[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2004/2005, grupa: Biała Podlaska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Grom Kąkolewnica 18 44 14 2 2 71-19 7 1 1 40-8 7 1 1 31-11
2.  Orkan Wojcieszków 18 43 14 1 3 58-20 8 0 1 41-10 6 1 2 17-10
3.  Dąb Dębowa Kłoda 18 37 12 1 5 64-32 7 0 2 33-16 5 1 3 31-16
4.  Niwa Łomazy 18 28 8 4 6 38-35 5 2 2 18-13 3 2 4 20-22
5.  Tur Turze Rogi 18 24 8 0 10 43-54 5 0 4 25-25 3 0 6 18-29 2 3 1 0 1 5-2
6.  Wodnik Siemień 18 24 8 0 10 33-48 7 0 2 22-12 1 0 8 11-36 2 3 1 0 1 2-5
7.  Bizon Jeleniec 18 20 6 2 10 30-51 5 0 4 15-19 1 2 6 15-32
8.  Jata Żdżary 18 17 5 2 11 28-41 4 2 3 18-17 1 0 8 10-24
9.  Bór Dąbie 18 14 4 2 12 38-62 3 2 4 25-26 1 0 8 13-36
10.  Bystrzyca Borki 18 12 4 0 14 32-73 3 0 6 20-32 1 0 8 12-41

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Grom Kąkolewnica    2-1 0-4 8-0 5-0 5-0 2-2 4-0 5-0 9-1 
 2 Orkan Wojcieszków1-2     4-2 1-0 9-1 4-2 7-0 4-0 6-2 5-1 
 3 Dąb Dębowa Kłoda1-7 0-1     2-0 5-1 6-1 5-0 4-2 4-1 6-3 
 4 Niwa Łomazy0-3 1-2 0-0     3-2 3-1 3-3 1-0 3-1 4-1 
 5 Tur Turze Rogi4-3 1-4 3-8 2-1     4-0 1-2 2-1 5-2 3-4 
 6 Wodnik Siemień0-1 1-0 2-1 1-6 2-1     3-1 3-1 4-0 6-1 
 7 Bizon Jeleniec0-6 0-2 1-3 1-2 1-0 2-1     3-2 4-3 3-0* 
 8 Jata Żdżary0-1 1-1 3-2 3-3 0-3 4-1 3-1     2-4 2-1 
 9 Bór Dąbie3-3 3-4 2-5 2-2 3-4 3-4 4-3 2-1     3-0* 
 10 Bystrzyca Borki2-5 1-2 1-6 2-6 1-6 5-1 4-3 1-3 3-0*     

REKLAMA

Kolejka 1 - 29 sierpnia

Orkan Wojcieszków 7-0 Bizon Jeleniec 31 października
Jata Żdżary 2-4 Bór Dąbie
Tur Turze Rogi 4-0 Wodnik Siemień
Dąb Dębowa Kłoda 1-7 Grom Kąkolewnica
Bystrzyca Borki 2-6 Niwa Łomazy

Kolejka 2 - 5 września

Bór Dąbie 3-4 Tur Turze Rogi
Bizon Jeleniec 3-2 Jata Żdżary 7 listopada
Niwa Łomazy 1-2 Orkan Wojcieszków
Grom Kąkolewnica 9-1 Bystrzyca Borki
Dąb Dębowa Kłoda 6-1 Wodnik Siemień

Kolejka 3 - 12 września

Orkan Wojcieszków 5-1 Bystrzyca Borki
Jata Żdżary 3-3 Niwa Łomazy
Tur Turze Rogi 1-2 Bizon Jeleniec
Dąb Dębowa Kłoda 4-1 Bór Dąbie
Grom Kąkolewnica 5-0 Wodnik Siemień 31 października

Kolejka 4 - 19 września

Bór Dąbie 3-3 Grom Kąkolewnica
Bizon Jeleniec 1-3 Dąb Dębowa Kłoda
Niwa Łomazy 3-2 Tur Turze Rogi
Orkan Wojcieszków 4-0 Jata Żdżary
Wodnik Siemień 6-1 Bystrzyca Borki

Kolejka 5 - 26 września

Jata Żdżary 2-1 Bystrzyca Borki
Tur Turze Rogi 1-4 Orkan Wojcieszków
Dąb Dębowa Kłoda 2-0 Niwa Łomazy
Grom Kąkolewnica 2-2 Bizon Jeleniec
Wodnik Siemień 4-0 Bór Dąbie

Kolejka 6 - 3 października

Bizon Jeleniec 2-1 Wodnik Siemień
Niwa Łomazy 0-3 Grom Kąkolewnica
Orkan Wojcieszków 4-2 Dąb Dębowa Kłoda
Jata Żdżary 0-3 Tur Turze Rogi
Bór Dąbie 3-0 Bystrzyca Borki
(wo)

Kolejka 7 - 10 października

Dąb Dębowa Kłoda 4-2 Jata Żdżary 30 października
Grom Kąkolewnica 2-1 Orkan Wojcieszków
Wodnik Siemień 1-6 Niwa Łomazy
Bór Dąbie 4-3 Bizon Jeleniec
Bystrzyca Borki 1-6 Tur Turze Rogi

Kolejka 8 - 17 października

Niwa Łomazy 3-1 Bór Dąbie
Orkan Wojcieszków 4-2 Wodnik Siemień
Jata Żdżary 0-1 Grom Kąkolewnica
Tur Turze Rogi 3-8 Dąb Dębowa Kłoda
Bizon Jeleniec 3-0 Bystrzyca Borki
(wo)

Kolejka 9 - 24 października

Grom Kąkolewnica 5-0 Tur Turze Rogi
Wodnik Siemień 3-1 Jata Żdżary
Bór Dąbie 3-4 Orkan Wojcieszków
Bizon Jeleniec 1-2 Niwa Łomazy
Bystrzyca Borki 1-6 Dąb Dębowa Kłoda

Kolejka 10

Niwa Łomazy 4-1 Bystrzyca Borki
Bizon Jeleniec 0-2 Orkan Wojcieszków
Bór Dąbie 2-1 Jata Żdżary
Wodnik Siemień 2-1 Tur Turze Rogi
Grom Kąkolewnica 0-4 Dąb Dębowa Kłoda

Kolejka 11 - 17 kwietnia

Bystrzyca Borki 2-5 Grom Kąkolewnica
Wodnik Siemień 2-1 Dąb Dębowa Kłoda
Tur Turze Rogi 5-2 Bór Dąbie
Jata Żdżary 3-1 Bizon Jeleniec
Orkan Wojcieszków 1-0 Niwa Łomazy

Kolejka 12 - 24 kwietnia

Bystrzyca Borki 1-2 Orkan Wojcieszków
Niwa Łomazy 1-0 Jata Żdżary
Bizon Jeleniec 1-0 Tur Turze Rogi
Bór Dąbie 2-5 Dąb Dębowa Kłoda
Wodnik Siemień 0-1 Grom Kąkolewnica

Kolejka 13 - 1 maja

Bystrzyca Borki 5-1 Wodnik Siemień
Grom Kąkolewnica 5-0 Bór Dąbie
Dąb Dębowa Kłoda 5-0 Bizon Jeleniec
Tur Turze Rogi 2-1 Niwa Łomazy
Jata Żdżary 1-1 Orkan Wojcieszków

Kolejka 14 - 8 maja

Bystrzyca Borki 1-3 Jata Żdżary
Orkan Wojcieszków 9-1 Tur Turze Rogi 26 maja
Niwa Łomazy 0-0 Dąb Dębowa Kłoda
Bizon Jeleniec 0-6 Grom Kąkolewnica
Bór Dąbie 3-4 Wodnik Siemień

Kolejka 15 - 15 maja

Bystrzyca Borki 3-0 Bór Dąbie
(wo)
goście nie stawili się na zawody
Wodnik Siemień 3-1 Bizon Jeleniec
Grom Kąkolewnica 8-0 Niwa Łomazy
Dąb Dębowa Kłoda 0-1 Orkan Wojcieszków
Tur Turze Rogi 2-1 Jata Żdżary

Kolejka 16 - 22 maja

Tur Turze Rogi 3-4 Bystrzyca Borki
Jata Żdżary 3-2 Dąb Dębowa Kłoda
Orkan Wojcieszków 1-2 Grom Kąkolewnica
Niwa Łomazy 3-1 Wodnik Siemień 12 czerwca
Bizon Jeleniec 4-3 Bór Dąbie

Kolejka 17 - 29 maja

Bystrzyca Borki 4-3 Bizon Jeleniec
Bór Dąbie 2-2 Niwa Łomazy
Wodnik Siemień 1-0 Orkan Wojcieszków
Grom Kąkolewnica 4-0 Jata Żdżary
Dąb Dębowa Kłoda 5-1 Tur Turze Rogi

REKLAMA

Kolejka 18 - 5 czerwca

Dąb Dębowa Kłoda 6-3 Bystrzyca Borki
Tur Turze Rogi 4-3 Grom Kąkolewnica
Jata Żdżary 4-1 Wodnik Siemień
Orkan Wojcieszków 6-2 Bór Dąbie
Niwa Łomazy 3-3 Bizon Jeleniec

Klasa okręgowa 2004/2005 (Biała Podlaska)

Klasa B 2004/2005 (Biała Podlaska I)
Klasa B 2004/2005 (Biała Podlaska II)

Autor: Robert Mędykowski
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas