[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2004/2005, grupa: lubelska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Avia Świdnik 30 67 20 7 3 68-27 12 3 0 42-10 8 4 3 26-17
2.  Stal Kraśnik 30 58 16 10 4 53-21 9 5 1 36-11 7 5 3 17-10
3.  Podlasie Biała Podlaska 30 57 16 9 5 47-29 8 5 2 24-15 8 4 3 23-14
4.  Tomasovia Tomaszów Lubelski 30 52 16 4 10 44-35 11 1 3 30-17 5 3 7 14-18
5.  Granica Lubycza Królewska 30 51 12 15 3 44-29 7 8 0 27-16 5 7 3 17-13
6.  Lublinianka Lublin 30 48 13 9 8 47-30 5 8 2 19-15 8 1 6 28-15
7.  Górnik II Łęczna 30 46 12 10 8 60-43 6 6 3 31-15 6 4 5 29-28
8.  Czarni Dęblin 30 43 12 7 11 49-46 6 4 5 23-21 6 3 6 26-25
9.  Orlęta Łuków 30 42 10 12 8 43-43 7 7 1 24-18 3 5 7 19-25
10.  Orlęta Radzyń Podlaski 30 40 11 7 12 66-44 8 2 5 41-16 3 5 7 25-28
11.  Janowianka Janów Lubelski 30 35 10 5 15 42-56 8 2 5 24-20 2 3 10 18-36
12.  Chełmianka Chełm 30 33 8 9 13 27-41 5 4 6 16-17 3 5 7 11-24
13.  Łada Biłgoraj 30 28 8 4 18 39-58 4 2 9 20-27 4 2 9 19-31
14.  Victoria Parczew 30 23 5 8 17 43-51 4 1 10 28-25 1 7 7 15-26
15.  Wisła Puławy 30 19 4 7 19 27-70 3 4 8 11-22 1 3 11 16-48
16.  Hetman II Zamość 30 14 3 5 22 30-106 2 2 11 20-48 1 3 11 10-58

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Avia Świdnik    0-0 1-1 1-0 1-0 2-0 3-1 4-1 3-1 1-1 3-1 5-1 6-1 4-0 3-1 5-1 
 2 Stal Kraśnik3-0     2-2 1-3 0-0 2-0 0-0 3-0 2-2 3-1 2-0 5-1 2-0 2-2 5-0 4-0 
 3 Podlasie Biała Podlaska2-1 1-0     2-0 0-0 0-3 3-1 1-3 1-1 4-3 0-0 0-0 2-1 0-0 6-2 2-0 
 4 Tomasovia Tomaszów Lubelski0-2 2-2 2-0     1-3 1-2 3-2 3-1 1-0 2-1 2-1 1-0 3-0 3-1 4-1 2-1 
 5 Granica Lubycza Królewska1-1 1-1 1-0 1-1     1-0 3-3 2-1 4-1 1-0 3-1 0-0 3-1 2-2 2-2 2-2 
 6 Lublinianka Lublin0-0 1-1 1-2 2-1 1-1     0-3 3-3 3-2 2-1 5-1 0-0 0-0 1-0 0-0 0-0 
 7 Górnik II Łęczna2-2 2-0 1-2 0-0 0-1 2-0     2-2 3-3 3-0 7-1 0-0 2-0 1-3 1-1 5-0 
 8 Czarni Dęblin0-2 0-2 2-2 0-2 1-0 3-1 1-1     2-1 2-2 0-0 1-2 1-4 2-0 6-1 2-1 
 9 Orlęta Łuków1-1 0-0 0-0 3-1 0-0 0-6 1-1 3-2     1-0 3-2 0-0 1-1 3-2 2-0 6-2 
 10 Orlęta Radzyń Podlaski3-1 0-1 0-2 2-0 1-1 0-1 6-2 1-3 1-0     4-1 7-1 3-0 1-1 1-2 11-0 
 11 Janowianka Janów Lubelski0-3 2-0 1-2 2-1 1-2 0-0 5-2 2-1 2-2 1-4     2-0 0-2 1-0 2-1 3-0 
 12 Chełmianka Chełm1-2 0-1 0-2 0-0 1-0 2-1 0-1 0-2 3-2 2-2 3-0     0-2 1-1 3-1 0-0 
 13 Łada Biłgoraj2-3 0-3 1-3 3-1 1-1 1-3 2-3 0-2 0-1 1-3 2-0 0-2     1-1 1-0 5-1 
 14 Victoria Parczew1-2 1-2 0-2 0-1 0-2 1-2 1-4 0-1 0-1 3-3 0-2 1-0 3-2     7-1 10-0 
 15 Wisła Puławy0-1 0-3 1-0 0-1 2-3 0-3 0-2 0-0 0-0 1-3 1-1 1-0 2-1 2-2     1-2 
 16 Hetman II Zamość1-5 0-1 1-3 1-2 3-3 0-6 0-3 1-4 0-2 1-1 1-7 1-4 3-4 2-0 5-3     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Wisła Puławy 1-1 Janowianka Janów Lubelski 14 sierpnia, 11:00
Abramczyk 90 - Gąbka 9
Avia Świdnik 1-0 Granica Lubycza Królewska 14 sierpnia, 17:00
Okoniewski 47
Orlęta Radzyń Podlaski 11-0 Hetman II Zamość 14 sierpnia, 17:00
Panek 31, 39, 49, 64, Grzywacz 32, 36, Iwan 57, Ślusarczyk 71, Piorun 90
Orlęta Łuków 0-6 Lublinianka Lublin 15 sierpnia, 17:00
Gromba 25, 45, 85, Borowski 77, Sebastaniuk 83, Marzec 88
Tomasovia Tomaszów Lubelski 3-0 Łada Biłgoraj 15 sierpnia, 17:00
Paszkiewicz 15, 65, Żurawski 29
Victoria Parczew 1-2 Stal Kraśnik 15 sierpnia, 17:00
Janeczko 79 (k) - Wiącek 42, Zieliński 49 (s)
Chełmianka Chełm 0-2 Czarni Dęblin 14 sierpnia, 17:00
Białek 74 (k), 76
Górnik II Łęczna 1-2 Podlasie Biała Podlaska 14 sierpnia, 11:00
Szymanek 30 - Jarzynka 60, Klujewski 65

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Górnik II Łęczna 1-1 Wisła Puławy 22 sierpnia, 11:00
Szymanek 11 - Mirosław 33
Podlasie Biała Podlaska 0-0 Chełmianka Chełm 21 sierpnia, 17:00
Czarni Dęblin 2-0 Victoria Parczew 22 sierpnia, 17:00
Sadowski 70, Dryk 76 (k)
Stal Kraśnik 1-3 Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 września, 16:00
Kusztykiewicz 39 - Egharevba 43, 48, 82
Łada Biłgoraj 0-1 Orlęta Łuków 15 września, 16:45
Izdebski 74
przełożony z powodu kontuzji w zespole Orląt
Lublinianka Lublin 2-1 Orlęta Radzyń Podlaski 22 sierpnia, 10:30
Gromba 55, Banaszkiewicz 83 - Szaruga 57 (s)
Hetman II Zamość 1-5 Avia Świdnik 21 sierpnia, 17:00
Gałka 51 - Pranagal 31, Galiński 54, 80, 89, Zawadzki 75
Granica Lubycza Królewska 3-1 Janowianka Janów Lubelski 21 sierpnia, 17:00
Wasilewski 24, 65 (k), Leszczyński 45 - Drozd 32

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

Wisła Puławy 2-3 Granica Lubycza Królewska 28 sierpnia, 11:00
Mirosław 15, Kozdrój 25 - Stefanik 46, Wróbel 53, Nazarowicz 55
Janowianka Janów Lubelski 3-0 Hetman II Zamość 28 sierpnia, 16:00
Stelmach 20, Gąbka 33, Jabłoński 85
Avia Świdnik 2-0 Lublinianka Lublin 29 sierpnia, 17:00
Pranagal 76, 86
Orlęta Radzyń Podlaski 3-0 Łada Biłgoraj 29 sierpnia, 17:00
Panek 4, 26, Piorun 55
Orlęta Łuków 0-0 Stal Kraśnik 22 września, 16:00
przełożony z powodu kontuzji w zespole Orląt
Tomasovia Tomaszów Lubelski 3-1 Czarni Dęblin 29 sierpnia, 16:00
Żurawski 20, Egharevba 41, 47 - Sadowski 83
Victoria Parczew 0-2 Podlasie Biała Podlaska 15 września, 16:00
Borysiuk 54, Storto 84
przełożony z powodu kontuzji w zespole Podlasia
Chełmianka Chełm 0-1 Górnik II Łęczna 28 sierpnia, 15:00
Szymanek 80
lub o 17:00

Kolejka 4 - 4-5 września

Chełmianka Chełm 3-1 Wisła Puławy 4 września, 13:00
B.Mazurek 2, Leśnicki 36, Sąsiadek 87 - Abramczyk 79
Górnik II Łęczna 1-3 Victoria Parczew 4 września, 11:00
Sołdecki 83 - Kaczor 4, Janeczko 54, Lis 90
Podlasie Biała Podlaska 2-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 4 września, 14:00
Jarzynka 2, 7
Czarni Dęblin 2-1 Orlęta Łuków 5 września, 16:00
Sadowski 11, Białek 30 - Pieńkus 56 (k)
Stal Kraśnik 3-1 Orlęta Radzyń Podlaski 5 września, 16:00
Wiącek 9 (k), 24, Kusztykiewicz 18 - Leszkiewicz 29 (k)
Łada Biłgoraj 2-3 Avia Świdnik 5 września, 17:00
Pyda 10, 24 - Galiński 17, 68, 89
Lublinianka Lublin 5-1 Janowianka Janów Lubelski 5 września, 11:30
Gromba 21, Kleszcz 33 (k), Zieliński 41, Marzec 49, Mokiejewski 85 - Jabłoński 38
Hetman II Zamość 3-3 Granica Lubycza Królewska 2 września, 17:00
Szepeta 36, Kusiak 60, 75 - Ołowniuk 30, Wasilewski 35, Borodziej 84

Kolejka 5 - 8 września

Wisła Puławy 1-2 Hetman II Zamość 8 września, 17:00
Pietras 41 - Mączka 72, Kostrubała 85
Granica Lubycza Królewska 1-0 Lublinianka Lublin 8 września, 15:30
Stefanik 21
Janowianka Janów Lubelski 0-2 Łada Biłgoraj 8 września, 16:00
Zarczuk 52, Polak 81
Avia Świdnik 0-0 Stal Kraśnik 8 września, 17:00
Orlęta Radzyń Podlaski 1-3 Czarni Dęblin 8 września, 17:00
Panek 31 - Białek 58, 74, D.Szafranek 90
Orlęta Łuków 0-0 Podlasie Biała Podlaska 8 września, 17:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 3-2 Górnik II Łęczna 8 września, 16:00
Paszkiewicz 12, 21, Bilewicz 45 - Osuch 42, Kuśmirek 47
Victoria Parczew 1-0 Chełmianka Chełm 8 września, 16:00
Kaczor 2

Kolejka 6 - 11-12 września

Victoria Parczew 7-1 Wisła Puławy 11 września, 16:00
Czeberak 8, 41, Janeczko 9, 59, 90, Kaczor 35, Lis 88 - Sikora 44
Chełmianka Chełm 0-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 11 września, 16:00
Górnik II Łęczna 3-3 Orlęta Łuków 12 września, 14:00
Osuch 17, 67, Szymanek 73 - Skrzymowski 30, Gaj 52, Szlaski 83
Podlasie Biała Podlaska 4-3 Orlęta Radzyń Podlaski 11 września, 16:00
Ślusarczyk 15 (s), Borysiuk 40, Żurawski 51, Potent 75 - Panek 1, 34, Piorun 41
Czarni Dęblin 0-2 Avia Świdnik 12 września, 15:00
Pragnal 24, Galiński 28
Stal Kraśnik 2-0 Janowianka Janów Lubelski 12 września, 15:00
Solis 18, Chomicz 88
Łada Biłgoraj 1-1 Granica Lubycza Królewska 12 września, 17:00
Zarczuk 17 - Borodziej 79
Lublinianka Lublin 0-0 Hetman II Zamość 12 września, 11:30

Kolejka 7 - 18-19 września

Wisła Puławy 0-3 Lublinianka Lublin 18 września, 11:00
Gromba 20, 28, Gralewski 90
Hetman II Zamość 3-4 Łada Biłgoraj 19 września, 15:00
Kondrakiewicz 23, Gałka 44, Grela 89 - Zarczuk 20, 49, Bubiłek 40, 75
Granica Lubycza Królewska 1-1 Stal Kraśnik 19 września, 15:00
Borodziej 55 - Wiącek 80
Janowianka Janów Lubelski 2-1 Czarni Dęblin 19 września, 16:00
Jabłoński 11, Gąbka 44 - W.Kępka 65
Avia Świdnik 1-1 Podlasie Biała Podlaska 19 września, 16:00
Pranagal 86 - Storto 77
Orlęta Radzyń Podlaski 6-2 Górnik II Łęczna 18 września, 15:00
Stopa 26, Panek 37, 53, 64, Grzywacz 76, 84 - Kuśmirek 57, Szymanek 61
lub o 16:00
Orlęta Łuków 0-0 Chełmianka Chełm 19 września, 16:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 3-1 Victoria Parczew 19 września, 16:00
Egharevba 34, 78, Świderek 89 - Kaczor 40

Kolejka 8 - 25-26 września

Tomasovia Tomaszów Lubelski 4-1 Wisła Puławy 26 września, 14:00
Egharevba 43, 44, 62, Paszkiewicz 88 - Mirosław 72
Victoria Parczew 0-1 Orlęta Łuków 26 września, 15:00
Gaj 69
Chełmianka Chełm 2-2 Orlęta Radzyń Podlaski 25 września, 16:00
Leśnicki 65, A.Mazurek 87 (k) - Grzywacz 4, Panek 34
Górnik II Łęczna 2-2 Avia Świdnik 26 września, 11:00
Jankowski 12, Szymanek 30 - Galiński 4, Marczuk 75
Podlasie Biała Podlaska 0-0 Janowianka Janów Lubelski 25 września, 16:00
Czarni Dęblin 1-0 Granica Lubycza Królewska 25 września, 15:00
W.Kępka 68
Stal Kraśnik 4-0 Hetman II Zamość 26 września, 15:00
Wiącek 18, Chomicz 38, Dziewulski 65, Bandosz 83
Łada Biłgoraj 1-3 Lublinianka Lublin 26 września, 16:00
Hasiak 69 - Grzegorczyk 40, Kleszcz 45, Marzec 79

Kolejka 9 - 2-3 października

Wisła Puławy 2-1 Łada Biłgoraj 2 października, 11:00
Kozdrój 84, Mirosław 90 - Pyda 64
Lublinianka Lublin 1-1 Stal Kraśnik 3 października, 11:30
Kleszcz 80 (k) - Kusztykiewicz 89
Hetman II Zamość 1-4 Czarni Dęblin 2 października, 15:00
Gałka 81 - Kołdej 16, 41, Sadowski 21, Kamiński 87
Granica Lubycza Królewska 1-0 Podlasie Biała Podlaska 3 października, 15:00
Ołowniuk 63
Janowianka Janów Lubelski 5-2 Górnik II Łęczna 2 października, 15:00
Stelmach 20, Tarczyluk 33 (s), Jabłoński 41, Dycha 87, Kowalik 90 - Ł.Gołąb 47, Gański 52
Avia Świdnik 5-1 Chełmianka Chełm 3 października, 15:00
Misztal 21, Ptaszyński 36, Galiński 38, Pranagal 70, 86 - Misiura 50
Orlęta Radzyń Podlaski 1-1 Victoria Parczew 3 października, 16:00
Grzywacz 40 - Kaczorowski 43
Orlęta Łuków 3-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 3 października, 16:00
Gaj 7, 57, Skrzymowski 75 - Droździel 63

Kolejka 10 - 9-10 października

Orlęta Łuków 2-0 Wisła Puławy 10 października, 15:00
Grula 34, Gaj 60
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-1 Orlęta Radzyń Podlaski 11 listopada, 13:00
Egharevba 35, Droździel 85 - Panek 29
Victoria Parczew 1-2 Avia Świdnik 10 października, 14:00
Gręzak 90 - Kozieł 44, Pranagal 45
Chełmianka Chełm 3-0 Janowianka Janów Lubelski 9 października, 15:00
B.Mazurek 51, Krawiec 61, Brzozowiec 90
Górnik II Łęczna 0-1 Granica Lubycza Królewska 9 października, 11:00
Poleszak 80
Podlasie Biała Podlaska 2-0 Hetman II Zamość 9 października, 14:30
K.Sowa 26 (s), Kopytiuk 78
Czarni Dęblin 3-1 Lublinianka Lublin 10 października, 12:00
Białek 40, 86, 90 - Kleszcz 22
Stal Kraśnik 2-0 Łada Biłgoraj 10 października, 14:00
Dziewulski 19, Kusztykiewicz 83

Kolejka 11 - 16-17 października

Wisła Puławy 0-3 Stal Kraśnik 16 października, 15:00
Wiącek 14 (k), Fidala 65, Chomicz 83
Łada Biłgoraj 0-2 Czarni Dęblin 17 października, 15:00
Sadowski 9, Białek 87
Lublinianka Lublin 1-2 Podlasie Biała Podlaska 17 października, 11:30
Kleszcz 2 (k) - Laszuk 32, Storto 77
Hetman II Zamość 0-3 Górnik II Łęczna 17 października, 15:00
Łagowiec 43 (s), Szymanek 46, Ł.Gołąb 87
Granica Lubycza Królewska 0-0 Chełmianka Chełm 17 października, 15:00
Janowianka Janów Lubelski 1-0 Victoria Parczew 17 października, 15:00
Blacha 54
Avia Świdnik 1-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 30 marca, 16:00
Pranagal 82
w pierwotnym terminie (17 października, 14:00) odwołany z powodu śmierci trzech zawodników siatkarskiej drużyny Avii w wypadku samochodowym; w kolejnym terminie (27 października, 15:00) również się nie odbył z powodu awarii autokaru Tomasovii; w następnym terminie (21 listopada, 12:00) mecz także się nie odbył z powodu złych warunków atmosferycznych
Orlęta Radzyń Podlaski 1-0 Orlęta Łuków 17 października, 15:00
Witkowski 15

Kolejka 12 - 23-24 października

Orlęta Radzyń Podlaski 1-2 Wisła Puławy 24 października, 14:00
Witkowski 52 - Sikora 25 (k), Kozdrój 88
Orlęta Łuków 1-1 Avia Świdnik 24 października, 14:00
Gaj 15 - Okoniewski 37 (k)
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-1 Janowianka Janów Lubelski 24 października, 12:00
Egharevba 23, Anioł 85 - Skrzypczyk 80
Victoria Parczew 0-2 Granica Lubycza Królewska 24 października, 14:00
Stępniak 45, Wasilewski 88 (k)
Chełmianka Chełm 0-0 Hetman II Zamość 23 października, 14:00
Górnik II Łęczna 2-0 Lublinianka Lublin 24 października, 11:00
Bugała 39, Matysiak 54
Podlasie Biała Podlaska 2-1 Łada Biłgoraj 23 października, 13:00
Jarzynka 13 (k), Potent 48 - Bubiłek 69
Czarni Dęblin 0-2 Stal Kraśnik 24 października, 12:00
Dziewulski 65, Kusztykiewicz 78

Kolejka 13 - 30-31 października

Wisła Puławy 0-0 Czarni Dęblin 30 października, 14:00
Stal Kraśnik 2-2 Podlasie Biała Podlaska 31 października, 13:00
Wiącek 50, Kusztykiewicz 65 - Jakubiec 70, Kurowski 85
Łada Biłgoraj 2-3 Górnik II Łęczna 30 października, 11:00
Krzepiłko 42, Sawczuk 56 - Osuch 10, 83, Szymanek 39
Lublinianka Lublin 0-0 Chełmianka Chełm 31 października, 11:30
Hetman II Zamość 2-0 Victoria Parczew 31 października, 12:00
Kwit 18, Lipiec 58
Granica Lubycza Królewska 1-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 31 października, 14:00
Borodziej 1 - Droździel 82
Janowianka Janów Lubelski 2-2 Orlęta Łuków 31 października, 14:00
Nowicki 32 (s), Drozd 55 - Nowicki 16, Koryciński 86
Avia Świdnik 1-1 Orlęta Radzyń Podlaski 30 października, 11:00
Pranagal 3 - Piotrowicz 73

Kolejka 14 - 6-7 listopada

Avia Świdnik 3-1 Wisła Puławy 7 listopada, 13:00
Galiński 62, Fral 73 (s), Oskroba 90 - Komorek 67
Orlęta Radzyń Podlaski 4-1 Janowianka Janów Lubelski 7 listopada, 13:00
Panek 41, 46, Szczawiński 48, 52 - Blacha 56
Orlęta Łuków 0-0 Granica Lubycza Królewska 7 listopada, 12:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-1 Hetman II Zamość 6 listopada, 12:00
Paszkiewicz 9, Egharevba 70 (k) - Grela 15
Victoria Parczew 1-2 Lublinianka Lublin 7 listopada, 13:00
Kaczor 55 - Gromba 64, Gralewski 66
Chełmianka Chełm 0-2 Łada Biłgoraj 6 listopada, 13:00
Zarczuk 58, 77
Górnik II Łęczna 2-0 Stal Kraśnik 7 listopada, 13:00
Szymanek 20, 81
Podlasie Biała Podlaska 1-3 Czarni Dęblin 6 listopada, 13:00
Batsjuta 31 - Luty 47, W.Kępka 69, Kamiński 90

Kolejka 15 - 13-14 listopada

Wisła Puławy 1-0 Podlasie Biała Podlaska 14 listopada, 11:00
Sikora 84
Czarni Dęblin 1-1 Górnik II Łęczna 13 listopada, 13:00
W.Kępka 42 - Szymanek 16
Stal Kraśnik 5-1 Chełmianka Chełm 14 listopada, 12:00
Wiącek 28, Ficulak 32, Kusztykiewicz 53, 71, Dziewulski 90 - Łobaczuk 70
Łada Biłgoraj 1-1 Victoria Parczew 14 listopada, 13:00
Zarczuk 75 - Piwowarski 90
Lublinianka Lublin 2-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 14 listopada, 11:30
Gromba 15, 26 - Świderek 70
Hetman II Zamość 0-2 Orlęta Łuków 13 listopada, 12:00
P.Ozygała 10, Skrzymowski 48
Granica Lubycza Królewska 1-0 Orlęta Radzyń Podlaski 14 listopada, 13:00
Stefanik 21
Janowianka Janów Lubelski 0-3 Avia Świdnik 14 listopada, 13:00
Machnikowski 56, Sieczkarz 66, Okoniewski 75 (k)

Kolejka 16 - 13 kwietnia

Janowianka Janów Lubelski 2-1 Wisła Puławy 13 kwietnia, 17:00
Dycha 43, Jabłoński 54 (k) - Sikora 77 (k)
Granica Lubycza Królewska 1-1 Avia Świdnik 13 kwietnia, 17:00 (400)
Borodziej 10 - Gutek 90 (k)
Hetman II Zamość 1-1 Orlęta Radzyń Podlaski 13 kwietnia, 17:00
Szepeta 44 - Iwan 13
Lublinianka Lublin 3-2 Orlęta Łuków 13 kwietnia, 17:00
Pilipczak 18, 64, Gromba 73 - Gaj 20, Ozygała 43
Łada Biłgoraj 3-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 13 kwietnia, 17:00 (500)
Sroka 50, Laskowski 65, Woźniak 79 - Świderek 33
Stal Kraśnik 2-2 Victoria Parczew 13 kwietnia, 17:00
Kaczor 77 (s), Chomicz 80 (k) - Kaczor 8, Lis 62
Czarni Dęblin 1-2 Chełmianka Chełm 13 kwietnia, 17:00
W.Kępka 35 - B.Mazurek 14, Tatysiak 45
Podlasie Biała Podlaska 3-1 Górnik II Łęczna 13 kwietnia, 17:00
Wierstak 10, 43, Kurkowski 66 - Soczewka 32

Kolejka 17 - 2-3 kwietnia

Wisła Puławy 0-2 Górnik II Łęczna 2 kwietnia, 16:00
Osuch 58, Wywrocki 90
Chełmianka Chełm 0-2 Podlasie Biała Podlaska 2 kwietnia, 14:00
Pacholarz 26, Kopytiuk 39
Victoria Parczew 0-1 Czarni Dęblin 2 kwietnia, 16:00
Szafranek 25 (k)
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-2 Stal Kraśnik 20 kwietnia, 17:00
Świderek 39, 88 - Chomicz 6, Wiącek 69
Orlęta Łuków 1-1 Łada Biłgoraj 20 kwietnia, 17:00
Gaj 70 - Sroka 43
Orlęta Radzyń Podlaski 0-1 Lublinianka Lublin 20 kwietnia, 17:00
Gralewski 84
Avia Świdnik 5-1 Hetman II Zamość 20 kwietnia, 17:00
Galiński 1, 80, Pranagal 26, Szewc 59, Zawadzki 69 - Hałas 71
Janowianka Janów Lubelski 1-2 Granica Lubycza Królewska 20 kwietnia, 17:00
Brytan 27 - Stefanik 43, Borodziej 63 (k)

Kolejka 18 - 9-10 kwietnia

Granica Lubycza Królewska 2-2 Wisła Puławy 10 kwietnia, 16:00 (200)
Borodziej 60, 72 - Matras 88, 90
Hetman II Zamość 1-7 Janowianka Janów Lubelski 10 kwietnia, 15:00 (100)
Kostrubała 75 - Kowalik 20, 25, Jabłoński 35, 45, 50, 70, Drozd 75
Lublinianka Lublin 0-0 Avia Świdnik 9 kwietnia, 12:00 (800)
Łada Biłgoraj 1-3 Orlęta Radzyń Podlaski 10 kwietnia, 15:00 (600)
Laskowski 11 - Giza 2, 30, Panek 7
Stal Kraśnik 2-2 Orlęta Łuków 10 kwietnia, 16:00 (800)
Kusztykiewicz 76, Chomicz 90 - Kurek 46 (k), Izdebski 52
Czarni Dęblin 0-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 10 kwietnia, 15:00 (600)
Paszkiewicz 25, Gozdek 90
Podlasie Biała Podlaska 0-0 Victoria Parczew 9 kwietnia, 16:00 (1400)
Górnik II Łęczna 0-0 Chełmianka Chełm 10 kwietnia, 11:00 (500)

Kolejka 19 - 16-17 kwietnia

Wisła Puławy 1-0 Chełmianka Chełm 16 kwietnia, 16:00 (300)
Matras 11
Victoria Parczew 1-4 Górnik II Łęczna 16 kwietnia, 16:00 (300)
Brzozowski 88 - Oziemczuk 28, 90, Osuch 44, A.Budka 65
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-0 Podlasie Biała Podlaska 17 kwietnia, 16:00 (1000)
T.Świderek 42, Włodarski 90
Orlęta Łuków 3-2 Czarni Dęblin 17 kwietnia, 16:00 (500)
Leszkiewicz 15, 73, A.Gaj 62 - Kępka 35, Skrzypek 57 (k)
Orlęta Radzyń Podlaski 0-1 Stal Kraśnik 17 kwietnia, 16:00 (1000)
Wiącek 71
Avia Świdnik 6-1 Łada Biłgoraj 17 kwietnia, 15:00 (1000)
Szewc 13, Gutek 19 (k), Pranagal 43, 70, Galiński 80, 85 - Zarczuk 74
Janowianka Janów Lubelski 0-0 Lublinianka Lublin 17 kwietnia, 16:00 (900)
Granica Lubycza Królewska 2-2 Hetman II Zamość 17 kwietnia, 13:00 (200)
Borodziej 8, Leszczyński 59 - Kusiak 79, Lalik 80

Kolejka 20 - 23-24 kwietnia

Hetman II Zamość 5-3 Wisła Puławy 23 kwietnia, 16:00 (150)
Kostrubała 6, 60, Gałka 65, Lalik 66, Kita 90 - Mirosław 13, 72, Abramczyk 69
Lublinianka Lublin 1-1 Granica Lubycza Królewska 23 kwietnia, 12:00 (400)
Banaszkiewicz 90 - Wasilewski 23
Łada Biłgoraj 2-0 Janowianka Janów Lubelski 24 kwietnia, 16:00 (600)
Sawczuk 38, Woźniak 53
Stal Kraśnik 3-0 Avia Świdnik 24 kwietnia, 16:00 (1500)
Wronka 23, Kusztykiewicz 43, Wiącek 90
Czarni Dęblin 2-2 Orlęta Radzyń Podlaski 24 kwietnia, 15:00 (450)
A.Sadowski 36, Skrzypek 90 (k) - Giza 50, 78
Podlasie Biała Podlaska 1-1 Orlęta Łuków 23 kwietnia, 16:00 (600)
Kopytiuk 10 - P.Ozygała 44
Górnik II Łęczna 0-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 24 kwietnia, 11:00 (100)
Chełmianka Chełm 1-1 Victoria Parczew 23 kwietnia, 14:00 (900)
Leśnicki 80 - Czeberak 16

Kolejka 21 - 30 kwietnia

Wisła Puławy 2-2 Victoria Parczew 30 kwietnia, 14:30
Abramczyk 45, Mirosław 51 - Cioch 55, Czeberak 78
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0 Chełmianka Chełm 30 kwietnia, 17:00
Paszkiewicz 30 (k)
Orlęta Łuków 1-1 Górnik II Łęczna 30 kwietnia, 17:00
Kowalczyk 75 - A.Budka 60
Orlęta Radzyń Podlaski 0-2 Podlasie Biała Podlaska 30 kwietnia, 16:00
Wierstak 37, Storto 90
Avia Świdnik 4-1 Czarni Dęblin 30 kwietnia, 16:00 (700)
Galiński 2, 45, Gutek 6, Szewc 53 - Sadowski 25
Janowianka Janów Lubelski 2-0 Stal Kraśnik 30 kwietnia, 16:00
Drozd 55, Brytan 82
Granica Lubycza Królewska 3-1 Łada Biłgoraj 30 kwietnia, 16:00
Stefanik 30, 47, Wróbel 90 - Laskowski 80
Hetman II Zamość 0-6 Lublinianka Lublin 30 kwietnia, 11:00
Banaszkiewicz 17, Gralewski 22, 74, Kleszcz 63, Iracki 71, Grzegorczyk 88

Kolejka 22 - 3 maja

Lublinianka Lublin 0-0 Wisła Puławy 3 maja, 12:00
Łada Biłgoraj 5-1 Hetman II Zamość 3 maja, 16:00
Zarczuk 58, 73, Sroka 67, Laskowski 71, Igras 87 - Lalik 51 (k)
Stal Kraśnik 0-0 Granica Lubycza Królewska 3 maja, 16:00
Czarni Dęblin 0-0 Janowianka Janów Lubelski 3 maja, 17:00
Podlasie Biała Podlaska 2-1 Avia Świdnik 3 maja, 16:00 (1200)
Grula 38, Kurkowski 83 - Gutek 33 (k)
Górnik II Łęczna 3-0 Orlęta Radzyń Podlaski 3 maja, 17:00
Osuch 18, 26, 34
Chełmianka Chełm 3-2 Orlęta Łuków 3 maja, 15:00
Kalinowski 16, B.Mazurek 24, 28 - Kurek 79 (k), Gaj 88
Victoria Parczew 0-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 3 maja, 17:00
S.Anioł 42

Kolejka 23 - 7-8 maja

Wisła Puławy 0-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 7 maja, 17:00
Droździel 90
Orlęta Łuków 3-2 Victoria Parczew 18 maja, 17:00
Gaj ?, 12, 44 - Lis ?, Czeberak 42
Orlęta Radzyń Podlaski 7-1 Chełmianka Chełm 8 maja, 17:00
Giza 3, 90, Piotrowicz 33, Pliszka 42 (k), 45 (k), 75 (k), 90 - Tatysiak 27
Avia Świdnik 3-1 Górnik II Łęczna 7 maja, 17:00
Zawadzki 80, Czępiński 83, Galiński 88 - Osuch 45
Janowianka Janów Lubelski 1-2 Podlasie Biała Podlaska 8 maja, 13:30
Brytan 2 - Jakubiec 60, Wierstak 77
Granica Lubycza Królewska 2-1 Czarni Dęblin 8 maja, 16:00
Borodziej 52, Wasilewski 73 - Sadowski 26
Hetman II Zamość 0-1 Stal Kraśnik 8 maja, 17:00
Solis 70
Lublinianka Lublin 0-0 Łada Biłgoraj 7 maja, 12:00

Kolejka 24 - 14-15 maja

Łada Biłgoraj 1-0 Wisła Puławy 15 maja, 17:00
Laskowski 6
Stal Kraśnik 2-0 Lublinianka Lublin 15 maja, 16:00 (500)
Dziewulski 60, Kusztykiewicz 70
Czarni Dęblin 2-1 Hetman II Zamość 15 maja, 17:00
Dryk 20, Szczawiński 75 - Świrszcz 90
Podlasie Biała Podlaska 0-0 Granica Lubycza Królewska 14 maja, 16:00 (900)
Górnik II Łęczna 7-1 Janowianka Janów Lubelski 15 maja, 11:00 (150)
Pawelec 17, 88, Oziemczuk 21, Kościelniak 29, A.Budka 41, Osuch 50, Wywrocki 81 - Jabłoński 60
Chełmianka Chełm 1-2 Avia Świdnik 14 maja, 15:00 (1200)
B.Mazurek 49 - Galiński 58, Ładniak 69
Victoria Parczew 3-3 Orlęta Radzyń Podlaski 15 maja, 17:00
Czeberak 55, 60 (k), Kaczor 90 - Piotrowicz 34, Giza 51, Panek 66
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0 Orlęta Łuków 15 maja, 15:30 (700)
T.Świderek 52

Kolejka 25 - 21-22 maja

Wisła Puławy 0-0 Orlęta Łuków 8 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (21 maja, 17:00) goście nie dojechali
Orlęta Radzyń Podlaski 2-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 22 maja, 17:00
Troć 37, Giza 70
Avia Świdnik 4-0 Victoria Parczew 22 maja, 17:00
Szewc 4, Pranagal 16, 64, Galiński 30
Janowianka Janów Lubelski 2-0 Chełmianka Chełm 22 maja, 16:00
Brytan 40, Bieńko 90
Granica Lubycza Królewska 3-3 Górnik II Łęczna 22 maja, 17:00
Poleszak 4, 19, Borodziej 9 - Matysiak 42, Oziemczuk 51, Sołdecki 59
Hetman II Zamość 1-3 Podlasie Biała Podlaska 22 maja, 17:00
Irla 48 - Pacholarz 25, Wierstak 67, Jarzynka 74
Lublinianka Lublin 3-3 Czarni Dęblin 21 maja, 12:00
Gromba 38, 77, Kleszcz 55 - W.Kępka 44, Białek 47, Dryk 72
Łada Biłgoraj 0-3 Stal Kraśnik 21 maja, 17:00
Solis 32, Szymczyk 46, Chomicz 81 (k)

Kolejka 26 - 25 maja

Stal Kraśnik 5-0 Wisła Puławy 1 czerwca, 16:00
Kusztykiewicz 3, Ficulak 14, Solis 64, Wiącek 82, 88
lub 17:00
Czarni Dęblin 1-4 Łada Biłgoraj 1 czerwca, 17:00
Białek 60 - Sroka 7, 86, Zarczuk 85, 90
Podlasie Biała Podlaska 0-3 Lublinianka Lublin 1 czerwca, 16:00
Marzec 2, Gromba 65, Sebastianiuk 70
lub 17:00
Górnik II Łęczna 5-0 Hetman II Zamość 25 maja, 16:00
Osuch 6, Matysiak 30, 52, Wywrocki 56, Tobiszewski 66
Chełmianka Chełm 1-0 Granica Lubycza Królewska 25 maja, 16:00
Gwardiak 6
Victoria Parczew 0-2 Janowianka Janów Lubelski 25 maja, 17:00
Dycha 52, Jabłoński 68 (k)
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-2 Avia Świdnik 25 maja, 17:00
Pranagal 50, Ptaszyński 75
Orlęta Łuków 1-0 Orlęta Radzyń Podlaski 1 czerwca, 17:00
P.Ozygała 68

Kolejka 27 - 28-29 maja

Wisła Puławy 1-3 Orlęta Radzyń Podlaski 28 maja, 17:00
Sikora 39 - Giza 60, Panek 80, Pliszka 90 (k)
Avia Świdnik 3-1 Orlęta Łuków 29 maja, 17:00
Pragnal 32, Szewc 37, Galiński 47 - Kowalczyk 58
Janowianka Janów Lubelski 2-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 29 maja, 16:00
Drozd 26, Bieńko 86 - G.Anioł 60
Granica Lubycza Królewska 2-2 Victoria Parczew 29 maja, 17:00
Poleszak 46, Borodziej 70 - Maksymowicz 25, Andrzej Sawiak 65 (s)
Hetman II Zamość 1-4 Chełmianka Chełm 28 maja, 17:00
Kusiak 12 - Kogut 9, B.Mazurek 20, 42, Krawiec 90
Lublinianka Lublin 0-3 Górnik II Łęczna 28 maja, 12:00
M.Budka 27, Oziemczuk 44, 55
Łada Biłgoraj 1-3 Podlasie Biała Podlaska 28 maja, 11:00
Sroka 55 - Pacholarz 25, 40, Klujewski 72
Stal Kraśnik 3-0 Czarni Dęblin 29 maja, 16:00
Kusztykiewicz 19, 29, Chomicz 86

Kolejka 28 - 4-5 czerwca

Czarni Dęblin 6-1 Wisła Puławy 5 czerwca, 17:00
Białek 23, 63, W.Kępka 34, 42, 57, M Szczawiński 48 - Mirosław 80
Podlasie Biała Podlaska 1-0 Stal Kraśnik 5 czerwca, 17:00
Grula 55
Górnik II Łęczna 2-0 Łada Biłgoraj 5 czerwca, 11:00
M.Budka 69, Janeczko 89
Chełmianka Chełm 2-1 Lublinianka Lublin 4 czerwca, 14:00
Wieczorek 35, B.Mazurek 88 - Zieliński 90 (k)
Victoria Parczew 10-0 Hetman II Zamość 4 czerwca, 17:00
Kaczor 15, 42, 44, 51, 52, Czeberak 28, 32, 56, 63, Jacniacki 85
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-3 Granica Lubycza Królewska 5 czerwca, 17:00
Zatorski 44 - Poleszak 33, 45, Baran 90
Orlęta Łuków 3-2 Janowianka Janów Lubelski 4 czerwca, 12:00
Kurek 38 (k), A.Gaj 43, Leszkiewicz 55 - Stelmach 75, Jabłoński 80
Orlęta Radzyń Podlaski 3-1 Avia Świdnik 5 czerwca, 17:00
Giza 31, 57, Piotrowicz 69 - Pranagal 47

Kolejka 29 - 12 czerwca

Wisła Puławy 0-1 Avia Świdnik 11 czerwca, 17:00
Pranagal 75
Janowianka Janów Lubelski 1-4 Orlęta Radzyń Podlaski 12 czerwca, 17:00
Jabłoński 90 - Pliszka 33, Piotrowicz 57, Giza 62, Kowalczuk 82
Granica Lubycza Królewska 4-1 Orlęta Łuków 11 czerwca, 16:00
Wasilewski 15, 35, Baran 24, Stefanik 78 - P.Ozygała 85
Hetman II Zamość 1-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 11 czerwca, 18:00
Kostrubała 10 - Paszkiewicz 6, Saramak 29
Lublinianka Lublin 1-0 Victoria Parczew 11 czerwca, 16:00
Iracki 70
Łada Biłgoraj 0-2 Chełmianka Chełm 12 czerwca, 17:00
Klempka 19, B.Mazurek 73
Stal Kraśnik 0-0 Górnik II Łęczna 12 czerwca, 17:00
Czarni Dęblin 2-2 Podlasie Biała Podlaska 11 czerwca, 17:00
Szendel 3 (s), M.Szczawiński 53 - Kopytiuk 1, Pacholarz 25

Kolejka 30 - 18-19 czerwca

Podlasie Biała Podlaska 6-2 Wisła Puławy 19 czerwca, 17:00
Borysiuk 1, Grula 6, Baciuta 24, 50, Filipek 58, Klujewski 76 - Kamiński 16, Kamola 90
Górnik II Łęczna 2-2 Czarni Dęblin 18 czerwca
Dobrowolski 52, Wywrocki 84 - Przybysz 60, Rutkowski 89
w Dęblinie
Chełmianka Chełm 0-1 Stal Kraśnik 19 czerwca, 17:00
Szymczyk 32
Victoria Parczew 3-2 Łada Biłgoraj 19 czerwca, 17:00
Kaczor 60, 72, Czeberak 81 - Laskowski 2, Igras 44
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-2 Lublinianka Lublin 19 czerwca, 17:00
Paszkiewicz 23 (k) - Banaszkiewicz 61, Marzec 65
Orlęta Łuków 6-2 Hetman II Zamość 19 czerwca, 17:00
Skrzymowski 18, Leszkiewicz 33, Gaj 42, 65, 76, Matyjasek 85 - Hałas 75, 89
Orlęta Radzyń Podlaski 1-1 Granica Lubycza Królewska 19 czerwca, 17:00
Panek 85 - Iwan 42 (s)
Avia Świdnik 3-1 Janowianka Janów Lubelski 18 czerwca, 17:00 (1000)
Gutek 55 (k), Pranagal 66, Szewc 86 - Góreczny 63

Baraże o udział w III lidze (4)

III liga 2004/2005 (4 (Świętokrzyskie, Lubelskie, Małopolska, Podkarpacie))

IV liga 2004/2005 (małopolska (Kraków))
IV liga 2004/2005 (małopolska (Nowy Sącz-Tarnów))
IV liga 2004/2005 (podkarpacka)
IV liga 2004/2005 (świętokrzyska)

Klasa okręgowa 2004/2005 (Biała Podlaska)
Klasa okręgowa 2004/2005 (Chełm)
Klasa okręgowa 2004/2005 (Lublin)
Klasa okręgowa 2004/2005 (Zamość)

Autor: Łukasz Czuku
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas