[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2004/2005, grupa: Zamość
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Unia Hrubieszów 30 69 22 3 5 94-27 13 0 2 58-10 9 3 3 36-17
2.  Płomień Spartan Nieledew 30 60 18 6 6 57-37 9 4 2 33-15 9 2 4 24-22
3.  Roztocze Szczebrzeszyn 30 59 18 5 7 82-40 10 3 2 43-15 8 2 5 39-25
4.  Omega Stary Zamość 30 55 17 4 9 77-48 11 0 4 49-20 6 4 5 28-28
5.  Kryształ Werbkowice 30 54 17 3 10 65-49 10 1 4 34-17 7 2 6 31-32
6.  Echo Zawada 30 52 15 7 8 57-37 8 3 4 32-20 7 4 4 25-17
7.  Korona Łaszczów 30 49 15 4 11 63-34 11 2 2 43-11 4 2 9 20-23
8.  Relax Księżpol 30 48 15 3 12 46-44 9 1 5 22-14 6 2 7 24-30
9.  Victoria Łukowa/Chmielek 30 47 13 8 9 65-45 7 4 4 42-25 6 4 5 23-20
10.  Spartakus Szarowola 30 46 14 4 12 51-42 10 2 3 33-17 4 2 9 18-25
11.  Ostoja Skierbieszów 30 43 11 10 9 63-51 6 7 2 34-20 5 3 7 29-31
12.  Nord 98 Wysokie 30 36 10 6 14 44-65 5 5 5 21-23 5 1 9 23-42
13.  Grom Różaniec 30 30 8 6 16 41-80 5 3 7 25-32 3 3 9 16-48
14.  Sparta Wożuczyn 30 18 4 6 20 33-87 2 2 11 20-50 2 4 9 13-37
15.  Orzeł Tereszpol 30 8 2 2 26 16-104 2 2 11 10-42 0 0 15 6-62
16.  Sokół Zwierzyniec 30 6 1 3 26 18-82 1 1 13 10-32 0 2 13 8-50

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Unia Hrubieszów    1-2 4-2 4-0 2-3 3-0 2-0 4-0 3-0 3-2 2-1 6-0 8-0 3-0* 6-0 7-0 
 2 Płomień Spartan Nieledew1-0     2-2 1-2 1-3 0-0 2-1 3-0 4-0 1-1 1-0 3-1 2-2 5-2 3-0 4-1 
 3 Roztocze Szczebrzeszyn1-2 3-0     7-2 5-2 1-0 2-0 1-3 2-1 1-1 2-2 3-1 5-0 0-0 4-1 6-0 
 4 Omega Stary Zamość0-2 3-0* 3-0     3-4 1-4 2-0 4-1 2-5 3-0 5-3 7-0 2-1 3-0* 6-0 5-0 
 5 Kryształ Werbkowice0-3 1-2 1-2 2-1     4-1 5-2 5-1 0-0 3-1 2-1 0-2 3-0 2-0 3-1 3-0 
 6 Echo Zawada1-4 0-1 3-5 1-1 1-0     1-0 1-0 1-1 2-1 1-3 2-0 1-1 3-0 10-2 4-1 
 7 Korona Łaszczów2-2 3-0 2-0 4-0 3-0 2-0     1-2 1-0 5-1 1-2 1-1 4-1 4-2 4-0 6-0 
 8 Relax Księżpol1-0 1-2 1-3 0-1 1-0 1-1 1-0     0-1 0-2 2-1 3-0 2-1 3-1 4-0 2-1 
 9 Victoria Łukowa/Chmielek1-3 0-0 3-2 2-2 3-4 1-2 3-0 4-4     3-1 1-2 4-1 7-0 2-2 5-0 3-2 
 10 Spartakus Szarowola0-3 2-0 1-0 2-0 2-4 1-1 0-2 3-2 1-0     2-2 4-2 5-1 3-0 4-0 3-0 
 11 Ostoja Skierbieszów2-2 0-3 1-1 1-1 3-0 1-1 2-2 2-0 1-1 0-3*     6-2 3-3 5-0 4-0 3-1 
 12 Nord 98 Wysokie0-0 3-3 2-5 0-2 4-2 0-1 0-0 0-0 1-2 1-0 2-1     2-3 2-2 2-1 2-1 
 13 Grom Różaniec4-5 2-3 0-4 1-4 0-0 0-3 2-1 0-1 2-2 2-1 5-2 0-3     2-2 3-0 2-1 
 14 Sparta Wożuczyn1-6 1-3 0-3 3-3 3-6 1-4 0-4 2-4 1-6 0-2 2-5 1-4 4-0     1-0 0-0 
 15 Orzeł Tereszpol3-2 1-3 1-7 0-7 0-2 1-3 0-5 0-3 0-2 1-0 2-2 1-4 0-1 0-1     0-0 
 16 Sokół Zwierzyniec0-2 1-2 1-3 0-2 1-1 0-4 1-3 0-3 1-2 0-2 1-2 1-2 0-2 0-1 3-1     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Spartakus Szarowola 3-0 Sparta Wożuczyn
Płomień Spartan Nieledew 3-0 Relax Księżpol
Victoria Łukowa/Chmielek 3-0 Korona Łaszczów
Nord 98 Wysokie 2-1 Sokół Zwierzyniec
Orzeł Tereszpol 0-1 Grom Różaniec
Roztocze Szczebrzeszyn 2-2 Ostoja Skierbieszów 1 września
Echo Zawada 1-0 Kryształ Werbkowice
Omega Stary Zamość 0-2 Unia Hrubieszów

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Sparta Wożuczyn 1-6 Unia Hrubieszów
Kryształ Werbkowice 2-1 Omega Stary Zamość
Ostoja Skierbieszów 1-1 Echo Zawada
Grom Różaniec 0-4 Roztocze Szczebrzeszyn
Sokół Zwierzyniec 3-1 Orzeł Tereszpol
Korona Łaszczów 1-1 Nord 98 Wysokie
Relax Księżpol 0-1 Victoria Łukowa/Chmielek
Spartakus Szarowola 2-0 Płomień Spartan Nieledew

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

Płomień Spartan Nieledew 5-2 Sparta Wożuczyn
Victoria Łukowa/Chmielek 3-1 Spartakus Szarowola
Nord 98 Wysokie 0-0 Relax Księżpol
Orzeł Tereszpol 0-5 Korona Łaszczów
Echo Zawada 1-1 Grom Różaniec
Omega Stary Zamość 5-3 Ostoja Skierbieszów
Unia Hrubieszów 2-3 Kryształ Werbkowice
Sokół Zwierzyniec 1-3 Roztocze Szczebrzeszyn

Kolejka 4 - 4-5 września

Sparta Wożuczyn 3-6 Kryształ Werbkowice
Ostoja Skierbieszów 2-2 Unia Hrubieszów
Grom Różaniec 1-4 Omega Stary Zamość
Sokół Zwierzyniec 0-4 Echo Zawada
Korona Łaszczów 2-0 Roztocze Szczebrzeszyn
Relax Księżpol 4-0 Orzeł Tereszpol
Spartakus Szarowola 4-2 Nord 98 Wysokie
Płomień Spartan Nieledew 4-0 Victoria Łukowa/Chmielek

Kolejka 5 - 8 września

Victoria Łukowa/Chmielek 2-2 Sparta Wożuczyn
Nord 98 Wysokie 3-3 Płomień Spartan Nieledew
Orzeł Tereszpol 1-0 Spartakus Szarowola
Roztocze Szczebrzeszyn 1-3 Relax Księżpol
Echo Zawada 1-0 Korona Łaszczów
Omega Stary Zamość 5-0 Sokół Zwierzyniec 25 sierpnia
Unia Hrubieszów 8-0 Grom Różaniec
Kryształ Werbkowice 2-1 Ostoja Skierbieszów

Kolejka 6 - 11-12 września

Sparta Wożuczyn 2-5 Ostoja Skierbieszów
Grom Różaniec 0-0 Kryształ Werbkowice
Sokół Zwierzyniec 0-2 Unia Hrubieszów
Korona Łaszczów 4-0 Omega Stary Zamość
Relax Księżpol 1-1 Echo Zawada
Spartakus Szarowola 1-0 Roztocze Szczebrzeszyn
Płomień Spartan Nieledew 3-0 Orzeł Tereszpol
Victoria Łukowa/Chmielek 4-1 Nord 98 Wysokie

Kolejka 7 - 18-19 września

Nord 98 Wysokie 2-2 Sparta Wożuczyn
Orzeł Tereszpol 0-2 Victoria Łukowa/Chmielek
Roztocze Szczebrzeszyn 3-0 Płomień Spartan Nieledew
Echo Zawada 2-1 Spartakus Szarowola
Omega Stary Zamość 4-1 Relax Księżpol
Unia Hrubieszów 2-0 Korona Łaszczów
Kryształ Werbkowice 3-0 Sokół Zwierzyniec
Ostoja Skierbieszów 3-3 Grom Różaniec

Kolejka 8 - 25-26 września

Sparta Wożuczyn 4-0 Grom Różaniec
Sokół Zwierzyniec 1-2 Ostoja Skierbieszów
Korona Łaszczów 3-0 Kryształ Werbkowice
Relax Księżpol 1-0 Unia Hrubieszów
Spartakus Szarowola 2-0 Omega Stary Zamość
Płomień Spartan Nieledew 0-0 Echo Zawada
Victoria Łukowa/Chmielek 3-2 Roztocze Szczebrzeszyn
Nord 98 Wysokie 2-1 Orzeł Tereszpol

Kolejka 9 - 29 września

Orzeł Tereszpol 0-1 Sparta Wożuczyn
Roztocze Szczebrzeszyn 3-1 Nord 98 Wysokie
Echo Zawada 1-1 Victoria Łukowa/Chmielek
Omega Stary Zamość 3-0 Płomień Spartan Nieledew
(wo)
goście nie stawili się
Unia Hrubieszów 3-2 Spartakus Szarowola
Kryształ Werbkowice 5-1 Relax Księżpol
Ostoja Skierbieszów 2-2 Korona Łaszczów
Grom Różaniec 2-1 Sokół Zwierzyniec

Kolejka 10 - 2-3 października

Sparta Wożuczyn 0-0 Sokół Zwierzyniec
Korona Łaszczów 4-1 Grom Różaniec
Relax Księżpol 2-1 Ostoja Skierbieszów
Spartakus Szarowola 2-4 Kryształ Werbkowice
Płomień Spartan Nieledew 1-0 Unia Hrubieszów
Victoria Łukowa/Chmielek 2-2 Omega Stary Zamość
Nord 98 Wysokie 0-1 Echo Zawada
Orzeł Tereszpol 1-7 Roztocze Szczebrzeszyn

Kolejka 11 - 9-10 października

Roztocze Szczebrzeszyn 0-0 Sparta Wożuczyn
Echo Zawada 10-2 Orzeł Tereszpol
Omega Stary Zamość 7-0 Nord 98 Wysokie
Unia Hrubieszów 3-0 Victoria Łukowa/Chmielek
Kryształ Werbkowice 1-2 Płomień Spartan Nieledew
Ostoja Skierbieszów 0-3 Spartakus Szarowola
(wo)
Grom Różaniec 0-1 Relax Księżpol
Sokół Zwierzyniec 1-3 Korona Łaszczów

Kolejka 12 - 16-17 października

Sparta Wożuczyn 0-4 Korona Łaszczów
Relax Księżpol 2-1 Sokół Zwierzyniec
Spartakus Szarowola 5-1 Grom Różaniec
Płomień Spartan Nieledew 1-0 Ostoja Skierbieszów
Victoria Łukowa/Chmielek 3-4 Kryształ Werbkowice
Nord 98 Wysokie 0-0 Unia Hrubieszów
przywrócono wynik z boiska
Orzeł Tereszpol 0-7 Omega Stary Zamość
Roztocze Szczebrzeszyn 1-0 Echo Zawada

Kolejka 13 - 24 października

Echo Zawada 3-0 Sparta Wożuczyn
Omega Stary Zamość 3-0 Roztocze Szczebrzeszyn
Unia Hrubieszów 6-0 Orzeł Tereszpol
Kryształ Werbkowice 0-2 Nord 98 Wysokie
Ostoja Skierbieszów 1-1 Victoria Łukowa/Chmielek
Grom Różaniec 2-3 Płomień Spartan Nieledew
Sokół Zwierzyniec 0-2 Spartakus Szarowola
Korona Łaszczów 1-2 Relax Księżpol

Kolejka 14 - 30-31 października

Sparta Wożuczyn 2-4 Relax Księżpol
Spartakus Szarowola 0-2 Korona Łaszczów
Płomień Spartan Nieledew 4-1 Sokół Zwierzyniec
Victoria Łukowa/Chmielek 7-0 Grom Różaniec
Nord 98 Wysokie 2-1 Ostoja Skierbieszów
Orzeł Tereszpol 0-2 Kryształ Werbkowice
Roztocze Szczebrzeszyn 1-2 Unia Hrubieszów
Echo Zawada 1-1 Omega Stary Zamość

Kolejka 15 - 6-7 listopada

Omega Stary Zamość 3-0 Sparta Wożuczyn
(wo)
Unia Hrubieszów 3-0 Echo Zawada
Kryształ Werbkowice 1-2 Roztocze Szczebrzeszyn
Ostoja Skierbieszów 4-0 Orzeł Tereszpol
Grom Różaniec 0-3 Nord 98 Wysokie
Sokół Zwierzyniec 1-2 Victoria Łukowa/Chmielek
Korona Łaszczów 3-0 Płomień Spartan Nieledew
Relax Księżpol 0-2 Spartakus Szarowola

Kolejka 16 - 25 maja

Sparta Wożuczyn 0-2 Spartakus Szarowola 25 maja, 17:30
Relax Księżpol 1-2 Płomień Spartan Nieledew 25 maja, 17:30
Korona Łaszczów 1-0 Victoria Łukowa/Chmielek 25 maja, 17:30
Sokół Zwierzyniec 1-2 Nord 98 Wysokie 25 maja, 17:30
Grom Różaniec 3-0 Orzeł Tereszpol 25 maja, 17:30
Ostoja Skierbieszów 1-1 Roztocze Szczebrzeszyn 25 maja, 17:30
Kryształ Werbkowice 4-1 Echo Zawada 25 maja, 17:30
Unia Hrubieszów 4-0 Omega Stary Zamość 25 maja, 17:30

Kolejka 17 - 23-26 marca

Unia Hrubieszów 3-0 Sparta Wożuczyn
(wo)
goście nie dojechali
Omega Stary Zamość 3-4 Kryształ Werbkowice
Echo Zawada 1-3 Ostoja Skierbieszów 11 maja, 17:00
Roztocze Szczebrzeszyn 5-0 Grom Różaniec
Orzeł Tereszpol 0-0 Sokół Zwierzyniec
Nord 98 Wysokie 0-0 Korona Łaszczów
Victoria Łukowa/Chmielek 4-4 Relax Księżpol 18 maja, 17:00
Płomień Spartan Nieledew 1-1 Spartakus Szarowola 11 maja, 17:00

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

Roztocze Szczebrzeszyn 6-0 Sokół Zwierzyniec
Sparta Wożuczyn 1-3 Płomień Spartan Nieledew 1 czerwca
Spartakus Szarowola 1-0 Victoria Łukowa/Chmielek
Relax Księżpol 3-0 Nord 98 Wysokie 1 czerwca
Korona Łaszczów 4-0 Orzeł Tereszpol 1 czerwca
Grom Różaniec 0-3 Echo Zawada
Ostoja Skierbieszów 1-1 Omega Stary Zamość 1 czerwca
Kryształ Werbkowice 0-3 Unia Hrubieszów

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

Kryształ Werbkowice 2-0 Sparta Wożuczyn 9 kwietnia, 15:00
Unia Hrubieszów 2-1 Ostoja Skierbieszów 10 kwietnia, 15:00
Omega Stary Zamość 2-1 Grom Różaniec 9 kwietnia, 15:00
Echo Zawada 4-1 Sokół Zwierzyniec 10 kwietnia, 15:00
Roztocze Szczebrzeszyn 2-0 Korona Łaszczów 9 kwietnia, 16:00
Orzeł Tereszpol 0-3 Relax Księżpol 10 kwietnia, 15:30
Nord 98 Wysokie 1-0 Spartakus Szarowola 9 kwietnia, 16:00
Victoria Łukowa/Chmielek 0-0 Płomień Spartan Nieledew 10 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 16-17 kwietnia

Sparta Wożuczyn 1-6 Victoria Łukowa/Chmielek 17 kwietnia, 16:00
Płomień Spartan Nieledew 3-1 Nord 98 Wysokie 17 kwietnia, 15:00
Spartakus Szarowola 4-0 Orzeł Tereszpol 17 kwietnia, 15:00
Relax Księżpol 1-3 Roztocze Szczebrzeszyn 17 kwietnia, 15:00
Korona Łaszczów 2-0 Echo Zawada 17 kwietnia, 16:00
Sokół Zwierzyniec 0-2 Omega Stary Zamość 17 kwietnia, 16:00
Grom Różaniec 4-5 Unia Hrubieszów 17 kwietnia, 15:00
Ostoja Skierbieszów 3-0 Kryształ Werbkowice 17 kwietnia, 15:00

Kolejka 21 - 23-24 kwietnia

Ostoja Skierbieszów 5-0 Sparta Wożuczyn 24 kwietnia, 12:00
Kryształ Werbkowice 3-0 Grom Różaniec 23 kwietnia, 16:00
Unia Hrubieszów 7-0 Sokół Zwierzyniec 24 kwietnia, 15:00
Omega Stary Zamość 2-0 Korona Łaszczów 23 kwietnia, 16:00
Echo Zawada 1-0 Relax Księżpol 24 kwietnia, 15:00
Roztocze Szczebrzeszyn 1-1 Spartakus Szarowola 23 kwietnia, 17:00
Orzeł Tereszpol 1-3 Płomień Spartan Nieledew 24 kwietnia, 16:00
Nord 98 Wysokie 1-2 Victoria Łukowa/Chmielek 24 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 30 kwietnia-1 maja

Sparta Wożuczyn 1-4 Nord 98 Wysokie 1 maja, 16:00
Victoria Łukowa/Chmielek 5-0 Orzeł Tereszpol 1 maja, 17:00
Płomień Spartan Nieledew 2-2 Roztocze Szczebrzeszyn 1 maja, 15:00
Spartakus Szarowola 1-1 Echo Zawada 30 kwietnia, 15:00
Relax Księżpol 0-1 Omega Stary Zamość 1 maja, 16:00
Korona Łaszczów 2-2 Unia Hrubieszów 30 kwietnia, 16:00
Sokół Zwierzyniec 1-1 Kryształ Werbkowice 1 maja, 17:00
Grom Różaniec 5-2 Ostoja Skierbieszów 30 kwietnia, 15:00

Kolejka 23 - 3 maja

Grom Różaniec 2-2 Sparta Wożuczyn 3 maja, 15:00
Ostoja Skierbieszów 3-1 Sokół Zwierzyniec 3 maja, 16:00
Kryształ Werbkowice 5-2 Korona Łaszczów 3 maja, 15:00
Unia Hrubieszów 4-0 Relax Księżpol 3 maja, 15:00
Omega Stary Zamość 3-0 Spartakus Szarowola 3 maja, 17:00
Echo Zawada 0-1 Płomień Spartan Nieledew 3 maja, 16:00
Roztocze Szczebrzeszyn 2-1 Victoria Łukowa/Chmielek 3 maja, 17:00
Orzeł Tereszpol 1-4 Nord 98 Wysokie 3 maja, 17:00

Kolejka 24 - 7-8 maja

Sparta Wożuczyn 1-0 Orzeł Tereszpol 8 maja, 17:00
Nord 98 Wysokie 2-5 Roztocze Szczebrzeszyn 8 maja, 17:00
Victoria Łukowa/Chmielek 1-2 Echo Zawada 8 maja, 17:00
Płomień Spartan Nieledew 1-2 Omega Stary Zamość 8 maja, 15:00
Spartakus Szarowola 0-3 Unia Hrubieszów 8 maja, 16:00
Relax Księżpol 1-0 Kryształ Werbkowice 8 maja, 16:00
Korona Łaszczów 1-2 Ostoja Skierbieszów 8 maja, 16:00
Sokół Zwierzyniec 0-2 Grom Różaniec 7 maja, 17:00

Kolejka 25 - 14-15 maja

Sokół Zwierzyniec 0-1 Sparta Wożuczyn 15 maja, 17:00
Grom Różaniec 2-1 Korona Łaszczów 15 maja, 16:00
Ostoja Skierbieszów 2-0 Relax Księżpol 14 maja, 15:00
Kryształ Werbkowice 3-1 Spartakus Szarowola 14 maja, 16:00
Unia Hrubieszów 1-2 Płomień Spartan Nieledew 15 maja, 16:00
Omega Stary Zamość 2-5 Victoria Łukowa/Chmielek 14 maja, 17:00
Echo Zawada 2-0 Nord 98 Wysokie 15 maja, 16:00
Roztocze Szczebrzeszyn 4-1 Orzeł Tereszpol 14 maja, 17:00

Kolejka 26 - 21-22 maja

Sparta Wożuczyn 0-3 Roztocze Szczebrzeszyn 22 maja, 17:00
Orzeł Tereszpol 1-3 Echo Zawada 22 maja, 17:00
Nord 98 Wysokie 0-2 Omega Stary Zamość 21 maja, 17:00
Victoria Łukowa/Chmielek 1-3 Unia Hrubieszów 22 maja, 17:00
Płomień Spartan Nieledew 1-3 Kryształ Werbkowice 22 maja, 16:00
Spartakus Szarowola 2-2 Ostoja Skierbieszów 21 maja, 16:00
Relax Księżpol 2-1 Grom Różaniec 22 maja, 16:00
Korona Łaszczów 6-0 Sokół Zwierzyniec 22 maja, 16:00

Kolejka 27 - 28-29 maja

Korona Łaszczów 4-2 Sparta Wożuczyn 29 maja, 16:00
Sokół Zwierzyniec 0-3 Relax Księżpol 29 maja, 17:00
Grom Różaniec 2-1 Spartakus Szarowola 29 maja, 16:00
Ostoja Skierbieszów 0-3 Płomień Spartan Nieledew 28 maja, 17:00
Kryształ Werbkowice 0-0 Victoria Łukowa/Chmielek 28 maja, 16:00
Unia Hrubieszów 6-0 Nord 98 Wysokie 29 maja, 16:00
Omega Stary Zamość 6-0 Orzeł Tereszpol 29 maja, 17:00
Echo Zawada 3-5 Roztocze Szczebrzeszyn 29 maja, 17:00

Kolejka 28 - 4-5 czerwca

Sparta Wożuczyn 1-4 Echo Zawada 5 czerwca, 17:00
Roztocze Szczebrzeszyn 7-2 Omega Stary Zamość 4 czerwca, 17:00
Orzeł Tereszpol 3-2 Unia Hrubieszów 4 czerwca, 17:00
Nord 98 Wysokie 4-2 Kryształ Werbkowice 5 czerwca, 17:00
Victoria Łukowa/Chmielek 1-2 Ostoja Skierbieszów 5 czerwca, 17:00
Płomień Spartan Nieledew 2-2 Grom Różaniec 4 czerwca, 16:00
Spartakus Szarowola 3-0 Sokół Zwierzyniec 5 czerwca, 17:00
Relax Księżpol 1-0 Korona Łaszczów 5 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 12 czerwca

Relax Księżpol 3-1 Sparta Wożuczyn 12 czerwca, 17:00
Korona Łaszczów 5-1 Spartakus Szarowola 12 czerwca, 17:00
Sokół Zwierzyniec 1-2 Płomień Spartan Nieledew 12 czerwca, 17:00
Grom Różaniec 2-2 Victoria Łukowa/Chmielek 12 czerwca, 17:00
Ostoja Skierbieszów 6-2 Nord 98 Wysokie 12 czerwca, 17:00
Kryształ Werbkowice 3-1 Orzeł Tereszpol 12 czerwca, 17:00
Unia Hrubieszów 4-2 Roztocze Szczebrzeszyn 12 czerwca, 17:00
Omega Stary Zamość 1-4 Echo Zawada 12 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 19 czerwca

Sparta Wożuczyn 3-3 Omega Stary Zamość 19 czerwca, 17:00
Echo Zawada 1-4 Unia Hrubieszów 19 czerwca, 17:00
Roztocze Szczebrzeszyn 5-2 Kryształ Werbkowice 19 czerwca, 17:00
Orzeł Tereszpol 2-2 Ostoja Skierbieszów 19 czerwca, 17:00
Nord 98 Wysokie 2-3 Grom Różaniec 19 czerwca, 17:00
Victoria Łukowa/Chmielek 3-2 Sokół Zwierzyniec 19 czerwca, 17:00
Płomień Spartan Nieledew 2-1 Korona Łaszczów 19 czerwca, 17:00
Spartakus Szarowola 3-2 Relax Księżpol 19 czerwca, 17:00

IV liga 2004/2005 (lubelska)

Klasa okręgowa 2004/2005 (Biała Podlaska)
Klasa okręgowa 2004/2005 (Chełm)
Klasa okręgowa 2004/2005 (Lublin)

Klasa A 2004/2005 (Zamość I)
Klasa A 2004/2005 (Zamość II)

Autor: Artur Tymecki
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas