[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2002/2003, grupa: Łódź I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  ChKS Łódź 26 64 20 4 2 98-28 11 1 1 48-12 9 3 1 50-16
2.  Burza Pawlikowice 26 56 17 5 4 81-40 9 3 1 40-17 8 2 3 41-23
3.  LKS Byszewy 26 45 14 3 9 69-37 9 1 3 42-15 5 2 6 27-22
4.  Andrespolia Wiśniowa Góra 26 43 13 4 9 67-60 9 1 3 39-20 4 3 6 28-40
5.  Iskra Dobroń 26 37 11 4 11 59-59 5 2 6 31-35 6 2 5 28-24 2 3 1 0 1 3-3
6.  Zryw Śliwniki 26 37 11 4 11 73-53 8 2 3 48-19 3 2 8 25-34 2 3 1 0 1 3-3
7.  LKS Rosanów 26 35 10 5 11 46-43 7 3 3 26-16 3 2 8 20-27 2 6 2 0 0 2-0
8.  LKS Kalonka 26 35 11 2 13 48-59 7 1 5 26-22 4 1 8 22-37 2 0 0 0 2 0-2
9.  Orzeł Piątkowisko 26 34 10 4 12 42-64 7 3 3 29-28 3 1 9 13-36
10.  Jutrzenka Bychlew 26 32 10 2 14 49-65 6 1 6 23-28 4 1 8 26-37
11.  Pisia Zygry 26 29 9 2 15 44-73 7 1 5 28-23 2 1 10 16-50
12.  RKS Łódź 26 27 7 6 13 40-60 6 2 5 27-30 1 4 8 13-30
13.  Magnat Sierpów 26 24 7 3 16 44-71 3 2 8 20-35 4 1 8 24-36
14.  Orlik Sobień 26 23 7 2 17 46-94 6 2 5 36-43 1 0 12 10-51

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 ChKS Łódź    2-1 0-0 5-0 4-2 1-3 3-1 10-2 5-0 6-1 2-1 2-0 3-1 5-0 
 2 Burza Pawlikowice2-2     2-2 4-1 4-2 3-1 4-1 3-0 3-1 2-3 4-2 4-0 2-2 3-0 
 3 LKS Byszewy1-2 0-0     8-0 0-2 6-1 4-1 3-5 4-0 2-1 5-1 2-1 2-1 5-0 
 4 Andrespolia Wiśniowa Góra0-3 1-5 4-1     0-0 4-3 3-2 3-0 3-0 2-1 5-0 2-0 3-4 9-1 
 5 Iskra Dobroń4-7 0-2 3-1 4-4     0-1 2-2 4-1 1-2 2-5 3-2 5-2 1-5 2-1 
 6 Zryw Śliwniki3-3 5-2 2-1 2-2 2-3     2-0 2-1 4-0 3-1 13-0 1-3 2-3 7-0 
 7 LKS Rosanów1-1 3-1 2-0 2-5 1-1 2-1     1-0 0-1 4-0 3-1 1-1 3-4 3-0* 
 8 LKS Kalonka0-3 1-4 0-2 2-2 0-3* 3-2 0-1     3-0 3-1 4-1 3-0* 2-1 5-2 
 9 Orzeł Piątkowisko1-9 1-4 2-1 2-1 1-3 3-3 3-1 4-1     2-2 4-0 2-2 2-0 2-1 
 10 Jutrzenka Bychlew2-0 0-4 0-3* 3-4 4-2 3-2 0-4 0-3 2-1     0-3* 2-2 4-0 3-0* 
 11 Pisia Zygry0-5 4-4 1-4 3-0* 2-3 1-0 2-1 0-1 4-1 1-2     3-1 4-0 3-1 
 12 RKS Łódź1-6 1-2 0-3 2-3 1-0 3-3 0-4 3-1 5-3 4-3 1-1     4-1 2-0 
 13 Magnat Sierpów0-3 2-8 5-2 3-2 3-2 0-1 1-1 0-3 0-2 2-4 2-3 0-0     2-4 
 14 Orlik Sobień1-6 3-4 1-7 0-4 2-5 5-4 3-1 4-4 2-2 4-2 4-1 3-1 4-2     

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

LKS Byszewy 5-1 Pisia Zygry
Zryw Śliwniki 2-3 Iskra Dobroń
Orlik Sobień 3-1 RKS Łódź
Burza Pawlikowice 2-3 Jutrzenka Bychlew
Andrespolia Wiśniowa Góra 3-4 Magnat Sierpów
Orzeł Piątkowisko 3-1 LKS Rosanów
ChKS Łódź 10-2 LKS Kalonka

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

Pisia Zygry 0-1 LKS Kalonka
LKS Rosanów 1-1 ChKS Łódź
Magnat Sierpów 0-2 Orzeł Piątkowisko
Jutrzenka Bychlew 3-4 Andrespolia Wiśniowa Góra
RKS Łódź 1-2 Burza Pawlikowice
Iskra Dobroń 2-1 Orlik Sobień
LKS Byszewy 6-1 Zryw Śliwniki

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

Zryw Śliwniki 13-0 Pisia Zygry
Orlik Sobień 1-7 LKS Byszewy
Burza Pawlikowice 4-2 Iskra Dobroń
Andrespolia Wiśniowa Góra 2-0 RKS Łódź
Orzeł Piątkowisko 2-2 Jutrzenka Bychlew
ChKS Łódź 3-1 Magnat Sierpów
LKS Kalonka 0-1 LKS Rosanów

Kolejka 4 - 7-8 września

Pisia Zygry 2-1 LKS Rosanów
Magnat Sierpów 0-3 LKS Kalonka
Jutrzenka Bychlew 2-0 ChKS Łódź
RKS Łódź 5-3 Orzeł Piątkowisko
Iskra Dobroń 4-4 Andrespolia Wiśniowa Góra
LKS Byszewy 0-0 Burza Pawlikowice
Zryw Śliwniki 7-0 Orlik Sobień

Kolejka 5 - 14-15 września

Orlik Sobień 4-1 Pisia Zygry
Burza Pawlikowice 3-1 Zryw Śliwniki
Andrespolia Wiśniowa Góra 4-1 LKS Byszewy
Orzeł Piątkowisko 1-3 Iskra Dobroń
ChKS Łódź 2-0 RKS Łódź
LKS Kalonka 3-1 Jutrzenka Bychlew
LKS Rosanów 3-4 Magnat Sierpów

Kolejka 6 - 21-22 września

Pisia Zygry 4-0 Magnat Sierpów
Jutrzenka Bychlew 0-4 LKS Rosanów
RKS Łódź 3-1 LKS Kalonka
Iskra Dobroń 4-7 ChKS Łódź
LKS Byszewy 4-0 Orzeł Piątkowisko
Zryw Śliwniki 2-2 Andrespolia Wiśniowa Góra
Orlik Sobień 3-4 Burza Pawlikowice

Kolejka 7 - 28-29 września

Burza Pawlikowice 4-2 Pisia Zygry
Andrespolia Wiśniowa Góra 9-1 Orlik Sobień
Orzeł Piątkowisko 3-3 Zryw Śliwniki
ChKS Łódź 0-0 LKS Byszewy
LKS Kalonka 0-3 Iskra Dobroń
(wo)
na boisku 6-1
LKS Rosanów 1-1 RKS Łódź
Magnat Sierpów 2-4 Jutrzenka Bychlew

Kolejka 8 - 5-6 października

Pisia Zygry 1-2 Jutrzenka Bychlew
RKS Łódź 4-1 Magnat Sierpów
Iskra Dobroń 2-2 LKS Rosanów
LKS Byszewy 3-5 LKS Kalonka
Zryw Śliwniki 3-3 ChKS Łódź
Orlik Sobień 2-2 Orzeł Piątkowisko
Burza Pawlikowice 4-1 Andrespolia Wiśniowa Góra

Kolejka 9 - 12-13 października

Andrespolia Wiśniowa Góra 5-0 Pisia Zygry
Orzeł Piątkowisko 1-4 Burza Pawlikowice
ChKS Łódź 5-0 Orlik Sobień
LKS Kalonka 3-2 Zryw Śliwniki
LKS Rosanów 2-0 LKS Byszewy
Magnat Sierpów 3-2 Iskra Dobroń
Jutrzenka Bychlew 2-2 RKS Łódź

Kolejka 10 - 19-20 października

Pisia Zygry 3-1 RKS Łódź
Iskra Dobroń 2-5 Jutrzenka Bychlew
LKS Byszewy 2-1 Magnat Sierpów
Zryw Śliwniki 2-0 LKS Rosanów
Orlik Sobień 4-4 LKS Kalonka
Burza Pawlikowice 2-2 ChKS Łódź
Andrespolia Wiśniowa Góra 3-0 Orzeł Piątkowisko

Kolejka 11 - 26-27 października

Orzeł Piątkowisko 4-0 Pisia Zygry
ChKS Łódź 5-0 Andrespolia Wiśniowa Góra
LKS Kalonka 1-4 Burza Pawlikowice
LKS Rosanów 3-0 Orlik Sobień
(wo)
na boisku 1-2
Magnat Sierpów 0-1 Zryw Śliwniki
Jutrzenka Bychlew 0-3 LKS Byszewy
(wo)
na boisku 0-0
RKS Łódź 1-0 Iskra Dobroń

Kolejka 12 - 2-3 listopada

Pisia Zygry 2-3 Iskra Dobroń
LKS Byszewy 2-1 RKS Łódź
Zryw Śliwniki 3-1 Jutrzenka Bychlew
Orlik Sobień 4-2 Magnat Sierpów
Burza Pawlikowice 4-1 LKS Rosanów
Andrespolia Wiśniowa Góra 3-0 LKS Kalonka
Orzeł Piątkowisko 1-9 ChKS Łódź

Kolejka 13 - 9-10 listopada

ChKS Łódź 2-1 Pisia Zygry
LKS Kalonka 3-0 Orzeł Piątkowisko
LKS Rosanów 2-5 Andrespolia Wiśniowa Góra
Magnat Sierpów 2-8 Burza Pawlikowice
Jutrzenka Bychlew 3-0 Orlik Sobień
(wo)
RKS Łódź 3-3 Zryw Śliwniki
Iskra Dobroń 3-1 LKS Byszewy

Kolejka 14 - 15-16 marca

Pisia Zygry 1-4 LKS Byszewy
Iskra Dobroń 0-1 Zryw Śliwniki
RKS Łódź 2-0 Orlik Sobień
Jutrzenka Bychlew 0-4 Burza Pawlikowice
Magnat Sierpów 3-2 Andrespolia Wiśniowa Góra
LKS Rosanów 0-1 Orzeł Piątkowisko
LKS Kalonka 0-3 ChKS Łódź
przełożony

Kolejka 15 - 22-23 marca

LKS Kalonka 4-1 Pisia Zygry
ChKS Łódź 3-1 LKS Rosanów
Orzeł Piątkowisko 2-0 Magnat Sierpów
Andrespolia Wiśniowa Góra 2-1 Jutrzenka Bychlew
Burza Pawlikowice 4-0 RKS Łódź
Orlik Sobień 2-5 Iskra Dobroń
Zryw Śliwniki 2-1 LKS Byszewy

Kolejka 16 - 29-30 marca

Pisia Zygry 1-0 Zryw Śliwniki
LKS Byszewy 5-0 Orlik Sobień
Iskra Dobroń 0-2 Burza Pawlikowice
RKS Łódź 2-3 Andrespolia Wiśniowa Góra
Jutrzenka Bychlew 2-1 Orzeł Piątkowisko
Magnat Sierpów 0-3 ChKS Łódź
LKS Rosanów 1-0 LKS Kalonka

Kolejka 17 - 5-6 kwietnia

LKS Rosanów 3-1 Pisia Zygry
LKS Kalonka 2-1 Magnat Sierpów
ChKS Łódź 6-1 Jutrzenka Bychlew
Orzeł Piątkowisko 2-2 RKS Łódź
Andrespolia Wiśniowa Góra 0-0 Iskra Dobroń
Burza Pawlikowice 2-2 LKS Byszewy
Orlik Sobień 5-4 Zryw Śliwniki

Kolejka 18 - 12-13 kwietnia

Pisia Zygry 3-1 Orlik Sobień
Zryw Śliwniki 5-2 Burza Pawlikowice
LKS Byszewy 8-0 Andrespolia Wiśniowa Góra
Iskra Dobroń 1-2 Orzeł Piątkowisko
RKS Łódź 1-6 ChKS Łódź
Jutrzenka Bychlew 0-3 LKS Kalonka
Magnat Sierpów 1-1 LKS Rosanów

Kolejka 19 - 19 kwietnia

Magnat Sierpów 2-3 Pisia Zygry
LKS Rosanów 4-0 Jutrzenka Bychlew
LKS Kalonka 3-0 RKS Łódź
(wo)
na boisku 2-1
ChKS Łódź 4-2 Iskra Dobroń
Orzeł Piątkowisko 2-1 LKS Byszewy
Andrespolia Wiśniowa Góra 4-3 Zryw Śliwniki
Burza Pawlikowice 3-0 Orlik Sobień

Kolejka 20 - 26-27 kwietnia

Pisia Zygry 4-4 Burza Pawlikowice
Orlik Sobień 0-4 Andrespolia Wiśniowa Góra
Zryw Śliwniki 4-0 Orzeł Piątkowisko
LKS Byszewy 1-2 ChKS Łódź
Iskra Dobroń 4-1 LKS Kalonka
RKS Łódź 0-4 LKS Rosanów
Jutrzenka Bychlew 4-0 Magnat Sierpów

Kolejka 21 - 3-4 maja

Jutrzenka Bychlew 0-3 Pisia Zygry
(wo)
na boisku 3-2
Magnat Sierpów 0-0 RKS Łódź
LKS Rosanów 1-1 Iskra Dobroń
LKS Kalonka 0-2 LKS Byszewy
ChKS Łódź 1-3 Zryw Śliwniki
Orzeł Piątkowisko 2-1 Orlik Sobień
Andrespolia Wiśniowa Góra 1-5 Burza Pawlikowice

Kolejka 22 - 10-11 maja

Pisia Zygry 3-0 Andrespolia Wiśniowa Góra
(wo)
na boisku 1-3
Burza Pawlikowice 3-1 Orzeł Piątkowisko
Orlik Sobień 1-6 ChKS Łódź
Zryw Śliwniki 2-1 LKS Kalonka
LKS Byszewy 4-1 LKS Rosanów
Iskra Dobroń 1-5 Magnat Sierpów
RKS Łódź 4-3 Jutrzenka Bychlew

Kolejka 23 - 17-18 maja

RKS Łódź 1-1 Pisia Zygry
Jutrzenka Bychlew 4-2 Iskra Dobroń
Magnat Sierpów 5-2 LKS Byszewy
LKS Rosanów 2-1 Zryw Śliwniki
LKS Kalonka 5-2 Orlik Sobień
ChKS Łódź 2-1 Burza Pawlikowice
Orzeł Piątkowisko 2-1 Andrespolia Wiśniowa Góra

Kolejka 24 - 24-25 maja

Pisia Zygry 4-1 Orzeł Piątkowisko
Andrespolia Wiśniowa Góra 0-3 ChKS Łódź
Burza Pawlikowice 3-0 LKS Kalonka
Orlik Sobień 3-1 LKS Rosanów
Zryw Śliwniki 2-3 Magnat Sierpów
LKS Byszewy 2-1 Jutrzenka Bychlew
Iskra Dobroń 5-2 RKS Łódź

Kolejka 25 - 31 maja-1 czerwca

Iskra Dobroń 3-2 Pisia Zygry
RKS Łódź 0-3 LKS Byszewy
Jutrzenka Bychlew 3-2 Zryw Śliwniki
Magnat Sierpów 2-4 Orlik Sobień
LKS Rosanów 3-1 Burza Pawlikowice
LKS Kalonka 2-2 Andrespolia Wiśniowa Góra
ChKS Łódź 5-0 Orzeł Piątkowisko

Kolejka 26 - 8 czerwca

Pisia Zygry 0-5 ChKS Łódź
Orzeł Piątkowisko 4-1 LKS Kalonka
Andrespolia Wiśniowa Góra 3-2 LKS Rosanów
Burza Pawlikowice 2-2 Magnat Sierpów
Orlik Sobień 4-2 Jutrzenka Bychlew
Zryw Śliwniki 1-3 RKS Łódź
LKS Byszewy 0-2 Iskra Dobroń

Baraże o udział w Klasie A (Łódź)
Baraże o udział w lidze okręgowej (Łódź)

Liga okręgowa 2002/2003 (Łódź I)

Autor: Stanisław Kazimierczuk
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl
Link źródłowy: http://www.lzpn.pai.net.pl

 

Napisz do nas