[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2004/2005, grupa: podkarpacka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Stal Sanok 34 79 24 7 3 66-23 14 3 0 35-9 10 4 3 31-14
2.  Wisłoka Dębica 34 78 25 3 6 96-27 14 1 2 54-14 11 2 4 42-13
3.  Unia Nowa Sarzyna 34 71 21 8 5 55-21 13 3 1 28-8 8 5 4 27-13
4.  Stal Mielec 34 68 21 5 8 56-27 11 2 4 27-14 10 3 4 29-13
5.  Izolator Boguchwała 34 62 18 8 8 59-39 9 4 4 33-19 9 4 4 26-20
6.  Rzemieślnik Pilzno 34 57 16 9 9 52-43 10 2 5 29-21 6 7 4 23-22
7.  Rafineria/Czarni Jasło 34 50 15 5 14 40-39 9 1 7 20-16 6 4 7 20-23 2 4 1 1 0 1-0
8.  Igloopol Dębica 34 50 13 11 10 44-32 7 5 5 22-14 6 6 5 22-18 2 1 0 1 1 0-1
9.  Resovia 34 47 14 5 15 48-42 8 5 4 25-13 6 0 11 23-29 2 3 1 0 1 6-5
10.  Błękitni Ropczyce 34 47 13 8 13 45-48 7 7 3 26-22 6 1 10 19-26 2 3 1 0 1 5-6
11.  Siarka Tarnobrzeg 34 45 13 6 15 50-47 8 3 6 32-23 5 3 9 18-24
12.  Strug Tyczyn 34 44 13 5 16 48-57 9 2 6 28-17 4 3 10 20-40
13.  Żurawianka Żurawica 34 42 11 9 14 36-43 8 4 5 22-23 3 5 9 14-20
14.  JKS 1909 Jarosław 34 37 10 7 17 40-45 7 4 6 21-16 3 3 11 19-29
15.  MKS Kańczuga 34 33 8 9 17 43-61 6 4 7 28-26 2 5 10 15-35
16.  Zryw Dzikowiec 34 23 6 5 23 28-73 5 4 8 18-36 1 1 15 10-37
17.  Krośnianka-Karpaty Krosno 34 16 3 7 24 28-82 3 4 10 18-31 0 3 14 10-51
18.  Sanovia Lesko 34 9 2 3 29 20-105 2 2 13 10-56 0 1 16 10-49
Kolejarz/Igloopol Dębica zmienił nazwę na Igloopol Dębica.
W rundzie wiosennej Resovia rozgrywała mecze na stadionie Podhalańczyka.
Krośnianka Krosno w przerwie zimowej zmieniła nazwę na Krośnianka-Karpaty Krosno.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Stal Sanok    2-0 1-1 2-0 2-0 2-1 3-1 3-1 3-0 2-1 2-0 1-0 3-1 2-0 3-1 1-1 2-0 1-1 
 2 Wisłoka Dębica0-1     2-1 0-3 3-0 0-0 3-2 2-1 4-0 5-1 3-0 8-1 2-0 4-0 4-1 2-0 7-1 5-2 
 3 Unia Nowa Sarzyna0-0 1-0     1-0 1-2 1-1 2-0 2-1 2-0 2-0 2-0 3-2 0-0 2-0 1-0 4-1 3-1 1-0 
 4 Stal Mielec1-0 1-3 1-0     3-1 0-1 1-2 0-2 1-0 2-1 1-0 2-0 0-0 2-1 2-2 2-1 7-0 1-0 
 5 Izolator Boguchwała1-2 0-1 1-3 0-1     3-1 1-1 3-3 1-0 4-1 1-1 1-1 1-0 2-1 6-2 2-1 4-0 2-0 
 6 Rzemieślnik Pilzno1-3 2-3 1-1 0-1 1-1     2-3 0-1 3-1 2-1 2-1 2-0 1-0 2-1 2-1 2-1 4-1 2-1 
 7 Rafineria/Czarni Jasło1-0 0-3 1-2 0-1 0-5 0-1     0-0 1-0 0-1 0-2 2-0 2-1 2-0 2-0 2-0 3-0 4-0 
 8 Igloopol Dębica2-2 1-0 0-1 0-0 0-1 1-1 0-1     3-1 2-1 1-0 4-0 0-1 1-1 1-2 3-1 1-1 2-0 
 9 Resovia1-2 0-0 0-0 0-1 0-2 4-1 2-0 1-1     2-3 4-0 0-0 1-0 1-0 2-2 3-0 2-1 2-0 
 10 Błękitni Ropczyce1-1 1-6 0-0 2-1 1-1 1-1 1-0 1-1 2-4     2-0 1-2 1-1 2-0 1-1 2-1 3-0 4-2 
 11 Siarka Tarnobrzeg2-2 0-2 0-1 2-2 0-1 1-1 0-2 3-2 2-1 0-1     4-3 3-1 1-3 4-0 2-0 5-1 3-0* 
 12 Strug Tyczyn1-0 2-2 0-2 3-0* 0-1 0-2 1-2 1-2 0-3 1-0 3-1     0-0 5-0 1-0 2-0 3-2 5-0 
 13 Żurawianka Żurawica0-2 0-5 1-1 1-3 0-0 1-3 0-0 1-0 1-0 3-1 0-0 4-1     0-4 3-1 1-0 3-1 3-1 
 14 JKS 1909 Jarosław0-3 0-1 2-0 0-0 4-3 1-1 3-1 0-0 1-2 0-2 0-1 2-0 0-1     2-0 2-1 0-0 4-0 
 15 MKS Kańczuga2-3 2-0 0-3 1-3 3-4 2-0 2-2 0-0 1-2 0-3 0-2 1-1 3-2 1-1     5-0 2-0 3-0 
 16 Zryw Dzikowiec0-6 1-8 1-3 0-3 1-1 3-3 2-0 1-2 2-1 0-0 1-1 0-1 0-4 2-1 0-1     1-0 3-1 
 17 Krośnianka-Karpaty Krosno0-1 0-2 2-1 1-2 0-1 1-2 0-0 0-2 2-5 0-2 2-5 3-4 2-2 0-0 0-0 1-0     4-2 
 18 Sanovia Lesko1-3 0-6 0-7 0-8 1-2 1-3 0-3 0-3 0-3 1-0 0-4 2-4 1-0 0-6 1-1 1-2 1-1     

Kolejka 1 - 7-8 sierpnia

Siarka Tarnobrzeg 1-3 JKS 1909 Jarosław 7 sierpnia, 17:00 (600)
Ł.Szymański 75 - Perczyk 31, Sykała 57, 90
Izolator Boguchwała 1-1 Rafineria/Czarni Jasło 8 sierpnia, 11:00 (500)
Róg 72 - Lachowicz 80
Igloopol Dębica 0-1 Unia Nowa Sarzyna 7 sierpnia, 17:00 (750)
Bartłomowicz 89
Zryw Dzikowiec 0-0 Błękitni Ropczyce 1 września, 16:00 (400)
w pierwotnym terminie nie odbył się z powodu zalania boiska w Dzikowcu
Żurawianka Żurawica 1-3 Stal Mielec 8 sierpnia, 17:00 (900)
Hajduk 67 - Jaskot 3, 69, Jakubowski 68 (s)
Sanovia Lesko 1-1 MKS Kańczuga 8 sierpnia, 17:00 (400)
Różycki 11 - Grzebyk 70
Krośnianka-Karpaty Krosno 0-1 Stal Sanok 25 sierpnia, 17:00 (500)
Kosiba 24
w pierwotnym terminie nie odbył się z powodu zalania boiska w Krośnie
Rzemieślnik Pilzno 3-1 Resovia 8 sierpnia, 18:00 (500)
Mroczek 27, M.Kędzior 32, Hajec 47 - Kwiatkowski 55
Strug Tyczyn 2-2 Wisłoka Dębica 8 sierpnia, 17:30 (250)
Janicki 13, Zieliński 43 - Podlasek 17, Kalita 82

Kolejka 2 - 14-15 sierpnia

Wisłoka Dębica 3-0 Siarka Tarnobrzeg 14 sierpnia, 17:00 (400)
Kantor 3 (k), Stalec 70, Podlasek 76
Resovia 0-0 Strug Tyczyn 14 sierpnia, 17:00 (500)
Stal Sanok 2-1 Rzemieślnik Pilzno 14 sierpnia, 17:00 (300)
Mosur 13, Mielniczek 39 - W.Nowak 51
MKS Kańczuga 2-0 Krośnianka-Karpaty Krosno 14 sierpnia, 17:00 (200)
Szmuc 11, P.Zięba 48
Stal Mielec 1-0 Sanovia Lesko 14 sierpnia, 17:00 (500)
Fundakowski 24
Błękitni Ropczyce 1-1 Żurawianka Żurawica 14 sierpnia, 17:00 (250)
B.Orzech 69 (k) - Seryło 86
Unia Nowa Sarzyna 4-1 Zryw Dzikowiec 14 sierpnia, 17:00 (250)
Bartłomowicz 17 (k), 18, Dejnaka 57, 60 - Hopek 81 (k)
Rafineria/Czarni Jasło 0-0 Igloopol Dębica 14 sierpnia, 17:00 (1000)
JKS 1909 Jarosław 4-3 Izolator Boguchwała 14 sierpnia, 17:00 (500)
Perczyk 22, 43, Wilusz 36, Gierczak 67 - Cupryś 51, Domin 71, Róg 81

Kolejka 3 - 18 sierpnia

Siarka Tarnobrzeg 0-1 Izolator Boguchwała 18 sierpnia, 17:00 (100)
Iwanowski 37
Igloopol Dębica 1-1 JKS 1909 Jarosław 18 sierpnia, 17:00 (400)
Juszkiewicz 70 - Wilusz 80
Zryw Dzikowiec 2-0 Rafineria/Czarni Jasło 18 sierpnia, 17:00 (300)
Hopek 81 (k), 90
Żurawianka Żurawica 1-1 Unia Nowa Sarzyna 18 sierpnia, 17:30 (600)
Seryło 53 - Micewicz 54
Sanovia Lesko 1-0 Błękitni Ropczyce 18 sierpnia, 17:00 (250)
Zarzyka 59
Krośnianka-Karpaty Krosno 1-2 Stal Mielec 1 września, 16:00 (350)
Ziobro 30 - Pruś 52, Pęgiel 90
w pierwotnym terminie trwał remont na zalanym boisku
Rzemieślnik Pilzno 2-1 MKS Kańczuga 18 sierpnia, 17:30 (200)
Hajec 8, Wstępnik 90 - Lebioda 36
Strug Tyczyn 1-0 Stal Sanok 18 sierpnia, 17:30 (350)
Hulbój 41
Wisłoka Dębica 4-0 Resovia 18 sierpnia, 17:00 (600)
Stalec 19, Kantor 35, Kobos 39, 74

Kolejka 4 - 21-22 sierpnia

Resovia 4-0 Siarka Tarnobrzeg 21 sierpnia, 15:00 (500)
Kwiatkowski 7, Domoń 57, Grabowski 61, Woźny 88
Stal Sanok 2-0 Wisłoka Dębica 1 września, 16:00 (700)
Mosur 32, Mielniczek 60
w pierwotnym terminie trwał remont stadionu miejskiego
MKS Kańczuga 1-1 Strug Tyczyn 21 sierpnia, 17:00 (200)
Omiotek 78 - Więcek 22
Stal Mielec 0-1 Rzemieślnik Pilzno 21 sierpnia, 17:00 (350)
Hajec 46
Błękitni Ropczyce 3-0 Krośnianka-Karpaty Krosno 21 sierpnia, 11:00 (300)
Pociask 58, Mastaj 62, Grzesiak 90 (k)
Unia Nowa Sarzyna 1-0 Sanovia Lesko 21 sierpnia, 16:00 (150)
Ożóg 90
Rafineria/Czarni Jasło 2-1 Żurawianka Żurawica 21 sierpnia, 17:00 (350)
Kasprzyk 26, Żuławski 34 - Samborski 78
JKS 1909 Jarosław 2-1 Zryw Dzikowiec 21 sierpnia, 17:00 (400)
Saramak 30 (k), Baran 45 - Hopek 69 (k)
Izolator Boguchwała 3-3 Igloopol Dębica 22 sierpnia, 11:00 (400)
Walkowicz 22, Róg 48, Tłuczek 82 - Juszkiewicz 16, Socha 40, Mikulski 54 (k)

Kolejka 5 - 28-29 sierpnia

Siarka Tarnobrzeg 3-2 Igloopol Dębica 28 sierpnia, 17:00 (500)
Grad 21, Barycza 41 (k), Ł.Szymański 75 - Mikulski 11 (k), Juszkiewicz 58
Zryw Dzikowiec 1-1 Izolator Boguchwała 29 sierpnia, 16:00 (400)
M.Mokrzycki 44 - Kuter 37
Żurawianka Żurawica 0-4 JKS 1909 Jarosław 29 sierpnia, 17:00 (600)
Gierczak 38, Demczyk 64, Saramak 85 (k), Wilusz 90
Sanovia Lesko 0-3 Rafineria/Czarni Jasło 1 września, 17:00 (300)
Lachowicz 41, 48, 75
w pierwotnym terminie na stadionie w Lesku odbywały się dożynki
Krośnianka-Karpaty Krosno 2-1 Unia Nowa Sarzyna 28 sierpnia, 17:00 (200)
Raś 7, Frydrych 45 - Gaca 62
Rzemieślnik Pilzno 2-1 Błękitni Ropczyce 29 sierpnia, 17:00 (400)
Twardowski 5 (s), Hajec 80 - Mastaj 36
Strug Tyczyn 3-0 Stal Mielec 29 sierpnia, 17:00 (200)
(wo)
Pańczak 61
mecz przerwany w 87. minucie przy stanie 1-0 - ukarany czerwoną kartką mielczanin Jaskot nie chciał opuścić boiska
Wisłoka Dębica 4-1 MKS Kańczuga 29 sierpnia, 17:00 (700)
Kobos 34, 51, Podlasek 81, Kalita 87 - Grzebyk 30
Resovia 1-2 Stal Sanok 28 sierpnia, 11:00 (500)
Rozborski 40 - Nikody 58, Kosiba 86

Kolejka 6 - 4-5 września

Stal Sanok 2-0 Siarka Tarnobrzeg 5 września, 11:00 (600)
Mielniczek 59, Sieradzki 90
MKS Kańczuga 1-2 Resovia 4 września, 17:00 (300)
Lebioda 71 (k) - Rajzer 26, Dziwisz 75
Stal Mielec 1-3 Wisłoka Dębica 4 września, 16:00 (500)
Galica 60 - Misiura 12, Podlasek 33, Stalec 90
Błękitni Ropczyce 1-2 Strug Tyczyn 4 września, 16:00 (200)
Pociask 63 (k) - Stybak 42, T.Zieliński 45
Unia Nowa Sarzyna 1-1 Rzemieślnik Pilzno 4 września, 16:00 (300)
Gap 81 - W.Nowak 3
Rafineria/Czarni Jasło 3-0 Krośnianka-Karpaty Krosno 5 września, 11:00 (1000)
Twardzik 5, Lachowicz 18, 40
JKS 1909 Jarosław 4-0 Sanovia Lesko 4 września, 17:00 (150)
Sykała 22, Wilusz 51, Gierczak 66, 87
Izolator Boguchwała 1-0 Żurawianka Żurawica 5 września, 11:00 (300)
Cupryś 61
Igloopol Dębica 3-1 Zryw Dzikowiec 4 września, 17:00 (350)
Bobek 17, 58 (k), Janasiewicz 90 - Płaza 28

Kolejka 7 - 11-12 września

Siarka Tarnobrzeg 2-0 Zryw Dzikowiec 11 września, 16:00 (300)
Barycza 30, 41
Żurawianka Żurawica 1-0 Igloopol Dębica 12 września, 16:00 (650)
Seryło 81
Sanovia Lesko 1-2 Izolator Boguchwała 12 września, 16:00 (250)
Zarzyka 63 - Korab 55, Chwasta 65
Krośnianka-Karpaty Krosno 0-0 JKS 1909 Jarosław 11 września, 16:00 (300)
Rzemieślnik Pilzno 2-3 Rafineria/Czarni Jasło 12 września, 16:00 (700)
W.Nowak 2, 30 - Lachowicz 16, Kasprzyk 70, Dziedzic 87
Strug Tyczyn 0-2 Unia Nowa Sarzyna 11 września, 16:30 (150)
Ziarek 22, 42
Wisłoka Dębica 5-1 Błękitni Ropczyce 11 września, 16:00 (400)
Kobos 6, 34, Podlasek 45, 62, Kantor 67 - Twardowski 88 (k)
Resovia 0-1 Stal Mielec 11 września, 16:00 (800)
Fundakowski 9
Stal Sanok 3-1 MKS Kańczuga 11 września, 16:00 (400)
Łuczka 73, Węgrzyn 81, Daniel Niemczyk 83 - Lebioda 18 (k)

Kolejka 8 - 15 września

MKS Kańczuga 0-2 Siarka Tarnobrzeg 15 września, 17:00 (150)
Ł.Szymański 83, Barycza 90
Stal Mielec 1-0 Stal Sanok 15 września, 16:00 (150)
Leśniowski 77
Błękitni Ropczyce 2-4 Resovia 15 września, 16:00 (400)
Mastaj 47, Skóra 87 - Dziwisz 15, Kwiatkowski 45, Jakubowski 65, W.Szymański 81
Unia Nowa Sarzyna 1-0 Wisłoka Dębica 15 września, 16:00 (300)
Bartłomowicz 7
Rafineria/Czarni Jasło 2-0 Strug Tyczyn 15 września, 16:00 (500)
Niżnik 39, Kalityński 90
JKS 1909 Jarosław 1-1 Rzemieślnik Pilzno 15 września, 16:00 (200)
Puńko 47 - M.Kędzior 28
Izolator Boguchwała 4-0 Krośnianka-Karpaty Krosno 15 września, 16:00 (250)
Iwanowski 27 (k), 62 (k), Korab 29, Walkowicz 69
Igloopol Dębica 2-0 Sanovia Lesko 15 września, 16:00 (300)
Janasiewicz 2, Kubas 85
Zryw Dzikowiec 0-4 Żurawianka Żurawica 15 września, 17:00 (250)
Ł.Bąk 21, Błaszczyk 32, M.Dmitrzyk 76, Kot 85

Kolejka 9 - 18-19 września

Siarka Tarnobrzeg 3-1 Żurawianka Żurawica 18 września, 16:00 (300)
Krzemiński 2, 80, Gajewski 72 - Hajduk 37
Sanovia Lesko 1-2 Zryw Dzikowiec 19 września, 16:00 (200)
Tarnolicki 25 - Hopek 20, Dryja 74
Krośnianka-Karpaty Krosno 0-2 Igloopol Dębica 18 września, 16:00 (300)
Juszkiewicz 6, Socha 68
Rzemieślnik Pilzno 1-1 Izolator Boguchwała 19 września, 16:00 (400)
M.Kędzior 9 - Chwasta 18
Strug Tyczyn 5-0 JKS 1909 Jarosław 19 września, 12:30 (200)
Rop 27 (k), Sikora 36, Biliński 68, Demczyk 71 (s), W.Hadała 90
Wisłoka Dębica 3-2 Rafineria/Czarni Jasło 18 września, 16:00 (400)
Podlasek 59, 68, Kobos 90 - Guzik 9, Lachowicz 33
Resovia 0-0 Unia Nowa Sarzyna 18 września, 16:00 (450)
Stal Sanok 2-1 Błękitni Ropczyce 18 września, 16:00 (350)
Łuczka 34, Kosiba 45 - Włodarski 85
MKS Kańczuga 1-3 Stal Mielec 18 września, 16:00 (200)
Grzebyk 88 - Pruś 23, 55, Kosowicz 74

Kolejka 10 - 25-26 września

Stal Mielec 1-0 Siarka Tarnobrzeg 25 września, 16:00 (500)
Leśniowski 34
Błękitni Ropczyce 1-1 MKS Kańczuga 25 września, 16:00 (100)
Pociask 35 (k) - Florek 77
Unia Nowa Sarzyna 0-0 Stal Sanok 26 września, 15:00 (400)
Rafineria/Czarni Jasło 1-0 Resovia 25 września, 16:00 (1000)
Kasprzyk 87
JKS 1909 Jarosław 0-1 Wisłoka Dębica 25 września, 16:00 (500)
Misiura 7
Izolator Boguchwała 1-1 Strug Tyczyn 26 września, 11:00 (300)
Róg 85 - Rop 76
Igloopol Dębica 1-1 Rzemieślnik Pilzno 25 września, 16:00 (1000)
T.Gawle 81 - Bernacki 90
Zryw Dzikowiec 1-0 Krośnianka-Karpaty Krosno 26 września, 16:00 (400)
Hopek 7
Żurawianka Żurawica 3-1 Sanovia Lesko 26 września, 15:00 (300)
Błaszczyk 9, Hajduk 26, Seryło 62 - Zarzyka 5

Kolejka 11 - 2-3 października

Siarka Tarnobrzeg 3-0 Sanovia Lesko
(wo)
zespół z Leska zrezygnował z wyjazdu - większa część składu udała się na pielgrzymkę do Częstochowy
Krośnianka-Karpaty Krosno 2-2 Żurawianka Żurawica 2 października, 15:00 (200)
Westwalewicz 7, Frydrych 33 - Hajduk 12, M.Dmitrzyk 63
Rzemieślnik Pilzno 2-1 Zryw Dzikowiec 3 października, 15:00 (400)
M.Kędzior 76, 83 - M.Mokrzycki 61
Strug Tyczyn 1-2 Igloopol Dębica 3 października, 12:30 (300)
T.Zieliński 33 - Juszkiewicz 58, Gosa 75
Wisłoka Dębica 3-0 Izolator Boguchwała 2 października, 15:00 (500)
Podlasek 26, Kobos 63, Stalec 84
Resovia 1-0 JKS 1909 Jarosław 2 października, 15:00 (500)
Kwiatkowski 90
Stal Sanok 3-1 Rafineria/Czarni Jasło 2 października, 15:00 (800)
Wróblicki 45, Daniel Niemczyk 68, Kosiba 75 - Kasprzyk 11
MKS Kańczuga 0-3 Unia Nowa Sarzyna 2 października, 16:00 (100)
Dejnaka 13, 69, Zygmunt 15
Stal Mielec 2-1 Błękitni Ropczyce 2 października, 15:30 (400)
Leśniowski 18, Pęgiel 65 (k) - Pociask 69

Kolejka 12 - 9-10 października

Błękitni Ropczyce 2-0 Siarka Tarnobrzeg 9 października, 15:00 (200)
B.Orzech 49, Darłak 85
Unia Nowa Sarzyna 1-0 Stal Mielec 10 października, 15:00 (300)
Nowak 10
Rafineria/Czarni Jasło 2-0 MKS Kańczuga 9 października, 15:00 (300)
Pytlowany 13, Dziedzic 88
JKS 1909 Jarosław 0-3 Stal Sanok 9 października, 14:00 (650)
Nikody 30, Węgrzyn 44, Badowicz 79 (k)
Izolator Boguchwała 1-0 Resovia 10 października, 11:00 (1100)
Iwanowski 45 (k)
Igloopol Dębica 1-0 Wisłoka Dębica 10 października, 15:00 (5500)
Zołotar 45
Zryw Dzikowiec 0-1 Strug Tyczyn 10 października, 15:00 (300)
Sikora 50
Żurawianka Żurawica 1-3 Rzemieślnik Pilzno 10 października, 15:00 (400)
R.Dmitrzyk 34 - Łukaszewski 15, Bernacki 33, Hajec 86
Sanovia Lesko 1-1 Krośnianka-Karpaty Krosno 10 października, 15:00 (250)
Zarzyka 80 - Westwalewicz 20

Kolejka 13 - 16-17 października

Siarka Tarnobrzeg 5-1 Krośnianka-Karpaty Krosno 16 października, 11:00 (120)
Pietrucha 23, Barycza 29, K.Stępień 59, Pyszczek 67, Stąporski 83 - Czaja 85
Rzemieślnik Pilzno 2-1 Sanovia Lesko 17 października, 14:00 (300)
Hajec 30, 40 - Tarnolicki 57
Strug Tyczyn 0-0 Żurawianka Żurawica 17 października, 12:30 (250)
Wisłoka Dębica 2-0 Zryw Dzikowiec 16 października, 14:00 (350)
Podlasek 23, Kalita 74
Resovia 1-1 Igloopol Dębica 16 października, 11:00 (1000)
Madeja 55 - Mitek 78
Stal Sanok 2-0 Izolator Boguchwała 16 października, 14:00 (300)
Kuzicki 10, Węgrzyn 74 (k)
MKS Kańczuga 1-1 JKS 1909 Jarosław 16 października, 15:00 (300)
P.Jarosz 22 - Saramak 76
Stal Mielec 1-2 Rafineria/Czarni Jasło 16 października, 15:00 (500)
Jędrusiak 81 - Kasprzyk 47, Lachowicz 52
Błękitni Ropczyce 0-0 Unia Nowa Sarzyna 16 października, 15:00 (400)

Kolejka 14 - 23-24 października

Unia Nowa Sarzyna 2-0 Siarka Tarnobrzeg 24 października, 14:00 (400)
Nowak 26, Zygmunt 86
Rafineria/Czarni Jasło 0-1 Błękitni Ropczyce 23 października, 14:00 (450)
Bieszczad 11
JKS 1909 Jarosław 0-0 Stal Mielec 14 listopada, 12:00 (600)
przełożony na prośbę mielczan przygotowujących się do meczu Pucharu Polski
Izolator Boguchwała 6-2 MKS Kańczuga 24 października, 11:00 (500)
Iwanowski 18 (k), Matras 27, Chwasta 29, 82, Kuter 56, Tłuczek 90 - Szydełko 45, Lebioda 86 (k)
Igloopol Dębica 2-2 Stal Sanok 24 października, 11:00 (1000)
Gosa 62, Pokrywka 81 - Łuczka 44, Kosiba 70
Zryw Dzikowiec 2-1 Resovia 24 października, 15:00 (800)
Hopek 67 (k), Dryja 80 (k) - Kwiatkowski 44
Żurawianka Żurawica 0-5 Wisłoka Dębica 24 października, 14:00 (500)
Kobos 4, 52, Kalita 68, B.Kędzior 70, Podlasek 78
Sanovia Lesko 2-4 Strug Tyczyn 24 października, 14:00 (150)
B.Łukacz 56, 57 - T.Zieliński 44, 45, 73, K.Hadała 59
Krośnianka-Karpaty Krosno 1-2 Rzemieślnik Pilzno 23 października, 14:00 (200)
Ziobro 33 - Hajec 65, M.Kędzior 78

Kolejka 15 - 30-31 października

Siarka Tarnobrzeg 1-1 Rzemieślnik Pilzno 30 października, 11:00 (100)
M.Stępień 62 - M.Kędzior 23
Strug Tyczyn 3-2 Krośnianka-Karpaty Krosno 31 października, 12:30 (100)
Rop 34 (k), 41 (k), Biliński 45 - Westwalewicz 23, Jurczak 75
Wisłoka Dębica 5-2 Sanovia Lesko 30 października, 13:00 (500)
Kantor 2, Kobos 5, 63, 81, Podlasek 74 - B.Łukacz 11, 45
Resovia 1-0 Żurawianka Żurawica 30 października, 14:00 (500)
A.Zieliński 62
Stal Sanok 1-1 Zryw Dzikowiec 30 października, 14:00 (200)
Mielniczek 90 - M.Mokrzycki 59
MKS Kańczuga 0-0 Igloopol Dębica 30 października, 14:00 (150)
Stal Mielec 3-1 Izolator Boguchwała 31 października, 13:30 (400)
Pęgiel 27, Pruś 52, 70 - Kuter 42
Błękitni Ropczyce 2-0 JKS 1909 Jarosław 30 października, 14:00 (150)
Bysiewicz 25, Darłak 90
Unia Nowa Sarzyna 2-0 Rafineria/Czarni Jasło 30 października, 14:00 (400)
Zygmunt 24, Łuc 68

Kolejka 16 - 6-7 listopada

JKS 1909 Jarosław 2-0 Unia Nowa Sarzyna 6 listopada, 14:00 (400)
Puńko 25, Wilusz 45
Izolator Boguchwała 4-1 Błękitni Ropczyce 7 listopada, 11:00 (350)
Kuter 57, Gajdek 76, 85, Korab 89 - Mastaj 11
Igloopol Dębica 0-0 Stal Mielec 7 listopada, 11:00 (900)
Zryw Dzikowiec 0-1 MKS Kańczuga 7 listopada, 14:00 (250)
Florek 62
Żurawianka Żurawica 0-2 Stal Sanok 6 listopada, 14:00 (300)
Badowicz 63, 75
Sanovia Lesko 0-3 Resovia 7 listopada, 13:00 (200)
Madeja 22, Grabowski 32, Kwiatkowski 52
Krośnianka-Karpaty Krosno 0-2 Wisłoka Dębica 6 listopada, 14:00 (300)
Stalec 54, 62
Rzemieślnik Pilzno 2-0 Strug Tyczyn 7 listopada, 13:00 (400)
M.Kędzior 71, Łukaszewski 75
Siarka Tarnobrzeg 0-2 Rafineria/Czarni Jasło 6 listopada, 11:00 (100)
Lachowicz 27, 40

Kolejka 17 - 11 listopada

Wisłoka Dębica 0-0 Rzemieślnik Pilzno 11 listopada, 11:00 (800)
Resovia 2-1 Krośnianka-Karpaty Krosno 11 listopada, 14:00 (600)
Dziwisz 34, Koń 63 - Frydrych 56
Stal Sanok 1-1 Sanovia Lesko 11 listopada, 13:00 (600)
Mielniczek 28 - Różycki 72
MKS Kańczuga 3-2 Żurawianka Żurawica 11 listopada, 13:00 (300)
Łuczyk 17, 20, 90 - Hajduk 33, Ł.Bąk 82
Stal Mielec 2-1 Zryw Dzikowiec 20 listopada, 13:00 (100)
Fundakowski 38, 90 - M.Mokrzycki 35
Błękitni Ropczyce 1-1 Igloopol Dębica 11 listopada, 11:00 (700)
S.Orzech 80 - Urban 90
Unia Nowa Sarzyna 1-2 Izolator Boguchwała 11 listopada, 13:00 (300)
Dejnaka 15 - Iwanowski 60, 82
Rafineria/Czarni Jasło 2-0 JKS 1909 Jarosław 11 listopada, 12:00 (600)
Lachowicz 16, 80
Strug Tyczyn 3-1 Siarka Tarnobrzeg 11 listopada, 12:30 (200)
Czyrek 28, T.Zieliński 45, Nierojewski 76 (k) - Złotek 81

Kolejka 18 - 20 kwietnia

JKS 1909 Jarosław 0-1 Siarka Tarnobrzeg 20 kwietnia, 16:00 (250)
Stąporski 21
Rafineria/Czarni Jasło 0-5 Izolator Boguchwała 20 kwietnia, 16:00 (200)
Korab 9, 58, Kopiec 47, 76, Karwat 85
Unia Nowa Sarzyna 2-1 Igloopol Dębica 20 kwietnia, 16:00 (300)
Dejnaka 57, Konior 88 - Socha 31
Błękitni Ropczyce 2-1 Zryw Dzikowiec 20 kwietnia, 16:00 (100)
Pacanowski 3, R.Rudny 90 - P.Serafin 30
Stal Mielec 0-0 Żurawianka Żurawica 20 kwietnia, 16:00 (350)
MKS Kańczuga 3-0 Sanovia Lesko 20 kwietnia, 16:00 (250)
Mariusz Szmuc 6, 38 (k), Grzebyk 9
Stal Sanok 2-0 Krośnianka-Karpaty Krosno 20 kwietnia, 16:00 (700)
Mielniczek 9, Kosiba 56
Resovia 4-1 Rzemieślnik Pilzno 20 kwietnia, 16:00 (350)
Rajzer 17, Kwiatkowski 55, 78, Blim 83 - M.Kędzior 64
Wisłoka Dębica 8-1 Strug Tyczyn 20 kwietnia, 16:00 (500)
Misiura 5, Podlasek 12, 13, 25, 79, Kobos 53, 79, Stalec 71 - Janicki 44

Kolejka 19 - 18 maja

Siarka Tarnobrzeg 0-2 Wisłoka Dębica 25 maja, 18:00 (400)
Kobos 28, 55
mecz przesunięty z uwagi na wyjazd policji na Szczyt Rady Europy do Warszawy (16-17 maja), lub 17:00
Strug Tyczyn 0-3 Resovia 18 maja, 16:00 (250)
Rajzer 71, Kwiatkowski 87, A.Zieliński 90
Rzemieślnik Pilzno 1-3 Stal Sanok 18 maja, 16:00 (400)
M.Kędzior 54 - Nikody 48, Łuczka 52, Kuzicki 85
Krośnianka-Karpaty Krosno 0-0 MKS Kańczuga 25 maja, 17:00 (100)
mecz przełożony; siedmiu studentów-piłkarzy z Krosna jedzie go Gorzowa Wielkopolskiego na Akademickie MP
Sanovia Lesko 0-8 Stal Mielec 18 maja, 16:00 (80)
Jędrusiak 37, Korzeń 39, Abramowicz 53, B.Czenczek 55 (s), Serafiński 65 (k), Radulj 73, 83, Fundakowski 85
Żurawianka Żurawica 3-1 Błękitni Ropczyce 18 maja, 16:00 (300)
M.Bąk 57, M.Dmitrzyk 80, 83 - Czerkies 55
Zryw Dzikowiec 1-3 Unia Nowa Sarzyna 18 maja, 17:00 (100)
Zalewski 60 (k) - Lebioda 25, 48, Dejnaka 68
Igloopol Dębica 0-1 Rafineria/Czarni Jasło 25 maja, 17:00
Lachowicz 13
mecz przesunięty z uwagi na wyjazd policji na Szczyt Rady Europy do Warszawy (16-17 maja), bez udziału publiczności
Izolator Boguchwała 2-1 JKS 1909 Jarosław 18 maja, 16:00 (150)
Iwanowski 45, Karwat 87 - Wilusz 90

Kolejka 20 - 26 marca

Izolator Boguchwała 1-1 Siarka Tarnobrzeg 26 marca, 11:00 (500)
Rusin 74 - Ćwik 84
JKS 1909 Jarosław 0-0 Igloopol Dębica 26 marca, 11:00 (850)
Rafineria/Czarni Jasło 2-0 Zryw Dzikowiec 26 marca, 11:00 (500)
Lachowicz 78, G.Wolski 86
Unia Nowa Sarzyna 0-0 Żurawianka Żurawica 13 kwietnia, 17:00 (500)
w pierwszym terminie mecz odwołano z powodu złego stanu boiska
Błękitni Ropczyce 4-2 Sanovia Lesko 26 marca, 11:00 (400)
Pociask 37 (k), Pacanowski 67, 90, S.Orzech 89 - Wąsowicz 85, P.Czenczek 88
Stal Mielec 7-0 Krośnianka-Karpaty Krosno 26 marca, 15:00 (650)
Jaskot 15, 24, 31, Leśniowski 27, Pęgiel 43, Abramowicz 52, Fundakowski 89
MKS Kańczuga 2-0 Rzemieślnik Pilzno 26 marca, 14:00 (300)
Rochecki 62, Łuczyk 89
Stal Sanok 1-0 Strug Tyczyn 26 marca, 11:00 (300)
Łuczka 60
Resovia 0-0 Wisłoka Dębica 26 marca, 13:00 (850)

Kolejka 21 - 2-3 kwietnia

Siarka Tarnobrzeg 2-1 Resovia 2 kwietnia, 11:00 (220)
Głuch 2, 32 - A.Zieliński 56
Wisłoka Dębica 0-1 Stal Sanok 2 kwietnia, 15:00 (1000)
Nikody 43
Strug Tyczyn 1-0 MKS Kańczuga 27 kwietnia, 17:00 (350)
Paśko 47
Rzemieślnik Pilzno 0-1 Stal Mielec 27 kwietnia, 17:00 (550)
Leśniowski 52
Krośnianka-Karpaty Krosno 0-2 Błękitni Ropczyce 2 kwietnia, 16:00 (200)
Bysiewicz 16, Pacanowski 21
Sanovia Lesko 0-7 Unia Nowa Sarzyna 27 kwietnia, 17:00 (50)
Dejnaka 3, 36, 50, Zygmunt 9, 44, Gap 26, Lebioda 45
Żurawianka Żurawica 0-0 Rafineria/Czarni Jasło 27 kwietnia, 17:00 (400)
Zryw Dzikowiec 2-1 JKS 1909 Jarosław 27 kwietnia, 17:00 (200)
P.Serafin 47, Poborca 84 - M.Szmuc 42
Igloopol Dębica 0-1 Izolator Boguchwała 2 kwietnia, 12:00 (300)
Woźniak 64

Kolejka 22 - 9-10 kwietnia

Igloopol Dębica 1-0 Siarka Tarnobrzeg 9 kwietnia, 16:00 (700)
Juszkiewicz 89 (k)
Izolator Boguchwała 2-1 Zryw Dzikowiec 10 kwietnia, 11:00 (200)
Matras 19, Rusin 51 - Zalewski 53
JKS 1909 Jarosław 0-1 Żurawianka Żurawica 9 kwietnia, 16:00 (450)
Załoga 50
Rafineria/Czarni Jasło 4-0 Sanovia Lesko 9 kwietnia, 16:00 (500)
Semla 9 (k), G.Wolski 17, Opałka 43 (s), Kalityński 88 (k)
Unia Nowa Sarzyna 3-1 Krośnianka-Karpaty Krosno 10 kwietnia, 16:00 (300)
Dejnaka 34, Janik 50, Bartłomowicz 56 - Balasa 26
Błękitni Ropczyce 1-1 Rzemieślnik Pilzno 9 kwietnia, 15:00 (300)
Pociask 76 (k) - M.Kędzior 27
Stal Mielec 2-0 Strug Tyczyn 9 kwietnia, 16:00 (350)
Leśniowski 39, Abramowicz 77
MKS Kańczuga 2-0 Wisłoka Dębica 9 kwietnia, 14:00 (400)
Łuczyk 28, Mariusz Szmuc 80
Stal Sanok 3-0 Resovia 9 kwietnia, 16:00 (600)
Mielniczek 12, Matuszewski 34, Kosiba 68

Kolejka 23 - 16-17 kwietnia

Siarka Tarnobrzeg 2-2 Stal Sanok 16 kwietnia, 16:00 (500)
Ł.Szymański 37, Stąporski 67 - Kosiba 6, Nikody 73
Resovia 2-2 MKS Kańczuga 16 kwietnia, 16:00 (400)
Rozborski 67, Pietryka 87 (k) - Mazur 51, Łuczyk 70
Wisłoka Dębica 0-3 Stal Mielec 16 kwietnia, 16:00 (1100)
Jaskot 9, Abramowicz 15, 52
Strug Tyczyn 1-0 Błękitni Ropczyce 17 kwietnia, 12:30 (400)
Paśko 67
Rzemieślnik Pilzno 1-1 Unia Nowa Sarzyna 17 kwietnia, 16:00 (500)
W.Nowak 51 (k) - Zygmunt 6
Krośnianka-Karpaty Krosno 0-0 Rafineria/Czarni Jasło 16 kwietnia, 16:00 (1250)
Sanovia Lesko 0-6 JKS 1909 Jarosław 17 kwietnia, 15:00 (200)
Wilusz 3, 47, Bogonos 11, 63, M.Soczek 46, Perczyk 66
Żurawianka Żurawica 0-0 Izolator Boguchwała 17 kwietnia, 14:00 (600)
Zryw Dzikowiec 1-2 Igloopol Dębica 17 kwietnia, 14:00 (500)
M.Mokrzycki 10 - Nalepka 58, Kubas 74

Kolejka 24 - 23-24 kwietnia

Zryw Dzikowiec 1-1 Siarka Tarnobrzeg 24 kwietnia, 16:30 (500)
Dudziak 38 - Leptacz 87
Igloopol Dębica 0-1 Żurawianka Żurawica 23 kwietnia, 16:00 (500)
Załoga 65 (k)
Izolator Boguchwała 2-0 Sanovia Lesko 24 kwietnia, 11:00 (450)
Matras 32, Gajdek 41
JKS 1909 Jarosław 0-0 Krośnianka-Karpaty Krosno 23 kwietnia, 16:00 (200)
Rafineria/Czarni Jasło 0-1 Rzemieślnik Pilzno 24 kwietnia, 11:00 (350)
M.Kędzior 89
Unia Nowa Sarzyna 3-2 Strug Tyczyn 23 kwietnia, 16:00 (400)
Zygmunt 28, Dejnaka 66, Micewicz 85 - T.Zieliński 56, Sikora 80 (k)
Błękitni Ropczyce 1-6 Wisłoka Dębica 23 kwietnia, 16:00 (700)
Pacanowski 89 - Kobos 16 (k), 31, Podlasek 27, Kalita 43, Stalec 65, Kantor 90
Stal Mielec 1-0 Resovia 23 kwietnia, 16:00 (2400)
Leśniowski 79
MKS Kańczuga 2-3 Stal Sanok 23 kwietnia, 16:00 (250)
Rochecki 12 (k), 85 - Badowicz 7, Nikody 16, Kosiba 82

Kolejka 25 - 30 kwietnia-1 maja

Siarka Tarnobrzeg 4-0 MKS Kańczuga 30 kwietnia, 17:00 (200)
Kozłowski 10, Krzemiński 62, Szwakop 72, Leptacz 82
Stal Sanok 2-0 Stal Mielec 30 kwietnia, 17:00 (1200)
Nikody 55, 67
Resovia 2-3 Błękitni Ropczyce 30 kwietnia, 16:00 (350)
Blim 60, A.Zieliński 80 - B.Orzech 12, Wolak 51, Ciskał 90
Wisłoka Dębica 2-1 Unia Nowa Sarzyna 30 kwietnia, 16:00 (500)
Bizoń 38, Stalec 40 - Zygmunt 10
Strug Tyczyn 1-2 Rafineria/Czarni Jasło 30 kwietnia, 16:00 (100)
Sikora 60 (k) - Kasprzyk 42, 79
Rzemieślnik Pilzno 2-1 JKS 1909 Jarosław 1 maja, 16:00 (400)
Hajec 4, M.Kędzior 10 - W.Soczek 84
Krośnianka-Karpaty Krosno 0-1 Izolator Boguchwała 30 kwietnia, 16:00 (200)
Chwasta 58
Sanovia Lesko 0-3 Igloopol Dębica 1 maja, 16:00 (50)
Juszkiewicz 23, 44, T.Nowak 31
Żurawianka Żurawica 1-0 Zryw Dzikowiec 30 kwietnia, 16:00 (400)
Załoga 84

Kolejka 26 - 3 maja

Żurawianka Żurawica 0-0 Siarka Tarnobrzeg 3 maja, 15:00 (500)
Zryw Dzikowiec 3-1 Sanovia Lesko 3 maja, 17:00 (400)
M.Mokrzycki 31, Batory 42, Zalewski 76 (k) - Podgórski 21
Igloopol Dębica 1-1 Krośnianka-Karpaty Krosno 3 maja, 16:00 (150)
T.Nowak 70 - Mrowiec 12
Izolator Boguchwała 3-1 Rzemieślnik Pilzno 3 maja, 16:00 (250)
Gajdek 9, Iwanowski 68 (k), Chwasta 72 - Hajec 51
JKS 1909 Jarosław 2-0 Strug Tyczyn 3 maja, 16:00 (250)
Perczyk 51, Kłos 80
Rafineria/Czarni Jasło 0-3 Wisłoka Dębica 3 maja, 11:00 (700)
Wajda 6 (s), 48 (s), Kobos 56
Unia Nowa Sarzyna 2-0 Resovia 3 maja, 16:30 (500)
Bartłomowicz 59, Gap 88
Błękitni Ropczyce 1-1 Stal Sanok 3 maja, 17:00 (400)
Ciskał 24 - B.Łukacz 52
Stal Mielec 2-2 MKS Kańczuga 3 maja, 17:00 (500)
Damian Polak 25, Jaskot 36 - Sykała 2, Majcher 65

Kolejka 27 - 7-8 maja

Siarka Tarnobrzeg 2-2 Stal Mielec 7 maja, 17:00 (1000)
Krzemiński 12, Kozłowski 49 - Fundakowski 16, Jaskot 53
MKS Kańczuga 0-3 Błękitni Ropczyce 7 maja, 16:00 (200)
Wolak 21, 66, Darłak 35
Stal Sanok 1-1 Unia Nowa Sarzyna 7 maja, 17:00 (800)
Daniel Niemczyk 4 - Dejnaka 70
Resovia 2-0 Rafineria/Czarni Jasło 7 maja, 16:30 (400)
Koń 23, Pietryka 90 (k)
Wisłoka Dębica 4-0 JKS 1909 Jarosław 7 maja, 16:00 (400)
Stalec 9, Misiura 16, Kalita 46, Kantor 78
Strug Tyczyn 0-1 Izolator Boguchwała 8 maja, 16:00 (400)
Iwanowski 11
Rzemieślnik Pilzno 0-1 Igloopol Dębica 8 maja, 17:00 (800)
P.Bogacz 53
Krośnianka-Karpaty Krosno 1-0 Zryw Dzikowiec 7 maja, 16:00 (200)
Śliwiński 61
Sanovia Lesko 1-0 Żurawianka Żurawica 8 maja, 16:00 (60)
Kamiński 33

Kolejka 28 - 14-15 maja

Sanovia Lesko 0-4 Siarka Tarnobrzeg 15 maja, 16:00 (80)
Ćwik 12, Krzemiński 35, 64, Pietrucha 90
Żurawianka Żurawica 3-1 Krośnianka-Karpaty Krosno 14 maja, 16:00 (400)
Błaszczyk 8, Hajduk 15, Załoga 40 (k) - Skowron 84
Zryw Dzikowiec 3-3 Rzemieślnik Pilzno 15 maja, 16:30 (300)
Serafin 29, M.Mokrzycki 55, Grabiec 61 - Hajec 8, Persak 16, M.Kędzior 90
Igloopol Dębica 4-0 Strug Tyczyn 14 maja, 17:00 (400)
Zołotar 24, 64, Kubas 69, Bańka 83
Izolator Boguchwała 0-1 Wisłoka Dębica 15 maja, 11:00 (600)
Królikowski 46
JKS 1909 Jarosław 1-2 Resovia 14 maja, 17:00 (650)
Wilusz 20 - Rozborski 28, Kwiatkowski 62
Rafineria/Czarni Jasło 1-0 Stal Sanok 14 maja, 17:00 (600)
Lachowicz 63
mecz miał być przesunięty na 11 maja z uwagi na wyjazd policji na Szczyt Rady Europy do Warszawy, ale klub z Jasła doszedł do porozumienia z policją
Unia Nowa Sarzyna 1-0 MKS Kańczuga 15 maja, 17:00 (350)
Dejnaka 49
Błękitni Ropczyce 2-1 Stal Mielec 11 maja, 17:00 (400)
Pociask 49 (k), Czerkies 69 - Jaskot 22
mecz przesunięty z uwagi na wyjazd policji na Szczyt Rady Europy do Warszawy (16-17 maja)

Kolejka 29 - 21-22 maja

Siarka Tarnobrzeg 0-1 Błękitni Ropczyce 21 maja, 15:00 (250)
Darłak 71
Stal Mielec 1-0 Unia Nowa Sarzyna 21 maja, 17:00 (350)
Abramowicz 59
MKS Kańczuga 2-2 Rafineria/Czarni Jasło 21 maja, 17:00 (350)
Rochecki 23, Zięba 50 - Kalityński 77, Myśliwiec 86
Stal Sanok 2-0 JKS 1909 Jarosław 21 maja, 17:00 (400)
Badowicz 8, Daniel Niemczyk 51
Resovia 0-2 Izolator Boguchwała 21 maja, 16:30 (250)
Chwasta 26, Iwanowski 90 (k)
Wisłoka Dębica 2-1 Igloopol Dębica 21 maja, 17:00 (4800)
Stalec 22, Kantor 54 - P.Bogacz 68
mecz został rozegrany na stadionie MOSiR-u, na którym na co dzień występują piłkarze Igloopolu
Strug Tyczyn 2-0 Zryw Dzikowiec 21 maja, 17:00 (120)
Zieliński 47, Sikora 50
Rzemieślnik Pilzno 1-0 Żurawianka Żurawica 22 maja, 17:00 (500)
Hajec 6
Krośnianka-Karpaty Krosno 4-2 Sanovia Lesko 21 maja, 16:00 (200)
Czaja 7, 70 (k), Śliwiński 21, Buczek 80 - Biesiada 14, M.Bentkowski 60

Kolejka 30 - 28-29 maja

Krośnianka-Karpaty Krosno 2-5 Siarka Tarnobrzeg 28 maja, 16:00 (150)
Przybyła 80, Mrowiec 87 - Leptacz 11, Krzemiński 36, 37, 58, 74
Sanovia Lesko 1-3 Rzemieślnik Pilzno 29 maja, 16:00 (100)
J.Zięba 23 (k) - M.Kędzior 44 (k), Wstępnik 47, Bernacki 70
Żurawianka Żurawica 4-1 Strug Tyczyn 29 maja, 17:00 (500)
M.Dmitrzyk 8, K.Gawłowski 16, Rop 68, Załoga 84 - Sikora 90
Zryw Dzikowiec 1-8 Wisłoka Dębica 29 maja, 16:30 (100)
T.Sito 81 - Podlasek 30, 57, 82, Królikowski 39, Kobos 49, 52, Kalita 65, Misiura 84
Igloopol Dębica 3-1 Resovia 28 maja, 17:00
Zołotar 2, Dziobek 10, Juszkiewicz 55 (k) - Mita 83
mecz bez udziału publiczności
Izolator Boguchwała 1-2 Stal Sanok 29 maja, 11:00 (700)
Rusin 15 - Nikody 33, Matuszewski 68
JKS 1909 Jarosław 2-0 MKS Kańczuga 28 maja, 17:00 (500)
Bogonos 27, W.Soczek 76
Rafineria/Czarni Jasło 0-1 Stal Mielec 28 maja, 17:00 (400)
Pęgiel 40
Unia Nowa Sarzyna 2-0 Błękitni Ropczyce 28 maja, 17:00 (300)
Dejnaka 3, Gap 74

Kolejka 31 - 1 czerwca

Siarka Tarnobrzeg 0-1 Unia Nowa Sarzyna 1 czerwca, 17:00 (200)
Janik 64
Błękitni Ropczyce 1-0 Rafineria/Czarni Jasło 1 czerwca, 17:00 (300)
Pociask 20 (k)
Stal Mielec 2-1 JKS 1909 Jarosław 1 czerwca, 17:30 (220)
Jędrusiak 26, Abramowicz 60 - Wilusz 29
MKS Kańczuga 3-4 Izolator Boguchwała 1 czerwca, 17:00 (100)
Rochecki 24 (k), Grzebyk 55, Zając 62 - Szpond 16, Chwasta 26, Kopiec 47, Gajdek 53
Stal Sanok 3-1 Igloopol Dębica 1 czerwca, 17:00 (600)
Badowicz 39 (k), 45, Nikody 65 - Bańka 22
Resovia 3-0 Zryw Dzikowiec 1 czerwca, 17:00 (100)
Kwiatkowski 39, 40, Woźny 47
Wisłoka Dębica 2-0 Żurawianka Żurawica 1 czerwca, 17:00
Kantor 43 (k), Kobos 82
mecz bez udziału publiczności
Strug Tyczyn 5-0 Sanovia Lesko 1 czerwca, 17:00 (100)
Paśko 47, Janicki 48, 80, T.Zieliński 50, Grabowski 52
Rzemieślnik Pilzno 4-1 Krośnianka-Karpaty Krosno 1 czerwca, 17:00 (300)
Hajec 25, Bernacki 58, M.Kędzior 72, Wstępnik 80 - Mrowiec 86

Kolejka 32 - 4-5 czerwca

Rzemieślnik Pilzno 2-1 Siarka Tarnobrzeg 5 czerwca, 17:00 (400)
Iwański 4, Mroczek 56 - Bernacki 69 (s)
Krośnianka-Karpaty Krosno 3-4 Strug Tyczyn 4 czerwca, 16:00 (65)
Glazar 57, Przybyła 68, Balasa 88 (k) - T.Zieliński 39, 54, 76, Goleś 90
Sanovia Lesko 0-6 Wisłoka Dębica 5 czerwca, 17:00 (250)
Kobos 21, 69, 70, B.Bogacz 47, Szerszeń 55, Podlasek 57
Żurawianka Żurawica 1-0 Resovia 4 czerwca, 17:00 (400)
Seryło 41
Zryw Dzikowiec 0-6 Stal Sanok 8 czerwca, 17:00 (180)
Ząbkiewicz 12, Mielniczek 15, 25, Badowicz 32 (k), 64, Matuszewski 62
w pierwotnym terminie zawodnicy z Sanoka bawili na weselu Macieja Kuzickiego
Igloopol Dębica 1-2 MKS Kańczuga 4 czerwca, 17:00
G.Kubas 29 - Szydełko 3, Florek 41
mecz bez udziału publiczności
Izolator Boguchwała 0-1 Stal Mielec 5 czerwca, 11:00 (400)
Abramowicz 71
JKS 1909 Jarosław 0-2 Błękitni Ropczyce 4 czerwca, 16:00 (150)
Skóra 78, R.Rudny 81
Rafineria/Czarni Jasło 1-2 Unia Nowa Sarzyna 4 czerwca, 11:00 (100)
Kalityński 45 - Lebioda 26, 86

Kolejka 33 - 11 czerwca

Rafineria/Czarni Jasło 0-2 Siarka Tarnobrzeg 11 czerwca, 17:00 (150)
Krzemiński 22, 38
Unia Nowa Sarzyna 2-0 JKS 1909 Jarosław 11 czerwca, 17:00 (150)
Bartłomowicz 30, Gaca 60
Błękitni Ropczyce 1-1 Izolator Boguchwała 11 czerwca, 17:00 (300)
B.Orzech 55 - Iwanowski 57
Stal Mielec 0-2 Igloopol Dębica 11 czerwca, 17:00 (500)
Socha 29, Juszkiewicz 46
MKS Kańczuga 5-0 Zryw Dzikowiec 11 czerwca, 17:00 (100)
Grzebyk 12, Rochecki 22 (k), Łuczyk 51, Majcher 61, Gil 89
Stal Sanok 3-1 Żurawianka Żurawica 11 czerwca, 17:00 (600)
Badowicz 54, Matuszewski 71, Sumara 84 - M.Dmitrzyk 2
Resovia 2-0 Sanovia Lesko 10 czerwca, 17:00 (150)
Woźny 21, Rajzer 68
mecz przełożony ponieważ w sobotę stadion Podhalańczyka jest zajęty przez wojsko
Wisłoka Dębica 7-1 Krośnianka-Karpaty Krosno 11 czerwca, 17:00
Szerszeń 20, Podlasek 38, Kantor 48, 60, Kobos 53, Królikowski 58, Stalec 70 - Balasa 1
mecz bez udziału publiczności
Strug Tyczyn 0-2 Rzemieślnik Pilzno 11 czerwca, 17:00 (100)
Bernacki 24, Mroczek 52

Kolejka 34 - 18 czerwca

Siarka Tarnobrzeg 4-3 Strug Tyczyn 18 czerwca, 17:00 (100)
Leptacz 5 (k), Pietrucha 24, 36, Krzemiński 70 - Sikora 30 (k), T.Zieliński 87 (k), 90 (k)
Rzemieślnik Pilzno 2-3 Wisłoka Dębica 18 czerwca, 17:00 (800)
M.Kędzior 85 (k), Bernacki 88 - Kantor 36 (k), Kobos 60, G.Misiura 65
Krośnianka-Karpaty Krosno 2-5 Resovia 18 czerwca, 17:00 (800)
Mrowiec 19, 81 - Rozborski 31, 72, Kwiatkowski 32, Domoń 42, Mita 53
Sanovia Lesko 1-3 Stal Sanok 18 czerwca, 17:00 (1000)
M.Bentkowski 85 (k) - Badowicz 28 (k), Daniel Niemczyk 64, Węgrzyn 66
Żurawianka Żurawica 3-1 MKS Kańczuga 18 czerwca, 17:00 (350)
Seryło 8, K.Gawłowski 55, Samborski 82 - Grzebyk 21
Zryw Dzikowiec 0-3 Stal Mielec 18 czerwca, 17:00 (150)
Pęgiel 16 (k), Polak 38, Jaskot 90
Igloopol Dębica 2-1 Błękitni Ropczyce 18 czerwca, 17:00
G.Kubas 57, Janasiewicz 79 - R.Rudny 89
mecz bez udziału publiczności
Izolator Boguchwała 1-3 Unia Nowa Sarzyna 18 czerwca, 17:00 (250)
Chwasta 45 - Gap 32, Weres 34, 63
JKS 1909 Jarosław 3-1 Rafineria/Czarni Jasło 18 czerwca, 17:00 (350)
M.Soczek 18, Kłos 33, Wilusz 68 - Kalityński 65 (k)

Baraże o udział w III lidze (4)

III liga 2004/2005 (4 (Świętokrzyskie, Lubelskie, Małopolska, Podkarpacie))

IV liga 2004/2005 (lubelska)
IV liga 2004/2005 (małopolska (Kraków))
IV liga 2004/2005 (małopolska (Nowy Sącz-Tarnów))
IV liga 2004/2005 (świętokrzyska)

Klasa okręgowa 2004/2005 (Dębica)
Klasa okręgowa 2004/2005 (Jarosław)
Klasa okręgowa 2004/2005 (Krosno)
Klasa okręgowa 2004/2005 (Rzeszów)
Klasa okręgowa 2004/2005 (Stalowa Wola)

Autor: Grzegorz Kostka
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas