[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2002/2003, grupa: Skierniewice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Białka Biała Rawska 26 63 20 3 3 90-35 10 2 1 45-16 10 1 2 45-19
2.  Widok Skierniewice 26 55 16 7 3 76-48 9 4 0 44-20 7 3 3 32-28
3.  Pelikan II Łowicz 26 52 16 4 6 67-35 8 3 2 32-14 8 1 4 35-21
4.  Unia II Skierniewice 26 49 15 4 7 71-37 9 2 2 36-10 6 2 5 35-27
5.  Orzeł Nieborów 26 45 14 3 9 56-43 9 1 3 31-18 5 2 6 25-25
6.  Czarni Bednary 26 36 11 3 12 53-47 6 2 5 31-21 5 1 7 22-26
7.  GKS Łyszkowice 26 34 9 7 10 47-47 5 5 3 25-18 4 2 7 22-29
8.  Sierakowianka Sierakowice 26 33 9 6 11 42-49 6 1 6 20-26 3 5 5 22-23
9.  Styl Michowice 26 30 10 0 16 47-65 8 0 5 36-31 2 0 11 11-34 2 3 1 0 1 7-6
10.  Jutrzenka Mokra Prawa 26 30 9 3 14 62-75 7 1 5 42-36 2 2 9 20-39 2 3 1 0 1 6-7
11.  Naprzód Jamno 26 28 8 4 14 37-69 2 4 7 18-35 6 0 7 19-34 2 4 1 1 0 3-1
12.  Sojax Boczki 26 28 8 4 14 55-79 5 2 6 29-33 3 2 8 26-46 2 1 0 1 1 1-3
13.  Macovia Maków 26 21 5 6 15 36-68 3 2 8 18-30 2 4 7 18-38
14.  Zryw Wygoda 26 13 3 4 19 37-79 3 0 10 23-38 0 4 9 14-41

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Białka Biała Rawska    3-2 1-0 3-3 1-2 5-2 3-2 1-1 4-1 4-1 6-0 5-1 4-1 5-0 
 2 Widok Skierniewice5-2     1-0 4-3 3-0 1-1 2-2 3-3 2-1 6-1 5-1 3-2 3-3 6-1 
 3 Pelikan II Łowicz1-2 4-2     3-1 1-1 3-0 4-2 1-1 1-0 3-1 0-2 8-2 3-0 0-0 
 4 Unia II Skierniewice1-1 9-1 0-1     1-0 1-0 3-0 3-2 3-1 4-2 6-0 1-1 0-1 4-0 
 5 Orzeł Nieborów1-2 1-1 1-0 5-1     1-0 0-3 3-2 1-0 3-1 5-1 4-6 4-0 2-1 
 6 Czarni Bednary0-2 2-2 2-4 0-2 0-4     3-0 1-1 4-0 3-1 0-1 6-2 7-1 3-1 
 7 GKS Łyszkowice4-1 1-1 2-2 1-1 1-2 1-3     2-1 3-0 3-2 5-2 1-2 0-0 1-1 
 8 Sierakowianka Sierakowice1-2 0-2 0-4 1-4 2-0 0-3 2-1     0-2 2-2 3-1 2-1 3-1 4-3 
 9 Styl Michowice3-7 1-2 0-1 3-0* 0-5 5-3 3-1 2-0     6-2 0-1 3-1 4-3 6-5 
 10 Jutrzenka Mokra Prawa1-4 2-6 4-6 2-7 4-2 3-4 4-1 2-2 4-1     1-0 6-1 5-1 4-1 
 11 Naprzód Jamno0-5 2-3 0-8 2-5 5-1 0-3 2-2 2-0 1-2 0-2     0-0 3-3 1-1 
 12 Sojax Boczki0-7 1-2 5-2 1-6 2-2 3-0 1-3 2-4 4-2 2-0 1-3     2-2 5-0 
 13 Macovia Maków2-6 1-3 2-3 1-0 1-3 3-0 0-2 0-2 2-0 1-1 1-4 4-6     0-0 
 14 Zryw Wygoda0-4 1-5 3-4 1-2 4-3 0-3 2-3 1-3 5-1 2-4 1-3 3-1 0-2     

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

Sierakowianka Sierakowice 0-2 Widok Skierniewice
Styl Michowice 6-2 Jutrzenka Mokra Prawa
Sojax Boczki 1-6 Unia II Skierniewice
Naprzód Jamno 1-1 Zryw Wygoda
Pelikan II Łowicz 1-1 Orzeł Nieborów
Białka Biała Rawska 5-2 Czarni Bednary 18 września
Macovia Maków 0-2 GKS Łyszkowice

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

Widok Skierniewice 2-2 GKS Łyszkowice
Czarni Bednary 7-1 Macovia Maków
Orzeł Nieborów 1-2 Białka Biała Rawska
Zryw Wygoda 3-4 Pelikan II Łowicz
przełożony?
Unia II Skierniewice 6-0 Naprzód Jamno
Jutrzenka Mokra Prawa 6-1 Sojax Boczki
Sierakowianka Sierakowice 0-2 Styl Michowice

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

Styl Michowice 1-2 Widok Skierniewice
Sojax Boczki 2-4 Sierakowianka Sierakowice
Naprzód Jamno 0-2 Jutrzenka Mokra Prawa
Pelikan II Łowicz 3-1 Unia II Skierniewice
Białka Biała Rawska 5-0 Zryw Wygoda
Macovia Maków 1-3 Orzeł Nieborów
GKS Łyszkowice 1-3 Czarni Bednary

Kolejka 4 - 7-8 września

Widok Skierniewice 1-1 Czarni Bednary
Orzeł Nieborów 0-3 GKS Łyszkowice
Zryw Wygoda 0-2 Macovia Maków
Unia II Skierniewice 1-1 Białka Biała Rawska
Jutrzenka Mokra Prawa 4-6 Pelikan II Łowicz
Sierakowianka Sierakowice 3-1 Naprzód Jamno
Styl Michowice 3-1 Sojax Boczki

Kolejka 5 - 14-15 września

Sojax Boczki 1-2 Widok Skierniewice
Naprzód Jamno 1-2 Styl Michowice
Pelikan II Łowicz 1-1 Sierakowianka Sierakowice
Białka Biała Rawska 4-1 Jutrzenka Mokra Prawa
Macovia Maków 1-0 Unia II Skierniewice
GKS Łyszkowice 1-1 Zryw Wygoda
Czarni Bednary 0-4 Orzeł Nieborów

Kolejka 6 - 21-22 września

Widok Skierniewice 3-0 Orzeł Nieborów
Zryw Wygoda 0-3 Czarni Bednary
Unia II Skierniewice 3-0 GKS Łyszkowice
Jutrzenka Mokra Prawa 5-1 Macovia Maków
Sierakowianka Sierakowice 1-2 Białka Biała Rawska
Styl Michowice 0-1 Pelikan II Łowicz
Sojax Boczki 1-3 Naprzód Jamno

Kolejka 7 - 28-29 września

Naprzód Jamno 2-3 Widok Skierniewice
Pelikan II Łowicz 8-2 Sojax Boczki
Białka Biała Rawska 4-1 Styl Michowice
Macovia Maków 0-2 Sierakowianka Sierakowice
GKS Łyszkowice 3-2 Jutrzenka Mokra Prawa
Czarni Bednary 0-2 Unia II Skierniewice
Orzeł Nieborów 2-1 Zryw Wygoda

Kolejka 8 - 5-6 października

Widok Skierniewice 6-1 Zryw Wygoda
Unia II Skierniewice 1-0 Orzeł Nieborów
Jutrzenka Mokra Prawa 3-4 Czarni Bednary
Sierakowianka Sierakowice 2-1 GKS Łyszkowice
Styl Michowice 4-3 Macovia Maków
Sojax Boczki 0-7 Białka Biała Rawska
Naprzód Jamno 0-8 Pelikan II Łowicz

Kolejka 9 - 12-13 października

Pelikan II Łowicz 4-2 Widok Skierniewice
Białka Biała Rawska 6-0 Naprzód Jamno
Macovia Maków 4-6 Sojax Boczki
GKS Łyszkowice 3-0 Styl Michowice
Czarni Bednary 1-1 Sierakowianka Sierakowice
Orzeł Nieborów 3-1 Jutrzenka Mokra Prawa
Zryw Wygoda 1-2 Unia II Skierniewice

Kolejka 10 - 19-20 października

Widok Skierniewice 4-3 Unia II Skierniewice
Jutrzenka Mokra Prawa 4-1 Zryw Wygoda
Sierakowianka Sierakowice 2-0 Orzeł Nieborów
Styl Michowice 5-3 Czarni Bednary
Sojax Boczki 1-3 GKS Łyszkowice
Naprzód Jamno 3-3 Macovia Maków
Pelikan II Łowicz 1-2 Białka Biała Rawska

Kolejka 11 - 26-27 października

Białka Biała Rawska 3-2 Widok Skierniewice
Macovia Maków 2-3 Pelikan II Łowicz
GKS Łyszkowice 5-2 Naprzód Jamno
Czarni Bednary 6-2 Sojax Boczki
Orzeł Nieborów 1-0 Styl Michowice
Zryw Wygoda 1-3 Sierakowianka Sierakowice
Unia II Skierniewice 4-2 Jutrzenka Mokra Prawa

Kolejka 12 - 2-3 listopada

Widok Skierniewice 6-1 Jutrzenka Mokra Prawa
Sierakowianka Sierakowice 1-4 Unia II Skierniewice
Styl Michowice 6-5 Zryw Wygoda
Sojax Boczki 2-2 Orzeł Nieborów
Naprzód Jamno 0-3 Czarni Bednary
Pelikan II Łowicz 4-2 GKS Łyszkowice
Białka Biała Rawska 4-1 Macovia Maków

Kolejka 13 - 9-10 listopada

Macovia Maków 1-3 Widok Skierniewice
GKS Łyszkowice 4-1 Białka Biała Rawska
Czarni Bednary 2-4 Pelikan II Łowicz
Orzeł Nieborów 5-1 Naprzód Jamno
Zryw Wygoda 3-1 Sojax Boczki
Unia II Skierniewice 3-1 Styl Michowice
Jutrzenka Mokra Prawa 2-2 Sierakowianka Sierakowice

Kolejka 14 - 22-23 marca

Widok Skierniewice 3-3 Sierakowianka Sierakowice
Jutrzenka Mokra Prawa 4-1 Styl Michowice
Unia II Skierniewice 1-1 Sojax Boczki
Zryw Wygoda 1-3 Naprzód Jamno
Orzeł Nieborów 1-0 Pelikan II Łowicz
Czarni Bednary 0-2 Białka Biała Rawska
GKS Łyszkowice 0-0 Macovia Maków

Kolejka 15 - 29-30 marca

GKS Łyszkowice 1-1 Widok Skierniewice
Macovia Maków 3-0 Czarni Bednary
Białka Biała Rawska 1-2 Orzeł Nieborów
Pelikan II Łowicz 0-0 Zryw Wygoda
Naprzód Jamno 2-5 Unia II Skierniewice
Sojax Boczki 2-0 Jutrzenka Mokra Prawa
Styl Michowice 2-0 Sierakowianka Sierakowice

Kolejka 16 - 5-6 kwietnia

Widok Skierniewice 2-1 Styl Michowice
Sierakowianka Sierakowice 2-1 Sojax Boczki
Jutrzenka Mokra Prawa 1-0 Naprzód Jamno
Unia II Skierniewice 0-1 Pelikan II Łowicz
Zryw Wygoda 0-4 Białka Biała Rawska
Orzeł Nieborów 4-0 Macovia Maków
Czarni Bednary 3-0 GKS Łyszkowice

Kolejka 17 - 12-13 kwietnia

Czarni Bednary 2-2 Widok Skierniewice
GKS Łyszkowice 1-2 Orzeł Nieborów
Macovia Maków 0-0 Zryw Wygoda
Białka Biała Rawska 3-3 Unia II Skierniewice 22 kwietnia
Pelikan II Łowicz 3-1 Jutrzenka Mokra Prawa
Naprzód Jamno 2-0 Sierakowianka Sierakowice
Sojax Boczki 4-2 Styl Michowice

Kolejka 18 - 26-27 kwietnia

Widok Skierniewice 3-2 Sojax Boczki
Styl Michowice 0-1 Naprzód Jamno
Sierakowianka Sierakowice 0-4 Pelikan II Łowicz
Jutrzenka Mokra Prawa 1-4 Białka Biała Rawska
Unia II Skierniewice 0-1 Macovia Maków
Zryw Wygoda 2-3 GKS Łyszkowice
Orzeł Nieborów 1-0 Czarni Bednary

Kolejka 19 - 3-4 maja

Orzeł Nieborów 1-1 Widok Skierniewice
Czarni Bednary 3-1 Zryw Wygoda
GKS Łyszkowice 1-1 Unia II Skierniewice
Macovia Maków 1-1 Jutrzenka Mokra Prawa
Białka Biała Rawska 1-1 Sierakowianka Sierakowice
Pelikan II Łowicz 1-0 Styl Michowice
Naprzód Jamno 0-0 Sojax Boczki

Kolejka 20 - 10-11 maja

Widok Skierniewice 5-1 Naprzód Jamno
Sojax Boczki 5-2 Pelikan II Łowicz
Styl Michowice 3-7 Białka Biała Rawska
Sierakowianka Sierakowice 3-1 Macovia Maków
Jutrzenka Mokra Prawa 4-1 GKS Łyszkowice
Unia II Skierniewice 1-0 Czarni Bednary
Zryw Wygoda 4-3 Orzeł Nieborów

Kolejka 21 - 17-18 maja

Zryw Wygoda 1-5 Widok Skierniewice
Orzeł Nieborów 5-1 Unia II Skierniewice
Czarni Bednary 3-1 Jutrzenka Mokra Prawa
GKS Łyszkowice 2-1 Sierakowianka Sierakowice
Macovia Maków 2-0 Styl Michowice
Białka Biała Rawska 5-1 Sojax Boczki
Pelikan II Łowicz 0-2 Naprzód Jamno

Kolejka 22 - 24-25 maja

Widok Skierniewice 1-0 Pelikan II Łowicz
Naprzód Jamno 0-5 Białka Biała Rawska
Sojax Boczki 2-2 Macovia Maków
Styl Michowice 3-1 GKS Łyszkowice
Sierakowianka Sierakowice 0-3 Czarni Bednary
Jutrzenka Mokra Prawa 4-2 Orzeł Nieborów
Unia II Skierniewice 4-0 Zryw Wygoda

Kolejka 23 - 31 maja-1 czerwca

Unia II Skierniewice 9-1 Widok Skierniewice
Zryw Wygoda 2-4 Jutrzenka Mokra Prawa
Orzeł Nieborów 3-2 Sierakowianka Sierakowice
Czarni Bednary 4-0 Styl Michowice
GKS Łyszkowice 1-2 Sojax Boczki
Macovia Maków 1-4 Naprzód Jamno
Białka Biała Rawska 1-0 Pelikan II Łowicz

Kolejka 24 - 7-8 czerwca

Widok Skierniewice 5-2 Białka Biała Rawska
Pelikan II Łowicz 3-0 Macovia Maków
przełożony na 11.06
Naprzód Jamno 2-2 GKS Łyszkowice
Sojax Boczki 3-0 Czarni Bednary
Styl Michowice 0-5 Orzeł Nieborów
Sierakowianka Sierakowice 4-3 Zryw Wygoda
Jutrzenka Mokra Prawa 2-7 Unia II Skierniewice

Kolejka 25 - 14-15 czerwca

Jutrzenka Mokra Prawa 2-6 Widok Skierniewice
Unia II Skierniewice 3-2 Sierakowianka Sierakowice
Zryw Wygoda 5-1 Styl Michowice
Orzeł Nieborów 4-6 Sojax Boczki
Czarni Bednary 0-1 Naprzód Jamno
GKS Łyszkowice 2-2 Pelikan II Łowicz
Macovia Maków 2-6 Białka Biała Rawska

Kolejka 26 - 21-22 czerwca

Widok Skierniewice 3-3 Macovia Maków
Białka Biała Rawska 3-2 GKS Łyszkowice
Pelikan II Łowicz 3-0 Czarni Bednary
Naprzód Jamno 5-1 Orzeł Nieborów
Sojax Boczki 5-0 Zryw Wygoda
Styl Michowice 3-0 Unia II Skierniewice
(wo)
na boisku 1-2
Sierakowianka Sierakowice 2-2 Jutrzenka Mokra Prawa

Baraże o udział w IV lidze (łódzka)

IV liga 2002/2003 (łódzka)

Liga okręgowa 2002/2003 (Łódź I)
Liga okręgowa 2002/2003 (Łódź II)
Liga okręgowa 2002/2003 (Piotrków Trybunalski)
Liga okręgowa 2002/2003 (Sieradz)

Klasa A 2002/2003 (Skierniewice)

Autor: Stanisław Kazimierczuk
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas