[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Drużyny | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga 2002/2003
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wisła Kraków 30 68 21 5 4 75-28 12 3 0 43-11 9 2 4 32-17
2.  Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 30 62 18 8 4 56-26 9 4 2 32-12 9 4 2 24-14
3.  GKS Katowice 30 61 19 4 7 39-21 12 1 2 23-7 7 3 5 16-14
4.  Legia Warszawa 30 60 17 9 4 61-29 10 4 1 35-13 7 5 3 26-16
5.  Odra Wodzisław Śląski 30 56 17 5 8 55-42 10 2 3 33-20 7 3 5 22-22
6.  Amica Wronki 30 43 11 10 9 43-34 6 4 5 22-19 5 6 4 21-15
7.  Górnik Zabrze 30 41 10 11 9 46-32 7 4 4 31-12 3 7 5 15-20 2 2 0 2 0 1-1
8.  Polonia Warszawa 30 41 11 8 11 37-45 8 5 2 21-16 3 3 9 16-29 2 2 0 2 0 1-1
9.  Widzew Łódź 30 37 10 7 13 29-39 8 4 3 21-16 2 3 10 8-23 2 3 1 0 1 3-3
10.  Wisła Płock 30 37 10 7 13 29-38 7 3 5 15-13 3 4 8 14-25 2 3 1 0 1 3-3
11.  Lech Poznań 30 35 8 11 11 41-38 5 6 4 27-18 3 5 7 14-20
12.  Zagłębie Lubin 30 32 8 8 14 34-44 5 6 4 21-16 3 2 10 13-28 4 10 3 1 0 7-2
13.  Szczakowianka Jaworzno 30 32 8 8 14 40-54 6 4 5 28-22 2 4 9 12-32 4 5 1 2 1 8-5
14.  Ruch Chorzów 30 32 7 11 12 29-39 5 6 4 12-12 2 5 8 17-27 4 1 0 1 3 4-12
15.  KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 30 15 4 3 23 21-63 4 2 9 12-23 0 1 14 9-40
16.  Pogoń Szczecin 30 9 2 3 25 14-77 1 1 13 8-35 1 2 12 6-42
W związku ze zdobyciem Mistrzostwa Polski i Pucharu Polski przez Wisłę Kraków, w Pucharze UEFA zagra finalista Pucharu Polski - Wisła Płock.
Orlen Płock powrócił do tradycyjnej nazwy Wisła Płock przed sezonem.
Szczakowianka Jaworzno rozgrywa swoje mecze na stadionie Victorii Jaworzno.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Wisła Kraków    1-1 2-0 2-1 4-0 1-1 4-0 3-0 1-0 4-0 3-2 4-1 2-2 5-2 4-1 3-0 
 2 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski2-0     0-2 3-3 3-0 1-2 2-2 2-0 1-1 1-0 4-1 4-0 5-0 1-1 1-0 2-0 
 3 GKS Katowice1-0 0-1     1-2 2-1 1-1 2-0 2-1 1-0 2-0 1-0 1-0 4-0 1-0 2-1 2-0 
 4 Legia Warszawa3-2 0-2 3-0     0-0 4-3 0-0 4-1 2-0 3-0* 2-0 3-1 2-1 3-3 6-0 0-0 
 5 Odra Wodzisław Śląski3-2 3-1 0-3 2-1     0-3 1-3 2-2 5-1 2-0 2-1 3-0 4-0 1-1 2-1 3-1 
 6 Amica Wronki1-1 0-1 0-1 1-1 0-2     2-1 1-3 1-0 2-2 2-1 2-2 1-2 2-1 5-1 2-0 
 7 Górnik Zabrze1-2 0-0 1-3 2-3 4-0 1-0     0-0 4-0 1-2 0-0 3-2 3-0* 0-0 2-0 9-0 
 8 Polonia Warszawa0-4 1-1 1-1 0-1 2-2 2-0 1-1     1-0 3-1 0-0 2-1 2-1 2-1 2-1 2-1 
 9 Widzew Łódź2-4 0-2 2-0 1-3 0-0 1-1 1-0 3-2     1-0 2-2 2-0 1-0 2-0 2-1 1-1 
 10 Wisła Płock0-3 1-0 1-1 0-2 0-1 0-1 0-0 0-1 3-2     0-0 2-0 2-1 2-0 2-0 2-1 
 11 Lech Poznań2-4 2-3 0-1 0-0 2-3 0-0 3-1 4-1 2-1 2-2     0-0 2-2 0-0 2-0 6-0 
 12 Zagłębie Lubin1-4 1-2 2-0 1-3 0-1 1-1 1-1 3-1 0-0 1-1 1-1     0-0 2-1 2-0 5-0 
 13 Szczakowianka Jaworzno1-1 2-4 0-1 1-1 2-3 2-2 1-1 3-1 1-0 2-0 1-2 1-2     6-2 3-1 2-1 
 14 Ruch Chorzów0-3 1-1 2-0 1-0 0-1 1-0 0-0 0-0 1-2 0-0 1-0 0-3 1-1     1-1 3-0* 
 15 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski0-1 1-3 0-3 1-1 2-1 0-2 1-2 2-1 0-0 0-2 1-3 1-0 3-1 0-2     0-1 
 16 Pogoń Szczecin0-1 1-2 0-0 0-4 1-7 0-4 1-3 0-2 0-1 1-4 0-1 0-1 0-1 0-3 4-1     

Kolejka 1 - 3-4 sierpnia

Polonia Warszawa 2-0 Amica Wronki 3 sierpnia, 16:30 (1500)
Arkadiusz Bąk 9, Emmanuel Ekwueme 22
Wisła Płock 1-1 GKS Katowice 3 sierpnia, 19:30 (5000)
Marcin Janus 15 - Jacek Kowalczyk 10
Widzew Łódź 0-0 Odra Wodzisław Śląski 3 sierpnia, 19:00 (9000)
Lech Poznań 2-0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2 sierpnia, 20:00 (20 000)
Waldemar Przysiuda 4, 15
W 3. minucie Jarosław Popiela (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski) nie wykorzystał rzutu karnego.
Szczakowianka Jaworzno 1-1 Wisła Kraków 4 sierpnia, 17:00 (7000)
Dariusz Kozubek 43 - Maciej Żurawski 45
Ruch Chorzów 0-0 Górnik Zabrze 3 sierpnia, 19:00 (7830)
Zagłębie Lubin 5-0 Pogoń Szczecin 3 sierpnia, 16:30 (5500)
Grzegorz Niciński 19, Olgierd Moskalewicz 32, 57, Zbigniew Grzybowski 51, Grzegorz Bartczak 90
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 3-3 Legia Warszawa 3 sierpnia, 16:30 (5000)
Grzegorz Rasiak 22, 81 (k), Tomasz Moskała 37 - Adam Majewski 19, Cezary Kucharski 74, Siergiej Omieljanczuk 89

Kolejka 2 - 10-11 sierpnia

Amica Wronki 1-1 Legia Warszawa 10 sierpnia, 19:30 (3500)
Mamia Dżikia 37 - Cezary Kucharski 3
Pogoń Szczecin 1-2 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 10 sierpnia, 19:00 (4000)
Dariusz Dźwigała 36 - Tomasz Moskała 71, Grzegorz Rasiak 89
Górnik Zabrze 3-2 Zagłębie Lubin 10 sierpnia, 19:00 (4180)
Jacek Wiśniewski 30, Andrzej Niedzielan 45, Adam Kompała 86 - Marek Zając 43, Zbigniew Grzybowski 90 (k)
Wisła Kraków 5-2 Ruch Chorzów 9 sierpnia, 20:00 (9000)
Maciej Żurawski 4 (k), 25 (k), 58, Kamil Kosowski 61, 90 - Jan Woś 8, 64
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3-1 Szczakowianka Jaworzno 10 sierpnia, 19:00 (8500)
Piotr Stokowiec 7, 33, Mirosław Budka 84 - Robert Chudy 47
Odra Wodzisław Śląski 2-1 Lech Poznań 10 sierpnia, 16:30 (3250)
Rafał Jarosz 1, Jacek Ziarkowski 58 - Grzegorz Matlak 32
GKS Katowice 1-0 Widzew Łódź 11 sierpnia, 17:30 (4000)
Mariusz Muszalik 36
Polonia Warszawa 3-1 Wisła Płock 10 sierpnia, 16:30 (2900)
Arkadiusz Bąk 8, 62, Marcin Kuś 84 - Sławomir Nazaruk 38
Bramka Kusia jest w niektórych źródłach zaliczana Maciejowi Bykowskiemu, od którego piłka odbiła się przed wpadnięciem do bramki.

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

Wisła Płock 0-1 Amica Wronki 18 sierpnia, 17:00 (4500)
Tomasz Dawidowski 76 (k)
Widzew Łódź 3-2 Polonia Warszawa 18 sierpnia, 17:00 (8500)
Batata 71, 88, Kazimierz Węgrzyn 75 - Arkadiusz Bąk 56, Igor Gołaszewski 63
Pierwsza bramka Bataty jest także zaliczana przez niektóre źródła jako bramka samobójcza Arkadiusza Bąka.
Lech Poznań 0-1 GKS Katowice 16 sierpnia, 20:00 (17 000)
Stanisław Wróbel 33
Szczakowianka Jaworzno 2-3 Odra Wodzisław Śląski 17 sierpnia, 16:30 (5000)
Marek Tokarz 69, Mile Knežević 85 - Piotr Rocki 38, Michał Chałbiński 90, 90
Ruch Chorzów 1-1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 17 sierpnia, 19:00 (2500)
Marcin Narwojsz 74 - Jarosław Popiela 56
Zagłębie Lubin 1-4 Wisła Kraków 18 sierpnia, 17:15 (6000)
Zbigniew Grzybowski 21 (k) - Jacek Paszulewicz 25, Maciej Żurawski 66 (k), 72 (k), 77
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 2-2 Górnik Zabrze 17 sierpnia, 16:30 (4500)
Grzegorz Rasiak 15, Sebastian Mila 20 - Andrzej Niedzielan 4, Piotr Gierczak 33
W 90. minucie Robert Kolasa (Górnik Zabrze) nie wykorzystał rzutu karnego.
Legia Warszawa 0-0 Pogoń Szczecin 17 sierpnia, 20:15 (7000)

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

Amica Wronki 2-0 Pogoń Szczecin 24 sierpnia, 19:00 (3000)
Marek Zieńczuk 3, Grzegorz Król 74
Górnik Zabrze 2-3 Legia Warszawa 23 sierpnia, 20:00 (9000)
Andrzej Niedzielan 29, Adam Kompała 56 (k) - Adam Majewski 23, Stanko Svitlica 26, Jacek Magiera 78
Wisła Kraków 1-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 24 sierpnia, 20:15 (8000)
Kamil Kosowski 13 - Tomasz Wieszczycki 11
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1-0 Zagłębie Lubin 24 sierpnia, 19:00 (8000)
Wojciech Małocha 30
W 68. minucie Zbigniew Grzybowski (Zagłębie Lubin) nie wykorzystał rzutu karnego.
Odra Wodzisław Śląski 1-1 Ruch Chorzów 24 sierpnia, 16:30 (4500)
Michał Chałbiński 13 - Jan Woś 19
W 65. minucie Paweł Sibik (Odra Wodzisław Śląski) nie wykorzystał rzutu karnego.
GKS Katowice 4-0 Szczakowianka Jaworzno 24 sierpnia, 16:30 (0)
Krzysztof Gajtkowski 38, Marcin Bojarski 44, 53, Robert Sierka 63
decyzją PZPN mecz bez udziału publiczności (kara za burdy na meczu GKS Katowice - Widzew Łódź)
Polonia Warszawa 0-0 Lech Poznań 25 sierpnia, 16:30 (2000)
Wisła Płock 3-2 Widzew Łódź 24 sierpnia, 19:00 (6500)
Marcin Janus 71, Dariusz Romuzga 89, Jarosław Maćkiewicz 90 - Batata 32, Piotr Włodarczyk 50

Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września

Widzew Łódź 1-1 Amica Wronki 3 września, 19:00 (10 500)
Robert Dymkowski 66 - Jacek Dembiński 90
Mecz przełożony w związku z obchodami jubileuszu 10-lecia Amiki Wronki.
Lech Poznań 2-2 Wisła Płock 31 sierpnia, 19:00 (15 000)
Artur Bugaj 2, Bartosz Ślusarski 89 - Ireneusz Jeleń 22, Wojciech Łobodziński 82
Bramka Jelenia jest też zaliczana w niektórych źródłach jako bramka samobójcza Norberta Tyrajskiego lub Zbigniewa Wójcika.
Szczakowianka Jaworzno 3-1 Polonia Warszawa 1 września, 15:00 (5000)
Janusz Wolański 44, Dariusz Kozubek 57, 63 - Mateusz Bartczak 13
Ruch Chorzów 2-0 GKS Katowice 30 sierpnia, 20:00 (6000)
Damian Gorawski 61, Krzysztof Bizacki 66
Zagłębie Lubin 0-1 Odra Wodzisław Śląski 31 sierpnia, 16:30 (3000)
Paweł Sibik 47 (k)
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 31 sierpnia, 16:30 (4000)
Grzegorz Rasiak 40
W 84. minucie Grzegorz Rasiak (Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski) nie wykorzystał rzutu karnego.
Legia Warszawa 3-2 Wisła Kraków 1 września, 20:00 (11 000)
Stanko Svitlica 3, Cezary Kucharski 68, Jacek Zieliński II 83 - Maciej Stolarczyk 9, Maciej Żurawski 19
Pogoń Szczecin 1-3 Górnik Zabrze 31 sierpnia, 19:00 (2000)
Dariusz Dźwigała 84 (k) - Piotr Gierczak 38, Ivica Križanac 60, Andrzej Niedzielan 71

Kolejka 6 - 14-15 września

Amica Wronki 2-1 Górnik Zabrze 14 września, 19:00 (1500)
Grzegorz Król 26, Veselin Đoković 90 - Jacek Wiśniewski 79
Wisła Kraków 3-0 Pogoń Szczecin 14 września, 19:00 (7000)
Kalu Uche 40, Marcin Kuźba 59, 90
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1-1 Legia Warszawa 14 września, 19:00 (10 000)
Daniel Grębowski 75 - Stanko Svitlica 57
Odra Wodzisław Śląski 3-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 14 września, 15:15 (3000)
Jacek Ziarkowski 21, 43, Piotr Rocki 56 - Łukasz Gorszkow 90
GKS Katowice 1-0 Zagłębie Lubin 14 września, 15:00 (3000)
Robert Sierka 9
Polonia Warszawa 2-1 Ruch Chorzów 14 września, 15:00 (2000)
Sebastian Kęska 30, Maciej Bykowski 72 - Krzysztof Bizacki 48
Wisła Płock 2-1 Szczakowianka Jaworzno 14 września, 19:00 (4500)
Ireneusz Jeleń 41, Jarosław Maćkiewicz 57 - Janusz Wolański 73
Widzew Łódź 2-2 Lech Poznań 13 września, 20:00 (11 000)
Batata 18, Piotr Włodarczyk 79 - Krzysztof Piskuła 22 (k), Krzysztof Michalski 49

Kolejka 7 - 21-22 września

Lech Poznań 0-0 Amica Wronki 22 września, 19:30 (17 000)
Szczakowianka Jaworzno 1-0 Widzew Łódź 21 września, 15:00 (4500)
Dariusz Kozubek 84
Ruch Chorzów 0-0 Wisła Płock 21 września, 19:00 (3500)
W 57. minucie Damian Gorawski (Ruch Chorzów) nie wykorzystał rzutu karnego.
Zagłębie Lubin 3-1 Polonia Warszawa 23 września, 15:00 (1500)
Marek Zając 13, Nerijus Radžius 63, Zbigniew Grzybowski 86 (k) - Maciej Bykowski 34
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0-2 GKS Katowice 21 września, 15:00 (3000)
Stanisław Wróbel 3, Adam Bała 80
Pierwsza bramka uzyskana po strzale z rzutu wolnego Stanisława Wróbla jest także zaliczana przez niektóre źródła jako bramka Adama Bały lub bramka samobójcza Tomasza Wieszczyckiego, jednak obaj zawodnicy zaprzeczyli, jakoby dotknęli piłki przed wpadnięciem do bramki
Legia Warszawa 0-0 Odra Wodzisław Śląski 22 września, 17:00 (7000)
Pogoń Szczecin 4-1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 20 września, 19:00 (4000)
Rafał Pawlak 36, 65, Ferdinand Chi Fon 77, Edin Šaranović 88 - Jarosław Popiela 28
Górnik Zabrze 1-2 Wisła Kraków 23 września, 18:00 (6000)
Adam Kompała 64 (k) - Marcin Kuźba 38, 40

Kolejka 8 - 28-29 września

Amica Wronki 1-1 Wisła Kraków 27 września, 20:00 (2000)
Dariusz Gęsior 77 - Maciej Żurawski 90
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1-2 Górnik Zabrze 28 września, 19:00 (7500)
Rafał Lasocki 80 - Andrzej Niedzielan 32, 59
Odra Wodzisław Śląski 3-1 Pogoń Szczecin 28 września, 15:00 (3000)
Wojciech Myszor 10, Michał Chałbiński 67, Piotr Rocki 86 - Michał Stolarz 55
GKS Katowice 1-2 Legia Warszawa 28 września, 15:15 (5000)
Marcin Bojarski 86 (k) - Stanko Svitlica 65, 75
Polonia Warszawa 1-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 28 września, 15:00 (2000)
Stanley Udenkwor 59 - Tomasz Wieszczycki 26
Wisła Płock 2-0 Zagłębie Lubin 28 września, 19:00 (6000)
Gražvydas Mikulėnas 32, Vahan Gevorgyan 74
Widzew Łódź 2-0 Ruch Chorzów 29 września, 16:30 (8000)
Giuliano 30, Batata 65 (k)
Lech Poznań 2-2 Szczakowianka Jaworzno 28 września, 19:00 (9000)
Krzysztof Michalski 2, Sylwester Czereszewski 39 - Marek Kubisz 56, Łukasz Błasiak 83

Kolejka 9 - 5-6 października

Szczakowianka Jaworzno 2-2 Amica Wronki 5 października, 14:30 (5000)
Abel Salami 24, Marek Kubisz 42 - Marek Zieńczuk 65, Jarosław Bieniuk 71
Ruch Chorzów 1-0 Lech Poznań 5 października, 18:00 (2527)
Marcin Narwojsz 11
Zagłębie Lubin 0-0 Widzew Łódź 6 października, 14:30 (2000)
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-0 Wisła Płock 5 października, 14:30 (4000)
Bogdan Prusek 6
Legia Warszawa 4-1 Polonia Warszawa 7 października, 18:30 (10 000)
Stanko Svitlica 35 (k), Cezary Kucharski 42, Łukasz Surma 76, Dariusz Dudek 87 - Arkadiusz Bąk 67
Pogoń Szczecin 0-0 GKS Katowice 5 października, 18:00 (4000)
Górnik Zabrze 4-0 Odra Wodzisław Śląski 4 października, 19:00 (6000)
Andrzej Niedzielan 7, 57, 60, Piotr Gierczak 80
Wisła Kraków 4-1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 6 października, 17:00 (7000)
Marcin Kuźba 5, 73, Jacek Paszulewicz 65, Maciej Żurawski 90 - Marek Sokołowski 60

Kolejka 10 - 19-20 października

Amica Wronki 5-1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 19 października, 19:00 (2000)
Dariusz Gęsior 19, Marcin Burkhardt 47, Grzegorz Król 54, Tomasz Dawidowski 58, Jacek Dembiński 71 - Mirosław Budka 65
Odra Wodzisław Śląski 3-2 Wisła Kraków 20 października, 14:30 (4000)
Rafał Jarosz 8, Paweł Sibik 14 (k), Jacek Ziarkowski 40 - Kazimierz Moskal 49, Marcin Kuźba 74
GKS Katowice 2-0 Górnik Zabrze 18 października, 20:00 (6000)
Krzysztof Gajtkowski 31, Marcin Bojarski 71
Polonia Warszawa 2-1 Pogoń Szczecin 19 października, 14:30 (1500)
Maciej Bykowski 53, Igor Gołaszewski 86 (k) - Jacek Kosmalski 67
Wisła Płock 0-2 Legia Warszawa 19 października, 18:15 (8000)
Stanko Svitlica 59, 61
Widzew Łódź 0-2 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 19 października, 18:00 (6000)
Piotr Piechniak 28, Grzegorz Rasiak 60
Lech Poznań 0-0 Zagłębie Lubin 19 października, 18:00 (7000)
Szczakowianka Jaworzno 6-2 Ruch Chorzów 19 października, 14:30 (4000)
Robert Sztandera 12 (k), Abel Salami 40, Robert Chudy 73, Janusz Wolański 76, Maciej Iwański 89, Rafał Górak 90 - Krzysztof Bizacki 27, Mariusz Śrutwa 72

Kolejka 11 - 26-27 października

Ruch Chorzów 1-0 Amica Wronki 26 października, 18:00 (2000)
Damian Gorawski 54
Zagłębie Lubin 0-0 Szczakowianka Jaworzno 27 października, 14:15 (1500)
Mecz pierwotnie miał się rozpocząć o 14:30, jednak w związku z zapadającymi ciemnościami został rozegrany 15 minut wcześniej.
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 4-1 Lech Poznań 26 października, 14:30 (5000)
Mariusz Pawlak 54 (k), Marcin Zając 78, Grzegorz Rasiak 87, Tomasz Moskała 89 - Krzysztof Piskuła 45 (k)
W 19. minucie Grzegorz Rasiak (Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski) nie wykorzystał rzutu karnego.
Legia Warszawa 2-0 Widzew Łódź 25 października, 20:00 (13 000)
Stanko Svitlica 48, 87
mecz przerwany w 80. minucie z powodu burd wywołanych przez kibiców, kontynuowany po 18 minutach
Pogoń Szczecin 1-4 Wisła Płock 26 października, 18:00 (2000)
Rafał Pawlak 47 - Ireneusz Jeleń 36, 66, 80, Vahan Gevorgyan 88
Górnik Zabrze 0-0 Polonia Warszawa 27 października, 17:00 (4000)
Wisła Kraków 2-0 GKS Katowice 26 października, 18:00 (8000)
Maciej Żurawski 81, Kalu Uche 90
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2-1 Odra Wodzisław Śląski 26 października, 18:00 (5000)
Rafał Lasocki 6, Wojciech Małocha 44 - Radim Sáblík 90

Kolejka 12 - 2-3 listopada

Amica Wronki 0-2 Odra Wodzisław Śląski 3 listopada, 15:00 (800)
Michał Chałbiński 39, Jacek Ziarkowski 69
GKS Katowice 2-1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3 listopada, 15:00 (3000)
Robert Sierka 41, Krzysztof Gajtkowski 54 - Mirosław Budka 56
Polonia Warszawa 0-4 Wisła Kraków 3 listopada, 13:00 (2500)
Marcin Kuźba 14, 49, Mariusz Jop 45, Maciej Żurawski 65
Wisła Płock 0-0 Górnik Zabrze 3 listopada, 15:00 (7000)
W 74. minucie Marcin Wasilewski (Wisła Płock) nie wykorzystał rzutu karnego.
Widzew Łódź 1-1 Pogoń Szczecin 3 listopada, 15:00 (4000)
Robert Dymkowski 53 - Piotr Dubiela 77
Lech Poznań 0-0 Legia Warszawa 3 listopada, 17:30 (20 000)
Szczakowianka Jaworzno 2-4 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 3 listopada, 13:00 (4500)
Marek Kubisz 26, 69 - Grzegorz Rasiak 34, 76, Tomasz Moskała 65, Marcin Zając 88
Ruch Chorzów 0-3 Zagłębie Lubin 3 listopada, 15:00 (2000)
Dmitrij Kłabukow 3, Nerijus Radžius 29, Zbigniew Grzybowski 34
W 75. minucie Jan Woś (Ruch Chorzów) nie wykorzystał rzutu karnego.

Kolejka 13 - 9-10 listopada

Zagłębie Lubin 1-1 Amica Wronki 8 listopada, 13:00 (300)
Zbigniew Grzybowski 31 (k) - Grzegorz Król 53
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-1 Ruch Chorzów 9 listopada, 13:00 (1000)
Tomasz Moskała 34 - Mariusz Śrutwa 78 (k)
W 89. minucie Grzegorz Rasiak (Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski) nie wykorzystał rzutu karnego.
Legia Warszawa 2-1 Szczakowianka Jaworzno 9 listopada, 18:15 (0)
Łukasz Surma 35, Tomasz Kiełbowicz 55 - Tomasz Księżyc 90 (k)
decyzją PZPN mecz bez udziału publiczności
Pogoń Szczecin 0-1 Lech Poznań 9 listopada, 18:00 (7000)
Bartosz Ślusarski 13
Górnik Zabrze 4-0 Widzew Łódź 9 listopada, 18:00 (2000)
Andrzej Niedzielan 42, 51, Jacek Wiśniewski 53, Tomasz Prasnal 86
Wisła Kraków 4-0 Wisła Płock 9 listopada, 18:00 (6000)
Marcin Kuźba 15, Marcin Baszczyński 31, Mariusz Jop 77, Maciej Stolarczyk 87
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2-1 Polonia Warszawa 7 listopada, 18:30 (4500)
Tadeusz Krawiec 24, Jarosław Popiela 90 - Marcin Kuś 79
Bramka Kusia jest także zaliczana przez niektóre źródła Bąkowi, od którego odbiła się piłka przed wpadnięciem do bramki.
Odra Wodzisław Śląski 0-3 GKS Katowice 10 listopada, 13:00 (4000)
Adam Bała 57, Krzysztof Gajtkowski 87, Mariusz Muszalik 90
W 28. minucie Paweł Sibik (Odra Wodzisław Śląski) nie wykorzystał rzutu karnego.

Kolejka 14 - 16-17 listopada

Amica Wronki 0-1 GKS Katowice 15 listopada, 19:00 (400)
Marcin Bojarski 30
W 50. minucie Grzegorz Król (Amica Wronki) nie wykorzystał rzutu karnego.
mecz przerwany w 80. minucie z powodu mgły, kontynuowany po 8 minutach
Polonia Warszawa 2-2 Odra Wodzisław Śląski 16 listopada, 13:00 (1500)
Jan Cios 9 (s), Sebastian Kęska 86 - Jacek Ziarkowski 14, 25
Wisła Płock 2-0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 16 listopada, 18:00 (4000)
Gražvydas Mikulėnas 15, 72
W 63. minucie Ireneusz Jeleń (Wisła Płock) nie wykorzystał rzutu karnego.
Widzew Łódź 2-4 Wisła Kraków 17 listopada, 17:00 (8000)
Miodrag Anđelković 8, Hermes 12 - Maciej Żurawski 15, 17, 67, Maciej Stolarczyk 25
Lech Poznań 3-1 Górnik Zabrze 16 listopada, 18:00 (11 000)
Michał Goliński 13, Sylwester Czereszewski 44, Bartosz Ślusarski 76 - Andrzej Niedzielan 82
Szczakowianka Jaworzno 2-1 Pogoń Szczecin 16 listopada, 13:00 (4000)
Robert Chudy 32, Tomasz Księżyc 64 (k) - Jacek Kosmalski 90
Ruch Chorzów 1-0 Legia Warszawa 17 listopada, 14:30 (3483)
Bartłomiej Jamróz 86 (k)
Zagłębie Lubin 1-2 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 17 listopada, 13:00 (1500)
Dmitrij Kłabukow 17 - Sebastian Mila 10, Bogdan Prusek 26

Kolejka 15 - 23-24 listopada

Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-2 Amica Wronki 24 listopada, 13:00 (4500)
Tomasz Wieszczycki 22 - Marek Zieńczuk 33, 89
Legia Warszawa 3-1 Zagłębie Lubin 23 listopada, 18:15 (7000)
Stanko Svitlica 5 (k), 69 (k), Marek Saganowski 66 - Zbigniew Grzybowski 77 (k)
Pogoń Szczecin 0-3 Ruch Chorzów 23 listopada, 18:00 (1000)
Damian Gorawski 1, 90, Krzysztof Bizacki 60
Górnik Zabrze 3-0 Szczakowianka Jaworzno 23 listopada, 18:00 (3000)
(wo)
Andrzej Niedzielan 45, 74, 78
na boisku 3-0, w drużynie Szczakowianki wystąpił nieuprawniony zawodnik (Marek Kubisz), zachowano wynik z boiska
Wisła Kraków 3-2 Lech Poznań 23 listopada, 18:15 (7000)
Marcin Kuźba 29, 40, Kalu Uche 45 - Bartosz Ślusarski 51, Sylwester Czereszewski 56
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0-0 Widzew Łódź 22 listopada, 19:00 (6000)
Odra Wodzisław Śląski 2-0 Wisła Płock 23 listopada, 13:00 (2000)
Wojciech Górski 6, Piotr Rocki 90
GKS Katowice 2-1 Polonia Warszawa 23 listopada, 18:00 (3000)
Krzysztof Gajtkowski 73, Marcin Bojarski 85 - Igor Gołaszewski 68

Kolejka 16 (pierwotnie 17) - 15-16 marca

Legia Warszawa 4-3 Amica Wronki 14 marca, 20:00 (10 000)
Stanko Svitlica 5 (k), 17, Tomasz Jarzębowski 32, Cezary Kucharski 44 - Marek Zieńczuk 19, 51, Arkadiusz Bąk 26
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 2-0 Pogoń Szczecin 15 marca, 14:00 (3500)
Radosław Sobolewski 9, Marcin Zając 63
Zagłębie Lubin 1-1 Górnik Zabrze 16 marca, 14:00 (3500)
Tomasz Prasnal 26 (s) - Rafał Kaczmarczyk 45
W 85. minucie Brasília (Zagłębie Lubin) nie wykorzystał rzutu karnego.
Ruch Chorzów 0-3 Wisła Kraków 16 marca, 17:15 (4000)
Marcin Kuźba 40, 41, 80 (k)
Szczakowianka Jaworzno 3-1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 15 marca, 14:00 (3500)
Janusz Wolański 54, Maciej Iwański 56, Mile Knežević 85 (k) - Mariusz Malinowski I 65
Lech Poznań 2-3 Odra Wodzisław Śląski 15 marca, 18:00 (18 000)
Krzysztof Gajtkowski 27, Krzysztof Piskuła 37 (k) - Jacek Ziarkowski 24, 65, Wojciech Górski 45 (k)
Widzew Łódź 2-0 GKS Katowice 15 marca, 18:15 (6000)
Piotr Włodarczyk 40, 90
Wisła Płock 0-1 Polonia Warszawa 15 marca, 18:00 (3000)
Rafał Szwed 80

Kolejka 17 (pierwotnie 16) - 19 marca
Ze względu na panujące warunki atmosferyczne Prezydium Zarządu PZPN przełożyło spotkania tej kolejki z 8-9 marca na 19 marca.

Amica Wronki 1-3 Polonia Warszawa 19 marca, 18:00 (800)
Grzegorz Mielcarski 47 - Igor Gołaszewski 55, 88 (k), Marcin Kuś 69
GKS Katowice 2-0 Wisła Płock 19 marca, 18:00 (3000)
Moussa Yahaya 37, Ferdinand Chi Fon 78
Odra Wodzisław Śląski 5-1 Widzew Łódź 19 marca, 15:00 (3000)
Marcin Nowacki 22, 90, Jacek Ziarkowski 30, Michał Chałbiński 42, Błażej Jankowski 82 - Jerzy Podbrożny 45
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1-3 Lech Poznań 19 marca, 18:00 (6000)
Sunday Ibrahim 9 - Piotr Reiss 33, Krzysztof Gajtkowski 72, Paweł Kaczorowski 90
Wisła Kraków 2-2 Szczakowianka Jaworzno 19 marca, 18:00 (7500)
Maciej Żurawski 7 (k), Kalu Uche 85 - Mile Knežević 2 (k), 25 (k)
Górnik Zabrze 0-0 Ruch Chorzów 19 marca, 18:30 (7000)
Pogoń Szczecin 0-1 Zagłębie Lubin 19 marca, 18:00 (3000)
Paweł Drumlak 42
Legia Warszawa 0-2 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 18 marca, 18:30 (9000)
Marcin Zając 26, Piotr Piechniak 51

Kolejka 18 - 22-23 marca

Amica Wronki 2-2 Wisła Płock 22 marca, 18:00 (700)
Tomasz Dawidowski 13 (k), Jacek Dembiński 71 - Dariusz Romuzga 76 (k), Marcin Janus 78
Polonia Warszawa 1-0 Widzew Łódź 22 marca, 14:00 (3000)
Maciej Scherfchen 13 (s)
GKS Katowice 1-0 Lech Poznań 22 marca, 18:15 (6000)
Léo 76
Odra Wodzisław Śląski 4-0 Szczakowianka Jaworzno 22 marca, 14:00 (3000)
Jacek Ziarkowski 14, 62, Roman Madej 17, Wojciech Górski 57 (k)
W 66. minucie Krzysztof Przytuła (Szczakowianka Jaworzno) nie wykorzystał rzutu karnego.
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0-2 Ruch Chorzów 22 marca, 18:00 (4000)
Krzysztof Bizacki 50, 79
Wisła Kraków 4-1 Zagłębie Lubin 22 marca, 18:00 (8000)
Kamil Kosowski 19, Maciej Żurawski 42, 54, Tomasz Frankowski 87 - Jacek Manuszewski 43
Górnik Zabrze 0-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 23 marca, 17:15 (4500)
Pogoń Szczecin 0-4 Legia Warszawa 22 marca, 18:00 (6000)
Stanko Svitlica 13, Adam Majewski 28, Cezary Kucharski 38, Tomasz Sokołowski I 83

Kolejka 19 - 5-6 kwietnia

Pogoń Szczecin 0-4 Amica Wronki 5 kwietnia, 19:00 (1500)
Dariusz Gęsior 25, Remigiusz Sobociński 31, Tomasz Dawidowski 34, 68 (k)
Legia Warszawa 0-0 Górnik Zabrze 5 kwietnia, 18:15 (10 000)
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 2-0 Wisła Kraków 5 kwietnia, 16:00 (5000)
Bogdan Prusek 61, Tomasz Moskała 67
Zagłębie Lubin 2-0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 6 kwietnia, 15:00 (700)
Arkadiusz Klimek 70, Andrzej Szczypkowski 81 (k)
Ruch Chorzów 0-1 Odra Wodzisław Śląski 5 kwietnia, 19:00 (2350)
Wojciech Górski 14 (k)
Szczakowianka Jaworzno 0-1 GKS Katowice 5 kwietnia, 15:00 (3000)
Jarosław Zadylak 47 (s)
Lech Poznań 4-1 Polonia Warszawa 6 kwietnia, 19:15 (7000)
Krzysztof Piskuła 4 (k), Bartosz Ślusarski 50, 75, Rafał Lasocki 73 - Rafał Szwed 18
Widzew Łódź 1-0 Wisła Płock 5 kwietnia, 19:00 (7000)
Kazimierz Węgrzyn 59

Kolejka 20 - 9 kwietnia

Amica Wronki 1-0 Widzew Łódź 9 kwietnia, 18:00 (500)
Tomasz Dawidowski 51
Wisła Płock 0-0 Lech Poznań 9 kwietnia, 18:00 (1000)
Polonia Warszawa 2-1 Szczakowianka Jaworzno 9 kwietnia, 16:00 (500)
Jarosław Mazurkiewicz 37, Sebastian Kęska 67 - Mile Knežević 57 (k)
GKS Katowice 1-0 Ruch Chorzów 8 kwietnia, 18:30 (7000)
Jacek Kowalczyk 29
Odra Wodzisław Śląski 3-0 Zagłębie Lubin 9 kwietnia, 16:00 (3500)
Wojciech Grzyb 60, Bogdan Zając 69 (s), Michał Chałbiński 73
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1-3 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 9 kwietnia, 18:00 (3500)
Joško Samardžić 17 - Mariusz Pawlak 21 (k), Tomasz Moskała 45, 80
Wisła Kraków 2-1 Legia Warszawa 9 kwietnia, 18:30 (10 000)
Tomasz Kiełbowicz 29 (s), Maciej Żurawski 60 - Stanko Svitlica 9
Niektóre źródła zaliczają samobójczą bramkę Kiełbowicza jako strzeloną przez Kalu Uche
Górnik Zabrze 9-0 Pogoń Szczecin 9 kwietnia, 18:00 (3000)
Adam Kompała 9, 61, 87, Rafał Kaczmarczyk 24, 45, Tomasz Prasnal 29, Adrian Sikora 53, 66, Marek Koźmiński 59

Kolejka 21 - 12-13 kwietnia

Górnik Zabrze 1-0 Amica Wronki 12 kwietnia, 19:00 (4500)
Adrian Sikora 21
Pogoń Szczecin 0-1 Wisła Kraków 12 kwietnia, 19:00 (3000)
Kalu Uche 83
Legia Warszawa 6-0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 12 kwietnia, 19:00 (7000)
Stanko Svitlica 20, 47, 73, Cezary Kucharski 32, Marek Saganowski 41, Tomasz Jarzębowski 87
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 3-0 Odra Wodzisław Śląski 13 kwietnia, 15:00 (4000)
Igor Kozioł 38, Andrzej Niedzielan 60, Tomasz Wieszczycki 84
Zagłębie Lubin 2-0 GKS Katowice 13 kwietnia, 15:00 (3000)
Brasília 6, Grzegorz Niciński 8
Ruch Chorzów 0-0 Polonia Warszawa 12 kwietnia, 19:00 (2500)
Szczakowianka Jaworzno 2-0 Wisła Płock 12 kwietnia, 15:00 (4000)
Krzysztof Przytuła 18, Dariusz Kapciński 48
Lech Poznań 2-1 Widzew Łódź 12 kwietnia, 18:15 (16 000)
Bartosz Ślusarski 77, Piotr Reiss 80 - Piotr Włodarczyk 45

Kolejka 22 - 19 kwietnia

Amica Wronki 2-1 Lech Poznań 19 kwietnia, 16:00 (5000)
Marek Zieńczuk 63, Grzegorz Mielcarski 76 - Piotr Reiss 69 (k)
Widzew Łódź 1-0 Szczakowianka Jaworzno 19 kwietnia, 16:00 (5500)
Giuliano 7
Wisła Płock 2-0 Ruch Chorzów 19 kwietnia, 16:00 (9000)
Dariusz Romuzga 51 (k), 82
Polonia Warszawa 2-1 Zagłębie Lubin 19 kwietnia, 16:00 (2000)
Krzysztof Kazimierczak 9 (s), Jarosław Mazurkiewicz 85 - Arkadiusz Klimek 90
GKS Katowice 0-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 19 kwietnia, 18:15 (5000)
Mariusz Pawlak 56 (k)
Odra Wodzisław Śląski 2-1 Legia Warszawa 19 kwietnia, 14:00 (4500)
Wojciech Grzyb 40, Michał Chałbiński 45 - Łukasz Surma 26
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0-1 Pogoń Szczecin 19 kwietnia, 16:00 (3500)
Marek Walburg 58
W 27. minucie Dariusz Pietrasiak (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski) nie wykorzystał rzutu karnego.
Wisła Kraków 4-0 Górnik Zabrze 19 kwietnia, 16:00 (8000)
Mirosław Szymkowiak 3, Kamil Kosowski 31, 71, Maciej Żurawski 63

Kolejka 23 - 26-27 kwietnia

Wisła Kraków 1-1 Amica Wronki 26 kwietnia, 18:15 (8000)
Tomasz Frankowski 78 - Marcin Burkhardt 90
Górnik Zabrze 2-0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 26 kwietnia, 19:00 (3500)
Rafał Kaczmarczyk 14, Mirosław Budka 78 (s)
W 32. minucie Adam Kompała (Górnik Zabrze) nie wykorzystał rzutu karnego.
niektóre źródła zaliczają samobójczy gol Mirosława Budki jako trafienie Enkeleida Dobiego
Pogoń Szczecin 1-7 Odra Wodzisław Śląski 26 kwietnia, 19:00 (3000)
Piotr Kluzek 67 - Michał Chałbiński 18, 45, Jan Cios 30, Radim Sáblík 74, Jacek Ziarkowski 78, Bartłomiej Socha 80, Wojciech Myszor 85
Legia Warszawa 3-0 GKS Katowice 25 kwietnia, 19:00 (9000)
Marek Saganowski 31, 60, Tomasz Jarzębowski 84
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 2-0 Polonia Warszawa 27 kwietnia, 15:00 (4000)
Andrzej Niedzielan 28, Radosław Sobolewski 45
Zagłębie Lubin 1-1 Wisła Płock 26 kwietnia, 16:00 (1500)
Nerijus Radžius 63 - Ireneusz Jeleń 48
Ruch Chorzów 1-2 Widzew Łódź 26 kwietnia, 19:00 (3000)
Mariusz Śrutwa 63 - Jerzy Podbrożny 40 (k), Robert Dymkowski 84
Szczakowianka Jaworzno 1-2 Lech Poznań 27 kwietnia, 15:00 (4500)
Dariusz Kozubek 61 - Bartosz Bosacki 19, Sylwester Czereszewski 90

Kolejka 24 - 3-4 maja

Amica Wronki 1-2 Szczakowianka Jaworzno 3 maja, 19:00 (800)
Tomasz Dawidowski 85 - Maciej Iwański 32, Maciej Bykowski 51
Lech Poznań 0-0 Ruch Chorzów 3 maja, 19:00 (12 000)
W 86. minucie Piotr Reiss (Lech Poznań) nie wykorzystał rzutu karnego.
Widzew Łódź 2-0 Zagłębie Lubin 3 maja, 19:00 (6000)
Piotr Włodarczyk 3, 90
Wisła Płock 1-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 3 maja, 19:00 (4000)
Emmanuel Ekwueme 12
Polonia Warszawa 0-1 Legia Warszawa 4 maja, 14:30 (2500)
Marek Saganowski 68
GKS Katowice 2-0 Pogoń Szczecin 3 maja, 19:00 (2000)
Tomasz Wydmuszek 40 (s), Stanisław Wróbel 46
Odra Wodzisław Śląski 1-3 Górnik Zabrze 3 maja, 16:00 (4000)
Jacek Ziarkowski 10 - Rafał Kaczmarczyk 38 (k), Adam Kompała 60, Madrin Piegzik 83
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0-1 Wisła Kraków 3 maja, 19:00 (4000)
Grzegorz Pater 62

Kolejka 25 - 10-11 maja

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0-2 Amica Wronki 10 maja, 19:00 (3000)
Dariusz Gęsior 37, Tomasz Dawidowski 58
Wisła Kraków 4-0 Odra Wodzisław Śląski 10 maja, 19:30 (9000)
Kamil Kosowski 17, Marcin Kuźba 40, 57, 89
Górnik Zabrze 1-3 GKS Katowice 11 maja, 18:30 (6000)
Adrian Sikora 50 - Marcin Bojarski 35, 71 (k), Robert Sierka 85
Pogoń Szczecin 0-2 Polonia Warszawa 10 maja, 19:00 (1500)
Igor Gołaszewski 74 (k), Piotr Kosiorowski 90
Legia Warszawa 3-0 Wisła Płock 11 maja, 17:00 (8000)
(wo)
Tomasz Kiełbowicz 24
na boisku 1-0, pomiędzy 59. a 65. minutą na boisku było sześciu obcokrajowców w barwach gości
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-1 Widzew Łódź 9 maja, 19:00 (4000)
Marcin Zając 25 - Piotr Włodarczyk 79
Zagłębie Lubin 1-1 Lech Poznań 10 maja, 17:00 (4000)
Brasília 79 - Łukasz Madej 60
Ruch Chorzów 1-1 Szczakowianka Jaworzno 10 maja, 19:00 (4000)
Damian Gorawski 16 - Dariusz Kozubek 89

Kolejka 26 - 17-18 maja

Amica Wronki 2-1 Ruch Chorzów 17 maja, 19:00 (500)
Marcin Burkhardt 8, Tomasz Dawidowski 50 - Mariusz Śrutwa 28
Szczakowianka Jaworzno 1-2 Zagłębie Lubin 17 maja, 17:00 (4500)
Marek Kubisz 4 - Nerijus Radžius 75, Arkadiusz Klimek 82
Lech Poznań 2-3 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 16 maja, 20:00 (17 000)
Piotr Reiss 41, Marcin Łukaszewski I 57 (s) - Sebastian Mila 34, Andrzej Niedzielan 51, Grzegorz Rasiak 90
Widzew Łódź 1-3 Legia Warszawa 17 maja, 16:00 (12 000)
Robert Dymkowski 88 - Cezary Kucharski 66, Marek Saganowski 70, 81
Wisła Płock 2-1 Pogoń Szczecin 17 maja, 19:00 (3000)
Marcin Wasilewski 69, Jarosław Maćkiewicz 84 - Piotr Kluzek 41
W 50. minucie Dariusz Romuzga (Wisła Płock) nie wykorzystał rzutu karnego.
Polonia Warszawa 1-1 Górnik Zabrze 17 maja, 17:00 (2000)
Igor Gołaszewski 77 (k) - Adrian Sikora 13
GKS Katowice 1-0 Wisła Kraków 18 maja, 17:15 (7000)
Paweł Adamczyk 69
Odra Wodzisław Śląski 2-1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 17 maja, 17:00 (2500)
Michał Chałbiński 25, Wojciech Górski 34 - Dariusz Pietrasiak 78
W 65. minucie Wojciech Górski (Odra Wodzisław Śląski) nie wykorzystał rzutu karnego.

Kolejka 27 - 21 maja

Odra Wodzisław Śląski 0-3 Amica Wronki 20 maja, 20:30 (5500)
Tomasz Dawidowski 12, 90, Tomasz Sokołowski II 70
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0-3 GKS Katowice 21 maja, 19:00 (2500)
Damian Kroczek 30, Marcin Bojarski 63, Grzegorz Fonfara 90
Wisła Kraków 3-0 Polonia Warszawa 21 maja, 19:00 (7500)
Marcin Kuźba 32, Tomasz Frankowski 86, 90 (k)
Górnik Zabrze 1-2 Wisła Płock 21 maja, 19:00 (2000)
Marcin Chyła 2 - Ireneusz Jeleń 19, 46
Pogoń Szczecin 0-1 Widzew Łódź 21 maja, 18:00 (1500)
Kazimierz Węgrzyn 39
Legia Warszawa 2-0 Lech Poznań 21 maja, 19:00 (14 000)
Stanko Svitlica 46, 76 (k)
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 5-0 Szczakowianka Jaworzno 21 maja, 19:00 (4000)
Mariusz Pawlak 5 (k), Andrzej Niedzielan 16 (k), 76, Marcin Zając 50, Tomasz Moskała 74
W 53. minucie Sebastian Mila (Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski) nie wykorzystał rzutu karnego.
Zagłębie Lubin 2-1 Ruch Chorzów 21 maja, 17:30 (3500)
Andrzej Szczypkowski 28 (k), 57 - Damian Gorawski 39

Kolejka 28 - 24-25 maja

Amica Wronki 2-2 Zagłębie Lubin 24 maja, 19:00 (1200)
Marek Zieńczuk 11, Jacek Dembiński 31 - Brasília 53, Andrzej Szczypkowski 86
Ruch Chorzów 1-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 24 maja, 18:00 (3000)
Krzysztof Bizacki 54 - Radosław Sobolewski 87
Szczakowianka Jaworzno 1-1 Legia Warszawa 25 maja, 17:00 (6000)
Ryszard Czerwiec 50 - Stanko Svitlica 53
Lech Poznań 6-0 Pogoń Szczecin 24 maja, 19:00 (14 000)
Krzysztof Gajtkowski 15, 19, 28, 52, 69, Michał Goliński 65
Widzew Łódź 1-0 Górnik Zabrze 24 maja, 19:00 (7000)
Robert Dymkowski 24
Wisła Płock 0-3 Wisła Kraków 25 maja, 17:00 (5000)
Marcin Kuźba 60, 76, Tomasz Frankowski 88
Polonia Warszawa 2-1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 24 maja, 17:00 (2000)
Maciej Nuckowski 48, Marcin Kuś 90 - Sunday Ibrahim 41
GKS Katowice 2-1 Odra Wodzisław Śląski 24 maja, 18:00 (5000)
Stanisław Wróbel 17, Moussa Yahaya 31 - Michał Chałbiński 78

Kolejka 29 - 31 maja

GKS Katowice 1-1 Amica Wronki 31 maja, 16:00 (4500)
Stanisław Wróbel 79 (k) - Tomasz Dawidowski 8 (k)
Odra Wodzisław Śląski 2-2 Polonia Warszawa 31 maja, 16:00 (2000)
Marcin Nowacki 49, Michał Chałbiński 67 - Maciej Nuckowski 23, Emil Nowakowski 75
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0-2 Wisła Płock 31 maja, 16:00 (2000)
Gražvydas Mikulėnas 47, Vahan Gevorgyan 83
Wisła Kraków 1-0 Widzew Łódź 31 maja, 16:00 (9500)
Maciej Żurawski 50
Górnik Zabrze 0-0 Lech Poznań 31 maja, 16:00 (2500)
Pogoń Szczecin 0-1 Szczakowianka Jaworzno 31 maja, 16:00 (2000)
Maciej Bykowski 8
Legia Warszawa 3-3 Ruch Chorzów 31 maja, 16:00 (8000)
Marek Saganowski 50, 72, Stanko Svitlica 56 (k) - Edward Cecot 36, Damian Gorawski 63, Krzysztof Bizacki 66
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 4-0 Zagłębie Lubin 31 maja, 16:00 (4000)
Andrzej Niedzielan 16, Marcin Zając 67, Piotr Piechniak 75, Piotr Rocki 90

Kolejka 30 - 3 czerwca

Amica Wronki 0-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 3 czerwca, 18:00 (3500)
Paweł Skrzypek 60 (s)
Zagłębie Lubin 1-3 Legia Warszawa 3 czerwca, 18:00 (2000)
Olgierd Moskalewicz 6 - Stanko Svitlica 10, Tomasz Kiełbowicz 29, Marek Saganowski 75
Ruch Chorzów 3-0 Pogoń Szczecin 3 czerwca, 18:00
(wo)
goście nie przyjechali na mecz
Szczakowianka Jaworzno 1-1 Górnik Zabrze 3 czerwca, 18:00 (5000)
Maciej Iwański 45 (k) - Adrian Sikora 43
Lech Poznań 2-4 Wisła Kraków 3 czerwca, 18:00 (20 000)
Bartosz Ślusarski 7, Sylwester Czereszewski 83 - Grzegorz Pater 58, 90, Maciej Żurawski 67, Tomasz Frankowski 78
Widzew Łódź 2-1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3 czerwca, 18:00 (6000)
Robert Dymkowski 6, Jerzy Podbrożny 68 (k) - Mirosław Budka 83
Wisła Płock 0-1 Odra Wodzisław Śląski 3 czerwca, 18:00 (3500)
Dariusz Kłus 55
Polonia Warszawa 1-1 GKS Katowice 3 czerwca, 18:00 (2000)
Łukasz Jarosiewicz 64 - Krzysztof Majda 36

Baraże o udział w I lidze

II liga 2002/2003

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas