[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2002/2003, grupa: Gorlice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KS Bobowa 28 73 24 1 3 125-36 13 0 1 76-11 11 1 2 49-25
2.  LKS Szymbark 28 66 20 6 2 74-28 11 2 1 41-14 9 4 1 33-14
3.  LKS Ropa 28 60 19 3 6 54-26 10 2 2 25-9 9 1 4 29-17
4.  Glinik/Karpatia II Gorlice 28 59 18 5 5 86-45 10 1 3 51-24 8 4 2 35-21
5.  LKS Wójtowa 28 54 16 6 6 79-50 10 2 2 41-24 6 4 4 38-26
6.  LKS Bystra (k. Gorlic) 28 50 16 2 10 86-69 9 2 3 49-33 7 0 7 37-36
7.  Sokół Staszkówka 28 38 12 2 14 64-74 7 2 5 37-31 5 0 9 27-43
8.  LKS Sękowa 28 37 11 4 13 84-98 5 4 5 45-46 6 0 8 39-52
9.  Moszczanka Moszczenica 28 32 8 8 12 66-69 5 3 6 41-29 3 5 6 25-40
10.  Biała Brunary 28 29 8 5 15 63-62 7 3 4 48-25 1 2 11 15-37
11.  LKS Stróżówka 28 27 8 3 17 38-70 5 2 7 20-24 3 1 10 18-46
12.  LKS Łużna 28 25 7 4 17 70-84 5 2 7 42-34 2 2 10 28-50
13.  LKS Kwiatonowice 28 21 7 0 21 34-97 4 0 10 19-46 3 0 11 15-51
14.  LKS Grudna Kępska 28 18 5 3 20 47-98 2 2 10 17-36 3 1 10 30-62
15.  Sokół Krużlowa Wyżna 28 14 4 2 22 52-116 3 0 11 32-52 1 2 11 20-64

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 KS Bobowa    3-0 3-1 0-3* 6-1 3-1 9-0 9-1 6-1 5-1 4-0 4-1 6-0 10-1 8-0 
 2 LKS Szymbark0-4     3-1 2-2 2-0 3-1 3-0 6-3 1-1 4-0 2-0 3-0* 3-0 4-1 5-1 
 3 LKS Ropa2-2 0-2     0-1 2-1 2-0 3-0 2-0 1-1 2-0 1-0 3-2 3-0 2-0 2-0 
 4 Glinik/Karpatia II Gorlice1-2 0-0 2-3     2-0 4-2 4-2 1-5 4-0 5-1 8-3 7-1 5-2 5-1 3-2 
 5 LKS Wójtowa3-0 1-1 1-2 6-4     0-1 4-2 6-4 2-2 1-0 4-2 3-2 2-1 4-2 4-1 
 6 LKS Bystra (k. Gorlic)1-3 2-2 4-1 2-5 2-2     1-0 4-2 7-2 3-2 5-3 3-2 3-1 3-5 9-3 
 7 Sokół Staszkówka3-4 0-4 0-2 3-0* 3-3 3-2     6-2 3-2 4-4 0-2 4-3 2-0 1-3 5-0 
 8 LKS Sękowa4-7 2-2 0-5 2-3 2-2 3-5 3-4     6-6 3-2 1-1 3-2 4-1 8-3 4-3 
 9 Moszczanka Moszczenica0-4 2-3 1-2 2-2 1-3 5-1 2-1 5-1     1-1 1-2 4-4 0-3 8-1 9-1 
 10 Biała Brunary1-4 0-2 1-1 1-1 1-1 3-5 2-5 5-1 3-1     3-0 7-1 9-1 5-1 7-1 
 11 LKS Stróżówka4-1 0-1 0-1 0-4 1-2 3-1 2-1 1-5 2-2 1-0     3-1 1-2 1-1 1-2 
 12 LKS Łużna1-3 1-2 1-4 1-1 4-5 2-4 4-2 4-5 2-3 1-0 7-0     8-1 4-2 2-2 
 13 LKS Kwiatonowice0-6 1-4 0-3* 1-4 0-5 0-5 2-4 0-2 0-2 4-1 2-1 1-3     4-3 4-3 
 14 LKS Grudna Kępska3-4 0-5 1-0 1-2 0-7 2-4 2-3 0-2 1-2 3-0* 1-3 2-2 0-1     1-1 
 15 Sokół Krużlowa Wyżna2-5 2-5 0-3* 0-3* 0-6 3-5 2-3 3-6 2-0 0-3* 7-1 3-4 5-2 3-6     

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Pauza: Glinik/Karpatia II Gorlice.
 
Sokół Krużlowa Wyżna 7-1 LKS Stróżówka
Moszczanka Moszczenica 0-4 KS Bobowa
LKS Kwiatonowice 1-4 LKS Szymbark
LKS Sękowa 8-3 LKS Grudna Kępska
Sokół Staszkówka 0-2 LKS Ropa
LKS Wójtowa 1-0 Biała Brunary
LKS Łużna 2-4 LKS Bystra (k. Gorlic)

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Pauza: LKS Bystra (k. Gorlic).
 
Biała Brunary 7-1 LKS Łużna
LKS Ropa 2-1 LKS Wójtowa
LKS Grudna Kępska 2-3 Sokół Staszkówka
LKS Szymbark 6-3 LKS Sękowa
KS Bobowa 6-0 LKS Kwiatonowice
LKS Stróżówka 2-2 Moszczanka Moszczenica 18 września
pierwotnie mecz przerwany przy stanie 0:0 -
Glinik/Karpatia II Gorlice 3-2 Sokół Krużlowa Wyżna

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

Pauza: Sokół Krużlowa Wyżna.
 
Moszczanka Moszczenica 2-2 Glinik/Karpatia II Gorlice
LKS Kwiatonowice 2-1 LKS Stróżówka 21 sierpnia
LKS Sękowa 4-7 KS Bobowa
Sokół Staszkówka 0-4 LKS Szymbark
LKS Wójtowa 4-2 LKS Grudna Kępska
LKS Łużna 1-4 LKS Ropa
LKS Bystra (k. Gorlic) 3-2 Biała Brunary

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

Pauza: Biała Brunary.
 
LKS Ropa 2-0 LKS Bystra (k. Gorlic)
LKS Szymbark 2-0 LKS Wójtowa
KS Bobowa 9-0 Sokół Staszkówka
LKS Stróżówka 1-5 LKS Sękowa
Glinik/Karpatia II Gorlice 5-2 LKS Kwiatonowice
Sokół Krużlowa Wyżna 2-0 Moszczanka Moszczenica
LKS Łużna 4-2 LKS Grudna Kępska

Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września

Pauza: Moszczanka Moszczenica.
 
LKS Kwiatonowice 4-3 Sokół Krużlowa Wyżna
LKS Sękowa 2-3 Glinik/Karpatia II Gorlice
Sokół Staszkówka 0-2 LKS Stróżówka
LKS Wójtowa 3-0 KS Bobowa
LKS Łużna 1-2 LKS Szymbark
LKS Bystra (k. Gorlic) 3-5 LKS Grudna Kępska
Biała Brunary 1-1 LKS Ropa

Kolejka 6 - 7-8 września

Pauza: LKS Ropa.
 
LKS Grudna Kępska 3-0 Biała Brunary
(wo)
pierwotnie 0:6 -
LKS Szymbark 3-1 LKS Bystra (k. Gorlic)
KS Bobowa 4-1 LKS Łużna
LKS Stróżówka 1-2 LKS Wójtowa
Glinik/Karpatia II Gorlice 4-2 Sokół Staszkówka
Sokół Krużlowa Wyżna 3-6 LKS Sękowa
Moszczanka Moszczenica 0-3 LKS Kwiatonowice

Kolejka 7 - 14-15 września

Pauza: LKS Kwiatonowice.
 
LKS Sękowa 6-6 Moszczanka Moszczenica
Sokół Staszkówka 5-0 Sokół Krużlowa Wyżna
LKS Wójtowa 6-4 Glinik/Karpatia II Gorlice
LKS Łużna 7-0 LKS Stróżówka
LKS Bystra (k. Gorlic) 1-3 KS Bobowa
Biała Brunary 0-2 LKS Szymbark
LKS Ropa 2-0 LKS Grudna Kępska

Kolejka 8 - 21-22 września

Pauza: LKS Grudna Kępska.
 
LKS Szymbark 3-1 LKS Ropa
KS Bobowa 5-1 Biała Brunary
Glinik/Karpatia II Gorlice 7-1 LKS Łużna
Sokół Krużlowa Wyżna 0-6 LKS Wójtowa
Moszczanka Moszczenica 2-1 Sokół Staszkówka
LKS Kwiatonowice 0-2 LKS Sękowa
LKS Bystra (k. Gorlic) 5-3 LKS Stróżówka

Kolejka 9 - 28-29 września

Pauza: LKS Sękowa.
 
Sokół Staszkówka 2-0 LKS Kwiatonowice
LKS Wójtowa 2-2 Moszczanka Moszczenica
LKS Łużna 2-2 Sokół Krużlowa Wyżna
LKS Bystra (k. Gorlic) 2-5 Glinik/Karpatia II Gorlice
Biała Brunary 3-0 LKS Stróżówka
LKS Ropa 2-2 KS Bobowa
LKS Grudna Kępska 0-5 LKS Szymbark

Kolejka 10 - 5-6 października

Pauza: LKS Szymbark.
 
KS Bobowa 10-1 LKS Grudna Kępska
LKS Stróżówka 0-1 LKS Ropa
Sokół Krużlowa Wyżna 3-5 LKS Bystra (k. Gorlic)
Moszczanka Moszczenica 4-4 LKS Łużna
LKS Kwiatonowice 0-5 LKS Wójtowa
LKS Sękowa 3-4 Sokół Staszkówka
Biała Brunary 1-1 Glinik/Karpatia II Gorlice

Kolejka 11 - 12-13 października

Pauza: Sokół Staszkówka.
 
LKS Wójtowa 6-4 LKS Sękowa
LKS Łużna 8-1 LKS Kwiatonowice
LKS Bystra (k. Gorlic) 7-2 Moszczanka Moszczenica
Biała Brunary 7-1 Sokół Krużlowa Wyżna
LKS Ropa 0-1 Glinik/Karpatia II Gorlice
LKS Grudna Kępska 1-3 LKS Stróżówka
LKS Szymbark 0-4 KS Bobowa

Kolejka 12 - 19-20 października

Pauza: KS Bobowa.
 
Glinik/Karpatia II Gorlice 5-1 LKS Grudna Kępska
Sokół Krużlowa Wyżna 0-3 LKS Ropa
(wo)
mecz przerwany przy stanie 0:2 - gospodarze opuścili boisko
Moszczanka Moszczenica 1-1 Biała Brunary
LKS Kwiatonowice 0-5 LKS Bystra (k. Gorlic)
LKS Sękowa 3-2 LKS Łużna
Sokół Staszkówka 3-3 LKS Wójtowa
LKS Szymbark 2-0 LKS Stróżówka

Kolejka 13 - 26-27 października

Pauza: LKS Wójtowa.
 
LKS Łużna 4-2 Sokół Staszkówka
LKS Bystra (k. Gorlic) 4-2 LKS Sękowa
Biała Brunary 9-1 LKS Kwiatonowice
LKS Ropa 1-1 Moszczanka Moszczenica
LKS Grudna Kępska 1-1 Sokół Krużlowa Wyżna
LKS Szymbark 2-2 Glinik/Karpatia II Gorlice
KS Bobowa 4-0 LKS Stróżówka

Kolejka 14 - 2-3 listopada

Pauza: LKS Stróżówka.
 
Glinik/Karpatia II Gorlice 1-2 KS Bobowa
Sokół Krużlowa Wyżna 2-5 LKS Szymbark
Moszczanka Moszczenica 8-1 LKS Grudna Kępska
LKS Kwiatonowice 0-3 LKS Ropa
(wo)
gospodarze nie przystąpili do spotkania
LKS Sękowa 3-2 Biała Brunary
Sokół Staszkówka 3-2 LKS Bystra (k. Gorlic)
LKS Wójtowa 3-2 LKS Łużna

Kolejka 15 - 9-10 listopada

Pauza: LKS Łużna.
 
LKS Bystra (k. Gorlic) 2-2 LKS Wójtowa
Biała Brunary 2-5 Sokół Staszkówka
LKS Ropa 2-0 LKS Sękowa
LKS Grudna Kępska 0-1 LKS Kwiatonowice
LKS Szymbark 1-1 Moszczanka Moszczenica
KS Bobowa 8-0 Sokół Krużlowa Wyżna
LKS Stróżówka 0-4 Glinik/Karpatia II Gorlice

Kolejka 16 - 30 marca

Pauza: Glinik/Karpatia II Gorlice.
 
LKS Stróżówka 1-2 Sokół Krużlowa Wyżna 2 kwietnia
KS Bobowa 6-1 Moszczanka Moszczenica
LKS Szymbark 3-0 LKS Kwiatonowice
LKS Grudna Kępska 0-2 LKS Sękowa
mecz w Sękowej
LKS Ropa 3-0 Sokół Staszkówka
Biała Brunary 1-1 LKS Wójtowa
LKS Bystra (k. Gorlic) 3-2 LKS Łużna

Kolejka 17 - 19 kwietnia
Kolejka została przełożona z powodu opadów śniegu. Pierwotnie miała być rozegrana 6 kwietnia.

Pauza: LKS Bystra (k. Gorlic).
 
LKS Łużna 1-0 Biała Brunary
LKS Wójtowa 1-2 LKS Ropa
Sokół Staszkówka 1-3 LKS Grudna Kępska
LKS Sękowa 2-2 LKS Szymbark 16 kwietnia
LKS Kwiatonowice 0-6 KS Bobowa
Moszczanka Moszczenica 1-2 LKS Stróżówka
Sokół Krużlowa Wyżna 0-3 Glinik/Karpatia II Gorlice 8 maja
(wo)
udział nieuprawnionych zawodników w drużynie gospodarzy - wynik na boisku wynik 5:4

Kolejka 22 (pierwotnie 18) - 14 maja
Kolejka została przełożona z powodu złego stanu boisk. Pierwotnie miała być rozegrana 12-13 kwietnia.

Pauza: Sokół Krużlowa Wyżna.
 
Glinik/Karpatia II Gorlice 4-0 Moszczanka Moszczenica 16 kwietnia
LKS Stróżówka 1-2 LKS Kwiatonowice
KS Bobowa 9-1 LKS Sękowa
LKS Szymbark 3-0 Sokół Staszkówka
LKS Grudna Kępska 0-7 LKS Wójtowa 15 maja
LKS Ropa 3-2 LKS Łużna
Biała Brunary 3-5 LKS Bystra (k. Gorlic)

Kolejka 18 (pierwotnie 19) - 27 kwietnia

Pauza: Biała Brunary.
 
LKS Grudna Kępska 2-2 LKS Łużna
LKS Bystra (k. Gorlic) 4-1 LKS Ropa
LKS Wójtowa 1-1 LKS Szymbark
Sokół Staszkówka 3-4 KS Bobowa
LKS Sękowa 1-1 LKS Stróżówka
LKS Kwiatonowice 1-4 Glinik/Karpatia II Gorlice
Moszczanka Moszczenica 9-1 Sokół Krużlowa Wyżna

Kolejka 19 (pierwotnie 20) - 1 maja

Pauza: Moszczanka Moszczenica.
 
Sokół Krużlowa Wyżna 5-2 LKS Kwiatonowice
Glinik/Karpatia II Gorlice 1-5 LKS Sękowa
LKS Stróżówka 2-1 Sokół Staszkówka
KS Bobowa 6-1 LKS Wójtowa
LKS Szymbark 3-0 LKS Łużna
(wo)
goście nie przystąpili do spotkania
LKS Grudna Kępska 2-4 LKS Bystra (k. Gorlic)
LKS Ropa 2-0 Biała Brunary

Kolejka 20 (pierwotnie 21) - 4 maja

Pauza: LKS Ropa.
 
Biała Brunary 5-1 LKS Grudna Kępska
LKS Bystra (k. Gorlic) 2-2 LKS Szymbark
LKS Łużna 1-3 KS Bobowa
LKS Wójtowa 4-2 LKS Stróżówka
Sokół Staszkówka 3-0 Glinik/Karpatia II Gorlice
(wo)
goście nie przystąpili do spotkania
LKS Sękowa 4-3 Sokół Krużlowa Wyżna
LKS Kwiatonowice 0-2 Moszczanka Moszczenica

Kolejka 21 (pierwotnie 22) - 11 maja

Pauza: LKS Kwiatonowice.
 
Moszczanka Moszczenica 5-1 LKS Sękowa
Sokół Krużlowa Wyżna 2-3 Sokół Staszkówka
Glinik/Karpatia II Gorlice 2-0 LKS Wójtowa
LKS Stróżówka 3-1 LKS Łużna
KS Bobowa 3-1 LKS Bystra (k. Gorlic)
LKS Szymbark 4-0 Biała Brunary
LKS Grudna Kępska 1-0 LKS Ropa

Kolejka 23 - 18 maja

Pauza: LKS Grudna Kępska.
 
LKS Stróżówka 3-1 LKS Bystra (k. Gorlic)
LKS Ropa 0-2 LKS Szymbark
Biała Brunary 1-4 KS Bobowa
LKS Łużna 1-1 Glinik/Karpatia II Gorlice
LKS Wójtowa 4-1 Sokół Krużlowa Wyżna
Sokół Staszkówka 3-2 Moszczanka Moszczenica
LKS Sękowa 4-1 LKS Kwiatonowice

Kolejka 24 - 25 maja

Pauza: LKS Sękowa.
 
LKS Kwiatonowice 2-4 Sokół Staszkówka
Moszczanka Moszczenica 1-3 LKS Wójtowa
Sokół Krużlowa Wyżna 3-4 LKS Łużna
Glinik/Karpatia II Gorlice 4-2 LKS Bystra (k. Gorlic)
LKS Stróżówka 1-0 Biała Brunary
KS Bobowa 3-1 LKS Ropa
LKS Szymbark 4-1 LKS Grudna Kępska

Kolejka 25 - 1 czerwca

Pauza: LKS Szymbark.
 
Glinik/Karpatia II Gorlice 5-1 Biała Brunary
LKS Grudna Kępska 3-4 KS Bobowa
LKS Ropa 1-0 LKS Stróżówka
LKS Bystra (k. Gorlic) 9-3 Sokół Krużlowa Wyżna
LKS Łużna 2-3 Moszczanka Moszczenica
LKS Wójtowa 2-1 LKS Kwiatonowice
Sokół Staszkówka 6-2 LKS Sękowa

Kolejka 26 - 7-8 czerwca

Pauza: Sokół Staszkówka.
 
LKS Sękowa 2-2 LKS Wójtowa
LKS Kwiatonowice 1-3 LKS Łużna
Moszczanka Moszczenica 5-1 LKS Bystra (k. Gorlic)
Sokół Krużlowa Wyżna 0-3 Biała Brunary
(wo)
gospodarze nie przystąpili do spotkania
Glinik/Karpatia II Gorlice 2-3 LKS Ropa
LKS Stróżówka 1-1 LKS Grudna Kępska
KS Bobowa 3-0 LKS Szymbark

Kolejka 27 - 15 czerwca

Pauza: KS Bobowa.
 
LKS Stróżówka 0-1 LKS Szymbark
LKS Grudna Kępska 1-2 Glinik/Karpatia II Gorlice
LKS Ropa 2-0 Sokół Krużlowa Wyżna
Biała Brunary 3-1 Moszczanka Moszczenica
LKS Bystra (k. Gorlic) 3-1 LKS Kwiatonowice
LKS Łużna 4-5 LKS Sękowa
LKS Wójtowa 4-2 Sokół Staszkówka

Kolejka 28 - 18 czerwca

Pauza: LKS Wójtowa.
 
Sokół Staszkówka 4-3 LKS Łużna
LKS Sękowa 3-5 LKS Bystra (k. Gorlic)
LKS Kwiatonowice 4-1 Biała Brunary
Moszczanka Moszczenica 1-2 LKS Ropa
Sokół Krużlowa Wyżna 3-6 LKS Grudna Kępska
Glinik/Karpatia II Gorlice 0-0 LKS Szymbark
LKS Stróżówka 4-1 KS Bobowa

Kolejka 29 - 22 czerwca

Pauza: LKS Stróżówka.
 
KS Bobowa 0-3 Glinik/Karpatia II Gorlice
(wo)
mecz przerwany przy stanie 0-1, niesportowe zachowanie piłkarzy Bobowej w stosunku do sędziów
LKS Szymbark 5-1 Sokół Krużlowa Wyżna
LKS Grudna Kępska 1-2 Moszczanka Moszczenica
LKS Ropa 3-0 LKS Kwiatonowice
Biała Brunary 5-1 LKS Sękowa
LKS Bystra (k. Gorlic) 1-0 Sokół Staszkówka
LKS Łużna 4-5 LKS Wójtowa

Kolejka 30 - 29 czerwca

Pauza: LKS Łużna.
 
LKS Wójtowa 0-1 LKS Bystra (k. Gorlic)
Sokół Staszkówka 4-4 Biała Brunary
LKS Sękowa 0-5 LKS Ropa
LKS Kwiatonowice 4-3 LKS Grudna Kępska
Moszczanka Moszczenica 2-3 LKS Szymbark
Sokół Krużlowa Wyżna 2-5 KS Bobowa
Glinik/Karpatia II Gorlice 8-3 LKS Stróżówka

Baraże o udział w Klasie A (Nowy Sącz)

Klasa A 2002/2003 (Nowy Sącz)

Klasa B 2002/2003 (Limanowa)
Klasa B 2002/2003 (Nowy Sącz)

Autor: Jacek Skałba
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas