[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2004/2005, grupa: Zamość I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Olimpiakos Tarnogród 20 46 14 4 2 55-18 9 1 0 27-5 5 3 2 28-13
2.  Aleksandria Aleksandrów 20 40 13 1 6 44-25 8 0 2 27-9 5 1 4 17-16
3.  Tanew Majdan Stary 20 39 12 3 5 47-27 6 1 3 25-17 6 2 2 22-10
4.  Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 20 33 11 0 9 56-50 9 0 1 37-17 2 0 8 19-33
5.  Cosmos Józefów 20 27 7 6 7 40-42 4 5 1 23-15 3 1 6 17-27
6.  Wrzos Szyszków 20 26 8 2 10 38-54 6 1 3 24-20 2 1 7 14-34 4 9 3 0 1 14-10
7.  Orion Jacnia 20 26 8 2 10 31-46 7 1 2 22-14 1 1 8 9-32 4 4 1 1 2 5-6
8.  Orzeł Cześniki 20 26 7 5 8 41-51 4 3 3 21-19 3 2 5 20-32 4 4 1 1 2 9-12
9.  Metalowiec Goraj 20 25 7 4 9 37-38 6 1 3 27-17 1 3 6 10-21
10.  Alwa Brody Małe 20 21 6 3 11 44-45 5 1 4 27-19 1 2 7 17-26
11.  Relax Radecznica 20 5 1 2 17 29-66 1 2 7 18-32 0 0 10 11-34
AMSPN Hetman Zamość wycofała się z rozgrywek przed sezonem.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Olimpiakos Tarnogród    3-0* 1-0 6-0 1-0 1-0 3-0 6-1 1-1 4-3 1-0 
 2 Aleksandria Aleksandrów2-0     0-3* 3-0 3-1 6-1 3-0 1-2 3-1 2-1 4-0 
 3 Tanew Majdan Stary0-4 0-1     2-0 4-1 7-3 3-0* 1-3 3-2 2-2 3-1 
 4 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska)2-5 2-1 3-2     6-2 3-0 6-1 3-2 6-0 1-0 5-4 
 5 Cosmos Józefów1-1 3-0* 1-1 3-2     3-1 2-2 3-3 0-1 3-3 4-1 
 6 Wrzos Szyszków0-7 4-1 2-2 2-3 0-2     3-1 6-2 1-0 3-2 3-0 
 7 Orion Jacnia2-1 0-3 0-3* 4-3 3-0* 3-0*     1-1 3-2 2-1 4-0* 
 8 Orzeł Cześniki2-2 1-2 2-3 3-2 2-2 4-5 2-0     1-1 2-1 2-1 
 9 Metalowiec Goraj0-3* 0-0 0-3* 3-2 4-1 4-0 2-3 4-2     4-0 6-3 
 10 Alwa Brody Małe1-2 1-3 0-3* 5-1 4-5 1-1 6-1 6-2 1-0     2-1 
 11 Relax Radecznica3-3 2-6 1-2 2-6 0-3* 2-3 2-1 1-2 2-2 3-4     

Kolejka 1 - 21-22 sierpnia

Pauza: Orzeł Cześniki.
 
Alwa Brody Małe 1-1 Wrzos Szyszków
Relax Radecznica 2-6 Aleksandria Aleksandrów
Tanew Majdan Stary 2-0 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska)
Cosmos Józefów 0-1 Metalowiec Goraj
Orion Jacnia 2-1 Olimpiakos Tarnogród

Kolejka 2 - 28-29 sierpnia

Pauza: Olimpiakos Tarnogród.
 
Metalowiec Goraj 2-3 Orion Jacnia
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 6-2 Cosmos Józefów
Aleksandria Aleksandrów 0-3 Tanew Majdan Stary
(wo)
na boisku 3-3
Wrzos Szyszków 3-0 Relax Radecznica
Orzeł Cześniki 2-1 Alwa Brody Małe

Kolejka 3 - 4-5 września

Pauza: Alwa Brody Małe.
 
Relax Radecznica 1-2 Orzeł Cześniki
Tanew Majdan Stary 7-3 Wrzos Szyszków
Cosmos Józefów 3-0 Aleksandria Aleksandrów
(wo)
na boisku 2-3
Orion Jacnia 4-3 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska)
Olimpiakos Tarnogród 1-1 Metalowiec Goraj

Kolejka 4 - 11-12 września

Pauza: Metalowiec Goraj.
 
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 2-5 Olimpiakos Tarnogród
Aleksandria Aleksandrów 3-0 Orion Jacnia
Wrzos Szyszków 0-2 Cosmos Józefów
Orzeł Cześniki 2-3 Tanew Majdan Stary
Alwa Brody Małe 2-1 Relax Radecznica

Kolejka 5 - 18-19 września

Pauza: Relax Radecznica.
 
Tanew Majdan Stary 2-2 Alwa Brody Małe
Cosmos Józefów 3-3 Orzeł Cześniki
Orion Jacnia 3-0 Wrzos Szyszków
(wo)
Olimpiakos Tarnogród 3-0 Aleksandria Aleksandrów
(wo)
Metalowiec Goraj 3-2 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska)

Kolejka 6 - 25-26 września

Pauza: Orion Dereźnia (Dereźnia Solska).
 
Aleksandria Aleksandrów 3-1 Metalowiec Goraj
Wrzos Szyszków 0-7 Olimpiakos Tarnogród
Orzeł Cześniki 2-0 Orion Jacnia
Alwa Brody Małe 4-5 Cosmos Józefów
Relax Radecznica 1-2 Tanew Majdan Stary

Kolejka 7 - 2-3 października

Pauza: Tanew Majdan Stary.
 
Cosmos Józefów 4-1 Relax Radecznica
Orion Jacnia 2-1 Alwa Brody Małe
Olimpiakos Tarnogród 6-1 Orzeł Cześniki
Metalowiec Goraj 4-0 Wrzos Szyszków
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 2-1 Aleksandria Aleksandrów

Kolejka 8 - 9-10 października

Pauza: Aleksandria Aleksandrów.
 
Wrzos Szyszków 2-3 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska)
Orzeł Cześniki 1-1 Metalowiec Goraj
Alwa Brody Małe 1-2 Olimpiakos Tarnogród
Relax Radecznica 2-1 Orion Jacnia
Tanew Majdan Stary 4-1 Cosmos Józefów

Kolejka 9 - 16-17 października

Pauza: Cosmos Józefów.
 
Orion Jacnia 0-3 Tanew Majdan Stary
(wo)
Olimpiakos Tarnogród 1-0 Relax Radecznica
Metalowiec Goraj 4-0 Alwa Brody Małe
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 3-2 Orzeł Cześniki
Aleksandria Aleksandrów 6-1 Wrzos Szyszków

Kolejka 10 - 23-24 października

Pauza: Wrzos Szyszków.
 
Orzeł Cześniki 1-2 Aleksandria Aleksandrów
Alwa Brody Małe 5-1 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska)
Relax Radecznica 2-2 Metalowiec Goraj
Tanew Majdan Stary 0-4 Olimpiakos Tarnogród
Cosmos Józefów 2-2 Orion Jacnia

Kolejka 11 - 30-31 października

Pauza: Orion Jacnia.
 
Olimpiakos Tarnogród 1-0 Cosmos Józefów
Metalowiec Goraj 0-3 Tanew Majdan Stary
(wo)
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 5-4 Relax Radecznica
Aleksandria Aleksandrów 2-1 Alwa Brody Małe
Wrzos Szyszków 6-2 Orzeł Cześniki

Kolejka 12 - 26 maja

Pauza: Orzeł Cześniki.
 
Wrzos Szyszków 3-2 Alwa Brody Małe 26 maja, 17:00
Aleksandria Aleksandrów 4-0 Relax Radecznica 26 maja, 17:00
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 3-2 Tanew Majdan Stary 26 maja, 17:00
Metalowiec Goraj 4-1 Cosmos Józefów 26 maja, 17:00
Olimpiakos Tarnogród 3-0 Orion Jacnia 26 maja, 17:00

Kolejka 13 - 9-10 kwietnia

Pauza: Olimpiakos Tarnogród.
 
Orion Jacnia 3-2 Metalowiec Goraj
Cosmos Józefów 3-2 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska)
Tanew Majdan Stary 0-1 Aleksandria Aleksandrów
Relax Radecznica 2-3 Wrzos Szyszków
Alwa Brody Małe 6-2 Orzeł Cześniki

Kolejka 14 - 16-17 kwietnia

Pauza: Alwa Brody Małe.
 
Orzeł Cześniki 2-1 Relax Radecznica
Wrzos Szyszków 2-2 Tanew Majdan Stary
Aleksandria Aleksandrów 3-1 Cosmos Józefów
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 6-1 Orion Jacnia
Metalowiec Goraj 0-3 Olimpiakos Tarnogród
(wo)

Kolejka 15 - 23-24 kwietnia

Pauza: Metalowiec Goraj.
 
Olimpiakos Tarnogród 6-0 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska)
Orion Jacnia 0-3 Aleksandria Aleksandrów
Cosmos Józefów 3-1 Wrzos Szyszków
Tanew Majdan Stary 1-3 Orzeł Cześniki
Relax Radecznica 3-4 Alwa Brody Małe

Kolejka 16 - 1 maja

Pauza: Relax Radecznica.
 
Alwa Brody Małe 0-3 Tanew Majdan Stary 3 maja
(wo)
na boisku 2:3
Orzeł Cześniki 2-2 Cosmos Józefów
Wrzos Szyszków 3-1 Orion Jacnia
Aleksandria Aleksandrów 2-0 Olimpiakos Tarnogród
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 6-0 Metalowiec Goraj

Kolejka 17 - 7-8 maja

Pauza: Orion Dereźnia (Dereźnia Solska).
 
Metalowiec Goraj 0-0 Aleksandria Aleksandrów
Olimpiakos Tarnogród 1-0 Wrzos Szyszków
Orion Jacnia 1-1 Orzeł Cześniki
Cosmos Józefów 3-3 Alwa Brody Małe
Tanew Majdan Stary 3-1 Relax Radecznica

Kolejka 18 - 14-15 maja

Pauza: Tanew Majdan Stary.
 
Relax Radecznica 0-3 Cosmos Józefów
(wo)
na boisku 1:3
Alwa Brody Małe 6-1 Orion Jacnia
Orzeł Cześniki 2-2 Olimpiakos Tarnogród
Wrzos Szyszków 1-0 Metalowiec Goraj
Aleksandria Aleksandrów 3-0 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska)

Kolejka 19 - 21-22 maja

Pauza: Aleksandria Aleksandrów.
 
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 3-0 Wrzos Szyszków
Metalowiec Goraj 4-2 Orzeł Cześniki
Olimpiakos Tarnogród 4-3 Alwa Brody Małe
Orion Jacnia 4-0 Relax Radecznica
(wo)
na boisku 4:2
Cosmos Józefów 1-1 Tanew Majdan Stary

Kolejka 20 - 28-29 maja

Pauza: Cosmos Józefów.
 
Tanew Majdan Stary 3-0 Orion Jacnia
(wo)
Relax Radecznica 3-3 Olimpiakos Tarnogród
Alwa Brody Małe 1-0 Metalowiec Goraj
Orzeł Cześniki 3-2 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska)
Wrzos Szyszków 4-1 Aleksandria Aleksandrów

Kolejka 21 - 4-5 czerwca

Pauza: Wrzos Szyszków.
 
Aleksandria Aleksandrów 1-2 Orzeł Cześniki
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 1-0 Alwa Brody Małe
Metalowiec Goraj 6-3 Relax Radecznica
Olimpiakos Tarnogród 1-0 Tanew Majdan Stary
Orion Jacnia 3-0 Cosmos Józefów
(wo)
na boisku 1:3

Kolejka 22 - 12 czerwca

Pauza: Orion Jacnia.
 
Cosmos Józefów 1-1 Olimpiakos Tarnogród 12 czerwca, 17:00
Tanew Majdan Stary 3-2 Metalowiec Goraj 12 czerwca, 17:00
Relax Radecznica 2-6 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 12 czerwca, 17:00
Alwa Brody Małe 1-3 Aleksandria Aleksandrów 12 czerwca, 17:00
Orzeł Cześniki 4-5 Wrzos Szyszków 12 czerwca, 17:00

Baraże o udział w Klasie A (Zamość)

Klasa okręgowa 2004/2005 (Zamość)

Klasa A 2004/2005 (Zamość II)

Klasa B 2004/2005 (Zamość I)

Autor: Artur Tymecki

 

Napisz do nas