[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2002/2003, grupa: Podhale
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Watra Białka Tatrzańska 26 62 19 5 2 85-40 11 1 1 44-15 8 4 1 41-25
2.  Lubań Tylmanowa 26 50 15 5 6 58-36 9 1 3 35-15 6 4 3 23-21
3.  Orawa Jabłonka 26 47 15 2 9 56-35 8 1 4 21-12 7 1 5 35-23
4.  Przełęcz Łopuszna 26 43 12 7 7 46-42 10 2 1 28-7 2 5 6 18-35
5.  LKS Szaflary 26 41 12 5 9 74-50 8 3 2 52-27 4 2 7 22-23
6.  Lepietnica Klikuszowa 26 37 11 4 11 56-62 9 1 3 33-23 2 3 8 23-39
7.  Gronik Gronków 26 35 10 5 11 60-79 5 3 5 33-42 5 2 6 27-37
8.  Czarni Czarny Dunajec 26 34 9 7 10 55-48 6 4 3 33-19 3 3 7 22-29 2 2 0 2 0 3-3
9.  Granit Czarna Góra 26 34 8 10 8 36-45 6 5 2 22-18 2 5 6 14-27 2 2 0 2 0 3-3
10.  Jordan Jordanów 26 29 7 8 11 46-51 5 4 4 28-23 2 4 7 18-28
11.  Dunajec Ostrowsko 26 27 7 6 13 44-54 5 4 4 25-18 2 2 9 19-36
12.  Poroniec Poronin 26 26 8 2 16 42-71 5 1 7 20-33 3 1 9 22-38
13.  Orkan Raba Wyżna 26 22 6 4 16 42-59 5 3 5 28-28 1 1 11 14-31
14.  Bystry Nowe Bystre 26 21 5 6 15 35-63 2 5 6 17-36 3 1 9 18-27

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Watra Białka Tatrzańska    4-0 3-2 3-0 2-0 4-1 8-0 1-0 2-2 3-2 3-1 7-1 3-2 1-4 
 2 Lubań Tylmanowa2-2     2-3 6-0 3-2 6-0 4-1 1-2 0-1 2-1 4-2 2-1 1-0 2-0 
 3 Orawa Jabłonka0-1 0-1     2-1 2-0 1-4 1-2 2-1 3-0 1-1 3-0 3-1 1-0 2-0 
 4 Przełęcz Łopuszna2-2 1-2 1-0     3-1 2-0 3-0 0-0 2-0 5-1 3-0 3-1 1-0 2-0 
 5 LKS Szaflary2-3 3-3 3-4 5-0     5-2 3-3 6-2 5-0 2-1 4-4 4-2 7-1 3-2 
 6 Lepietnica Klikuszowa1-2 1-4 2-1 1-2 4-1     4-3 3-1 2-2 4-2 3-2 3-2 2-0 3-1 
 7 Gronik Gronków5-6 4-2 2-1 3-3 1-6 4-2     2-2 4-2 3-3 2-6 1-5 2-1 0-3* 
 8 Czarni Czarny Dunajec3-3 2-1 3-3 2-2 0-1 4-0 2-4     1-1 1-2 3-0 6-1 4-0 2-1 
 9 Granit Czarna Góra3-2 1-1 1-3 2-2 1-0 1-1 3-5 2-2     1-0 2-1 3-0 1-0 1-1 
 10 Jordan Jordanów1-4 0-2 2-3 5-2 2-2 3-2 2-1 0-1 1-1     5-0 3-3 1-1 3-1 
 11 Dunajec Ostrowsko5-5 1-2 0-1 0-1 0-1 1-1 4-1 2-1 1-1 2-2     1-0 2-1 6-1 
 12 Poroniec Poronin0-7 1-2 2-1 1-1 1-5 1-6 0-3 3-2 1-2 2-0 2-0     5-0 1-4 
 13 Orkan Raba Wyżna0-2 1-1 1-5 3-2 3-3 6-3 1-1 6-3 3-1 1-2 1-2 1-3     1-0 
 14 Bystry Nowe Bystre1-2 2-2 1-8 2-2 1-0 1-1 2-3 1-5 2-1 1-1 1-1 1-2 1-8     

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Poroniec Poronin 1-4 Bystry Nowe Bystre
Dunajec Ostrowsko 2-2 Jordan Jordanów 20 sierpnia
Watra Białka Tatrzańska 3-0 Przełęcz Łopuszna
Lepietnica Klikuszowa 1-4 Lubań Tylmanowa
Czarni Czarny Dunajec 2-4 Gronik Gronków
LKS Szaflary 3-4 Orawa Jabłonka
Granit Czarna Góra 1-0 Orkan Raba Wyżna

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Bystry Nowe Bystre 1-8 Orkan Raba Wyżna
Orawa Jabłonka 3-0 Granit Czarna Góra
Gronik Gronków 1-6 LKS Szaflary
Lubań Tylmanowa 1-2 Czarni Czarny Dunajec
Przełęcz Łopuszna 2-0 Lepietnica Klikuszowa
Jordan Jordanów 1-4 Watra Białka Tatrzańska
Poroniec Poronin 2-0 Dunajec Ostrowsko 25 września

Kolejka 3 - 24-25 sierpnia

Dunajec Ostrowsko 6-1 Bystry Nowe Bystre
Watra Białka Tatrzańska 7-1 Poroniec Poronin
Lepietnica Klikuszowa 4-2 Jordan Jordanów
LKS Szaflary 3-3 Lubań Tylmanowa 21 sierpnia
Granit Czarna Góra 3-5 Gronik Gronków
Orkan Raba Wyżna 1-5 Orawa Jabłonka
Przełęcz Łopuszna 0-0 Czarni Czarny Dunajec

Kolejka 4 - 31 sierpnia-1 września

Bystry Nowe Bystre 1-8 Orawa Jabłonka
Gronik Gronków 2-1 Orkan Raba Wyżna
Lubań Tylmanowa 0-1 Granit Czarna Góra
Przełęcz Łopuszna 3-1 LKS Szaflary
Jordan Jordanów 0-1 Czarni Czarny Dunajec
Poroniec Poronin 1-6 Lepietnica Klikuszowa
Dunajec Ostrowsko 5-5 Watra Białka Tatrzańska

Kolejka 5 - 7-8 września

Watra Białka Tatrzańska 1-4 Bystry Nowe Bystre
Lepietnica Klikuszowa 3-2 Dunajec Ostrowsko
Czarni Czarny Dunajec 6-1 Poroniec Poronin
LKS Szaflary 2-1 Jordan Jordanów
Granit Czarna Góra 2-2 Przełęcz Łopuszna
Orkan Raba Wyżna 1-1 Lubań Tylmanowa
Orawa Jabłonka 1-2 Gronik Gronków

Kolejka 6 - 14-15 września

Bystry Nowe Bystre 2-3 Gronik Gronków
Lubań Tylmanowa 2-3 Orawa Jabłonka
Przełęcz Łopuszna 1-0 Orkan Raba Wyżna
Jordan Jordanów 1-1 Granit Czarna Góra
Poroniec Poronin 1-5 LKS Szaflary
Dunajec Ostrowsko 2-1 Czarni Czarny Dunajec
Watra Białka Tatrzańska 4-1 Lepietnica Klikuszowa

Kolejka 7 - 21-22 września

Lepietnica Klikuszowa 3-1 Bystry Nowe Bystre
Czarni Czarny Dunajec 3-3 Watra Białka Tatrzańska
LKS Szaflary 4-4 Dunajec Ostrowsko
Granit Czarna Góra 3-0 Poroniec Poronin
Orkan Raba Wyżna 1-2 Jordan Jordanów
Orawa Jabłonka 2-1 Przełęcz Łopuszna
Gronik Gronków 4-2 Lubań Tylmanowa

Kolejka 8 - 28-29 września

Bystry Nowe Bystre 2-2 Lubań Tylmanowa
Przełęcz Łopuszna 3-0 Gronik Gronków
Jordan Jordanów 2-3 Orawa Jabłonka
Poroniec Poronin 5-0 Orkan Raba Wyżna
Dunajec Ostrowsko 1-1 Granit Czarna Góra
Watra Białka Tatrzańska 2-0 LKS Szaflary
Lepietnica Klikuszowa 3-1 Czarni Czarny Dunajec

Kolejka 9 - 5-6 października

Czarni Czarny Dunajec 2-1 Bystry Nowe Bystre
LKS Szaflary 5-2 Lepietnica Klikuszowa
Granit Czarna Góra 3-2 Watra Białka Tatrzańska
Orkan Raba Wyżna 1-2 Dunajec Ostrowsko
Orawa Jabłonka 3-1 Poroniec Poronin
Gronik Gronków 3-3 Jordan Jordanów
Lubań Tylmanowa 6-0 Przełęcz Łopuszna

Kolejka 10 - 12-13 października

Bystry Nowe Bystre 2-2 Przełęcz Łopuszna
Jordan Jordanów 0-2 Lubań Tylmanowa
Poroniec Poronin 0-3 Gronik Gronków 23 października
w pierwszym terminie mecz sie nie odbył - zły stan boiska
Dunajec Ostrowsko 0-1 Orawa Jabłonka
Watra Białka Tatrzańska 3-2 Orkan Raba Wyżna 23 października
w pierwszym terminie mecz sie nie odbył - goście nie dojechali
Lepietnica Klikuszowa 2-2 Granit Czarna Góra
LKS Szaflary 6-2 Czarni Czarny Dunajec

Kolejka 11 - 19-20 października

LKS Szaflary 3-2 Bystry Nowe Bystre
Granit Czarna Góra 2-2 Czarni Czarny Dunajec
Orkan Raba Wyżna 6-3 Lepietnica Klikuszowa
Orawa Jabłonka 0-1 Watra Białka Tatrzańska
Gronik Gronków 2-6 Dunajec Ostrowsko
Lubań Tylmanowa 2-1 Poroniec Poronin
Przełęcz Łopuszna 5-1 Jordan Jordanów

Kolejka 12 - 26-27 października

Bystry Nowe Bystre 1-1 Jordan Jordanów
Poroniec Poronin 1-1 Przełęcz Łopuszna
Dunajec Ostrowsko 1-2 Lubań Tylmanowa
Watra Białka Tatrzańska 8-0 Gronik Gronków
Lepietnica Klikuszowa 2-1 Orawa Jabłonka
Czarni Czarny Dunajec 4-0 Orkan Raba Wyżna
LKS Szaflary 5-0 Granit Czarna Góra

Kolejka 13 - 2-3 listopada

Granit Czarna Góra 1-1 Bystry Nowe Bystre
Orkan Raba Wyżna 3-3 LKS Szaflary
Orawa Jabłonka 2-1 Czarni Czarny Dunajec
Gronik Gronków 4-2 Lepietnica Klikuszowa
Lubań Tylmanowa 2-2 Watra Białka Tatrzańska
Przełęcz Łopuszna 3-0 Dunajec Ostrowsko
Jordan Jordanów 3-3 Poroniec Poronin

Kolejka 20 (pierwotnie 14) - 21 maja

Bystry Nowe Bystre 1-2 Poroniec Poronin
Jordan Jordanów 5-0 Dunajec Ostrowsko 29 maja
w pierwotnym terminie mecz sie nie odbył z powodu złego stanu boiska
Przełęcz Łopuszna 2-2 Watra Białka Tatrzańska
Lubań Tylmanowa 6-0 Lepietnica Klikuszowa
Gronik Gronków 2-2 Czarni Czarny Dunajec
Orawa Jabłonka 2-0 LKS Szaflary
Orkan Raba Wyżna 3-1 Granit Czarna Góra

Kolejka 14 (pierwotnie 15) - 19 kwietnia

Orkan Raba Wyżna 1-0 Bystry Nowe Bystre
Granit Czarna Góra 1-3 Orawa Jabłonka 24 kwietnia
LKS Szaflary 3-3 Gronik Gronków
Czarni Czarny Dunajec 2-1 Lubań Tylmanowa
Lepietnica Klikuszowa 1-2 Przełęcz Łopuszna
Watra Białka Tatrzańska 3-2 Jordan Jordanów
Dunajec Ostrowsko 1-0 Poroniec Poronin

Kolejka 15 (pierwotnie 16) - 27 kwietnia

Czarni Czarny Dunajec 2-2 Przełęcz Łopuszna
Bystry Nowe Bystre 1-1 Dunajec Ostrowsko
Poroniec Poronin 0-7 Watra Białka Tatrzańska
Jordan Jordanów 3-2 Lepietnica Klikuszowa
Lubań Tylmanowa 3-2 LKS Szaflary
Gronik Gronków 4-2 Granit Czarna Góra
Orawa Jabłonka 1-0 Orkan Raba Wyżna

Kolejka 16 (pierwotnie 17) - 1 maja

Orawa Jabłonka 2-0 Bystry Nowe Bystre
równocześnie III runda PP na szczeblu podokręgu Podhale
Orkan Raba Wyżna 1-1 Gronik Gronków
Granit Czarna Góra 1-1 Lubań Tylmanowa
LKS Szaflary 5-0 Przełęcz Łopuszna
Czarni Czarny Dunajec 1-2 Jordan Jordanów
Lepietnica Klikuszowa 3-2 Poroniec Poronin
Watra Białka Tatrzańska 3-1 Dunajec Ostrowsko

Kolejka 17 (pierwotnie 18) - 4 maja

Bystry Nowe Bystre 1-2 Watra Białka Tatrzańska
Dunajec Ostrowsko 1-1 Lepietnica Klikuszowa
Poroniec Poronin 3-2 Czarni Czarny Dunajec
Jordan Jordanów 2-2 LKS Szaflary
Przełęcz Łopuszna 2-0 Granit Czarna Góra
Lubań Tylmanowa 1-0 Orkan Raba Wyżna
Gronik Gronków 2-1 Orawa Jabłonka

Kolejka 18 (pierwotnie 19) - 11 maja

Gronik Gronków 0-3 Bystry Nowe Bystre
(wo)
udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie gospodarzy - na boisku wynik 4:2
Orawa Jabłonka 0-1 Lubań Tylmanowa
Orkan Raba Wyżna 3-2 Przełęcz Łopuszna
Granit Czarna Góra 1-0 Jordan Jordanów
LKS Szaflary 4-2 Poroniec Poronin
Czarni Czarny Dunajec 3-0 Dunajec Ostrowsko
Lepietnica Klikuszowa 1-2 Watra Białka Tatrzańska

Kolejka 19 (pierwotnie 20) - 18 maja

Bystry Nowe Bystre 1-1 Lepietnica Klikuszowa
Watra Białka Tatrzańska 1-0 Czarni Czarny Dunajec
Dunajec Ostrowsko 0-1 LKS Szaflary
Poroniec Poronin 1-2 Granit Czarna Góra
Jordan Jordanów 1-1 Orkan Raba Wyżna
Przełęcz Łopuszna 1-0 Orawa Jabłonka
Lubań Tylmanowa 4-1 Gronik Gronków

Kolejka 21 - 25 maja

Lubań Tylmanowa 2-0 Bystry Nowe Bystre
Gronik Gronków 3-3 Przełęcz Łopuszna
Orawa Jabłonka 1-1 Jordan Jordanów
Orkan Raba Wyżna 1-3 Poroniec Poronin
Granit Czarna Góra 2-1 Dunajec Ostrowsko
LKS Szaflary 2-3 Watra Białka Tatrzańska
Czarni Czarny Dunajec 4-0 Lepietnica Klikuszowa

Kolejka 22 - 1 czerwca

Bystry Nowe Bystre 1-5 Czarni Czarny Dunajec
Lepietnica Klikuszowa 4-1 LKS Szaflary
Watra Białka Tatrzańska 2-2 Granit Czarna Góra
Dunajec Ostrowsko 2-1 Orkan Raba Wyżna
Poroniec Poronin 2-1 Orawa Jabłonka
Jordan Jordanów 2-1 Gronik Gronków
Przełęcz Łopuszna 1-2 Lubań Tylmanowa

Kolejka 23 - 8 czerwca

Czarni Czarny Dunajec 0-1 LKS Szaflary
Przełęcz Łopuszna 2-0 Bystry Nowe Bystre
Lubań Tylmanowa 2-1 Jordan Jordanów
Gronik Gronków 1-5 Poroniec Poronin
Orawa Jabłonka 3-0 Dunajec Ostrowsko
Orkan Raba Wyżna 0-2 Watra Białka Tatrzańska
Granit Czarna Góra 1-1 Lepietnica Klikuszowa

Kolejka 24 - 15 czerwca

Bystry Nowe Bystre 1-0 LKS Szaflary
Czarni Czarny Dunajec 1-1 Granit Czarna Góra
Lepietnica Klikuszowa 2-0 Orkan Raba Wyżna
Watra Białka Tatrzańska 3-2 Orawa Jabłonka
Dunajec Ostrowsko 4-1 Gronik Gronków
Poroniec Poronin 1-2 Lubań Tylmanowa
Jordan Jordanów 5-2 Przełęcz Łopuszna

Kolejka 25 - 19 czerwca

Jordan Jordanów 3-1 Bystry Nowe Bystre
Przełęcz Łopuszna 3-1 Poroniec Poronin
Lubań Tylmanowa 4-2 Dunajec Ostrowsko
Gronik Gronków 5-6 Watra Białka Tatrzańska
Orawa Jabłonka 1-4 Lepietnica Klikuszowa
Orkan Raba Wyżna 6-3 Czarni Czarny Dunajec
Granit Czarna Góra 1-0 LKS Szaflary

Kolejka 26 - 22 czerwca

Bystry Nowe Bystre 2-1 Granit Czarna Góra
LKS Szaflary 7-1 Orkan Raba Wyżna
Czarni Czarny Dunajec 3-3 Orawa Jabłonka
Lepietnica Klikuszowa 4-3 Gronik Gronków
Watra Białka Tatrzańska 4-0 Lubań Tylmanowa
Dunajec Ostrowsko 0-1 Przełęcz Łopuszna
Poroniec Poronin 2-0 Jordan Jordanów

Liga okręgowa 2002/2003 (Nowy Sącz)

Klasa A 2002/2003 (Nowy Sącz)

Klasa B 2002/2003 (Podhale)

Autor: Jacek Skałba
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas