[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2004/2005, grupa: Biała Podlaska II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  ULKS Zagoździe 14 26 8 2 4 29-18 5 2 0 17-6 3 0 4 12-12
2.  Polesie Serokomla 14 25 8 1 5 34-21 5 0 2 21-9 3 1 3 13-12
3.  Prawda Stara Prawda 14 24 7 3 4 34-33 3 3 1 16-10 4 0 3 18-23
4.  Olimpia Okrzeja 14 20 6 2 6 34-30 4 2 1 25-11 2 0 5 9-19
5.  Sokół Krynka 14 18 6 0 8 22-28 5 0 2 14-4 1 0 6 8-24
6.  Róża Stara Róża 14 17 4 5 5 28-24 4 1 2 20-7 0 4 3 8-17
7.  GLKS Stanin 14 16 4 4 6 26-32 3 1 3 16-12 1 3 3 10-20
8.  Orzeł Zalesie 14 13 4 1 9 27-48 2 0 5 17-29 2 1 4 10-19

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 ULKS Zagoździe    3-1 3-2 4-0 2-0 1-1 1-1 3-1 
 2 Polesie Serokomla1-0     2-3 2-0 6-1 5-0 4-3 1-2 
 3 Prawda Stara Prawda1-3 4-1     3-0 3-1 0-0 2-2 3-3 
 4 Olimpia Okrzeja4-2 2-2 3-4     4-0 3-3 4-0 5-0 
 5 Sokół Krynka1-0 0-1 0-1 2-1     3-1 6-0 2-0 
 6 Róża Stara Róża4-1 0-1 7-1 3-0 4-0     1-1 1-3 
 7 GLKS Stanin1-2 3-2 5-1 1-2 1-3 1-1     4-1 
 8 Orzeł Zalesie0-4 0-5 3-6 4-6 4-3 4-2 2-3     

Kolejka 1 - 5 września

ULKS Zagoździe 1-1 GLKS Stanin
Róża Stara Róża 7-1 Prawda Stara Prawda
Orzeł Zalesie 4-6 Olimpia Okrzeja
Polesie Serokomla 6-1 Sokół Krynka

Kolejka 2 - 12 września

GLKS Stanin 1-3 Sokół Krynka
Olimpia Okrzeja 2-2 Polesie Serokomla
Prawda Stara Prawda 3-3 Orzeł Zalesie
ULKS Zagoździe 1-1 Róża Stara Róża

Kolejka 3 - 19 września

Róża Stara Róża 1-1 GLKS Stanin
Orzeł Zalesie 0-4 ULKS Zagoździe
Polesie Serokomla 2-3 Prawda Stara Prawda
Sokół Krynka 2-1 Olimpia Okrzeja

Kolejka 4 - 26 września

GLKS Stanin 1-2 Olimpia Okrzeja
Prawda Stara Prawda 3-1 Sokół Krynka
ULKS Zagoździe 3-1 Polesie Serokomla
Róża Stara Róża 1-3 Orzeł Zalesie

Kolejka 5 - 3 października

Orzeł Zalesie 2-3 GLKS Stanin
Polesie Serokomla 5-0 Róża Stara Róża
Sokół Krynka 1-0 ULKS Zagoździe
Olimpia Okrzeja 3-4 Prawda Stara Prawda

Kolejka 6 - 10 października

GLKS Stanin 5-1 Prawda Stara Prawda
ULKS Zagoździe 4-0 Olimpia Okrzeja
Róża Stara Róża 4-0 Sokół Krynka
Orzeł Zalesie 0-5 Polesie Serokomla

Kolejka 7 - 17 października

Polesie Serokomla 4-3 GLKS Stanin
Sokół Krynka 2-0 Orzeł Zalesie
Olimpia Okrzeja 3-3 Róża Stara Róża 24 października
Prawda Stara Prawda 1-3 ULKS Zagoździe

Kolejka 8 - 24 kwietnia

GLKS Stanin 1-2 ULKS Zagoździe
Prawda Stara Prawda 0-0 Róża Stara Róża
Olimpia Okrzeja 5-0 Orzeł Zalesie
Sokół Krynka 0-1 Polesie Serokomla

Kolejka 9 - 1 maja

Sokół Krynka 6-0 GLKS Stanin
Polesie Serokomla 2-0 Olimpia Okrzeja
Orzeł Zalesie 3-6 Prawda Stara Prawda
Róża Stara Róża 4-1 ULKS Zagoździe

Kolejka 10 - 8 maja

GLKS Stanin 1-1 Róża Stara Róża
ULKS Zagoździe 3-1 Orzeł Zalesie
Prawda Stara Prawda 4-1 Polesie Serokomla
Olimpia Okrzeja 4-0 Sokół Krynka

Kolejka 11 - 15 maja

Olimpia Okrzeja 4-0 GLKS Stanin 12 czerwca
Sokół Krynka 0-1 Prawda Stara Prawda
Polesie Serokomla 1-0 ULKS Zagoździe
Orzeł Zalesie 4-2 Róża Stara Róża

Kolejka 12 - 22 maja

GLKS Stanin 4-1 Orzeł Zalesie
Róża Stara Róża 0-1 Polesie Serokomla
ULKS Zagoździe 2-0 Sokół Krynka
Prawda Stara Prawda 3-0 Olimpia Okrzeja

Kolejka 13 - 29 maja

Prawda Stara Prawda 2-2 GLKS Stanin
Olimpia Okrzeja 4-2 ULKS Zagoździe
Sokół Krynka 3-1 Róża Stara Róża
Polesie Serokomla 1-2 Orzeł Zalesie

Kolejka 14 - 5 czerwca

GLKS Stanin 3-2 Polesie Serokomla
Orzeł Zalesie 4-3 Sokół Krynka
Róża Stara Róża 3-0 Olimpia Okrzeja
ULKS Zagoździe 3-2 Prawda Stara Prawda

Klasa A 2004/2005 (Biała Podlaska)

Klasa B 2004/2005 (Biała Podlaska I)

Autor: Robert Mędykowski
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas