[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2002/2003, grupa: Nowy Sącz
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Jodłownik 34 92 30 2 2 145-38 15 1 1 72-20 15 1 1 73-18
2.  Łosoś Łososina Dolna 34 91 29 4 1 147-37 14 2 1 89-19 15 2 0 58-18
3.  KS Biecz 34 68 21 5 8 100-55 10 4 3 50-28 11 1 5 50-27
4.  Hart Tęgoborze 34 62 18 8 8 70-46 9 6 2 27-15 9 2 6 43-31
5.  Start Nowy Sącz 34 57 16 9 9 82-62 9 4 4 47-28 7 5 5 35-34
6.  LKS Korzenna 34 49 13 10 11 56-62 9 3 5 38-29 4 7 6 18-33 2 6 2 0 0 5-3
7.  Nawoj Nawojowa 34 49 13 10 11 57-51 7 6 4 34-23 6 4 7 23-28 2 0 0 0 2 3-5
8.  Poprad Rytro 34 48 13 9 12 62-49 7 6 4 35-19 6 3 8 27-30
9.  LKS Uście Gorlickie 34 47 12 11 11 52-43 10 3 4 34-18 2 8 7 18-25
10.  Zuber Krynica Zdrój 34 44 12 8 14 53-62 8 4 5 30-25 4 4 9 23-37
11.  Gorce Kamienica 34 41 13 2 19 53-73 7 1 9 29-29 6 1 10 24-44
12.  Jedność Nowy Sącz 34 38 11 5 18 54-87 7 2 8 28-36 4 3 10 26-51 2 6 2 0 0 8-1
13.  Dobrzanka Dobra 34 38 11 5 18 62-83 9 3 5 42-30 2 2 13 20-53 2 0 0 0 2 1-8
14.  Zyndram Łącko 34 32 9 5 20 54-90 7 2 8 28-38 2 3 12 26-52
15.  Barciczanka Barcice 34 31 8 7 19 42-93 7 4 6 26-28 1 3 13 16-65
16.  Jutrzenka Gorlice 34 30 6 12 16 28-65 4 4 9 12-32 2 8 7 16-33
17.  Limanovia Limanowa 34 29 6 11 17 37-80 5 5 7 27-45 1 6 10 10-35
18.  Orkan Niedźwiedź 34 9 2 3 29 24-102 0 3 14 17-51 2 0 15 7-51

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 LKS Jodłownik    3-5 4-1 3-1 4-2 3-2 2-0 3-0 1-1 6-0 9-1 5-3 8-2 4-1 4-0 6-0 1-0 6-1 
 2 Łosoś Łososina Dolna1-2     1-1 4-4 3-2 8-0 3-1 4-0 5-1 4-0 5-0 14-1 5-0 9-2 7-2 5-2 8-1 3-0 
 3 KS Biecz3-5 1-1     1-2 2-2 4-0 3-1 0-4 2-1 2-1 5-0 6-4 4-2 3-3 9-1 1-0 1-1 3-0* 
 4 Hart Tęgoborze2-1 1-1 1-2     0-2 1-1 3-1 1-1 1-1 2-0 2-0 2-1 1-0 2-1 3-1 1-1 1-1 3-0* 
 5 Start Nowy Sącz2-4 0-4 6-3 1-4     1-1 1-1 2-3 3-2 1-1 3-1 1-1 3-1 4-2 7-0 5-0 4-0 3-0* 
 6 LKS Korzenna1-5 1-5 1-3 1-4 0-2     2-1 2-0 3-1 1-1 2-1 4-0 6-3 4-1 1-1 1-1 5-0 3-0* 
 7 Nawoj Nawojowa0-4 2-3 1-3 2-1 1-1 2-3     2-0 2-0 1-1 4-0 1-1 1-1 3-1 4-1 2-2 1-1 5-0 
 8 Poprad Rytro1-1 1-4 2-3 2-2 1-1 2-0 0-1     0-0 2-1 1-3 2-2 4-1 4-0 4-0 0-0 1-0 8-0 
 9 LKS Uście Gorlickie0-3 2-5 2-0 1-2 4-2 0-0 1-2 2-2     3-1 5-0 2-0 4-0 3-1 1-0 0-0 1-0 3-0* 
 10 Zuber Krynica Zdrój0-2 1-2 2-1 1-0 2-4 2-2 0-0 2-3 0-0     0-6 4-2 4-1 1-1 4-1 3-0 1-0 3-0* 
 11 Gorce Kamienica2-3 1-3 2-3 0-3 2-4 2-3 0-1 0-2 2-1 3-1     4-0 1-0 0-4 2-0 0-0 5-1 3-0* 
 12 Jedność Nowy Sącz2-8 2-3 0-7 2-1 2-3 0-1 1-1 2-0 2-1 1-3 0-2     5-1 4-3 3-0 1-1 0-1 1-0 
 13 Dobrzanka Dobra1-6 1-3 0-3 2-0 0-1 3-0* 6-3 5-1 1-1 2-2 2-1 0-3     4-1 8-3 3-1 1-1 3-0* 
 14 Zyndram Łącko1-8 0-4 2-1 4-5 3-1 2-2 1-2 1-0 1-1 3-2 2-3 2-0 2-4     0-2 0-1 3-2 1-0 
 15 Barciczanka Barcice0-5 0-1 1-4 4-1 0-1 1-0 4-2 1-1 0-4 2-1 0-0 3-1 2-1 5-0     2-2 1-1 0-3* 
 16 Jutrzenka Gorlice1-4 0-2 0-8 0-4 1-1 0-0 0-2 3-2 0-0 1-2 0-3 0-1 2-0 2-1 1-1     1-0 0-1 
 17 Limanovia Limanowa1-9 2-9 0-2 0-3 4-1 0-0 1-1 0-3 2-2 1-3 2-0 1-5 1-1 0-0 6-2 3-2     3-2 
 18 Orkan Niedźwiedź0-3* 0-3* 2-5 3-6 5-5 2-3 0-3* 0-5 0-1 2-3 2-3 0-1 0-2 0-4 1-1 0-3* 0-0     

REKLAMA

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Zyndram Łącko 3-2 Limanovia Limanowa
Dobrzanka Dobra 1-3 Łosoś Łososina Dolna
Orkan Niedźwiedź 1-1 Barciczanka Barcice
Poprad Rytro 1-1 LKS Jodłownik
KS Biecz 1-2 Hart Tęgoborze
Start Nowy Sącz 1-1 Nawoj Nawojowa
Gorce Kamienica 3-1 Zuber Krynica Zdrój
LKS Korzenna 4-0 Jedność Nowy Sącz
LKS Uście Gorlickie 0-0 Jutrzenka Gorlice

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Gorce Kamienica 2-1 LKS Uście Gorlickie
Nawoj Nawojowa 2-2 Jutrzenka Gorlice
LKS Jodłownik 4-1 KS Biecz
Barciczanka Barcice 1-1 Poprad Rytro
Łosoś Łososina Dolna 3-0 Orkan Niedźwiedź
LKS Korzenna 6-3 Dobrzanka Dobra 11 września
Limanovia Limanowa 1-5 Jedność Nowy Sącz
Zuber Krynica Zdrój 1-1 Zyndram Łącko
Start Nowy Sącz 1-4 Hart Tęgoborze

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

Zyndram Łącko 2-3 Gorce Kamienica
Dobrzanka Dobra 1-1 Limanovia Limanowa
Orkan Niedźwiedź 2-3 LKS Korzenna
Poprad Rytro 1-4 Łosoś Łososina Dolna
KS Biecz 9-1 Barciczanka Barcice
Start Nowy Sącz 2-4 LKS Jodłownik
Jutrzenka Gorlice 0-4 Hart Tęgoborze
LKS Uście Gorlickie 1-2 Nawoj Nawojowa
Zuber Krynica Zdrój 4-2 Jedność Nowy Sącz

Kolejka 4 - 21 sierpnia

Gorce Kamienica 0-1 Nawoj Nawojowa
LKS Jodłownik 6-0 Jutrzenka Gorlice
Barciczanka Barcice 0-1 Start Nowy Sącz
Łosoś Łososina Dolna 1-1 KS Biecz
LKS Korzenna 2-0 Poprad Rytro
Limanovia Limanowa 3-2 Orkan Niedźwiedź
Zuber Krynica Zdrój 4-1 Dobrzanka Dobra
Zyndram Łącko 2-0 Jedność Nowy Sącz
LKS Uście Gorlickie 1-2 Hart Tęgoborze

Kolejka 5 - 24-25 sierpnia

Jedność Nowy Sącz 0-2 Gorce Kamienica
Dobrzanka Dobra 4-1 Zyndram Łącko
Orkan Niedźwiedź 2-3 Zuber Krynica Zdrój
Poprad Rytro 1-0 Limanovia Limanowa
KS Biecz 4-0 LKS Korzenna
Start Nowy Sącz 0-4 Łosoś Łososina Dolna
Jutrzenka Gorlice 1-1 Barciczanka Barcice
LKS Uście Gorlickie 0-3 LKS Jodłownik
Nawoj Nawojowa 2-1 Hart Tęgoborze

Kolejka 6 - 28 sierpnia

Gorce Kamienica 0-3 Hart Tęgoborze
LKS Jodłownik 2-0 Nawoj Nawojowa
Barciczanka Barcice 0-4 LKS Uście Gorlickie
Łosoś Łososina Dolna 5-2 Jutrzenka Gorlice
LKS Korzenna 0-2 Start Nowy Sącz
Limanovia Limanowa 0-2 KS Biecz
Zuber Krynica Zdrój 2-3 Poprad Rytro
Zyndram Łącko 1-0 Orkan Niedźwiedź
Jedność Nowy Sącz 5-1 Dobrzanka Dobra

Kolejka 7 - 31 sierpnia-1 września

Dobrzanka Dobra 2-1 Gorce Kamienica
Orkan Niedźwiedź 0-1 Jedność Nowy Sącz
Poprad Rytro 4-0 Zyndram Łącko
KS Biecz 2-1 Zuber Krynica Zdrój
Start Nowy Sącz 4-0 Limanovia Limanowa
Jutrzenka Gorlice 0-0 LKS Korzenna 23 października
w pierwszym terminie mecz się nie odbył - goście nie dojechali na mecz
LKS Uście Gorlickie 2-5 Łosoś Łososina Dolna
Nawoj Nawojowa 4-1 Barciczanka Barcice
LKS Jodłownik 3-1 Hart Tęgoborze

Kolejka 8 - 7-8 września

Gorce Kamienica 2-3 LKS Jodłownik
Barciczanka Barcice 4-1 Hart Tęgoborze
Łosoś Łososina Dolna 3-1 Nawoj Nawojowa
LKS Korzenna 3-1 LKS Uście Gorlickie
Limanovia Limanowa 3-2 Jutrzenka Gorlice
Zuber Krynica Zdrój 2-4 Start Nowy Sącz
Zyndram Łącko 2-1 KS Biecz
Jedność Nowy Sącz 2-0 Poprad Rytro
Dobrzanka Dobra 3-0 Orkan Niedźwiedź
(wo)
drużyna gości nie przystąpiła do meczu

Kolejka 9 - 14-15 września

Orkan Niedźwiedź 2-3 Gorce Kamienica
Poprad Rytro 4-1 Dobrzanka Dobra
Start Nowy Sącz 4-2 Zyndram Łącko
Jutrzenka Gorlice 1-2 Zuber Krynica Zdrój
LKS Uście Gorlickie 1-0 Limanovia Limanowa
Nawoj Nawojowa 2-3 LKS Korzenna
LKS Jodłownik 4-0 Barciczanka Barcice
Jedność Nowy Sącz 0-7 KS Biecz
Łosoś Łososina Dolna 4-4 Hart Tęgoborze

Kolejka 10 - 21-22 września

Gorce Kamienica 2-0 Barciczanka Barcice
Łosoś Łososina Dolna 1-2 LKS Jodłownik
LKS Korzenna 1-4 Hart Tęgoborze
Limanovia Limanowa 1-1 Nawoj Nawojowa
Zuber Krynica Zdrój 0-0 LKS Uście Gorlickie
Zyndram Łącko 0-1 Jutrzenka Gorlice
Jedność Nowy Sącz 2-3 Start Nowy Sącz
Dobrzanka Dobra 0-3 KS Biecz
Orkan Niedźwiedź 0-5 Poprad Rytro

Kolejka 11 - 28-29 września

Poprad Rytro 1-3 Gorce Kamienica
KS Biecz 3-0 Orkan Niedźwiedź
(wo)
drużyna gości nie przystapiła do meczu
Start Nowy Sącz 3-1 Dobrzanka Dobra
Jutrzenka Gorlice 0-1 Jedność Nowy Sącz
LKS Uście Gorlickie 3-1 Zyndram Łącko
Nawoj Nawojowa 1-1 Zuber Krynica Zdrój
LKS Jodłownik 3-2 LKS Korzenna
Barciczanka Barcice 0-1 Łosoś Łososina Dolna
Limanovia Limanowa 0-3 Hart Tęgoborze

Kolejka 12 - 5-6 października

Gorce Kamienica 1-3 Łosoś Łososina Dolna
LKS Korzenna 1-1 Barciczanka Barcice
Limanovia Limanowa 1-9 LKS Jodłownik
Zuber Krynica Zdrój 1-0 Hart Tęgoborze
Zyndram Łącko 1-2 Nawoj Nawojowa
Jedność Nowy Sącz 2-1 LKS Uście Gorlickie
Dobrzanka Dobra 3-1 Jutrzenka Gorlice
Orkan Niedźwiedź 5-5 Start Nowy Sącz
Poprad Rytro 2-3 KS Biecz

Kolejka 13 - 12-13 października

KS Biecz 5-0 Gorce Kamienica
Start Nowy Sącz 2-3 Poprad Rytro
Jutrzenka Gorlice 0-1 Orkan Niedźwiedź
LKS Uście Gorlickie 4-0 Dobrzanka Dobra
Nawoj Nawojowa 1-1 Jedność Nowy Sącz
LKS Jodłownik 6-0 Zuber Krynica Zdrój
Barciczanka Barcice 1-1 Limanovia Limanowa
Łosoś Łososina Dolna 8-0 LKS Korzenna
Zyndram Łącko 4-5 Hart Tęgoborze

Kolejka 14 - 19-20 października

Gorce Kamienica 2-3 LKS Korzenna
Limanovia Limanowa 2-9 Łosoś Łososina Dolna
Zuber Krynica Zdrój 4-1 Barciczanka Barcice
Zyndram Łącko 1-8 LKS Jodłownik
Jedność Nowy Sącz 2-1 Hart Tęgoborze
Dobrzanka Dobra 6-3 Nawoj Nawojowa
Orkan Niedźwiedź 0-1 LKS Uście Gorlickie
Poprad Rytro 0-0 Jutrzenka Gorlice
KS Biecz 2-2 Start Nowy Sącz

Kolejka 15 - 26-27 października

Start Nowy Sącz 3-1 Gorce Kamienica
Jutrzenka Gorlice 0-8 KS Biecz
LKS Uście Gorlickie 2-2 Poprad Rytro
Nawoj Nawojowa 5-0 Orkan Niedźwiedź
LKS Jodłownik 5-3 Jedność Nowy Sącz
Barciczanka Barcice 5-0 Zyndram Łącko
Łosoś Łososina Dolna 4-0 Zuber Krynica Zdrój
LKS Korzenna 5-0 Limanovia Limanowa
Dobrzanka Dobra 2-0 Hart Tęgoborze

Kolejka 16 - 2-3 listopada

Gorce Kamienica 5-1 Limanovia Limanowa
Zuber Krynica Zdrój 2-2 LKS Korzenna
Zyndram Łącko 0-4 Łosoś Łososina Dolna
Jedność Nowy Sącz 3-0 Barciczanka Barcice
Dobrzanka Dobra 1-6 LKS Jodłownik
Orkan Niedźwiedź 3-6 Hart Tęgoborze
Poprad Rytro 0-1 Nawoj Nawojowa
KS Biecz 2-1 LKS Uście Gorlickie
Start Nowy Sącz 5-0 Jutrzenka Gorlice

Kolejka 17 - 9-10 listopada

Jutrzenka Gorlice 0-3 Gorce Kamienica
LKS Uście Gorlickie 4-2 Start Nowy Sącz
Nawoj Nawojowa 1-3 KS Biecz
LKS Jodłownik 6-1 Orkan Niedźwiedź
Barciczanka Barcice 2-1 Dobrzanka Dobra
Łosoś Łososina Dolna 14-1 Jedność Nowy Sącz
LKS Korzenna 4-1 Zyndram Łącko
Limanovia Limanowa 1-3 Zuber Krynica Zdrój
Poprad Rytro 2-2 Hart Tęgoborze

Kolejka 18 - 30 marca

Zuber Krynica Zdrój 0-6 Gorce Kamienica
Jedność Nowy Sącz 0-1 LKS Korzenna
Jutrzenka Gorlice 0-0 LKS Uście Gorlickie
Limanovia Limanowa 0-0 Zyndram Łącko
Łosoś Łososina Dolna 5-0 Dobrzanka Dobra
Barciczanka Barcice 0-3 Orkan Niedźwiedź
(wo)
udział nieuprawnionych zawodników w drużynie gospodarzy - na boisku 3:0
LKS Jodłownik 3-0 Poprad Rytro
Hart Tęgoborze 1-2 KS Biecz
mecz w Zabełczu
Nawoj Nawojowa 1-1 Start Nowy Sącz

Kolejka 30 (pierwotnie 20) - 11 czerwca
Kolejka została przełożona z powodu złego stanu boisk. Pierwotnie miała być rozegrana 12-13 kwietnia.

Jedność Nowy Sącz 1-3 Zuber Krynica Zdrój
Gorce Kamienica 0-4 Zyndram Łącko 24 kwietnia
Limanovia Limanowa 1-1 Dobrzanka Dobra
LKS Korzenna 3-0 Orkan Niedźwiedź
(wo)
Orkan został relegowany z ligi
Łosoś Łososina Dolna 4-0 Poprad Rytro
Barciczanka Barcice 1-4 KS Biecz
LKS Jodłownik 4-2 Start Nowy Sącz 29 kwietnia
Hart Tęgoborze 1-1 Jutrzenka Gorlice
Nawoj Nawojowa 2-0 LKS Uście Gorlickie

Kolejka 19 (pierwotnie 21) - 19 kwietnia

Hart Tęgoborze 1-1 LKS Uście Gorlickie
mecz w Zabełczu
Nawoj Nawojowa 4-0 Gorce Kamienica
Jutrzenka Gorlice 1-4 LKS Jodłownik
Start Nowy Sącz 7-0 Barciczanka Barcice
KS Biecz 1-1 Łosoś Łososina Dolna
Poprad Rytro 2-0 LKS Korzenna
Orkan Niedźwiedź 0-0 Limanovia Limanowa
Dobrzanka Dobra 2-2 Zuber Krynica Zdrój
Jedność Nowy Sącz 4-3 Zyndram Łącko

Kolejka 20 (pierwotnie 22) - 27 kwietnia

Gorce Kamienica 4-0 Jedność Nowy Sącz
Zyndram Łącko 2-4 Dobrzanka Dobra
Zuber Krynica Zdrój 3-0 Orkan Niedźwiedź
(wo)
goście nie przystąpili do spotkania
Limanovia Limanowa 0-3 Poprad Rytro
LKS Korzenna 1-3 KS Biecz
Łosoś Łososina Dolna 3-2 Start Nowy Sącz
Barciczanka Barcice 2-2 Jutrzenka Gorlice
LKS Jodłownik 1-1 LKS Uście Gorlickie
Hart Tęgoborze 3-1 Nawoj Nawojowa
mecz w Zabełczu

Kolejka 21 (pierwotnie 23) - 1 maja

Hart Tęgoborze 2-0 Gorce Kamienica
Nawoj Nawojowa 0-4 LKS Jodłownik
LKS Uście Gorlickie 1-0 Barciczanka Barcice
Jutrzenka Gorlice 0-2 Łosoś Łososina Dolna
Start Nowy Sącz 1-1 LKS Korzenna
KS Biecz 1-1 Limanovia Limanowa
Poprad Rytro 2-1 Zuber Krynica Zdrój
Orkan Niedźwiedź 0-4 Zyndram Łącko
Dobrzanka Dobra 0-3 Jedność Nowy Sącz

Kolejka 22 (pierwotnie 24) - 4 maja

Hart Tęgoborze 2-1 LKS Jodłownik
Gorce Kamienica 1-0 Dobrzanka Dobra
Jedność Nowy Sącz 1-0 Orkan Niedźwiedź
Zyndram Łącko 1-0 Poprad Rytro
Zuber Krynica Zdrój 2-1 KS Biecz
Limanovia Limanowa 4-1 Start Nowy Sącz
LKS Korzenna 1-1 Jutrzenka Gorlice
Łosoś Łososina Dolna 5-1 LKS Uście Gorlickie
Barciczanka Barcice 4-2 Nawoj Nawojowa

Kolejka 23 (pierwotnie 25) - 11 maja

LKS Jodłownik 9-1 Gorce Kamienica
Hart Tęgoborze 3-1 Barciczanka Barcice
Nawoj Nawojowa 2-3 Łosoś Łososina Dolna
LKS Uście Gorlickie 0-0 LKS Korzenna
Jutrzenka Gorlice 1-0 Limanovia Limanowa
Start Nowy Sącz 1-1 Zuber Krynica Zdrój
KS Biecz 3-3 Zyndram Łącko
Poprad Rytro 2-2 Jedność Nowy Sącz
Orkan Niedźwiedź 0-2 Dobrzanka Dobra

Kolejka 24 (pierwotnie 26) - 14 maja

KS Biecz 6-4 Jedność Nowy Sącz
Hart Tęgoborze 1-1 Łosoś Łososina Dolna
Gorce Kamienica 3-0 Orkan Niedźwiedź
(wo)
goście nie przystąpili do spotkania
Dobrzanka Dobra 5-1 Poprad Rytro
Zyndram Łącko 3-1 Start Nowy Sącz
Zuber Krynica Zdrój 3-0 Jutrzenka Gorlice
Limanovia Limanowa 2-2 LKS Uście Gorlickie
LKS Korzenna 2-1 Nawoj Nawojowa
Barciczanka Barcice 0-5 LKS Jodłownik

Kolejka 25 (pierwotnie 27) - 18 maja

Barciczanka Barcice 0-0 Gorce Kamienica
LKS Jodłownik 3-5 Łosoś Łososina Dolna
Hart Tęgoborze 1-1 LKS Korzenna
Nawoj Nawojowa 1-1 Limanovia Limanowa
LKS Uście Gorlickie 3-1 Zuber Krynica Zdrój
Jutrzenka Gorlice 2-1 Zyndram Łącko
Start Nowy Sącz 1-1 Jedność Nowy Sącz
KS Biecz 4-2 Dobrzanka Dobra
Poprad Rytro 8-0 Orkan Niedźwiedź

Kolejka 26 (pierwotnie 28) - 24-25 maja

Hart Tęgoborze 1-1 Limanovia Limanowa
Gorce Kamienica 0-2 Poprad Rytro
Orkan Niedźwiedź 2-5 KS Biecz
Dobrzanka Dobra 0-1 Start Nowy Sącz
Jedność Nowy Sącz 1-1 Jutrzenka Gorlice
Zyndram Łącko 1-1 LKS Uście Gorlickie
Zuber Krynica Zdrój 0-0 Nawoj Nawojowa
LKS Korzenna 1-5 LKS Jodłownik
Łosoś Łososina Dolna 7-2 Barciczanka Barcice

Kolejka 27 (pierwotnie 29) - 28 maja

Łosoś Łososina Dolna 5-0 Gorce Kamienica
Barciczanka Barcice 1-0 LKS Korzenna
LKS Jodłownik 1-0 Limanovia Limanowa
Hart Tęgoborze 2-0 Zuber Krynica Zdrój
Nawoj Nawojowa 3-1 Zyndram Łącko
LKS Uście Gorlickie 2-0 Jedność Nowy Sącz
Jutrzenka Gorlice 2-0 Dobrzanka Dobra
Start Nowy Sącz 3-0 Orkan Niedźwiedź
(wo)
Orkan trzeci raz w rundzie wiosennej nie przystąpił do meczu, w związku z tym został wykluczony z dalszych rozgrywek
KS Biecz 0-4 Poprad Rytro

Kolejka 28 (pierwotnie 30) - 1 czerwca

Hart Tęgoborze 2-1 Zyndram Łącko
Gorce Kamienica 2-3 KS Biecz
Poprad Rytro 1-1 Start Nowy Sącz
Orkan Niedźwiedź 0-3 Jutrzenka Gorlice
(wo)
Orkan został relegowany z ligi
Dobrzanka Dobra 1-1 LKS Uście Gorlickie
Jedność Nowy Sącz 1-1 Nawoj Nawojowa
Zuber Krynica Zdrój 0-2 LKS Jodłownik
Limanovia Limanowa 6-2 Barciczanka Barcice
LKS Korzenna 1-5 Łosoś Łososina Dolna

Kolejka 29 (pierwotnie 31) - 8 czerwca

LKS Korzenna 2-1 Gorce Kamienica
Łosoś Łososina Dolna 8-1 Limanovia Limanowa
Barciczanka Barcice 2-1 Zuber Krynica Zdrój
LKS Jodłownik 4-1 Zyndram Łącko
Hart Tęgoborze 2-1 Jedność Nowy Sącz
Nawoj Nawojowa 1-1 Dobrzanka Dobra
LKS Uście Gorlickie 3-0 Orkan Niedźwiedź
(wo)
Orkan został relegowany z ligi
Jutrzenka Gorlice 3-2 Poprad Rytro 6 czerwca
Start Nowy Sącz 6-3 KS Biecz

Kolejka 31 (pierwotnie 32) - 15 czerwca

Hart Tęgoborze 1-0 Dobrzanka Dobra
Gorce Kamienica 2-4 Start Nowy Sącz
KS Biecz 1-0 Jutrzenka Gorlice
Poprad Rytro 0-0 LKS Uście Gorlickie
Orkan Niedźwiedź 0-3 Nawoj Nawojowa
(wo)
Orkan został relegowany z ligi
Jedność Nowy Sącz 2-8 LKS Jodłownik
Zyndram Łącko 0-2 Barciczanka Barcice
Zuber Krynica Zdrój 1-2 Łosoś Łososina Dolna
Limanovia Limanowa 0-0 LKS Korzenna

Kolejka 32 (pierwotnie 33) - 19 czerwca

Limanovia Limanowa 2-0 Gorce Kamienica
LKS Korzenna 1-1 Zuber Krynica Zdrój
Łosoś Łososina Dolna 9-2 Zyndram Łącko
Barciczanka Barcice 3-1 Jedność Nowy Sącz
LKS Jodłownik 8-2 Dobrzanka Dobra
Hart Tęgoborze 3-0 Orkan Niedźwiedź
(wo)
Orkan został relegowany z ligi
Nawoj Nawojowa 2-0 Poprad Rytro
LKS Uście Gorlickie 2-0 KS Biecz
Jutrzenka Gorlice 1-1 Start Nowy Sącz

Kolejka 33 (pierwotnie 34) - 22 czerwca

Hart Tęgoborze 1-1 Poprad Rytro
Gorce Kamienica 0-0 Jutrzenka Gorlice
Start Nowy Sącz 3-2 LKS Uście Gorlickie
KS Biecz 3-1 Nawoj Nawojowa
Orkan Niedźwiedź 0-3 LKS Jodłownik
(wo)
Orkan został relegowany z ligi
Dobrzanka Dobra 8-3 Barciczanka Barcice
Jedność Nowy Sącz 2-3 Łosoś Łososina Dolna
Zyndram Łącko 2-2 LKS Korzenna
Zuber Krynica Zdrój 1-0 Limanovia Limanowa

REKLAMA

Kolejka 34 (pierwotnie 19) - 28 czerwca
Kolejka została przełożona z powodu opadów śniegu. Pierwotnie miała być rozegrana 6 kwietnia.

Hart Tęgoborze 0-2 Start Nowy Sącz 25 czerwca
LKS Uście Gorlickie 5-0 Gorce Kamienica
Jutrzenka Gorlice 0-2 Nawoj Nawojowa
KS Biecz 3-5 LKS Jodłownik
mecz w Jodłowniku
Poprad Rytro 4-0 Barciczanka Barcice
Orkan Niedźwiedź 0-3 Łosoś Łososina Dolna
(wo)
Orkan został relegowany z ligi
Dobrzanka Dobra 3-0 LKS Korzenna
(wo)
udział nieuprawnionego zawodnika w druzynie gości - na boisku 1:2
Jedność Nowy Sącz 0-1 Limanovia Limanowa
Zyndram Łącko 3-2 Zuber Krynica Zdrój

Baraże o udział w Klasie A (Nowy Sącz)

Liga okręgowa 2002/2003 (Nowy Sącz)

Klasa A 2002/2003 (Podhale)

Klasa B 2002/2003 (Gorlice)
Klasa B 2002/2003 (Limanowa)
Klasa B 2002/2003 (Nowy Sącz)

Autor: Jacek Skałba
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas