[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2002/2003, grupa: łódzka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Pogoń Zduńska Wola 34 75 23 6 5 84-39 15 2 0 50-11 8 4 5 34-28 2 3 1 0 1 5-3
2.  Ceramika Paradyż 34 75 23 6 5 78-25 14 2 1 46-5 9 4 4 32-20 2 3 1 0 1 3-5
3.  WKS Wieluń 34 60 17 9 8 58-27 13 3 1 43-8 4 6 7 15-19
4.  Ceramika II/Woy Bukowiec Opoczyński 34 59 17 8 9 51-36 14 2 1 39-13 3 6 8 12-23 2 6 2 0 0 5-2
5.  Włókniarz Konstantynów Łódzki 34 59 17 8 9 48-35 9 7 1 25-11 8 1 8 23-24 2 0 0 0 2 2-5
6.  Bzura Ozorków 34 52 15 7 12 42-38 11 5 1 31-13 4 2 11 11-25
7.  LKS Gomunice 34 47 14 5 15 47-45 9 1 7 29-18 5 4 8 18-27
8.  Sokół Aleksandrów Łódzki 34 46 13 7 14 44-38 8 3 6 24-15 5 4 8 20-23
9.  Łódzki KS II 34 45 12 9 13 47-46 6 7 4 29-22 6 2 9 18-24 2 4 1 1 0 5-3
10.  GKS II Bełchatów 34 45 13 6 15 41-49 9 4 4 28-24 4 2 11 13-25 2 1 0 1 1 3-5
11.  RKS II Radomsko 34 40 11 7 16 46-57 9 2 6 28-19 2 5 10 18-38 2 4 1 1 0 4-1
12.  Widzew II Łódź 34 40 10 10 14 51-48 6 5 6 30-22 4 5 8 21-26 2 1 0 1 1 1-4
13.  Warta Działoszyn 34 39 11 6 17 39-78 8 2 7 28-31 3 4 10 11-47 6 12 4 0 2 10-10
14.  Ekolog Wojsławice 34 39 10 9 15 34-51 8 4 5 22-17 2 5 10 12-34 6 8 2 2 2 9-6
15.  Górnik Łęczyca 34 39 11 6 17 43-59 6 4 7 23-25 5 2 10 20-34 6 8 2 2 2 10-9
16.  Start Brzeziny 34 39 11 6 17 36-52 6 5 6 18-16 5 1 11 18-36 6 5 1 2 3 3-7
17.  Mazovia Rawa Mazowiecka 34 29 7 8 19 40-76 6 5 6 25-27 1 3 13 15-49
18.  Start Łódź 34 24 5 9 20 30-60 5 3 9 20-24 0 6 11 10-36

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Pogoń Zduńska Wola    5-0 3-2 5-1 3-0 1-0 3-0 2-1 2-0 0-0 4-1 4-2 2-1 5-1 4-0 2-0 4-1 1-1 
 2 Ceramika Paradyż3-0     2-0 2-0 1-0 2-0 4-0 3-0 1-2 3-1 4-0 0-0 6-0 8-0 2-1 1-0 3-0 1-1 
 3 WKS Wieluń1-1 1-1     2-0 2-1 3-0 3-0 0-1 1-1 3-0 3-1 1-0 4-0 5-1 2-0 3-0 2-1 7-0 
 4 Ceramika II/Woy Bukowiec Opoczyński2-1 2-0 1-1     2-0 2-1 3-1 5-1 2-0 1-0 1-1 3-2 3-2 2-0 2-0 2-3 5-0 1-0 
 5 Włókniarz Konstantynów Łódzki2-2 2-1 1-1 2-3     0-0 2-0 2-0 0-0 2-0 3-0 2-1 1-1 0-0 1-0 1-0 0-0 4-2 
 6 Bzura Ozorków1-4 2-2 1-0 0-0 2-1     1-1 2-1 3-0 2-0 3-2 1-1 4-0 1-1 5-0 1-0 1-0 1-0 
 7 LKS Gomunice1-3 0-2 1-2 2-0 2-1 4-0     2-0 1-2 1-0 1-2 1-4 0-1 2-1 3-0 4-0 0-0 4-0 
 8 Sokół Aleksandrów Łódzki1-2 0-0 0-1 2-0 1-2 1-0 0-0     2-1 2-0 0-1 2-2 7-0 2-1 0-3* 0-1 3-1 1-0 
 9 Łódzki KS II2-2 2-1 0-1 0-0 1-3 1-0 1-0 0-3*     2-2 2-2 0-0 7-1 0-0 4-1 2-3 4-2 1-1 
 10 GKS II Bełchatów4-0 1-4 2-0 1-0 2-2 2-1 2-2 0-4 1-3     1-0 0-0 3-1 0-0 0-5 2-1 2-0 5-1 
 11 RKS II Radomsko3-2 0-3 0-0 2-1 0-3 4-1 2-1 0-3* 2-1 0-2     3-0 3-0 0-1 0-1 3-0 6-0 0-0 
 12 Widzew II Łódź3-4 2-2 2-0 0-0 1-2 0-3 1-3 2-1 0-1 1-0 1-1     0-0 2-1 2-3 8-0 5-1 0-0 
 13 Warta Działoszyn2-6 1-2 0-3 2-2 3-1 1-0 0-2 1-1 3-0 3-1 2-1 0-4     1-0 2-3 4-1 1-3 2-1 
 14 Ekolog Wojsławice0-3 0-3 1-1 0-2 1-0 0-0 0-2 2-2 1-0 1-0 1-0 0-1 5-0     2-2 1-0 5-1 2-0 
 15 Górnik Łęczyca1-2 1-3 2-1 1-0 0-1 0-2 3-2 0-0 1-4 1-3 4-1 2-0 1-2 3-1     1-1 1-1 1-1 
 16 Start Brzeziny0-0 0-2 1-1 0-0 1-2 0-2 1-2 0-0 1-0 0-1 3-0 4-1 0-1 0-0 1-0     4-3 2-1 
 17 Mazovia Rawa Mazowiecka1-0 1-3 1-0 2-2 1-2 0-1 1-1 1-2 3-1 2-1 4-4 2-1 1-1 0-2 1-1 1-4     3-1 
 18 Start Łódź1-2 0-3 1-1 0-1 1-2 4-0 0-1 1-0 0-2 1-2 1-1 1-2 0-0 3-2 3-0 0-4 3-1     

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Pogoń Zduńska Wola 1-1 Start Łódź
Jarzębowski 43 - Hoderko 86
Ceramika II/Woy Bukowiec Opoczyński 2-0 Włókniarz Konstantynów Łódzki
M.Łochowski 38, Baran 90
Łódzki KS II 0-1 WKS Wieluń
Misiek 8
Górnik Łęczyca 1-3 GKS II Bełchatów
Olczyk 51 - Jelonkowski 53, 82, 90
RKS II Radomsko 2-1 LKS Gomunice
Pluta 17, Tomasiak 70 (k) - Kuliberda 32
Start Brzeziny 0-2 Bzura Ozorków
Baranowski 63, 75
Ceramika Paradyż 0-0 Widzew II Łódź
Mazovia Rawa Mazowiecka 1-1 Warta Działoszyn
Abramczyk 8 (k) - Lebioda 55
Sokół Aleksandrów Łódzki 2-1 Ekolog Wojsławice
Szpak 18, Ratajczyk 89 - Ziółkowski 30

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Start Łódź 3-2 Ekolog Wojsławice
Olejniczak 9, Bernacik 23, Hoderko 65 - Marcin.Janicki 70, Majzner 78
Warta Działoszyn 1-1 Sokół Aleksandrów Łódzki
Nabiałek 7 - Szpak 21
Widzew II Łódź 5-1 Mazovia Rawa Mazowiecka
Pińkowski 15, Grzelak 49, 53, Pietrzko 87, 90 - Grzegorz.Wójcik 75
Bzura Ozorków 2-2 Ceramika Paradyż
Baranowski 40, R.Koźlik 57 - Szymanek 21, M.Koćmin 49
LKS Gomunice 4-0 Start Brzeziny
Robaszek 2, Kurzawa 21, Kuliberda 32, Dudziec 56
GKS II Bełchatów 1-0 RKS II Radomsko
Jelonkowski 57 (k)
WKS Wieluń 2-0 Górnik Łęczyca
Misiek 30, Lichosik 44 (k)
Włókniarz Konstantynów Łódzki 0-0 Łódzki KS II
Pogoń Zduńska Wola 5-1 Ceramika II/Woy Bukowiec Opoczyński
Kosuń 5, 61, Jarzębowski 26, 80, Górzawski 84 - M.Łochowski 14

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

Ceramika II/Woy Bukowiec Opoczyński 1-0 Start Łódź
Wiktorowicz 5
Łódzki KS II 2-2 Pogoń Zduńska Wola
Assogba 6, Napierała 16 - Wójcicki 30, Mariusz.Pietrzak 65
Górnik Łęczyca 0-1 Włókniarz Konstantynów Łódzki
K.Adamowicz 24
RKS II Radomsko 0-0 WKS Wieluń
Start Brzeziny 0-1 GKS II Bełchatów
Popek 70
Ceramika Paradyż 4-0 LKS Gomunice
Zasada 40, Sobalczyk 43, Piechna 49, 83
Mazovia Rawa Mazowiecka 0-1 Bzura Ozorków
Fortecki 89 (k)
Sokół Aleksandrów Łódzki 2-2 Widzew II Łódź
Łabędzki 88, 90 - Pietrzko 27, Bronner 52
Ekolog Wojsławice 5-0 Warta Działoszyn
Ziółkowski 5, Glinkowski 8, Marcin.Janicki 45, 70, 83

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

Start Łódź 0-0 Warta Działoszyn
Widzew II Łódź 2-1 Ekolog Wojsławice
Rachwał 6, D.Janeczko 60 - Marcin.Janicki 48
Bzura Ozorków 2-1 Sokół Aleksandrów Łódzki
Baranowski 6, R.Koźlik 12 - A.Zasada 60
LKS Gomunice 0-0 Mazovia Rawa Mazowiecka
GKS II Bełchatów 1-4 Ceramika Paradyż
Bryl 85 - Piechna 25, 54, Zasada 60, 60
WKS Wieluń 3-0 Start Brzeziny
Surma 35, Śmiałek 42, Napieraj 80
Włókniarz Konstantynów Łódzki 3-0 RKS II Radomsko
Osiński 37, Dziąg 61, Wiechnik 85
Pogoń Zduńska Wola 4-0 Górnik Łęczyca
Szewczyk 23, Kosuń 35, Becalik 51, Jarzębowski 70
Ceramika II/Woy Bukowiec Opoczyński 2-0 Łódzki KS II
Wachowicz 12, Kościukiewicz 82

Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września

Łódzki KS II 1-1 Start Łódź
Rolnik 80 (k) - Ważny 21
Górnik Łęczyca 1-0 Ceramika II/Woy Bukowiec Opoczyński
Herski 43 (k)
RKS II Radomsko 3-2 Pogoń Zduńska Wola
Bałecki 73, Andrzej.Dziuba 85, 90 - Sylwester.Wójcik 29, 45
Start Brzeziny 1-2 Włókniarz Konstantynów Łódzki
Bernat 16 - Artur.Dziuba 16, Krata 90
Ceramika Paradyż 2-0 WKS Wieluń
Piechna 37, M.Koćmin 67
Mazovia Rawa Mazowiecka 2-1 GKS II Bełchatów
Mańkowski 54, Miniak 80 - Ożóg 29
Sokół Aleksandrów Łódzki 0-0 LKS Gomunice
Ekolog Wojsławice 0-0 Bzura Ozorków
Warta Działoszyn 0-4 Widzew II Łódź
Pietrzko 34, Ratajczak 47, D.Janeczko 80, 86

Kolejka 6 - 4 września

Start Łódź 1-2 Widzew II Łódź
Bernacik 72 - D.Janeczko 12, Seweryn 42
Bzura Ozorków 4-0 Warta Działoszyn
Chmielecki 1, R.Koźlik 4, 30, Górecki 80
LKS Gomunice 2-1 Ekolog Wojsławice
Czarczyński 65, Robaszek 75 - Łochowski 14
GKS II Bełchatów 0-4 Sokół Aleksandrów Łódzki
Szpak 23, 52, M.Janeczko 55, Ratajczyk 90
WKS Wieluń 2-1 Mazovia Rawa Mazowiecka
Adamczyk 34, Śmiałek 54 - Grzegorz.Wójcik 85
Włókniarz Konstantynów Łódzki 2-1 Ceramika Paradyż
K.Smakowski 26, Samecki 43 - Piechna 3
Pogoń Zduńska Wola 2-0 Start Brzeziny
Palma 18, Kosuń 62
Ceramika II/Woy Bukowiec Opoczyński 1-1 RKS II Radomsko
M.Łochowski 14 - Bałecki 34
Łódzki KS II 4-1 Górnik Łęczyca
Wolski 20, Cieciura 33, Czpak 58, 84 - Bajdziak 35

Kolejka 7 - 7-8 września

Górnik Łęczyca 1-1 Start Łódź
Herski 72 (k) - Hoderko 28
RKS II Radomsko 2-1 Łódzki KS II
Marchewka 50, 79 - Klepczarek 27
Start Brzeziny 0-0 Ceramika II/Woy Bukowiec Opoczyński
Ceramika Paradyż 3-0 Pogoń Zduńska Wola
Piechna 51, 89 (k), Zasada 90
Mazovia Rawa Mazowiecka 1-2 Włókniarz Konstantynów Łódzki
Piotr.Pietrzak 72 - Samecki 3, 18
Sokół Aleksandrów Łódzki 0-1 WKS Wieluń
Dubiel 35
Ekolog Wojsławice 1-0 GKS II Bełchatów
Majzner 61
Warta Działoszyn 0-2 LKS Gomunice
Kurek 58, Ozga 68
Widzew II Łódź 0-3 Bzura Ozorków
Baranowski 42, Śludkowski 52, Górecki 68

Kolejka 8 - 14-15 września

Start Łódź 4-0 Bzura Ozorków
Krawczyk 17, Kałużny 85, Ważny 87, Hoderko 90
LKS Gomunice 1-4 Widzew II Łódź
Szczepański 51 - Włodarczyk 44, 78, D.Janeczko 57, 61
GKS II Bełchatów 3-1 Warta Działoszyn
Giza 5, Pawlusiński 36, Gierczyna 80 - Lebioda 81
WKS Wieluń 5-1 Ekolog Wojsławice
Fuks 18, Surma 20, Lichosik 22 (k), Śmiałek 58, Lach 89 (k) - Marcin.Janicki 66
Włókniarz Konstantynów Łódzki 2-0 Sokół Aleksandrów Łódzki
Marciniak 78, Samecki 85
Pogoń Zduńska Wola 4-1 Mazovia Rawa Mazowiecka
Becalik 11, 21, Górzawski 53, Kosuń 56 (k) - Miniak 28
Ceramika II/Woy Bukowiec Opoczyński 2-0 Ceramika Paradyż
Wachowicz 44, Majewski 63
Łódzki KS II 2-3 Start Brzeziny
Assogba 15, Pecyna 89 - Bernat 56, 90, Werłos 87
Górnik Łęczyca 4-1 RKS II Radomsko
Sissu 22, 62, Bartczak 35, Herski 82 - Kaźmierowicz 45

Kolejka 9 - 21-22 września

RKS II Radomsko 0-0 Start Łódź
Start Brzeziny 1-0 Górnik Łęczyca
Werłos 42
Ceramika Paradyż 1-2 Łódzki KS II
Piechna 10 - Bartosik 34, Rolnik 75 (k)
Mazovia Rawa Mazowiecka 2-2 Ceramika II/Woy Bukowiec Opoczyński
Abramczyk 23, 75 (k) - Pęczek 55, Majewski 57
Sokół Aleksandrów Łódzki 1-2 Pogoń Zduńska Wola
Łabędzki 7 - Sylwester.Wójcik 50, Kosuń 50
Ekolog Wojsławice 1-0 Włókniarz Konstantynów Łódzki
Marcin.Janicki 60 (k)
Warta Działoszyn 0-3 WKS Wieluń
Lichosik 15 (k), Lach 49, Śmiałek 73
Widzew II Łódź 1-0 GKS II Bełchatów
Pietrzko 79
Bzura Ozorków 1-1 LKS Gomunice
M.Rosiecki 65 - Robaszek 44

Kolejka 10 - 28-29 września

Start Łódź 0-1 LKS Gomunice
Flaszka 54
GKS II Bełchatów 2-1 Bzura Ozorków
Pawlusiński 53, Popek 80 - R.Koźlik 55 (k)
WKS Wieluń 1-0 Widzew II Łódź
Surma 84
Włókniarz Konstantynów Łódzki 1-1 Warta Działoszyn
K.Smakowski 68 - Lebioda 80
Pogoń Zduńska Wola 5-1 Ekolog Wojsławice
Jarzębowski 39, Kosuń 54 (k), 74 (k), Becalik 78, Górzawski 85 - Kopciuch 90
Ceramika II/Woy Bukowiec Opoczyński 5-1 Sokół Aleksandrów Łódzki
Pęczek 24, M.Łochowski 35, 51, 75, Baran 60 - Szpak 41
Łódzki KS II 4-2 Mazovia Rawa Mazowiecka
Assogba 24, 48, Wróblewski 57, Adamus 90 - Abramczyk 59, 62
Górnik Łęczyca 1-3 Ceramika Paradyż
Laskowski 22 - Piechna 45, 88, Zasada 65
RKS II Radomsko 3-0 Start Brzeziny
Tomasiak 33, Markiewicz 35, Bałecki 84

Kolejka 11 - 5-6 października

Start Brzeziny 2-1 Start Łódź
Bernat 50, Warchoł 75 - Hoderko 78
Ceramika Paradyż 4-0 RKS II Radomsko
M.Koćmin 17, 84, Piechna 53, Olszewski 74
Mazovia Rawa Mazowiecka 1-1 Górnik Łęczyca
Miniak 6 - Sissu 80
Sokół Aleksandrów Łódzki 2-1 Łódzki KS II
Bielecki 41, Szpak 65 - Stankiewicz 61
Ekolog Wojsławice 0-2 Ceramika II/Woy Bukowiec Opoczyński
M.Łochowski 15, Sawicki 60
Warta Działoszyn 2-6 Pogoń Zduńska Wola
Kościelny 39, Lebioda 70 - Kosuń 5, 20 (k), Szewczyk 65, 79, Jarzębowski 68
Widzew II Łódź 1-2 Włókniarz Konstantynów Łódzki
Pińkowski 60 - K.Adamowicz 8 (k), Dziąg 50
Bzura Ozorków 1-0 WKS Wieluń
R.Koźlik 35 (k)
LKS Gomunice 1-0 GKS II Bełchatów
Kurek 80

Kolejka 12 - 9 października

Start Łódź 1-2 GKS II Bełchatów
Olejniczak 82 (k) - Jelonkowski 4, 12
WKS Wieluń 3-0 LKS Gomunice
Misiek 33, Śmiałek 49, Lichosik 59 (k)
Włókniarz Konstantynów Łódzki 0-0 Bzura Ozorków
Pogoń Zduńska Wola 4-2 Widzew II Łódź
Mariusz.Pietrzak 22, 77, Szewczyk 45, Becalik 53 - Włodarczyk 2, 12
Ceramika II/Woy Bukowiec Opoczyński 3-2 Warta Działoszyn
Baran 68, M.Łochowski 70, Wachowicz 73 - Wicher 32, Jędrysiak 69
Łódzki KS II 0-0 Ekolog Wojsławice
Górnik Łęczyca 0-0 Sokół Aleksandrów Łódzki
RKS II Radomsko 6-0 Mazovia Rawa Mazowiecka
Stalmach 13, 20, Tomasiak 15, 24, 30, Bałecki 40
Start Brzeziny 0-2 Ceramika Paradyż
M.Koćmin 71, Zasada 83

Kolejka 13 - 12-13 października

Ceramika Paradyż 1-1 Start Łódź
Piechna 53 - Krawczyk 38
Mazovia Rawa Mazowiecka 1-4 Start Brzeziny
Abramczyk 15 (k) - Werłos 51, Bernat 53, 65, 86
Sokół Aleksandrów Łódzki 0-1 RKS II Radomsko
Bałecki 78
Ekolog Wojsławice 2-2 Górnik Łęczyca
Marcin.Janicki 27, Królewiak 42 - Sissu 30, Laskowski 38
Warta Działoszyn 3-0 Łódzki KS II
Ostrowski 31, Popko 70, 79
Widzew II Łódź 0-0 Ceramika II/Woy Bukowiec Opoczyński
Bzura Ozorków 1-4 Pogoń Zduńska Wola
Śludkowski 5 - Becalik 12, Jarzębowski 30, Mariusz.Pietrzak 60, Kosuń 78
LKS Gomunice 2-1 Włókniarz Konstantynów Łódzki
Robaszek 7, Ozga 51 - K.Adamowicz 76 (k)
GKS II Bełchatów 2-0 WKS Wieluń
Pierzchała 40, Kużnicki 80

Kolejka 14 - 19-20 października

Start Łódź 1-1 WKS Wieluń
Hoderko 52 - Napieraj 49
Włókniarz Konstantynów Łódzki 2-0 GKS II Bełchatów
Łanowy 63, Krata 87
Pogoń Zduńska Wola 3-0 LKS Gomunice
Becalik 3, Kosuń 29 (k), Jarzębowski 64
Ceramika II/Woy Bukowiec Opoczyński 2-1 Bzura Ozorków
Sawicki 87, Jura 89 - Szefer 22
Łódzki KS II 0-0 Widzew II Łódź 21 października
Górnik Łęczyca 1-2 Warta Działoszyn
Kossi 87 - Popko 44, 86
RKS II Radomsko 0-1 Ekolog Wojsławice
Przybylski 10
Start Brzeziny 0-0 Sokół Aleksandrów Łódzki
Ceramika Paradyż 3-0 Mazovia Rawa Mazowiecka
Łopata 5, Sobalczyk 10, M.Koćmin 60

Kolejka 15 - 27-28 października

Mazovia Rawa Mazowiecka 3-1 Start Łódź
Kosela 12, 17, Choderski 41 - Bernacik 45
Sokół Aleksandrów Łódzki 0-0 Ceramika Paradyż
Ekolog Wojsławice 1-0 Start Brzeziny
Sadowski 82
Warta Działoszyn 2-1 RKS II Radomsko
Urbanek 61, Popko 90 - Płaza 76
Widzew II Łódź 2-3 Górnik Łęczyca
Żak 3, Mrvaljevic 85 - Harki 23 (k), Kossi 60, Bajdziak 80
Bzura Ozorków 3-0 Łódzki KS II
R.Koźlik 43 (k), 85, Szefer 80
LKS Gomunice 2-0 Ceramika II/Woy Bukowiec Opoczyński
Błaszczyk 23, Kurek 25 (k)
GKS II Bełchatów 4-0 Pogoń Zduńska Wola
Giza 40, 75, Pierzchała 70, Pawlusiński 80
WKS Wieluń 2-1 Włókniarz Konstantynów Łódzki
Napieraj 75, Wojtczak 90 - Krata 30

Kolejka 16 - 2-3 listopada

Start Łódź 1-2 Włókniarz Konstantynów Łódzki
Ważny 65 - Krata 5, Łanowy 84
Pogoń Zduńska Wola 3-2 WKS Wieluń
Kosuń 8 (k), Palma 13, Szewczyk 79 - Misiek 7, Zając 88
Ceramika II/Woy Bukowiec Opoczyński 1-0 GKS II Bełchatów
Starus 44
Łódzki KS II 1-0 LKS Gomunice
Wróblewski 28
Górnik Łęczyca 0-2 Bzura Ozorków
Śludkowski 55, R.Koźlik 71
RKS II Radomsko 3-0 Widzew II Łódź
Folc 39, Bałecki 47, Stalmach 89
Start Brzeziny 0-1 Warta Działoszyn
Lebioda 80
Ceramika Paradyż 8-0 Ekolog Wojsławice
Piechna 22, 58, 67, 75, Łopata 44, 49, Zasada 57, M.Koćmin 65
Mazovia Rawa Mazowiecka 1-2 Sokół Aleksandrów Łódzki
Miniak 61 - Wontorowski 65, Szpak 70

Kolejka 17 - 10-11 listopada

Sokół Aleksandrów Łódzki 1-0 Start Łódź
Szpak 85
Ekolog Wojsławice 5-1 Mazovia Rawa Mazowiecka
Cichosz 31, Ziółkowski 65, Sadowski 73, 86, Marcin.Janicki 81 - Kosela 84 (k)
Warta Działoszyn 1-2 Ceramika Paradyż
Lebioda 39 - Piechna 18, Zasada 32
Widzew II Łódź 8-0 Start Brzeziny
Perez 29, Frasunek 43, 75, Kalu 56, 84, Pietrzko 57, 67, Gajek 76
Bzura Ozorków 3-2 RKS II Radomsko
Szefer 30, A.Waliszewski 75, R.Koźlik 83 (k) - Andrzej.Dziuba 56, Folc 72
LKS Gomunice 3-0 Górnik Łęczyca
Robaszek 45, Kuliberda 67, Błaszczyk 87
GKS II Bełchatów 1-3 Łódzki KS II
Giza 7 (k) - Napierała 17, Kurstak 56, Stanisławski 84
WKS Wieluń 2-0 Ceramika II/Woy Bukowiec Opoczyński
Śmiałek 46, 48
Włókniarz Konstantynów Łódzki 2-2 Pogoń Zduńska Wola
K.Adamowicz 50 (k), 68 - Dąbrowski 9, Kosuń 80 (k)

Kolejka 18 - 30 kwietnia

Start Łódź 1-2 Pogoń Zduńska Wola
Olejniczak 60 - Becalik 67, 90
Włókniarz Konstantynów Łódzki 2-3 Ceramika II/Woy Bukowiec Opoczyński
Pietrzko 43, 78 - Wachowicz 12, Pęczek 15, Baran 61
WKS Wieluń 1-1 Łódzki KS II
Śmiałek 88 - Rolnik 10
GKS II Bełchatów 0-5 Górnik Łęczyca
Walczak 15, Czekalski 35, 35, 84, Martin 70
LKS Gomunice 1-2 RKS II Radomsko
Kurzawa 15 - Kowalski 50 (k), Walioszczyk 81
Bzura Ozorków 1-0 Start Brzeziny
A.Waliszewski 22
Widzew II Łódź 2-2 Ceramika Paradyż
Rybski 72, Boldt 75 - Piechna 40, 71 (k)
Warta Działoszyn 1-3 Mazovia Rawa Mazowiecka
Kowalczykowski 14 - Niezgoda 28 (k), Mańkowski 52, Piotr.Pietrzak 89
Ekolog Wojsławice 2-2 Sokół Aleksandrów Łódzki
Ziółkowski 69, Przybylski 74 - Łabędzki 36, Szpak 47

Kolejka 19 - 15-16 marca

Ekolog Wojsławice 2-0 Start Łódź
Majzner 14, 50
Sokół Aleksandrów Łódzki 7-0 Warta Działoszyn
Krata 21 (k), Szpak 35, Łabędzki 55, Hoderko 72, 83 (k), 85, 90 (k)
Mazovia Rawa Mazowiecka 2-1 Widzew II Łódź
Niezgoda 50, Grzegorz.Wójcik 63 - Bronner 90
Ceramika Paradyż 2-0 Bzura Ozorków
Szymanek 46, Piechna 55
Start Brzeziny 1-2 LKS Gomunice 1 kwietnia
Niżnikowski 80 (k) - Czarczyński 3, Robaszek 7
RKS II Radomsko 0-2 GKS II Bełchatów
Patalan 31, Dymek 36
Górnik Łęczyca 2-1 WKS Wieluń
Walczak 77, Martin 85 - Napieraj 32
Łódzki KS II 1-3 Włókniarz Konstantynów Łódzki 15 kwietnia
Sorbian 46 - Michał.Pietrzak 15, Samecki 75, Gajek 84
Ceramika II/Woy Bukowiec Opoczyński 2-1 Pogoń Zduńska Wola
M.Łochowski 28 (k), Wachowicz 65 - Jarzębowski 55

Kolejka 20 - 22-23 marca

Start Łódź 0-1 Ceramika II/Woy Bukowiec Opoczyński
Parzy 41
Pogoń Zduńska Wola 2-0 Łódzki KS II
Jarzębowski 17, Amadu 57
Włókniarz Konstantynów Łódzki 1-0 Górnik Łęczyca
Pietrzko 82
WKS Wieluń 3-1 RKS II Radomsko
Lichosik 32 (k), Adamczyk 52, Surma 78 - Płaza 68
GKS II Bełchatów 2-1 Start Brzeziny
Bernsztajn 20, Ławryszyn 65 - Myślinski 70
LKS Gomunice 0-2 Ceramika Paradyż
Łęgowiak 43, M.Koćmin 70
Bzura Ozorków 1-0 Mazovia Rawa Mazowiecka
Baranowski 60
Widzew II Łódź 2-1 Sokół Aleksandrów Łódzki
Morawski 12, Pińkowski 86 - Szpak 35
Warta Działoszyn 1-0 Ekolog Wojsławice
Kowalczykowski 17

Kolejka 21 - 29-30 marca

Warta Działoszyn 2-1 Start Łódź
Kurpiewski 41, Urbanek 43 - Kałużny 7
Ekolog Wojsławice 0-1 Widzew II Łódź
Frasunek 87
Sokół Aleksandrów Łódzki 1-0 Bzura Ozorków
Hoderko 70
Mazovia Rawa Mazowiecka 1-1 LKS Gomunice
Miniak 70 - Nowaczyk 70
Ceramika Paradyż 3-1 GKS II Bełchatów
Szymanek 18, Zasada 30, Piechna 39 - Bobrowski 77
Start Brzeziny 1-1 WKS Wieluń
Bernat 80 - Misiek 73
RKS II Radomsko 0-3 Włókniarz Konstantynów Łódzki
Michał.Pietrzak 20, Artur.Dziuba 67, Marciniak 70
Górnik Łęczyca 1-2 Pogoń Zduńska Wola
Olszewski 78 (k) - Kosuń 70 (k), Amadu 84
Łódzki KS II 0-0 Ceramika II/Woy Bukowiec Opoczyński

Kolejka 22 - 5-6 kwietnia

Start Łódź 0-2 Łódzki KS II
Dziubałtowski 40, Chorała 88
Ceramika II/Woy Bukowiec Opoczyński 2-0 Górnik Łęczyca
M.Łochowski 20 (k), 31
Pogoń Zduńska Wola 4-1 RKS II Radomsko
Kosuń 3, Amadu 27, Szewczyk 53, Jarzębowski 61 - Woźniak 48
Włókniarz Konstantynów Łódzki 1-0 Start Brzeziny
Michał.Pietrzak 79
WKS Wieluń 1-1 Ceramika Paradyż
Napieraj 33 - Piechna 37
GKS II Bełchatów 2-0 Mazovia Rawa Mazowiecka
Ławryszyn 68, Zieliński 75
LKS Gomunice 2-0 Sokół Aleksandrów Łódzki
Kuliberda 75, Błaszczyk 87
Bzura Ozorków 1-1 Ekolog Wojsławice
M.Rosiecki 85 - Marcin.Janicki 36
Widzew II Łódź 0-0 Warta Działoszyn

Kolejka 23 - 12-13 kwietnia

Widzew II Łódź 0-0 Start Łódź
Warta Działoszyn 1-0 Bzura Ozorków
Ciszewski 81
Ekolog Wojsławice 0-2 LKS Gomunice
Kurzawa 32 (k), Błaszczyk 69
Sokół Aleksandrów Łódzki 2-0 GKS II Bełchatów
Szpak 55, Ratajczyk 89
Mazovia Rawa Mazowiecka 1-0 WKS Wieluń
Abramczyk 58
Ceramika Paradyż 1-0 Włókniarz Konstantynów Łódzki
Sobalczyk 63
Start Brzeziny 0-0 Pogoń Zduńska Wola
RKS II Radomsko 2-1 Ceramika II/Woy Bukowiec Opoczyński
Tomasiak 28, 75 - Wachowicz 49
Górnik Łęczyca 1-4 Łódzki KS II
Walczak 54 - Nabiałek 9, 77, Masłowski 58, 85

Kolejka 24 - 19 kwietnia

Start Łódź 3-0 Górnik Łęczyca
Tosik 25 (k), Krawczyk 39, Olejniczak 48 (k)
Łódzki KS II 2-2 RKS II Radomsko
Dziubałtowski 13, Cieciura 87 - samobójcza 3, Bałecki 57
Ceramika II/Woy Bukowiec Opoczyński 2-3 Start Brzeziny
Błotnicki 14, Bazler 45 - Warchoł 19, Bartosik 29, Bogus 40
Pogoń Zduńska Wola 5-0 Ceramika Paradyż
Amadu 14, 84, Jarzębowski 37, 52, Stolarski 67
Włókniarz Konstantynów Łódzki 0-0 Mazovia Rawa Mazowiecka
WKS Wieluń 0-1 Sokół Aleksandrów Łódzki
Szpak 38
GKS II Bełchatów 0-0 Ekolog Wojsławice
LKS Gomunice 0-1 Warta Działoszyn
Kowalczykowski 33
Bzura Ozorków 1-1 Widzew II Łódź
Kałuziński 70 - Mrvaljevic 52 (k)

Kolejka 25 - 23 kwietnia

Bzura Ozorków 1-0 Start Łódź
A.Waliszewski 74
Widzew II Łódź 1-3 LKS Gomunice
Czaplarski 78 - Szkudlarek 3, Czarczyński 46, Błaszczyk 75
Warta Działoszyn 3-1 GKS II Bełchatów
Lebioda 12, 68, Nowak 75 - Jelonkowski 21
Ekolog Wojsławice 1-1 WKS Wieluń
Marcin.Janicki 15 - Gruszczyński 41
Sokół Aleksandrów Łódzki 1-2 Włókniarz Konstantynów Łódzki
Krata 71 - Łanowy 60, Samecki 81
Mazovia Rawa Mazowiecka 1-0 Pogoń Zduńska Wola
Majic 35
Ceramika Paradyż 2-0 Ceramika II/Woy Bukowiec Opoczyński
Piechna 53, Zasada 86
Start Brzeziny 1-0 Łódzki KS II
Bartosik 30
RKS II Radomsko 0-1 Górnik Łęczyca
samobójcza 61

Kolejka 26 - 26-27 kwietnia

Start Łódź 1-1 RKS II Radomsko
Bancerz 45 - Stalmach 77
Górnik Łęczyca 1-1 Start Brzeziny
Walczak 55 - Warchoł 70
Łódzki KS II 2-1 Ceramika Paradyż
Chorała 48, Wróblewski 59 (k) - Piechna 52
Ceramika II/Woy Bukowiec Opoczyński 5-0 Mazovia Rawa Mazowiecka
Wachowicz 29, 47, Bazler 66, M.Łochowski 79 (k), Krzysztofik 85
Pogoń Zduńska Wola 2-1 Sokół Aleksandrów Łódzki
Jarzębowski 32, Kosuń 42 - Hoderko 87
Włókniarz Konstantynów Łódzki 0-0 Ekolog Wojsławice
WKS Wieluń 4-0 Warta Działoszyn
Surma 3, 90, Misiek 22, Gruszczyński 64
GKS II Bełchatów 0-0 Widzew II Łódź
LKS Gomunice 4-0 Bzura Ozorków
Popko 26, Błaszczyk 50, Robaszek 75, samobójcza 80

Kolejka 27 - 3-4 maja

LKS Gomunice 4-0 Start Łódź
Popko 29, 80, Robaszek 31, Błaszczyk 47
Bzura Ozorków 2-0 GKS II Bełchatów
Szczęsny 55, A.Waliszewski 58
Widzew II Łódź 2-0 WKS Wieluń
Rybski 38, 78
Warta Działoszyn 3-1 Włókniarz Konstantynów Łódzki
Lebioda 46, Nowak 50, 79 - K.Smakowski 28
Ekolog Wojsławice 0-3 Pogoń Zduńska Wola
Dąbrowski 11, Jarzębowski 40, Stolarski 79
Sokół Aleksandrów Łódzki 2-0 Ceramika II/Woy Bukowiec Opoczyński
Łabędzki 36, Krata 69
Mazovia Rawa Mazowiecka 3-1 Łódzki KS II
Choderski 9, Grzegorz.Wójcik 24, Sypka 84 (k) - Niwiński 31
Ceramika Paradyż 2-1 Górnik Łęczyca
M.Koćmin 15, Słowiński 90 - Walczak 78
Start Brzeziny 3-0 RKS II Radomsko
Bernat 40 (k), Firych 68, Waliszewski 80

Kolejka 28 - 10-11 maja

Start Łódź 0-4 Start Brzeziny
Warchoł 30, 70, Bartosik 60, Bernat 70
RKS II Radomsko 0-3 Ceramika Paradyż
Słowinski 5, Piechna 10, 66
Górnik Łęczyca 1-1 Mazovia Rawa Mazowiecka
Herski 15 - Majic 20
Łódzki KS II 0-3 Sokół Aleksandrów Łódzki
(wo)
na boisku 3-2 (grał nieuprawniony zawodnik)
Ceramika II/Woy Bukowiec Opoczyński 2-0 Ekolog Wojsławice
Baran 9, 48
Pogoń Zduńska Wola 2-1 Warta Działoszyn
Jarzębowski 50, Andrzejczak 90 - Górzawski 78
Włókniarz Konstantynów Łódzki 2-1 Widzew II Łódź
Pietrzko 24, Marciniak 90 - Mrvaljevic 51
WKS Wieluń 3-0 Bzura Ozorków
Lach 3, 40, Adamczyk 77
GKS II Bełchatów 2-2 LKS Gomunice
Bernsztajn 45, Pawlusiński 55 (k) - Robaszek 2, Błaszczyk 45

Kolejka 29 - 14 maja

GKS II Bełchatów 5-1 Start Łódź
Piórkowski 1, Jelonkowski 12, 70 (k), Bobrowski 44, Kustra 84 - Kociemba 89
LKS Gomunice 1-2 WKS Wieluń
Kuliberda 25 - Surma 45, 88
Bzura Ozorków 2-1 Włókniarz Konstantynów Łódzki
Waliszewski 85, 87 (k) - Pietrzko 65
Widzew II Łódź 3-4 Pogoń Zduńska Wola
Boldt 21, 85 (k), Morawski 84 - Mariusz.Pietrzak 8, Kosuń 30, Becalik 36, Amadu 38
Warta Działoszyn 2-2 Ceramika II/Woy Bukowiec Opoczyński
Nowak 45, Lebioda 89 (k) - Wachowicz 43, Baran 80
Ekolog Wojsławice 1-0 Łódzki KS II
Góralski 87
Sokół Aleksandrów Łódzki 0-3 Górnik Łęczyca
(wo)
przerwany w 88 minucie przy stanie 3-3
Mazovia Rawa Mazowiecka 4-4 RKS II Radomsko
Majic 12, Mańkowski 24, Rzepecki 26, Sypka 89 (k) - Kaźmierowicz 8, Andrzej.Dziuba 62 (k), 72, 84
Ceramika Paradyż 1-0 Start Brzeziny
Słowiński 60

Kolejka 30 - 17-18 maja

Start Łódź 0-3 Ceramika Paradyż
Olszewski 30, Piechna 48, 70 (k)
Start Brzeziny 4-3 Mazovia Rawa Mazowiecka
Bogus 5, Bernat 46, Warchoł 75, Trześniewski 85 - Niezgoda 9, Choderski 74, Mańkowski 89
RKS II Radomsko 0-3 Sokół Aleksandrów Łódzki
(wo)
na boisku 2-1
Górnik Łęczyca 3-1 Ekolog Wojsławice
Laskowski 12, Olszewski 32, Walczak 64 - Królewiak 30
Łódzki KS II 7-1 Warta Działoszyn
Wróblewski 5, 35, Assogba 10, 45, Nabiałek 12, 40, 84 - Kurpiewski 36
przełożony na 28.05
Ceramika II/Woy Bukowiec Opoczyński 3-2 Widzew II Łódź
Wiktorowicz 62, Krzysztofik 67, 86 - Pińkowski 55, Ramięga 88
Pogoń Zduńska Wola 1-0 Bzura Ozorków
Mariusz.Pietrzak 49
Włókniarz Konstantynów Łódzki 2-0 LKS Gomunice
T.Smakowski 54, Łanowy 87
WKS Wieluń 3-0 GKS II Bełchatów
Napieraj 47, Adamczyk 84, Misiek 86

Kolejka 31 - 24-25 maja

WKS Wieluń 7-0 Start Łódź
Surma 28, 76, Lach 44, Adamczyk 56, Napieraj 61, Misiek 70, Śmiałek 79
GKS II Bełchatów 2-2 Włókniarz Konstantynów Łódzki
Kieruzal 32, Augustyniak 60 - Pietrzko 83, Osiński 86
LKS Gomunice 1-3 Pogoń Zduńska Wola
Popko 44 - Jarzębowski 23, Kosuń 70 (k), Dąbrowski 90
Bzura Ozorków 0-0 Ceramika II/Woy Bukowiec Opoczyński
Widzew II Łódź 0-1 Łódzki KS II
Kurstak 60
Warta Działoszyn 2-3 Górnik Łęczyca
Lebioda 60 (k), 73 - Olszewski 15, Herski 32, Walczak 74
Ekolog Wojsławice 1-0 RKS II Radomsko
Marcin.Janicki 81
Sokół Aleksandrów Łódzki 0-1 Start Brzeziny
Bernat 89
Mazovia Rawa Mazowiecka 1-3 Ceramika Paradyż
Majic 43 - Piechna 44, 75, Zawadzak 60

Kolejka 32 - 31 maja-1 czerwca

Start Łódź 3-1 Mazovia Rawa Mazowiecka
Kupka 57, 64, 85 - Piotr.Pietrzak 70
Ceramika Paradyż 3-0 Sokół Aleksandrów Łódzki
Zasada 30, 43, Sobalczyk 36
Start Brzeziny 0-0 Ekolog Wojsławice
RKS II Radomsko 3-0 Warta Działoszyn
Bałecki 33, 58, Stalmach 36
Górnik Łęczyca 2-0 Widzew II Łódź
Laskowski 52, Walczak 86
Łódzki KS II 1-0 Bzura Ozorków
Kurstak 85
Ceramika II/Woy Bukowiec Opoczyński 3-1 LKS Gomunice
Wachowicz 74, 76, 81 - Popko 11
Pogoń Zduńska Wola 0-0 GKS II Bełchatów
Włókniarz Konstantynów Łódzki 1-1 WKS Wieluń
T.Smakowski 3 - Misiek 43

Kolejka 33 - 8 czerwca

Włókniarz Konstantynów Łódzki 4-2 Start Łódź
Gajek 15, Bienias 64, Pietrzko 74, 83 - Ważny 43, Olejniczak 56
WKS Wieluń 1-1 Pogoń Zduńska Wola
Napieraj 81 - Szewczyk 74
GKS II Bełchatów 1-0 Ceramika II/Woy Bukowiec Opoczyński
Zieliński 10
LKS Gomunice 1-2 Łódzki KS II
Popko 70 - Niwiński 15, Markiewicz 17
Bzura Ozorków 5-0 Górnik Łęczyca
Waliszewski 25, 34, 55, 74, Szczęsny 80
Widzew II Łódź 1-1 RKS II Radomsko
Czapalski 51 - Filipczak 34 (k)
Warta Działoszyn 4-1 Start Brzeziny
Kowalczykowski 33, 59, Kołaczyk 52, Lebioda 90 - Bartosik 81
Ekolog Wojsławice 0-3 Ceramika Paradyż
Sobalczyk 42, Piechna 53 (k), Zasada 86
Sokół Aleksandrów Łódzki 3-1 Mazovia Rawa Mazowiecka
Krata 47, 70, Szpak 67 - Jakubczak 84

Kolejka 34 - 14 czerwca

Start Łódź 1-0 Sokół Aleksandrów Łódzki
Ważny 27
Mazovia Rawa Mazowiecka 0-2 Ekolog Wojsławice
Marcin.Janicki 46 (k), 60
Ceramika Paradyż 6-0 Warta Działoszyn
Piechna 28, 34, 86, M.Koćmin 70, 83, Niemiec 88
Start Brzeziny 4-1 Widzew II Łódź
Bernat 3, 65, 78, Warchoł 5 - Czaplarski 67
RKS II Radomsko 4-1 Bzura Ozorków
Walioszczyk 30, Andrzej.Dziuba 35, Marchewka 70, 80 - Waliszewski 85
Górnik Łęczyca 3-2 LKS Gomunice
Martin 23, Skalski 54, 64 - Popko 33 (k), Szymański 78 (k)
Łódzki KS II 2-2 GKS II Bełchatów
Rolnik 74 (k), 85 (k) - Warmuziński 12, Bobrowski 65
Ceramika II/Woy Bukowiec Opoczyński 1-1 WKS Wieluń
Baran 81 - Zając 18
Pogoń Zduńska Wola 3-0 Włókniarz Konstantynów Łódzki
Jarzębowski 9, Becalik 68, Stolarski 90

Baraże o udział w IV lidze (łódzka)

III liga 2002/2003 (1 (Warmia i Mazury, Podlasie, Łódzkie, Mazowsze))

IV liga 2002/2003 (mazowiecka)
IV liga 2002/2003 (podlaska)
IV liga 2002/2003 (warmińsko-mazurska)

Liga okręgowa 2002/2003 (Łódź I)
Liga okręgowa 2002/2003 (Łódź II)
Liga okręgowa 2002/2003 (Piotrków Trybunalski)
Liga okręgowa 2002/2003 (Sieradz)
Liga okręgowa 2002/2003 (Skierniewice)

Autor: Stanisław Kazimierczuk
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas