[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2002/2003, grupa: Sieradz
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Victoria Szadek 30 76 24 4 2 84-24 14 0 1 49-11 10 4 1 35-13
2.  Warta Sieradz 30 61 19 4 7 80-20 13 1 1 49-4 6 3 6 31-16
3.  Mabudo Suchoczasy 30 59 19 2 9 56-36 11 0 4 31-15 8 2 5 25-21
4.  Jutrzenka Warta 30 53 16 5 9 65-40 9 2 4 37-19 7 3 5 28-21
5.  Złoczevia Złoczew 30 51 15 6 9 68-45 11 2 2 46-14 4 4 7 22-31
6.  Warta Osjaków 30 43 13 4 13 60-52 6 4 5 32-25 7 0 8 28-27
7.  LKS Kwiatkowice 30 42 13 3 14 57-61 8 2 5 32-29 5 1 9 25-32
8.  LGKS Charłupia Mała 30 41 12 5 13 43-49 6 2 7 18-23 6 3 6 25-26
9.  LKS Kalinowa 30 40 11 7 12 40-59 8 2 5 24-24 3 5 7 16-35 2 4 1 1 0 2-1
10.  Piast Błaszki 30 40 11 7 12 48-58 6 5 4 24-20 5 2 8 24-38 2 1 0 1 1 1-2
11.  Zawisza Pajęczno 30 37 11 4 15 63-57 5 3 7 36-26 6 1 8 27-31
12.  RKS Rychłocice 30 33 9 6 15 58-75 6 5 4 35-32 3 1 11 23-43 2 4 1 1 0 6-5
13.  Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 30 33 8 9 13 37-55 4 4 7 20-25 4 5 6 17-30 2 1 0 1 1 5-6
14.  Korab Łask 30 30 9 3 18 48-73 3 2 10 24-32 6 1 8 24-41 2 3 1 0 1 2-2
15.  Prosna Wieruszów 30 30 9 3 18 45-76 4 3 8 25-33 5 0 10 20-43 2 3 1 0 1 2-2
16.  Orzeł Galewice 30 13 3 4 23 25-97 2 1 12 15-48 1 3 11 10-49

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Victoria Szadek    2-0 1-0 3-1 4-0 3-2 0-3* 2-1 2-0 3-0 6-2 3-2 7-0 3-0 3-0 7-0 
 2 Warta Sieradz4-0     0-1 1-0 3-0 3-1 4-0 2-1 0-0 5-0 4-1 1-0 3-0 6-0 9-0 4-0 
 3 Mabudo Suchoczasy0-2 1-0     0-2 4-2 1-0 2-1 0-1 4-0 1-2 2-1 6-1 1-0 2-0 3-1 4-2 
 4 Jutrzenka Warta0-1 1-1 0-1     1-1 3-2 5-1 1-2 4-1 3-0 2-1 8-1 1-0 1-4 4-3 3-0* 
 5 Złoczevia Złoczew1-1 2-1 2-0 0-0     0-1 3-1 3-0* 6-1 1-2 2-0 4-3 4-0 5-1 6-1 7-2 
 6 Warta Osjaków0-0 1-0 0-2 1-2 0-4     4-2 0-0 5-3 6-0 2-2 2-1 0-1 3-3 2-4 6-1 
 7 LKS Kwiatkowice0-5 3-2 1-2 2-1 1-4 3-4     2-1 0-1 3-2 2-0 2-2 5-3 3-0 3-0 2-2 
 8 LGKS Charłupia Mała0-6 0-2 1-2 1-2 2-0 0-1 2-1     0-0 2-2 3-2 2-1 1-3 0-1 1-0 3-0 
 9 LKS Kalinowa0-0 0-4 3-1 1-3 3-1 3-2 1-3 0-2     2-1 0-2 3-2 1-1 5-2 1-0 1-0 
 10 Piast Błaszki0-4 0-1 1-1 2-2 3-0 2-1 3-2 0-3 0-0     2-4 4-0 1-1 3-0 2-0 1-1 
 11 Zawisza Pajęczno2-4 1-1 1-2 1-1 4-4 1-0 0-1 7-1 3-4 1-2     2-0 1-2 3-4 3-0 6-0 
 12 RKS Rychłocice1-4 2-2 2-1 3-2 1-1 3-2 1-3 1-1 5-2 2-2 2-0     3-3 3-4 3-4 3-1 
 13 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola)1-1 3-2 5-1 0-2 3-0 1-4 1-0 1-1 1-1 1-4 0-3 2-3     1-2 0-1 0-0 
 14 Korab Łask3-4 0-1 1-2 2-3 1-2 1-2 2-2 3-2 1-2 3-2 3-5 0-2 2-2     0-1 2-0 
 15 Prosna Wieruszów1-2 0-6 3-3 4-2 0-0 2-3 1-4 2-6 3-0 4-1 1-2 3-1 0-0 1-2     0-1 
 16 Orzeł Galewice0-1 0-8 0-6 0-5 1-3 1-3 3-1 2-3 1-1 1-4 0-2 1-4 0-1 2-1 3-5     

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Mabudo Suchoczasy 0-2 Victoria Szadek
Piast Błaszki 2-1 Warta Osjaków
Korab Łask 1-2 Złoczevia Złoczew
Prosna Wieruszów 2-6 LGKS Charłupia Mała
Warta Sieradz 0-0 LKS Kalinowa
LKS Kwiatkowice 2-0 Zawisza Pajęczno
Orzeł Galewice 0-5 Jutrzenka Warta
RKS Rychłocice 3-3 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola)

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Victoria Szadek 7-0 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola)
Jutrzenka Warta 8-1 RKS Rychłocice
Zawisza Pajęczno 6-0 Orzeł Galewice
LKS Kalinowa 1-3 LKS Kwiatkowice
LGKS Charłupia Mała 0-2 Warta Sieradz
Złoczevia Złoczew 6-1 Prosna Wieruszów
Warta Osjaków 3-3 Korab Łask
Mabudo Suchoczasy 1-2 Piast Błaszki

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

Piast Błaszki 0-4 Victoria Szadek
Korab Łask 1-2 Mabudo Suchoczasy
Prosna Wieruszów 2-3 Warta Osjaków
Warta Sieradz 3-0 Złoczevia Złoczew
LKS Kwiatkowice 2-1 LGKS Charłupia Mała
Orzeł Galewice 1-1 LKS Kalinowa
RKS Rychłocice 2-0 Zawisza Pajęczno
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 0-2 Jutrzenka Warta

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

Victoria Szadek 3-1 Jutrzenka Warta
Zawisza Pajęczno 1-2 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola)
LKS Kalinowa 3-2 RKS Rychłocice
LGKS Charłupia Mała 3-0 Orzeł Galewice
Złoczevia Złoczew 3-1 LKS Kwiatkowice
Warta Osjaków 1-0 Warta Sieradz
Mabudo Suchoczasy 3-1 Prosna Wieruszów
Piast Błaszki 3-0 Korab Łask

Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września

Korab Łask 3-4 Victoria Szadek
Prosna Wieruszów 4-1 Piast Błaszki
Warta Sieradz 0-1 Mabudo Suchoczasy
LKS Kwiatkowice 3-4 Warta Osjaków
Orzeł Galewice 1-3 Złoczevia Złoczew
RKS Rychłocice 1-1 LGKS Charłupia Mała
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 1-1 LKS Kalinowa
Jutrzenka Warta 2-1 Zawisza Pajęczno

Kolejka 6 - 7-8 września

Victoria Szadek 6-2 Zawisza Pajęczno
LKS Kalinowa 1-3 Jutrzenka Warta
LGKS Charłupia Mała 1-3 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola)
Złoczevia Złoczew 4-3 RKS Rychłocice
Warta Osjaków 6-1 Orzeł Galewice
Mabudo Suchoczasy 2-1 LKS Kwiatkowice
Piast Błaszki 0-1 Warta Sieradz
Korab Łask 0-1 Prosna Wieruszów

Kolejka 7 - 14-15 września

Prosna Wieruszów 1-2 Victoria Szadek
Warta Sieradz 6-0 Korab Łask
LKS Kwiatkowice 3-2 Piast Błaszki
Orzeł Galewice 0-6 Mabudo Suchoczasy
RKS Rychłocice 3-2 Warta Osjaków
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 3-0 Złoczevia Złoczew
Jutrzenka Warta 1-2 LGKS Charłupia Mała
Zawisza Pajęczno 3-4 LKS Kalinowa

Kolejka 8 - 21-22 września

Victoria Szadek 2-0 LKS Kalinowa
LGKS Charłupia Mała 3-2 Zawisza Pajęczno
Złoczevia Złoczew 0-0 Jutrzenka Warta
Warta Osjaków 0-1 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola)
Mabudo Suchoczasy 6-1 RKS Rychłocice
Piast Błaszki 1-1 Orzeł Galewice
Korab Łask 2-2 LKS Kwiatkowice
Prosna Wieruszów 0-6 Warta Sieradz

Kolejka 9 - 28-29 września

Warta Sieradz 4-0 Victoria Szadek
LKS Kwiatkowice 3-0 Prosna Wieruszów
Orzeł Galewice 2-1 Korab Łask
RKS Rychłocice 2-2 Piast Błaszki
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 5-1 Mabudo Suchoczasy
Jutrzenka Warta 3-2 Warta Osjaków
Zawisza Pajęczno 4-4 Złoczevia Złoczew
LKS Kalinowa 0-2 LGKS Charłupia Mała

Kolejka 10 - 5-6 października

Victoria Szadek 2-1 LGKS Charłupia Mała
Złoczevia Złoczew 6-1 LKS Kalinowa
Warta Osjaków 2-2 Zawisza Pajęczno
Mabudo Suchoczasy 0-2 Jutrzenka Warta
Piast Błaszki 1-1 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola)
Korab Łask 0-2 RKS Rychłocice
Prosna Wieruszów 0-1 Orzeł Galewice
Warta Sieradz 4-0 LKS Kwiatkowice

Kolejka 11 - 12-13 października

LKS Kwiatkowice 0-5 Victoria Szadek
Orzeł Galewice 0-8 Warta Sieradz
RKS Rychłocice 3-4 Prosna Wieruszów
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 1-2 Korab Łask
Jutrzenka Warta 3-0 Piast Błaszki
Zawisza Pajęczno 1-2 Mabudo Suchoczasy
LKS Kalinowa 3-2 Warta Osjaków
LGKS Charłupia Mała 2-0 Złoczevia Złoczew

Kolejka 12 - 19-20 października

Victoria Szadek 4-0 Złoczevia Złoczew
Warta Osjaków 0-0 LGKS Charłupia Mała
Mabudo Suchoczasy 4-0 LKS Kalinowa
Piast Błaszki 2-4 Zawisza Pajęczno
Korab Łask 2-3 Jutrzenka Warta
Prosna Wieruszów 0-0 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola)
Warta Sieradz 1-0 RKS Rychłocice
LKS Kwiatkowice 2-2 Orzeł Galewice

Kolejka 13 - 26-27 października

Orzeł Galewice 0-1 Victoria Szadek 17 listopada
RKS Rychłocice 1-3 LKS Kwiatkowice
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 3-2 Warta Sieradz
Jutrzenka Warta 4-3 Prosna Wieruszów
Zawisza Pajęczno 3-4 Korab Łask
LKS Kalinowa 2-1 Piast Błaszki
LGKS Charłupia Mała 1-2 Mabudo Suchoczasy
Złoczevia Złoczew 0-1 Warta Osjaków

Kolejka 14 - 2-3 listopada

Victoria Szadek 3-2 Warta Osjaków
Mabudo Suchoczasy 4-2 Złoczevia Złoczew
Piast Błaszki 0-3 LGKS Charłupia Mała
Korab Łask 1-2 LKS Kalinowa
Prosna Wieruszów 1-2 Zawisza Pajęczno
Warta Sieradz 1-0 Jutrzenka Warta
LKS Kwiatkowice 5-3 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola)
Orzeł Galewice 1-4 RKS Rychłocice

Kolejka 15 - 10-11 listopada

RKS Rychłocice 1-4 Victoria Szadek
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 0-0 Orzeł Galewice
Jutrzenka Warta 5-1 LKS Kwiatkowice
Zawisza Pajęczno 1-1 Warta Sieradz
LKS Kalinowa 1-0 Prosna Wieruszów
LGKS Charłupia Mała 0-1 Korab Łask
Złoczevia Złoczew 1-2 Piast Błaszki
Warta Osjaków 0-2 Mabudo Suchoczasy

Kolejka 16 - 15-16 marca

Victoria Szadek 1-0 Mabudo Suchoczasy
Warta Osjaków 6-0 Piast Błaszki
Złoczevia Złoczew 5-1 Korab Łask
przełożony na 07.05
LGKS Charłupia Mała 1-0 Prosna Wieruszów
LKS Kalinowa 0-4 Warta Sieradz
Zawisza Pajęczno 0-1 LKS Kwiatkowice
przełożony na 07.05
Jutrzenka Warta 3-0 Orzeł Galewice
(wo)
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 2-3 RKS Rychłocice

Kolejka 17 - 22-23 marca

Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 1-1 Victoria Szadek
RKS Rychłocice 3-2 Jutrzenka Warta
Orzeł Galewice 0-2 Zawisza Pajęczno
LKS Kwiatkowice 0-1 LKS Kalinowa
Warta Sieradz 2-1 LGKS Charłupia Mała
Prosna Wieruszów 0-0 Złoczevia Złoczew
Korab Łask 1-2 Warta Osjaków
Piast Błaszki 1-1 Mabudo Suchoczasy

Kolejka 18 - 29-30 marca

Victoria Szadek 3-0 Piast Błaszki
Mabudo Suchoczasy 2-0 Korab Łask
Warta Osjaków 2-4 Prosna Wieruszów
Złoczevia Złoczew 2-1 Warta Sieradz
LGKS Charłupia Mała 2-1 LKS Kwiatkowice
LKS Kalinowa 1-0 Orzeł Galewice
Zawisza Pajęczno 2-0 RKS Rychłocice
Jutrzenka Warta 1-0 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola)

Kolejka 19 - 5-6 kwietnia

Jutrzenka Warta 0-1 Victoria Szadek
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 0-3 Zawisza Pajęczno
RKS Rychłocice 5-2 LKS Kalinowa
Orzeł Galewice 2-3 LGKS Charłupia Mała
LKS Kwiatkowice 1-4 Złoczevia Złoczew
Warta Sieradz 3-1 Warta Osjaków
Prosna Wieruszów 3-3 Mabudo Suchoczasy
Korab Łask 3-2 Piast Błaszki

Kolejka 20 - 12-13 kwietnia

Victoria Szadek 3-0 Korab Łask
przełożony na 14.05
Piast Błaszki 2-0 Prosna Wieruszów
Mabudo Suchoczasy 1-0 Warta Sieradz
Warta Osjaków 4-2 LKS Kwiatkowice
Złoczevia Złoczew 7-2 Orzeł Galewice
LGKS Charłupia Mała 2-1 RKS Rychłocice
LKS Kalinowa 1-1 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola)
Zawisza Pajęczno 1-1 Jutrzenka Warta

Kolejka 21 - 19 kwietnia

Zawisza Pajęczno 2-4 Victoria Szadek
Jutrzenka Warta 4-1 LKS Kalinowa
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 1-1 LGKS Charłupia Mała
RKS Rychłocice 1-1 Złoczevia Złoczew
Orzeł Galewice 1-3 Warta Osjaków
LKS Kwiatkowice 1-2 Mabudo Suchoczasy
Warta Sieradz 5-0 Piast Błaszki
Prosna Wieruszów 1-2 Korab Łask

Kolejka 22 - 26-27 kwietnia

Victoria Szadek 3-0 Prosna Wieruszów
Korab Łask 0-1 Warta Sieradz
Piast Błaszki 3-2 LKS Kwiatkowice
Mabudo Suchoczasy 4-2 Orzeł Galewice
Warta Osjaków 2-1 RKS Rychłocice
Złoczevia Złoczew 4-0 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola)
LGKS Charłupia Mała 1-2 Jutrzenka Warta
LKS Kalinowa 0-2 Zawisza Pajęczno

Kolejka 23 - 1 maja

LKS Kalinowa 0-0 Victoria Szadek
Zawisza Pajęczno 7-1 LGKS Charłupia Mała
Jutrzenka Warta 1-1 Złoczevia Złoczew
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 1-4 Warta Osjaków
RKS Rychłocice 2-1 Mabudo Suchoczasy
Orzeł Galewice 1-4 Piast Błaszki
LKS Kwiatkowice 3-0 Korab Łask
Warta Sieradz 9-0 Prosna Wieruszów

Kolejka 24 - 4 maja

Victoria Szadek 2-0 Warta Sieradz
Prosna Wieruszów 1-4 LKS Kwiatkowice
Korab Łask 2-0 Orzeł Galewice
Piast Błaszki 4-0 RKS Rychłocice
Mabudo Suchoczasy 1-0 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola)
Warta Osjaków 1-2 Jutrzenka Warta
Złoczevia Złoczew 2-0 Zawisza Pajęczno
LGKS Charłupia Mała 0-0 LKS Kalinowa

Kolejka 25 - 10-11 maja

LGKS Charłupia Mała 0-6 Victoria Szadek
LKS Kalinowa 3-1 Złoczevia Złoczew
Zawisza Pajęczno 1-0 Warta Osjaków
Jutrzenka Warta 0-1 Mabudo Suchoczasy
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 1-4 Piast Błaszki
RKS Rychłocice 3-4 Korab Łask
Orzeł Galewice 3-5 Prosna Wieruszów
LKS Kwiatkowice 3-2 Warta Sieradz

Kolejka 26 - 17-18 maja

Victoria Szadek 0-3 LKS Kwiatkowice
(wo)
Warta Sieradz 4-0 Orzeł Galewice
Prosna Wieruszów 3-1 RKS Rychłocice
Korab Łask 2-2 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola)
Piast Błaszki 2-2 Jutrzenka Warta
Mabudo Suchoczasy 2-1 Zawisza Pajęczno
Warta Osjaków 5-3 LKS Kalinowa
Złoczevia Złoczew 3-0 LGKS Charłupia Mała
(wo)

Kolejka 27 - 24-25 maja

Złoczevia Złoczew 1-1 Victoria Szadek
LGKS Charłupia Mała 0-1 Warta Osjaków
LKS Kalinowa 3-1 Mabudo Suchoczasy
Zawisza Pajęczno 1-2 Piast Błaszki
Jutrzenka Warta 1-4 Korab Łask
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 0-1 Prosna Wieruszów
RKS Rychłocice 2-2 Warta Sieradz
Orzeł Galewice 3-1 LKS Kwiatkowice

Kolejka 28 - 31 maja-1 czerwca

Victoria Szadek 7-0 Orzeł Galewice
LKS Kwiatkowice 2-2 RKS Rychłocice
Warta Sieradz 3-0 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola)
Prosna Wieruszów 4-2 Jutrzenka Warta
Korab Łask 3-5 Zawisza Pajęczno
Piast Błaszki 0-0 LKS Kalinowa
Mabudo Suchoczasy 0-1 LGKS Charłupia Mała
Warta Osjaków 0-4 Złoczevia Złoczew

Kolejka 29 - 7-8 czerwca

Warta Osjaków 0-0 Victoria Szadek
Złoczevia Złoczew 2-0 Mabudo Suchoczasy
LGKS Charłupia Mała 2-2 Piast Błaszki
LKS Kalinowa 5-2 Korab Łask
Zawisza Pajęczno 3-0 Prosna Wieruszów
Jutrzenka Warta 1-1 Warta Sieradz
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 1-0 LKS Kwiatkowice
RKS Rychłocice 3-1 Orzeł Galewice

Kolejka 30 - 14-15 czerwca

Victoria Szadek 3-2 RKS Rychłocice
Orzeł Galewice 0-1 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola)
LKS Kwiatkowice 2-1 Jutrzenka Warta
Warta Sieradz 4-1 Zawisza Pajęczno
Prosna Wieruszów 3-0 LKS Kalinowa
Korab Łask 3-2 LGKS Charłupia Mała
Piast Błaszki 3-0 Złoczevia Złoczew
Mabudo Suchoczasy 1-0 Warta Osjaków

Baraże o udział w IV lidze (łódzka)

IV liga 2002/2003 (łódzka)

Liga okręgowa 2002/2003 (Łódź I)
Liga okręgowa 2002/2003 (Łódź II)
Liga okręgowa 2002/2003 (Piotrków Trybunalski)
Liga okręgowa 2002/2003 (Skierniewice)

Klasa A 2002/2003 (Sieradz I)
Klasa A 2002/2003 (Sieradz II)

Autor: Stanisław Kazimierczuk
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas