[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Strzelcy:
 
Stanko Svitlica 24 gole - Stanko Svitlica (Legia Warszawa),
22 gole - Maciej Żurawski (Wisła Kraków),
21 goli - Marcin Kuźba (Wisła Kraków), Andrzej Niedzielan (Górnik Zabrze 15, Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 6),
14 goli - Jacek Ziarkowski (Odra Wodzisław Śląski),
13 goli - Michał Chałbiński (Odra Wodzisław Śląski),
12 goli - Tomasz Dawidowski (Amica Wronki), Krzysztof Gajtkowski (GKS Katowice 5, Lech Poznań 7),
10 goli - Grzegorz Rasiak (Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski), Marek Saganowski (Legia Warszawa),
9 goli - Marcin Bojarski (GKS Katowice), Tomasz Moskała (Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski),
8 goli - Krzysztof Bizacki (Ruch Chorzów), Ireneusz Jeleń (Wisła Płock), Cezary Kucharski (Legia Warszawa), Bartosz Ślusarski (Lech Poznań), Piotr Włodarczyk (Widzew Łódź), Marek Zieńczuk (Amica Wronki),
7 goli - Arkadiusz Bąk (Polonia Warszawa 6, Amica Wronki 1), Igor Gołaszewski (Polonia Warszawa), Damian Gorawski (Ruch Chorzów), Zbigniew Grzybowski (Zagłębie Lubin), Adam Kompała (Górnik Zabrze), Kamil Kosowski (Wisła Kraków), Marcin Zając (Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski),
6 goli - Maciej Bykowski (Polonia Warszawa 4, Szczakowianka Jaworzno 2), Robert Dymkowski (Widzew Łódź), Tomasz Frankowski (Wisła Kraków), Dariusz Kozubek (Szczakowianka Jaworzno), Adrian Sikora (Górnik Zabrze),
5 goli - Batata (Widzew Łódź), Sylwester Czereszewski (Lech Poznań), Wojciech Górski (Odra Wodzisław Śląski), Rafał Kaczmarczyk (Górnik Zabrze), Mile Knežević (Szczakowianka Jaworzno), Marek Kubisz (Szczakowianka Jaworzno), Piotr Rocki (Odra Wodzisław Śląski 4, Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1), Kalu Uche (Wisła Kraków), Stanisław Wróbel (GKS Katowice),
4 gole - Mirosław Budka (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Jacek Dembiński (Amica Wronki), Dariusz Gęsior (Amica Wronki), Maciej Iwański (Szczakowianka Jaworzno), Grzegorz Król (Amica Wronki), Gražvydas Mikulėnas (Wisła Płock), Mariusz Pawlak (Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski), Krzysztof Piskuła (Lech Poznań), Nerijus Radžius (Zagłębie Lubin), Piotr Reiss (Lech Poznań), Dariusz Romuzga (Wisła Płock), Robert Sierka (GKS Katowice), Andrzej Szczypkowski (Zagłębie Lubin), Mariusz Śrutwa (Ruch Chorzów), Tomasz Wieszczycki (Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski), Janusz Wolański (Szczakowianka Jaworzno),
3 gole - Brasília (Zagłębie Lubin), Marcin Burkhardt (Amica Wronki), Robert Chudy (Szczakowianka Jaworzno), Vahan Gevorgyan (Wisła Płock), Piotr Gierczak (Górnik Zabrze), Marcin Janus (Wisła Płock), Tomasz Jarzębowski (Legia Warszawa), Sebastian Kęska (Polonia Warszawa), Tomasz Kiełbowicz (Legia Warszawa), Arkadiusz Klimek (Zagłębie Lubin), Rafał Lasocki (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2, Lech Poznań 1), Jarosław Maćkiewicz (Wisła Płock), Adam Majewski (Legia Warszawa), Sebastian Mila (Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski), Olgierd Moskalewicz (Zagłębie Lubin), Marcin Nowacki (Odra Wodzisław Śląski), Grzegorz Pater (Wisła Kraków), Rafał Pawlak (Pogoń Szczecin), Piotr Piechniak (Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski), Jerzy Podbrożny (Widzew Łódź), Jarosław Popiela (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Bogdan Prusek (Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski), Radosław Sobolewski (Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski), Maciej Stolarczyk (Wisła Kraków), Łukasz Surma (Legia Warszawa), Kazimierz Węgrzyn (Widzew Łódź), Jacek Wiśniewski (Górnik Zabrze), Jan Woś (Ruch Chorzów),
2 gole - Adam Bała (GKS Katowice), Dariusz Dźwigała (Pogoń Szczecin), Emmanuel Ekwueme (Polonia Warszawa 1, Wisła Płock 1), Ferdinand Chi Fon (Pogoń Szczecin 1, GKS Katowice 1), Giuliano (Widzew Łódź), Michał Goliński (Lech Poznań), Wojciech Grzyb (Odra Wodzisław Śląski), Sunday Ibrahim (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Rafał Jarosz (Odra Wodzisław Śląski), Mariusz Jop (Wisła Kraków), Piotr Kluzek (Pogoń Szczecin), Dmitrij Kłabukow (Zagłębie Lubin), Jacek Kosmalski (Pogoń Szczecin), Jacek Kowalczyk (GKS Katowice), Tomasz Księżyc (Szczakowianka Jaworzno), Marcin Kuś (Polonia Warszawa), Wojciech Małocha (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Jarosław Mazurkiewicz (Polonia Warszawa), Krzysztof Michalski (Lech Poznań), Grzegorz Mielcarski (Amica Wronki), Mariusz Muszalik (GKS Katowice), Wojciech Myszor (Odra Wodzisław Śląski), Marcin Narwojsz (Ruch Chorzów), Grzegorz Niciński (Zagłębie Lubin), Maciej Nuckowski (Polonia Warszawa), Jacek Paszulewicz (Wisła Kraków), Tomasz Prasnal (Górnik Zabrze), Waldemar Przysiuda (Lech Poznań), Radim Sáblík (Odra Wodzisław Śląski), Abel Salami (Szczakowianka Jaworzno), Paweł Sibik (Odra Wodzisław Śląski), Piotr Stokowiec (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Rafał Szwed (Polonia Warszawa), Moussa Yahaya (GKS Katowice), Marek Zając (Zagłębie Lubin),
1 gol - Paweł Adamczyk (GKS Katowice), Miodrag Anđelković (Widzew Łódź), Grzegorz Bartczak (Zagłębie Lubin), Mateusz Bartczak (Polonia Warszawa), Marcin Baszczyński (Wisła Kraków), Jarosław Bieniuk (Amica Wronki), Łukasz Błasiak (Szczakowianka Jaworzno), Bartosz Bosacki (Lech Poznań), Artur Bugaj (Lech Poznań), Edward Cecot (Ruch Chorzów), Marcin Chyła (Górnik Zabrze), Jan Cios (Odra Wodzisław Śląski), Ryszard Czerwiec (Szczakowianka Jaworzno), Veselin Đoković (Amica Wronki), Paweł Drumlak (Zagłębie Lubin), Piotr Dubiela (Pogoń Szczecin), Dariusz Dudek (Legia Warszawa), Mamia Dżikia (Amica Wronki), Grzegorz Fonfara (GKS Katowice), Łukasz Gorszkow (Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski), Rafał Górak (Szczakowianka Jaworzno), Daniel Grębowski (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Hermes (Widzew Łódź), Bartłomiej Jamróz (Ruch Chorzów), Błażej Jankowski (Odra Wodzisław Śląski), Łukasz Jarosiewicz (Polonia Warszawa), Paweł Kaczorowski (Lech Poznań), Dariusz Kapciński (Szczakowianka Jaworzno), Dariusz Kłus (Odra Wodzisław Śląski), Piotr Kosiorowski (Polonia Warszawa), Igor Kozioł (Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski), Marek Koźmiński (Górnik Zabrze), Tadeusz Krawiec (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Ivica Križanac (Górnik Zabrze), Damian Kroczek (GKS Katowice), Léo (GKS Katowice), Wojciech Łobodziński (Wisła Płock), Łukasz Madej (Lech Poznań), Roman Madej (Odra Wodzisław Śląski), Jacek Magiera (Legia Warszawa), Krzysztof Majda (GKS Katowice), Mariusz Malinowski I (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Jacek Manuszewski (Zagłębie Lubin), Grzegorz Matlak (Lech Poznań), Kazimierz Moskal (Wisła Kraków), Sławomir Nazaruk (Wisła Płock), Emil Nowakowski (Polonia Warszawa), Siergiej Omieljanczuk (Legia Warszawa), Madrin Piegzik (Górnik Zabrze), Dariusz Pietrasiak (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Krzysztof Przytuła (Szczakowianka Jaworzno), Joško Samardžić (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Edin Šaranović (Pogoń Szczecin), Remigiusz Sobociński (Amica Wronki), Bartłomiej Socha (Odra Wodzisław Śląski), Marek Sokołowski (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Tomasz Sokołowski I (Legia Warszawa), Tomasz Sokołowski II (Amica Wronki), Michał Stolarz (Pogoń Szczecin), Robert Sztandera (Szczakowianka Jaworzno), Mirosław Szymkowiak (Wisła Kraków), Marek Tokarz (Szczakowianka Jaworzno), Stanley Udenkwor (Polonia Warszawa), Marek Walburg (Pogoń Szczecin), Marcin Wasilewski (Wisła Płock), Jacek Zieliński II (Legia Warszawa).

Strzelcy według drużyn:
 
Amica Wronki: 12 - Tomasz Dawidowski, 8 - Marek Zieńczuk, 4 - Jacek Dembiński, Dariusz Gęsior, Grzegorz Król, 3 - Marcin Burkhardt, 2 - Grzegorz Mielcarski, 1 - Arkadiusz Bąk, Jarosław Bieniuk, Veselin Đoković, Mamia Dżikia, Remigiusz Sobociński, Tomasz Sokołowski II
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski: 10 - Grzegorz Rasiak, 9 - Tomasz Moskała, 7 - Marcin Zając, 6 - Andrzej Niedzielan, 4 - Mariusz Pawlak, Tomasz Wieszczycki, 3 - Sebastian Mila, Piotr Piechniak, Bogdan Prusek, Radosław Sobolewski, 1 - Łukasz Gorszkow, Igor Kozioł, Piotr Rocki
GKS Katowice: 9 - Marcin Bojarski, 5 - Krzysztof Gajtkowski, Stanisław Wróbel, 4 - Robert Sierka, 2 - Adam Bała, Jacek Kowalczyk, Mariusz Muszalik, Moussa Yahaya, 1 - Paweł Adamczyk, Ferdinand Chi Fon, Grzegorz Fonfara, Damian Kroczek, Léo, Krzysztof Majda
Górnik Zabrze: 15 - Andrzej Niedzielan, 7 - Adam Kompała, 6 - Adrian Sikora, 5 - Rafał Kaczmarczyk, 3 - Piotr Gierczak, Jacek Wiśniewski, 2 - Tomasz Prasnal, 1 - Marcin Chyła, Marek Koźmiński, Ivica Križanac, Madrin Piegzik
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski: 4 - Mirosław Budka, 3 - Jarosław Popiela, 2 - Sunday Ibrahim, Rafał Lasocki, Wojciech Małocha, Piotr Stokowiec, 1 - Daniel Grębowski, Tadeusz Krawiec, Mariusz Malinowski I, Dariusz Pietrasiak, Joško Samardžić, Marek Sokołowski
Lech Poznań: 8 - Bartosz Ślusarski, 7 - Krzysztof Gajtkowski, 5 - Sylwester Czereszewski, 4 - Krzysztof Piskuła, Piotr Reiss, 2 - Michał Goliński, Krzysztof Michalski, Waldemar Przysiuda, 1 - Bartosz Bosacki, Artur Bugaj, Paweł Kaczorowski, Rafał Lasocki, Łukasz Madej, Grzegorz Matlak
Legia Warszawa: 24 - Stanko Svitlica, 10 - Marek Saganowski, 8 - Cezary Kucharski, 3 - Tomasz Jarzębowski, Tomasz Kiełbowicz, Adam Majewski, Łukasz Surma, 1 - Dariusz Dudek, Jacek Magiera, Siergiej Omieljanczuk, Tomasz Sokołowski I, Jacek Zieliński II
Odra Wodzisław Śląski: 14 - Jacek Ziarkowski, 13 - Michał Chałbiński, 5 - Wojciech Górski, 4 - Piotr Rocki, 3 - Marcin Nowacki, 2 - Wojciech Grzyb, Rafał Jarosz, Wojciech Myszor, Radim Sáblík, Paweł Sibik, 1 - Jan Cios, Błażej Jankowski, Dariusz Kłus, Roman Madej, Bartłomiej Socha
Pogoń Szczecin: 3 - Rafał Pawlak, 2 - Dariusz Dźwigała, Piotr Kluzek, Jacek Kosmalski, 1 - Piotr Dubiela, Ferdinand Chi Fon, Edin Šaranović, Michał Stolarz, Marek Walburg
Polonia Warszawa: 7 - Igor Gołaszewski, 6 - Arkadiusz Bąk, 4 - Maciej Bykowski, 3 - Sebastian Kęska, 2 - Marcin Kuś, Jarosław Mazurkiewicz, Maciej Nuckowski, Rafał Szwed, 1 - Mateusz Bartczak, Emmanuel Ekwueme, Łukasz Jarosiewicz, Piotr Kosiorowski, Emil Nowakowski, Stanley Udenkwor
Ruch Chorzów: 8 - Krzysztof Bizacki, 7 - Damian Gorawski, 4 - Mariusz Śrutwa, 3 - Jan Woś, 2 - Marcin Narwojsz, 1 - Edward Cecot, Bartłomiej Jamróz
Szczakowianka Jaworzno: 6 - Dariusz Kozubek, 5 - Mile Knežević, Marek Kubisz, 4 - Maciej Iwański, Janusz Wolański, 3 - Robert Chudy, 2 - Maciej Bykowski, Tomasz Księżyc, Abel Salami, 1 - Łukasz Błasiak, Ryszard Czerwiec, Rafał Górak, Dariusz Kapciński, Krzysztof Przytuła, Robert Sztandera, Marek Tokarz
Widzew Łódź: 8 - Piotr Włodarczyk, 6 - Robert Dymkowski, 5 - Batata, 3 - Jerzy Podbrożny, Kazimierz Węgrzyn, 2 - Giuliano, 1 - Miodrag Anđelković, Hermes
Wisła Kraków: 22 - Maciej Żurawski, 21 - Marcin Kuźba, 7 - Kamil Kosowski, 6 - Tomasz Frankowski, 5 - Kalu Uche, 3 - Grzegorz Pater, Maciej Stolarczyk, 2 - Mariusz Jop, Jacek Paszulewicz, 1 - Marcin Baszczyński, Kazimierz Moskal, Mirosław Szymkowiak
Wisła Płock: 8 - Ireneusz Jeleń, 4 - Gražvydas Mikulėnas, Dariusz Romuzga, 3 - Vahan Gevorgyan, Marcin Janus, Jarosław Maćkiewicz, 1 - Emmanuel Ekwueme, Wojciech Łobodziński, Sławomir Nazaruk, Marcin Wasilewski
Zagłębie Lubin: 7 - Zbigniew Grzybowski, 4 - Nerijus Radžius, Andrzej Szczypkowski, 3 - Brasília, Arkadiusz Klimek, Olgierd Moskalewicz, 2 - Dmitrij Kłabukow, Grzegorz Niciński, Marek Zając, 1 - Grzegorz Bartczak, Paweł Drumlak, Jacek Manuszewski

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas