[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2004/2005, grupa: Biała Podlaska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sokół Adamów 26 53 16 5 5 59-25 7 3 3 33-17 9 2 2 26-8
2.  Huragan Międzyrzec Podlaski 26 49 14 7 5 79-32 10 1 2 46-7 4 6 3 33-25 2 4 1 1 0 5-2
3.  LZS Dobryń 26 49 15 4 7 47-26 10 3 0 28-5 5 1 7 19-21 2 1 0 1 1 2-5
4.  Lutnia Piszczac 26 47 14 5 7 61-30 8 3 2 35-13 6 2 5 26-17
5.  Granica Terespol 26 45 14 3 9 62-42 9 1 3 36-12 5 2 6 26-30
6.  ŁKS Łazy 26 42 12 6 8 50-38 7 3 3 28-20 5 3 5 22-18 2 4 1 1 0 1-0
7.  Unia Krzywda 26 42 11 9 6 41-25 8 4 1 24-6 3 5 5 17-19 2 1 0 1 1 0-1
8.  Unia Żabików 26 38 11 5 10 40-44 7 2 4 22-17 4 3 6 18-27
9.  LKS Milanów 26 34 9 7 10 52-58 6 4 3 26-19 3 3 7 26-39
10.  Tytan Wisznice 26 33 9 6 11 42-56 7 3 3 27-19 2 3 8 15-37
11.  Dwernicki Stoczek Łukowski 26 30 8 6 12 32-40 7 3 3 23-13 1 3 9 9-27
12.  Janowia Janów Podlaski 26 19 4 7 15 36-68 3 4 6 23-29 1 3 9 13-39
13.  Hutnik Huta Dąbrowa 26 18 4 6 16 35-81 3 4 6 23-42 1 2 10 12-39
14.  GLKS Rokitno 26 7 1 4 21 30-101 1 2 10 22-51 0 2 11 8-50

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Sokół Adamów    0-0 2-1 1-2 3-3 3-1 1-1 2-0 2-3 2-3 2-1 5-1 3-1 7-0 
 2 Huragan Międzyrzec Podlaski1-2     3-0 0-1 4-1 2-0 1-1 8-0 4-1 5-0 2-0 6-1 6-0 4-0 
 3 LZS Dobryń1-0 2-2     2-0 1-0 3-1 1-0 1-0 1-1 5-0 1-1 3-0 3-0 4-0 
 4 Lutnia Piszczac0-0 3-3 3-1     2-3 0-0 2-0 0-2 5-0 4-1 3-0* 5-1 3-1 5-1 
 5 Granica Terespol1-0 2-0 3-2 0-1     1-3 3-4 1-1 5-0 1-0 5-0 3-0 7-1 4-0 
 6 ŁKS Łazy1-5 1-2 3-0 0-3 1-1     1-0 4-2 3-3 2-0 1-0 3-3 3-1 5-0 
 7 Unia Krzywda0-1 1-1 1-1 1-0 5-2 0-0     3-0 1-0 3-0 0-0 4-1 1-0 4-0 
 8 Unia Żabików0-1 4-1 1-0 1-3 3-0 0-4 1-1     3-0 2-1 1-0 2-4 2-2 2-0 
 9 LKS Milanów1-1 4-2 1-3 2-0 1-2 3-2 0-2 1-1     5-1 1-1 2-2 3-1 2-1 
 10 Tytan Wisznice0-2 3-5 3-1 1-1 1-0 2-2 2-4 3-2 4-1     3-1 0-0 3-0* 2-0 
 11 Dwernicki Stoczek Łukowski0-4 0-0 0-1 1-0 3-0 2-1 1-1 1-2 4-1 2-2     2-0 2-1 5-0 
 12 Janowia Janów Podlaski0-1 2-2 0-2 4-2 1-3 0-1 3-2 1-3 1-6 2-2 4-0     2-2 3-3 
 13 Hutnik Huta Dąbrowa0-3 1-5 0-3 0-9 3-5 0-4 2-0 2-2 4-4 2-2 3-2 3-0*     3-3 
 14 GLKS Rokitno3-6 2-10 1-4 4-4 2-6 2-3 1-1 0-3 2-6 2-3 1-3 1-0 1-2     

Kolejka 1 - 22 sierpnia

GLKS Rokitno 1-3 Dwernicki Stoczek Łukowski
Hutnik Huta Dąbrowa 2-2 Unia Żabików
Huragan Międzyrzec Podlaski 0-1 Lutnia Piszczac
Unia Krzywda 4-1 Janowia Janów Podlaski
LKS Milanów 1-2 Granica Terespol
Sokół Adamów 2-3 Tytan Wisznice
LZS Dobryń 3-1 ŁKS Łazy

Kolejka 2 - 29 sierpnia

Dwernicki Stoczek Łukowski 2-1 ŁKS Łazy
Tytan Wisznice 3-1 LZS Dobryń
Granica Terespol 1-0 Sokół Adamów
Janowia Janów Podlaski 1-6 LKS Milanów
Lutnia Piszczac 2-0 Unia Krzywda
Unia Żabików 4-1 Huragan Międzyrzec Podlaski
GLKS Rokitno 1-2 Hutnik Huta Dąbrowa

Kolejka 3 - 31 sierpnia

Hutnik Huta Dąbrowa 3-2 Dwernicki Stoczek Łukowski
Huragan Międzyrzec Podlaski 4-0 GLKS Rokitno
Unia Krzywda 3-0 Unia Żabików
LKS Milanów 2-0 Lutnia Piszczac
Sokół Adamów 5-1 Janowia Janów Podlaski
LZS Dobryń 1-0 Granica Terespol
ŁKS Łazy 2-0 Tytan Wisznice

Kolejka 4 - 5 września

Dwernicki Stoczek Łukowski 2-2 Tytan Wisznice
Granica Terespol 1-3 ŁKS Łazy
Janowia Janów Podlaski 0-2 LZS Dobryń
Lutnia Piszczac 0-0 Sokół Adamów
Unia Żabików 3-0 LKS Milanów
GLKS Rokitno 1-1 Unia Krzywda
Hutnik Huta Dąbrowa 1-5 Huragan Międzyrzec Podlaski

Kolejka 5 - 12 września

Huragan Międzyrzec Podlaski 2-0 Dwernicki Stoczek Łukowski
Unia Krzywda 1-0 Hutnik Huta Dąbrowa
LKS Milanów 2-1 GLKS Rokitno
Sokół Adamów 2-0 Unia Żabików
LZS Dobryń 2-0 Lutnia Piszczac
ŁKS Łazy 3-3 Janowia Janów Podlaski
Tytan Wisznice 1-0 Granica Terespol

Kolejka 6 - 19 września

Dwernicki Stoczek Łukowski 3-0 Granica Terespol
Janowia Janów Podlaski 2-2 Tytan Wisznice
Lutnia Piszczac 0-0 ŁKS Łazy
Unia Żabików 1-0 LZS Dobryń
GLKS Rokitno 3-6 Sokół Adamów
Hutnik Huta Dąbrowa 4-4 LKS Milanów
Huragan Międzyrzec Podlaski 1-1 Unia Krzywda

Kolejka 7 - 26 września

Unia Krzywda 0-0 Dwernicki Stoczek Łukowski
LKS Milanów 4-2 Huragan Międzyrzec Podlaski
Sokół Adamów 3-1 Hutnik Huta Dąbrowa
LZS Dobryń 4-0 GLKS Rokitno
ŁKS Łazy 4-2 Unia Żabików
Tytan Wisznice 1-1 Lutnia Piszczac
Granica Terespol 3-0 Janowia Janów Podlaski

Kolejka 8 - 3 października

Dwernicki Stoczek Łukowski 2-0 Janowia Janów Podlaski
Lutnia Piszczac 2-3 Granica Terespol
Unia Żabików 2-1 Tytan Wisznice
GLKS Rokitno 2-3 ŁKS Łazy
Hutnik Huta Dąbrowa 0-3 LZS Dobryń
Huragan Międzyrzec Podlaski 1-2 Sokół Adamów
Unia Krzywda 1-0 LKS Milanów

Kolejka 9 - 10 października

LKS Milanów 1-1 Dwernicki Stoczek Łukowski
Sokół Adamów 1-1 Unia Krzywda
LZS Dobryń 2-2 Huragan Międzyrzec Podlaski
ŁKS Łazy 3-1 Hutnik Huta Dąbrowa
Tytan Wisznice 2-0 GLKS Rokitno
Granica Terespol 1-1 Unia Żabików
Janowia Janów Podlaski 4-2 Lutnia Piszczac

Kolejka 10 - 17 października

Dwernicki Stoczek Łukowski 1-0 Lutnia Piszczac
Unia Żabików 2-4 Janowia Janów Podlaski
GLKS Rokitno 2-6 Granica Terespol
Hutnik Huta Dąbrowa 2-2 Tytan Wisznice
Huragan Międzyrzec Podlaski 2-0 ŁKS Łazy
Unia Krzywda 1-1 LZS Dobryń
LKS Milanów 1-1 Sokół Adamów

Kolejka 11 - 24 października

Sokół Adamów 2-1 Dwernicki Stoczek Łukowski
LZS Dobryń 1-1 LKS Milanów
ŁKS Łazy 1-0 Unia Krzywda
Tytan Wisznice 3-5 Huragan Międzyrzec Podlaski
Granica Terespol 7-1 Hutnik Huta Dąbrowa
Janowia Janów Podlaski 3-3 GLKS Rokitno
Lutnia Piszczac 0-2 Unia Żabików

Kolejka 12 - 30-31 października

Dwernicki Stoczek Łukowski 1-2 Unia Żabików
GLKS Rokitno 4-4 Lutnia Piszczac
Hutnik Huta Dąbrowa 3-0 Janowia Janów Podlaski
(wo)
Huragan Międzyrzec Podlaski 4-1 Granica Terespol
Unia Krzywda 3-0 Tytan Wisznice
LKS Milanów 3-2 ŁKS Łazy
Sokół Adamów 2-1 LZS Dobryń

Kolejka 13 - 6-7 listopada

LZS Dobryń 1-1 Dwernicki Stoczek Łukowski
ŁKS Łazy 1-5 Sokół Adamów
Tytan Wisznice 4-1 LKS Milanów
Granica Terespol 3-4 Unia Krzywda
Janowia Janów Podlaski 2-2 Huragan Międzyrzec Podlaski
Lutnia Piszczac 3-1 Hutnik Huta Dąbrowa
Unia Żabików 2-0 GLKS Rokitno

Kolejka 14 - 25 maja

Dwernicki Stoczek Łukowski 5-0 GLKS Rokitno
Unia Żabików 2-2 Hutnik Huta Dąbrowa
Lutnia Piszczac 3-3 Huragan Międzyrzec Podlaski
Janowia Janów Podlaski 3-2 Unia Krzywda
Granica Terespol 5-0 LKS Milanów
Tytan Wisznice 0-2 Sokół Adamów
ŁKS Łazy 3-0 LZS Dobryń

Kolejka 15 - 10 kwietnia

ŁKS Łazy 1-0 Dwernicki Stoczek Łukowski 10 kwietnia, 16:00
LZS Dobryń 5-0 Tytan Wisznice 10 kwietnia, 16:00
Sokół Adamów 3-3 Granica Terespol 10 kwietnia, 16:00
LKS Milanów 2-2 Janowia Janów Podlaski 10 kwietnia, 16:00
Unia Krzywda 1-0 Lutnia Piszczac 10 kwietnia, 16:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 8-0 Unia Żabików 10 kwietnia, 16:00
Hutnik Huta Dąbrowa 3-3 GLKS Rokitno 10 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 17 kwietnia

Dwernicki Stoczek Łukowski 2-1 Hutnik Huta Dąbrowa
GLKS Rokitno 2-10 Huragan Międzyrzec Podlaski
Unia Żabików 1-1 Unia Krzywda
Lutnia Piszczac 5-0 LKS Milanów
Janowia Janów Podlaski 0-1 Sokół Adamów
Granica Terespol 3-2 LZS Dobryń
Tytan Wisznice 2-2 ŁKS Łazy

Kolejka 17 - 24 kwietnia

Tytan Wisznice 3-1 Dwernicki Stoczek Łukowski
ŁKS Łazy 1-1 Granica Terespol
LZS Dobryń 3-0 Janowia Janów Podlaski
Sokół Adamów 1-2 Lutnia Piszczac
LKS Milanów 1-1 Unia Żabików
Unia Krzywda 4-0 GLKS Rokitno
Huragan Międzyrzec Podlaski 6-0 Hutnik Huta Dąbrowa

Kolejka 18 - 30 kwietnia-1 maja

Dwernicki Stoczek Łukowski 0-0 Huragan Międzyrzec Podlaski
Hutnik Huta Dąbrowa 2-0 Unia Krzywda
GLKS Rokitno 2-6 LKS Milanów
Unia Żabików 0-1 Sokół Adamów
Lutnia Piszczac 3-1 LZS Dobryń
Janowia Janów Podlaski 0-1 ŁKS Łazy
Granica Terespol 1-0 Tytan Wisznice

Kolejka 19 - 3 maja

Granica Terespol 5-0 Dwernicki Stoczek Łukowski
Tytan Wisznice 0-0 Janowia Janów Podlaski
ŁKS Łazy 0-3 Lutnia Piszczac
LZS Dobryń 1-0 Unia Żabików
Sokół Adamów 7-0 GLKS Rokitno
LKS Milanów 3-1 Hutnik Huta Dąbrowa
Unia Krzywda 1-1 Huragan Międzyrzec Podlaski

Kolejka 20 - 8 maja

Dwernicki Stoczek Łukowski 1-1 Unia Krzywda 8 maja, 16:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 4-1 LKS Milanów 8 maja, 16:00
Hutnik Huta Dąbrowa 0-3 Sokół Adamów 8 maja, 16:00
GLKS Rokitno 1-4 LZS Dobryń 8 maja, 16:00
Unia Żabików 0-4 ŁKS Łazy 8 maja, 16:00
Lutnia Piszczac 4-1 Tytan Wisznice 8 maja, 17:00
Janowia Janów Podlaski 1-3 Granica Terespol 8 maja, 16:00

Kolejka 21 - 15 maja

Janowia Janów Podlaski 4-0 Dwernicki Stoczek Łukowski
Granica Terespol 0-1 Lutnia Piszczac
Tytan Wisznice 3-2 Unia Żabików
ŁKS Łazy 5-0 GLKS Rokitno
LZS Dobryń 3-0 Hutnik Huta Dąbrowa
Sokół Adamów 0-0 Huragan Międzyrzec Podlaski
LKS Milanów 0-2 Unia Krzywda

Kolejka 22 - 22 maja

Dwernicki Stoczek Łukowski 4-1 LKS Milanów
Unia Krzywda 0-1 Sokół Adamów
Huragan Międzyrzec Podlaski 3-0 LZS Dobryń
Hutnik Huta Dąbrowa 0-4 ŁKS Łazy
GLKS Rokitno 2-3 Tytan Wisznice
Unia Żabików 3-0 Granica Terespol
Lutnia Piszczac 5-1 Janowia Janów Podlaski

Kolejka 23 - 29 maja

Lutnia Piszczac 3-0 Dwernicki Stoczek Łukowski
(wo)
goście nie stawili się na zawody
Janowia Janów Podlaski 1-3 Unia Żabików
Granica Terespol 4-0 GLKS Rokitno
Tytan Wisznice 3-0 Hutnik Huta Dąbrowa
(wo)
na boisku 1-1, w drużynie gości grał nieuprawniony zawodnik
ŁKS Łazy 1-2 Huragan Międzyrzec Podlaski
LZS Dobryń 1-0 Unia Krzywda
Sokół Adamów 2-3 LKS Milanów

Kolejka 24 - 4-5 czerwca

Dwernicki Stoczek Łukowski 0-4 Sokół Adamów
LKS Milanów 1-3 LZS Dobryń
Unia Krzywda 0-0 ŁKS Łazy
Huragan Międzyrzec Podlaski 5-0 Tytan Wisznice
Hutnik Huta Dąbrowa 3-5 Granica Terespol
GLKS Rokitno 1-0 Janowia Janów Podlaski
Unia Żabików 1-3 Lutnia Piszczac

Kolejka 25 - 12 czerwca

Unia Żabików 1-0 Dwernicki Stoczek Łukowski 12 czerwca, 16:00
Lutnia Piszczac 5-1 GLKS Rokitno 12 czerwca, 16:00
Janowia Janów Podlaski 2-2 Hutnik Huta Dąbrowa 12 czerwca, 16:00
Granica Terespol 2-0 Huragan Międzyrzec Podlaski 12 czerwca, 16:00
Tytan Wisznice 2-4 Unia Krzywda 12 czerwca, 16:00
ŁKS Łazy 3-3 LKS Milanów 12 czerwca, 16:00
LZS Dobryń 1-0 Sokół Adamów 12 czerwca, 16:00

Kolejka 26 - 19 czerwca

Dwernicki Stoczek Łukowski 0-1 LZS Dobryń
Sokół Adamów 3-1 ŁKS Łazy
LKS Milanów 5-1 Tytan Wisznice
Unia Krzywda 5-2 Granica Terespol
Huragan Międzyrzec Podlaski 6-1 Janowia Janów Podlaski
Hutnik Huta Dąbrowa 0-9 Lutnia Piszczac
awansem
GLKS Rokitno 0-3 Unia Żabików

IV liga 2004/2005 (lubelska)

Klasa okręgowa 2004/2005 (Chełm)
Klasa okręgowa 2004/2005 (Lublin)
Klasa okręgowa 2004/2005 (Zamość)

Klasa A 2004/2005 (Biała Podlaska)

Autor: Robert Mędykowski
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas