[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

III liga 2004/2005, grupa: 4 (Świętokrzyskie, Lubelskie, Małopolska, Podkarpacie)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Heko Czermno 30 62 18 8 4 57-31 11 3 1 33-15 7 5 3 24-16
2.  Tłoki Gorzyce 30 60 17 9 4 49-21 10 5 0 30-10 7 4 4 19-11 2 4 1 1 0 3-2
3.  Motor Lublin 30 60 17 9 4 51-19 13 2 0 37-5 4 7 4 14-14 2 1 0 1 1 2-3
4.  Stal Rzeszów 30 56 17 5 8 50-31 11 3 1 27-8 6 2 7 23-23
5.  Kmita Zabierzów 30 51 14 9 7 54-36 8 5 2 32-18 6 4 5 22-18
6.  Hutnik Kraków 30 46 12 10 8 40-24 7 5 3 19-6 5 5 5 21-18 2 3 1 0 1 3-3
7.  Górnik Wieliczka 30 46 12 10 8 40-27 7 5 3 25-11 5 5 5 15-16 2 3 1 0 1 3-3
8.  Hetman Zamość 30 42 11 9 10 31-40 8 4 3 18-17 3 5 7 13-23
9.  Wierna Małogoszcz 30 35 10 5 15 34-42 7 2 6 22-21 3 3 9 12-21 2 3 1 0 1 4-3
10.  Wisła II Kraków 30 35 10 5 15 30-36 5 2 8 18-17 5 3 7 12-19 2 3 1 0 1 3-4
11.  Sandecja Nowy Sącz 30 32 8 8 14 27-45 5 6 4 13-14 3 2 10 14-31
12.  Pogoń Leżajsk 30 31 7 10 13 31-36 3 5 7 15-19 4 5 6 16-17 2 4 1 1 0 3-1
13.  Stal Stalowa Wola 30 31 7 10 13 26-35 6 6 3 17-12 1 4 10 9-23 2 1 0 1 1 1-3
14.  Lewart Lubartów 30 26 7 5 18 20-44 7 3 5 16-14 0 2 13 4-30 2 3 1 0 1 1-1
15.  Polonia Przemyśl 30 26 7 5 18 19-44 7 2 6 13-14 0 3 12 6-30 2 3 1 0 1 1-1
16.  Pogoń Staszów 30 21 6 3 21 19-67 5 2 8 13-29 1 1 13 6-38
Wisła II Kraków rozgrywa mecze w roli gospodarza na stadionie WKS Wawel Kraków.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Heko Czermno    2-2 1-0 2-0 0-2 2-1 2-2 2-1 3-1 2-0 2-1 5-1 3-1 3-1 1-1 3-1 
 2 Tłoki Gorzyce3-1     2-1 2-0 1-1 3-3 1-0 2-0 1-1 2-0 4-1 1-1 1-1 3-0 3-0 1-0 
 3 Motor Lublin2-0 1-1     3-1 2-0 2-0 0-0 3-0 2-0 5-0 5-0 2-1 3-1 1-0 2-0 4-1 
 4 Stal Rzeszów1-1 0-0 3-1     0-0 1-0 3-0 2-0 1-0 1-0 2-1 0-3 2-1 3-1 4-0 4-0 
 5 Kmita Zabierzów2-4 1-1 2-2 3-3     1-0 2-2 0-0 2-0 0-2 4-2 2-1 2-1 3-0 3-0 5-0 
 6 Hutnik Kraków4-0 0-1 2-1 1-0 1-0     0-1 1-1 0-0 0-1 1-1 0-0 0-0 2-0 3-0 4-0 
 7 Górnik Wieliczka2-2 0-1 0-0 3-0 0-2 2-3     2-2 3-0 2-0 1-1 0-0 2-0 2-0 2-0 4-0 
 8 Hetman Zamość0-3 1-0 1-1 1-1 1-2 1-5 0-0     2-1 1-0 2-1 1-1 2-0 2-1 2-1 1-0 
 9 Wierna Małogoszcz0-2 3-1 1-3 2-5 2-1 0-0 0-2 4-1     1-2 2-0 2-1 0-0 3-0 2-1 0-2 
 10 Wisła II Kraków0-1 0-1 0-1 0-1 2-1 1-2 0-1 1-2 1-3     4-1 1-0 2-2 0-0 2-1 4-0 
 11 Sandecja Nowy Sącz1-1 2-1 0-0 3-0 3-2 2-1 0-3 1-0 0-1 1-1     0-3 0-1 0-0 0-0 0-0 
 12 Pogoń Leżajsk0-2 0-3 1-2 1-2 2-2 1-2 1-1 0-0 0-0 1-2 0-1     2-0 3-1 1-1 2-0 
 13 Stal Stalowa Wola0-1 0-2 0-0 0-3 1-1 1-1 2-0 0-0 3-1 1-1 2-0 1-1     3-0 1-0 2-1 
 14 Lewart Lubartów1-1 0-1 0-0 0-5 2-3 1-1 2-0 3-1 1-0 2-0 0-1 0-1 1-0     1-0 2-0 
 15 Polonia Przemyśl0-0 1-0 0-1 2-1 1-2 0-2 1-2 1-3 1-0 0-0 2-1 0-1 1-0 1-0     2-1 
 16 Pogoń Staszów0-5 0-4 1-1 0-1 0-3* 0-0 2-1 1-2 1-4 0-3* 0-2 2-1 2-1 1-0 3-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 7-8 sierpnia

Pogoń Leżajsk 0-0 Hetman Zamość 8 sierpnia, 17:00 (700)
Hutnik Kraków 3-0 Polonia Przemyśl 8 września, 15:00 (500)
Papież 31, Madejski 32, Kaczor 39
zmiana terminu ze względu na remont stadionu Hutnika
Wierna Małogoszcz 3-1 Tłoki Gorzyce 8 sierpnia, 17:00 (900)
Lniany 37 (k), 64 (k), D.Gil 74 - W.Fabianowski 56
Kmita Zabierzów 2-2 Motor Lublin 7 sierpnia, 17:00 (600)
Bogusz 30, Bagnicki 84 - Kucharski 60 (k), Syroka 65
Heko Czermno 2-1 Sandecja Nowy Sącz 7 sierpnia, 17:00 (400)
Zimoch 26 (k), 42 (k) - Świerad 34 (k)
Lewart Lubartów 2-0 Górnik Wieliczka 8 sierpnia, 17:00 (1000)
Kaczmarski 22, Ukalski 90
Stal Stalowa Wola 2-1 Pogoń Staszów 7 sierpnia, 17:00 (1200)
Drabik 45 (k), Drozd 50 - Pszeniczny 85
Stal Rzeszów 1-0 Wisła II Kraków 7 sierpnia, 18:00 (1500)
K.Szymański 63

Kolejka 2 - 14-15 sierpnia

Wisła II Kraków 1-0 Pogoń Leżajsk 14 sierpnia, 16:00 (200)
Omeonu 40
Pogoń Staszów 0-1 Stal Rzeszów 15 sierpnia, 17:00 (1000)
K.Wójcik 71
Górnik Wieliczka 2-0 Stal Stalowa Wola 14 sierpnia, 17:00 (150)
Gruszka 34, Suchan 37
Sandecja Nowy Sącz 0-0 Lewart Lubartów 14 sierpnia, 17:30 (700)
Motor Lublin 2-0 Heko Czermno 14 sierpnia, 17:00 (700)
Koczon 71, K.Nowak 73
Tłoki Gorzyce 1-1 Kmita Zabierzów 15 sierpnia, 11:00 (400)
M.Kusiak 84 (k) - Bagnicki 58
Polonia Przemyśl 1-0 Wierna Małogoszcz 14 sierpnia, 17:00 (500)
Gwóźdź 79
Hetman Zamość 1-5 Hutnik Kraków 14 sierpnia, 17:00 (500)
Albingier 52 (k) - Kołodziej 6, Kula 43, A.Mielec 80, Kępa 85, 87

Kolejka 3 - 21-22 sierpnia

Pogoń Leżajsk 1-2 Hutnik Kraków 22 sierpnia, 17:00 (550)
Kowalczyk 83 - Jasiak 61, Wiącek 68
Wierna Małogoszcz 4-1 Hetman Zamość 22 sierpnia, 17:00 (700)
Fatyga 16, 49, 78, Karpowicz 82 (s) - Ł.Kusiak 82
Kmita Zabierzów 3-0 Polonia Przemyśl 21 sierpnia, 17:00 (300)
Bębenek 53, 74, Czerwiec 67
Heko Czermno 2-2 Tłoki Gorzyce 21 sierpnia, 17:00 (350)
Zachnik 11, Trela 89 (k) - Pacuła 20, Ławryszyn 40
Lewart Lubartów 0-0 Motor Lublin 22 sierpnia, 17:00 (1500)
Stal Stalowa Wola 2-0 Sandecja Nowy Sącz 21 sierpnia, 17:00 (750)
Drozd 5, Bednarz 40
Stal Rzeszów 3-0 Górnik Wieliczka 21 sierpnia, 18:00 (1600)
Łuczyk 55, Porada 87, 89
Wisła II Kraków 4-0 Pogoń Staszów 22 sierpnia, 15:00 (200)
Omeonu 40, 52, Gajek 59, Karwat 90

Kolejka 4 - 28-29 sierpnia

Pogoń Staszów 2-1 Pogoń Leżajsk 29 sierpnia, 17:00 (700)
Kaczówka 15, Maciorowski 88 - B.Sierżęga 50 (k)
Górnik Wieliczka 2-0 Wisła II Kraków 28 sierpnia, 16:00 (200)
Gruszka 68 (k), Zegarek 75
Sandecja Nowy Sącz 3-0 Stal Rzeszów 28 sierpnia, 17:00 (800)
Świerad 27, 87, M.Gryźlak 57
Motor Lublin 3-1 Stal Stalowa Wola 27 sierpnia, 17:00 (1000)
Syroka 3, P.Wójcik 49, 58 - Bednarz 31
Tłoki Gorzyce 3-0 Lewart Lubartów 29 sierpnia, 11:00 (450)
Ławryszyn 39, M.Kusiak 41, W.Fabianowski 74
Polonia Przemyśl 0-0 Heko Czermno 28 sierpnia, 17:00 (300)
Hetman Zamość 1-2 Kmita Zabierzów 28 sierpnia, 17:00 (500)
Wachowicz 90 - Bagnicki 38, Bębenek 59
Hutnik Kraków 0-0 Wierna Małogoszcz 29 sierpnia, 17:00 (800)

Kolejka 5 - 4-5 września

Pogoń Leżajsk 0-0 Wierna Małogoszcz 5 września, 17:00 (400)
Kmita Zabierzów 1-0 Hutnik Kraków 4 września, 17:00 (750)
Bagnicki 89
Heko Czermno 2-1 Hetman Zamość 4 września, 17:00 (400)
Kanarski 1, Zimoch 50 - Szepeta 34
Lewart Lubartów 1-0 Polonia Przemyśl 5 września, 16:00 (700)
Szczawiński 8
Stal Stalowa Wola 0-2 Tłoki Gorzyce 4 września, 16:00 (800)
W.Fabianowski 12, Gielarek 90
Stal Rzeszów 3-1 Motor Lublin 3 września, 19:30 (1200)
Rzucidło 18 (k), Szeliga 31, Jaroszyński 54 (s) - K.Nowak 70
Wisła II Kraków 4-1 Sandecja Nowy Sącz 4 września, 15:00 (100)
Omeonu 11, Mysiak 73, Ekwueme 80, Iwan 90 (k) - Świerad 61 (k)
na głównym boisku Wisły
Pogoń Staszów 2-1 Górnik Wieliczka 5 września, 16:00 (500)
D.Kot 17, Pszeniczny 90 - Musiał 33

Kolejka 6 - 11-12 września

Górnik Wieliczka 0-0 Pogoń Leżajsk 11 września, 17:00 (300)
Sandecja Nowy Sącz 0-0 Pogoń Staszów 22 września, 16:00 (400)
zmiana terminu z powodu zaangażowania sił policyjnych w "zabezpieczenie" XIV Forum Ekonomicznego w Krynicy
Motor Lublin 5-0 Wisła II Kraków 11 września, 16:00 (1000)
Ryczek 33, Kucharski 35, P.Wójcik 43, 80, K.Nowak 60
Tłoki Gorzyce 2-0 Stal Rzeszów 12 września, 11:00 (800)
Mazurkiewicz 9, M.Kusiak 60 (k)
Polonia Przemyśl 1-0 Stal Stalowa Wola 11 września, 17:00 (300)
Jaroch 67
Hetman Zamość 2-1 Lewart Lubartów 11 września, 16:00 (700)
Albingier 30 (k), Sobczyk 62 - Pastusiak 85
Hutnik Kraków 4-0 Heko Czermno 12 września, 17:00 (600)
Madejski 25, Kwieciński 28, Wiącek 66, Pasionek 82 (k)
Wierna Małogoszcz 2-1 Kmita Zabierzów 12 września, 17:00 (800)
D.Gil 62, Fatyga 86 - P.Gawęcki 82

Kolejka 7 - 18-19 września

Pogoń Leżajsk 2-2 Kmita Zabierzów 19 września, 16:00 (600)
Kowalczyk 17, B.Sierżęga 80 (k) - Bagnicki 14, P.Gawęcki 69
Heko Czermno 3-1 Wierna Małogoszcz 18 września, 16:00 (400)
Zawistowski 22, Trela 27, Gondzia 45 - D.Gil 51
Lewart Lubartów 1-1 Hutnik Kraków 19 września, 15:00 (800)
Szczawiński 90 - Madejski 15
Stal Stalowa Wola 0-0 Hetman Zamość 18 września, 16:00 (600)
Stal Rzeszów 4-0 Polonia Przemyśl 18 września, 19:00 (1000)
K.Wójcik 31, Szeliga 48, Kloc 86, Porada 90
Wisła II Kraków 0-1 Tłoki Gorzyce 18 września, 15:00 (200)
Pacuła 56
Pogoń Staszów 1-1 Motor Lublin 19 września, 16:00 (1000)
Zabłocki 70 - K.Nowak 53
Górnik Wieliczka 1-1 Sandecja Nowy Sącz 18 września, 16:00 (300)
Ziółkowski 43 (k) - Świerad 72

Kolejka 8 - 25-26 września

Sandecja Nowy Sącz 0-3 Pogoń Leżajsk 25 września, 16:30 (400)
Baj 13, 45, Kowalczyk 53
Motor Lublin 0-0 Górnik Wieliczka 25 września, 16:00 (800)
Tłoki Gorzyce 1-0 Pogoń Staszów 26 września, 11:00 (400)
Murdza 34
Polonia Przemyśl 0-0 Wisła II Kraków 25 września, 16:00 (500)
Hetman Zamość 1-1 Stal Rzeszów 25 września, 16:00 (1000)
Walewski 21 - K.Szymański 22
Hutnik Kraków 0-0 Stal Stalowa Wola 26 września, 16:00 (800)
Wierna Małogoszcz 3-0 Lewart Lubartów 26 września, 16:00 (1000)
D.Gil 35, R.Grzyb 86, Fatyga 90
Kmita Zabierzów 2-4 Heko Czermno 25 września, 16:00 (400)
Filipczak 51 (k), 90 (k) - Gondzia 3, 22, 30, Trela 28

Kolejka 9 - 2-3 października

Pogoń Leżajsk 0-2 Heko Czermno 3 października, 15:00 (500)
Trela 54, Cheda 75
Lewart Lubartów 2-3 Kmita Zabierzów 3 października, 15:00 (700)
Kaczmarski 51 (k), Mitura 61 - P.Gawęcki 8, 37, Bagnicki 47
Stal Stalowa Wola 3-1 Wierna Małogoszcz 2 października, 15:00 (500)
Bednarz 38, 85, Stręciwilk 40 - Bień 42
Stal Rzeszów 1-0 Hutnik Kraków 2 października, 19:00 (1500)
Brożek 75
Wisła II Kraków 1-2 Hetman Zamość 3 października, 11:00 (100)
Wojcieszyński 35 - Albingier 23, Sobczyk 25
Pogoń Staszów 3-1 Polonia Przemyśl 3 października, 15:00 (600)
Maciorowski 6, J.Matyja 32, Pszeniczny 57 - Quaye 30
Górnik Wieliczka 0-1 Tłoki Gorzyce 2 października, 16:00 (300)
Mazurkiewicz 75
Sandecja Nowy Sącz 0-0 Motor Lublin 2 października, 16:00 (400)

Kolejka 10 - 9-10 października

Motor Lublin 2-1 Pogoń Leżajsk 9 października, 14:00 (700)
Chmura 14, Koczon 61 - Kowalczyk 9
Tłoki Gorzyce 4-1 Sandecja Nowy Sącz 10 października, 11:00 (400)
Lebioda 10, Mazurkiewicz 24, 40, Samołyk 90 - Świerad 66
Polonia Przemyśl 1-2 Górnik Wieliczka 9 października, 15:00 (200)
Hynowski 21 - Cebula 27, Grodzicki 57
Hetman Zamość 1-0 Pogoń Staszów 9 października, 15:00 (400)
Lipiec 90
Hutnik Kraków 0-1 Wisła II Kraków 9 października, 15:00 (1000)
Omeonu 84
Wierna Małogoszcz 2-5 Stal Rzeszów 10 października, 15:00 (800)
Fatyga 11, 60 - Kloc 7, K.Szymański 13, 23, Grzesik 58 (s), Imiołek 90
Kmita Zabierzów 2-1 Stal Stalowa Wola 9 października, 16:00 (300)
Czerwiec 16, Bagnicki 90 - Drozd 10
Heko Czermno 3-1 Lewart Lubartów 9 października, 15:00 (200)
Trela 49, Kościukiewicz 54, Zimoch 90 - Ukalski 27

Kolejka 11 - 16-17 października

Pogoń Leżajsk 3-1 Lewart Lubartów 17 października, 15:00 (350)
Kowalczyk 41, 70, Błotni 86 - Szajkowski 13
Stal Stalowa Wola 0-1 Heko Czermno 16 października, 15:00 (550)
Kanarski 64
Stal Rzeszów 0-0 Kmita Zabierzów 16 października, 18:00 (1500)
Wisła II Kraków 1-3 Wierna Małogoszcz 17 października, 13:00 (70)
Iwan 12 (k) - Fatyga 42, 53, 90
Pogoń Staszów 0-0 Hutnik Kraków 17 października, 14:00 (600)
Górnik Wieliczka 2-2 Hetman Zamość 16 października, 15:00 (250)
Pawłowicz 12, Gruszka 21 - Pliżga 14, Albingier 46
Sandecja Nowy Sącz 0-0 Polonia Przemyśl 16 października, 15:00 (350)
Motor Lublin 1-1 Tłoki Gorzyce 16 października, 14:00 (1500)
Zajączkowski 45 - Mazurkiewicz 43

Kolejka 12 - 23-24 października

Tłoki Gorzyce 1-1 Pogoń Leżajsk 24 października, 11:00 (450)
Ławryszyn 20 - Bałchan 75
Polonia Przemyśl 0-1 Motor Lublin 23 października, 14:00 (350)
Zajączkowski 40
Hetman Zamość 2-1 Sandecja Nowy Sącz 23 października, 13:00 (500)
Albingier 43, 61 - Świerad 79
Hutnik Kraków 0-1 Górnik Wieliczka 23 października, 15:00 (500)
Gruszka 47
Wierna Małogoszcz 0-2 Pogoń Staszów 24 października, 15:00 (500)
Kajda 13, 32
Kmita Zabierzów 0-2 Wisła II Kraków 23 października, 15:00 (500)
Szabat 65, Omeonu 82
Heko Czermno 2-0 Stal Rzeszów 23 października, 14:00 (400)
Gondzia 28, Trela 78
Lewart Lubartów 1-0 Stal Stalowa Wola 24 października, 14:00 (600)
Szajkowski 75

Kolejka 13 - 30-31 października

Pogoń Leżajsk 2-0 Stal Stalowa Wola 31 października, 13:00 (400)
Kowalczyk 7, B.Sierżęga 63 (k)
Stal Rzeszów 3-1 Lewart Lubartów 30 października, 17:00 (700)
Szeliga 12, K.Wójcik 35, Brożek 69 - Klepacz 41
Wisła II Kraków 0-1 Heko Czermno 31 października, 13:00 (300)
Kanarski 3
Pogoń Staszów 0-3 Kmita Zabierzów 31 października, 14:00 (700)
(wo)
D.Mielec 68
W drużynie Pogoni grał nieuprawniony zawodnik (Mirosław Dudajek) - na boisku 1-0
Górnik Wieliczka 3-0 Wierna Małogoszcz 30 października, 15:00 (250)
Cebula 31, Ziółkowski 37, Musiał 60
Sandecja Nowy Sącz 2-1 Hutnik Kraków 30 października, 12:00 (450)
Damasiewicz 23, Basta 52 - Świerad 8 (s)
Motor Lublin 3-0 Hetman Zamość 30 października, 12:00 (1800)
Syroka 12, 31, K.Nowak 64
Tłoki Gorzyce 3-0 Polonia Przemyśl 31 października, 11:00 (500)
Ławryszyn 23, Samołyk 59, Pacuła 90

Kolejka 14 - 6-7 listopada

Hetman Zamość 1-0 Tłoki Gorzyce 6 listopada, 12:00 (800)
Gałka 35
Hutnik Kraków 2-1 Motor Lublin 6 listopada, 14:00 (500)
Stanula 69, Kołodziej 76 (k) - Zajączkowski 90
Wierna Małogoszcz 2-0 Sandecja Nowy Sącz 7 listopada, 13:00 (300)
Lniany 24 (k), Grzesik 90
Kmita Zabierzów 2-2 Górnik Wieliczka 6 listopada, 14:00 (400)
D.Gawęcki 13, Czerwiec 23 - Zegarek 63, Powroźnik 90
Heko Czermno 3-1 Pogoń Staszów 6 listopada, 13:00 (200)
Gondzia 16, Zimoch 72, 79 - Zabłocki 3
Lewart Lubartów 2-0 Wisła II Kraków 6 listopada, 13:00 (400)
Magiera 85 (s), Kaczmarski 90
Stal Stalowa Wola 0-3 Stal Rzeszów 6 listopada, 13:00 (900)
Brożek 6, 65, 80
Pogoń Leżajsk 1-1 Polonia Przemyśl 7 listopada, 13:00 (400)
B.Sierżęga 22 - Rybkiewicz 86 (k)

Kolejka 15 - 11 listopada

Wisła II Kraków 2-2 Stal Stalowa Wola 11 listopada, 13:00 (100)
Omeonu 29, Borowczyk 90 - Pietrasiewicz 16, Drozd 45
Pogoń Staszów 1-0 Lewart Lubartów 11 listopada, 13:00 (500)
D.Mielec 80 (k)
Górnik Wieliczka 2-2 Heko Czermno 11 listopada, 12:00 (300)
Gruszka 75, 83 - Kościukiewicz 14, Trela 47
Sandecja Nowy Sącz 3-2 Kmita Zabierzów 11 listopada, 12:00 (500)
Damasiewicz 6, 72, Kudryk 84 - Bagnicki 76, J.Lizak 87
Motor Lublin 2-0 Wierna Małogoszcz 11 listopada, 12:00 (1100)
Zajączkowski 37 (k), K.Nowak 73
Tłoki Gorzyce 3-3 Hutnik Kraków 14 listopada, 12:00 (400)
Mazurkiewicz 34, Ławryszyn 45, Pacuła 80 - Kołodziej 11, Jasiak 32, Wiącek 71
Polonia Przemyśl 1-3 Hetman Zamość 10 listopada, 14:00 (250)
Marszałek 77 - Albingier 49, 65, 75 (k)
Stal Rzeszów 0-3 Pogoń Leżajsk 11 listopada, 16:30 (1200)
Walat 8, Sereda 32, Janusz Iwanicki 57

Kolejka 20 (pierwotnie 16) - 20 kwietnia

Hetman Zamość 1-1 Pogoń Leżajsk 20 kwietnia, 16:00 (500)
Jacek Iwanicki 20 - Janusz Iwanicki 85
Polonia Przemyśl 0-2 Hutnik Kraków 20 kwietnia, 16:00 (250)
Wiącek 82, Madejski 86
Tłoki Gorzyce 1-1 Wierna Małogoszcz 20 kwietnia, 16:00 (400)
M.Kusiak 13 (k) - Lniany 90
Motor Lublin 2-0 Kmita Zabierzów 20 kwietnia, 16:00 (1100)
Prędota 37, 45
Sandecja Nowy Sącz 1-1 Heko Czermno 20 kwietnia, 16:00 (300)
Gurba 18 - A.Stępień 35
Górnik Wieliczka 2-0 Lewart Lubartów 20 kwietnia, 16:00 (300)
Musiał 62, Suchan 72
Pogoń Staszów 2-1 Stal Stalowa Wola 20 kwietnia, 16:00 (500)
Krakowiak 4, Zabłocki 44 - Ożóg 76 (k)
Wisła II Kraków 0-1 Stal Rzeszów 20 kwietnia, 16:00 (150)
Zajdel 37

Kolejka 26 (pierwotnie 17) - 18 maja

Pogoń Leżajsk 1-2 Wisła II Kraków 18 maja, 16:00 (250)
B.Sierżęga 54 (k) - Iheanacho 38, Kwiek 87
Stal Rzeszów 4-0 Pogoń Staszów 18 maja, 16:00 (350)
Łuczyk 16, K.Wójcik 18, Kloc 74, Ankowski 90
Stal Stalowa Wola 2-0 Górnik Wieliczka 18 maja, 16:00 (500)
Szarowski 53 (k), Radawiec 72
Lewart Lubartów 0-1 Sandecja Nowy Sącz 18 maja, 16:00 (300)
Janczyk 15
Heko Czermno 1-0 Motor Lublin 18 maja, 16:00 (550)
Zawistowski 51
Kmita Zabierzów 1-1 Tłoki Gorzyce 18 maja, 16:00 (250)
Czerwiec 82 - Pacuła 55
Wierna Małogoszcz 2-1 Polonia Przemyśl 18 maja, 16:00 (250)
D.Gil 54, 77 - A.Kot 31
Hutnik Kraków 1-1 Hetman Zamość 18 maja, 16:00 (300)
Stolarz 48 - Walewski 43

Kolejka 16 (pierwotnie 18) - 26 marca

Hutnik Kraków 0-0 Pogoń Leżajsk 26 marca, 15:00 (800)
Hetman Zamość 2-1 Wierna Małogoszcz 26 marca, 13:00 (800)
Bień 10 (s), Jacek Iwanicki 33 - Ł.Szymański 81
Polonia Przemyśl 1-2 Kmita Zabierzów 26 marca, 11:00 (400)
Rybkiewicz 67 - Bębenek 50, 87
Tłoki Gorzyce 3-1 Heko Czermno 26 marca, 15:00 (1000)
Szafran 18 (k), Gołąbek 68, Mężyk 87 - Matuszczyk 42
Motor Lublin 1-0 Lewart Lubartów 26 marca, 12:00 (3000)
Zajączkowski 30 (k)
Sandecja Nowy Sącz 0-1 Stal Stalowa Wola 27 kwietnia, 17:00 (800)
Krawiec 80
zmiana terminu z powodu złego stanu boiska
Górnik Wieliczka 3-0 Stal Rzeszów 26 marca, 12:00 (400)
Suchan 56, Gruszka 57, 72 (k)
Pogoń Staszów 0-3 Wisła II Kraków
(wo)
mecz się nie odbył - wycofano licencję dla Pogoni Staszów na grę w III lidze

Kolejka 17 (pierwotnie 19) - 2-3 kwietnia

Pogoń Leżajsk 2-0 Pogoń Staszów 2 kwietnia, 16:00 (400)
Walat 34, Błotni 60
Wisła II Kraków 0-1 Górnik Wieliczka 2 kwietnia, 12:00 (200)
Grodzicki 29
Stal Rzeszów 2-1 Sandecja Nowy Sącz 2 kwietnia, 18:00 (900)
Brożek 85, Rzucidło 90 - Świerad 21
Stal Stalowa Wola 0-0 Motor Lublin 2 kwietnia, 11:00 (800)
Lewart Lubartów 0-1 Tłoki Gorzyce 27 kwietnia, 17:00 (500)
M.Kusiak 43 (k)
Heko Czermno 1-1 Polonia Przemyśl 2 kwietnia, 15:00 (400)
A.Stępień 32 - Rogalski 87
Kmita Zabierzów 0-0 Hetman Zamość 2 kwietnia, 16:00 (400)
Wierna Małogoszcz 0-0 Hutnik Kraków 27 kwietnia, 17:00 (300)

Kolejka 18 (pierwotnie 20) - 9-10 kwietnia

Wierna Małogoszcz 2-1 Pogoń Leżajsk 10 kwietnia, 15:00 (400)
Grzesik 40, D.Gil 69 - B.Sierżęga 26
Hutnik Kraków 1-0 Kmita Zabierzów 9 kwietnia, 15:00 (2000)
Dutka 23
Hetman Zamość 0-3 Heko Czermno 9 kwietnia, 15:00 (800)
Kardas 13, Zawistowski 48 (k), A.Stępień 70
Polonia Przemyśl 1-0 Lewart Lubartów 10 kwietnia, 11:00 (400)
Rybkiewicz 8 (k)
Tłoki Gorzyce 1-1 Stal Stalowa Wola 9 kwietnia, 16:00 (1000)
Kasiak 90 (s) - Krawiec 86
Motor Lublin 3-1 Stal Rzeszów 9 kwietnia, 16:00 (3800)
Zajączkowski 14, Szymanek 19, Maciejewski 25 - Kubiak 70 (s)
Sandecja Nowy Sącz 1-1 Wisła II Kraków 10 kwietnia, 16:30 (700)
Gurba 1 - Omeonu 13
Górnik Wieliczka 4-0 Pogoń Staszów 9 kwietnia, 16:00 (300)
Musiał 26, 75, Gruszka 34 (k), Suchan 87

Kolejka 19 (pierwotnie 21) - 16-17 kwietnia

Pogoń Leżajsk 1-1 Górnik Wieliczka 16 kwietnia, 17:00 (350)
Kowalczyk 8 - Skiba 56
Pogoń Staszów 0-2 Sandecja Nowy Sącz 17 kwietnia, 16:00 (400)
Kandyfer 5, Florian 85
Wisła II Kraków 0-1 Motor Lublin 16 kwietnia, 12:00 (500)
Zajączkowski 9
Stal Rzeszów 0-0 Tłoki Gorzyce 16 kwietnia, 20:00 (1700)
Stal Stalowa Wola 1-0 Polonia Przemyśl 16 kwietnia, 15:00 (700)
Ożóg 58 (k)
Lewart Lubartów 3-1 Hetman Zamość 17 kwietnia, 16:00 (800)
Szczawiński 1, Pisarczyk 10, Mitura 64 - Jacek Iwanicki 55
Heko Czermno 2-1 Hutnik Kraków 17 kwietnia, 16:00 (500)
Kanarski 43, Chodor 84 - Jasiak 69
Kmita Zabierzów 2-0 Wierna Małogoszcz 16 kwietnia, 16:00 (350)
Bagnicki 58, P.Gawęcki 89

Kolejka 21 (pierwotnie 22) - 23-24 kwietnia

Kmita Zabierzów 2-1 Pogoń Leżajsk 23 kwietnia, 16:00 (300)
Czerwiec 38, 59 - Danielak 89
Wierna Małogoszcz 0-2 Heko Czermno 24 kwietnia, 16:00 (400)
Kardas 54, Zawistowski 72
Hutnik Kraków 2-0 Lewart Lubartów 23 kwietnia, 16:00 (650)
Kwieciński 54, Madejski 60
Hetman Zamość 2-0 Stal Stalowa Wola 24 kwietnia, 16:00 (800)
Albingier 21, Pliżga 44
Polonia Przemyśl 2-1 Stal Rzeszów 23 kwietnia, 15:00 (450)
Quaye 32, 80 - Kloc 65
Tłoki Gorzyce 2-0 Wisła II Kraków 23 kwietnia, 16:00 (400)
Szafran 23, Gielarek 73
Motor Lublin 4-1 Pogoń Staszów 23 kwietnia, 17:00 (2000)
Szymanek 45, Maziarz 46, Zajączkowski 57, Jaroszyński 77 - Rzepa 36
Sandecja Nowy Sącz 0-3 Górnik Wieliczka 23 kwietnia, 16:00 (700)
Musiał 18, Kopyść 35, Suchan 84

Kolejka 22 (pierwotnie 23) - 29-30 kwietnia

Pogoń Leżajsk 0-1 Sandecja Nowy Sącz 30 kwietnia, 17:00 (350)
G.Nowak 41
Górnik Wieliczka 0-0 Motor Lublin 30 kwietnia, 16:00 (300)
Pogoń Staszów 0-4 Tłoki Gorzyce 30 kwietnia, 17:00 (300)
M.Kusiak 20, Pacuła 36, Gielarek 48, 60
Wisła II Kraków 2-1 Polonia Przemyśl 29 kwietnia, 16:00 (200)
Iwan 23 (k), Omeonu 32 - Rybkiewicz 73
Stal Rzeszów 2-0 Hetman Zamość 30 kwietnia, 20:00 (900)
D.Popiela 11, K.Wójcik 70
Stal Stalowa Wola 1-1 Hutnik Kraków 30 kwietnia, 16:00 (800)
Radawiec 75 - Madejski 45
Lewart Lubartów 1-0 Wierna Małogoszcz 30 kwietnia, 17:00 (200)
Kaciczak 2
Heko Czermno 0-2 Kmita Zabierzów 30 kwietnia, 16:00 (300)
Bębenek 27, Czerwiec 35

Kolejka 23 (pierwotnie 24) - 3 maja

Heko Czermno 5-1 Pogoń Leżajsk 3 maja, 17:00 (350)
Zawistowski 14, 22 (k), Chodor 45, Pluta 46, Kanarski 56 - B.Sierżęga 65
Kmita Zabierzów 3-0 Lewart Lubartów 3 maja, 16:00 (250)
Dzierżanowski 27, 90, Czerwiec 73
Wierna Małogoszcz 0-0 Stal Stalowa Wola 3 maja, 17:00 (350)
Hutnik Kraków 1-0 Stal Rzeszów 3 maja, 17:00 (800)
Jasiak 54
Hetman Zamość 1-0 Wisła II Kraków 3 maja, 17:00 (1000)
Albingier 19
Polonia Przemyśl 2-1 Pogoń Staszów 3 maja, 15:00 (300)
Chwasta 28, Jaroch 41 - Kaznecki 8
Tłoki Gorzyce 1-0 Górnik Wieliczka 3 maja, 16:00 (600)
Korzonek 86
Motor Lublin 5-0 Sandecja Nowy Sącz 3 maja, 17:00 (2000)
Szymanek 26, Zajączkowski 65 (k), 69, Ławecki 81, Prażmo 87

Kolejka 24 (pierwotnie 25) - 7-8 maja

Pogoń Leżajsk 1-2 Motor Lublin 8 maja, 17:00 (800)
B.Sierżęga 41 - Maziarz 73, Chmura 78
Sandecja Nowy Sącz 2-1 Tłoki Gorzyce 7 maja, 17:00 (700)
Damasiewicz 17, Janczyk 62 - Pacuła 71
Górnik Wieliczka 2-0 Polonia Przemyśl 7 maja, 17:00 (300)
Musiał 50, Skiba 72
Pogoń Staszów 1-2 Hetman Zamość 8 maja, 17:00 (200)
Kajda 54 - Albingier 76, 83
Wisła II Kraków 1-2 Hutnik Kraków 7 maja, 16:00 (300)
Smółka 20 - Pasionek 22 (k), Antas 84
na stadionie Wisły
Stal Rzeszów 1-0 Wierna Małogoszcz 7 maja, 20:00 (500)
Zajdel 2
Stal Stalowa Wola 1-1 Kmita Zabierzów 7 maja, 17:00 (600)
Bednarz 81 - P.Gawęcki 88
Lewart Lubartów 1-1 Heko Czermno 8 maja, 17:00 (600)
Pisarczyk 45 - Zawistowski 31

Kolejka 25 (pierwotnie 26) - 14-15 maja

Lewart Lubartów 0-1 Pogoń Leżajsk 15 maja, 17:00 (600)
Kowalczyk 55
Heko Czermno 3-1 Stal Stalowa Wola 14 maja, 17:00 (500)
Zawistowski 47 (k), 67, Gondzia 63 - Pietrasiewicz 32
Kmita Zabierzów 3-3 Stal Rzeszów 14 maja, 17:00 (300)
Czerwiec 39, P.Gawęcki 89, Bagnicki 90 - K.Wójcik 21, 90, Brożek 30
Wierna Małogoszcz 1-2 Wisła II Kraków 15 maja, 17:00 (400)
Fatyga 45 - Iheanacho 9, 21
Hutnik Kraków 4-0 Pogoń Staszów 14 maja, 17:00 (550)
Antas 11, Kołodziej 41, Dutka 58, Jasiak 85
Hetman Zamość 0-0 Górnik Wieliczka 15 maja, 17:00 (800)
Polonia Przemyśl 2-1 Sandecja Nowy Sącz 14 maja, 16:00 (400)
Pilawa 1, A.Kot 8 - Świerad 41 (k)
Tłoki Gorzyce 2-1 Motor Lublin 25 maja, 17:00 (1200)
Korzonek 53, Mężyk 90 - Maziarz 3
zmiana terminu z uwagi na wyjazd policji na Szczyt Rady Europy (16-17 maja)

Kolejka 27 - 21-22 maja

Pogoń Leżajsk 0-3 Tłoki Gorzyce 22 maja, 17:00 (500)
M.Kusiak 65, Ławryszyn 71, Korzonek 77
Motor Lublin 2-0 Polonia Przemyśl 21 maja, 17:00 (1600)
Zajączkowski 19, 41
Sandecja Nowy Sącz 1-0 Hetman Zamość 21 maja, 17:00 (650)
Szczepanik 38
Górnik Wieliczka 2-3 Hutnik Kraków 22 maja, 12:00 (600)
Grodzicki 47, Skiba 83 - Kołodziej 27, 65, Jasiak 80
Pogoń Staszów 1-4 Wierna Małogoszcz 22 maja, 17:00 (250)
Zaliński 35 - K.Drej 5, D.Gil 15, 59, Hajduk 89
Wisła II Kraków 2-1 Kmita Zabierzów 22 maja, 16:00 (200)
Kokoszka 10, Szabat 78 - Bagnicki 42
Stal Rzeszów 1-1 Heko Czermno 21 maja, 20:00 (2000)
K.Szymański 66 - K.Zawadzki 24
Stal Stalowa Wola 3-0 Lewart Lubartów 21 maja, 17:00 (800)
Sałek 35, Radawiec 65, 67

Kolejka 28 - 28-29 maja

Stal Stalowa Wola 1-1 Pogoń Leżajsk 28 maja, 17:00 (500)
Sałek 36 - B.Sierżęga 90
Lewart Lubartów 0-5 Stal Rzeszów 29 maja, 17:00 (500)
K.Szymański 1, 40, Chrupałła 12 (s), Solarz 16, Kloc 18
Heko Czermno 2-0 Wisła II Kraków 28 maja, 17:00 (650)
A.Stępień 54, Trela 80
Kmita Zabierzów 5-0 Pogoń Staszów 9 czerwca, 17:30 (150)
J.Lizak 45, Filipczak 47, D.Gawęcki 56, Czerwiec 61, 79
w pierwotnym terminie mecz się nie odbył - wycofano licencję dla Pogoni Staszów na grę w III lidze, którą następnie przywrócono
Wierna Małogoszcz 0-2 Górnik Wieliczka 29 maja, 17:00 (400)
Musiał 29, Cebula 87
Hutnik Kraków 1-1 Sandecja Nowy Sącz 28 maja, 17:00 (600)
Jarosz 87 - Czernecki 49
Hetman Zamość 1-1 Motor Lublin 29 maja, 17:00 (1400)
Wachowicz 44 (k) - Maciejewski 42
Polonia Przemyśl 1-0 Tłoki Gorzyce 29 maja, 11:00 (500)
Rybkiewicz 75 (k)

Kolejka 29 - 4 czerwca

Polonia Przemyśl 0-1 Pogoń Leżajsk 4 czerwca, 14:30 (400)
B.Sierżęga 33
Tłoki Gorzyce 2-0 Hetman Zamość 4 czerwca, 14:30 (400)
Szafran 40, Mężyk 56
Motor Lublin 2-0 Hutnik Kraków 4 czerwca, 14:30 (1000)
P.Wójcik 53, Prędota 86
Sandecja Nowy Sącz 0-1 Wierna Małogoszcz 4 czerwca, 14:30 (450)
D.Gil 24
Górnik Wieliczka 0-2 Kmita Zabierzów 4 czerwca, 14:30 (200)
Czerwiec 41, A.Lizak 87
Pogoń Staszów 0-5 Heko Czermno 4 czerwca, 14:30 (300)
Kanarski 29, Zachnik 32, Gondzia 52, Zawistowski 79, Zimoch 90
Wisła II Kraków 0-0 Lewart Lubartów 4 czerwca, 14:30 (80)
Stal Rzeszów 2-1 Stal Stalowa Wola 4 czerwca, 14:30 (1200)
Kloc 14, K.Szymański 28 - Radawiec 53

REKLAMA

Kolejka 30 - 11 czerwca

Pogoń Leżajsk 1-2 Stal Rzeszów 11 czerwca, 16:00 (400)
Danielak 60 - Kloc 5 (k), K.Szymański 13
Stal Stalowa Wola 1-1 Wisła II Kraków 11 czerwca, 16:00 (400)
Radawiec 84 - Małecki 41
Lewart Lubartów 2-0 Pogoń Staszów 11 czerwca, 16:00 (300)
Klepacz 30, Mitura 64
Heko Czermno 2-2 Górnik Wieliczka 11 czerwca, 16:00 (450)
Gondzia 47, Walęciak 90 - Cebula 20, Powroźnik 45
Kmita Zabierzów 4-2 Sandecja Nowy Sącz 11 czerwca, 16:00 (250)
Czerwiec 82 (k), 86, Bagnicki 89, J.Lizak 90 - Basta 73, Florian 90
Wierna Małogoszcz 1-3 Motor Lublin 11 czerwca, 16:00 (300)
P.Kleszcz 52 - Ławecki 5, Prędota 9, Maziarz 31
Hutnik Kraków 0-1 Tłoki Gorzyce 11 czerwca, 16:00 (700)
W.Fabianowski 71
Hetman Zamość 2-1 Polonia Przemyśl 11 czerwca, 16:00 (400)
Sobczyk 4 (k), Szepeta 90 - Wojtas 56

Baraże o udział w II lidze
Baraże o udział w III lidze (4)

II liga 2004/2005

III liga 2004/2005 (1 (Warmia i Mazury, Podlasie, Łódzkie, Mazowsze))
III liga 2004/2005 (2 (Pomorze Zachodnie, Pomorze, Wielkopolska, Kujawy i Pomorze))
III liga 2004/2005 (3 (Lubuskie, Dolny Śląsk, Opolskie, Śląsk))

IV liga 2004/2005 (lubelska)
IV liga 2004/2005 (małopolska (Kraków))
IV liga 2004/2005 (małopolska (Nowy Sącz-Tarnów))
IV liga 2004/2005 (podkarpacka)
IV liga 2004/2005 (świętokrzyska)

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas