[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2002/2003, grupa: Łódź I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Włókniarz Pabianice 26 64 20 4 2 86-18 12 1 0 51-6 8 3 2 35-12
2.  KKS Koluszki 26 59 19 2 5 74-28 10 0 3 36-12 9 2 2 38-16
3.  Zjednoczeni Stryków 26 52 16 4 6 62-39 8 4 1 38-18 8 0 5 24-21
4.  Polonia Andrzejów (Łódź) 26 41 13 2 11 34-40 7 0 6 18-19 6 2 5 16-21
5.  MKS 2000 Tuszyn 26 40 12 4 10 52-46 7 3 3 30-19 5 1 7 22-27
6.  PTC Pabianice 26 36 9 9 8 38-29 3 4 6 12-17 6 5 2 26-12
7.  Stal II Głowno 26 35 10 5 11 51-45 5 3 5 25-25 5 2 6 26-20
8.  Pogoń Rogów 26 34 9 7 10 26-40 7 1 5 18-19 2 6 5 8-21
9.  LZS Justynów 26 30 8 6 12 37-55 3 3 7 18-28 5 3 5 19-27 2 4 1 1 0 4-2
10.  LKS Gałkówek 26 30 8 6 12 40-49 2 3 8 15-27 6 3 4 25-22 2 1 0 1 1 2-4
11.  Zawisza Rzgów 26 28 7 7 12 38-47 2 5 6 16-26 5 2 6 22-21
12.  LKS Różyca 26 23 6 5 15 26-47 3 4 6 13-20 3 1 9 13-27
13.  LZS Dłutów 26 19 4 7 15 25-76 3 2 8 14-37 1 5 7 11-39
14.  GKS Ksawerów 26 18 4 6 16 31-61 2 4 7 18-25 2 2 9 13-36

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Włókniarz Pabianice    2-0 2-0 6-0 3-2 1-1 4-1 6-0 4-0 2-0 4-0 6-2 6-0 5-0 
 2 KKS Koluszki2-1     1-2 1-0 2-1 0-3 0-3 2-0 5-2 3-0 3-0 1-0 7-0 9-0 
 3 Zjednoczeni Stryków3-3 2-4     3-0 5-1 1-1 2-1 1-1 2-1 2-0 3-1 3-3 6-0 5-2 
 4 Polonia Andrzejów (Łódź)0-4 2-1 3-0     0-1 3-1 2-1 0-1 2-0 2-5 0-1 2-1 0-2 2-1 
 5 MKS 2000 Tuszyn2-1 3-3 2-3 1-2     0-0 2-0 2-1 1-2 6-1 4-2 1-0 3-3 3-1 
 6 PTC Pabianice0-2 0-1 2-3 1-2 4-1     1-1 0-0 1-1 0-1 0-4 1-0 1-1 1-0 
 7 Stal II Głowno0-8 0-1 3-1 3-1 0-4 3-2     3-3 1-1 0-2 0-0 7-1 5-0 0-1 
 8 Pogoń Rogów1-2 1-3 1-0 3-1 2-1 0-3 0-3     1-2 2-2 1-0 1-0 3-1 2-1 
 9 LZS Justynów0-3 1-3 0-1 1-2 4-2 0-2 2-6 0-0     1-1 2-1 2-3 2-1 3-3 
 10 LKS Gałkówek2-2 1-5 1-2 0-1 0-2 2-2 0-5 4-0 1-3     1-3 1-2 0-0 2-0 
 11 Zawisza Rzgów0-4 1-4 2-3 1-2 4-0 1-5 1-3 0-0 2-2 1-1     1-0 1-1 1-1 
 12 LKS Różyca0-1 0-4 3-2 0-0 1-1 0-1 1-0 1-1 1-2 1-4 2-2     3-0 0-2 
 13 LZS Dłutów2-2 0-6 0-5 0-4 1-4 1-1 3-0* 0-1 2-3 1-5 0-5 1-0     3-1 
 14 GKS Ksawerów0-2 3-3 1-2 1-1 1-2 0-4 2-2 2-0 4-0 1-3 1-3 0-1 2-2     

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

MKS 2000 Tuszyn 3-3 KKS Koluszki
Włókniarz Pabianice 4-1 Stal II Głowno
Polonia Andrzejów (Łódź) 0-1 Pogoń Rogów
GKS Ksawerów 2-2 LZS Dłutów
LKS Gałkówek 1-3 LZS Justynów
Zjednoczeni Stryków 1-1 PTC Pabianice
LKS Różyca 2-2 Zawisza Rzgów

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

KKS Koluszki 3-0 Zawisza Rzgów
PTC Pabianice 1-0 LKS Różyca
LZS Justynów 0-1 Zjednoczeni Stryków
LZS Dłutów 1-5 LKS Gałkówek
Pogoń Rogów 2-1 GKS Ksawerów
Stal II Głowno 3-1 Polonia Andrzejów (Łódź)
MKS 2000 Tuszyn 2-1 Włókniarz Pabianice

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

Włókniarz Pabianice 2-0 KKS Koluszki
Polonia Andrzejów (Łódź) 0-1 MKS 2000 Tuszyn
GKS Ksawerów 2-2 Stal II Głowno
LKS Gałkówek 4-0 Pogoń Rogów
Zjednoczeni Stryków 6-0 LZS Dłutów
LKS Różyca 1-2 LZS Justynów
Zawisza Rzgów 1-5 PTC Pabianice

Kolejka 4 - 7-8 września

KKS Koluszki 0-3 PTC Pabianice
LZS Justynów 2-1 Zawisza Rzgów
LZS Dłutów 1-0 LKS Różyca
Pogoń Rogów 1-0 Zjednoczeni Stryków
Stal II Głowno 0-2 LKS Gałkówek
MKS 2000 Tuszyn 3-1 GKS Ksawerów
Włókniarz Pabianice 6-0 Polonia Andrzejów (Łódź)

Kolejka 5 - 14-15 września

Polonia Andrzejów (Łódź) 2-1 KKS Koluszki
GKS Ksawerów 0-2 Włókniarz Pabianice
LKS Gałkówek 0-2 MKS 2000 Tuszyn
Zjednoczeni Stryków 2-1 Stal II Głowno
LKS Różyca 1-1 Pogoń Rogów
Zawisza Rzgów 1-1 LZS Dłutów
PTC Pabianice 1-1 LZS Justynów

Kolejka 6 - 21-22 września

KKS Koluszki 5-2 LZS Justynów
LZS Dłutów 1-1 PTC Pabianice
Pogoń Rogów 1-0 Zawisza Rzgów
Stal II Głowno 7-1 LKS Różyca
MKS 2000 Tuszyn 2-3 Zjednoczeni Stryków
Włókniarz Pabianice 2-0 LKS Gałkówek
Polonia Andrzejów (Łódź) 2-1 GKS Ksawerów

Kolejka 7 - 28-29 września

GKS Ksawerów 3-3 KKS Koluszki
LKS Gałkówek 0-1 Polonia Andrzejów (Łódź)
Zjednoczeni Stryków 3-3 Włókniarz Pabianice
LKS Różyca 1-1 MKS 2000 Tuszyn
Zawisza Rzgów 1-3 Stal II Głowno
PTC Pabianice 0-0 Pogoń Rogów
LZS Justynów 2-1 LZS Dłutów

Kolejka 8 - 5-6 października

KKS Koluszki 7-0 LZS Dłutów
Pogoń Rogów 1-2 LZS Justynów
Stal II Głowno 3-2 PTC Pabianice
MKS 2000 Tuszyn 4-2 Zawisza Rzgów
Włókniarz Pabianice 6-2 LKS Różyca
Polonia Andrzejów (Łódź) 3-0 Zjednoczeni Stryków
GKS Ksawerów 1-3 LKS Gałkówek

Kolejka 9 - 12-13 października

LKS Gałkówek 1-5 KKS Koluszki
Zjednoczeni Stryków 5-2 GKS Ksawerów
LKS Różyca 0-0 Polonia Andrzejów (Łódź)
Zawisza Rzgów 0-4 Włókniarz Pabianice
PTC Pabianice 4-1 MKS 2000 Tuszyn
LZS Justynów 2-6 Stal II Głowno
LZS Dłutów 0-1 Pogoń Rogów

Kolejka 10 - 19-20 października

KKS Koluszki 2-0 Pogoń Rogów
Stal II Głowno 5-0 LZS Dłutów
MKS 2000 Tuszyn 1-2 LZS Justynów
Włókniarz Pabianice 1-1 PTC Pabianice
Polonia Andrzejów (Łódź) 0-1 Zawisza Rzgów
GKS Ksawerów 0-1 LKS Różyca
LKS Gałkówek 1-2 Zjednoczeni Stryków

Kolejka 11 - 27-28 października

Zjednoczeni Stryków 2-4 KKS Koluszki
LKS Różyca 1-4 LKS Gałkówek
Zawisza Rzgów 1-1 GKS Ksawerów
PTC Pabianice 1-2 Polonia Andrzejów (Łódź)
LZS Justynów 0-3 Włókniarz Pabianice
LZS Dłutów 1-4 MKS 2000 Tuszyn
Pogoń Rogów 0-3 Stal II Głowno

Kolejka 12 - 2-3 listopada

KKS Koluszki 0-3 Stal II Głowno
MKS 2000 Tuszyn 2-1 Pogoń Rogów
Włókniarz Pabianice 6-0 LZS Dłutów
Polonia Andrzejów (Łódź) 2-0 LZS Justynów
GKS Ksawerów 0-4 PTC Pabianice
LKS Gałkówek 1-3 Zawisza Rzgów
Zjednoczeni Stryków 3-3 LKS Różyca

Kolejka 13 - 10-11 listopada

LKS Różyca 0-4 KKS Koluszki
Zawisza Rzgów 2-3 Zjednoczeni Stryków
PTC Pabianice 0-1 LKS Gałkówek
LZS Justynów 3-3 GKS Ksawerów
LZS Dłutów 0-4 Polonia Andrzejów (Łódź)
Pogoń Rogów 1-2 Włókniarz Pabianice
Stal II Głowno 0-4 MKS 2000 Tuszyn

Kolejka 14 - 15-16 marca

KKS Koluszki 2-1 MKS 2000 Tuszyn
przełożony
Stal II Głowno 0-8 Włókniarz Pabianice
przełożony
Pogoń Rogów 3-1 Polonia Andrzejów (Łódź)
przełożony
LZS Dłutów 3-1 GKS Ksawerów
LZS Justynów 1-1 LKS Gałkówek
PTC Pabianice 2-3 Zjednoczeni Stryków
przełożony
Zawisza Rzgów 1-0 LKS Różyca
przełożony

Kolejka 15 - 22-23 marca

Zawisza Rzgów 1-4 KKS Koluszki
LKS Różyca 0-1 PTC Pabianice
Zjednoczeni Stryków 2-1 LZS Justynów
LKS Gałkówek 0-0 LZS Dłutów
GKS Ksawerów 2-0 Pogoń Rogów
Polonia Andrzejów (Łódź) 2-1 Stal II Głowno
Włókniarz Pabianice 3-2 MKS 2000 Tuszyn

Kolejka 16 - 29-30 marca

KKS Koluszki 2-1 Włókniarz Pabianice
MKS 2000 Tuszyn 1-2 Polonia Andrzejów (Łódź)
Stal II Głowno 0-1 GKS Ksawerów
Pogoń Rogów 2-2 LKS Gałkówek
LZS Dłutów 0-5 Zjednoczeni Stryków
LZS Justynów 2-3 LKS Różyca
PTC Pabianice 0-4 Zawisza Rzgów

Kolejka 17 - 5-6 kwietnia

PTC Pabianice 0-1 KKS Koluszki
Zawisza Rzgów 2-2 LZS Justynów
LKS Różyca 3-0 LZS Dłutów
Zjednoczeni Stryków 1-1 Pogoń Rogów
LKS Gałkówek 0-5 Stal II Głowno
GKS Ksawerów 1-2 MKS 2000 Tuszyn
Polonia Andrzejów (Łódź) 0-4 Włókniarz Pabianice

Kolejka 18 - 12-13 kwietnia

KKS Koluszki 1-0 Polonia Andrzejów (Łódź)
Włókniarz Pabianice 5-0 GKS Ksawerów
MKS 2000 Tuszyn 6-1 LKS Gałkówek
Stal II Głowno 3-1 Zjednoczeni Stryków
Pogoń Rogów 1-0 LKS Różyca
LZS Dłutów 0-5 Zawisza Rzgów
LZS Justynów 0-2 PTC Pabianice

Kolejka 19 - 23 kwietnia

LZS Justynów 1-3 KKS Koluszki
PTC Pabianice 1-1 LZS Dłutów
Zawisza Rzgów 0-0 Pogoń Rogów
LKS Różyca 1-0 Stal II Głowno
Zjednoczeni Stryków 5-1 MKS 2000 Tuszyn
LKS Gałkówek 2-2 Włókniarz Pabianice
GKS Ksawerów 1-1 Polonia Andrzejów (Łódź)

Kolejka 20 - 26-27 kwietnia

KKS Koluszki 9-0 GKS Ksawerów
Polonia Andrzejów (Łódź) 2-5 LKS Gałkówek
Włókniarz Pabianice 2-0 Zjednoczeni Stryków
MKS 2000 Tuszyn 1-0 LKS Różyca
Stal II Głowno 0-0 Zawisza Rzgów
Pogoń Rogów 0-3 PTC Pabianice
LZS Dłutów 2-3 LZS Justynów

Kolejka 21 - 3-4 maja

LZS Dłutów 0-6 KKS Koluszki
LZS Justynów 0-0 Pogoń Rogów
PTC Pabianice 1-1 Stal II Głowno
Zawisza Rzgów 4-0 MKS 2000 Tuszyn 7 maja
LKS Różyca 0-1 Włókniarz Pabianice
Zjednoczeni Stryków 3-0 Polonia Andrzejów (Łódź)
LKS Gałkówek 2-0 GKS Ksawerów

Kolejka 22 - 10-11 maja

KKS Koluszki 3-0 LKS Gałkówek
GKS Ksawerów 1-2 Zjednoczeni Stryków
Polonia Andrzejów (Łódź) 2-1 LKS Różyca
Włókniarz Pabianice 4-0 Zawisza Rzgów
MKS 2000 Tuszyn 0-0 PTC Pabianice
Stal II Głowno 1-1 LZS Justynów
Pogoń Rogów 3-1 LZS Dłutów

Kolejka 23 - 17-18 maja

Pogoń Rogów 1-3 KKS Koluszki
LZS Dłutów 3-0 Stal II Głowno
(wo)
LZS Justynów 4-2 MKS 2000 Tuszyn
PTC Pabianice 0-2 Włókniarz Pabianice
Zawisza Rzgów 1-2 Polonia Andrzejów (Łódź)
LKS Różyca 0-2 GKS Ksawerów
Zjednoczeni Stryków 2-0 LKS Gałkówek

Kolejka 24 - 24-25 maja

KKS Koluszki 1-2 Zjednoczeni Stryków
LKS Gałkówek 1-2 LKS Różyca
GKS Ksawerów 1-3 Zawisza Rzgów
Polonia Andrzejów (Łódź) 3-1 PTC Pabianice
Włókniarz Pabianice 4-0 LZS Justynów
MKS 2000 Tuszyn 3-3 LZS Dłutów
Stal II Głowno 3-3 Pogoń Rogów

Kolejka 25 - 31 maja-1 czerwca

Stal II Głowno 0-1 KKS Koluszki
Pogoń Rogów 2-1 MKS 2000 Tuszyn
LZS Dłutów 2-2 Włókniarz Pabianice
LZS Justynów 1-2 Polonia Andrzejów (Łódź)
PTC Pabianice 1-0 GKS Ksawerów
Zawisza Rzgów 1-1 LKS Gałkówek
LKS Różyca 3-2 Zjednoczeni Stryków

Kolejka 26 - 8 czerwca

KKS Koluszki 1-0 LKS Różyca
Zjednoczeni Stryków 3-1 Zawisza Rzgów
LKS Gałkówek 2-2 PTC Pabianice
GKS Ksawerów 4-0 LZS Justynów
Polonia Andrzejów (Łódź) 0-2 LZS Dłutów
Włókniarz Pabianice 6-0 Pogoń Rogów
MKS 2000 Tuszyn 2-0 Stal II Głowno

Baraże o udział w IV lidze (łódzka)
Baraże o udział w lidze okręgowej (Łódź)

IV liga 2002/2003 (łódzka)

Liga okręgowa 2002/2003 (Łódź II)
Liga okręgowa 2002/2003 (Piotrków Trybunalski)
Liga okręgowa 2002/2003 (Sieradz)
Liga okręgowa 2002/2003 (Skierniewice)

Klasa A 2002/2003 (Łódź I)

Autor: Stanisław Kazimierczuk
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas