[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2002/2003, grupa: Nowy Sącz
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sokół Stary Sącz 22 61 20 1 1 86-15 11 0 0 47-3 9 1 1 39-12
2.  Amator Paszyn 22 51 16 3 3 54-22 9 1 1 30-8 7 2 2 24-14
3.  Ogniwo Piwniczna Zdrój 22 45 15 0 7 68-37 9 0 2 39-16 6 0 5 29-21
4.  Librantovia Librantowa 22 34 11 1 10 40-51 7 0 4 23-16 4 1 6 17-35
5.  KPT Nawojowa 22 33 10 3 9 39-40 6 2 3 22-14 4 1 6 17-26
6.  Zabełcze Nowy Sącz 22 32 9 5 8 32-37 7 3 1 20-11 2 2 7 12-26
7.  Królovia Królowa Górna 22 30 9 3 10 51-41 6 2 3 33-16 3 1 7 18-25
8.  Zamczysko Marcinkowice 22 28 8 4 10 42-46 7 1 3 30-20 1 3 7 12-26
9.  Galicja Nowy Sącz 22 23 7 2 13 47-62 5 1 5 27-27 2 1 8 20-35
10.  Górka Szczereż 22 19 5 4 13 37-61 3 3 5 23-25 2 1 8 14-36
11.  Łomniczanka Łomnica Zdrój 22 14 4 2 16 34-84 4 1 6 26-36 0 1 10 8-48
12.  LKS Ubiad 22 11 3 2 17 34-68 1 1 9 15-37 2 1 8 19-31
SKS Muszynka nie wystartowała do rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Sokół Stary Sącz    1-0 2-0 10-0 3-0 4-0 2-1 3-0 5-1 4-1 10-0 3-0 
 2 Amator Paszyn0-1     3-1 2-0 3-0* 1-1 3-0 3-1 4-2 2-0 3-0* 6-2 
 3 Ogniwo Piwniczna Zdrój1-5 1-3     8-1 6-0 2-0 3-2 3-0 3-1 5-1 4-1 3-2 
 4 Librantovia Librantowa1-3 1-2 1-0     0-2 2-1 3-0 5-2 1-3 3-1 4-1 2-1 
 5 KPT Nawojowa1-2 0-3 3-2 1-1     3-1 2-3 0-0 1-0 3-1 6-0 2-1 
 6 Zabełcze Nowy Sącz0-4 2-2 1-0 3-0 2-1     3-2 1-1 3-0 0-0 3-0 2-1 
 7 Królovia Królowa Górna2-2 1-4 2-3 4-0 4-1 3-2     0-0 7-2 7-0 2-0 1-2 
 8 Zamczysko Marcinkowice4-2 2-3 2-8 2-0 0-3 2-2 1-0     7-1 2-1 7-0 1-0 
 9 Galicja Nowy Sącz0-5 0-1 0-2 2-6 0-4 1-0 3-3 3-1     8-0 5-3 5-2 
 10 Górka Szczereż1-5 1-1 2-3 0-2 2-2 7-0 0-3 5-3 1-1     2-1 2-4 
 11 Łomniczanka Łomnica Zdrój1-5 3-2 4-6 2-4 4-1 0-2 3-0* 3-0* 2-9 0-3*     4-4 
 12 LKS Ubiad1-5 2-3 1-4 1-3 2-3 1-3 2-4 0-4 1-0 2-6 2-2     

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Zamczysko Marcinkowice 2-1 Górka Szczereż
LKS Ubiad 2-2 Łomniczanka Łomnica Zdrój
Sokół Stary Sącz 2-0 Ogniwo Piwniczna Zdrój
KPT Nawojowa 1-0 Galicja Nowy Sącz
Królovia Królowa Górna 1-4 Amator Paszyn
Librantovia Librantowa 2-1 Zabełcze Nowy Sącz

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Górka Szczereż 7-0 Zabełcze Nowy Sącz
Amator Paszyn 2-0 Librantovia Librantowa
Galicja Nowy Sącz 3-3 Królovia Królowa Górna
Ogniwo Piwniczna Zdrój 6-0 KPT Nawojowa
Łomniczanka Łomnica Zdrój 1-5 Sokół Stary Sącz
Zamczysko Marcinkowice 1-0 LKS Ubiad

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

LKS Ubiad 2-6 Górka Szczereż
Sokół Stary Sącz 3-0 Zamczysko Marcinkowice
KPT Nawojowa 6-0 Łomniczanka Łomnica Zdrój
Królovia Królowa Górna 2-3 Ogniwo Piwniczna Zdrój
Librantovia Librantowa 1-3 Galicja Nowy Sącz
Zabełcze Nowy Sącz 2-2 Amator Paszyn

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

Górka Szczereż 1-1 Amator Paszyn
Galicja Nowy Sącz 1-0 Zabełcze Nowy Sącz
Ogniwo Piwniczna Zdrój 8-1 Librantovia Librantowa
Łomniczanka Łomnica Zdrój 3-0 Królovia Królowa Górna
(wo)
udział nieuprawnionych zawodników w drużynie gosci - na boisku 1:6
Zamczysko Marcinkowice 0-3 KPT Nawojowa
LKS Ubiad 1-5 Sokół Stary Sącz

Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września

Sokół Stary Sącz 4-1 Górka Szczereż
KPT Nawojowa 2-1 LKS Ubiad
Królovia Królowa Górna 0-0 Zamczysko Marcinkowice
Librantovia Librantowa 4-1 Łomniczanka Łomnica Zdrój
Zabełcze Nowy Sącz 1-0 Ogniwo Piwniczna Zdrój
Amator Paszyn 4-2 Galicja Nowy Sącz

Kolejka 6 - 7-8 września

Górka Szczereż 1-1 Galicja Nowy Sącz
Ogniwo Piwniczna Zdrój 1-3 Amator Paszyn
Łomniczanka Łomnica Zdrój 0-2 Zabełcze Nowy Sącz
Zamczysko Marcinkowice 2-0 Librantovia Librantowa
LKS Ubiad 2-4 Królovia Królowa Górna
Sokół Stary Sącz 3-0 KPT Nawojowa

Kolejka 7 - 14-15 września

KPT Nawojowa 3-1 Górka Szczereż
Królovia Królowa Górna 2-2 Sokół Stary Sącz
Librantovia Librantowa 2-1 LKS Ubiad
Zabełcze Nowy Sącz 1-1 Zamczysko Marcinkowice
Amator Paszyn 3-0 Łomniczanka Łomnica Zdrój
(wo)
drużyna gości nie przystąpiła do meczu
Galicja Nowy Sącz 0-2 Ogniwo Piwniczna Zdrój

Kolejka 8 - 21-22 września

Górka Szczereż 2-3 Ogniwo Piwniczna Zdrój
Łomniczanka Łomnica Zdrój 2-9 Galicja Nowy Sącz
Zamczysko Marcinkowice 2-3 Amator Paszyn
LKS Ubiad 1-3 Zabełcze Nowy Sącz
Sokół Stary Sącz 10-0 Librantovia Librantowa
KPT Nawojowa 2-3 Królovia Królowa Górna

Kolejka 9 - 28-29 września

Królovia Królowa Górna 7-0 Górka Szczereż
Librantovia Librantowa 0-2 KPT Nawojowa
Zabełcze Nowy Sącz 0-4 Sokół Stary Sącz
Amator Paszyn 6-2 LKS Ubiad
Galicja Nowy Sącz 3-1 Zamczysko Marcinkowice
Ogniwo Piwniczna Zdrój 4-1 Łomniczanka Łomnica Zdrój

Kolejka 10 - 5-6 października

Górka Szczereż 2-1 Łomniczanka Łomnica Zdrój
Zamczysko Marcinkowice 2-8 Ogniwo Piwniczna Zdrój
LKS Ubiad 1-0 Galicja Nowy Sącz
Sokół Stary Sącz 1-0 Amator Paszyn
KPT Nawojowa 3-1 Zabełcze Nowy Sącz
Królovia Królowa Górna 4-0 Librantovia Librantowa

Kolejka 11 - 12-13 listopada

Librantovia Librantowa 3-1 Górka Szczereż
Zabełcze Nowy Sącz 3-2 Królovia Królowa Górna
Amator Paszyn 3-0 KPT Nawojowa
(wo)
mecz przerwany przy stanie 3:1 - uderzenie sędziego przez zawodnika gości
Galicja Nowy Sącz 0-5 Sokół Stary Sącz
Ogniwo Piwniczna Zdrój 3-2 LKS Ubiad
Łomniczanka Łomnica Zdrój 3-0 Zamczysko Marcinkowice
(wo)
brak ważnych kart zdrowia zawodników gości

Kolejka 12 (pierwotnie 14) - 19 kwietnia

Górka Szczereż 2-4 LKS Ubiad
Zamczysko Marcinkowice 4-2 Sokół Stary Sącz
Łomniczanka Łomnica Zdrój 4-1 KPT Nawojowa
Ogniwo Piwniczna Zdrój 3-2 Królovia Królowa Górna
Galicja Nowy Sącz 2-6 Librantovia Librantowa
Amator Paszyn 1-1 Zabełcze Nowy Sącz

Kolejka 13 (pierwotnie 15) - 27 kwietnia

Amator Paszyn 2-0 Górka Szczereż
Zabełcze Nowy Sącz 3-0 Galicja Nowy Sącz
Librantovia Librantowa 1-0 Ogniwo Piwniczna Zdrój
Królovia Królowa Górna 2-0 Łomniczanka Łomnica Zdrój
KPT Nawojowa 0-0 Zamczysko Marcinkowice
Sokół Stary Sącz 3-0 LKS Ubiad

Kolejka 14 (pierwotnie 16) - 3-4 maja

Górka Szczereż 1-5 Sokół Stary Sącz
LKS Ubiad 2-3 KPT Nawojowa
Zamczysko Marcinkowice 1-0 Królovia Królowa Górna
Łomniczanka Łomnica Zdrój 2-4 Librantovia Librantowa
Ogniwo Piwniczna Zdrój 2-0 Zabełcze Nowy Sącz 1 maja
Galicja Nowy Sącz 0-1 Amator Paszyn

Kolejka 15 (pierwotnie 17) - 11 maja

Galicja Nowy Sącz 8-0 Górka Szczereż
Amator Paszyn 3-1 Ogniwo Piwniczna Zdrój
Zabełcze Nowy Sącz 3-0 Łomniczanka Łomnica Zdrój
Librantovia Librantowa 5-2 Zamczysko Marcinkowice
Królovia Królowa Górna 1-2 LKS Ubiad
KPT Nawojowa 1-2 Sokół Stary Sącz

Kolejka 16 (pierwotnie 18) - 18 maja

Górka Szczereż 2-2 KPT Nawojowa
Sokół Stary Sącz 2-1 Królovia Królowa Górna
LKS Ubiad 1-3 Librantovia Librantowa
Zamczysko Marcinkowice 2-2 Zabełcze Nowy Sącz
Łomniczanka Łomnica Zdrój 3-2 Amator Paszyn
Ogniwo Piwniczna Zdrój 3-1 Galicja Nowy Sącz

Kolejka 17 (pierwotnie 19) - 25 maja

Ogniwo Piwniczna Zdrój 5-1 Górka Szczereż
Galicja Nowy Sącz 5-3 Łomniczanka Łomnica Zdrój
Amator Paszyn 3-1 Zamczysko Marcinkowice
Zabełcze Nowy Sącz 2-1 LKS Ubiad
Librantovia Librantowa 1-3 Sokół Stary Sącz
Królovia Królowa Górna 4-1 KPT Nawojowa

Kolejka 18 (pierwotnie 20) - 1 czerwca

Górka Szczereż 0-3 Królovia Królowa Górna
KPT Nawojowa 1-1 Librantovia Librantowa
Sokół Stary Sącz 4-0 Zabełcze Nowy Sącz
LKS Ubiad 2-3 Amator Paszyn
Zamczysko Marcinkowice 7-1 Galicja Nowy Sącz
Łomniczanka Łomnica Zdrój 4-6 Ogniwo Piwniczna Zdrój

Kolejka 19 (pierwotnie 21) - 8 czerwca

Łomniczanka Łomnica Zdrój 0-3 Górka Szczereż
(wo)
udział nieuprawnionego zawodnika w druzynie gospodarzy - na boisku 8:3
Ogniwo Piwniczna Zdrój 3-0 Zamczysko Marcinkowice
Galicja Nowy Sącz 5-2 LKS Ubiad
Amator Paszyn 0-1 Sokół Stary Sącz
Zabełcze Nowy Sącz 2-1 KPT Nawojowa
Librantovia Librantowa 3-0 Królovia Królowa Górna

Kolejka 20 (pierwotnie 22) - 15 czerwca

Górka Szczereż 0-2 Librantovia Librantowa
Królovia Królowa Górna 3-2 Zabełcze Nowy Sącz
KPT Nawojowa 0-3 Amator Paszyn
Sokół Stary Sącz 5-1 Galicja Nowy Sącz
LKS Ubiad 1-4 Ogniwo Piwniczna Zdrój
Zamczysko Marcinkowice 7-0 Łomniczanka Łomnica Zdrój

Kolejka 21 (pierwotnie 12) - 19 czerwca
Kolejka została przełożona z powodu opadów śniegu. Pierwotnie miała być rozegrana 6 kwietnia.

Górka Szczereż 5-3 Zamczysko Marcinkowice
Łomniczanka Łomnica Zdrój 4-4 LKS Ubiad
Ogniwo Piwniczna Zdrój 1-5 Sokół Stary Sącz
Galicja Nowy Sącz 0-4 KPT Nawojowa
Amator Paszyn 3-0 Królovia Królowa Górna
Zabełcze Nowy Sącz 3-0 Librantovia Librantowa

Kolejka 22 (pierwotnie 13) - 22 czerwca
Kolejka została przełożona z powodu złego stanu boisk. Pierwotnie miała być rozegrana 12-13 kwietnia.

Zabełcze Nowy Sącz 0-0 Górka Szczereż
Librantovia Librantowa 1-2 Amator Paszyn
Królovia Królowa Górna 7-2 Galicja Nowy Sącz
KPT Nawojowa 3-2 Ogniwo Piwniczna Zdrój
Sokół Stary Sącz 10-0 Łomniczanka Łomnica Zdrój
LKS Ubiad 0-4 Zamczysko Marcinkowice

Baraże o udział w Klasie A (Nowy Sącz)

Klasa A 2002/2003 (Nowy Sącz)

Klasa B 2002/2003 (Gorlice)
Klasa B 2002/2003 (Limanowa)

Autor: Jacek Skałba
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas