[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2002/2003, grupa: Piotrków Trybunalski
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Omega Kleszczów 26 56 17 5 4 58-18 7 4 2 28-9 10 1 2 30-9
2.  Pilica Przedbórz 26 52 16 4 6 44-44 10 1 2 27-17 6 3 4 17-27
3.  Concordia Piotrków Trybunalski 26 49 15 4 7 69-28 9 3 1 45-7 6 1 6 24-21
4.  Szczerbiec Wolbórz 26 47 14 5 7 47-30 8 3 2 27-13 6 2 5 20-17
5.  Stal Niewiadów 26 45 14 3 9 46-39 10 0 3 33-16 4 3 6 13-23
6.  Lechia Tomaszów Mazowiecki 26 43 12 7 7 60-37 7 4 2 34-17 5 3 5 26-20
7.  LKS Wola Krzysztoporska 26 36 11 3 12 45-41 8 1 4 28-16 3 2 8 17-25
8.  LKS Mierzyn 26 33 8 9 9 42-41 6 3 4 28-20 2 6 5 14-21
9.  Skalnik Sulejów 26 31 8 7 11 38-41 6 3 4 21-11 2 4 7 17-30
10.  Start Niechcice 26 30 8 6 12 38-50 7 4 2 26-17 1 2 10 12-33
11.  Włókniarz Moszczenica 26 27 6 9 11 35-45 4 6 3 23-19 2 3 8 12-26 2 6 2 0 0 6-3
12.  Czarni Rozprza 26 27 7 6 13 38-52 5 2 6 23-26 2 4 7 15-26 2 0 0 0 2 3-6
13.  Włókniarz Zelów 26 26 7 5 14 31-42 6 2 5 21-13 1 3 9 10-29
14.  Sęp Czarnocin 26 5 0 5 21 17-100 0 3 10 9-34 0 2 11 8-66

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Omega Kleszczów    6-0 0-1 1-2 0-0 6-2 1-0 1-1 2-1 1-0 5-1 0-0 0-0 5-1 
 2 Pilica Przedbórz1-3     3-2 0-3* 3-2 2-1 1-0 3-2 2-0 3-2 3-1 2-0 1-1 3-0* 
 3 Concordia Piotrków Trybunalski0-0 6-1     2-0 8-0 0-0 7-1 0-3* 3-0 1-0 2-2 2-0 3-0 11-0 
 4 Szczerbiec Wolbórz1-2 0-1 3-2     3-1 1-1 1-0 3-1 2-2 2-2 1-0 2-0 2-1 6-0 
 5 Stal Niewiadów2-1 2-0 1-4 0-1     2-1 0-6 4-0 4-1 3-0 2-1 2-0 5-1 6-0 
 6 Lechia Tomaszów Mazowiecki0-1 1-1 1-2 3-2 1-1     3-0 1-1 4-1 6-0 4-1 2-2 5-3 3-2 
 7 LKS Wola Krzysztoporska1-3 1-2 2-0 2-1 0-1 0-1     4-2 2-1 5-1 3-1 4-2 3-0 1-1 
 8 LKS Mierzyn1-3 2-3 2-2 1-2 1-0 2-1 1-1     2-2 1-0 3-0 2-3 2-1 8-2 
 9 Skalnik Sulejów0-2 0-0 1-2 0-1 1-0 1-2 0-0 1-1     3-1 1-0 4-1 2-1 7-0 
 10 Start Niechcice1-0 4-1 1-4 2-1 1-1 3-2 5-4 0-0 3-1     0-1 2-2 0-0 4-0 
 11 Włókniarz Moszczenica2-6 3-3 3-0* 0-0 2-3 1-1 1-2 0-0 1-1 4-1     3-2 3-0 0-0 
 12 Czarni Rozprza0-3 1-2 2-1 3-2 1-2 1-5 1-0 0-0 2-3 2-2 1-3     3-1 6-2 
 13 Włókniarz Zelów0-2 1-2 1-0 2-2 1-0 1-2 3-1 3-0 0-1 2-0 1-1 0-2     6-0 
 14 Sęp Czarnocin0-4 0-1 1-4 1-3 1-2 0-7 1-2 1-3 3-3 0-3* 0-0 1-1 0-1     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

LKS Wola Krzysztoporska 5-1 Start Niechcice
Włókniarz Zelów 0-2 Czarni Rozprza
Sęp Czarnocin 0-0 Włókniarz Moszczenica
Concordia Piotrków Trybunalski 0-3 LKS Mierzyn
(wo)
Omega Kleszczów 0-0 Stal Niewiadów
Szczerbiec Wolbórz 0-1 Pilica Przedbórz
Lechia Tomaszów Mazowiecki 4-1 Skalnik Sulejów

Kolejka 2 - 17-18 sierpnia

Start Niechcice 3-1 Skalnik Sulejów
Pilica Przedbórz 2-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Stal Niewiadów 0-1 Szczerbiec Wolbórz
LKS Mierzyn 1-3 Omega Kleszczów
Włókniarz Moszczenica 3-0 Concordia Piotrków Trybunalski
(wo)
Czarni Rozprza 6-2 Sęp Czarnocin
LKS Wola Krzysztoporska 3-0 Włókniarz Zelów

Kolejka 3 - 24-25 sierpnia

Włókniarz Zelów 2-0 Start Niechcice
Sęp Czarnocin 1-2 LKS Wola Krzysztoporska
Concordia Piotrków Trybunalski 2-0 Czarni Rozprza
Omega Kleszczów 5-1 Włókniarz Moszczenica
Szczerbiec Wolbórz 3-1 LKS Mierzyn
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-1 Stal Niewiadów
Skalnik Sulejów 0-0 Pilica Przedbórz

Kolejka 4 - 31 sierpnia-1 września

Start Niechcice 4-1 Pilica Przedbórz
Stal Niewiadów 4-1 Skalnik Sulejów
LKS Mierzyn 2-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Włókniarz Moszczenica 0-0 Szczerbiec Wolbórz
Czarni Rozprza 0-3 Omega Kleszczów
LKS Wola Krzysztoporska 2-0 Concordia Piotrków Trybunalski
Włókniarz Zelów 6-0 Sęp Czarnocin

Kolejka 5 - 7-8 września

Sęp Czarnocin 0-3 Start Niechcice
(wo)
na boisku 2-2
Concordia Piotrków Trybunalski 3-0 Włókniarz Zelów
Omega Kleszczów 1-0 LKS Wola Krzysztoporska
Szczerbiec Wolbórz 2-0 Czarni Rozprza
Lechia Tomaszów Mazowiecki 4-1 Włókniarz Moszczenica
Skalnik Sulejów 1-1 LKS Mierzyn
Pilica Przedbórz 3-2 Stal Niewiadów

Kolejka 6 - 14-15 września

Start Niechcice 1-1 Stal Niewiadów
LKS Mierzyn 2-3 Pilica Przedbórz
Włókniarz Moszczenica 1-1 Skalnik Sulejów
Czarni Rozprza 1-5 Lechia Tomaszów Mazowiecki
LKS Wola Krzysztoporska 2-1 Szczerbiec Wolbórz
Włókniarz Zelów 0-2 Omega Kleszczów
Sęp Czarnocin 1-4 Concordia Piotrków Trybunalski

Kolejka 7 - 21-22 września

Concordia Piotrków Trybunalski 1-0 Start Niechcice
Omega Kleszczów 5-1 Sęp Czarnocin
Szczerbiec Wolbórz 2-1 Włókniarz Zelów
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3-0 LKS Wola Krzysztoporska
Skalnik Sulejów 4-1 Czarni Rozprza
Pilica Przedbórz 3-1 Włókniarz Moszczenica
Stal Niewiadów 4-0 LKS Mierzyn

Kolejka 8 - 28-29 września

Start Niechcice 0-0 LKS Mierzyn
Włókniarz Moszczenica 2-3 Stal Niewiadów
Czarni Rozprza 1-2 Pilica Przedbórz
LKS Wola Krzysztoporska 2-1 Skalnik Sulejów
Włókniarz Zelów 1-2 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Sęp Czarnocin 1-3 Szczerbiec Wolbórz
Concordia Piotrków Trybunalski 0-0 Omega Kleszczów

Kolejka 9 - 5-6 października

Omega Kleszczów 1-0 Start Niechcice
Szczerbiec Wolbórz 3-2 Concordia Piotrków Trybunalski
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3-2 Sęp Czarnocin
Skalnik Sulejów 2-1 Włókniarz Zelów
Pilica Przedbórz 1-0 LKS Wola Krzysztoporska
Stal Niewiadów 2-0 Czarni Rozprza
LKS Mierzyn 3-0 Włókniarz Moszczenica

Kolejka 10 - 12-13 października

Start Niechcice 0-1 Włókniarz Moszczenica
Czarni Rozprza 0-0 LKS Mierzyn
LKS Wola Krzysztoporska 0-1 Stal Niewiadów
Włókniarz Zelów 1-2 Pilica Przedbórz
Sęp Czarnocin 3-3 Skalnik Sulejów
Concordia Piotrków Trybunalski 0-0 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Omega Kleszczów 1-2 Szczerbiec Wolbórz

Kolejka 11 - 19-20 października

Szczerbiec Wolbórz 2-2 Start Niechcice
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0-1 Omega Kleszczów
Skalnik Sulejów 1-2 Concordia Piotrków Trybunalski
Pilica Przedbórz 3-0 Sęp Czarnocin
(wo)
nie odbył się
Stal Niewiadów 5-1 Włókniarz Zelów
LKS Mierzyn 1-1 LKS Wola Krzysztoporska
Włókniarz Moszczenica 3-2 Czarni Rozprza

Kolejka 12 - 26-27 października

Start Niechcice 2-2 Czarni Rozprza
LKS Wola Krzysztoporska 3-1 Włókniarz Moszczenica
Włókniarz Zelów 3-0 LKS Mierzyn
Sęp Czarnocin 1-2 Stal Niewiadów
Concordia Piotrków Trybunalski 6-1 Pilica Przedbórz
Omega Kleszczów 2-1 Skalnik Sulejów
Szczerbiec Wolbórz 1-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki

Kolejka 13 - 2-3 listopada

Lechia Tomaszów Mazowiecki 6-0 Start Niechcice
Skalnik Sulejów 0-1 Szczerbiec Wolbórz
Pilica Przedbórz 1-3 Omega Kleszczów
Stal Niewiadów 1-4 Concordia Piotrków Trybunalski
LKS Mierzyn 8-2 Sęp Czarnocin
Włókniarz Moszczenica 3-0 Włókniarz Zelów
Czarni Rozprza 1-0 LKS Wola Krzysztoporska

Kolejka 14 - 22-23 marca

Start Niechcice 5-4 LKS Wola Krzysztoporska
Czarni Rozprza 3-1 Włókniarz Zelów
Włókniarz Moszczenica 0-0 Sęp Czarnocin
LKS Mierzyn 2-2 Concordia Piotrków Trybunalski
Stal Niewiadów 2-1 Omega Kleszczów
Pilica Przedbórz 0-3 Szczerbiec Wolbórz
(wo)
gospodarze nie mieli kart zawodniczych
Skalnik Sulejów 1-2 Lechia Tomaszów Mazowiecki

Kolejka 15 - 29-30 marca

Skalnik Sulejów 3-1 Start Niechcice
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-1 Pilica Przedbórz
Szczerbiec Wolbórz 3-1 Stal Niewiadów
Omega Kleszczów 1-1 LKS Mierzyn
Concordia Piotrków Trybunalski 2-2 Włókniarz Moszczenica
Sęp Czarnocin 1-1 Czarni Rozprza
Włókniarz Zelów 3-1 LKS Wola Krzysztoporska

Kolejka 16 - 5-6 kwietnia

Start Niechcice 0-0 Włókniarz Zelów
LKS Wola Krzysztoporska 1-1 Sęp Czarnocin
Czarni Rozprza 2-1 Concordia Piotrków Trybunalski
Włókniarz Moszczenica 2-6 Omega Kleszczów
LKS Mierzyn 1-2 Szczerbiec Wolbórz
Stal Niewiadów 2-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Pilica Przedbórz 2-0 Skalnik Sulejów

Kolejka 17 - 12-13 kwietnia

Pilica Przedbórz 3-2 Start Niechcice
Skalnik Sulejów 1-0 Stal Niewiadów
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-1 LKS Mierzyn
Szczerbiec Wolbórz 1-0 Włókniarz Moszczenica
Omega Kleszczów 0-0 Czarni Rozprza
Concordia Piotrków Trybunalski 7-1 LKS Wola Krzysztoporska
Sęp Czarnocin 0-1 Włókniarz Zelów

Kolejka 18 - 19 kwietnia

Start Niechcice 4-0 Sęp Czarnocin
Włókniarz Zelów 1-0 Concordia Piotrków Trybunalski
LKS Wola Krzysztoporska 1-3 Omega Kleszczów
Czarni Rozprza 3-2 Szczerbiec Wolbórz
Włókniarz Moszczenica 1-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki
LKS Mierzyn 2-2 Skalnik Sulejów
Stal Niewiadów 2-0 Pilica Przedbórz

Kolejka 19 - 26-27 kwietnia

Stal Niewiadów 3-0 Start Niechcice
Pilica Przedbórz 3-2 LKS Mierzyn
Skalnik Sulejów 1-0 Włókniarz Moszczenica
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2-2 Czarni Rozprza
Szczerbiec Wolbórz 1-0 LKS Wola Krzysztoporska
Omega Kleszczów 0-0 Włókniarz Zelów
Concordia Piotrków Trybunalski 11-0 Sęp Czarnocin

Kolejka 20 - 1 maja

Start Niechcice 1-4 Concordia Piotrków Trybunalski
Sęp Czarnocin 0-4 Omega Kleszczów
Włókniarz Zelów 2-2 Szczerbiec Wolbórz
LKS Wola Krzysztoporska 0-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Czarni Rozprza 2-3 Skalnik Sulejów
Włókniarz Moszczenica 3-3 Pilica Przedbórz
LKS Mierzyn 1-0 Stal Niewiadów

Kolejka 21 - 3-4 maja

LKS Mierzyn 1-0 Start Niechcice
Stal Niewiadów 2-1 Włókniarz Moszczenica
Pilica Przedbórz 2-0 Czarni Rozprza
Skalnik Sulejów 0-0 LKS Wola Krzysztoporska
Lechia Tomaszów Mazowiecki 5-3 Włókniarz Zelów
Szczerbiec Wolbórz 6-0 Sęp Czarnocin
Omega Kleszczów 0-1 Concordia Piotrków Trybunalski

Kolejka 22 - 10-11 maja

Start Niechcice 1-0 Omega Kleszczów
Concordia Piotrków Trybunalski 2-0 Szczerbiec Wolbórz
Sęp Czarnocin 0-7 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Włókniarz Zelów 0-1 Skalnik Sulejów
LKS Wola Krzysztoporska 1-2 Pilica Przedbórz
Czarni Rozprza 1-2 Stal Niewiadów
Włókniarz Moszczenica 0-0 LKS Mierzyn

Kolejka 23 - 17-18 maja

Włókniarz Moszczenica 4-1 Start Niechcice
LKS Mierzyn 2-3 Czarni Rozprza
Stal Niewiadów 0-6 LKS Wola Krzysztoporska
Pilica Przedbórz 1-1 Włókniarz Zelów
Skalnik Sulejów 7-0 Sęp Czarnocin
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-2 Concordia Piotrków Trybunalski
Szczerbiec Wolbórz 1-2 Omega Kleszczów

Kolejka 24 - 24-25 maja

Start Niechcice 2-1 Szczerbiec Wolbórz
Omega Kleszczów 6-2 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Concordia Piotrków Trybunalski 3-0 Skalnik Sulejów
Sęp Czarnocin 0-1 Pilica Przedbórz
Włókniarz Zelów 1-0 Stal Niewiadów
LKS Wola Krzysztoporska 4-2 LKS Mierzyn
Czarni Rozprza 1-3 Włókniarz Moszczenica

Kolejka 25 - 31 maja-1 czerwca

Czarni Rozprza 2-2 Start Niechcice
Włókniarz Moszczenica 1-2 LKS Wola Krzysztoporska
LKS Mierzyn 2-1 Włókniarz Zelów
Stal Niewiadów 6-0 Sęp Czarnocin
Pilica Przedbórz 3-2 Concordia Piotrków Trybunalski
Skalnik Sulejów 0-2 Omega Kleszczów
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3-2 Szczerbiec Wolbórz

Kolejka 26 - 7-8 czerwca

Start Niechcice 3-2 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Szczerbiec Wolbórz 2-2 Skalnik Sulejów
Omega Kleszczów 6-0 Pilica Przedbórz
Concordia Piotrków Trybunalski 8-0 Stal Niewiadów
Sęp Czarnocin 1-3 LKS Mierzyn
Włókniarz Zelów 1-1 Włókniarz Moszczenica
LKS Wola Krzysztoporska 4-2 Czarni Rozprza

Baraże o udział w IV lidze (łódzka)

IV liga 2002/2003 (łódzka)

Liga okręgowa 2002/2003 (Łódź I)
Liga okręgowa 2002/2003 (Łódź II)
Liga okręgowa 2002/2003 (Sieradz)
Liga okręgowa 2002/2003 (Skierniewice)

Autor: Stanisław Kazimierczuk
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas