[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2002/2003, grupa: warmińsko-mazurska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 34 76 23 7 4 85-20 14 2 1 50-5 9 5 3 35-15
2.  Sokół Ostróda 34 67 19 10 5 47-26 12 4 1 29-10 7 6 4 18-16
3.  Jeziorak Iława 34 63 18 9 7 80-35 10 3 4 42-16 8 6 3 38-19
4.  Warmia i Mazury Olsztyn 34 55 17 4 13 63-44 10 2 5 35-22 7 2 8 28-22
5.  Polonia Pasłęk 34 54 14 12 8 44-29 7 7 3 26-12 7 5 5 18-17
6.  Błękitni Orneta 34 52 16 4 14 60-63 10 3 4 33-20 6 1 10 27-43
7.  Czarni Małdyty 34 51 15 6 13 54-47 9 5 3 32-15 6 1 10 22-32
8.  Orlęta Reszel 34 49 14 7 13 61-52 10 4 3 39-23 4 3 10 22-29
9.  Granica Kętrzyn 34 46 13 7 14 64-58 8 2 7 35-26 5 5 7 29-32
10.  Tęcza Biskupiec 34 44 12 8 14 57-60 9 3 5 35-25 3 5 9 22-35
11.  Mrągowia Mrągowo 34 41 11 8 15 45-66 7 5 5 27-29 4 3 10 18-37 2 6 2 0 0 6-2
12.  Płomień Znicz Biała Piska 34 41 12 5 17 42-62 8 3 6 24-21 4 2 11 18-41 2 0 0 0 2 2-6
13.  Polonia Lidzbark Warmiński 34 40 11 7 16 47-69 8 3 6 31-25 3 4 10 16-44 4 10 3 1 0 9-3
14.  Mazur Ełk 34 40 13 1 20 47-67 9 0 8 28-31 4 1 12 19-36 4 6 2 0 2 6-9
15.  Motor Lubawa 34 40 10 10 14 37-53 6 4 7 21-21 4 6 7 16-32 4 1 0 1 3 3-6
16.  Start Działdowo 34 39 10 9 15 44-56 6 5 6 26-19 4 4 9 18-37
17.  Olimpia Olsztynek 34 35 10 5 19 38-71 4 4 9 21-38 6 1 10 17-33
18.  Start Nidzica 34 24 7 3 24 40-77 5 2 10 27-36 2 1 14 13-41

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie    4-0 1-1 1-0 1-1 3-0 0-1 1-0 3-0 2-0 4-0 4-0 4-0 4-0 4-1 3-0 6-0 5-1 
 2 Sokół Ostróda1-0     1-1 2-1 5-1 1-0 2-1 0-0 2-0 1-1 4-0 1-1 3-2 2-1 0-1 2-0 1-0 1-0 
 3 Jeziorak Iława0-0 3-0     0-0 1-1 3-0 0-2 3-0 1-3 3-2 4-1 2-0 0-2 0-1 8-1 5-0 3-1 6-2 
 4 Warmia i Mazury Olsztyn3-5 0-2 1-0     0-2 1-4 4-1 1-1 1-2 3-2 3-0 4-0 4-0 2-1 1-1 4-1 2-0 1-0 
 5 Polonia Pasłęk0-0 0-0 0-0 1-0     2-3 1-1 2-0 1-3 2-2 4-0 0-2 6-0 1-0 3-0 1-1 0-0 2-0 
 6 Błękitni Orneta0-3 0-0 1-2 4-1 1-0     2-1 2-1 2-1 2-1 3-5 3-0 4-1 4-0 0-0 2-2 1-2 2-0 
 7 Czarni Małdyty0-0 1-1 0-0 1-2 2-3 3-0     2-1 3-3 2-1 0-0 5-0 5-0 2-1 3-0 0-3* 1-0 2-0 
 8 Orlęta Reszel1-1 0-1 3-2 1-3 2-1 4-1 3-2     2-1 0-0 1-1 2-0 3-3 2-1 3-1 2-3 4-1 6-1 
 9 Granica Kętrzyn0-5 3-1 2-3 1-2 1-2 3-3 1-0 2-2     3-2 4-1 1-0 5-0 2-3 0-1 5-0 0-1 2-0 
 10 Tęcza Biskupiec0-5 0-0 0-1 1-0 0-1 6-0 2-0 4-3 2-2     1-3 4-1 1-0 2-1 1-3 4-1 5-2 2-2 
 11 Mrągowia Mrągowo2-1 0-1 1-5 1-0 0-0 1-2 3-0* 1-4 1-6 2-2     5-2 1-1 3-2 1-1 1-1 3-1 1-0 
 12 Płomień Znicz Biała Piska0-3 1-1 1-5 2-0 1-0 3-1 5-1 2-1 0-0 0-3* 0-1     1-1 2-1 4-1 2-0 0-1 0-1 
 13 Polonia Lidzbark Warmiński3-3 0-2 1-1 1-3 2-1 4-1 0-3 3-1 4-1 1-2 2-0 0-2     3-0 1-1 1-2 2-0 3-2 
 14 Mazur Ełk2-3 0-3 1-8 0-2 0-1 4-1 2-0 1-0 2-3 4-0 2-1 1-0 2-4     2-1 2-1 1-2 2-1 
 15 Motor Lubawa2-4 1-0 1-1 3-2 1-1 3-0 0-2 1-0 3-1 0-1 1-1 1-3 0-1 1-2     0-0 0-2 3-0 
 16 Start Działdowo1-0 2-3 1-2 2-2 0-0 0-1 5-2 1-2 0-0 4-1 0-2 4-1 2-0 0-0 1-1     3-1 0-1 
 17 Olimpia Olsztynek0-1 1-1 1-4 1-4 0-1 1-7 1-2 2-4 1-1 1-1 2-1 2-2 2-0 1-4 0-2 2-1     3-2 
 18 Start Nidzica0-1 0-2 3-2 0-6 0-2 1-3 1-3 1-2 4-2 5-1 2-1 2-4 1-1 5-1 0-0 1-2 1-3     

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Mazur Ełk 1-2 Olimpia Olsztynek
Golak 15 - Kobrzyński 42, Michalak 44
Start Działdowo 0-1 Start Nidzica
Olczak 23
Tęcza Biskupiec 4-1 Płomień Znicz Biała Piska
Wasilewski 52, Zbrzeski 70, 82, A.Bernacki 79 - Strychalski 46
Sokół Ostróda 0-0 Orlęta Reszel
Polonia Lidzbark Warmiński 2-1 Polonia Pasłęk
Konopacki 55, Dedyński 81 - Tarnowski 64
Granica Kętrzyn 3-3 Błękitni Orneta
Machniak 12, Perkowski 78, Sapela 89 - T.Włodarczyk 24 (k), 81, Szczęch 59
Mrągowia Mrągowo 1-5 Jeziorak Iława
A.Kowalczyk 75 - Drzystek 6, 22, 62, Bednarczyk 57 (s), Bółkowski 90
Warmia i Mazury Olsztyn 3-5 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Madej 8, Sadowski 60, Kluczkowski 65 - Paweł Pasik 43, Domżalski 47, 87, 88, Mówiński 75
Czarni Małdyty 3-0 Motor Lubawa
Zmiarowski 16, Roszkowski 51, Mieldziuk 65

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Olimpia Olsztynek 0-2 Motor Lubawa
Boras 63, Harmaciński 88
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0-1 Czarni Małdyty
Wrona 82
Jeziorak Iława 0-0 Warmia i Mazury Olsztyn
Błękitni Orneta 3-5 Mrągowia Mrągowo
Trubacz 6, Chmielewski 61, Basałygo 89 - A.Dziadko 44, 49, 66, 84, Oborski 57
Polonia Pasłęk 1-3 Granica Kętrzyn
Mirosław Dąbrowski 30 - Jończak 5, R.Lech 37, Sapela 61
Orlęta Reszel 3-3 Polonia Lidzbark Warmiński
Jałoszewski 13, Ruszkul 46, Sikora 83 - Deluga 55, 64 (k), 89
Płomień Znicz Biała Piska 1-1 Sokół Ostróda
Strychalski 26 - Puka 33
Start Nidzica 5-1 Tęcza Biskupiec
Sieński 29 (k), Olczak 31, P.Sobotka 65, Łuczak 89, 90 - Wasilewski 23
Mazur Ełk 2-1 Start Działdowo
Jakub Golak 77 (k), Jegliński 90 - Jaroszewski 22

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

Start Działdowo 3-1 Olimpia Olsztynek
R.Mostek 6, Ogrodowczyk 29, Pieckowski 81 - P.Mazurek 86
Tęcza Biskupiec 2-1 Mazur Ełk
Kowalewski 55, Bernacki 85 - Koniecko 61
Sokół Ostróda 1-0 Start Nidzica
Bujnicki 87
Polonia Lidzbark Warmiński 0-2 Płomień Znicz Biała Piska
Strychalski 19, Niedźwiedzki 43
Granica Kętrzyn 2-2 Orlęta Reszel
R.Lech 20, Żygadło 47 - Sikora 51, 61
Mrągowia Mrągowo 0-0 Polonia Pasłęk
Warmia i Mazury Olsztyn 1-4 Błękitni Orneta
Niestatek 11 - T.Włodarczyk 22, 85 (k), Pluciński 81, 88
Czarni Małdyty 0-0 Jeziorak Iława
Motor Lubawa 2-4 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Dembski 41, Michałowski 74 - Mówiński 9, Godziszewski 45, 67, Domżalski 55

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

Olimpia Olsztynek 0-1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Mówiński 89
Jeziorak Iława 8-1 Motor Lubawa
Drzystek 19, W.Figurski 40, 84, Płoski 60, Przytuła 68 (k), Moszczyński 73, Dymowski 79 (k), Śnihur 89 - Mederski 55
Błękitni Orneta 2-1 Czarni Małdyty
T.Włodarczyk 36, Pluciński 53 - Brall 31 (k)
Polonia Pasłęk 1-0 Warmia i Mazury Olsztyn
Sierechan 36
Orlęta Reszel 1-1 Mrągowia Mrągowo
Bondar 63 - Nosek 90
Płomień Znicz Biała Piska 0-0 Granica Kętrzyn
Start Nidzica 1-1 Polonia Lidzbark Warmiński
Sadkowski 24 - Cichocki 54
Mazur Ełk 0-3 Sokół Ostróda
Damian Dąbrowski 50, Bujnicki 67, Filipiak 83
Start Działdowo 4-1 Tęcza Biskupiec
Jaroszewski 4 (k), 62 (k), Laskowski 9, Ogrodowczyk 32 - Bernacki 50

Kolejka 5 - 28 sierpnia

Tęcza Biskupiec 5-2 Olimpia Olsztynek
J.Kowalczyk 23 (k), Rybkiewicz 39, Zbrzeski 48, Rogoziński 74, Balcerzak 88 - Dobrzyński 9, Zb.Michalak 56
Sokół Ostróda 2-0 Start Działdowo
Blank 70, Maj 89
Polonia Lidzbark Warmiński 3-0 Mazur Ełk
Waszkiel 3, Lewkowicz 82, Dedyński 88
Granica Kętrzyn 2-0 Start Nidzica
R.Lech 54, Miechowicz 89
Mrągowia Mrągowo 5-2 Płomień Znicz Biała Piska
Oborski 6, 86, Hebda 30, Kościuczuk 61, Piec 68 - Piwko 66, Sieruta 80
Warmia i Mazury Olsztyn 1-1 Orlęta Reszel
Kluczkowski 31 - Sikora 50 (k)
Czarni Małdyty 2-3 Polonia Pasłęk
Zmiarowski 27, J.Rzeźnikiewicz 86 - Sierechan 56, Licznerski 76, 78
Motor Lubawa 3-0 Błękitni Orneta
Mederski 16, Karkut 29, Michałowski 59
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1-1 Jeziorak Iława
Domżalski 44 - Bółkowski 78

Kolejka 6 - 31 sierpnia-1 września

Olimpia Olsztynek 1-4 Jeziorak Iława
Kobrzyński 70 - Opałka 35, Przytuła 60, J.Figurski 85, Pietrasik 90
Błękitni Orneta 0-3 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2 kwietnia
Mówiński 25, 55 (k), 89
Polonia Pasłęk 3-0 Motor Lubawa
Dłużniewski 32, Gawryś 61, Siemaszko 89
Orlęta Reszel 3-2 Czarni Małdyty
Jałoszewski 30, Sikora 55, Bondar 69 - Brall 44, Zmiarowski 50
Płomień Znicz Biała Piska 2-0 Warmia i Mazury Olsztyn
Sieruta 18, 26
Start Nidzica 2-1 Mrągowia Mrągowo
R.Robotka 46, 73 - Harasimowicz 10
Mazur Ełk 2-3 Granica Kętrzyn
Wiśniewski 18, 36 - Jończak 12, Kłosowski 47, Kątek 86
Start Działdowo 2-0 Polonia Lidzbark Warmiński
S.Łukaszewski 63, P.Laskowski 72
Tęcza Biskupiec 0-0 Sokół Ostróda

Kolejka 7 - 7-8 września

Sokół Ostróda 1-0 Olimpia Olsztynek
Jarosław Golak 17
Polonia Lidzbark Warmiński 1-2 Tęcza Biskupiec
Paszkiewicz 68 - Ziemak 40, Wasilewski 70
Granica Kętrzyn 5-0 Start Działdowo
Kłosowski 14, 51, 59, Opaliński 85, 88
Mrągowia Mrągowo 3-2 Mazur Ełk
Oborski 15, 44, Harasimowicz 57 - Mulewski 21, 48
Warmia i Mazury Olsztyn 1-0 Start Nidzica
Kluczkowski 83
Czarni Małdyty 5-0 Płomień Znicz Biała Piska
Zmiarowski 30, 42, 82, Brall 61 (k), J.Rzeźnikiewicz 73
Motor Lubawa 1-0 Orlęta Reszel
Jędrychowski 41 (k)
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1-1 Polonia Pasłęk
Godziszewski 59 - P.Borysiewicz 51
Jeziorak Iława 3-0 Błękitni Orneta
Opałka 19, Drzystek 30, Przytuła 88

Kolejka 8 - 11 września

Olimpia Olsztynek 1-7 Błękitni Orneta
Kobrzyński 41 - T.Włodarczyk 9, 61 (k), 79, Daukszewicz 10, Paluch 14 (s), Skowyrski 53, Pluciński 87
Polonia Pasłęk 0-0 Jeziorak Iława
Orlęta Reszel 1-1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Wiciński 70 - Skarżyński 44
Płomień Znicz Biała Piska 4-1 Motor Lubawa
Szuchnicki 24, Strychalski 29, 67, 82 - Boras 52
Start Nidzica 1-3 Czarni Małdyty
Czarnecki 37 - J.Rzeźnikiewicz 22, G.Kulpaka 44, Zmiarowski 76
Mazur Ełk 0-2 Warmia i Mazury Olsztyn
Gabrusewicz 65, Radziszewski 70
Start Działdowo 0-2 Mrągowia Mrągowo
Oborski 10, 61
Tęcza Biskupiec 2-2 Granica Kętrzyn
Tokarski 70, Nowik 89 - Lubieniecki 32, Kłosowski 55
Sokół Ostróda 3-2 Polonia Lidzbark Warmiński
Blank 6, 30, 75 (k) - nieznany 2, 45

Kolejka 9 - 14-15 września

Polonia Lidzbark Warmiński 2-0 Olimpia Olsztynek
Protas 65, Paszkiewicz 81
Granica Kętrzyn 3-1 Sokół Ostróda
Kłosowski 41, Jończak 62, Opaliński 89 - Maj 49
Mrągowia Mrągowo 2-2 Tęcza Biskupiec
Brzuchalski 61, Oborski 63 - Ziemak 30, Wasilewski 31
Warmia i Mazury Olsztyn 4-1 Start Działdowo
Gabrusewicz 15, Madej 45, Żytkiewicz 65, Łazar 83 - Laskowski 15
Czarni Małdyty 2-1 Mazur Ełk
Serewiś 35, Zmiarowski 62 - Tuttas 16
Motor Lubawa 3-0 Start Nidzica
Karkut 5, Boras 20, 70
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 4-0 Płomień Znicz Biała Piska
Paweł Pasik 23, 68 (k), Elgert 29, Dymowski 72
Jeziorak Iława 3-0 Orlęta Reszel
Drzystek 12, 68, Szkamelski 14 (k)
Błękitni Orneta 1-0 Polonia Pasłęk
T.Włodarczyk 12

Kolejka 10 - 21-22 września

Olimpia Olsztynek 0-1 Polonia Pasłęk
Tomaszewski 26
Orlęta Reszel 4-1 Błękitni Orneta
Wiciński 55, 72, Sikora 77, 85 (k) - Kijanko 29
Płomień Znicz Biała Piska 1-5 Jeziorak Iława
Sieruta 83 - Mozarczyk 55, Drzystek 57, Pietrasik 63, W.Figurski 87, Opałka 90
Start Nidzica 0-1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Mówiński 26
Mazur Ełk 2-1 Motor Lubawa
Konopka 28, Jakub Golak 75 (k) - Wiergowski 55
Start Działdowo 5-2 Czarni Małdyty
J.Mostek 11, Jaroszewski 44 (k), Ogrodowczyk 56 (k), S.Łukaszewski 72, Głowacki 84 - Brall 14 (k), Roszkowski 44 (k)
Tęcza Biskupiec 1-0 Warmia i Mazury Olsztyn
Ziemak 35
Sokół Ostróda 4-0 Mrągowia Mrągowo
Blank 33 (k), Damian Dąbrowski 52, 87, Puka 56
Polonia Lidzbark Warmiński 4-1 Granica Kętrzyn
Paszkiewicz 22, 55, Gowkielewicz 65, 85 - Opaliński 69

Kolejka 11 - 28 września

Granica Kętrzyn 0-1 Olimpia Olsztynek
Michalak 47
Mrągowia Mrągowo 1-1 Polonia Lidzbark Warmiński
Piec 40 - Cichocki 90
Warmia i Mazury Olsztyn 0-2 Sokół Ostróda
Damian Dąbrowski 59, Czerkawski 89
Czarni Małdyty 2-1 Tęcza Biskupiec
Roszkowski 55, G.Kulpaka 72 - Ziemak 5
Motor Lubawa 0-0 Start Działdowo
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 4-0 Mazur Ełk
Paweł Pasik 7, 53, 90, Elgert 85
Jeziorak Iława 6-2 Start Nidzica
Opałka 3, Drzystek 8, Pietrasik 60, Mozarczyk 66, 71, 76 - Czarnecki 21, Szymański 45
Błękitni Orneta 3-0 Płomień Znicz Biała Piska
Jaroń 36, T.Włodarczyk 61, Skowyrski 68
Polonia Pasłęk 2-0 Orlęta Reszel
Sierechan 20, 50

Kolejka 12 - 5 października

Olimpia Olsztynek 2-4 Orlęta Reszel
Kobrzyński 14, Paluch 65 - Jałoszewski 13, Bondar 40, Ruszkul 71, Maciejewski 90 (s)
Płomień Znicz Biała Piska 1-0 Polonia Pasłęk
Sieruta 52
Start Nidzica 1-3 Błękitni Orneta
Majewski 23 - T.Włodarczyk 31, 84, Chmielewski 80
Mazur Ełk 1-8 Jeziorak Iława
Wiśniewski 10 (k) - Szkamelski 12, 14, 48, Drzystek 30, Opałka 33, Moszczyński 38, W.Figurski 68, Pietrasik 82
Start Działdowo 1-0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
M.Mostek 89
Tęcza Biskupiec 1-3 Motor Lubawa
Wasilewski 86 - Boras 47, 65, M.Karkut 55
Sokół Ostróda 2-1 Czarni Małdyty
Damian Dąbrowski 1, Puka 47 - Zmiarowski 75
Polonia Lidzbark Warmiński 1-3 Warmia i Mazury Olsztyn
Królicki 81 - Stefanowicz 31, Czupiński 55, Żydkiewicz 80
Granica Kętrzyn 4-1 Mrągowia Mrągowo
Kłosowski 53, 90, Sopyła 75, Jończak 89 - Nowak 69

Kolejka 13 - 12-13 października

Mrągowia Mrągowo 3-1 Olimpia Olsztynek
Piec 31, 41, 43 - Kobrzyński 69
Warmia i Mazury Olsztyn 1-2 Granica Kętrzyn
Fedorczyk 12 - R.Lech 52, Kłosowski 65
Czarni Małdyty 5-0 Polonia Lidzbark Warmiński
Witkowski 12, Sowa 55, 75, Roszkowski 60, G.Kulpaka 85
Motor Lubawa 1-0 Sokół Ostróda
Michałowski 80
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2-0 Tęcza Biskupiec
Domżalski 35, Elgert 70
Jeziorak Iława 5-0 Start Działdowo
Pietrasik 28, 47, W.Figurski 43, Drzystek 69, 89
Błękitni Orneta 4-0 Mazur Ełk
T.Włodarczyk 45, 57 (k), 68, 87
Polonia Pasłęk 2-0 Start Nidzica
Siemaszko 23, Licznerski 27
Orlęta Reszel 2-0 Płomień Znicz Biała Piska
Jałoszewski 1, Sikora 84 (k)

Kolejka 14 - 19-20 października

Olimpia Olsztynek 2-2 Płomień Znicz Biała Piska
Kobrzyński 88, 90 - Sieruta 83, Banach 90
Start Nidzica 1-2 Orlęta Reszel
Łuczak ? - Jałoszewski ?, Sikora ?
Mazur Ełk 0-1 Polonia Pasłęk
Siemaszko 19
Start Działdowo 0-1 Błękitni Orneta
T.Włodarczyk 62
Tęcza Biskupiec 0-1 Jeziorak Iława
Drzystek 87
Sokół Ostróda 1-0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Puka 20
Polonia Lidzbark Warmiński 1-1 Motor Lubawa
Cichocki 70 - Jędrychowski 63
Granica Kętrzyn 1-0 Czarni Małdyty
Sopyła 83
Mrągowia Mrągowo 1-0 Warmia i Mazury Olsztyn
Nosek 85

Kolejka 15 - 26-27 października

Warmia i Mazury Olsztyn 2-0 Olimpia Olsztynek
Żytkiewicz 32, Stefanowicz 38
Czarni Małdyty 0-0 Mrągowia Mrągowo
Motor Lubawa 3-1 Granica Kętrzyn
Karkut 13, Boras 33, 70 - Kłosowski 43
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 4-0 Polonia Lidzbark Warmiński
Mówiński 17, Paweł Pasik 32, 59, 90
Jeziorak Iława 3-0 Sokół Ostróda
Przytuła 22, Szkamelski 34 (k), Opałka 61
Błękitni Orneta 2-1 Tęcza Biskupiec
T.Włodarczyk 74 (k), Szczęch 87 - Bernacki 55
Polonia Pasłęk 1-1 Start Działdowo
Sierechan 69 - S.Łukaszewski 53
Orlęta Reszel 2-1 Mazur Ełk
Kwiatkowski 25, Ruszkul 71 - nieznany 90
Płomień Znicz Biała Piska 0-1 Start Nidzica
Łuczak 21 (k)

Kolejka 16 - 2-3 listopada

Olimpia Olsztynek 3-2 Start Nidzica
Kobrzyński 26, 55, Gawliński 49 - Domurat 52, Szymański 76
Mazur Ełk 1-0 Płomień Znicz Biała Piska
Koniecko 57
Start Działdowo 1-2 Orlęta Reszel
Ogrodowczyk 87 - M.Jałoszewski 4, Kwiatkowski 36
Tęcza Biskupiec 0-1 Polonia Pasłęk
Gawryś 2
Sokół Ostróda 1-0 Błękitni Orneta
Blank 63
Polonia Lidzbark Warmiński 1-1 Jeziorak Iława
Lewkowicz 9 - Drzystek 75
Granica Kętrzyn 0-5 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Mówiński 7, 20, Skarżyński 23, 88, Godziszewski 81
Mrągowia Mrągowo 1-1 Motor Lubawa
Oborski 20 - Jędrychowski 30 (k)
Warmia i Mazury Olsztyn 4-1 Czarni Małdyty
Madej 35, Misiura 45, 80, Radziszewski 90 - Lisiak 75

Kolejka 17 - 9-10 listopada

Czarni Małdyty 1-0 Olimpia Olsztynek
Zmiarowski 24
Motor Lubawa 3-2 Warmia i Mazury Olsztyn
Michałowski 4, Karkut 47, Wiergowski 80 - Łazar 53 (k), Mederski 88 (s)
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 4-0 Mrągowia Mrągowo
Mówiński 17, Elgert 57, Zakierski 80 (k), Dymowski 85
Jeziorak Iława 1-3 Granica Kętrzyn
Drzystek 74 - Wepa ?, Kłosowski 71, 84 (k)
Błękitni Orneta 4-1 Polonia Lidzbark Warmiński
T.Włodarczyk 43, Szczęch 69, Pluciński 75, 82 - Paszkiewicz 15
Polonia Pasłęk 0-0 Sokół Ostróda
Orlęta Reszel 0-0 Tęcza Biskupiec
Płomień Znicz Biała Piska 2-0 Start Działdowo
Strychalski 40 (k), Banach 88
Start Nidzica 5-1 Mazur Ełk
Wróbel ?, Kurpiewski 18, Łuczak 24, Majewski 33, Czarnecki 37 - Koniecko 83

Kolejka 18 - 22-23 marca

Olimpia Olsztynek 1-4 Mazur Ełk
Paluch 88 (k) - Szugzda 3, 65, Petruk 78, 86
Start Nidzica 1-2 Start Działdowo
Łuczak 55 - Głowacki 30, 80
Płomień Znicz Biała Piska 0-3 Tęcza Biskupiec
(wo)
na boisku 3-1 - drużyna gospodarzy przeprowadziła pięć zmian
Orlęta Reszel 0-1 Sokół Ostróda
Miłkowski 45
Polonia Pasłęk 6-0 Polonia Lidzbark Warmiński
Sierechan 12, 26, 50, 73, Dłużniewski 39, Siemaszko 89
Błękitni Orneta 2-1 Granica Kętrzyn
T.Włodarczyk 42, Skowyrski 72 - R.Lech 64 (k)
Jeziorak Iława 4-1 Mrągowia Mrągowo
Szkamelski 4, Kalinowski 52, 54, Drzystek 80 - A.Kowalczyk 23
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1-0 Warmia i Mazury Olsztyn
Paweł Pasik 38
Motor Lubawa 0-2 Czarni Małdyty
Roszkowski 38, Mattern 70

Kolejka 19 - 29-30 marca

Motor Lubawa 0-2 Olimpia Olsztynek
P.Dziadko 60, Stankiewicz 69
Czarni Małdyty 0-0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Warmia i Mazury Olsztyn 1-0 Jeziorak Iława 2 kwietnia
Radziszewski 53
Mrągowia Mrągowo 1-2 Błękitni Orneta
Bednarczyk 61 - Kijanko 63, T.Włodarczyk 72
Granica Kętrzyn 1-2 Polonia Pasłęk
Sapela 18 - Gronkowski 53, Licznerski 77
Polonia Lidzbark Warmiński 3-1 Orlęta Reszel
Paszkiewicz 1, 45, Lewkowicz 28 - M.Jałoszewski 35
Sokół Ostróda 1-1 Płomień Znicz Biała Piska
Bujnicki 35 - nieznany 28
Tęcza Biskupiec 2-2 Start Nidzica
Jarząbek 2, Bernacki 45 - Czarnecki 4, Łuczak 66
Start Działdowo 0-0 Mazur Ełk

Kolejka 20 - 5-6 kwietnia

Olimpia Olsztynek 2-1 Start Działdowo
Stankiewicz 39, Paluch 62 - Ogrodowczyk 72 (k)
Mazur Ełk 4-0 Tęcza Biskupiec
Wiśniewski 17, Petruk 35, Koniecko 81, Obrycki 90
Start Nidzica 0-2 Sokół Ostróda
Blank 23, Bujnicki 88
Płomień Znicz Biała Piska 1-1 Polonia Lidzbark Warmiński
Mogilski 80 - Gowkielewicz 24
Orlęta Reszel 2-1 Granica Kętrzyn
M.Jałoszewski 60, Wroński 78 - Lubieniecki 68
Polonia Pasłęk 4-0 Mrągowia Mrągowo
Sierechan 10, Gawryś 17, Licznerski 53, Gronkowski 66
Błękitni Orneta 4-1 Warmia i Mazury Olsztyn
Skowyrski 15, 65, T.Włodarczyk 35, 70 - Radziszewski 52
Jeziorak Iława 0-2 Czarni Małdyty
Roszkowski 25, 84
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 4-1 Motor Lubawa
Paweł Pasik 4, 18, 30 (k), Skarżyński 69 - Jędrychowski 38

Kolejka 21 - 28 maja
Kolejka pierwotnie miała być rozegrana 12-13 kwietnia. Została jednak przełożona ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe na 7 maja. Z uwagi na termin egzaminów maturalnych została ponownie przełożona - na 28 maja.

Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 6-0 Olimpia Olsztynek
Zakierski 4, Paweł Pasik 20, 35, Mówiński 40, Domżalski 55, Chodowiec 83
Motor Lubawa 1-1 Jeziorak Iława
K.Rzeźnikiewicz 89 - Opałka 84
Czarni Małdyty 3-0 Błękitni Orneta
Warmia i Mazury Olsztyn 0-2 Polonia Pasłęk
Sierechan 13, Siemaszko 55
Mrągowia Mrągowo 1-4 Orlęta Reszel
Nosek 90 - Wiciński 30, Krztoń 45, Ruszkul 47, 80
Granica Kętrzyn 1-0 Płomień Znicz Biała Piska
Lubieniecki 38 (k)
Polonia Lidzbark Warmiński 3-2 Start Nidzica
Paszkiewicz 28, 48, Rawiński 55 - Łuczak 20, Wróbel 43
Sokół Ostróda 2-1 Mazur Ełk
nieznany 40 - Czerkawski 70, Gorczyc 83
Tęcza Biskupiec 4-1 Start Działdowo
Rybkiewicz 71, 84, Bernacki 85, Pawłowski 90 - Łukaszewski 62

Kolejka 22 - 18-19 kwietnia

Olimpia Olsztynek 1-1 Tęcza Biskupiec
Stankiewicz 9 - Rybkiewicz 59 (k)
Start Działdowo 2-3 Sokół Ostróda
Chrzanowski 5, Pieckowski 28 (k) - Blank 2, Jarosław Golak 77, 81
Mazur Ełk 2-4 Polonia Lidzbark Warmiński
Szugzda 52, 88 (k) - Borucki 48, Gowkielewicz 55, Paszkiewicz 70, Protas 90
Start Nidzica 4-2 Granica Kętrzyn
Jończak 37 (s), Czarnecki 65, Łuczak 75, 88 - Kłosowski 28, Jończak 38 (k)
Płomień Znicz Biała Piska 0-1 Mrągowia Mrągowo
Orlęta Reszel 1-3 Warmia i Mazury Olsztyn
Wiciński 60 - Radziszewski 29, Kluczkowski 56, Gabrusewicz 88
Polonia Pasłęk 1-1 Czarni Małdyty
Sierechan 60 - Brall 75
Błękitni Orneta 0-0 Motor Lubawa
Jeziorak Iława 0-0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

Kolejka 23 - 26-27 kwietnia

Jeziorak Iława 3-1 Olimpia Olsztynek
Piotr Pasik 11, Przytuła 72, Szkamelski 90 (k) - Stankiewicz 83
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3-0 Błękitni Orneta
Paweł Pasik 72, 85 (k), 90
Motor Lubawa 1-1 Polonia Pasłęk
Tarnowski 50 (s) - Dłużniewski 25
Czarni Małdyty 2-1 Orlęta Reszel
Zmiarowski 60, G.Kulpaka 85 - Wiciński 75
Warmia i Mazury Olsztyn 4-0 Płomień Znicz Biała Piska
G.Lech 28, Radziszewski 42, 70, Madej 83
Mrągowia Mrągowo 1-0 Start Nidzica
A.Dziadko 82
Granica Kętrzyn 2-3 Mazur Ełk
R.Lech 36, Kłosowski 47 - Wiśniewski 56, 77, 89
Polonia Lidzbark Warmiński 1-2 Start Działdowo
Borucki 14 - S.Łukaszewski 56, Pieckowski 82
Sokół Ostróda 1-1 Tęcza Biskupiec
Damian Dąbrowski 20 - Rybkiewicz 42

Kolejka 24 - 30 kwietnia-1 maja

Olimpia Olsztynek 1-1 Sokół Ostróda
Gawliński 75 - Fijałkowski 83 (s)
Tęcza Biskupiec 1-0 Polonia Lidzbark Warmiński
Jarząbek 28
Start Działdowo 0-0 Granica Kętrzyn
Mazur Ełk 2-1 Mrągowia Mrągowo
Obrycki 52, Kleczkowski 72 - W.Dzigda 27
Start Nidzica 0-6 Warmia i Mazury Olsztyn
Żurawel 47, 75, Radziszewski 59, 66, Misiura 73 (k), Madej 90
Płomień Znicz Biała Piska 5-1 Czarni Małdyty
Mogilski 7, 56, Niedźwiedzki 14, Strychalski 40, 83 - Roszkowski 31
Orlęta Reszel 3-1 Motor Lubawa
Bondar 17, M.Jałoszewski 24, Ksztoń 39 - Mederski 36
Polonia Pasłęk 0-0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Błękitni Orneta 1-2 Jeziorak Iława
T.Włodarczyk 78 - Piotr Pasik 6, Goszka 79

Kolejka 25 - 3-4 maja

Błękitni Orneta 1-2 Olimpia Olsztynek
T.Włodarczyk 58 - Gawliński 70 (k), Paluch 74
Jeziorak Iława 1-1 Polonia Pasłęk
W.Figurski 53 - Sierechan 90
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1-0 Orlęta Reszel
Paweł Pasik 45
Motor Lubawa 1-3 Płomień Znicz Biała Piska
Wiergowski 65 - Strychalski 7 (k), Piwko 27, Ożarowski 75
Czarni Małdyty 2-0 Start Nidzica
Brall 33, Gergola 72
Warmia i Mazury Olsztyn 2-1 Mazur Ełk
Radziszewski 64, Misiura 72 (k) - Koniecko 82
Mrągowia Mrągowo 1-1 Start Działdowo
Oborski 30 - Chrzanowski 32
Granica Kętrzyn 3-2 Tęcza Biskupiec
Sapela 30, 33, 52 - Rybkiewicz 85 (k), Bernacki 87
Polonia Lidzbark Warmiński 0-2 Sokół Ostróda
Damian Dąbrowski 55, Blank 68

Kolejka 26 - 10-11 maja

Olimpia Olsztynek 2-0 Polonia Lidzbark Warmiński
Mazurek 25, Klucewicz 79
Sokół Ostróda 2-0 Granica Kętrzyn
Gorczyc 50, 79
Tęcza Biskupiec 1-3 Mrągowia Mrągowo
Korobczyc 82 - Nosek 30, Oborski 35, Dzigda 65 (k)
Start Działdowo 2-2 Warmia i Mazury Olsztyn
S.Chrzanowski 23, Ogrodowczyk 56 - Radziszewski 18, 79
Mazur Ełk 2-0 Czarni Małdyty
petruk 63, Szugzda 68
Start Nidzica 0-0 Motor Lubawa
Płomień Znicz Biała Piska 0-3 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Mówiński 55, Skarżyński 72, Chodowiec 90
Orlęta Reszel 3-2 Jeziorak Iława
Jałoszewski 2, 70, Wiciński 7 - Bółkowski 30, Przytuła 45
Polonia Pasłęk 2-3 Błękitni Orneta
Gawryś 68, Sierechan 70 - T.Włodarczyk 35, 67, 78

Kolejka 27 - 14 maja

Polonia Pasłęk 0-0 Olimpia Olsztynek
Błękitni Orneta 2-1 Orlęta Reszel
Skowyrski 45, Lasocki 85 - Wiciński 76
Jeziorak Iława 2-0 Płomień Znicz Biała Piska
Szkamelski 12, W.Figurski 34
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 5-1 Start Nidzica
Skarżyński 12, Zakierski 24, 40, Paweł Pasik 57, Mówiński 70 - Siemianowski 73
Motor Lubawa 1-2 Mazur Ełk
Mederski 46 - Szugzda 17, 42
Czarni Małdyty 0-3 Start Działdowo
(wo)
gospodarze nie przystąpili do spotkania
Warmia i Mazury Olsztyn 3-2 Tęcza Biskupiec
Radziszewski 13, G.Lech 44, Pysera 75 - Bernacki 77, Rutkiewicz 88 (k)
Mrągowia Mrągowo 0-1 Sokół Ostróda
Miłkowski 84
Granica Kętrzyn 5-0 Polonia Lidzbark Warmiński
Sapela 17, Lubieniecki 41, Kłosowski 64, 86, Nałysnyk 73

Kolejka 28 - 17-18 maja

Olimpia Olsztynek 1-1 Granica Kętrzyn
A.Michalak 38 - Sopyła 60
Polonia Lidzbark Warmiński 2-0 Mrągowia Mrągowo
Dzigda 24 (s), Jałoszewski 35
Sokół Ostróda 2-1 Warmia i Mazury Olsztyn
Miłkowski 25, Blank 44 - Żurawel 65
Tęcza Biskupiec 2-0 Czarni Małdyty
Rybkiewicz 77 (k), Wasilewski 83
Start Działdowo 1-1 Motor Lubawa
Łukaszewski 33 - Olejniczak 40
Mazur Ełk 2-3 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Szugzda 31 (k), 88 - Skarżyński 19, Paweł Pasik 73, Stubecki 83
Start Nidzica 3-2 Jeziorak Iława
Sobotka 54, Wróbel 58, Domurat 87 - W.Figurski 39, Płoski 76
Płomień Znicz Biała Piska 3-1 Błękitni Orneta
Strychalski 4, Grochowski 32, 71 - Skowyrski 47
Orlęta Reszel 2-1 Polonia Pasłęk
Ksztoń 10 (k), Sikora 70 - Borysiewicz 75

Kolejka 29 - 24-25 maja

Orlęta Reszel 4-1 Olimpia Olsztynek
Sikora 14, Ruszkul 25, Wroński 35, Wiciński 72 - nieznany 88
Polonia Pasłęk 0-2 Płomień Znicz Biała Piska
Mogilski 81, Lipowski 90
Błękitni Orneta 2-0 Start Nidzica
Kijanko 38, Włodarczyk 58
Jeziorak Iława 0-1 Mazur Ełk
Wiśniewski 25
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3-0 Start Działdowo
Mówiński 5, Stubecki 34, Domżalski 40
Motor Lubawa 0-1 Tęcza Biskupiec
Bernacki 8
Czarni Małdyty 1-1 Sokół Ostróda
Brall 33 - Dąbrowski 22
Warmia i Mazury Olsztyn 4-0 Polonia Lidzbark Warmiński
Lech 44, Radziszewski 53, Kluczkowski 57, Jabłoński 88
Mrągowia Mrągowo 1-6 Granica Kętrzyn
Oborski 83 - Lubieniecki 20 (k), W.Dzigda 34 (s), Sapela 42, Jonczak 50, Żygadło 54, Kłosowski 57

Kolejka 30 - 31 maja-1 czerwca

Olimpia Olsztynek 2-1 Mrągowia Mrągowo
Stankiewicz 22, P.Dziadko 63 - Żbikowski 60
Granica Kętrzyn 1-2 Warmia i Mazury Olsztyn
Kłosowski 37 - Kluczkowski 6, Lech 55
Polonia Lidzbark Warmiński 0-3 Czarni Małdyty
Zmiarowski 30, 56, 60
Sokół Ostróda 0-1 Motor Lubawa
Nederski 9
Tęcza Biskupiec 0-5 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Dymowski 42, Skarżyński 65, Paweł Pasik 72, Gruszczyński 80, Zakierski 85
Start Działdowo 1-2 Jeziorak Iława
Pieckowski 69 (k) - Kalinowski 25, Figurski 86
Mazur Ełk 4-1 Błękitni Orneta
Wiśniewski 7, 55, Szugzda 48, Makal 65 - T.Włodarczyk 79 (k)
Start Nidzica 0-2 Polonia Pasłęk
Siemaszko 12, A.Borysiewicz 14
Płomień Znicz Biała Piska 2-1 Orlęta Reszel
Mogilski 43, Grochocki 90 - Sikora 65

Kolejka 31 - 7-8 czerwca

Płomień Znicz Biała Piska 0-1 Olimpia Olsztynek
Dziadko 75
Orlęta Reszel 6-1 Start Nidzica
W.Jałoszewski 10, Sikora 21, Ruszkul 34, 77, 88, Wiciński 57 - Łuczak 86
Polonia Pasłęk 1-0 Mazur Ełk
Gronkowski 29
Błękitni Orneta 2-2 Start Działdowo
T.Włodarczyk 40, 53 - Ogrodowczyk 38, Kowalski 66 (s)
Jeziorak Iława 3-2 Tęcza Biskupiec
W.Figurski 23, 63, Piotr Pasik 86 - Korobczyc 43, Bernacki 72
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 4-0 Sokół Ostróda
Przybyliński 5, Domżalski 45, Paweł Pasik 73 (k), Stubecki 88
Motor Lubawa 0-1 Polonia Lidzbark Warmiński
Brzeziński 84
Czarni Małdyty 3-3 Granica Kętrzyn
Kulpaka 32, Kłosowski 80, Brall 82 (k) - Lech 16, 19, Kłosowski 80
Warmia i Mazury Olsztyn 3-0 Mrągowia Mrągowo
Misiura 24, 37 (k), Kluczkowski 63

Kolejka 32 - 14-15 czerwca

Olimpia Olsztynek 1-4 Warmia i Mazury Olsztyn
Stankiewicz 55 - Radziszewski 2, 15, Sadowski 70, Żurawel 89
Mrągowia Mrągowo 3-0 Czarni Małdyty
(wo)
Czarni nie dowieźli kart zawodniczych i zdrowia
Granica Kętrzyn 0-1 Motor Lubawa
Dębski 38
Polonia Lidzbark Warmiński 3-3 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Paszkiewicz 22, 60, Gowkielewicz 87 - Mówiński 3, Zakierski 30, Dymowski 65
Sokół Ostróda 1-1 Jeziorak Iława
Gorczyc 72 (k) - Figurski 52
Tęcza Biskupiec 6-0 Błękitni Orneta
Rybkiewicz 12, Łach 28, Kasprzycki 32, 38, Kowalewski 65, Bednarski 72
Start Działdowo 0-0 Polonia Pasłęk
Mazur Ełk 1-0 Orlęta Reszel
Wiśniewski 11
Start Nidzica 2-4 Płomień Znicz Biała Piska
Wróbel 10, 88 - Piwko 18, 67, Mogilski 23, Banach 89

Kolejka 33 - 18 czerwca

Start Nidzica 1-3 Olimpia Olsztynek
Radzymiński 15 - A.Michalak 35, Stankiewicz 42, Gawliński 63
Płomień Znicz Biała Piska 2-1 Mazur Ełk
Piwko 18, 89 - Wiśniewski 60
Orlęta Reszel 2-3 Start Działdowo
Ruszkul 20, Wysocki 44 (k) - S.Chrzanowski 31, K.Pieckowski 49, L.Pieckowski 53
Polonia Pasłęk 2-2 Tęcza Biskupiec
Sierechan 30, Simaszko 77 - A.Bernacki 20, 89
Błękitni Orneta 0-0 Sokół Ostróda
Jeziorak Iława 0-2 Polonia Lidzbark Warmiński
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3-0 Granica Kętrzyn
Mówiński 50, 65, Stubecki 81
Motor Lubawa 1-1 Mrągowia Mrągowo
Kowalkowski 48 - Oborski 54
Czarni Małdyty 1-2 Warmia i Mazury Olsztyn
P.Kulpaka 75 - Żurawel 15, 70

Kolejka 34 - 21 czerwca

Olimpia Olsztynek 1-2 Czarni Małdyty
Michalak 76 - Mattern 86, Wrona 88
Warmia i Mazury Olsztyn 1-1 Motor Lubawa
Kluczkowski 30 - Jędrychowski 43
Mrągowia Mrągowo 2-1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Nosek 33, Hebda 55 - Domżalski 64
Granica Kętrzyn 2-3 Jeziorak Iława
Łastówka 68, Kłosowski 71 - Figurski 3, 8, Piotr Pasik 27
Polonia Lidzbark Warmiński 4-1 Błękitni Orneta
Maliszewski 19, Protas 49, Gumienny 76, Paszkiewicz 83 - Włodarczyk 50
Sokół Ostróda 5-1 Polonia Pasłęk
Gorczyc 16 (k), Pietruszczak 33, Oliwa 36 (k), Tarnowski 66 (s), Kwaśniewski 72 - Gronkowski 9
Tęcza Biskupiec 4-3 Orlęta Reszel
Bernacki 8, 30, Kasprzycki 40, 65 - Sikora 20, 78, Ruszkul 35
Start Działdowo 4-1 Płomień Znicz Biała Piska
Laskowski 25, 44, 82, Ogrodowczyk 43 - Piwko 24
Mazur Ełk 2-1 Start Nidzica
Wiśniewski 24, Golak 86 - Wróbel 35

III liga 2002/2003 (1 (Warmia i Mazury, Podlasie, Łódzkie, Mazowsze))

IV liga 2002/2003 (łódzka)
IV liga 2002/2003 (mazowiecka)
IV liga 2002/2003 (podlaska)

Liga okręgowa 2002/2003 (warmińsko-mazurska I)
Liga okręgowa 2002/2003 (warmińsko-mazurska II)

Autor: Jerzy Resicki
Kontakt: warminsko-mazurskie @ 90minut.pl
Link źródłowy: http://nml.republika.pl/4liga.htm

 

Napisz do nas