[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

III liga 2004/2005, grupa: 1 (Warmia i Mazury, Podlasie, Łódzkie, Mazowsze)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 30 59 16 11 3 49-16 9 6 0 22-4 7 5 3 27-12
2.  Znicz Pruszków 30 54 15 9 6 37-23 11 4 0 24-5 4 5 6 13-18
3.  ŁKS Łomża 30 51 15 6 9 36-23 11 2 2 21-8 4 4 7 15-15 2 3 1 0 1 3-3
4.  Ceramika Paradyż 30 51 15 6 9 40-32 9 4 2 28-16 6 2 7 12-16 2 3 1 0 1 3-3
5.  Unia Skierniewice 30 46 13 7 10 33-30 8 3 4 21-14 5 4 6 12-16
6.  Pelikan Łowicz 30 45 13 6 11 33-26 7 3 5 16-10 6 3 6 17-16
7.  Stal Głowno 30 44 12 8 10 33-29 5 5 5 17-16 7 3 5 16-13
8.  Legia II Warszawa 30 43 11 10 9 43-33 9 4 2 31-16 2 6 7 12-17 2 3 1 0 1 6-5
9.  Mazowsze Grójec 30 43 12 7 11 45-40 9 3 3 26-11 3 4 8 19-29 2 3 1 0 1 5-6
10.  MG MZKS Kozienice 30 42 11 9 10 39-35 7 5 3 23-15 4 4 7 16-20 2 4 1 1 0 3-2
11.  Ruch Wysokie Mazowieckie 30 42 12 6 12 36-34 6 3 6 23-20 6 3 6 13-14 2 1 0 1 1 2-3
12.  Warmia Grajewo 30 40 11 7 12 29-36 10 1 4 20-11 1 6 8 9-25
13.  OKS 1945 Olsztyn 30 38 9 11 10 30-30 5 5 5 13-13 4 6 5 17-17
14.  Gwardia Warszawa 30 29 9 2 19 30-52 5 2 8 21-22 4 0 11 9-30
15.  Legionovia Legionowo 30 24 6 6 18 28-54 2 6 7 14-24 4 0 11 14-30
16.  Okęcie Warszawa 30 11 2 5 23 21-69 2 2 11 9-28 0 3 12 12-41
Warmia i Mazury Olsztyn zmieniły nazwę na OKS 1945 Olsztyn.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie    0-0 0-0 0-0 2-0 1-0 1-1 0-0 1-0 2-2 3-0 1-0 2-0 2-0 4-0 3-1 
 2 Znicz Pruszków0-0     3-1 3-1 0-0 0-0 1-0 1-0 2-0 3-1 0-0 1-0 3-1 1-0 2-0 4-1 
 3 ŁKS Łomża1-3 3-0     1-0 1-0 2-0 0-1 2-1 3-1 1-0 1-0 0-0 1-1 2-1 1-0 2-0 
 4 Ceramika Paradyż0-3 2-0 3-2     1-0 0-0 1-2 3-3 1-1 2-1 2-0 4-2 1-1 5-1 1-0 2-0 
 5 Unia Skierniewice0-0 1-1 1-0 1-2     0-2 1-0 2-1 2-0 0-2 0-2 3-0* 1-1 4-2 2-0 3-1 
 6 Pelikan Łowicz3-1 1-0 2-1 0-0 0-1     0-1 0-0 3-0 0-0 0-1 2-1 0-1 2-0 1-2 2-1 
 7 Stal Głowno0-2 1-3 1-1 0-1 2-1 1-2     0-0 1-1 3-2 0-1 1-1 1-1 2-0 2-0 2-0 
 8 Legia II Warszawa2-2 1-1 0-2 1-0 0-0 4-3 1-3     5-2 1-0 0-0 3-0 1-0 5-0 4-2 3-1 
 9 Mazowsze Grójec0-0 0-1 1-0 1-2 3-0 1-0 0-0 3-1     3-0 1-2 4-0 2-2 2-1 2-1 3-1 
 10 MG MZKS Kozienice0-0 1-0 1-1 2-0 0-2 3-3 1-1 1-0 2-2     2-1 2-0 2-1 0-1 1-2 5-1 
 11 Ruch Wysokie Mazowieckie3-1 3-1 1-2 2-0 1-1 0-1 0-2 1-0 0-3 1-1     2-2 0-2 0-1 2-1 7-2 
 12 Warmia Grajewo1-0 0-1 1-0 1-0 3-0 2-1 0-2 0-2 3-2 1-0 0-3     0-0 2-0 4-0 2-0 
 13 OKS 1945 Olsztyn1-2 1-3 0-2 0-1 2-2 0-1 1-0 1-0 1-0 0-0 1-1 0-0     3-0 1-0 1-1 
 14 Gwardia Warszawa1-4 1-1 1-0 1-2 0-1 1-0 5-1 0-1 1-2 1-2 2-0 1-2 2-0     2-4 2-2 
 15 Legionovia Legionowo0-3 1-1 0-0 3-2 0-1 1-2 1-0 1-1 4-4 1-3 0-2 1-1 1-3 0-1     0-0 
 16 Okęcie Warszawa0-6 2-0 0-3 0-1 1-3 0-2 0-2 2-2 0-1 1-2 2-0 0-0 0-3* 0-1 1-2     

REKLAMA

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Legionovia Legionowo 1-0 Stal Głowno 14 sierpnia, 16:00 (500)
Stasiuk 14
OKS 1945 Olsztyn 0-0 Warmia Grajewo 14 sierpnia, 16:00 (950)
Okęcie Warszawa 2-0 Znicz Pruszków 14 sierpnia, 11:00 (100)
Biechoński 11, 69
Mazowsze Grójec 1-0 Pelikan Łowicz 14 sierpnia, 17:00 (300)
Solecki 65
Gwardia Warszawa 2-0 Ruch Wysokie Mazowieckie 14 sierpnia, 11:00 (200)
Tomczyk 6, Rymbiewski 68
Ceramika Paradyż 0-3 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 15 sierpnia, 16:00 (500)
Domżalski 30, 65, Bała 86
ŁKS Łomża 1-0 Unia Skierniewice 14 sierpnia, 16:00 (1000)
Chrobot 30
Legia II Warszawa 1-0 MG MZKS Kozienice 14 sierpnia, 12:00 (250)
Wróblewski 70

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Stal Głowno 3-2 MG MZKS Kozienice 21 sierpnia, 17:00 (500)
Wyciszkiewicz 40, 65, Sobkowicz 86 - Kocyk 76, Seremak 90
Unia Skierniewice 2-1 Legia II Warszawa 21 sierpnia, 16:30 (500)
Babović 10, Żaglewski 60 - Michalski 23 (s)
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0-0 ŁKS Łomża 21 sierpnia, 17:00 (450)
Ruch Wysokie Mazowieckie 2-0 Ceramika Paradyż 22 sierpnia, 17:00 (600)
Orliński 35 (k), Tomczak 78
Pelikan Łowicz 2-0 Gwardia Warszawa 22 sierpnia, 11:15 (800)
Rozkwitalski 18, Wilk 41
Znicz Pruszków 2-0 Mazowsze Grójec 22 sierpnia, 12:00 (350)
Wiśniewski 80, M.Jakóbiak 89
Warmia Grajewo 2-0 Okęcie Warszawa 21 sierpnia, 17:00 (400)
Giermasiński 23, Figurski 69
Legionovia Legionowo 1-3 OKS 1945 Olsztyn 21 sierpnia, 14:30 (250)
Wierzbicki 79 - Wierzba 23, 70, Zahorski 25

Kolejka 3 - 25-26 sierpnia

OKS 1945 Olsztyn 1-0 Stal Głowno 25 sierpnia, 17:00 (800)
Zahorski 12
Okęcie Warszawa 1-2 Legionovia Legionowo 25 sierpnia, 17:00 (300)
Langier 48 - Barchwic 42, Marek Milewski 83
Mazowsze Grójec 4-0 Warmia Grajewo 25 sierpnia, 17:00 (300)
Więckowski 15, Tataj 16, Czpak 61, Solecki 89
Gwardia Warszawa 1-1 Znicz Pruszków 25 sierpnia, 17:00 (150)
T.Grzywacz 7 - Wiśniewski 55
Ceramika Paradyż 0-0 Pelikan Łowicz 25 sierpnia, 17:00 (600)
ŁKS Łomża 1-0 Ruch Wysokie Mazowieckie 25 sierpnia, 17:00 (1200)
Boguski 32
Legia II Warszawa 2-2 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 25 sierpnia, 14:00 (250)
Doroş 38, 49 - Domżalski 14, Bała 66
MG MZKS Kozienice 0-2 Unia Skierniewice 25 sierpnia, 17:00 (500)
Żaglewski 7, Kubiak 30

Kolejka 4 - 28-29 sierpnia

Stal Głowno 2-1 Unia Skierniewice 28 sierpnia, 17:00 (700)
Szcześniak 71, Wyciszkiewicz 90 - Cichosz 64
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2-2 MG MZKS Kozienice 28 sierpnia, 17:00 (650)
Bała 52, Zakierski 57 - Seremak 54, Godlewski 82
Ruch Wysokie Mazowieckie 1-0 Legia II Warszawa 29 sierpnia, 16:00 (650)
Orliński 36
Pelikan Łowicz 2-1 ŁKS Łomża 29 sierpnia, 11:15 (900)
Skowroński 5, Wilk 12 - Boguski 8
Znicz Pruszków 3-1 Ceramika Paradyż 29 sierpnia, 12:00 (250)
Aleksandrowicz 47, Szczytniewski 55, Wiśniewski 67 - Czaplarski 64
Warmia Grajewo 2-0 Gwardia Warszawa 28 sierpnia, 16:00 (200)
Radziński 23, Paczkowski 73
Legionovia Legionowo 4-4 Mazowsze Grójec 28 sierpnia, 16:00 (500)
A.Komorowski 21, 25, Sianowski 75 (s), Marek Milewski 79 - Starczewski 30, Tataj 77 (k), 80, 81
OKS 1945 Olsztyn 1-1 Okęcie Warszawa 28 sierpnia, 16:00 (750)
Zahorski 15 - Biechoński 5

Kolejka 5 - 4-5 września

Okęcie Warszawa 0-2 Stal Głowno 4 września, 12:00 (200)
Łochowski 24, Brodecki 51
Mazowsze Grójec 2-2 OKS 1945 Olsztyn 4 września, 16:00 (250)
P.Petasz 16, Korkuć 85 - Gołowicz 22 (s), Zahorski 65
Gwardia Warszawa 2-4 Legionovia Legionowo 4 września, 11:00 (150)
Rymbiewski 17, Tomczyk 22 - Barchwic 6, Stachowiak 60, 77 (k), Karaszewski 72
Ceramika Paradyż 4-2 Warmia Grajewo 5 września, 15:00 (600)
Żarczyński 55 (k), 71, Osiński 56, Krzysztofik 77 - Pacholczyk 43, Paczkowski 85
ŁKS Łomża 3-0 Znicz Pruszków 4 września, 16:00 (600)
Łukaczyński 40, Boguski 63, 85
Legia II Warszawa 4-3 Pelikan Łowicz 5 września, 13:00 (400)
Stanford 6, Skrzypczak 62, 63, Dylewski 70 - Wilk 13, Rozkwitalski 85, Rzeczycki 88 (k)
MG MZKS Kozienice 2-1 Ruch Wysokie Mazowieckie 5 września, 15:00 (500)
Sokół 51, Kocyk 81 - Tomczak 7
Unia Skierniewice 0-0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 4 września, 16:30 (250)

Kolejka 6 - 11-12 września

Stal Głowno 0-2 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 11 września, 16:00 (600)
Zezula 42 (k), Lubieniecki 70
Ruch Wysokie Mazowieckie 1-1 Unia Skierniewice 12 września, 16:00 (500)
Orliński 85 (k) - Cichosz 90
Pelikan Łowicz 0-0 MG MZKS Kozienice 12 września, 11:15 (900)
Znicz Pruszków 1-0 Legia II Warszawa 10 września, 17:00 (300)
Szczytniewski 8
Warmia Grajewo 1-0 ŁKS Łomża 11 września, 15:00 (800)
Giermasiński 46
Legionovia Legionowo 3-2 Ceramika Paradyż 11 września, 16:00 (500)
A.Komorowski 10, Wierzbicki 12, Orłowski 71 - Żarczyński 13, Łopata 66
OKS 1945 Olsztyn 3-0 Gwardia Warszawa 11 września, 16:00 (700)
Lech 7, Madej 52, Radziszewski 53
Okęcie Warszawa 0-1 Mazowsze Grójec 11 września, 11:00 (200)
Czpak 86

Kolejka 7 - 18-19 września

Mazowsze Grójec 0-0 Stal Głowno 18 września, 16:00 (1000)
Gwardia Warszawa 2-2 Okęcie Warszawa 18 września, 11:00 (200)
Rymbiewski 76, 87 (k) - Marek Lewandowski 23, Mucha 80
Ceramika Paradyż 1-1 OKS 1945 Olsztyn 19 września, 15:00 (600)
Krzysztofik 88 - Zahorski 35
ŁKS Łomża 1-0 Legionovia Legionowo 6 października, 15:30 (1000)
Z.Kowalski 36
w pierwotnym terminie (19 września, 16:00) nie odbył się z powodu wypadku drogowego graczy Legionovii
Legia II Warszawa 3-0 Warmia Grajewo 18 września, 13:00 (200)
Doroş 21, 54, Stanford 90 (k)
MG MZKS Kozienice 1-0 Znicz Pruszków 19 września, 15:00 (500)
Sokół 79
Unia Skierniewice 0-2 Pelikan Łowicz 18 września, 14:00 (1100)
Kaźmierczak 58, Rozkwitalski 62
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3-0 Ruch Wysokie Mazowieckie 18 września, 16:00 (500)
Rogalski 20 (k), Domżalski 83, 89

Kolejka 8 - 25-26 września

Stal Głowno 0-1 Ruch Wysokie Mazowieckie 25 września, 15:30 (350)
Jakuszewski 38
Pelikan Łowicz 3-1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 26 września, 15:00 (1000)
Rzeczycki 23 (k), Wilk 83, 89 - Różycki 8
Znicz Pruszków 0-0 Unia Skierniewice 26 września, 12:00 (300)
Warmia Grajewo 1-0 MG MZKS Kozienice 25 września, 15:00 (300)
Guzowski 90
Legionovia Legionowo 1-1 Legia II Warszawa 25 września, 15:00 (1500)
Wierzbicki 71 - Smoliński 5
OKS 1945 Olsztyn 0-2 ŁKS Łomża 25 września, 16:00 (1000)
Marczak 65, Boguski 83
Okęcie Warszawa 0-1 Ceramika Paradyż 25 września, 13:00 (300)
Żarczyński 73
Mazowsze Grójec 2-1 Gwardia Warszawa 26 września, 15:00 (200)
Czpak 47, Solecki 62 - Rymbiewski 73

Kolejka 9 - 2-3 października

Gwardia Warszawa 5-1 Stal Głowno 2 października, 11:00 (100)
Rymbiewski 30 (k), 52, Jaczewski 42, Tomczyk 58, Pytlewicz 88 - Adamkiewicz 50
Ceramika Paradyż 1-1 Mazowsze Grójec 3 października, 15:00 (600)
Żarczyński 40 - Tataj 63
ŁKS Łomża 2-0 Okęcie Warszawa 2 października, 15:00 (1000)
Lis 61, Strzeliński 72
Legia II Warszawa 1-0 OKS 1945 Olsztyn 2 października, 13:00 (450)
Kruczek 50
MG MZKS Kozienice 1-2 Legionovia Legionowo 3 października, 15:00 (300)
Seremak 30 - Barchwic 2 (k), 66
Unia Skierniewice 3-0 Warmia Grajewo 2 października, 15:30 (200)
(wo)
Chimezie 70 - Kłosowski 3, Pacholczyk 25, Kołłątaj 55, Giermasiński 88
na boisku 1-4 - występ nieuprawnionego zawodnika
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0-0 Znicz Pruszków 2 października, 15:00 (500)
Ruch Wysokie Mazowieckie 0-1 Pelikan Łowicz 3 października, 15:00 (500)
Kaźmierczak 90

Kolejka 10 - 9-10 października

Stal Głowno 1-2 Pelikan Łowicz 10 października, 15:00 (700)
Łochowski 70 (k) - Salamon 13, Styszko 40
Znicz Pruszków 0-0 Ruch Wysokie Mazowieckie 10 października, 12:00 (300)
Warmia Grajewo 1-0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 9 października, 14:00 (300)
Mirwa 90
Legionovia Legionowo 0-1 Unia Skierniewice 9 października, 15:00 (300)
Chimezie 70
OKS 1945 Olsztyn 0-0 MG MZKS Kozienice 9 października, 15:00 (600)
Okęcie Warszawa 2-2 Legia II Warszawa 9 października, 11:00 (300)
Słomski 69, Rembisz 90 - Stanford 51, Skrzypczak 58
Mazowsze Grójec 1-0 ŁKS Łomża 10 października, 15:00 (300)
Tataj 65
Gwardia Warszawa 1-2 Ceramika Paradyż 9 października, 11:00 (80)
Olszewski 11 (s) - Żarczyński 35, Sobalczyk 87

Kolejka 11 - 16-17 października

Ceramika Paradyż 1-2 Stal Głowno 17 października, 15:00 (500)
Żarczyński 67 (k) - Gajewski 20, Bednarczyk 48 (s)
ŁKS Łomża 2-1 Gwardia Warszawa 16 października, 14:00 (1000)
Łukaczyński 67, Lis 90 - Wójcik 88
lub bramka dla Gwardii Grzywacza
Legia II Warszawa 5-2 Mazowsze Grójec 17 października, 13:00 (200)
Stanford 11, Dudek 30, Sokołowski II 41, Korzym 45, 62 - Tataj 57 (k), P.Petasz 77
MG MZKS Kozienice 5-1 Okęcie Warszawa 16 października, 12:00 (300)
Misztal 12 (k), Kocyk 44, Sawa 45, Umukoro 66, 90 - Pijewski 62
Unia Skierniewice 1-1 OKS 1945 Olsztyn 16 października, 15:00 (150)
Płacheta 36 - Zahorski 70
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 4-0 Legionovia Legionowo 16 października, 15:00 (700)
Matusewicz 12, 38, Włodarczyk 30, M.Wróbel 44
Ruch Wysokie Mazowieckie 2-2 Warmia Grajewo 17 października, 14:00 (400)
Tomczak 37, Orliński 90 - Giermasiński 15, Mirwa 53
Pelikan Łowicz 1-0 Znicz Pruszków 17 października, 11:15 (1000)
Rozkwitalski 72

Kolejka 12 - 23-24 października

Stal Głowno 1-3 Znicz Pruszków 24 października, 15:00 (500)
Łochowski 74 (k) - Szczytniewski 10 (k), M.Jakóbiak 20, 28
Warmia Grajewo 2-1 Pelikan Łowicz 23 października, 14:00 (400)
Mirwa 30, Kłosowski 47 - Salamon 1
Legionovia Legionowo 0-2 Ruch Wysokie Mazowieckie 23 października, 14:00 (400)
Orliński 17, Kapelewski 69
OKS 1945 Olsztyn 1-2 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 20 października, 14:00 (400)
Zahorski 78 - Zezula 55 (k), Bała 65
Okęcie Warszawa 1-3 Unia Skierniewice 23 października, 12:00 (100)
Karol Jankowski 21 - Płacheta 20, 22, M.Adamczyk 75
Mazowsze Grójec 3-0 MG MZKS Kozienice 23 października, 14:00 (400)
Tataj 13, 20, Solecki 86
Gwardia Warszawa 0-1 Legia II Warszawa 23 października, 11:00 (150)
Dylewski 8
Ceramika Paradyż 3-2 ŁKS Łomża 24 października, 14:00 (250)
Żarczyński 27, 55, Osiński 80 - Galiński 48, Sawko 89

Kolejka 13 - 30-31 października

ŁKS Łomża 0-1 Stal Głowno 30 października, 13:00 (1000)
Uzoma 82
Legia II Warszawa 1-0 Ceramika Paradyż 30 października, 14:00 (50)
Stanford 84 (k)
MG MZKS Kozienice 0-1 Gwardia Warszawa 30 października, 11:00 (300)
Rymbiewski 16 (k)
Unia Skierniewice 2-0 Mazowsze Grójec 30 października, 14:00 (650)
Michalski 34, Płacheta 71
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3-1 Okęcie Warszawa 30 października, 14:00 (400)
Bała 13, 29, Domżalski 88 - Langier 74
Ruch Wysokie Mazowieckie 0-2 OKS 1945 Olsztyn 30 października, 12:00 (250)
Wierzba 32, Gabrusewicz 55
Pelikan Łowicz 1-2 Legionovia Legionowo 31 października, 11:15 (1000)
Znyk 13 - Orłowski 84, Zjawiński 89
Znicz Pruszków 1-0 Warmia Grajewo 30 października, 14:30 (200)
Szczytniewski 12 (k)

Kolejka 14 - 6-7 listopada

Stal Głowno 1-1 Warmia Grajewo 7 listopada, 13:00 (400)
Grącki 54 - Soska 32
Legionovia Legionowo 1-1 Znicz Pruszków 6 listopada, 13:00 (200)
Orłowski 68 - Aleksandrowicz 48
OKS 1945 Olsztyn 0-1 Pelikan Łowicz 6 listopada, 13:00 (400)
Kaźmierczak 47
Okęcie Warszawa 2-0 Ruch Wysokie Mazowieckie 6 listopada, 12:00 (80)
Karol Jankowski 40, Koczur 90
Mazowsze Grójec 0-0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 6 listopada, 13:00 (400)
Gwardia Warszawa 0-1 Unia Skierniewice 6 listopada, 11:00 (100)
M.Adamczyk 7
Ceramika Paradyż 2-1 MG MZKS Kozienice 7 listopada, 13:00 (600)
Osiński 66, Łęgowiak 72 - Seremak 7
ŁKS Łomża 2-1 Legia II Warszawa 6 listopada, 13:00 (1500)
Lewicki 25, Chrobot 28 - Rosłoń 50

Kolejka 15 - 13-14 listopada

Legia II Warszawa 1-3 Stal Głowno 14 listopada, 13:00 (150)
Doroş 66 - Łochowski 20, Kazimierowicz 64, M.Komorowski 86
MG MZKS Kozienice 1-1 ŁKS Łomża 13 listopada, 13:00 (800)
Misztal 55 (k) - Boguski 38
Unia Skierniewice 1-2 Ceramika Paradyż 13 listopada, 13:00 (350)
M.Adamczyk 61 (k) - Sobalczyk 54, Olszewski 68
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2-0 Gwardia Warszawa 13 listopada, 14:00 (400)
Bała 3, 21
Ruch Wysokie Mazowieckie 0-3 Mazowsze Grójec 14 listopada, 13:00 (200)
Solecki 14, Korkuć 65, Czpak 80
Pelikan Łowicz 2-1 Okęcie Warszawa 14 listopada, 11:15 (1500)
Salamon 22, Skowroński 68 - Karol Jankowski 77
Znicz Pruszków 3-1 OKS 1945 Olsztyn 13 listopada, 11:30 (200)
Majewski 23, Stawicki 46 (k), Kułkiewicz 74 - Gabrusewicz 85
Warmia Grajewo 4-0 Legionovia Legionowo 13 listopada, 13:00 (200)
Figurski 11, Kołłątaj 29, Kłosowski 52, Giermasiński 68

Kolejka 16 - 20 kwietnia

Stal Głowno 2-0 Legionovia Legionowo 20 kwietnia, 17:00
Assogba 12, Jodłowiec 47
Warmia Grajewo 0-0 OKS 1945 Olsztyn 20 kwietnia, 17:00 (400)
Znicz Pruszków 4-1 Okęcie Warszawa 20 kwietnia, 17:00 (300)
Fon 27, Wiśniewski 38, 60, Piotrowski 75 - Karol Jankowski 37
Pelikan Łowicz 3-0 Mazowsze Grójec 20 kwietnia, 17:00 (800)
Wilk 38, 71, Kazimierowicz 51
Ruch Wysokie Mazowieckie 0-1 Gwardia Warszawa 20 kwietnia, 17:00 (300)
Jaczewski 65
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0-0 Ceramika Paradyż 20 kwietnia, 17:00 (350)
Unia Skierniewice 1-0 ŁKS Łomża 20 kwietnia, 17:00 (50)
Michalski 37
MG MZKS Kozienice 1-0 Legia II Warszawa 20 kwietnia, 17:00 (500)
Cetnarowicz 85

Kolejka 17 - 13 kwietnia

MG MZKS Kozienice 1-1 Stal Głowno 13 kwietnia, 16:30 (400)
Michał Lewandowski 8 - Assogba 76
Legia II Warszawa 0-0 Unia Skierniewice 13 kwietnia, 16:30
ŁKS Łomża 1-3 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 13 kwietnia, 16:30 (1000)
Stachura 86 - Wojtaś 22, Nykiel 42, Domżalski 88
Ceramika Paradyż 2-0 Ruch Wysokie Mazowieckie 13 kwietnia, 16:30 (100)
Krzysztofik 5, 61
Gwardia Warszawa 1-0 Pelikan Łowicz 13 kwietnia, 16:30 (120)
Tomczyk 55
Mazowsze Grójec 0-1 Znicz Pruszków 13 kwietnia, 16:30 (400)
Kapela 12
Okęcie Warszawa 0-0 Warmia Grajewo 13 kwietnia, 16:30 (100)
OKS 1945 Olsztyn 1-0 Legionovia Legionowo 13 kwietnia, 16:30 (450)
Miękus 90

Kolejka 18 - 24-26 marca

Stal Głowno 1-1 OKS 1945 Olsztyn 26 marca, 14:00 (350)
Grącki 45 - Kryński 64
Legionovia Legionowo 0-0 Okęcie Warszawa 26 marca, 12:00 (300)
Warmia Grajewo 3-2 Mazowsze Grójec 25 marca, 15:00 (350)
Figurski 31, 62, Radziński 84 - Czpak 45, P.Petasz 85
Znicz Pruszków 1-0 Gwardia Warszawa 25 marca, 15:00 (400)
Wiśniewski 9
Pelikan Łowicz 0-0 Ceramika Paradyż 26 marca, 14:00 (900)
Ruch Wysokie Mazowieckie 1-2 ŁKS Łomża 26 marca, 12:00 (1200)
Gołębiewski 88 - Bałecki 22, 46
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0-0 Legia II Warszawa 26 marca, 15:00 (1000)
Unia Skierniewice 0-2 MG MZKS Kozienice 24 marca, 15:30 (500)
Michał Lewandowski 9, 63

Kolejka 19 - 2-3 kwietnia

Unia Skierniewice 1-0 Stal Głowno 2 kwietnia, 16:30 (400)
Lipiński 15
MG MZKS Kozienice 0-0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2 kwietnia, 16:30 (1000)
Legia II Warszawa 0-0 Ruch Wysokie Mazowieckie 11 maja, 17:30 (100)
ŁKS Łomża 2-0 Pelikan Łowicz 11 maja, 17:30 (500)
Bortnik 48, Tyczkowski 90
Ceramika Paradyż 2-0 Znicz Pruszków 11 maja, 17:30 (350)
Tomasiak 42, Osiński 86
Gwardia Warszawa 1-2 Warmia Grajewo 2 kwietnia, 11:00 (130)
Jaczewski 60 - Figurski 16, Staniórski 81
Mazowsze Grójec 2-1 Legionovia Legionowo 2 kwietnia, 15:00 (300)
Tataj 68, Korkuć 70 - Wrzesiński 33
Okęcie Warszawa 0-3 OKS 1945 Olsztyn
(wo)
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 13:00) nie odbył się - piłkarze Okęcia nie wyszli na boisko z powodu złego stanu zdrowia Ojca Świętego; kolejny termin (11 maja, 17:30) nie doszedł do skutku z powodu złej sytuacji finansowej Okęcia

Kolejka 20 - 9-10 kwietnia

Stal Głowno 2-0 Okęcie Warszawa 10 kwietnia, 16:00 (400)
Brodecki 51, Mordon 58
OKS 1945 Olsztyn 1-0 Mazowsze Grójec 9 kwietnia, 15:00 (700)
Zahorski 73
Legionovia Legionowo 0-1 Gwardia Warszawa 9 kwietnia, 15:30 (300)
Koczur 68
Warmia Grajewo 1-0 Ceramika Paradyż 9 kwietnia, 15:00 (500)
Radziński 65
Znicz Pruszków 3-1 ŁKS Łomża 9 kwietnia, 15:00 (350)
Stawicki 19 (k), Kułkiewicz 49, 72 - Boguski 46 (k)
Pelikan Łowicz 0-0 Legia II Warszawa 10 kwietnia, 11:15 (800)
Ruch Wysokie Mazowieckie 1-1 MG MZKS Kozienice 10 kwietnia, 15:00 (300)
Gołębiewski 63 - Danielewicz 49
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2-0 Unia Skierniewice 9 kwietnia, 16:00 (400)
M.Wróbel 74, Bała 80

Kolejka 21 - 16-17 kwietnia

Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1-1 Stal Głowno 16 kwietnia, 17:00 (500)
M.Wróbel 83 (k) - Świątek 90
Unia Skierniewice 0-2 Ruch Wysokie Mazowieckie 16 kwietnia, 17:00 (450)
Czyżyk 18, 59
MG MZKS Kozienice 3-3 Pelikan Łowicz 16 kwietnia, 17:00 (600)
Cetnarowicz 17, Michał Lewandowski 44, Seremak 75 - Płacheta 37, Wilk 53, Wyszogrodzki 70
Legia II Warszawa 1-1 Znicz Pruszków 17 kwietnia, 11:00 (200)
Babuśka 57 - Gnoiński 11 (s)
ŁKS Łomża 0-0 Warmia Grajewo 16 kwietnia, 16:00 (800)
Ceramika Paradyż 1-0 Legionovia Legionowo 17 kwietnia, 16:00 (1000)
Osiński 16
Gwardia Warszawa 2-0 OKS 1945 Olsztyn 16 kwietnia, 11:00 (150)
Mariusz Milewski 25, Bystros 58
Mazowsze Grójec 3-1 Okęcie Warszawa 16 kwietnia, 16:00 (350)
Solecki 6, Starczewski 16, Tataj 88 - Mucha 60

Kolejka 22 - 23-24 kwietnia

Stal Głowno 1-1 Mazowsze Grójec 23 kwietnia, 16:00 (500)
Gajewski 14 - Więckowski 15
Okęcie Warszawa 0-1 Gwardia Warszawa 23 kwietnia, 11:00 (150)
Koczur 76
OKS 1945 Olsztyn 0-1 Ceramika Paradyż 23 kwietnia, 16:00 (400)
Żarczyński 18
Legionovia Legionowo 0-0 ŁKS Łomża 23 kwietnia, 16:00 (300)
Warmia Grajewo 0-2 Legia II Warszawa 23 kwietnia, 16:00 (400)
Dębiński 30, Babuśka 54
Znicz Pruszków 3-1 MG MZKS Kozienice 23 kwietnia, 16:00 (300)
Zubrzycki 45, Fon 53, Kułkiewicz 65 - Stawicki 2 (s)
Pelikan Łowicz 0-1 Unia Skierniewice 24 kwietnia, 11:15 (700)
M.Grzywacz 4
Ruch Wysokie Mazowieckie 3-1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 24 kwietnia, 15:00 (450)
Czyżyk 48, Reyer 58, Orliński 90 - M.Adamczyk 55

Kolejka 23 - 30 kwietnia

Ruch Wysokie Mazowieckie 0-2 Stal Głowno 30 kwietnia, 16:00 (450)
Fabich 46, Kowalczyk 90
mecz pierwotnie zaplanowany na 15:00 rozpoczął się o 16:00 z powodu spóźnienia piłkarzy Stali
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1-0 Pelikan Łowicz 30 kwietnia, 17:00 (450)
Wojtaś 67
Unia Skierniewice 1-1 Znicz Pruszków 30 kwietnia, 17:00 (400)
Żaglewski 14 (k) - Pulkowski 40
MG MZKS Kozienice 2-0 Warmia Grajewo 30 kwietnia, 17:00 (600)
Kocyk 38, Cetnarowicz 47
Legia II Warszawa 4-2 Legionovia Legionowo 30 kwietnia, 13:00 (300)
Dudek 27 (k), I.Kowalski 33, Babuśka 66, Jarzębowski 68 - Moczulski 81, Reks 90
ŁKS Łomża 1-1 OKS 1945 Olsztyn 30 kwietnia, 16:00 (1100)
Bałecki 89 - Siniczin 13
Ceramika Paradyż 2-0 Okęcie Warszawa 29 kwietnia, 17:00 (300)
Bednarczyk 25, Żarczyński 86
Gwardia Warszawa 1-2 Mazowsze Grójec 30 kwietnia, 11:00 (200)
Tomczyk 11 (k) - Tataj 45, Więckowski 78 (k)

Kolejka 24 - 3 maja

Stal Głowno 2-0 Gwardia Warszawa 3 maja, 17:00 (400)
Fabich 37, Brodecki 44
Mazowsze Grójec 1-2 Ceramika Paradyż 3 maja, 16:00 (500)
Solecki 63 - Żarczyński 21, Osiński 62
Okęcie Warszawa 0-3 ŁKS Łomża 3 maja, 12:00 (200)
Boguski 13 (k), 87, Chimezie 26
OKS 1945 Olsztyn 1-0 Legia II Warszawa 3 maja, 16:30 (350)
Kryński 4
Legionovia Legionowo 1-3 MG MZKS Kozienice 3 maja, 16:30 (300)
C.Wróbel 90 (k) - Seremak 35, Cetnarowicz 42, 60
Warmia Grajewo 3-0 Unia Skierniewice 3 maja, 16:00 (300)
Kołłątaj 68, Strózik 74, Giermasiński 86
Znicz Pruszków 0-0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3 maja, 12:00 (700)
Pelikan Łowicz 0-1 Ruch Wysokie Mazowieckie 3 maja, 17:00 (800)
Siara 45

Kolejka 25 - 7-8 maja

Pelikan Łowicz 0-1 Stal Głowno 8 maja, 11:15 (800)
Grącki 5
Ruch Wysokie Mazowieckie 3-1 Znicz Pruszków 8 maja, 16:00 (200)
Marzec 1, Czyżyk 49, Jakuszewski 60 - Pulkowski 46
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1-0 Warmia Grajewo 7 maja, 17:00 (500)
Domżalski 74
Unia Skierniewice 2-0 Legionovia Legionowo 7 maja, 17:00 (300)
Michalski 13, Żaglewski 48
MG MZKS Kozienice 2-1 OKS 1945 Olsztyn 7 maja, 17:00 (500)
Misztal 11 (k), Cetnarowicz 61 - Gabrusewicz 36
Legia II Warszawa 3-1 Okęcie Warszawa 8 maja, 11:00 (150)
M.Jóźwiak 27, Korzym 29, Jarzębowski 50 - P.Adamczyk 63
ŁKS Łomża 3-1 Mazowsze Grójec 7 maja, 16:00 (1000)
Chimezie 25, Bałecki 41, Tyczkowski 80 - Stretowicz 45
Ceramika Paradyż 5-1 Gwardia Warszawa 8 maja, 17:00 (300)
Żarczyński 55, Osiński 62, 70, Pietrzak 73, Kubiak 74 - Jaczewski 24
lub pierwsza bramka dla Ceramiki Pieczywek (s)

Kolejka 26 - 14-15 maja

Stal Głowno 0-1 Ceramika Paradyż 15 maja, 17:00 (600)
Żarczyński 49 (k)
Gwardia Warszawa 1-0 ŁKS Łomża 14 maja, 11:00 (200)
Tomczyk 31
Mazowsze Grójec 3-1 Legia II Warszawa 14 maja, 16:00 (400)
Solecki 45, Stretowicz 51, Tataj 70 - Babuśka 88
Okęcie Warszawa 1-2 MG MZKS Kozienice 14 maja, 11:00 (350)
Karol Jankowski 40 - Cetnarowicz 58, Kołodziejczyk 86
OKS 1945 Olsztyn 2-2 Unia Skierniewice 14 maja, 16:00 (500)
Radziszewski 13, 53 - Maciejak 1, M.Grzywacz 74 (k)
Legionovia Legionowo 0-3 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 14 maja, 17:00 (200)
M.Adamczyk 43, Wojtaś 65, Bała 70
Warmia Grajewo 0-3 Ruch Wysokie Mazowieckie 14 maja, 16:00 (400)
Gołębiewski 17, 63, Kocur 58
Znicz Pruszków 0-0 Pelikan Łowicz 15 maja, 12:00 (500)

Kolejka 27 - 21-22 maja

Znicz Pruszków 1-0 Stal Głowno 22 maja, 12:00 (300)
Piotrowski 58
Pelikan Łowicz 2-1 Warmia Grajewo 21 maja, 17:00 (300)
Kazimierowicz 4, 54 - Giermasiński 66 (k)
Ruch Wysokie Mazowieckie 2-1 Legionovia Legionowo 22 maja, 16:00 (400)
Gołębiewski 70, Jakuszewski 75 - Wilkołek 55
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2-0 OKS 1945 Olsztyn 21 maja, 17:00 (700)
Bała 50, M.Wróbel 78
Unia Skierniewice 3-1 Okęcie Warszawa 21 maja, 17:00 (300)
Bronner 19, Maciejak 53, Żaglewski 78 (k) - Lendzion 71
MG MZKS Kozienice 2-2 Mazowsze Grójec 21 maja, 17:00 (500)
Cetnarowicz 32, Seremak 47 - Sztobryn 50, Stretowicz 52
Legia II Warszawa 5-0 Gwardia Warszawa 21 maja, 13:00 (150)
Baliński 3 (s), Dębiński 18, Kołakowski 40, 59, Skrzypczak 79
ŁKS Łomża 1-0 Ceramika Paradyż 21 maja, 17:00 (1500)
Boguski 74

Kolejka 28 - 28-29 maja

Stal Głowno 1-1 ŁKS Łomża 28 maja, 17:00 (550)
Wolański 88 (k) - Chimezie 58
Ceramika Paradyż 3-3 Legia II Warszawa 28 maja, 18:15 (800)
Osiński 30, Tomasiak 40, Wolski 46 - Korzym 18, Zjawiński 56, Jarzębowski 79
mecz zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 75-minutowym opóźnieniem z uwagi na wypadek autokaru z piłkarzami Legii II
Gwardia Warszawa 1-2 MG MZKS Kozienice 28 maja, 11:00 (70)
Pytlewicz 50 - Skórnicki 37, Danielewicz 82
Mazowsze Grójec 3-0 Unia Skierniewice 28 maja, 16:00 (250)
Czpak 37, Tataj 65, Korkuć 87
Okęcie Warszawa 0-6 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 28 maja, 13:00 (70)
Wojtaś 1, 17, 63, 68, Rybkiewicz 13, Włodarczyk 53
OKS 1945 Olsztyn 1-1 Ruch Wysokie Mazowieckie 28 maja, 17:15 (250)
Żytkiewicz 90 - Gołębiewski 75
mecz zaplanowany na 16:00 rozpoczął się z 75-minutowym opóźnieniem z uwagi na problemy z dojazdem arbitrów
Legionovia Legionowo 1-2 Pelikan Łowicz 27 maja, 17:30 (200)
Wieraszko 35 - Rembowski 51, Wilk 83
Warmia Grajewo 0-1 Znicz Pruszków 28 maja, 16:00 (250)
Zubrzycki 70

Kolejka 29 - 4 czerwca

Warmia Grajewo 0-2 Stal Głowno 4 czerwca, 16:00 (150)
Assogba 45, Kaleta 90
Znicz Pruszków 2-0 Legionovia Legionowo 3 czerwca, 17:00 (400)
Pulkowski 84, Fon 87
Pelikan Łowicz 0-1 OKS 1945 Olsztyn 4 czerwca, 16:00 (200)
Kryński 90
Ruch Wysokie Mazowieckie 7-2 Okęcie Warszawa 4 czerwca, 16:00 (450)
Gołębiewski 10, 35, 65, 83, Jakuszewski 12, 41, Marzec 90 - Lendzion 49, Karol Jankowski 56
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1-0 Mazowsze Grójec 4 czerwca, 16:00 (600)
M.Wróbel 88 (k)
Unia Skierniewice 4-2 Gwardia Warszawa 4 czerwca, 16:00 (150)
Buchowicz 3, Szymczyk 67, Żaglewski 69, Ogrodowicz 90 - Kosowski 27, Koczur 89
lub drugi gol dla Unii Murasa
MG MZKS Kozienice 2-0 Ceramika Paradyż 4 czerwca, 16:00 (400)
Cetnarowicz 70, Woźniak 78
Legia II Warszawa 0-2 ŁKS Łomża 4 czerwca, 16:00 (100)
Chimezie 44, Bortnik 67

REKLAMA

Kolejka 30 - 11 czerwca

Stal Głowno 0-0 Legia II Warszawa 11 czerwca, 16:00 (500)
ŁKS Łomża 1-0 MG MZKS Kozienice 11 czerwca, 16:00 (2500)
Boguski 65
Ceramika Paradyż 1-0 Unia Skierniewice 11 czerwca, 16:00 (400)
Sobalczyk 54
Gwardia Warszawa 1-4 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 10 czerwca, 17:00 (50)
Jaczewski 26 (k) - Włodarczyk 42, 67, 79, Bała 76
Mazowsze Grójec 1-2 Ruch Wysokie Mazowieckie 11 czerwca, 16:00 (150)
Korkuć 48 - Gołębiewski 21 (k), 35
Okęcie Warszawa 0-2 Pelikan Łowicz 11 czerwca, 16:00 (50)
Kazimierowicz 42, Rozkwitalski 44
OKS 1945 Olsztyn 1-3 Znicz Pruszków 11 czerwca, 16:00 (900)
Zahorski 66 - Piotrowski 77, 90 (k), Chałas 89
Legionovia Legionowo 1-1 Warmia Grajewo 11 czerwca, 16:00 (200)
Barchwic 62 - G.Jóźwiak 30

Baraże o udział w II lidze

II liga 2004/2005

III liga 2004/2005 (2 (Pomorze Zachodnie, Pomorze, Wielkopolska, Kujawy i Pomorze))
III liga 2004/2005 (3 (Lubuskie, Dolny Śląsk, Opolskie, Śląsk))
III liga 2004/2005 (4 (Świętokrzyskie, Lubelskie, Małopolska, Podkarpacie))

IV liga 2004/2005 (łódzka)
IV liga 2004/2005 (mazowiecka)
IV liga 2004/2005 (podlaska)
IV liga 2004/2005 (warmińsko-mazurska)

Autor: Tomasz Kuna

 

Napisz do nas