 2-1 KS Tymbark
Topór Tenczyn 2-3 Turbacz Mszana Dolna
LKS Świniarsko 1-3 Skalnik Kamionka Wielka
Zawada Nowy Sącz 1-0 LKS Kobylanka 16 listopada
w pierwotnym terminie mecz się nie odbył - goście nie przyjechali
Sokół Słopnice 0-1 Gród Podegrodzie
Orzeł Wojnarowa 3-2 Sandecja II Nowy Sącz
Grybovia Grybów 1-2 Jutrzenka Zakopane

Kolejka 11 - 5-6 października

Jutrzenka Zakopane 2-2 Helena Nowy Sącz
Sandecja II Nowy Sącz 0-2 Grybovia Grybów
Gród Podegrodzie 6-0 Orzeł Wojnarowa
LKS Kobylanka 9-0 Sokół Słopnice
Skalnik Kamionka Wielka 0-0 Zawada Nowy Sącz
Turbacz Mszana Dolna 2-3 LKS Świniarsko
KS Tymbark 1-1 Topór Tenczyn
Kolejarz Stróże 1-1 LKS Zagórzany

Kolejka 12 - 12-13 października

Helena Nowy Sącz 1-3 LKS Zagórzany
Topór Tenczyn 3-1 Kolejarz Stróże
LKS Świniarsko 2-1 KS Tymbark
Zawada Nowy Sącz 1-0 Turbacz Mszana Dolna
Sokół Słopnice 2-3 Skalnik Kamionka Wielka
Orzeł Wojnarowa 2-1 LKS Kobylanka
Grybovia Grybów 3-4 Gród Podegrodzie
Jutrzenka Zakopane 3-0 Sandecja II Nowy Sącz 16 listopada
(wo)
udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie gości - na boisku 2-7

Kolejka 13 - 19-20 października

Gród Podegrodzie 2-1 Jutrzenka Zakopane 9 listopada
w pierwotnym terminie mecz się nie odbył - goście nie przyjechali
LKS Kobylanka 4-2 Grybovia Grybów
Skalnik Kamionka Wielka 4-0 Orzeł Wojnarowa
Turbacz Mszana Dolna 5-2 Sokół Słopnice
KS Tymbark 0-0 Zawada Nowy Sącz
Kolejarz Stróże 3-0 LKS Świniarsko
LKS Zagórzany 2-1 Topór Tenczyn
Helena Nowy Sącz 2-1 Sandecja II Nowy Sącz

Kolejka 14 - 26-27 października

Helena Nowy Sącz 3-0 Topór Tenczyn
(wo)
w zespole Topora wystąpił nieuprawniony zawodnik (wpisany do protokołu pod innym nazwiskiem) - na boisku 1-2
LKS Świniarsko 3-2 LKS Zagórzany
Zawada Nowy Sącz 1-3 Kolejarz Stróże
Sokół Słopnice 2-0 KS Tymbark
Orzeł Wojnarowa 3-4 Turbacz Mszana Dolna
Jutrzenka Zakopane 1-3 LKS Kobylanka
Sandecja II Nowy Sącz 0-5 Gród Podegrodzie
Skalnik Kamionka Wielka 1-1 Grybovia Grybów

Kolejka 15 - 2-3 listopada

Gród Podegrodzie 3-3 Helena Nowy Sącz
LKS Kobylanka 1-0 Sandecja II Nowy Sącz 10 listopada
Skalnik Kamionka Wielka 7-2 Jutrzenka Zakopane
Turbacz Mszana Dolna 1-2 Grybovia Grybów
KS Tymbark 6-2 Orzeł Wojnarowa
Kolejarz Stróże 2-0 Sokół Słopnice
LKS Zagórzany 1-1 Zawada Nowy Sącz
Topór Tenczyn 0-2 LKS Świniarsko

Kolejka 16 - 30 marca

Sokół Słopnice 1-1 LKS Zagórzany
Helena Nowy Sącz 1-2 LKS Świniarsko
Topór Tenczyn 2-0 Zawada Nowy Sącz 3 czerwca
w pierwotnym terminie mecz się nie odbył - goście nie dotarli na spotkanie z powodu awarii autokaru
Kolejarz Stróże 4-1 Orzeł Wojnarowa
KS Tymbark 0-2 Grybovia Grybów
Turbacz Mszana Dolna 4-1 Jutrzenka Zakopane
Skalnik Kamionka Wielka 0-1 Sandecja II Nowy Sącz
LKS Kobylanka 3-0 Gród Podegrodzie

Kolejka 17 - 6 kwietnia

LKS Kobylanka 2-1 Helena Nowy Sącz 28 maja
w pierwotnym terminie mecz sie nie odbył z powodu opadów śniegu
Gród Podegrodzie 1-0 Skalnik Kamionka Wielka 28 maja
w pierwotnym terminie mecz sie nie odbył z powodu opadów śniegu
Sandecja II Nowy Sącz 3-1 Turbacz Mszana Dolna
Jutrzenka Zakopane 1-0 KS Tymbark 28 maja
w pierwotnym terminie mecz sie nie odbył z powodu opadów śniegu
Grybovia Grybów 0-3 Kolejarz Stróże 28 maja
w pierwotnym terminie mecz sie nie odbył z powodu opadów śniegu
Orzeł Wojnarowa 3-0 LKS Zagórzany 28 maja
w pierwotnym terminie mecz sie nie odbył z powodu opadów śniegu
Sokół Słopnice 2-3 Topór Tenczyn 28 maja
w pierwotnym terminie mecz sie nie odbył z powodu opadów śniegu
Zawada Nowy Sącz 0-0 LKS Świniarsko 28 maja
w pierwotnym terminie mecz sie nie odbył z powodu opadów śniegu

Kolejka 18 - 13 kwietnia

Helena Nowy Sącz 2-0 Zawada Nowy Sącz 10 czerwca
w pierwotnym terminie mecz sie nie odbył z powodu złego stanu boiska
LKS Świniarsko 1-0 Sokół Słopnice
Topór Tenczyn 0-3 Orzeł Wojnarowa 10 czerwca
w pierwotnym terminie mecz sie nie odbył z powodu złego stanu boiska
LKS Zagórzany 4-1 Grybovia Grybów 10 czerwca
w pierwotnym terminie mecz sie nie odbył z powodu złego stanu boiska
Kolejarz Stróże 3-0 Jutrzenka Zakopane 10 czerwca
(wo)
w pierwotnym terminie mecz sie nie odbył z powodu złego stanu boiska, w drugim terminie goście nie przystapili do spotkania
KS Tymbark 1-0 Sandecja II Nowy Sącz 11 czerwca
w pierwotnym terminie mecz sie nie odbył z powodu złego stanu boiska
Turbacz Mszana Dolna 0-0 Gród Podegrodzie 10 czerwca
w pierwotnym terminie mecz sie nie odbył z powodu złego stanu boiska
Skalnik Kamionka Wielka 1-0 LKS Kobylanka 10 czerwca
w pierwotnym terminie mecz sie nie odbył z powodu złego stanu boiska

Kolejka 19 - 19 kwietnia

Skalnik Kamionka Wielka 1-0 Helena Nowy Sącz
LKS Kobylanka 1-0 Turbacz Mszana Dolna
Gród Podegrodzie 1-2 KS Tymbark
Sandecja II Nowy Sącz 2-1 Kolejarz Stróże
Jutrzenka Zakopane 2-3 LKS Zagórzany
Grybovia Grybów 3-1 Topór Tenczyn
Orzeł Wojnarowa 2-4 LKS Świniarsko
Sokół Słopnice 0-1 Zawada Nowy Sącz

Kolejka 20 - 27 kwietnia

Helena Nowy Sącz 1-1 Sokół Słopnice
Zawada Nowy Sącz 3-1 Orzeł Wojnarowa
LKS Świniarsko 2-3 Grybovia Grybów
Topór Tenczyn 3-1 Jutrzenka Zakopane
LKS Zagórzany 2-4 Sandecja II Nowy Sącz
Kolejarz Stróże 2-2 Gród Podegrodzie
KS Tymbark 0-0 LKS Kobylanka
Turbacz Mszana Dolna 3-0 Skalnik Kamionka Wielka

Kolejka 21 - 1 maja

Helena Nowy Sącz 3-1 Turbacz Mszana Dolna
Skalnik Kamionka Wielka 4-0 KS Tymbark
LKS Kobylanka 0-1 Kolejarz Stróże
Gród Podegrodzie 2-2 LKS Zagórzany
Sandecja II Nowy Sącz 4-0 Topór Tenczyn
Jutrzenka Zakopane 1-0 LKS Świniarsko
Grybovia Grybów 0-1 Zawada Nowy Sącz
Orzeł Wojnarowa 3-2 Sokół Słopnice

Kolejka 22 - 4 maja

Helena Nowy Sącz 3-2 Orzeł Wojnarowa
Sokół Słopnice 2-2 Grybovia Grybów
Zawada Nowy Sącz 2-1 Jutrzenka Zakopane
LKS Świniarsko 0-6 Sandecja II Nowy Sącz
Topór Tenczyn 3-1 Gród Podegrodzie
LKS Zagórzany 2-1 LKS Kobylanka
Kolejarz Stróże 4-0 Skalnik Kamionka Wielka
KS Tymbark 1-2 Turbacz Mszana Dolna

Kolejka 23 - 10-11 maja

KS Tymbark 2-0 Helena Nowy Sącz
Turbacz Mszana Dolna 0-3 Kolejarz Stróże
Skalnik Kamionka Wielka 1-2 LKS Zagórzany
LKS Kobylanka 1-1 Topór Tenczyn
Gród Podegrodzie 2-1 LKS Świniarsko
Sandecja II Nowy Sącz 6-0 Zawada Nowy Sącz
Jutrzenka Zakopane 0-0 Sokół Słopnice
Grybovia Grybów 1-2 Orzeł Wojnarowa

Kolejka 24 - 18 maja

Helena Nowy Sącz 3-1 Grybovia Grybów
Orzeł Wojnarowa 2-2 Jutrzenka Zakopane
Sokół Słopnice 1-2 Sandecja II Nowy Sącz
Zawada Nowy Sącz 1-0 Gród Podegrodzie
LKS Świniarsko 1-5 LKS Kobylanka
Topór Tenczyn 0-1 Skalnik Kamionka Wielka
LKS Zagórzany 2-1 Turbacz Mszana Dolna
Kolejarz Stróże 4-0 KS Tymbark

Kolejka 25 - 25 maja

Kolejarz Stróże 2-1 Helena Nowy Sącz
KS Tymbark 7-0 LKS Zagórzany
Turbacz Mszana Dolna 0-4 Topór Tenczyn
Skalnik Kamionka Wielka 2-0 LKS Świniarsko
LKS Kobylanka 3-0 Zawada Nowy Sącz
(wo)
goście nie przystąpili do spotkania
Gród Podegrodzie 4-1 Sokół Słopnice
Sandecja II Nowy Sącz 15-0 Orzeł Wojnarowa
Jutrzenka Zakopane 1-2 Grybovia Grybów

Kolejka 26 - 31 maja-1 czerwca

Helena Nowy Sącz 1-1 Jutrzenka Zakopane
Grybovia Grybów 0-0 Sandecja II Nowy Sącz
Orzeł Wojnarowa 2-5 Gród Podegrodzie
(wo)
mecz przerwany w 86. minucie przy stanie 2:5 (gospodarze zeszli z boiska) - utrzymano wynik z boiska (walkower)
Sokół Słopnice 2-0 LKS Kobylanka
Zawada Nowy Sącz 2-1 Skalnik Kamionka Wielka
LKS Świniarsko 1-2 Turbacz Mszana Dolna
Topór Tenczyn 0-4 KS Tymbark
LKS Zagórzany 0-3 Kolejarz Stróże
(wo)
udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie gospodarzy - na boisku 3:3

Kolejka 27 - 8 czerwca

LKS Zagórzany 2-2 Helena Nowy Sącz
Kolejarz Stróże 3-1 Topór Tenczyn
KS Tymbark 5-3 LKS Świniarsko
Turbacz Mszana Dolna 2-0 Zawada Nowy Sącz
Skalnik Kamionka Wielka 0-0 Sokół Słopnice
LKS Kobylanka 2-0 Orzeł Wojnarowa
Gród Podegrodzie 3-0 Grybovia Grybów
Sandecja II Nowy Sącz 4-0 Jutrzenka Zakopane 17 czerwca
w pierwotnym terminie mecz sie nie odbył - goście nie stawili sie na spotkanie z powodu zatrucia pokarmowego

Kolejka 28 - 15 czerwca

Sandecja II Nowy Sącz 2-2 Helena Nowy Sącz
Jutrzenka Zakopane 2-1 Gród Podegrodzie
Grybovia Grybów 0-3 LKS Kobylanka
Orzeł Wojnarowa 3-1 Skalnik Kamionka Wielka
Sokół Słopnice 1-1 Turbacz Mszana Dolna
Zawada Nowy Sącz 0-2 KS Tymbark
LKS Świniarsko 1-2 Kolejarz Stróże
Topór Tenczyn 2-0 LKS Zagórzany

Kolejka 29 - 19 czerwca

Grybovia Grybów 1-0 Skalnik Kamionka Wielka
Topór Tenczyn 3-1 Helena Nowy Sącz
LKS Zagórzany 4-1 LKS Świniarsko
Kolejarz Stróże 2-0 Zawada Nowy Sącz
KS Tymbark 2-0 Sokół Słopnice
Turbacz Mszana Dolna 0-2 Orzeł Wojnarowa
LKS Kobylanka 2-1 Jutrzenka Zakopane
Gród Podegrodzie 0-1 Sandecja II Nowy Sącz

Kolejka 30 - 22 czerwca

Helena Nowy Sącz 2-2 Gród Podegrodzie
Sandecja II Nowy Sącz 3-3 LKS Kobylanka
mecz na stadionie Dunajca Nowy Sącz
Jutrzenka Zakopane 1-1 Skalnik Kamionka Wielka
Grybovia Grybów 5-2 Turbacz Mszana Dolna
Orzeł Wojnarowa 2-1 KS Tymbark
Sokół Słopnice 0-4 Kolejarz Stróże
Zawada Nowy Sącz 1-3 LKS Zagórzany
LKS Świniarsko 4-4 Topór Tenczyn

IV liga 2002/2003 (małopolska (Nowy Sącz-Tarnów))

Liga okręgowa 2002/2003 (Tarnów)

Klasa A 2002/2003 (Nowy Sącz)
Klasa A 2002/2003 (Podhale)

Autor: Jacek Skałba
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas